Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота. Фразеологія

0

Перевірити якість знань , умінь і навичок учнів із теми "Фразеологія".Єгипет – дарунок Нілу (методика проведення підсумкового заняття із всесвітньої історії для 6 класу)

0

Підсумково-узагальнююче заняття за темою "Стародавній Єгипет" з всесвітньої історії в 6 класі з застосуванням інтерактивних технологій та розвитку пізнавальних можливостей учнівSchool life (розробка уроку)

0

Урок узагальнення та систематизації знань по темі "School life" для учнів 6 класу.розробку уроку за темою "О. Довженко «Зачарована Десна». Великий і чарівний світ дитинства у творі".

0

Мета: стисло ознайомити учнів з фактами біографії О. Довженка; розпочати роботу щодо аналізу ідейно-тематичного спрямування твору, його особливостей, знаходити в тексті описи вражень головного героя про довкілля (хмари, небо, птахи), коментувати їх; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, пам’ять, логічне мислення, вміння проводити власні спостереження навколишнього світу і описувати їх; творчі здібності школярів; формувати кругозір, світогляд; виховувати почуття пошани, поваги, любові до творчості О.Цикл занять Школи олімпійського резерву з математики для учнів 6-11 класів

0

5 занять для підготовки учнів до олімпіади з математики, які містять теоретичне пояснення деяких тем та конкретні задачі, які виходять за межі шкільної програми, але є на олімпіадах.75 років визволення Києва

0

Презентацію розроблено для підготовки до проведення уроків, позакласних годин, виховних заходів, роботи гуртків, заходів військово-патріотичного вихованняурок з німецької мови за темою "Мій вільний час" для учнів 6-х класів

0

Сегодняшный мир не может замыкаться в рамках одной страны, поэтому наши ученики должны быть готовы для работы зарубежом.Завдання для тематичного оцінювання з географії для 6 класу

1

Тестові задання складені згідно головних тем курсу "Загальна географія" для 6 класу. Зорієнтовані на перевірку та узагальнення даних тем.Урок на тему "Розв'язування прикладів на всі дії зі звичайними дробами"

0

Мета уроку: узагальнити й систематизувати програмний матеріал за темою «Множення і ділення звичайних дробів» з метою подальшої діагностики і корекції знань; розвивати логічне мислення, пам’ять; виховувати самостійність, принциповість.
Очікувані результати:  учні повинні описувати правило множення і ділення звичайних дробів, виконувати вправи, що передбачають множення і ділення звичайних дробів, розв’язувати текстові задачі.
Обладнання та наочність: підручник, роздавальний матеріал,презентація, проектор.
Тип уроку: урок узагальнення й систематизації знань.Урок англійської мови на тему "Традиційна українська їжа"

0

Урок англійської мови у 6 класі на тему "Традиційна українська їжа" з використанням ІКТ та методу проектів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі