Користувацький вхід

6 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Інформаційна вітальня «7 правил здорового способу життя»

0

Здоровий спосіб життя – набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.Активізація навчально-виховного процесу під час вивчення теми «Одноклітинні організми (амеба протей, евглена зелена, інфузорія-туфелька)» із застосуванням методу проєктів в умовах сучасної школи

0

Невід’ємною рисою сучасного уроку є активна діяльність учнів. Активізація пізнавальної діяльності має бути спрямована не тільки на активне мислення, а й на підвищення розумових зусиль, удосконалення процесу засвоєння знань, умінь, навичок, тобто на підвищення ефективності уроку. Обираючи з різноманітних форм і методів навчання найбільш раціональні для певного уроку, слід виходити з основного – забезпечити активність учнів і високу якість знань у навчальному процесі. Усього цього можна досягти, використовуючи метод проєктів.Урок узагальнення з теми «СТАРОДАВНІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ АЗІЇ ТА АФРИКИ»

0

Урок узагальнення з теми «СТАРОДАВНІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ АЗІЇ ТА АФРИКИ» для учнів 6 класуЛітературні диктанти. 6 клас

0

Літературний диктант
Жуль Верн “П’ятнадцятирічний капітан”

1. Ім’я та прізвище Діка Сенда означають __________ (Дік — скорочено від Річард, так звали перехожого, який його підібрав), Сенд — пісок, на якому хлопчика було знайдено)
2. Дік Сенд виховувався у ___________ (дитячому будинку)
3. Дік Сенд став капітаном, тому що _________ (загинув капітан Халл)
4. “Пілігрим” опинився в Африці, тому що ________ (Негоро зіпсував компас)
5. Коли Дік зрозумів, що вони в Африці? (Коли побачив колодки, відрубані руки)Розробка уроку. Технологія різання та з’єднання деталей з тонколистового металу

0

Матеріал сприятиме засвоєнню знань про технологічну послідовність з'єднання деталей з тонколистового металу однофальцевим швом, заклепками, формуванню вмінь виконувати з'єднання заклепками.Урок історії на тему "Практична робота. Порівняння умов виникнення та розвитку стародавніх цивілізацій"

0

Актуалізувати знання учнів, здобуті під час вивчення стародавніх цивілізацій; розглянути обставини їх виникнення, природничо-географічні умови та населення цивілізацій; удосконалювати навички роботи з різними джерелами інформації; розвивати вміння та навички застосовувати та пояснювати поняття, давати власну оцінку, висловлювати аргументовані судження; узагальнювати та систематизувати матеріал у схеми, робити висновки.Презентація "Види коренів та їх видозміни"

0

Презентація містить матеріали до уроку біології у 6 класі за темою "Види коренів та їх видозміни"Підсумкові тести з зарубіжної літератури для 6 класу до розділу : « Мудрість байки »

0

Підсумкові тести з зарубіжної літератури для 6 класу до розділу :
« Мудрість байки » допоможуть вчителю перевірити знання учнів з теми. Тести мають 12 запитань з варіантами відповідей.Підсумкові тести з зарубіжної літератури для 6 класу до розділу : « Мудрість байки »

0

Підсумкові тести з зарубіжної літератури для 6 класу до розділу :
« Мудрість байки » допоможуть вчителю перевірити знання учнів з теми. Тести мають 12 запитань з варіантами відповідей.Джек Лондон "Жага до життя". Тести

0

Тестування мотивує учня до активної роботи із засвоєння навчального матеріалу. Для підсилення навчальної функції тестування може бути використано спільний розбір результатів тесту. При постійному використанні тестування дисциплінує, організує і спрямовує діяльність учнів, допомагає виявити і усунути прогалини у знаннях, формує бажання розвинути свої здібності.
За допомогою тесту "Джек Лондон "Жага до життя" можна перевірити знання учнями змісту твору.

Джек Лондон “Жага до життя”

1. Джек Лондон — видатний
○ французький письменник;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі