Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Спорт. Улюблені види спорту

1

Конспект уроку узагальнення та систематизація знань, вмінь, навичок з теми "Спорт" з англійської мови, 6 класСКРУДЖЕВЕ КАЯТТЯ «Різдвяна пісня в прозі» Ч. Діккенса: Урок № 2 : Динаміка образу Скруджа, причини його духовного переродження.

0

Формувати компетентності: предметні (знання особливостей перебігу літературного процесу ХІХ ст.; розуміння значення творчого доробку Ч.СКРУДЖЕВЕ КАЯТТЯ «Різдвяна пісня в прозі» Ч. Діккенса: Урок № 1: Порож у часі і просторі Скруджа. Елементи фольклору.

0

Формувати компетентності: предметні (знання особливостей перебігу літературного процесу ХІХ ст.; розуміння значення творчого доробку Ч.Пропорції і відношення

0

Урок узагальнення та систематизації знань з теми "Пропорції і відношення".Основна мета уроку: повторити означення відношення та пропорції, основну властивість пропорції; розвивати навички швидкої лічби, культуру математичного мовлення.Пісні літературного походження. «Ще не вмерла Україна» П. Чубинського, М. Вербицького – національний гімн нашої держави

0

Мета (формувати компетентності):
предметні: розуміння та вміння пояснювати особливості піс­ень літературного походження; знання історії створення національного гімну; виразно та вдумливо читати пісні, визначати та коментувати провідні мотиви та пояс­нювати роль символів у них;
ключові:вміння висловлювати судження про значення наці­онального гімну в житті будь-якого народу; розкривати особливості художнього втілення теми України;Художник життя Антон Павлович Чехов і Україна

0

Презентація може бути використана на уроках зарубіжної літератури у 6 класі під час вивчення теми «Людські стосунки».
Вона містить навчальний матеріал про життєвий і творчий шлях Антона Павловича Чехова, його зв'язок із Україною; матеріал про майстерність письменника у змалюванні персонажів, зокрема в оповіданнях «Хамелеон» та «Товстий і тонкий».Урок з фізичної культури "Волейбол"

0

Урок з фізичної культури 6 клас
Тема :Волейбол
Місце проведення:Спортзал школиКонтрольна робота з математики для 6 класу. Множення та ділення раціональних чисел

0

Добірка завлань для контрольної роботи з математики для учнів 6 класу. Тексти завдань Призначено для вчителів математики, учнів 6 класу загальноосвітніх закладів. Містить чотири варіанти. В кожному варіанті завдання з різними завданнями за рівнем складності.Пізнавально-розважальний батл з теми "Мова єднання"

0

Тема: «Мова єднання»
Тип заходу: пізнавально – розважальний батл
Мета:
• розширювати і збагачувати знання учнів про мову та літературу;
• формувати в учнів розуміння того, що без рідної мови немає держави;
• розвивати навички застосування знань з мови та літератури на практиці;
• пам'ять, увагу, навички командної роботи;
• виховувати любов до рідної мови, бажання досконало володіти нею, пробудити почуття національної гідності.
Обладнання: мультимедійна дошка, презентація, завдання для команд, відеоматеріали.Художник життя Антон Павлович Чехов і Україна.

0

Розробка уроку може бути використана на уроках зарубіжної літератури у 6 класі під час вивчення теми «Людські стосунки».
Вона містить навчальний матеріал про життєвий і творчий шлях Антона Павловича Чехова, його зв'язок із Україною; матеріал про майстерність письменника у змалюванні персонажів, зокрема в оповіданнях «Хамелеон» та «Товстий і тонкий».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі