Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комп'ютерна презентація "Папороті"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення папоротей у 6-му класі.Конспект уроку біології з теми "Папороті" (6 клас)

0

Мета уроку: ознайомити учнів із папоротями, особливостями їхньої будови, життєвим циклом, середовищем існування, роллю у природі та житті людини; розвивати спостережливість, навички мислення високого рівня; дослідницькі вміння; виховувати любов до природи, зацікавленість дослідженнями природи.Комп'ютерна презентація "Плауни. Хвощі"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення плаунів та хвощів у 6-му класі.Конспект уроку біології з теми "Хвощі, плауни" (6 клас)

0

Мета уроку: сформувати знання про плауни та хвощі як перші наземні рослини, ознайомити учнів з особливостями будови плауноподібних і хвощеподібних, процесами їхньої життєдіяльності, середовищем існування, роллю у природі та житті людини; розвивати спостережливість, навички мислення високого рівня; дослідницькі навички, вміння працювати в команді; виховувати любов до природи, зацікавленість дослідженнями природи.Урок-подорож містечком займенників (для 6 класу)

0

Урок для учнів 6 класу. Тема: Узагальнення та систематизація знань про розряди займенників, використання їх у мовленніУрок-вистава «Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В.Гоголя «Ніч перед різдвом»»

0

Матеріал до уроку зарубіжної літератури в 6 класі.
Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом».Виховний захід

0

Виховний захід
Тема: Права свої знай, обов’язки не забувай
Мета:
• поглибити знання учнів про права та обов’язки дітей;
• вчити відрізняти права від обов’язків, закріпити їх в пам’яті учнів;
• навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини;
• розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці;
• виховувати дисциплінованість, повагу до законів України, товаришів.позакласне читання

0

матеріал з розвитку навиків читання з англійської мови та післятекстові завданняСпільний дільник кількох чисел. Найбільший спільний дільник. Взаємно прості числа.

0

Спільний дільник кількох чисел. Найбільший спільний дільник. Взаємно прості числа.Тематичне планування спецкурсу «Абетка здоров’я» для 6 класу

0

Формування здорового способу життя – одна з найголовніших тем виховання юної особистості . Адже здорове покоління є запорукою здорового суспільства нашої країни . Цей напрямок виховання ставить на меті навчання дітей цінувати власне здоров’я і дбати про нього та формувати такий світогляд учнів, що створить в них потребу ведення здорового способу життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі