Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Український народний одяг.

0

: познайомити учнів із декоративно – ужитковим мистецтвом на прикладі національного костюма; художніми особливостями
народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та художньої культури;
дати історичні відомості про розвиток національного костюма; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової части духовної культури українців; виховувати любов до українського мистецтваУрок математики у 6 класі з теми "Множення і ділення звичайних дробів"

0

Урок математики у 6 класі з теми «Множення і ділення звичайних дробів» проводиться у формі гри, в основу якої покладена ідея відомої гри «Ключі від форту Буайяр». Це урок узагальнення знань, умінь та навичок учнів з даної теми, який проводиться з метою підготовки їх до контрольної роботи.
Мета гри – здобути скарб. Скарб вважається здобутим, якщо команда відкрила слово-код. Для відкриття слова - коду необхідно здобути шість ключів, які видаються за правильне проходження кожного етапу гри.Reading. Контрольна робота з читання. 6 клас (2 семестр)

0

Контрольна робота з читання.Англійська мова,6 клас, 2 семестр. (за будь-яким підручником)Математична гра. Звичайні дроби та дії з ними.

0

Дану математичну комп`ютерну гру можна використати на етапі актуалізації опорних знань в 6 класі при вивченні теми "Звичайні дроби та дії з ними". Вона тренує не тільки навички усного рахунку, а й координацію рухів.«Використання оригінальниих технологій в проектній діяльності на уроках трудового навчання»

0

поширювати iндивiдуальний стиль творчої педагогiчної дiяльностi щодо розвитку творчих здiбностей пiд час вивчення теми «Технологiя виготовлення виробiв iнтер'єрного призначення» шляхом прямого та коментованого показу практичного виконання муляжiвурок для 6-го класу з методами критичного мислення

0

Формування критичного мислення у школярів сприяє адаптації молодої людини у мінливих умовах суспільства. Люди з такою рисою активно пізнають світ, долають власні сумніви, ставлять запитання, базують судження на доказах, шукають зв'язок між явищами, можуть відокремлювати справжнє від уявного, не дозволяють маніпулювати собою.олімпіадні завдання з математики 6 клас

0

завдання можно використовувати для шкільної олімпіади 6 кл першого етапуКонспект уроку з трудового навчання.Великдень. Створення сюжетно-декоративної композиції до Великодніх свят.

1

Конспект уроку з трудового навчання.. Створення сюжетно-декоративної композиції до Великодніх свят.Конспект уроку з трудового навчання. Створення ескізу оздоблення швейного виробу

1

Конспект уроку з трудового навчання. Створення ескізу оздоблення швейного виробуУзагальнення і систематизація вивченого матеріалу з тем «Міф та література», «Байка у світовій літературі».

1

Узагальнення і систематизація вивченого матеріалу з тем «Міф та література», «Байка у світовій літературі».
Тип уроку: Урок – подорож.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі