Користувацький вхід

6 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Додавання і віднімання раціональних чисел

0
План-конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Додавання і віднімання раціональних чисел". Тип уроку: застосування знань, вмінь і навичок. Презентація до уроку.


Раціональні числа та дії над ними

0

Конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Раціональні числа та дії над ними". Тип уроку: узагальнення і систематизація знань і вмінь учнів. + Презентація до урокуРозробка уроку з біології «Особливості живлення грибів. Розмноження та поширення грибів. Особливості будови грибів: грибна клітина, грибниця, плодове тіло»

0

Урок узгоджено з новою навчальною програмою і дозволяє підвищити зацікавленість учнів у навчанні та полегшити розуміння ними матеріалу теми, містить різноманітні інтерактивні прийоми, які допомагають учням активізувати розумову діяльність, виявити свої здібності.
Додаткова цікава інформація дозволить збагатити зміст уроку.Презентація інноваційних технологій

0

Інноваційні технології та їх застосування на уроках української мови і літератури в шостому класі.Календарне планування з української літератури 6 клас за новою програмою.

2

Календарне планування з української літератури 6 клас за новою навчальною програмою.Презентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Матеріали на огляд – конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок» при Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

3

Звіт про роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок»

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів 1 – 7 класів у Корюкіська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 було створено пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Струмочок».
Організація літнього табору – це психолого-педагогічна та господарсько-адміністративна діяльність, що передбачає повну відповідальність за фізичне життя, психічне та духовне здоров’я дітей , їх повноцінний відпочинок і розвиток.Розробка уроку-пари з української мови для 6 класу «Займенник як частина мови. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди за значенням»

0

Розробка уроку-пари з української мови для 6 класу за темою: "Займенник як частина мови. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди за значенням." Урок побудоано відповідно до структури уроку-пари семестрово-залікового навчання.Розробка уроку з української мови «Написання частки НЕ з прикметниками»

0

М е т а: ознайомити учнів із написан¬ням не з прикметниками; формувати вмін¬ня правильно писати не з прикметниками, пояснювати написане.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі