Користувацький вхід

6 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Аптека на підвіконні (навчальний посібник)

0

Дане методичне видання містить матеріали, рекомендовані для використання в навчально-виховному процесі під час вивчення біології, а саме, тем «Лікарські рослини», «Лікарські властивості рослин». Матеріали супроводжуються ілюстрованими фотографіями, які стануть у пригоді вчителю як дидактичний матеріал при вивченні даних теми.Урок на тему "Прислів'я та приказки як різновид фразеологізмів"

1

Урок призначений на допомогу вчителеві української мови. Матеріали можна використати також для керівників гуртків.Урок-змагання "Спорт у нашому житті"

0

Урок-змагання з англійської мови у 6 класі з використанням автентичного тексту для читання.«Здавалося, що це вигідне діло, або Викрадення маленького хлопчика» (Урок позакласного читання за новелою О.Генрі «Вождь червоношкірих»)

0

Урок позакласного читання у 6 класі. На уроці учні коротко знайомляться з біографією О.Генрі, з жанром новели, вчаться цілісно сприймати твір, складати характеристику героїв, визначати проблеми твору.Фразеологізми, їх лексичне значення. Джерела української фразеології

0

Фразеологія української мови сформувалася протягом багатовікового історичного розвитку мовної творчості українського народу, його контактів з іншими народами і їх культурами. Тому дана тема дасть змогу шестикла-сникам збагатити фразеологізчний словник та з’ясувати джерела виник-нення фразеологізмів в українській мові.План-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота"

0

План-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота" для учнів 6 класу.Звитяга і мужність козаків у романі Володимира Рутківського "Джури козака Швайки"

0

Розробка уроку та презентація призначені для використання на уроках української літератури у 6 класі, відповідають чинній програмі з української літератури 2016-2017 н.р.Конспект уроку фізкультури з гімнастики для учнів 6 класу

0

Степ-аеробіка як елемент здоров'язберігаючих технологій на уроках гімнастики в 6 класіУрок:British Food.

1

Урок:British Food. 6 клас. Мета :повторити та практикувати лексичні одиниці до теми «Їжа»;ввести нові лексичні одиниці та активізувати їх у мовленні; навчати учнів аудіювання; удосконалювати навички читання; практикувати вміння монологічного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес до навколишнього світу, зокрема до країни . мову якої вивчаємо.
Обладнання: мультимедійна презентація, відеофільм, текст ” What do the EnglishПрезентація до уроку із зарубіжної літератури «Генрі Лонгфелло «Пісня про Гайавату». Міфи північноамериканських індіанців та їх втілення в поемі»

0

Ознайомити учнів з творчою особистістю Г. Лонгфелло, зокрема етапом його захоплення індіанським фольклором; розвивати навички коментованого читання; сприяти формуванню стійкої зацікавленості до вивчення культури народів світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
22%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
21%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 13374

Останні коментарі