Користувацький вхід

Останні публікації

6 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування уроків української літератури. 6 клас

0

Календарно - тематичне планування уроків української літератури в 6 класі з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.Календарно-тематичне планування уроків української мови. 6 клас

0

Календарно - тематичне планування уроків української мови в 6 класі з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.План-конспект уроку фізичної культури для 6 класу на тему «Баскетбол»

0

Розширити знання учнів з правилами спортивної гри у баскетбол. Повторити техніку виконання стійки баскетболіста, пересування в ній з м'ячем і без м'яча, ведення м'яча на місці і в русі. Розвиток швидкості, спритності, почуття м'яча, витривалості засобами спеціальних вправ для баскетболіста.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі»

0

6 клас.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі» ( для класів з російською мовою навчання ).ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 6 КЛАСУ За підручником Басай Н.П. Німецька мова ( як друга іноземна мова)

0

Основні завдання:
Ознайомити учнів з новою лексикою та активізувати її вживання.
Навчити правильно вживати прийменники.
Удосконалювати техніку читання про себе.ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 6 КЛАСУ За підручником Geni@l A1

0

Допомога в поетапній розробці уроку за підручником Geni@l A1. Для практичного використання.Конспект уроку з теми "Пропорція та її властивості"

0

Сформувати поняття пропорції; засвоєння основної властивості пропорції; сформувати вміння застосовувати поняття й основну властивість пропорції до розв'язування задач; розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення; виховувати активність.Тема:Операції над вікнами.

0

Тема:Операції над вікнами.
Мета:
Навчальна мета: Познайомити учнів з операціями, які можна виконувати з вікнами та перевірити засвоєні знання на практиці.
Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з комп’ютером, самоконтролю, уміння конспектувати.
Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, дисциплінованості, посидючості.Календарно-тематичне планування з української літератури для 6 класу на І семестр

0

Календарно-тематичне планування
з української літератури
для 6 класу на І семестрКалендарно-тематичне планування з української мови для 6 класу з російською мовою навчання на І семестр.

0

Календарно-тематичне планування з української мови
для 6 класу з російською мовою навчання на І семестр.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі