Користувацький вхід

Останні публікації

6 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Матеріали на огляд – конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок» при Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

3

Звіт про роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок»

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів 1 – 7 класів у Корюкіська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 було створено пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Струмочок».
Організація літнього табору – це психолого-педагогічна та господарсько-адміністративна діяльність, що передбачає повну відповідальність за фізичне життя, психічне та духовне здоров’я дітей , їх повноцінний відпочинок і розвиток.Розробка уроку-пари з української мови для 6 класу «Займенник як частина мови. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди за значенням»

0

Розробка уроку-пари з української мови для 6 класу за темою: "Займенник як частина мови. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди за значенням." Урок побудоано відповідно до структури уроку-пари семестрово-залікового навчання.Розробка уроку з української мови «Написання частки НЕ з прикметниками»

0

М е т а: ознайомити учнів із написан¬ням не з прикметниками; формувати вмін¬ня правильно писати не з прикметниками, пояснювати написане.Чудовий світ хімії

1

Знайомство учнів 5-6-х класів з новим предметом, спонукати їх до пізнавальної зацікавленості хімією.Щедрий на добро внутрішній світ героя

0

Тема. Щедрий на добро внутрішній світ героя. Федько як особистість
Мета: продовжити роботу щодо аналізу твору Володимира Винниченка «Федько-халамидник», характеристики щедрого на добро головного героя твору як особистості; розвивати навички виразного читання, логічне та образне мислення, висловлювати своє ставлення до зображуваного; виховувати високі моральні якості та духовні цінності.Урок развития речи для 6 класса «Особенности описания природы»

0

• ознакомить учащихся с особенностями описания природы в литературе, музыке, живописи;
• развивать умение работать с текстом, внимание, логическое мышление;
• воспитывать любовь к природе и бережное отношение к ней.Урок по русскому языку «Текст и его признаки»

0

• Сформировать у детей общее понятие о тексте на основе осознания его основных признаков.
• Проконтролировать знания детей с помощью текста, научить работать с текстом.
• Совершенствовать умение определять тему и основную мысль текста.
• Развивать внимание, мышление, речь учащихся.
• Воспитывать любовь, бережное отношение и глубокое уважение к природе родного края; воспитывать патриотические чувства, знакомя с традициями украинского народа.Контрольна робота з біології за 2 семестр 6 клас

0

Контрольная робота по биологии 6 класс (новая программа) Задания составлены в соответствии с основным принципом дидактики от простого к сложному.конспект уроку з теми:" Леонід Глібов. Байки "Муха і Бджола","Жаба і Віл""

0

Конспект уроку з української літератури для 6 класу. Тема:" Леонід Глібов. Байки "Муха і Бджола","Жаба і Віл""

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі