Користувацький вхід

Останні публікації

6 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з біології «Вегетативне розмноження рослин. Регенерація. Практична робота «Вегетативне розмноження рослин»»

0

Мета: конкретизувати та продовжити формувати в учнів поняття про вегетативне розмноження, ознайомити із явищем регенерації; продовжувати формувати вміння працювати з підручником, малюнками, опорними схемами; розвивати творчі здібності, логічне мислення, вміння самостійно отримувати знання, застосовувати їх у житті; виховувати старанність, працелюбність, почуття колективізму; виховувати бережливе ставлення до природи.Пропорція. Основна властивість пропорції

0

Надати інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, Пропорція. Основна властивість пропорції. Що таке відношення?Порівняльна характеристика Стародавнього Єгипту та Київської Русі. Інтегрований урок англійської мови та історії стародавнього світу

0

Інтегрований урок англійської мови та історії у 6 класі. Урок може проводитися як двома вчителями, так і тільки вчителем англійської мови.Контроль знань всесвітня історія 6 клас

0

Контрольні запитання до кожної теми всесвітньої історії 6 клас. Можна використовувати для повторення на кожному уроці.Вітаміни і здоров’я. Відношення і пропорції

0

Групам учнів надані випереджальні завдання щодо підготовки невеличкого повідомлення про значення вітамінів для людини.Конспект уроку у 6 класі з української літератури "Т.Шевченко. Відомості про перебування поета в Санкт-Петербурзі. "Думка""

0

Конспект уроку у 6 класі, перебування поета в Санкт-Петербурзі, аналіз поезії "Думка".Езоп - легендарний поет, засновник жанру байки. Особливості змісту та побудови байок Езопа. «Езопова мова».

0

Мета: ознайомити школярів з творчістю легендарного байкаря, визначити
особливості змісту та побудови його байок; навчити дітей працювати за
опорними схемами, покращувати навички виразного читання байки,
розвивати вміння вільно висловлювати свої думки з приводу прочитаного,
аналізувати і систематизувати зміст творів; розвивати творчі здібності учнів, їх уяву, логічне мислення, спостережливість, уміння проникати в сутністьпрочитаних байок, сприяти формуванню думаючих особистостей, ціннісних орієнтацій школярів.Урок-змагання з економіки «Економічний ринг»

0

Економічні терміни і поняття. Розвиток творчих здібностей, образного мислення та уміння робити висновки, обґрунтовувати свої думки.Микола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів. ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

0

Урок №
Тема уроку. Микола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів.
ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

Мета уроку:
- познайомитися з життєвим і творчим шляхом М.Вороного;
- опрацювати зміст твору «Євшан-зілля» та його історичну основу;
- ознайомитися з літературознавчими поняттями: «ліро-епічний твір», «поема»;
- співвідносити давноминулі події , описані в поемі, з сучасністю;
- виховувати шанобливе ставлення до рідного народу, патріотизм, толерантне ставлення до інших народів.Розробка інтегрованого уроку для 6 класу "Рослини і навколишнє середовище. Українська народна ботаніка"

0

Розробка інтегрованого уроку вчителя біології, народознавства, музики. Пропонується вчителям біології, народознавства, музики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі