Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Екологічні проблеми Старобільська

0

Розробка учнівського проекту за темою "Екологічні проблеми Старобільська.
Позакласні заходи, дослідні роботи учнів, навчальні проекти.Урок "Запилення рослин"

0

Розробка уроку ілюстрована презентацією до теми "Запилення".
Квіткові рослини, запилення, способи запилення.Їжа. Правильне харчування.

0

Конспект уроку на тему "Їжа. Правильне харчування" для 6 класу з презентацієюУрок біології 6 клас "Квітка:будова, різноманітність, значення"

0

Урок біології у 6 класі "Квітка:будова, різноманітність, значення" з використанням інтерактивних методів навчанняМетодична розробка інтегрованого уроку зарубіжної літератури (історія, географія) на тему "Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Дік Сенд і Негоро. Проблема рабства в романі"

0

Розробка інтегрованого уроку зарубіжної літератури (історія, географія) "Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Дік Сенд і Негоро. Проблема рабства в романі"Тестова перевірка знання повісті О. Іваненко «Друкар книжок небачених»

1

Активізувати розумову діяльність учнів, виховувати якості уважного читача та інтерес до літератури.Контрольна робота «Пригоди й романтика»

1

Перевірити рівень знань учнів за вивченою темою, активізувати розумову діяльність учнів. Виховувати прагнення досягати кращих результатів.Книга для додаткового читання У 6 КЛАСІ

0

У книзі подано твори, рекомендовані Програмою з української літератури для додаткового читання у 6 класі, які можна використовувати на уроках позакласного читання.
Книга розрахована на вчителів, учнів та батьківУрок по теме «Правописание НЕ с существительными»

0

Цель урока: Дать учащимся представление о написании не с именами существительными. Формировать умение использовать правильный способ действия при выборе слитного и раздельного написания не с существительными. Расширять активный запас слов учащихся. Развивать речь, память, мышление детей. Воспитывать интерес к изучению языка, позитивные нравственные качества.Планування

0

Календарне планування уроків англ.мови у 6 класі (2год на тиждень) за А.Несвіт

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі