Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Є на світі одна країна…»

0

Конспект першого уроку в 6 класі на тему «Є на світі одна країна…»Презентація до уроку "Обобщающий урок по русскому языку. Путешествие в страну Прилагательное."

0

Презентація до уроку "Обобщающий урок по русскому языку. Путешествие в страну Прилагательное."Обобщающий урок по русскому языку. Путешествие в страну Прилагательное.

0

Обобщающий урок по русскому языку в 6 классе. "Путешествие в страну Прилагательное".Проведення фізкультхвилинок на уроках англійської мови

0

Зняти втому, активізувати увагу учнів, підвищити працездатність та можливості до сприйняття навчального матеріалу допоможуть засоби релаксації, серед яких найбільш ефективними є фізкульт-хвилинки. Такий вид роботи є важливим засобом самовираження: учитель може краще пізнати своїх учнів, їхні організаторські, творчі здібності, фізичні можливості; завдяки цьому встановлюється більш тісний контакт між педагогом та дитиною, між дітьми в учнівському колективі.Forest fires

1

Тема лісвих пожеж є дуже важливою, тому всім слід знати її причини, наслідки та способи уникнення. Даний матеріал може використовуватись для проведення уроків чи позакласних заходів.виховна година у 6 класі "Корисна їжа і здоров'я"

0

Виховна година для учнів 6 класу "Корисна їжа і здоров'я"Розробка уроку «Числа навколо нас» (Дії з раціональними числами)

0

Урок на тему "Числа навколо нас" (Дії з раціональними числами)Чарльз Діккенс (1812—1870). “Різдвяна пісня у прозі” Гуманістичний зміст і висока людяність твору.

0

Метою даного уроку було: систематизувати знання учнів про життєвий і творчий шлях Ч.Діккенса; розкрити гуманістичний зміст «Різдвяної пісні у прозі»; продемонструвати істинний сенс свята Різдва; розвивати навички роботи з художнім текстом, вчити учнів аргументувати свою думку, використовуючи приклади з тексту; виховувати пріоритет ставлення до людей за їхні внутрішні якості, а не матеріальний статок, гуманістичне ставлення до тих, які оточують.Головна професія на землі – бути людиною Практикум-ділова гра

0

Мета: Формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей,
допомогти дітям усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення
потребують не лише люди, а й весь оточуючий світ; формувати в учнів ціннісну орієнтацію, здатність формулюва¬ти моральні судження, розвивати вміння відрізняти погане від доброго, виховувати позитивне світосприйняття. Шляхом створення психологічних ситуацій вибору підвести учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі, сприяти створенню дружнього дитячого колективу. Виховувати чемне ставлення учнів одне до одного.Cистематизація знань про числівник. Узгодження числівників з іменниками. Вживання числівників на позначення дат, часу (годин)

0

На мою думку, таким має бути урок української мови Нової української школи. Традиційну тему "Вживання числівників на позначення дат, часу (годин)" з розділу "Числівник" подано як інтегрований урок української мови і біології з використанням інновацій критичного мислення. Учні навчаться застосовувати свої знання в аналітичних таблицях, колах Венна,творчому конструюванні - проекті. Яскраві анімаційні картинки,глибокий цікавий матеріал допоможе учням з легкістю засвоїти тему.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі