Обмежити пошук фільтруванням:
На допомогу вчителям історії в Новій українській школі у 6 класі пропонується змістовна презентація до уроку №1 "Вступ. Первісна доба та Стародавній світ в історії людства".
Цей документ є конспектом заняття на тему "Декоративно-прикладне мистецтво. Орнамент. Візерунок «Диво рушникове». Мета заняття - ознайомити учнів з декоративно-прикладним мистецтвом, навчити стилізувати та декорувати природні форми, закріпити розуміння понять "візерунок", "орнамент", розвивати пізнавальні інтереси і самостійність, виховувати естетичне сприйняття та любов до національної художньої спадщини.
Як зробити урок не лише інформативним, але й цікавим? Залучайте прийоми візуалізації навчального матеріалу, які активізують навчально-пізнавальну діяльність, сприяють розвитку критичного та візуального мислення, створенню позитивного емоційного фону на уроці.Використання таких прийомів сприяє формуванню предметних компетентностей школярів.
Авторська презентація містить практичний та теоретичний матеріал, який допоможе учням поглибити знання про написання складних іменників у французькій мові, сформує уміння правильно визначати та записувати складні іменники; розвиває самостійність у різних видах діяльності.
Літературна вікторина для учнів 6 класу НУШ
за науково-фантастичною повістю для підлітків про Україну майбутнього «Сапієнси» (Володимир Арєнев)
На допомогу вчителям! Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) ІІ семестр
На допомогу вчителям! Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) І семестр
Цей тест допоможе учням перевірити свої знання за змістом прочитаного твору Джека Лондона "Жага до життя" та вибудувати алгоритм дій у екстремальній ситуації.
Учителю цей тест допоможе зрозуміти чи дійсно здобувачі освіти орієнтуються у змісті прочитаного твору.
Тема. Типові та спеціальні деталі. Види з’єднань (1 год).
Мета уроку: засвоєння знань про типові та спеціальні деталі, види з’єднань; формування практичних вмінь щодо з’єднання деталей; розвивання в учнів пам’яті; виховування основ культури праці.
Об’єкт навчальної праці: механізми затискачів столярних верстатів, ручного дриля, коловорота тощо.
Обладнання: набори з різними спеціальними та кріпильними деталями.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ХІД УРОКУ
I. Організаційна частина.
• Перевірка присутніх.
• Призначення чергових.
II. Повторення раніше вивченого матеріалу.
Техніка – це сукупність засобів і знарядь праці, що застосовуються у суспільному виробництві та призначені для створення матеріальних цінностей. Знаряддями праці називають машини, верстати, інструменти та інші пристрої. Оскільки за допомогою знарядь (машин та пристроїв) людина може споруджувати будівлі, шляхи, виготовляти одяг,, взуття, то відповідно використовують різні машини і розрізняють техніку: будівельну, автомобільну, ремонтно-шляхову, швейну, машинобудівну тощо.
- Назвіть знаряддя праці, які ви можете використовувати в домашніх умовах? (ножиці, молоток, праска, пилосос тощо).