Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Узагальнення про дроби , 6 клас

0

Презентація буде корисною під час уроків повторення в кінці навчального року. Також можна її використовувати і під час вивчення теми "Звичайні дроби". Чимало вправ з презентації створені для вдосконалення навиків усного рахунку.Тема. Гармонія в композиції: деталь, подрібненість, узагальнення, площинність

0

У конспекті міститься авторська таблиця «Ювелірні прикраси та вироби скіфів»,плакат«Образи скіфів», картки «Звіриний стиль скіфів», приклади учнівських робітПатріотичні мотиви у творчості Галини Лисої (за збіркою «Доля»)

1

МЕТА УРОКУ: допомогти учням увійти в багатогранний світ поезії Галини Пантеліївни Лисої; формувати естетичні смаки, тонке відчуття, сприймання і розуміння поетичного слова; удосконалювати навички виразного читання, формування життєвих компетенцій ставлення до життя, виховувати любов, повагу до рідного слова, , шанобливе ставлення до співців рідного краю.Урок з теми "Розв'язування рівнянь і задач за допомогою рівнянь

0

Даний урок є уроком формування вмінь і навичок учнів при вивченні теми «Рівняння» в 6 класі. Урок проводиться перед контрольною роботою. Метою уроку є активізація загальних відомостей учнів про рівняння, корені рівняння,способи розв'язування рівнянь, формування вмінь і навичок учнів розв'язувати рівняння і задачі за допомогою рівнянь; розвиток вміння грамотно і лаконічно висловлювати свою думку; виховування інтересу до вивчення математики, працьовитості, спостережливості, кмітливості.Презентація казки „Червона шапочка”.

0

Анотація
Мета даної презентації полягає у тому, щоб викликати в учнів інтерес до читання як до одного з найважливіших видів мовленнєвої діяльності, тісно пов’язаним як з вимовою, так і з розумінням мови. Дітей захоплює щось невідоме, цікаве, тому казка, як елемент комунікативного методу вивчення мови, урізноманітнює урок, дозволяє учням у легкій і цікавій формі вивчити необхідну інформацію, розвивати мовні навички: лексичні, граматичні, фонетичні, легше засвоїти мовний матеріал.
Казка на іноземній мові розвиває в учнів позитивне ставлення до іншої культури.Інтегрований урок для 6 класу на тему: «Осінь у творчості митців»

0

Мета: показати взаємопроникнення видів мистецтва: поезії, музики, живопису. Підвести дітей до висновку, що кожен митець застосовує ті засоби художньої виразності, які йому найбільше подобаються. Формувати
вміння «бачити музику», «чути картину». Розвивати творчу уяву,
вокальні здібності. Розширювати знання з кольорознавства: жовта палітра
кольорів, навички вільного змішування кольорів з метою отримання
необхідних відтінків. Виховувати культурного слухача, всебічно розвинену особистість. Прищеплювати любов до мистецтва.Subject: Crazy Detectives

1

Subject: Crazy Detectives

Aim: To acquaint the students with a new vocabulary, structures (I am fond of, I am crazy about, I am interested in, I am good at, I am bad at, I am keen on), train students in the pronunciation of English sounds, develop a dialogue speech and monologue speech, thinking, reaction rate, to cultivate a sense of respect and mutual help.
Equipment: cards, CD.

Class: 6th
Tutorial: Friends.
Type of lesson: combined-speech

Teacher: Liubich V.S.

Kyiv 2019

Course of the lesson

I. Organizational part.
1. GreetingВиховний захід "Christmas"

0

Мета: Учити з повагою відноситися до іншомовної культури і усвідомлювати
різницю культур, формувати мотивацію до вивчення англійської
мови, сприяти вихованню почуття колективізму і взаємодопомоги,
дати загальні відомості про святкування Різдва в Англії,продовжити
роботу по формуванню і розвитку усіх видів мовної діяльностіУрок англійської мови "School Life", 6 клас

0

Розробка уроку англійської мови з теми «School Life» для учнів 6 класу ( підручник А.Несвіт «Англійська мова», 6 клас).
Матеріал уроку враховує оптимальне співвідношення часу на різні види мовленнєвої діяльності ( аудіювання, читання, говоріння, письмо).
Мета розробки – допомогти вчителям ефективно організувати навчальний процес, активізувати діяльність учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі