Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку за темою Баскетбол 6 клас

0

Розробка уроку за модульною темою Баскетбол для учнів 6 класу. Буремо і користуємося.Виховний захід " Святкування Масляної"

0

Мета: ознайомити учнів зі звичками та традиціями святкування Масляної
Завдання: прищеплювати інтерес до народної культури,розвивати спритність, кмітливість,сприяти розвитку творчого потенціалу учнівКонспект урока по русскому языку «Полные и неполные предложения»

0

Разработка урока по русскому языку, предполагающая изучение новой информации по теме "Полные и неполные предложения".Вкладені алгоритмічні структури повторення та розгалуження.

0

Конспект уроку з інформатики на тему «Вкладені алгоритмічні структури повторення та розгалуження" для 6 класу, згідно навчальній програмі з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804, з мультимедійною підтримкою, мета якого – узагальнити поняття алгоритму, виконавця алгоритму; ознайомити учнів з базовими алгоритмічними структурами; розвивати логічне й алгоритмічне мислення; формувати вміння планувати та аналізувати свою діяльність; виховувати інформаційну культуру.Відкритий урок

0

Діккенс був наділений талантом співпереживання, що так яскраво виявляється в його творі «Різдвяна пісня в прозі». Діккенс із співчуттям ставився до бідних людей. Своїми творами він сподівався звернути увагу багатих на несправедливість, яка існує в суспільстві, та перевиховати їх. Втіленням черствості та егоїзму в повісті є образ Скруджа. Давайте разом з вами спробуємо віднайти шлях до його крижаного серця. Під час нашого уроку перед вами будуть відкриватись двері до серця Скруджа. Ми будемо спостерігати як змінюється його серце під впливом кожного з духів Різдва.План виховної роботи класного керівника

0

План виховної роботи класного керівника для 6 класу 2018-2019 н.р.Літературні диктанти. 6 клас.

0

Матеріали, які можна використовувати на уроках української літератури для перевірки знань учнів.Кросворд «Комп’ютерні технології»

0

Кросворд на тему: "Комп'ютерні технології" розрахований на учнів 5-7 класів. Містить 16 термінів по горизонталі і 16 термінів по вертикалі.
Наведений кросворд призначений для учнів 5-7 класів. Кросворд складено на основі таких тем: «Інформаційні процеси», «Будова комп’ютера», «Комп’ютерні мережі», «Текстовий редактор». Даний матеріал можна використати при підготовці учнів до самостійних, контрольних робіт, вікторин тощо.STEM проект «Історія моєї Громади»

1

Учні отримують завдання створити шкільний музей. Попередньо учні вивчають історію місцевої громади; дізнаються про методи історичного дослідження. Учні залучаються до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій,постатей; створюють презентації про місцеву історію Громади. Розробляють історичний бренд Громади. Вчитель пропонує учням дізнатися про творчих особистостей, які виросли в даній громаді, а також проаналізувати участь школи на масове формування громадської позиції.Урок з англійської мови,6 клас "At the market"

0

Розробка уроку на тему “At the market”,підручник Пахомова Т. Матеріал допоможе учням вивчити та закріпити лексичні одиниці, активізувати комунікативні навички. Урок спрямований на формування комунікативних навичок та ознайомлення з традиціями Британії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: