Користувацький вхід

6 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Леся Українка - дитина-індиго ХІХ ст.

0

Тема дітини-індиго стала актуальною в наш час, але мало хто знає, що Леся Українка теж належить до них. На підтвердження цього надаємо цей матеріал. Він стане в нагоді як на уроці, так і в позакласній роботі.Розробка уроку "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"

0

Розробка уроку математики у 6 класі "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"Контрольна робота з письма за ІІ семестр (за підручником О.Карп'юк, "Англійська мова", 6 кл.)

0

Контрольна робота з письма за ІІ семестр для учнів 6 кл. за підручником О. Карп'юк.Лінгвіст. Інтелектуальна гра. 6 клас ( Майстер - клас )

0

Часто кажуть: " Навчання — праця ‚ і його не можна перетворювати на гру ". Та все ж погоджуюся з думкою ‚ що для дитини гра — це найсерйозніша справа! Саме під час гри відбувається розумовий розвиток наших вихованців. «Гра — це величезне світле вікно ‚ через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень ‚ понять про навколишній світ», — стверджував В. Сухомлинський.
Інтелектуальну гру «Лінгвіст» можна провести наприкінці навчального року у будь-якому класі.Урок - віртуальна екскурсія за творчістю Л.Глібова. 6клас

0

Віртуальна екскурсія зробить процес узагальнення матеріалу за байками Л.Глібова більш наглядними, емоційно розмальованими і дозволить учителю раціонально розподілити час на уроці. Учителем використано інноваційні технології, зокрема, буде звернено увагу на складання кроссенса (за методикою Попової Т.Ю.)Л.Глібов -видатний український байкар. "Щука".

0

Мета:
• навчальна: продовжувати роботу з творчістю Леоніда Глібова, звернути увагу на викривальну й повчальну спрямованість байки «Щука», навчити аналізувати байки, визначати їхню будову;
• розвивальна: формувати вміння виявляти й коментувати прихований зміст гумористичних творів, виокремлювати основну думку, пояснювати алегоричні образи;
• виховна: формувати життєстверджувальні, оптимістичні настрої, уміння тактовно реагувати на іронію й гумор, виховувати самокритичний погляд.Презентація "Food. Containers"

0

Дана презентація створена як ілюстрація до уроку "Їжа" (види упаковок, незлічувальні іменники) в 6 класі за підручником О. Карп'юк.

Використані слова:

a bar of chocolate, a bag of crisps, a loaf of bread, a packet of macaroni, a bottle of mineral water, a carton of cereal,a tube of mustard, a can of cola, a tin of sardines, a box of tea, a jar of jam.

Слова дібрані з Longman Photo Dictionary British English.

Є можливість перевірити знання учнів за малюнками.«Добре тому жити , хто вміє дружити» (за твором Я .Стельмаха «Митькозавр із Юрківки , або Химера лісового озера»)

0

«Добре тому жити , хто вміє дружити» (за твором Я .Стельмаха «Митькозавр із Юрківки , або Химера лісового озера»)Розробка уроку з української мови «Узагальнення і систематизація вивченого про іменник»

0

Узагальнення і систематизація знання, вмінь і навичок з теми "Іменник"; засвоїти порядок розбору іменника як частини мови; вчити робити висновки й узагальнення; розвивати спостережливість, кмітливість; виховувати любов до рідної мови.
Обладнання: індивідуальні картки; тести; схема розбору іменників; ребуси.
Тип уроку: урок-практикумРОЗРОБКА УРОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «GREAT BRITAIN. LONDON» ДЛЯ 6 КЛАСУ

0

Мета уроку:
1. Узагальнити країнознавчі знання учнів, отримані на уроках англійської мови.
2. Сприяти формуванню пізнавального інтересу до вивчення англійської мови.
3. Закріпити знання в учнів в ході творчої діяльності., самостійної і групової діяльності.
4. Розвивати навички самостійної та групової роботи на уроці.
5. Формувати вміння працювати в колективі та приймати спільні рішення.
6. Тренувати увагу та пам'ять.
7. Розвивати логіку та мислення в учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі