Користувацький вхід

6 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок у 6 класі Тема : Культура Давньої Греції. Математичні знання греків.

0

До міжпредметних зв"язків на уроках звертаюсь часто.Поєднання історії та математики допоможе розглянути культурну спадщину давньої Греції, умови та особливості її розвитку, значення в історії людства; розвивати пізнавальну активність учнів, логічне та абстрактне мислення. Здійснити зв'язок історії та математики. Розв’язувати вправи та задачі на закріплення теми: Раціональні числа та дії над ними, розкриваючи зміст історичних понять. Показати силу і велич людського розуму, виховати любов та повагу до людей і праці.Розробка уроку із зарубіжної літератури за оповіданням Дж. Лондона «Жага до життя»

0

Розробка уроку містить мультимедійну презентацію, що сприяє ефективній співпраці вчителя і учнів.Богдан Лепкий "Цвіт щастя"

0

Богдан Лепкий "Цвіт щастя" презентація для уроку в 6 класіРозробка уроку з основ здоров’я «Наше здоров’я в наших руках»

0

Розробка уроку з основ здоров'я для учнів 6 класу на тему "Наше здоров'я в наших руках".За даною розробкою можливо проведення позакласного заходу з учнями інших вікових категорій.
Метою розробки є: розширення уявлення учнів про здоров'я; актуалізація проблем, пов'язаних зі здоров'ям сучасних школярів; виховання в учнів компетентнісного і відповідального ставлення до свого здоров'я; формування здорового способу життя.Тиждень математики у школі

0

План проведення тижня математики та розробка заходів по дням тижняДихання і транспірація

0

Поглибити знання про дихання як одну з важливих функцій усіх живих організмів; розкрити суть клітинного дихання та особливостей процесу дихання різних органів рослини; дати поняття про транспірацію, показати причинну зумовленість цього процесу, його залежність від чинників навколишнього середовища.Родинне свяо

0

Сценарій родинного свята "На пиріжки до бабусі й дідуся" можна провести для учнів 5-7 класів. Свято дає можливість більше дізнатись про бабусь та дідусів як своїх так і своїх товаришів. У ненав'язливій формі здійснюється зв'язок поколіньРозробка уроку з трудового навчання «Техніка вишивки хрестиком»

0

Розробка уроку містить конспект, презентацію, інструкційні карти для виконання практичної роботи з виконання шва "хрестик".Також додаються памьятки для учнів та правила безпечної роботи.Цикл уроків з географії для 6 класу «Земля на плані і карті»

0

Методичний посібник. Цикл уроків з теми "Земля на плані і карті" може бути корисним для вчителя географії при підготовці до уроківРозробка уроків з історії стародавнього світу (інтегрований курс, 6 клас)

0

Розроблена тема займає важливе місце в інтегрованому курсі 6 класу. Вона знайомить учнів із найдавнішими цивілізаціями Індії та Китаю, характеризує особливості суспільного розвитку й господарської діяльності, державний та чиновницький апарат, наявність нерівності; надбання культури і релігій, подаючи історію країн як невід’ємну частину всесвітньої історії. Матеріал, закладений у програму з теми, сприяє розвитку історичної свідомості, системного мислення, дослідницьких навичок, творчих здібностей формуванню ключових та предметних компетентностей, осмисленню ролі людини в історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі