RSS-матеріал

Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку-тренінгу з основ здоров'я з теми "Безпечне довкілля. Безпека в школі" (1 клас)

0

Мета: поглиблювати знання учнів про правила поведінки у школі; формувати навички безпечної поведінки в спортивному залі, їдальні, на східцях, під час проведення рухливих ігор на перервах, в позаурочний час; вчити учнів аргументувати необхідність безпечної поведінки в школі для збереження життя й здоров’я; спонукати школярів до виконання правил безпечної поведінки в школі; розвивати мислення, мовлення, увагу, пам'ять; виховувати відповідальність за свої вчинки.Конспект уроку-тренінгу "Безпечне довкілля. Безпека в домі" (1 клас)

0

Мета уроку-тренінгу: формувати уявлення школярів про важливість дотримання правил безпечного проживання у своїй оселі; розвивати вміння уникати небезпек у домі, обирати для ігор та розваг безпечні місця, правильно поводитися з побутовими предметами; виховувати бережне ставлення до власного здоров’я.ТРЕНІНГ Шкідливим звичкам - Ні!

0

СЦЕНАРІЙ ТРЕНІНГУ ЩО ДОЗВОЛИТЬ УЧНЯМ РОЗІБРАТИСЯ В КОРИСТІ ТА ШКОДІ РІЗНИХ ЗВИЧОКСценарій виступу агітбригади

0

сценарій виступу агітбригади дасть змогу учням краще зрозуміти проблему шкідливих звичокОблаштуємо нашу планету

0

Інформація про способи забруднення атмосфери та шляхи подолання цієї проблемиОснови здоров'я, 3 клас. Безпечний дім.

0

Про правила користування електричними приладами, водогоном, газовою плитою, а також — порядок дій у випадку аварії у цих системах, піде мова на уроці.Урок-тренінг з основ здоров'я, 1 клас. Безпека в школі. Місця підвищеної небезпеки в школі

0

Використовуючи цікаві форми роботи на уроці вчити першокласників аргументувати необхідність безпечної поведінки в школі для збереження життя й здоров’яПрезентація досвіду роботи «Формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя через заняття з валеології»

0

Під здоровим способом життя розуміється оптимальний режим роботи і відпочинку, збалансоване харчування, достатня рухова активність, дотримання правил особистої гігієни, загартовування, відсутність згубних звичок, любов до людей, позитивне сприйняття життя.
Здоровий спосіб життя дозволяє бути до старості здоровим психічно, морально і фізично.
Важливою передумовою соціально-економічного розвитку суспільства є здоров’я громадян.
Формування у підростаючого покоління ставлення до власного здоров’я як до найвищої людської цінності – одне з основних завдань держави.Посібник «Дотримуйся режиму дня, живи по розпорядку!»

0

Режим дня – це чіткий розпорядок, встановлений для життя дошкільнят у дитячому садку та сім’ї, який передбачає чергування активної діяльності та сну, а також раціональну організацію різноманітних видів діяльності. Правильний, відповідний віковим можливостям дитини режим зміцнює здоров’я, забезпечує працездатність, успішне виконання різноманітних завдань, захищає від утоми.Конспект заняття з валеології «Славимо мило духмяне!»

0

Ознайомити вихованців з властивостями мила та його різновидами, закріпити й уточнити знання дітей про те, для чого люди використовують мило в повсякденному житті; підвести дітей до поняття «Чистота – запорука здоров’я»; продовжувати вчити малят працювати з алгоритмом; викликати бажання приймати участь в експериментах та дослідах. Розвивати пізнавальний інтерес, мовлення, пам'ять, увагу, логічне мислення. Виховувати культурно-гігієнічні навички, бажання бути здоровим.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі