Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проекти з основ здоров'я

0

Навчальний проект по виробленню навичок догляду за порожниною рота для учнів 6 класуРозробки уроків

0

Урок-тренінг зі здорового способу життя, створений з урахуванням навчання на засадах життєвих навичокУрок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Поведінка дітей у надзвичайних ситуаціях. . "

0

Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Поведінка дітей у надзвичайних ситуаціях. . "Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Сам удома . "

0

Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Сам удома . "Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Безпека в школі . "

0

Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Безпека в ліфті . "Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Безпека в ліфті . "

0

Урок з основ здоров"я в 1 класі на тему " Безпека в ліфті . "Урок з основ здоров"я в 2 класі на тему " Їжте на здоров’я ! Культура харчування. Вітаміни, їх значення для здоров’я. "

0

Урок з основ здоров"я в 2 класі на тему " Їжте на здоров’я ! Культура харчування. Вітаміни, їх значення для здоров’я. " Практична робота: « Вибір корисних для здоров’я продуктів ».Урок на тему "Наука спілкування". 2 клас. Основи здоров'я

0

Урок з основ здоров'я на тему "Наука спілкування" для 2 класу знайомить учнів з основними способами спілкування, а саме: мовленням, мімікою, жестами. Учні дізнаються про правила поведінки з рідними, товаришами, знайомими, вчаться з повагою ставитись до людей.Основи здоров’я у 3-му класі на тему: «Ураження електричним струмом та незвичайні ситуації при використанні різних джерел світла.»

0

Ознайомити учнів із небезпекою у незвичайних ситуаціях при вимкненні світла чи пошкодженні електропроводки; формувати вміння опановувати себе і орієнтуватися в темряві; вчити надавати першу допомогу при ураженні електричним струмом; виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.Урок-соревнование «Физическое составляющее здоровье».

0

Итоговый урок по теме "Физическое составляющее здоровье" представлен в форме урока-соревнования.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі