Користувацький вхід

Останні публікації

Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Рух - це життя. Фізичні вправи і правила загартування, їх дотримання в різних умовах

0

Ознайомити дітей зі способами і правилами загартування, з важливим значенням загартування для формування і зміцнення здоров'я; виховувати почуття прекрасного, вміння цінити красу рухуХарчування та здоров’я. Овочі, фрукти, молочні продукти, їх значення для росту й розвитку

0

Інсценований урок-подорож з основи здоров’я в 1 класі до «Країни Здоро’я» з діючими особами – Королева Харчування, Вітамін А, Вітамін С, Вітамін В. Використані інтерактивні форми роботи з учнями, закріплення матеріалу через використання диференційованих завдань, постановки та розв'язання проблемного запитання уроку, яким є епіграф «Здорові діти – здорова нація».Безпека руху велосипедиста.

0

Конспект уроку з основ здоров'я в 6 класі,тема якого: "Безпека руху велосипедиста",а також презентація до нього.Настрій і почуття людини. Як покращити настрій.

0

Урок розроблений у формі тренінгу, має практичну спрямоваість. До уроку додаються матеріали, що пропонуються учням під час практичної роботи.Методичка на тему: "Формування навичок здорового способу життя першокласників в умовах групи продовженого дня"

0

Здоровий взаємний інтерес сім"ї та школи - важлива умова ефективної роботи в формуванні навичок здорового способу життя молодших школярів.Знакомство со Смайликом

0

Тема: Знакомство со Смайликом
Цель: познакомить учащихся с понятием «смайл» и историей его появления, раскрыть функцию смайлика как способа передачи различных эмоций. Сформировать у учащихся понятия о принципах безопасного поведения в сети Интернет. Развивать память, любознательность внимательность, аккуратность. Воспитывать информационную культуру, умение работать в коллективе, дружески относиться к окружающим;Перспективне планування валеологічної освіти дошкільнят (середній дошкільний вік)

1

Перспективне планування розроблене згідно основних напрямків валеологічної освіти дошкільнят, та включає в себе систему занять, бесід, ігрової, пошуково-дослідницької та самостійної художньої діяльності дітей середнього дошкільного віку.Заняття з БЖД

0

Конспект заняття З БЖД в середній групі "Вогонь друг - вогонь ворог"Інтегрований урок з української мови та основ здоров’я «Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру»

0

Інтегрований урок з українсьокої мови та основ здоров'я. Тема:Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру.Розробка уроку з основ здоров'я "Шкідливі і корисні звички"

0

Розробка уроку з теми "Корисні і шкідливі звички" Рекомендовано для використання вчителями основ здоров'я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі