Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:УРОК-ГРА "БЕЗПЕКА ЖИТТЯ ШКОЛЯРА"

0

НЕБЕЗПЕКА ВДОМА ,НЕБЕЗПЕКА В ШКОЛІ, ПРАВИЛА ВУЛИЧНОГО РУХУ
УРОК-ГРА ЗА ТЕМОЮ: «БЕЗПЕКА ЖИТТЯ ШКОЛЯРА»відкритий урок з основ здоров'я

0

В матеріалі уроку вміщується матеріал, який в ігровій формі розкриває поняття "корисні і некорисні продукти"Розробка уроку з основ здоров'я «Твої друзі. Вибір друзів. Друзі за інтересами»

0

Розробка уроку з основ здоров'я у 2 класі на тему: " Твої друзі. Вибір друзів.Друзі за інтересами."«Знавці предмету основи здоров’я»

0

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з основ здоров’я та інших предметів, сприяти усвідомленню того, що «Основи здоров’я» — національно-культурний феномен народу, його духовне надбання; розвивати увагу, логічне мислення; формувати пізнавальні інтереси, навички пошуково-дослідницької роботи; удосконалювати творчі здібності; прищеплювати любов і шану до предмета; сприяти створенню здорового, творчого мікроклімату та взаємодопомоги в учнівському колективі.
Обладнання : інтерактивна дошка, ручки, папір.
Хід заходуОблаштування залізничного переїзду. Правила поведінки біля залізничних колій.

0

Мета: ознайомити учнів з облаштуванням залізничного переїзду, із правилами поведінки на залізничному переїзді, біля залізничної колії, з дорожніми знаками; формувати вміння порівнювати, узагальнювати, робити висновки, оцінювати свої і чужі дії; виховувати відповідальність за власні вчинки, дисциплінованість на дорогах, уважність, спостережливість, обережність, дисциплінованість.Презентація до уроку "Проблема чистого повітря" з Основ здоров"я у 8 класі.

0

Презентація до уроку "Проблема чистого повітря" з Основ здоров"я у 8 класі.Формування у дошкільників активної позиції щодо безпечної поведінки в довкіллі.

0

В статті надано рекомендації щодо роботи над формуванням у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки в довкіллі. Запропоновано форми, методи для організації освітньої роботи з дітьми. Надано орієнтовне планування Тижня безпеки, проект «Абетка безпеки»; розроблені конспекти занять з циклу «Світ навколо мене» та впроваджені в практику ДНЗ.Урок з основ здоров'я "Поведінка з незнайомими людьми". 1 клас

0

Розробка уроку основ здоров`я у 1 класі за підручником Гнатюк О.В. з використанням інформаційно-комп`ютерних технологій(відеоматеріали). Матеріали уроку сприяють розширенню знань з основних правил особистої безпеки з незнайомими людьми у ліфті, під'їзді, на вулиці; вчать способам уникнення небезпеки; розвивають здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, вміння оцінювати небезпеку та вибирати дії самозахисту; виховують спостережливість, обачність, увагу, почуття обережності, дбайливе ставлення один до одного. Запропонована розробка уроку враховує вікові особливості учнів.Урок з основ здоров'я на тему: "Життя - найвища цінність".

0

Урок з основ здоров'я на тему: "Життя - найвища цінність".
Мета. Сформувати у дітей поняття про життя як найвищу цінність, формувати навички безпечної поведінки для здоров'я, розвивати почуття власної гідності й неповторності, спостережливість, сміливість, винахідливість, здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку, виховувати бажання приходити завжди на допомогу. сприяти вихованню високих морально-етичних якостей; виробляти активну життєву позицію.Презентація до уроку основ здоров'я "Фізичні вправи і здоров'я"

0

Презентація до відкритого уроку з основ здоров'я для учнів 2 класу. Містить ілюстративний матеріал та форми роботи, використані на уроці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі