Користувацький вхід

Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку "Профілактика харчових отруєнь та кишкових інфекцій"

0

Дізнатися більше про харчові отруєння: навчитися розпізнавати ознаки харчового отруєння та надавати домедичну допомогуПрезентація до уроку "Профілактика харчових отруєнь та кишкових інфекцій"

0

Дізнатися більше про харчові отруєння: навчитися розпізнавати ознаки харчового отруєння та надавати домедичну допомогуДіагностична робота №1 Тема:«Вступ. Вчусь вчитися» (Інклюзія). Здоров`я, безпека та добробут .Гущина

0

Дана діагностична робота розроблена для перевірки знань п`ятикласників та ще й з урахуванням індивідуальних освітніх потреб здобувачів освіти.
Тема:«Вступ. Вчусь вчитися» є першою темою навчальної програми. Питання взято чітко з підручника "Здоров`я, безпеки та добробуту автор Гущина.Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров`я в сучасній школі

0

Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров`я в сучасній школіПобутова безпека. Розробка уроку

0

Навчальна програма для закладів закладів загальної середньої освіти. Основи здоров'я. 6-9 клас. Затверджено та надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698)

Тема: Побутова безпекаКомікси до уроків курсу "Здоров'я, безпека і добробут"

0

Ко́мікс (від англ.comic — комедійний, комічний, смішний; рідше вживається термін англ. sequential art — дослівно «послідовне мистецтво», яке використовує послідовність
малюнків, зазвичай з короткими текстами, які створюють певну зв'язну розповідь.
Тексти мають специфічну форму «мовної бульки» («мовної хмарки», «мовного димка», виноски; англ.speech balloon), яка передає мову чи думку (мисль) персонажу, заголовків і титрів.художні літературні твори, які можна використовувати під час занять з БЖД

0

Збірка вміщує в собі художні літературні твори, які можна використовувати під час занять з БЖД з дітьми дошкільного віку.Тренінг 3-4кл. "Своє життя оберігай - правила дорожнього руху пам’ятай!"

0

Сценарій тренінгу для 3-4кл.з безпеки дорожнього руху, який створений для формування здоров’язберігаючої компетентності учнів та може використовуватися у початковій школі для реалізації змістової лінії"Здоров’я і безпека" НУШ.Інтерактивні вправи до теми уроку з основ здоров’я у 6 класі "ВПЛИВ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ. ПОНЯТТЯ ПРО СНІД. ШЛЯХИ ПЕРЕДАЧІ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ. ТОЛЕРАНТНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ, ЩО ЖИВУТЬ ІЗ ВІЛ".

0

Інтерактивні вправи до теми уроку з основ здоров’я у 6 класі
"ВПЛИВ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ. ПОНЯТТЯ ПРО СНІД. ШЛЯХИ ПЕРЕДАЧІ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ. ТОЛЕРАНТНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ, ЩО ЖИВУТЬ ІЗ ВІЛ".Інтерактивні вправи до теми уроку "Правила дорожнього руху знати й вивчати, здоров’я й життя кожен день зберігати"

0

Інтерактивні вправи до теми уроку "Правила дорожнього руху знати й вивчати, здоров’я й життя кожен день зберігати"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі