Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект урока по основам здоровья

0

Конспект урока по основам здоровья для 1 класса
Тема:Учимся дружить.
(русскоязычных школ)Конспект урока

0

Конспект урока по основам здоровья в 1 классе
Тема:Учимся дружить. (для русскоязычных школ)Розробка заняття з валеології для дітей середнього дошкільного віку «Два чарівних моїх озерця»

0

Конспект заняття з валеології "Два чарівних моїх озерця" для дітей середнього дошкільного вікуРозробка уроку з основ здоров’я «Наше здоров’я в наших руках»

0

Розробка уроку з основ здоров'я для учнів 6 класу на тему "Наше здоров'я в наших руках".За даною розробкою можливо проведення позакласного заходу з учнями інших вікових категорій.
Метою розробки є: розширення уявлення учнів про здоров'я; актуалізація проблем, пов'язаних зі здоров'ям сучасних школярів; виховання в учнів компетентнісного і відповідального ставлення до свого здоров'я; формування здорового способу життя.Розробка уроку з основ здоров’я «Безпека у школі. Правила поведінки у школі. Причини травматизму дітей у школі»

0

Розробка конспекту уроку для 3 класу з основ здоров'я. Мета уроку розширювати знання дітей про правила поведінки у школі; формувати навички безпечної поведінки у коридорі, у спортзалі, на східцях, в позаурочний час, під час ігор, в їдальні; виховувати відповідальність за свою поведінку, правила культури поведінки.Урок - тренінг у 5- му класі

0

Урок-тренінг у 5-му класі з теми: "Соціальна небезпека інфекційних
захворювань. Що треба знати про туберкульоз та ВІЛ – інфекцію"Інтегроване заняття в молодшій групі

1

Заняття допоможе дітям сформувати необхідні культурно-гігієнічні навички, діти закріплять знання про предмети гігієни.Вплив телевізорів, комп'ютерів, мобільних телефоноів та іншої електроної техніки на здоров'я людини.

1

Формування в учнів уявлення про вплив телевізорів, комп’ютерів, мобільних телефонів та інших електронних засобів на здоров'я; ознайомлення з правилами користування телевізором, комп’ютером, мобільним телефоном, спонукання школярів до виконання цих правил; виховання сталих навичок безпечної для власного здоров'я поведінки.«Вплив куріння на здоров'я»

0

Формувати в учнів негативне ставлення до куріння, розкрити його шкідливість для здоров'я. Розвивати бажання вести здоровий спосіб життя. Виховувати уміння чинити розсудливо в різних життєвих ситуаціях; здатність протистояти шкідливим звичкам.Формування в учнів здорового способу життя на підставі здоров’язберігаючих та інтерактивних технологій

0

«Здоров’я - не все, але без здоров’я - нічого»
Сократ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі