загрузка...
RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка уроку

0

Тема: «Вплив електроструму на організм людини, види ураження електричним струмом».
Мета:
• навчальна:
- ознайомитись з видами впливу електричного струму на організм людини;
- ознайомитись з видами електричних травм;
- розвивати вміння аналізувати та порівнювати;
- навчитись робити висновки;
- вміти застосовувати знання на практиці.ОСНОВНІ НЕБЕЗПЕКИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ПОНЯТТЯ ПРО БЕЗПЕЧНЕ ДОВКІЛЛЯ

0

Мета роботи – показати, яку загрозу життю і здоров’ю людей, а також навколишньому середовищу несуть надзвичайні ситуації природного, техногенного, а також соціального характеру. Розкрити роль людського чинника у формуванні небезпек.ТРЕНІНГОВІ ВПРАВИ ТА ІГРИ НА УРОКАХ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я.

0

Для того, щоб зробити урок з основ здоров’я більш ефективним, необхідно змінити теми заняття, зробити невеличкий відступ від основного змісту теми, щоб учні трошки відпочили – пропоную вправи, ігри.Надзвичайні ситуації природного походження. Стихійні лиха.

0

Розширити коло знань учнів про оточуючий їх світ. Формування уявлення про природні лиха: грозу, бурю, повінь, землетрус. Ознайомити із правилами безпечної поведінки під час різних природних явищ. Формувати життєві навички, які допоможуть у разі потрапляння до надзвичайної ситуації володіти собою.Дорожні знаки та їхні групи

0

Ознайомлення учнів з дорожніми знаками та їхніми групами, місцем встановлення. Розкрити значення дорожніх знаків.Як зміцнити імунітет? Консультації для батьків

0


Назва: Як зміцнити імунітет? Консультації для батьків
Жанр: роботи в Photoshop
Автор оформлення: AnnaZ
Текст: інтернет

Консультації для батьків, чиї дітки пішли в дитячий садокБудь обережним на дорозі!

0

Ознайомити учнів з основними правилами поведінки на дорозі. Виховувати в дітей навики дотримання встановлених правил поведінки.“ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ТУБЕРКУЛЬОЗ І ВІЛ/СНІД”

0

Надати учням інормацію про небезпеку епідемій туберкульозу і ВІЛ/СНІДу, ознайомити із шляхами передачі і методами захисту."Здоровим будь!" Інтелектуальна гра з основ здоров"я у 3 класі.

0

Інтелектуальну гру "Здоровим будь!" можна використати на уроці, а також на годині спілкування. З допомогою цієї гри можна перевірити рівень засвоєння знань з теми "Здоровий спосіб життя", "Стихійні лиха", "Сам вдома", "Права дітей", "Загартовування".Проект "Пожежа - найстрашніша біда". 3 клас.

0

"Пожежа -найстаршніша біда" - це навчальний пошуковий довготривалий проект з основ здоров"я у 3 класі. Пропоную етапи роботи за проектом та конспект уроку-конференції "Пожежа - найстрашніша біда". Також додаю учнівські презентації та публікації,які школярі презентували на уроці.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі