RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Урок на тему: "Термічні опіки"

1

Урок розроблений з метою розширювати та поглиблювати знання про причини виникнення термічних опіків. Формувати в учнів практичні навики надання першої допомоги в залежності від ступеню пошкодження шкіри. Розвивати вміння та навички самодопомоги та співпраці учнів у групах при наданні першої допомоги.Інтегрований урок-драматизація /основи здоров‘я, читання, рідна мова/. Тема. « Ти залишився вдома сам»

0

Інтегрований урок-драматизація /основи здоров‘я, читання, рідна мова/. Тема. « Ти залишився вдома сам» Мета: Розширювати та поглиблювати знання і вміння учнів з безпеки життєдіяльності молодших школярів вдома. Формувати в учнів здоров‘язбережувальну та соціальну компетентність. Навчати основних дій в екстремальних ситуаціях. Виховувати винахідливість та культуру поведінки. Розвивати навички інтонаційності та виразності читання віршів та інсценізації літературних творів. Удосконалювати узагальнені способи мовленнєвої діяльності, правописні навички.Вітаміни, їхнє значення для здоров’я. Практична робота: «Вибір корисних для здоров’я продуктів»

0

Мета: учити учнів правильно харчуватися; пояснити учням значення вітамінів для організму людини; розвивати вміння робити правильний вибір продуктів; виховувати прагнення дотримуватись правил поведінки під час прийому їжі.Блок оновлень (інформер) «Біологія» на Вашому сайті

1
Блок оновлень (інформер, або віджет, або гаджет) «Біологія» від Методичного порталу.

Публікації Методичного порталу, що мають відношення до викладання предметів «Біологія», «Основи здоров’я» будуть регулярно з’являтися в блоці на Вашому сайті.Урок-тренінг " Я вчуся розуміти інших"

0

Урок-тренінг з «Основ здоров’я»
«Я вчуся розуміти інших, або як спілкування впливає на наше здоров’я»урок основы здоровья

0

Урок основы здоровья даёт учащимся представление о том, что такое здоровый образ жизни, помогает задуматься о необходимости быть здоровым, приобщает к здоровому образу жизни, делается вывод о том, что способствует здоровью.Плакат "Служби порятунку"

0

Назва: Плакат "Служби порятунку"
Жанр: роботи в Photoshop
Автор оформлення: AnnaZ
Сторінок: 2 (а4, а3)
Формат|Якість: bmp, 300 dpi,
Розмір: 52 мб

Плакат "Служби порятунку". Можна використати для оформлення кабінету чи як памятка для учнів.Здорові зуби. Папка-ширма

0


Назва: Здорові зубки. Папка-ширма
Сторінок: 8
Формат|Якість: jpeg, 300 dpi
Розмір: 33 мб

Матеріал для батьків, дітей, для оформлення куточків здоровя з приводу збереження здорових зубів, поради щодо догляду за ними, віршики для дітей з цієї ж темиЯкщо знову нежиить. Поради лікаря (укр, рус)

0

Назва: Якщо знову нежиить. Поради лікаря
Сторінок: 2 + титул
Формат|Якість: jpeg 300 dpi
Розмір: 26 мб

Памятка-консультація "Якщо знову нежиить. Поради лікаря" - професійні поради як запобігти хворобі та що робити якщо вже так сталось, що Ви захворіли...

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі