RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Останні публікації

Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Вітаміни, їхнє значення для здоров’я. Практична робота: «Вибір корисних для здоров’я продуктів»

0

Мета: учити учнів правильно харчуватися; пояснити учням значення вітамінів для організму людини; розвивати вміння робити правильний вибір продуктів; виховувати прагнення дотримуватись правил поведінки під час прийому їжі.Блок оновлень (інформер) «Біологія» на Вашому сайті

1
Блок оновлень (інформер, або віджет, або гаджет) «Біологія» від Методичного порталу.

Публікації Методичного порталу, що мають відношення до викладання предметів «Біологія», «Основи здоров’я» будуть регулярно з’являтися в блоці на Вашому сайті.Урок-тренінг " Я вчуся розуміти інших"

0

Урок-тренінг з «Основ здоров’я»
«Я вчуся розуміти інших, або як спілкування впливає на наше здоров’я»урок основы здоровья

0

Урок основы здоровья даёт учащимся представление о том, что такое здоровый образ жизни, помогает задуматься о необходимости быть здоровым, приобщает к здоровому образу жизни, делается вывод о том, что способствует здоровью.Плакат "Служби порятунку"

0

Назва: Плакат "Служби порятунку"
Жанр: роботи в Photoshop
Автор оформлення: AnnaZ
Сторінок: 2 (а4, а3)
Формат|Якість: bmp, 300 dpi,
Розмір: 52 мб

Плакат "Служби порятунку". Можна використати для оформлення кабінету чи як памятка для учнів.Здорові зуби. Папка-ширма

0


Назва: Здорові зубки. Папка-ширма
Сторінок: 8
Формат|Якість: jpeg, 300 dpi
Розмір: 33 мб

Матеріал для батьків, дітей, для оформлення куточків здоровя з приводу збереження здорових зубів, поради щодо догляду за ними, віршики для дітей з цієї ж темиЯкщо знову нежиить. Поради лікаря (укр, рус)

0

Назва: Якщо знову нежиить. Поради лікаря
Сторінок: 2 + титул
Формат|Якість: jpeg 300 dpi
Розмір: 26 мб

Памятка-консультація "Якщо знову нежиить. Поради лікаря" - професійні поради як запобігти хворобі та що робити якщо вже так сталось, що Ви захворіли...Презентація до уроку основ здоров'я "Складові здоров'я"

0

З огляду на слабкий стан здоров'я сучасних дітей, сьогодні актуальною є проблема здоров’язберігаючих умов в освітньому середовищі. Тому мета моєї роботи сформувати в учнів необхідні знання, уміння, навички здорового способу життя, та навички використовувати їх у повсякденному житті. Забезпечити умови фізичного, психічного, соціального та духовного комфорту, що сприяють продуктивній навчально-пізнавальній та практичній діяльності учнів.Впровадження здорового способу життя

0

Використання різних форм і методів навчання для розвитку та зміцненню духовного, психічного та фізичного здоров я молодших школярівурок "Життя без насильства"

0

Урок з основ здоров'я. Можна використати вивчаючи тему "Торгівля людьми". Створений з використанням відеоматеріалів.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі