Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: Навчайся комфортно

0

Публікація буде цікава вчителям, що викладають у 5 класі та бажають цікаво та змістовно провести урокПрезентація "Складники корисних продуктів"

1

Знайомство дітей із складниками корисних продуктів. В презентації розглянуто роль білків, жирів, вуглеводів, мінералів та вітамінів в здоровому збалансованому харчуванні людини.Театралізований урок "Дорожня грамота"

0

Театралізований урок "Дорожня грамота"допоможе закріпти та поглибити знання дітей з правил дорожнього руху;виховувати повагу до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати;розширити поняття дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах;розвивати увагу дітей, уміння переходити дорогу, викликати інтерес до професії інспектора ДАІ;формувати звичку не порушувати ПДР, уникати небезпеки на дорозі, запобігати травматизму;виховувати дисциплінованість пішохода, повагу і дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.Ризики і небезпеки.Виправдані і невиправдані ризики. Оцінка ризиків у повсякденному житті.

0

Перший урок основ здоров'я з розділу: здоров'я людини.Ризики і небезпеки.Виправдані і невиправдані ризики.Оцінка ризиків у щоденному житті. Екстимальні й надзвичайні ситуації.Відпрацювання алгоритму дій у разі потрапляння в екстимальну ситуацію.Відкритий виховний захід «Захищене і здорове покоління»

0

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.
Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.Вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя?»

0

визначити обізнаність учнів з теми «Що я знаю про здоровий спосіб життя; узагальнити знання учнів про здоров‘я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров‘я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров‘я.Позитивні та негативні емоції, їх значення для здоров’я.

1

Розділ: Психічна і духовна складові здоров’я
Тема: Позитивні та негативні емоції, їх значення для здоров’я.
Практична робота. Розпізнаємо і висловлюємо свої почуття.Правила дорожнього руху. Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт

1

Правила дорожнього руху. Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт. Виховне заняття для молодших школярівБрейн-ринг «Повага і самоповага» (урок з основ здоров'я)

0

Тема: Повага і самоповага
Мета: Формувати уявлення про повагу і самоповагу, розвивати вміння оцінювати свої вчинки і вчинки інших; виховувати патріотизм.
Обладнання: комп’ютер, проектор.
Також використовується мультфільм: "Про дівчинку, яка наступила на хліб".Права дитини. Обов’язки учня і громадянина (розробка уроку для 5 класу)

2

Формувати уявлення учнів про права дитини. Ознайомити учнів з їх основними правами та обов'язками. Навчити дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини. Дати уявлення про поняття «право», «Конституція».
Розглянути правові основи збереження життя і здоров’я дитини; формувати особисту відповідальність за здоров’я; розвивати вміння учнів аналізувати свої права й обов’язки та використовувати набуті знання в повсякденному житті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 18692

Останні коментарі