Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з валеології для середньої групи

0

Конспект заняття з валеології
"Ми прагнемо мати здорові зуби".
Значною мірою стан здоров’я та опірність організму дитини залежать від рівня сформованості у неї культурно-гігієнічних навичок. Дана тематика являється актуальною, тому метою заняття є :ознайомити дітей із значенням зубів для організму людини, вказати на необхідність бережливого ставлення до зубів, ознайомити дітей з правилами користування зубною щіткою, прищеплювати культурно-гігієнічні навички.Урок основ здоров’я у 6 класі на тему «Безпека в побуті. Правила користування газовими приладами, електроприладами, водогоном, тепловими мережами»

0

Урок основ здоров’я у 6 класі на тему «Безпека в побуті. Правила користування газовими приладами, електроприладами, водогоном, тепловими мережами». Мета: ознайомити учнів з небезпечними ситуаціями, що можуть виникнути в побуті та способами їх попередження та усунення.
Конспект уроку містить тренінгові вправи, систему вправ для повторення теоретичного матеріалу, завдання для відпрацювання вмінь і навичок, завдання для контролю знань учнів та рефлексії.презентації про спорт і Великдень

0

Цей матеріал зробить урок цікавим та допоможе дітям краще пізнати традиції нашого народуПрофілактика порушень постави і гостроти зору

0

Звернути увагу учнів на порушення постави і гостроти зору; розповісти про причини і наслідки їх виникнення, профілактику цих порушень; дати рекомендації; навчити ефективних вправ і прийомі, як знижують ризик «шкільних хвороб», розрахувати масу шкільного портфеля; розвивати в учнів бажання і розуміння необхідності правильної постави; виховувати бережливе ставлення до власного організму розвивати в учнів бажання і розуміння необхідності правильної постави; виховувати бережливе ставлення до власного організмуКонспект заняття на тему: «Літні сни під час зими» (для дітей середньої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами ТРВЗ).

0

Конспект заняття на тему: «Літні сни під час зими» (для дітей середньої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами ТРВЗ).Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Туберкульоз – найпоширеніша хвороба цивілізації (методична розробка заняття-тренінгу)

0

Методична розробка розроблена з метою узагальнення, поглиблення, закріплення знань студентів з дисципліни «Захист Вітчизни» (Основи медико –санітарної підготовки), тема «Туберкульоз – найпоширеніша хвороба цивілізації».
Рекомендовано для використання викладачами та студентами навчальних закладів.презентація Гігієна оселі

0

Презентація для уроку основи здоровя 4 клас на тему " Гігієна оселі"Виховання в учнів культури здоров’язбереження шляхом формування життєвих навичок

0

У виступі акцентується увага на формах і методах виховання в учнів культури здоров’язбереження шляхом формування життєвих навичоктренінг "Моя сім'я - моє багатство"

0

Тренінг можна використати у виховній роботі класним керівником для учнів 8-9 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі