Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Звички і здоров’я. Психічний розвиток підлітка та ознаки гармонійного розвитку. Потреби людини, їх розвиток з віком

0

Звички і здоров’я. Психічний розвиток підлітка та ознаки гармонійного розвитку. Потреби людини, їх розвиток з вікомСучасні підходи до організації Днів здоров'я в ЗДО (старша група)

0

Сучасні підходи до організації Днів здоров’я в ЗДО
(старша група)

Хочеш бути здоровим – потоваришуй з фізичною
культурою, чистим повітрям, здоровою їжею:
користуйся всім, але нічим не зловживай
Кожен крок босоніж – зайва хвилина життя.
Севастян КнейпОБЖ "Екстренні служби". заняття ознайомлення з соціумом.

0

Програмовий зміст: Продовжувати формувати в дітей уявлення про поняття “небезпека”. Знайомити з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома і на вулиці. Формувати розуміння необхідності дотримуватись певних правил підчас користування електроприладами, сірниками, газовими приладами ; знаходити вихід із складних ситуацій. Уточнити уявлення про транспорт спеціального призначення і людей, які працюють на ньому. Виховувати дисциплінованість, повагу та інтерес до професій , які забезпечують захист здоров’я і життя людей.Здоров’я – найбільший скарб у житті! (виховний захід)

1

Даний захід є повчальним. Діти отримують глибокі знання: з теми "Здоров'я - найбільший скарб!", а саме, про правильний режим дня, як правильно харчуватися, які продукти корисні, а які навпаки, шкідливі. Як загартовуватися, щоб не захворіти.Здоровий спосіб життя.

0

Надати учасникам тренінгу інформацію про здоровий спосіб життя,про те,що позитивно,а що негативно впливає на здоров'я.Формувати групи компетентностей:інформаційну,здоров'язбережувальну, уміння вчитися.Презентація «Раціональне харчування»

1

Ознайомити учнів з принципами раціонального харчування; сформувати уявлення про харчову піраміду;
визначити, як пов’язані харчування та здоров’я людини ;
зробити висновок про важливість збалансованого
харчуванняВикористання рухливих ігор з елементами корекції порушень опорно-рухового апарату

0

Методичні рекомендації вихователям та батькам дошкільнят щодо виховання у дітей свідомого відношення до корекційної роботи,засвоєння та
закріплення навичок правильної постави та укріплення зводів стопи.Конспект заняття для дітей старшої групи з валеології

0

Конспект заняття для дітей старшої групи з валеології
Тема: що треба робити, щоб бути здоровим?
Мета: дати знання про необхідність миття тіла . скріпити знання дітей про режим дня, закріпити знання про обличчя, ніс, рот, вухо, зуби, очі; збагачувати словник; виховувати культурно-гігієнічні навички.
Матеріали: картинки, ігровий зайчик.
Хід заняття
- Діти, сьогодні ми будемо говорити про те, що треба робити, щоб бути здоровим, гарним. Щоб вирости великим і розумним.
- Діти, що ви робили вранці, коли прокинулися? (Умиваємся)Освітній проект «Школа пожежної безпеки»

0

Розвиток пізнавальних навичок дітей, формування уявлень, джерелом яких є природний та предметний світ, різні види діяльності; створення умов для навчання дітей способів регулювання власної поведінки в умовах пожежної небезпеки.Я досліджую світ 1 клас Підсумкове тестування за рік

0

Підсумкове тестування з курсу "Я досліджую світ". Включає питання з вивчених протягом року тем.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі