Користувацький вхід

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сніЩо таке вітаміни?

0

Розширити знання про вітаміни, про необхідність їх в організмі людини, про правильне харчування, про вітамінну недостатність.
Формувати уявлення про здоровий спосіб життя. Розвивати пізнавальну діяльність, виховувати волю і характер, спонукати про ведення здорового способу життя.УРОК З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я В 4 КЛАСІ

0

Урок знайомить учнів із поняттями «інформаційна безпека», «інформаційна війна»,формує розуміння того, для чого потрібно захищати інформаційний простір України і як захистити себе від негативного впливу в ньому.Відмова від небезпечних пропозицій

1

Розвивати вміння відстоювати власну позицію, не піддаватися зовнішньому тиску; навчитися казати «Ні!» на пропозиції сексуального характеру; виховувати відчуття самоповаги та поваги до інших людей.

Після цього тренінгу учасники:
• розпізнають способи тиску і маніпуляцій;
• демонструють уміння адекватно реагувати на небажані пропозиції;
• демонструють уміння обирати ефективні прийоми протидії тиску з боку друзів, знайомих та компанії.Практичний інтенсив «Репродуктивне здоров’я молоді: знання, ризики, перспективи»

0

Практичний інтенсив з використанням STREAM- технології. Насичений ігровими вправами і прийомами, які допомагають розкривати розкривати суть репродуктивного здоров'я молоді. В інноваційному форматі роботи доводиться важливість теми і розвиваються навички правильно говорити про такі серйозні речі, як готовність до дорослого життя і соціальних ролей.Виховний захід: "Здоровим бути модно!"

0

Сценарій виховного заходу "Здоровим бути модно!"Сценарій спрямований на формування в учнів умінь застосовувати знання на практиці та з метою мотивації учнів до збереження здоров’я та дотримання здорового способу життя.Безпека на воді

0

Бесіда про правила безпеки на воді для учнів початкових класів.Розв'язування задач за допомогою рівнянь.

0

Добірка задач для уроку математики у День цивільного захисту в школі.Брейн-ринг «Знаем ли мы Правила Дорожного движения?» (интеллектуальная игра для школьников 4 класса)

0

- закрепление навыков безопасного поведения учащихся на улицах и дорогах;
- развитие речевой и мыслительной деятельности, коммуникативныхумений и навыков, потребность в самосовершенствовании;
-воспитание командного духа, чувства коллективизма, взаимовыручки, духа соревнования;
- приобретение опыта интеллектуальных соревнований.Урок-тренінг з основ здоров’я «Зупинимо булінг разом»

0

Урок-тренінг. Мета: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; формувати нетерпимість до проявів агресії та насилля в шкільному середовищі, виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі