загрузка...
RSS-матеріал

Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку з основ здоров'я в 1 класі. Фізичні вправи і загартовування.

0

Метою уроку є поглиблення знань учнів про здоровий спосіб життя , формування уявлень про фізичні вправи які є корисними для здоров'я; розвивати інтерес і бажання загартовуватися природними чинниками: повітрям, водою, сонцем; виховувати прагнення зміцнювати своє здоров’я.Особливості формування постави в підлітків.Вплив постави на здоров’я

2

Мотивація школярів до профілактики порушень постави, навчання ефективним вправам і прийомам, які знижують ризик «шкільних хвороб».Урок – гра «Подорож до країни ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ» Тема. Правила загартовування. Практична робота «Одя

0

Урок – гра «Подорож до країни ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ» Тема. Правила загартовування. Практична робота «Одяг відповідно сезону"
Урок цікавий для учнів з використанням групової роботи,відео матеріалів фізхвилинок.Урок

0

Конспект уроку основи здоров'я.(2 клас)
Тема: "Небезпечні місця для ігор та розваг"Урок-тренінг 5 кл.

0

Урок-тренінг з Основ здоров'я у 5 класі за темою "Ти-талановитий". Розробив вчитель основ здоров'я михайлівської ЗШ Ігор Петрович КоптюкВідкрите заняття -тренінг на тему «Здоров’я особистості»

0

Мета: сприяти психічному й особистісному розвитку кожної дитини; забезпечити можливість збереження здоров’я,сформувати необхідні для цього знання, уміння та навички щодо здорового образу життя, навчити використовувати отримані знання у повсякденному житті.
Умови проведення: класна аудиторія.
Матеріали: папір, маркери, клей, ножиці, дидактичні матеріали для виконання тренінгових вправ під час роботи в групах, презентація за темою.
Час проведення: 50 хв.Урок "Попередження і розв'язання конфліктів"

0

Урок допоможе формувати в учнів вміння адекватного оцінювання життєві ситуацій, обирати шляхи вирішення спільних проблем.Перша допомога та профілактика опіків в курсі основи медичних знань в середній школі.

0

Тема: Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках основи медичних знань з теми «Опіки. Причини виникнення. Розпізнавання ступеню тяжкості уражень. Перша допомога та їх профілактика.»

В зв’язку з високою частотою отримання опіків у побуті, метою даних уроків є: формувати в учнів знання по розпізнаванню тяжкості уражень, навчити надавати першу допомогу при опіках та ознайомити з заходами профілактики.
Опіки - часте і важке пошкодження живих тканин, викликане дією високої температури, хімічними речовинами, електричної або променевої енергії.Збірник пісень для дітей "Хай світом править доброта"

2

Цей збірник стане в пригоді вчителям-предметникам, педагогам-організаторам при підготовці свят, ранків, виховних годин на різноманітну тематику, урізноманітнить заняття гуртка, тощо.Якість товару та здоров'я школяра

0

Тема батьківських зборів-тренінгів стосується проблем, пов’язаних з фізичним та психологічним станом дітей .Ця проблема особливо актуальна на сучасному етапі розвитку суспільства, коли в першу чергу враховується не стан здоров’я людини, а гонитва за економічним прибутком. Ми повинні навчити своїх дітей відокремлювати якісні товари від тих, які можуть смертельно нашкодити нашому здоров’ю. За допомогою сучасних інноваційних педагогічних методів, ми пропонуємо батькам вирішити ряд проблем, пов’язаних з цією темою.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі