Користувацький вхід

Останні публікації

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід «Наше життя – в наших руках»

0

Навчання швидко оцінювати небезпечну ситуацію; приймати оптимальне рішення щодо її подолання; рятування свого життя та надання допомоги іншим.СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КУРС 9 клас (35год.,2год.резервні) «БЕЗПЕКА ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ – ОСВІТА, НАУКА, ПРАКТИКА»

0

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КУРС
9 клас (35год.,2год.резервні)
«БЕЗПЕКА ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ – ОСВІТА, НАУКА, ПРАКТИКА»

ЗАВДАННЯ КУРСУ:
1. Дати учням знання про наукову основу генетичної тривалості життя людини.
2. Сприяти формуванню наукового світогляду у збереженні здоров’я людини.
3. Сформувати в учнів вміння організації власного життєзберігаючого способу життя.Розробка уроку з основ здоров’я «Захищаємось від епідемії грипу. Складання переліку профілактичних засобів». Практична робота «Виготовлення захисної марлевої пов’язки»

0

Урок з курсу "Основи здоров"я" 3 клас
Захищаємось від епідемії грипу. Складання переліку профілактичних засобів. Практична робота :виготовлення захисної марлевої пов'язки.

Розширити знання учнів про інфекційні хвороби; вчити запобігати інфекціям, практично ознайомити з діями під час одягання марлевої пов'язки; прищеплювати навички захисту організму при контакті із хворою людиною. Виховувати навички гігієни, турботу про своє здоров'я і здоров'я навколишніх.Матеріали для проведення тижня основ здоров'я у школі

2

Вікторини та кросводи допоможуть у організації та проведенні "Тижня основ здоров'я" у школіРозробка уроку з основ здоров’я «Принципи безпечної життєдіяльності»

0

Урок про принципи безпеки життєдіяльності основна мета якого сформувати в учнів поняття про безпеку й небезпеку, принципи безпечної життєдіяльності; вчити розпізнавати природні, техногенні та соціальні небезпеки; розвивати навички опанувати себе, аналізу ситуацій і прийняття рішеньДоповідь на тему: «Виховання любові до фізкультури, як основи здорового способу життя».

0

Дошкільники ще з раннього віку оволодівають певним обсягом стихійних знань про здоров’я, їх цікавить власний організм, вони намагаються дослідити його як можуть. Здоров’я дитини залежить від низки факторів: біологічних, екологічних, соціальних, гігієнічних. Серед різноманітних чинників, які впливають на стан здоров’я та працездатності дитячого організму, важливе місце посідає рухова активність, тобто природна потреба в русі, задоволення якої є необхідною умовою всебічного розвитку та виховання дитини.Заняття з валеології "Подорож в країну Здоров"я"

0

Закріпити знання з питань здорового способу життя; про будову тіла, про його призначення. Формувати у дітей розуміння необхідності берегти своє здоров»я. Виховувати бережливе ставлення до свого організму, бажання його тренувати, зміцнювати.Доповідь "Використання піскотерапії"

0

Використання пісчаної терапії в організації життєдіяльності дошкільника. Доповідь створена на основі власного досвіду.Розробка уроку

1

Урок основи здоровя 4 клас
Тема: "Гігієна порожнини рота. Практична робота: гігієнічний догляд за порожниною рота."Оцінка індивідуального рівня фізичного здоров’я. Оформлення «Щоденника самоконтролю та самооцінки»

0

Ця робота призначена навчити учнів визначати рівень фізичного здоров’я, виміряти частоту серцевих скорочень (ЧСС) та артеріальний тиск (АТ), користуватися технікою та методикою антропометричних вимірювань,розвивати навички по оволодінню методикою оцінювання результатів досліджень, вміння робити висновок про функціональний стан систем організму, розвивати процес самовиховання та самовдосконалення, виховувати відповідальне ,обмірковане, обережне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, виховувати бажання бути здоровим,

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі