Користувацький вхід

Останні публікації

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-конференція з основ здоров'я для учнів 6 класу «Убережи себе від ВІЛ»

0

Тип уроку: Урок-конференція
Тема: Убережи себе від ВІЛ
Мета:
• Навчальна
Закріпити знання учнів про ВІЛ/СНІД, історію виникнення та шляхи передачі інфекції.
• Розвиваюча
Формувати в учнів прагнення займати активну життєву позицію, вести здоровий спосіб життя, толерантне ставленні до ВІЛ- інфікованих.
• Виховна
Виховувати в учнів відповідальне ставлення до власного життя.
Обладнання: мультимедійна дошка, комп’ютер, підручник, зошит з
друкованою основою, творчі тематичні таблиці, роздатковий матеріал.Тренінгове заняття з основ здоров’я «Безпека твого дому»

0

Тренінгове заняття з основ здоров’я для учнів 6 класуЕкстремальні ситуації з незнайомцями.

0

План конспект уроку з основ здоров'я на тему : "Екстремальні ситуації з незнайомцями."Безпека на дворі. Місця підвищеної небезпеки.

0

План-конспект уроку на тему: Безпека на дворі. Місця підвищеної небезпеки. 5 класРозробка уроку з предмету "Основи здоров'я" на тему: "Обираємо здоровий спосіб життя"

1

Розробка уроку з предмету "Основи здоров'я" на тему: "Обираємо зоровий спосіб життя" має за мету виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього; сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом.Тема. Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира.

0

Тема. Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира.
Практична робота: відпрацювання поведінки у транспорті; розробка пам’ятки пасажира.Розробка уроку з основ здоров’я «Поняття про наркотичну залежність. Ознаки наркотичної залежності»

0

Поняття про наркотичну залежність. Ознаки наркотичної залежності. Надання першої допомоги при отруєнні наркотичними речовинамиКонтрольно - підсумкове заняття

0

«Квітка здоров'я»

«Квітка здоров'я»

(Підсумкове засідання гуртка «Про себе треба знати, про себе треба дбати» /за парціальною програмою
«Про себе треба знати, про себе треба дбати» Л.Лохвицька /

Завдання: виховувати у дітей свідомість того, що людина частина природи, встановлювати гармонійні взаємини з природою; показати дітям розмаїття і складність навколишнього світу, що сприймається на слух, зір, смак; закріпити знання про орган слуху, зору, нюху; сприяти профілактиці й усуненню шкідливих звичок; формувати знання про збереження органів чуття; вчити дітей розуміти, що людина хворіє тоді, коли не береже своє здоров’я. Продовжувати формувати у дітей культурно-гігієнічні навички як важливий засіб зміцнення фізичного здоров’я. Розвивати емоційну сферу у малят. Створювати умови для позитивних емоцій дитини, гармонійного розвитку. Формувати здорові взаємини у колективі, виховувати почуття взаємодопомоги, дружби; розвивати мислення, мовлення, пам’ять, увагу.Урок-подорож "Безцінний скарб, що ми здоров'ям звемо, із юних літ нам треба берегти"

0

Урок-подорож "Безцінний скарб, що ми здоров'ям звемо, із юних літ нам треба берегти"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі