Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з курсів "Я і Україна", "Природознавство", "Основи здоров`я" та "Читання" у 2 класі за темою: "Сонце - джерело світла і тепла на Землі"

0

Інтегрований урок з курсів "Я і Україна", "Природознавство", "Основи здоров`я" та "Читання" дозволяє учням з різних боків вивчити та систематизувати поняття "Сонце".Профілактика туберкульозу

0

сформувати в школярів поняття про збудника туберкульозу; з’ясувати чинники які сприяють інфікуванню та захворюванню на туберкульоз; вияснити якою є профілактика туберкульозу та що має знати хворий на туберкульоз; розвивати вміння працювати з підручниками; виховувати пізнавальний інтерес та бережливе ставлення до свого здоров'я.Цикл казочок які в ігровій формі формують в учнів культуру особистої гігієни

0

Здоров’я найважливіша складова успішного розвитку дитини. Головне завдання виховного процесу навчити дитину берегти і зміцнювати власне здоров’я.
Саме тому сучасна школа приділяє багато уваги здоров’язберігаючим технологіям.
Ось уже четвертий рік початкова ланка нашої школи впроваджує цей проект у навчальний процес.
Останнє десятиріччя новітні технології стали невід’ємною частиною життя як дорослих, так і дітей. Сучасні діти виросли перед моніторами комп’ютерів і телефонів, які, на жаль, замінили їм прогулянки на свіжому повітрі і звичайні дитячі розваги.Презентація «Використання матеріалів міжнародного конкурсу «Колосок» професійній діяльності вчителів початкових класів на уроках з основ здоров’я»

0

Презентація.Використання матеріалів міжнародного конкурсу "Колосок" у професійній діяльності вчителя початкових класів на уроках з основ здоров*я.Конспект уроку з основ здоров*я 4 клас

0

Конспект уроку з основ здоров*я 4 клас Тема: Охорона здоров*я дітейПрезентація до уроку основ здоров*я

0

Дана презентація до уроку основ здоров*я у 4 класі Тема: "Охорона здоров*я дітей"Здоров’я – найдорожчий скарб. Сім’я, як осередок збереження і зміцнення здоров’я в суспільстві.

1

Мета уроку-проекта формувати уяву про здоров’я та здоровий спосіб життя, вміння піклуватися про всіх членів сім’ї. Вчити учнів самостійно здобувати знання, використовуючи прийоми дослідницької роботи. Розвивати вміння презентувати результати особистої та спільної діяльності. Виховувати бажання підтримувати традиції здорового способу життя в сім’їТренінг з основ здоров'я "ВІЛ/СНІД: виклик людства"

0

Розробка даного тренінгу може бути використана для проведення уроку основи здоров'я з використання інтерактивних технологій. Тренінг спрямовує учнів на свідомий вибір певної поведінки."Витамины и минеральные вещества"

0

Тема. Витамины и минеральные вещества,

Цель. Обогатить представления учеников о витаминах и минеральных веществах, об их роли для роста и развития организма.
Развивать творческое мышление, умение самостоятельно делать выводы.
Воспитывать потребность соблюдать принципы здорового питания в повседневной жизни, умение слушать товарища, формировать позитивное настроение.

Оборудование: толковый словарь, мультфильм «Смешарики. Исправительное питание», мультимедиа, раздаточный и демонстрационный материалы, звукозапись для физминутки.«Яблука сорту Ренет Симиренко як косметологічний засіб».

0

презентація захисту наукової роботи МАН на тему «Яблука сорту Ренет Симиренко як косметологічний засіб».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: