Користувацький вхід

Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Перспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік

1

Перспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік.Урок для гуртків хореографічного спрямування «Весела подорож»

0

Зміст заняття
І. Підготовчий блок.
Привітання. Емоційний настрій на урок.
Перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Змістовний блок.
-Сьогодні незвичайний день -перший день весни і урок на тему: «Весела подорож». Розпочинаємо нашу подорож! Сідаємо в автомобіль (8 тактів дрібний крок,8 тактів демі-пліє з рухом рук)
Вот ми і приїхали в країну «Кухарів»,там смачно готують, і здоровою їжею годують (гуртківці виконують тренаж-підготовку м язів, комбінації рухів з маршем, бігом, підскоками, галопом та оплесками муз.розмір 2/4, всі комбінації рухів виконуються на 4 такти кожна)Рух - це життя. Фізичні вправи і правила загартування, їх дотримання в різних умовах

0

Ознайомити дітей зі способами і правилами загартування, з важливим значенням загартування для формування і зміцнення здоров'я; виховувати почуття прекрасного, вміння цінити красу рухуХарчування та здоров’я. Овочі, фрукти, молочні продукти, їх значення для росту й розвитку

0

Інсценований урок-подорож з основи здоров’я в 1 класі до «Країни Здоро’я» з діючими особами – Королева Харчування, Вітамін А, Вітамін С, Вітамін В. Використані інтерактивні форми роботи з учнями, закріплення матеріалу через використання диференційованих завдань, постановки та розв'язання проблемного запитання уроку, яким є епіграф «Здорові діти – здорова нація».Безпека руху велосипедиста.

0

Конспект уроку з основ здоров'я в 6 класі,тема якого: "Безпека руху велосипедиста",а також презентація до нього.Настрій і почуття людини. Як покращити настрій.

0

Урок розроблений у формі тренінгу, має практичну спрямоваість. До уроку додаються матеріали, що пропонуються учням під час практичної роботи.Методичка на тему: "Формування навичок здорового способу життя першокласників в умовах групи продовженого дня"

0

Здоровий взаємний інтерес сім"ї та школи - важлива умова ефективної роботи в формуванні навичок здорового способу життя молодших школярів.Знакомство со Смайликом

0

Тема: Знакомство со Смайликом
Цель: познакомить учащихся с понятием «смайл» и историей его появления, раскрыть функцию смайлика как способа передачи различных эмоций. Сформировать у учащихся понятия о принципах безопасного поведения в сети Интернет. Развивать память, любознательность внимательность, аккуратность. Воспитывать информационную культуру, умение работать в коллективе, дружески относиться к окружающим;Перспективне планування валеологічної освіти дошкільнят (середній дошкільний вік)

1

Перспективне планування розроблене згідно основних напрямків валеологічної освіти дошкільнят, та включає в себе систему занять, бесід, ігрової, пошуково-дослідницької та самостійної художньої діяльності дітей середнього дошкільного віку.Заняття з БЖД

0

Конспект заняття З БЖД в середній групі "Вогонь друг - вогонь ворог"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі