Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Безпека під час масових заходів, план - конспект уроку у 4 класі

0

План-конспект уроку містить елементи тренінгу, що сприяє виробленню вмінь правильно діяти у надзвичайній ситуаціїДоповідь на батьківські збори «Ще раз про раціональне харчування, або бажане і дійсне»

0

Людина народжуэться здоровою,
а всі хвороби до неї приходять через рот з харчовими продуктами.
Гіпократ.

Мета: виховувати культуру харчування, пропагвати здоровий способ життя серед батьків; визначити залежність здоров'я людини від впливу на ньго продуктів харчування;
спонукати батьків до зміни стилю харчування свого і своїх дітей;
виховувати прагнення берегти своє здоров'я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя.Розробка уроку з предмета «Навколишній світ» для 1 класу «Твої руки»

0

Я і Україна. Навколишній світ
Урок в 1 класі: «Твої руки»Медична служба в Україні

0

ТЕМА. Медична служба в Україні
МЕТА. Розширити знання учнів про охорону здоров’я дітей в медичних закладах: поліклініках, лікарнях, санаторіях; ознайомити з професіями медичних працівників, які допомагають зберегти здоров’я; формувати бажання, піклуватися про власне здоров’я і в разі потреби звертатися за допомогою.Розробка уроку з основ здоров’я для 3 класу «Не дикі, але небезпечні. Вони підстерігають скрізь»

0

Мета: - розглянути можливі небезпеки від свійських тварин, ознайомити учнів із «сюрпризами», яких можна чекати від них, чим небезпечні укуси комах; навчити правильному поводженню з незнайомою твариною;
- формувати в учнів усвідомлення необхідності дотримуватись правил особистої безпеки під час прогулянок на вулиці; розвивати здатність орієнтуватися в загрозливих ситуаціях, відпрацьовувати навички володіння собою;
- виховувати обачливість, турботливе ставлення до тварин, бажання зберігати своє здоров’я, культурно поводитися в довкіллі.Урок-тренінг «Як залагодити конфлікт»

0

Формувати поняття <<конвенція>>, <<конфлікт>>, вчити вмінню вирішувати конфліктні ситуації, поважати особисте <<я>> кожної людини,бути хорошим другомУрок-практикум з основ здоров'я 7 клас "Безпека в побуті. Безпечне поводження з речовинами побутової хімії"

1

Урок-практикум з основ здоров'я 7 клас "Безпека в побуті. Безпечне поводження з речовинами побутової хімії".
Нас оточує безліч різноманітних речовин. З них зроблені меблі,
продукти харчування, одяг, прилади. Як улаштовані речовини та як їх можна використовувати, вивчає наука хімія. Хіміки можуть робити навіть такі речовини, яких немає в природі. Ці речовини називаються штучними або синтетичними.
На сьогодні штучних речовин, відомих науці, існує кількасот
мільйонів. До того ж, щороку їхнє число збільшується. Ці речовиниПрофілактика ВІЛ-інфекції, СНІДу

0

Профілактика ВІЛ-інфекції, СНІДу

В наш час, дуже важливо захистити молодь, якій доводиться дорослішати й розв’язувати проблеми створення сім’ї та народження дітей в умовах епідемії ВІЛ/ СНІДу, а також захистити людей, які живуть з ВІЛ. Важливо переконати не лише в гуманному ставленні до хворих, а й у тому, що стигма і дискримінація ВІЛ – позитивних є суттєвими перепонами у подоланні епідемії.Відкритий урок у 2 класі до дня цивільної оборони "Лісова школа виживання: Стихійні лиха природного походження"

0

Відкритий урок у 2 класі до дня цивільної оборони "Лісова школа виживання: Стихійні лиха природного походження"Урок - узагальнення з основ здоров'я у 1 класі "Здоров'я людини", "Фізична складова здоров'я". Проект: "Дерево здоров'я"

0

Урок - узагальнення за темами "Здоров'я людини", "Фізична складова здоров'я". Колективна практична робота. Проект: "Дерево здоров'я".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі