RSS-матеріал

Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Основи здоров'я, 3 клас. Безпечний дім.

0

Про правила користування електричними приладами, водогоном, газовою плитою, а також — порядок дій у випадку аварії у цих системах, піде мова на уроці.Урок-тренінг з основ здоров'я, 1 клас. Безпека в школі. Місця підвищеної небезпеки в школі

0

Використовуючи цікаві форми роботи на уроці вчити першокласників аргументувати необхідність безпечної поведінки в школі для збереження життя й здоров’яПрезентація досвіду роботи «Формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя через заняття з валеології»

0

Під здоровим способом життя розуміється оптимальний режим роботи і відпочинку, збалансоване харчування, достатня рухова активність, дотримання правил особистої гігієни, загартовування, відсутність згубних звичок, любов до людей, позитивне сприйняття життя.
Здоровий спосіб життя дозволяє бути до старості здоровим психічно, морально і фізично.
Важливою передумовою соціально-економічного розвитку суспільства є здоров’я громадян.
Формування у підростаючого покоління ставлення до власного здоров’я як до найвищої людської цінності – одне з основних завдань держави.Посібник «Дотримуйся режиму дня, живи по розпорядку!»

0

Режим дня – це чіткий розпорядок, встановлений для життя дошкільнят у дитячому садку та сім’ї, який передбачає чергування активної діяльності та сну, а також раціональну організацію різноманітних видів діяльності. Правильний, відповідний віковим можливостям дитини режим зміцнює здоров’я, забезпечує працездатність, успішне виконання різноманітних завдань, захищає від утоми.Конспект заняття з валеології «Славимо мило духмяне!»

0

Ознайомити вихованців з властивостями мила та його різновидами, закріпити й уточнити знання дітей про те, для чого люди використовують мило в повсякденному житті; підвести дітей до поняття «Чистота – запорука здоров’я»; продовжувати вчити малят працювати з алгоритмом; викликати бажання приймати участь в експериментах та дослідах. Розвивати пізнавальний інтерес, мовлення, пам'ять, увагу, логічне мислення. Виховувати культурно-гігієнічні навички, бажання бути здоровим.Урок-тренінг "Психологічні конфлікти та шляхи їх подолання"

0

Урок-тренінг для учнів 7 класу "Психологічні конфлікти та шляхи їх подолання"На відпочинку

1

Навчити дітей обирати спосіб відпочинку; розвивати навички безпечної, обачливої поведінки; виховувати бережливе ставлення до природи.Урок основи здоров'я 1 клас

0

Результатом уроку є розвиток життєвих (психосоціальних) навичок учнів, зокрема таких, як вміння прийняття рішень, вирішення проблем, творчого та критичного мислення, спілкування, самооцінки та почуття гідності, міжособистісних відносин, подолання емоцій та стресу.Основи здоров’я 5 клас. Протидія виявам насильства в учнівському середовищі

0

Урок-тренінг з мультимедійною презентацією.

Мета: Навчальна:сприяти протистоянню різним видам насильства; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу. Розвивальна: формувати дружні стосунки між учнями; формувати почуття гідності, гордості, та поняття честі у стосунках. Виховна: виховувати юридичну, психологічну, фізіологічну свідомість; виховувати у дітей відповідальне ставлення до свого здоров’я, до власної особи.Урок-тренінг

0

Дана розробка є уроком-тренінгом. Тренінг є формою організації навчального процесу, але він не схожий на класичні уроки. Тренінги дуже подобаються дітям і створюють у них відчуття свята, під час їх проведення можна навчитися і збагнути набагато більше, ніж під час звичайного уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі