Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Конспект уроку з основ здоров'я для 3 класу «Я обираю здорові звички»

0

Після цього уроку учні зможуть: пояснювати поняття "корисні" та "шкідливі" звички; усвідомлювати згубну дію на дитячий організм куріння, алкоголю та наркотиків, вливу комп'ютерних ігор на психічне та фізичне здоров'я; оцінювати свої вчинки та приймати рішення; обґрунтовувати поняття "здоровий спосіб життя"; працювати з інтерактивними вправами; взаємодіяти у групах, парах; набувати навичок самооцінювання та взаємооцінювання.



Смачні вороги. Шкідлива і корисна їжа

0

Як смачно і правильно харчуватись, щоб зберегти здоров'я. Вітаміни, мінерали, корисні речовини для здоров'я дитини.



урок

0

На допомогу вчителю: розробка уроку основ здоров'я для 6 класу за новою програмою



урок з основ здоров'я

0

Урок з основ здоров'я на тему: "Поведінка біля залізничної колії. Де можна гратися, а де – ні!"для вчителів, які працюють у НПП "Інтелект України". В одному уроці зібраний найважливіший матеріал із двох тем.



Презентація уроку з основ здоров'я на тему:Співпереживання і співчуття, 5 клас

0

дати дітям уявлення про поняття «співчуття», «співпереживання»; учити співчувати однокласникам, друзям і співпереживати з ними; формувати поняття впливу на здоров'я настрою, різних почуттів та емоцій; виховувати бажання підтримувати позитивний настрій, людяність, гуманізм, доброту.



Презентація вивчення теми "Бактерії"

1

Презентація продемонструє види роботи, які можна застосовувати під час виконання проекту на тему "Бактерії"



Сучасні пріоритети фізичного розвитку дитини

0

У поданій консультації для вихователів містяться поради щодо фізичного виховання дошкільників від 4-го до 6-го року життя. У консультації освітлені питання планування, розподілу фізичного навантаження протягом занять, принципи планування фізичних вправ і самостійної рухової активності дітей протягом дня. Оскільки діти дошкільного віку не здатні свідомо створювати або ж регулювати руховий режим власного життя, вихователь повинен знаходити шляхи, що впливають па їхню самодіяльну рухову діяльність.



Тренінг для учнів 7 класів «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях. Моделювання ситуації допомоги при ураженні електричним струмом»

0

Мета: ознайомити з видами екстремальних ситуацій, учити вихованців складати повідомлення для рятувальних служб; розвивати навички поведінки в екстремальних ситуаціях; виховувати бажання дотримувати заходів безпеки; учити надавати допомогу постраждалому у разі ураження електричним струмом, потрапляння на тіло людини хімічної речовини; допомога при ДТП, прищеплювати бажання прийти на допомогу людям, коли вони її потребують; розвивати вміння чуйно, милосердно ставитися до хворих, підтримувати їх; виховувати відповідальність, рішучість, доброту.



Тренінг для учнів 6 класів «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях»

0

Тренінг для учнів 6 класів
«Правила поведінки в екстремальних ситуаціях»
Мета: відпрацювати та закріпити основні правила поведінки в небезпечних ситуаціях, продовжити знайомство зі способами й засобами захисту в небезпечних ситуаціях, розвивати аналітичне мислення, уміння аналізувати ситуацію, робити висновки; розвивати увагу, виховувати впевненість та силу волі.



Квест "Здоровячко"

0

Квест дає зрозуміти учням, що якість життя людини,її здоровя,безпека та благополуччя залежать від поведінки та способу життя самої людини.Виробляє в учнів прагнення до самореалізації та життєвого успіху, розвитку практичних умінь,що сприяють свідомому вибору здорової та безпечної поведінки ,оволодінню учнями сприятливими для здоровя психо-соціальними та спеціальними компетенціями( самооцінка,керування стресом,прийняття виважених рішень,раціональне харчування...)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі