Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Система загартуванняу дошкільному закладі

1

Філософія здорового способу життя. Основні методи загартування в дитсадку та система роботи.Презентація Щоденне піклування про своє здоров’я

0

Мультимедійний супровід до уроку основ здоров'я, щоб дати учням уявлення про здоровий спосіб життя; навчити дотримуватися правил здорового способу життя; виховувати бажання щоденно дотримуватися корисних для здоров’я звичок.Щоденне піклування про своє здоров’я

0

Дається учням уявлення про здоровий спосіб життя. Вчу дотримуватися правил здорового способу життя. Урок розроблено, щоб виховувати бажання щоденно дотримуватися корисних для здоров’я звичок.Урок на тему "Ти пішохід"

0

Презентація з основ здоров'я на тему "Ти пішохід" для учнів 5 класуУрок з теми "Безпека життєдіяльності. Ризики і небезпеки"

0

Презентація з основ здоров'я "Безпека життєдіяльності. Ризики і небезпеки" для учнів 6 класуУрок №13 "КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ ТА УМІННЯ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ"

0

Презентація для 6 класу з основ здоров'я "КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ ТА УМІННЯ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ"Розробка уроку з основ здоров’я для 6 класу «Спілкування людей. Засоби і навички комунікації»

0

Урок основ здоров"я в 6-му класі на тему "Спілкування людей. Засоби і навички комунікації"«Тютюнопаління та його негативний вплив на здоров’я людини»

0Куріння тютюну має майже 500-річну історію.
Відкриття Христофором Колумбом у 1492 році Америки пов’язане з відкриттям європейцями багатьох нових для них рослин, серед яких був і тютюн.
Доведено, що більше 50% всіх захворювань, що є причиною смерті курців, випадає на долю серцево-судинних захворювань. Більше 80% хворих, що страждають хронічним захворюванням шлунку та дванадцятипалої кишки, є курцями. Це захворювання найчастіше зустрічається у завзятих курців.урок здоров'я

1

Тема: Бережи здоров’я з молоду.
Мета: Пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати гнучність, логіку,критичність мислення, зв’язне мовлення; удосконалювати комунікативні здібності; формувати навички самооцінки та самоконтролю.Розробка уроку "Особа і особистість. Хочу, можу і мушу.Розучування нового комплексу вправ. "

0

МЕТА: Формувати уявлення учнів про особистість, становлення особистості, про індивідуаль-
ні неповторні риси кожної особистості. Розкрити взаємозв’язок між хочу, можу і мушу.
Розвивати в учнів бажання до саморозвитку й самовдосконалення. Розучити новий
комплекс вправ ранкової гімнастики. Виховувати позитивні риси характеру, бажання
здійснювати гарні вчинки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі