Користувацький вхід

Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-тренінг "Сім’я. Повага і взаєморозуміння в родині"

0

Урок з основ здоров'я рекомендований для проведення у формі тренінгу, для учнів 3-го класу.

Метою уроку є: розширити уявлення учнів про сім’ю як чинник здоров’я, про те, що сім’ї бувають різними, що члени родини дбають один про одного у різний спосіб; навчати звертатись по допомогу до батьків та інших членів родини; виховувати любов та повагу до членів своєї родини.Емоції та настрій. Як покращити настрій

0

План – конспект уроку з основ здоров’я в 1-му класі
Розділ: психічна і духовна складові здоров’я
Тема. Емоції та настрій. Як покращити настрій
Мета. Ознайомити учнів з поняттям «емоція», «настрій», розкрити їх значення і вплив на здоров’я людини. Вчити розпізнавати емоції та вказати на значення посмішки для збереження здоров'я. Розвивати вміння покращувати свій настрій, спілкуватися з однокласниками, дорослими людьми. Формувати вміння оцінювати свій емоційний стан та застосовувати прийоми для самозаспокоєння. Виховувати бажання піклуватися про своє здоров'я.Розробка урока "Активний і пасивний відпочинок".

1

Мета.
 Навчити учнів розпізнавати активний і пасивний відпочинок; дати поради щодо корисного відпочинку;
 розвивати прагнення зміцнювати своє здоров’я;
 виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя;
 формувати загальножиттєву компетентність.

Тип уроку: бінарний (подорож лісом Здоров’я)

Обладнання: картки з настроєм, навчальні таблиці, «мікрофон», монітор.В гостях у Мойдодыра

0

Урок основ здоровя познайомить учнів з предметами особистої гігієни, прищепить потребу в систематичному виконанні елементарних правил особистої гігієниРозробка уроку «Єдиний урок з правил дорожнього руху»

0

Правила для пiшоходiв i водiїв. Робота з тестами, повторення дорожнiх знакiв.методическое объединение в форме квест-игры "Наша безопасность в наших руках"

0

методическое объединение в форме квест-игры «Наша безопасность в наших руках»
Цель: формирование у педагогов сознательного отношения к вопросам личной и общественной безопасности, практических навыков и учений, поведения в экстремальных ситуациях, стремление к здоровому образу жизни, приобретение, обобщение и систематизация знаний по безопасности в черезвычайных ситуациях. Расширение знаний воспитателей-методистов о вариациях проведения мероприятий в интерактивной форме – квест-игры.
Задачи:
• пропаганда и популяризация здорового и безопасного образа жизни;Конспект уроку-тренінгу з основ здоров'я "Шкідливі звички"

0

Мета тренінгу: формувати ключову компетентність, вміння вчитися; надати достовірну інформацію про шкідливі звички, розкрити чинники, які впливають на формування корисних звичок, сприяти усвідомленню необхідності формування корисних звичок і позбуватися шкідливих; розвінчати поширені міфи про популярність і магічні властивості курінні , паління та вживання алкоголю; розвивати вміння учнів приймати виважені дії, щодо шкідливих звичок, виховання здорової, життєво-активної особистостіРозробка інтегрованого уроку-тренінгу з основ здоров’я та природознавства для 5 класу «Дитина в автономній ситуації. Безпека в природі»

0

Впровадження інтегрованого предмету «Основи здоров’я» дає дітям можливість сформувати важливі життєві вміння і навички, які допоможуть сформувати здоров’язбережувальну компетентність. Засвоєння природознавчої компетентності про закономірності в природі, різноманіття об’єктів і явищ, зміни природного середовища під впливом людини дає можливість дітям діяти в навколишньому середовищі відповідно до екологічних норм поведінки, застосовувати знання про природу в повсякденному житті для самостійного оцінювання рівня безпеки навколишнього середовища як сфери життєдіяльності.Абетка безпеки

0

Матеріал посібника спрямований на поглиблення знання та вміння школярів з безпеки життєдіяльності, допоможе учням засвоїти правила безпечної поведінки.
"Абетка безпеки" розрахована на широке коло учителів - предметників, класних керівників, батьків і всіх, хто працює з дітьми.Розробка уроку з основ здоров’я для 1 класу «Народні традиції. Родинні свята»

0

Формувати в учнів уявлення про народні традиції і родинні свята українців, звичаї,обряди, народні ігри;підкріплювати знання позитивними емоціями; розвивати прагнення до участі у відродженні народних і сімейних свят ; виховувати шанобливе ставлення до національних традицій

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі