Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:інтегроване заняття з розвитку мовлення та сенсорного розвитку для дітей раннього віку "Прогулянка по гаю"

0

Інтегроване заняття з сенсорного розвитку та розвитку мовлення з використанням елементів методики Марії МонтессоріІнтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку «Прийшла зима», з рідної природи, розвитку мовлення та малювання

0

Уточнення знань дітей про зимові природні явища, взаємозв’язку їх з життям людини. Вчити дітей будувати речення на задану тему, відповідати на питання розгорнутою пропозицією. Збагачувати активний словник дітей. Вчити дітей помічати красу зимового пейзажу. Удосконалювати вміння малювати гуашевими фарбами. Розвивати мислення, слухову та зорову увагу, зв’язне мовлення, творчу уяву. Виховувати вміння уважно слухати, не перебивати інших.Конспект інтегрованого заняття з екологічного виховання та мовленнєвого розвитку для дітей середнього дошкільного віку «Пошук лісової книги»

0

Ознайомлення дітей із загадковим світом природи – лісом. Закріплення знаннь про різноманіття птахів, їх класифікацію (перелітні, зимуючі), виявити вміння складати описову розповідь, спираючись на попередній досвід дітей. Ознайомлення з проблемою забруднення навколишнього середовища. Підведення до розуміння необхідності охорони довкілля. Розширення лексичного запасу дітей назвами птахів, тварин, властивостей води. Активізування словника прикметниками, дієсловами, складним словом (листопад), словами – назвами дій, синонімами. Удосконалення вимови всіх засвоєних звуків.Конспект комплексного заняття з народознавства та образотворчого мистецтва з використанням нетрадиційних технік малювання для дітей середнього віку.

0

Закріплення знаннь дітей про природу рідного краю, осінніх змінах в природі, квітах та визначних містах рідного міста, продовжувати вчити дітей малювати гуашшю з використанням нетрадиційних методів малювання. Познайомити дітей з технікою штамп (відбиток печатками). Розвивати творчу уяву, дихальну систему. Виховувати любов до природи рідного краю, охайність у виконанні роботи.Дидактична гра з розвитку лексико-граматичних категорій "Один - багато"

0

Дидактична гра з розвитку пам'яті, уваги та утворення однини і множини іменників.Дослідницька діяльність, як засіб активізації пізнавальної активності

0

Добірка дослідів призначена вихователям дошкільних закладів, небайдужим батькам, які займаються розвитком розумової діяльності дітей дошкільного віку.Заняття "Зимонька - зима"

0

Мета:
- уточнити знання дітей про зимові природних явищах;
- закріплення знань художніх засобів виразності (інтонація), закріпити вміння виразно читати вірші;
- вчити відгадувати загадки;
- збагачувати активний словник дітей;
- удосконалювати вміння дітей ліпити предмети, що складаються з куль різної величини.
- розвивати мислення, пов'язану мова, творча уява.
- виховувати вміння уважно слухати, не перебивати інших.Заняття для старшого дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання.ТЕМА: Батько та мати про нас дбають, бережуть і плекають.

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. учити дітей розуміти значення сім`ї , ролі батька та матері в житті людини на прикладі Святого сімейства; закріпити знання дітей про Різдво Христове, традиції українського народу (колядки, щедрівки, святкові віншування), відтворюючи різдвяні події на фланелеграфі. Виховувати в малюків чуйність, милосердя, любов до Христа, бажання нести добро в світ. Викликати в дітей позитивні емоції .

Ключові слова: сім’я, чоловік, дружина, батько, матір.
Біблійний вірш: (Ефесян 5:31).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: «Як мені вас не любити, рідний батьку, нене!»

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Ознайомити дітей із Заповідями Божими. Нагадати про заповідь шанування батьків. Показати що дотримання цієї заповіді має обітницю довголіття. Виховувати повагу та любов до батьків.
Матеріал: вірш «Родина» Я.Паладій, ілюстрації: сім’я, оповідання В.Сухомлинського „Іменинний обід”, ілюстрації, серце-іграшка.
Словник: шануй, повага.
Біблійний текст: (Вихід 20:12) (Від Матвія 15:4) (Левит 19:32)Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Працелюбність і турботливість.

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Вчити дітей дбайливо ставитись до природи, до тварин. Виховувати любов до праці, пошану до працелюбних людей. Розвивати уважність, спостережливість, логічне мислення.
Матеріал: ілюстрації, вірші: С. Солонар „Лісова школа”, В. Паронова „Мурашина сім’я„. Прислів’я: „Не кажи – не вмію, а кажи – навчусь”. Розмальовки (мурашки, бджілки, ластівки, бобри).
Словник: працелюбність, мудрий.
Біблійний текст: (Приповісті 6:6).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі