Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття "Цирк" (математика+навчання грамоти)

0

Презентація може використовуватись як для занять з майбутніми першокласниками, так і на уроці у 1 класі. Тема заняття- "Один- багато.Знайомство з буквою А" (для шкіл з російською мовою навчання)Інтегроване заняття для дітей молодшої групи "Солодка казка"

0

Інтегроване заняття для дітей молодшої групи «Солодка Казка»

Завдання: продовжувати ознайомлювати дітей з геометричними фігурами, закріплювати назви кольорів, ознайомлювати з послідовністю заварювання чаю, вчити порівнювати сипучі речовини та змінювати їх стан за допомогою гарячого. Закріпити культурно-гігієнічні навички. Розвивати вміння творчо відноситися до поставлених завдань, розвивати активне мислення, цікавість, бажання допомагати один одному. Виховувати культуру поведінки.Осінні вироби з природного матеріалу

0

Взаємозвязок дитячого садка з батьками. Користь спільної роботи з природним матеріломГрамотне, зв’язне усне мовлення — запорука успіш¬ного навчання дитини в школі. (Консультація для батьків)

0

Якщо вас тривожить мова вашої дитини, зверніться до логопеда за консультацією і невідкладно, чим довше малюк буде картавити і шепелявити, тим міцніше закріпиться у нього неправильна вимова і тим важче буде в майбутньому виправити дефект.Карти Проппа як засіб навчання дітей старшого дошкільного віку творчому розповіданню.

0

Наочність дозволяє дитині зберігати в пам'яті набагато більшу кількість інформації.
2. Запропоновані в картах функції є послідовними діями, що дозволяє дитині абстрагуватись від конкретного вчинку героя, і, як наслідок, у дитини розвивається абстрактне та логічне мислення.
3.Карти стимулюють розвиток уваги, сприйняття, уяви, творчої уяви, вольових якостей; збагачує емоційну сферу, активізує зв*язне мовлення, збагачує словник; допомагають підвищити пошукову активність.«ПОДОРОЖ ДО ОСІНЬОГО ЛІСУ» (заняття з розвитку мовлення середній дошкільний вік)

0

Продовжувати вчити дітей відповідати на запитання вихователя; удосконалювати навички вживання іменників, прикметників, дієслів, навички діалогічного мовлення. Розвивати зв’язне мовлення, пам’ять увагу. Вправляти дітей в узгодженні іменника з прикметником. Узагальнити та систематизувати знання дітей про зміни в живій і неживій природі восени; поповнити словник дітей словами-назвами тварин – маленьких істот (ведмежа), ввести узагальнюючі слова: мешканці лісу, дитинчата. Виховувати вміння помічати красу осінньої природи.Картинки про професії

професії

Картинки про професії
Збірка картинок про різні професії. Картинки з написами та без них.

Кількість: 24 / Формат: png, А4 / Розмір: 121,6 МбКоррекционно-оздоровительно-экологическое занятие на фитболах Зимующие птицы"

0

Коррекционно - оздоровительно - экологическое занятие с использованием фитболов для старших дошкольников "Зимующие птицы"Родинне свято

0

Сценарій розваги для дітей дошкільного віку та їх батьків "Родинне свято"Веселий цирк

0

Контрольне заняття з математики для дітей с ЗПР (середній вік).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі