Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас для вихователів

0

Майстер- клас дає практичну спрямованість екологічним знанням учасників, розвиває творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері екології. Удосконалює роботу по формуванню у дошкільнят основ екологічної культури. Підвищує професійну майстерність педагогів і ефективність їх професійної діяльності.«Подорож в країну ввічливості та хороших вчинків»

0

Продовжувати формувати елементарні уявлення про те, що таке добре і що таке погано, розвивати товариські взаємовідносини, бути уважним до оточуючих. Формувати гуманні почуття, елементарні уявлення про доброту, чуйність, товариськість, уважність; удосконалювати форми ввічливого звертання до дорослих та однолітків. Вчити активно вживати слова ввічливості, утворювати пестливі форми слів та промовляти їх з різною силою голосу. Використовувати в мові прислів`я, потішки, мирилки,
Розвивати мову, пам`ять, мислення. Виховувати любов до усної народної творчості.Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом економічного виховання для дітей старшої групи «Реклама супермаркету»

0

Мета:
Дитина в соціумі. Закріплювати уявлення про супермаркет, товари, відділи магазину, рекламу як засіб привернення уваги до товару, який хочуть продати, формувати критичне ставлення до реклами.
Мовлення дитини. Словник. Збагачувати словник словами «супермаркет», «реклама», «покупці», «товар», «бігборд». Зв. м. Спонукати до словесної творчості: самостійно складати рекламу товарів. Граматика. Вправляти у вмінні утворювати прикметники від іменників.Зимова фантазія

0

Розробка заняття в позашкільному навчальному закладі для дітей 4-5 років в гуртку "Розвиток творчістю"Скарби українського народу (інтегроване заняття)

0

Конспект заняття розроблений для вихователів дитячих закладів з метою уточнити та розширити знання дітей про свій край як живу історію; познайомити дітей із народним символом та оберегом України – лелекою, символом Батьківщини, домівки – криницею.
Виховувати повагу до оберегів народної пам’яті, формувати дбайливе ставлення до природних багатств України; любов та бережне відношення до природи, самостійність, креативність, доброзичливість, емпатію, бажання радувати інших.Заняття з економічного виховання

0

Конспект заняття з економічного виховання для дітей п'ятого року життя.Семінар-практикум "Використання блоків Золтана Дьєнеша в роботі з дітьми дошкільного віку"

0

Базовим компонентом дошкільної освіти передбачається наявність у старшому дошкільному віці вміння розмірковувати, як одного з важливих педагогічних завдань для розв’язання особистого розвитку в цілому, логіко-математичного зокрема.
Логіка в математичному мисленні має таке саме значення, як граматика у мові. Упродовж багатьох століть логіка і математика розглядались у тісному взаємозв’язку та взаємозалежності – як два щаблі у розвитку однієї науки.Інтегроване заняття з ознайомлення з навколишнім світом і малювання зім’ятим папером в другій молодшій групі. «Паперова фея»

0

Інтегроване заняття для дітей дошкільного віку,в якому діти закріплюють знання про властивості паперу,виховує в дітей допитливість,любов до малювання,розвиває мислення та креативні здібності.Квест "В пошуках сюрпризу від фіксіка Ігрека"

0

Всі діти люблять гратися. Малюки обожнюють пригодницькі книги й фільми, але найбільш їм сподобається стати справжніми учасниками подій. На сьогоднішный день велику увагу освітяни приділяють вирішенню нагальних проблем сучасного освітнього процесу, активізації пізнавальної діяльності дошкільників. Це потребує впровадження нових форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія.Конспект заняття

0

Анотація:Автор конспекту Христоєва Наталія Сергіївна - вихователь "Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №294. Конспектзаняття-розваги розроблено та запропоновано для роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

Зміст конспекту направлений на до формування інтересу до роботи майстрів українського декоративно – ужиткового мистецтва: писанкарів, різьбярів, гончарів, вишивальниць.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі