Користувацький вхід

Дошкільне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект комплексного заняття з пріоритетом логіко-математичних завдань з дітьми старшого дошкільного віку (6-й рік життя)

0

«МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА ТІТОНЬКИ СОВИ»
Конспект комплексного заняття з пріоритетом логіко-математичних завдань з дітьми старшого дошкільного віку (6-й рік життя)
Характеристика заняття: фронтальне, комплексне, з пріоритетом логіко-математичних завдань, навчально-ігрове.
Інноваційна ідея заняття: ефективне використання передових педагогічних технологій та специфічного дидактично-ігрового матеріалу для формування логічних та мисленнєвих умінь: порівняння, аналізу, класифікації, узагальнення, кодування та декодування інформації, засвоєння елементарних навичок алгоритмічної культури.Перспективний план роботи з конструктивної діяльності в середній групі на 2016-2017 навчальний рік

0

Міністерство освіти і науки України
міський відділ освіти
КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад»
(Ясла-садок №4 «Росинка»)

Перспективний план роботи
з конструктивної діяльності
в середній групі
на 2016-2017 навчальний рік

Вихователі:
Левченко Т.В.

м. Лисичанськ

Місяць Тема занять
ВЕРЕСЕНЬ 1.«Дитячий майданчик»
Мета: вчити дітей задумувати будівлю, добирати потрібні деталі, обігрувати побудоване; закріплювати вміння відображувати свої враження від побаченого на майданчику дитсадка.
2.Ігрове дійство. «Юні архітектори»Ігрова діяльність з елементами експериментування в другій молодшій групі «Мильні бульбашки»

0

Мета: розвиток пізнавально-дослідницької діяльності;

Завдання:
Пізнавальні:
Познайомити дітей з тим, що при попаданні повітря в краплю мильної води утворюється міхур, перевірити з допомогою досвіду.
Освітні:
Продовжувати формувати уявлення дітей про те, що вода може змінювати свій колір.
Виховні:
Виховувати у дітей почуття взаємодопомоги, радості.
Нагадати дітям про заходи безпеки: не можна брати в рот мило і мильні бульбашки.
Обладнання:Конспект заняття з експериментування в старшій групі «Чому не тоне лід»

0

Мета: Ознайомлення дітей з властивостями льоду.

Завдання:

Підтримувати у дітей бажання експериментувати.

Активізувати пізнавальну діяльність дітей.

Вчити робити прості висновки.

Познайомити дітей з деякими властивостями льоду.

Формувати вміння займатися експериментальною діяльністю.

Розвивати тактильне сприйняття дітей.

Навчити дітей розв'язувати пізнавальні задачі та робити висновки.

Розвивати мовлення дітей, збагачувати активний і пасивний словник

Обладнання:

Для кожної дитини: шматочки льоду, тарілочки і ложки.Конспект заняття в старшій групі з формування основ здоров’я «Стежками здоров’я»

0

Мета: формувати у дітей ціннісне ставлення до свого здоров’я; закріпити знання про вітаміни, їх значення в житті людини; розширювати уявлення дітей про лікарські рослини та методи їх застосування; вчити складати розповідь за допомогою схем-малюнків; вдосконалювати знання дітей про пошту як установу зв,язку, її призначення.Заняття в старшій групі «Доброта рани заживляє»

0

Програмовий зміст

Фізичний розвиток. Сприяти розвитку рухової активності дітей, розвивати інтерес до рухливих вправ, здатність виконувати прості фізкультурні вправи, наслідуючи дорослого.

Соціально-моральний розвиток. Формувати вміння брати до уваги думки та бажання інших; утримуватися від агресивних дій.

Емоційно-ціннісний розвиток. Виховувати у дітей прагнення бути добрими, чуйними, виявляти у стосунках з оточуючими великодушність, приязність. Вчити виявляти турботу до близьких.Заняття - розвага "Дорогою улюблених казок"

0

Заняття-розвага Дорогою улюблених казок
Вихователь Стрілець Олєна Володимирівна

Програмовий зміст
-виховувати пізнавальний інтерес до українського дитячого фольклору,прищеплювати любов до народної казки,сприяти запам'ятовуванню та засвоєнню змісту казок,
-формувати вміння за допомогою дорослого складати та переказувати невеличкі описові розповіді,
-розвивати розповідне мовлення,пам'ять ,увагу, підняти у дітей настрій
Попередня роботаІнтегроване заняття з дрібної моторики, розвитку мовлення та художньої літератури «Рукавичка» (робота з піском)

0

Працюючи в атестаційний період над створенням розвивального середовища в дошкільному закладі, крім традиційних осередків мною біли створені і нетрадиційні. Одним з таких осередків є створення пісочниці для дітей. Для того, щоб заняття з піском були цікавими для дітей та викликали бажання працювати, я вирішила розробити заняття з піском на основі українських казок. так мною були створені два заняття-казки "Колобок" та "Рукавичка". Одне з них пропоную вашій увазі.Конспект інтегрованого заняття "Зимова фантазія"

0

Конспект інтегрованого заняття
«Зимова фантазія»
Виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи рідного краю, розуміння того, що кожна тварина має право на життя.Сюжетно-рольова гра «Веселий ярмарок»

0

Сюжетно-рольова гра «Веселий ярмарок»
виховувати культуру поведінки в громадських місцях, почуття патріотизму ; повагу до праці майстра, збагачувати естетичні враження дошкільників.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі