Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Доброта – це є серця висота

0

Мета: Поглибити знання дітей про добро, зло та обман. Дати уявлення про позитивний вплив на людину такої моральної категорії, як правдивість, згубну дію звички обманювати на основі аналізу вчинків персонажів народних казок та пропонованих моральних ситуацій.Обговорити з дітьми деякі прояви неправильної поведінки; вправляти у розв'язанні моральних завдань та ситуацій. Сприяти усвідомленню ними значення духовно-моральних заповідей. Формувати потребу в творенні добра, висловлювати свою думку, об'єктивно оцінювати свої та чужі вчинки.Конспект заняття на тему «Сонечко» на основі твору В. О. Сухомлинського «До побачення, сонечко!» для дітей молодшого віку

1

Тема : Сонечко.
Мета : знайомити дітей із неживою природою на основі твору В. О. Сухомлинського «До побачення, сонечко!» . Продовжувати вчити малят вправлятися з прищіпками, защіплювати по контуру круга. Закріпити знання про жовтий колір; розвивати дрібну моторику пальців рук, зорову пам'ять; Розвивати вміння уважно слухати твір ,розуміти його зміст та відповідати на запитання., активізувати словник дітей прикметниками та словами ввічливості . виховувати в дітей взаємодопомогу.
Вих. Діти, давайте подивимось у віконечко
Вих. Що ви бачите на небі ?
Діти. Сонечко.Вистава Муха – Цокотуха .

0

Вистава Муха – Цокотуха .Заняття з розвитку мовлення середній дошкільний вік Тема: «Весняна обрядовість»

0

Мета: розширювати знання дітей про звичаї українського народу, навесні. Спонукати дітей до відтворення обряду закликання весни, пташок, що повертаються з теплих країв. Виховувати шанобливе ставлення до народних традицій, бажання використовувати заклички , примовки, загадки в самостійних іграх.Відродження національно-патріотичного виховання дошкільників засобами мистецтва. Подільська майстриня Ніна Гончарук і її картини.

0

Цей матеріал буде цікавим для використання педагогами на заняттях, у гуртковій поботі і для індивідуального навчання і виховання патріотизму і громадянськості.
Завдання педагога- прищеплювати нашим дітям духовний, творчий патріотизм.«Весело нам в ігри грати, веселитись, танцювати». Розвага для дітей старшого дошкільного віку з використанням музично-дидактичних та рухливих ігор.

0

виховувати культуру пізнавальної, ігрової діяльності; вчити дітей розпізнавати музичні твори за жанрами: пісня, танець, марш; розрізняти і впізнавати музичні інструменти за їх назвою та звучаннямКонспект заняття з конструювання Тема : Розвиток сенсорних здібностей дітей засобами конструктивної діяльності. (середня група)

0

Тема: Метелики
Мета: вчити дітей виготовляти іграшку-саморобку «Метелик», використовуючи папір різного кольору і величини: складати папір гармошкою (крильця) , перетягувати їх ниткою; обережно користуватися дротом в процесі з'єднання крилець. Закріпити знання дітей про сенсорні еталони.
Розвивати спостережливість, мислення, зорову пам’ять, дрібну моторику кистей рук, окомір, прививати естетичний смак. Виховувати вміння доводити справу до кінця.
Матеріал: Д-площинне зображення квітів, Р-різнокольоровий папір, дріт, нитки.Конспект логіко-математичного квест-заняття для дітей 6-го року життя.

0

Мета: вчити порівнювати предмети та геометричні фігури за сенсорними еталонами ( формою, колір, величина) ; розуміти карту-схему та діяти за нею; закріпити розташування предметів у просторі (близько, далеко, ліворуч, праворуч, всередині, під, над, біля, зверху, знизу, позаду, попереду); вчити використовувати у конструюванні роботів з об’ємні геометричні фігури ( куб, призма, циліндр, конус), визначати їх на дотик (д/г «Чарівний мішечок»).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі