Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Поради щодо полегшення адаптації до Днз

0

Крокуємо дорогою адаптації з легкістю. В цьому вам допоможуть поради.Консультація для вихователів «Конструктор як засіб атрибутивного забезпечення гри»

0

Ігрова діяльність забезпечує розв’язання головного протиріччя віку – дає змогу дитині бути як дорослий. Універсальною іграшкою є конструктор. Навіть, якщо будувати буде нелегко, дитина може повторити побудову, якщо її буде зруйновано випадково чи за необхідністю. Конструктор немає чіткої інструкції з використання, він відкриває простір для пошуку, стимулює допитливість, а тому конструкція може вдосконалюватися, змінюватися, трансформуватися у будь-що.Консультація для батьків «Значення книги в розвитку дітей»

0

Консультація для батьків
«Значення книги в розвитку дітей»
Книга має велике значення у розвитку та особистісному становленні дошкільників, має художню цінність, виконує виховну функцію, сприяє вихованню кращих рис характеру. Систематичне читання важливе і тому, що діти з нетерпінням чекають, коли ж у мами чи тата знайдеться для них час. І спільне читання дає таку можливість.Рекомендації для батьків "Вибір книги"

0

Рекомендації для батьків дітей дошкільного віку щодо вдалого вибору книги в магазині.Сценарій музично-спортивної розваги на свіжому повітрі для дітей старшого дошкільного віку "Безпечне літо"

0

Мета: закріпити отримані знання і навички з особистої безпеки через колективну, розважально-ігрову діяльність; формувати стійку особисту мотивацію у дітей для активного застосування отриманого досвіду в повсякденному житті.Консультація для батьків « Роль та місце малювання у житті нашої дитини»

0

У процесі роботи помітила, що діти дошкільного віку, які виховувалися вдома, малюють, як правило гірше, ніж діти, які відвідували садок з раннього віку. Причина – батьки не приділяють належної уваги образотворчій діяльності, вважаючи, що це заняття у наш час – справа несерйозна. Більш того, скаржаться, що діти малюють кругом: на шпалерах, на столі, на шафі, на холодильнику і т.д. Вони намагаються забрати у дитини олівець та зайняти її іншою справою.Конспект заняття з математики для дітей 4 року життя. Тема: " Кмітливі діти"

0

Мета - Закріпити поняття багато, один, за одним, ні одного; розуміти питання «Скільки?». Закріпити поняття про величину, ширину, довжину, висоту. Уточнити у мовленні вживання слів: широкий, вузький, довгий, короткий, високий, низький. Закріпити вміння порівнювати дві групи предметів на основі взаємного порівняння (більше, менше, порівну, скільки, стільки ж). Закріплювати вміння порівнювати два предмети за довжиною, ширині, висоті шляхом накладання і додатки один до одного. Розвивати логіко – математичний розвиток., увагу, мислення. Виховувати інтерес до заняття.Консультація для батьків з економічного виховання

0

Діти в наш час вже широко розуміють що таке гроші і для чого вони потрібні в нашому житті. Таким чином, привчати дітей до фінансів необхідно з малечку , адже вони теж повинні вміти розпоряджатися грошима і планувати свій бюджет. Можна зазначити , що гроші слід починати давати дитині для того щоб вона мала право ними розпоряджатися потрібно вже з 6-річного віку. І така думка цілком виправдана. Діти вже вміють рахувати, порівнювати, аналізувати і мають певні кишенькові гроші, що стануть першим інструментом для навчання фінансового плануванняКонспект заняття з малювання для дітей 3-го року життя Тема: «Барви літа»

0

Тема: «Барви літа»
Мета: створити у дітей радісний настрій, захоплення і подив від розмаїття барв, кольорів літа. Вчити відчувати характер кольорів і створювати свій образ літа. Удосконалювати композиційні навички: вміння створювати композицію на певну тему ( пейзаж), виділяти головне, встановлювати зв’язки, розташовувати зображення на аркуші паперу. Виховувати акуратність, гарні стосунки.
Матеріал: фарби, пензлики, стаканчики з водою, серветки, аркуші паперу, конверт з силуетами дерев, рослин у різні пори року, великий аркуш паперу; музика П.Чайковського «Липень».Заняття з ознайомлення з природою для дітей 5-го року життя

0

Тема: «Вода»
Мета: узагальнити знання дітей про воду та її властивості. Закріпити знання дітей про місцезнаходження води в природі, потребу у воді для всіх живих істот та для об’єктів неживої природи. Навчити розрізняти стан води (холодна, тепла, чиста, прозора, забруднена, без смаку). Розвивати вміння логічно мислити, міркувати, робити невеликі висновки, узагальнення. Виховувати бережливе ставлення до води, економно вживати її.
Матеріал: демонстраційний: 2 склянки з чистою та підфарбованою водою, ложка; 2 чашки з теплою та холодною водою;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі