Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лялькова вистава "Казка навчить як без COVIDу жить"

1

Лялькова вистава розрахована на дітей раннього та дошкільного віку, яка навчає малюків правилам дотримання особистої гігієни під час карантину для захисту від коронавірусної хвороби COVID-19.Сценарій новорічного свята "Новорічні смаколики" для дітей ІІ молодшої групи

0
Сценарій новорічного свята "Новорічні смаколики" для дітей ІІ молодшої групи

Мета: у святковій, радісній атмосфері збагачувати досвід дітей яскравими враженнями від зустрічі з зимою та Новим роком; викликати у дітей позитивні емоції від виконання пісень, таночків, хороводів, віршів новорічної тематики; підтримувати інтерес до музичних свят.«Казковий квіз»

0

вчити дітей вимірювати довжину за допомогою використання умовної мірки та порівнювати результат;продовжувати знайомити дітей з цифрами від 1-6,називати їх та рахувати предмети в межах 6;закріпити вміння рахувати кількісною та порядковою лічбою ,а також вирішувати приклади на додавання в межах 6;закріпити вміння орієнтуватися на аркуші паперу, розташовуючи цеглинки ЛЕГО в заданому порядку(вгорі,справа,зліва,над,під,внизу);формувати знання про моральні якості,вміння адекватно оцінювати ситуацію та знаходити її рішення;розвивати діалогічне мовлення,вміння відгадувати загадки.відповідати на запитТест «Організація сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників»

0

Тест «Організація сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників»
Термін проведення: _______________
Прізвище педагога: ________________
Інструкція: усі 11-ть завдань мають лише 1 правильну відповідь, тож потрібно обвести кружечком той варіант відповіді, який вважаєте правильним.
1.Як Ви розумієте термін «сенсорний розвиток»? Він означає:
а) процес формування рухових навичок і вмінь дітей;
б) процес формування сенсорних еталонів та перцептивної діяльності;
в) процес збагачення дитини враженнями.
2.Як Ви розумієте термін «сенсорне виховання»? Це -Задоволення потреб як важлива умова розвитку успішної та щасливої дитини

0

На даний час еволюційний розвиток суспільства створив умови, які потребують формування особистості нової формації. Швидкий технічний прогрес постійно вимагає креативних ідей. Їх може генерувати людина з лідерськими якостями, зі сформованим розумовим й емоційним інтелектом та критичним мисленням. Оволодіння цими якостями надає відчуття радості, щастя, задоволення життям. Вже з дошкільного віку важливо приділяти увагу розумінню дитиною значення власних інтересів та потреб. Здобуті знання будуть сприяти саморозвитку й самореалізації здорової, самодостатньої та гармонійної особистості.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку «Досліджуємо камінці»

0

Формувати уявлення дітей про камінь як об’єкт неживої природи, його властивості та ознаки: твердий, міцний, круглий, плаский, гладенький, важкий або легкий, тоне у воді, торохкотить. Учити порівнювати камінці з іншими об’єктами. Розвивати вміння експериментальним шляхом виявляти властивості камінців. Ознайомити дітей з елементарними способами використання каміння людьми. Учити слухати і розуміти мовлення вихователя , звернене до всіх, робити елементарні самостійні висновки. Збагачувати словник дітей іменниками, прикметниками, дієсловами.Консультація для батьків: «Використання домашнього театру для розвитку дитячого мовлення"

0

«Використання домашнього театру для розвитку дитячого мовлення».
Так уже влаштований наш світ, що в ньому все менше і менше залишається місця для звичайного спілкування. Більшість шкільних предметів або письмові, або регулярно оцінюються у вигляді тестів, де досить просто поставити галочку в потрібній графі. Прийшовши додому і ми, і діти замикаємося на телевізорі або комп'ютері де, підключившись до інтернету, достатньо вставляти лаконічні повідомлення або смайлики. Чому ж ми дивуємося, коли малюки відчувають проблеми в спілкуванні з однолітками і дорослими. Адже набиратися досвіду то їм ніде.Хліб – краса і сила України

0

У народних звичаях українців закріпилась шана до хліба, тому що хліб є символом життя. Від здавна в Україні хліб був і є учасником багатьох народних свят: з ним благословляли молодих на щасливе життя, матір вітали з новонародженим немовлям, з хлібом-сіллю зустрічали дорогих гостей, вперше входили в нову хату. Хліб супроводжую нас все наше життя. Він був і є послом миру та дружби між народами..Степ-аейробіка

0

Розвивати музично-ритмічну координацію, почуття ритму і рухових здібностей; вміння узгоджено рухатися. Засобами фізичних вправ та ритмічної музики розвивати та удосконалювати у дітей навички рухової діяльності. Привчати до фізичної активності, уміння переносити фізичні навантаження.Конспект заняття для старшої групи. Тема:"Тварини жарких країн. Слон.".

0

Мета: закріплювати знання дітей про тварин, які живуть в жарких країнах
завдання:
• познайомити дітей з технікою малювання «М'ятий малюнок»
• закріплювати вміння дітей малювати слона нетрадиційної технікою малювання - методом стусана;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі