Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття "На острів скарбів"

0

інтегроване заняття з фізичної культури з елементами квесту для дітей середнього дошкільного віку.Брейн-ринг "Українська мово, лунай у місті знову!"

0
Сценарій брейн-рингу "Українська мово, лунай у місті знову!" має мету: патріотичне виховання дітей дошкільного віку. Він призначений для виховання у дітей старшої дошкільної групи любові до рідної мови та рідного міста, поширення українського словникового запасу. Може бути використаний на День міста та на День української письменності та мови.


Сучасні напрямки ігротерапії в контексті основних психокорекційних технологій соціальної реабілітації дітей-інвалідів

0

Стаття буде цікава педагогам, психологам Центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дошкільних навчальних закладів.Консультація для вихователів "Музична казка як комплексна арт-терапія"

0
Консультація "Музична казка як комплексна арт-терапія" призначена для ознайомлення вихователів з можливостями музичної казки в корекційній роботі з дітьми, що мають психологічні проблеми.


Казки-шумілки

0
Казки-шумілки є цікавими і ефективними вправами для слухового сприйняття, а також розвитку дрібної моторики, слухової пам'яті і фантазії у дітей. Діти реалізують свої уявлення про казкових героїв, їхні дії в казці за допомогою шумових інструментів, передаючи їх в шумах, звуках і ритмах. За допомогою казок-шумілок розвивається тембровий слух, слухова пам'ять і творча фантазія.


Авторська пісня «Щастя це – Новий Рік!»

0

Авторська пісня "Щастя це - Новий Рік!", для дітей старшого дошкільного віку, на новорічні свята.ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ "ДО НАС ЗАВІТАЛА КАЗКА"

0

Заняття під назвою "До нас завітала казка" розроблене спеціально для підготовки дітей до школи (1 класу). Це найперше заняття у підготовчій групі. Воно включає цікаві вправи на розвиток логічного мислення дітей, пам'яті, уваги.Корекційно-розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Свято Радості»

0

Емоційна сфера є важливою складовою в розвитку дошкільників, оскільки ніяке спілкування, взаємодія не буде ефективною, якщо її учасники не здатні, по-перше, «читати» емоційний стан іншого, а по-друге, управляти своїми емоціями.Заняття у старшій групі

0

Конспект заняття в старшій групі.
«Рання осінь. Павучок (розвиток мовлення, ознайомлення з природою, нетрадиційне малювання)»Конспект заняття з аплікації «Собача будка» (ІІ молодша група)

0

Конспект заняття з аплікації
ІІ молодша група
Тема: «Собача будка»
Підготувала:
Вихователь ДНЗ м. Скалат
Довгань Наталія Григорівна

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі