Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Поради для батьків Сім основних помилок в статевому вихованні

0

Поради для батьків
Сім основних помилок в статевому вихованні

До 3- 4 років малюки починають цікавитися тим, звідки вони взялися, так що підготуйтеся заздалегідь до відповідей, щоб вони змогли бути максимально доступними і зрозумілими для дитини чотирирічного віку. Головне ваше завдання, як батьків, прищепити повагу до статевих питань та дати стільки інформації, щоб дитина не шукала її у сторонніх, задаючи часом дуже кумедні запитання.
Помилка перша – уникнути відповідіДискусія для батьків Тема «Хлопчики - дівчатка»

0

Тема «Хлопчики - дівчатка»

Мета:
- Усвідомити біологічне та соціальне у статевій поведінці дитини;
- Збагнути значущість культури статі у формуванні дитячої особистості;
- Уточнити місце та роль сучасного освітнього закладу у системі формування статевої самосвідомості, статевого виховання та статевої освітченості дітей;
- Здійснити якісний аналіз процесу формування статеворольових уявлень у хлопчиків та дівчаток дошкільного віку.

План
1. Статеве виховання старших дошкільників - презентаціяЗаняття для дітей морального спрямування. Шануй людей і тебе шануватимуть

0

Шануй людей і тебе шануватимуть
Програмовий зміст. Продовжувати формувати уявлення дітей про норми поведінки в дитячому колективі, правила поведінки з дорослими. Учити робити моральні висновки й обирати правильний вибір у тій чи іншій ситуації. Розвивати зв'язне мовлення. Виховувати поважне ставлення до оточуючих.
Матеріал. Демонстраційний: ілюстрації на тему ”Що добре, що погано”; роздавальний: карта, розділена на шість квадратів, три кружечки жовтого кольору, три – коричневого.
Хід заняття.
Психогімнастика “Доброго ранку”.
Вправа “Доброзичливі сусіди”.Впровадження системи творчих завдань, як засобу формування креативності на початковому етапі становлення особистості. (Консультація для вихователів)

0

Впровадження системи творчих завдань,
як засобу формування креативності
на початковому етапі становлення особистості.
(Консультація для вихователів)
У сучасних умовах творча особистість стає популярною товариством на всіх щаблях її розвитку. Незважаючи на дану від природи здатність до творчої діяльності, тільки цілеспрямоване навчання дає можливість забезпечити високий рівень розвитку закладених творчих здібностей (М.Н.Скаткин)Проект з розвитку креативних здібностей дошкільників «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку»

0

«Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку»
Мета програми: створення умов для розкриття творчого, інтелектуального і духовного потенціалу дітей, розвиток у них навичок міжособистісної взаємодії з однолітками та дорослими.
Основні завдання роботи:
1. Формувати пізнавальний інтерес і здібності дітей до творчості через введення їх у світ проблемних ситуацій і винахідницьких задач та вирішення їх, використовуючи елементи ТРВЗ;
2. Розвивати навички системного, пошукового, винахідницького мислення через розглядання подій, предметів, явищ, речовин в їх розвитку, зміні.Заняття економічного спрямування Тема. По карті ми підемо і вміння ми знайдемо.

0

Заняття економічного спрямування
Тема. По карті ми підемо і вміння ми знайдемо.Заняття для дітей середньої групи. Тема: В подорож до космосу.

0

Заняття для дітей середньої групи.
Тема: В подорож до космосу.

Мета: формувати елементарні уявлення дітей про Всесвіт, галактики, зірку Сонце, взаємозв’язок людини з Космосом, дати елементарні поняття про сонячну систему, сузір’я за допомогою ігор; розвивати уяву, сприйняття часу і простору;Конспект заняття морального спрямування Тема: Доброта душі.

0

Конспект заняття морального спрямування
Тема: Доброта душі.
Мета: уточнити й закріпити знання про ввічливість; учити користуватися формулами мовленнєвого етикету; роз’яснювати дітям норми і правила моралі. Продовжувати вчити дітей оцінювати власні вчинки, вчинки та поведінку героїв твору. Закладати основи духовності. Збагачувати словник дітей словами привітання, антонімами, компліментами. Учити бачити красу художнього слова, багатство народної мудрості.Заняття з малювання та ознайомлення з природним довкіллям для дітей раннього віку. Тема: «Осіння загадка»

0

Заняття з малювання та ознайомлення з природним довкіллям
для дітей раннього віку.
Тема: «Осіння загадка»«Подорож в космос»

0

Мета: продовжувати вчити технічно правильно виконувати загально розвивальні вправи, вправляти у використанні фітболу та формувати навички правильної постави, утримування рівноваги, координації рухів під час виконання вправ на м’ячах; виховувати організованість, дбайливе ставлення до свого здоров’я, дисципліну, увагу та уяву; розвивати силу, спритність, гнучкість, швидкість.
Обладнання: м’ячі, імітація парашута (тканина), музичний супровід, відео (космічного неба).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі