Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Збірник українських народних ігор

0

Збірка Українських народних ігор: мовленнєвих, рухливих, пізнавальних. з повним описом кожної гри.



Витівки чаклуна (заняття з математики, розвитку мовлення, ознайомлення з природою)

0

розвиток мовлення: закріплювати знання дітей про слова - ознаки; вміння робити звуковий аналіз слів; складати речення та його схему; відгадувати ребус; читати слова; визначати кількість складів у словах; розвивати фонематичний слух.



Використаня методів та прийомів Марії Монтессорі для раннього розвитку дітей дошкільного віку

0

У статті розглядаються особливості реалізації методів та прийомів роботи Марії Монтессорі. Основні завдання, принципи, тенденції, професійна підготовка фахівців, безпосередньо пов’язаних з проблемами раннього розвитку дітей дошкільного віку, вирішення яких можливе на підґрунті формування та поширення в Україні основ раннього розвитку дітей за методом Марії Монтессорі.
Ключові слова: Марія Монтессорі, ранній розвиток, самостійний розвиток, освітній простір.



Зустріч з казочкою

0

продовжувати вчити дітей емоційно сприймати зміст казок, запам’ятовувати дійових осіб та послідовність дій; розуміти та використовувати найпростіші утішки, забавлянки, примовки, мирилки у повсякденному житті. Учити моделювати героїв за кольором та величиною; поширювати словник образними поетично- художніми виразами (лисичка-сестричка, зайчик-лапанчик, та якісними прикметниками: круглий, рум’яний, гарячий, смачний.)Закріпити знання про зачин та кінець казки, ознайомити із будовою дитячої книжки. Розвивати мислення, уяву. Виховувати співчуття до героїв казок, посидючість, увагу.



Конспект заняття з розвитку мовлення в середній групі «Переказ казки Ігоря Січовика «Добре бути добрим»

0

Конспект заняття з розвитку мовлення в середній групі «Переказ казки Ігоря Січовика «Добре бути добрим»
Мета:
• Закріплювати вміння дітей зв’язно, послідовно і виразно переказувати літературний твір близько до тексту.
• Формувати вміння відповідати на запитання повним відповіддю, використовуючи слова автора.
• Вчити переказувати текст від імені героїв.
• Формувати інтонаційну виразність мови.
• Розвивати пам’ять, увагу і пізнавальні інтереси дітей.
Матеріали: казка Ігоря Січовика «Добре бути добрим», загадка.
Хід заняття

1. Вступна частина



Конспект заняття з розвитку мовлення в середній групі «Подорож у казку»

0

Конспект заняття з розвитку мовлення в середній групі
«Подорож у казку»
Мета: закріплювати вміння переказувати художній твір за допомогою методу моделювання, вчити дітей відповідати повним реченням, активізувати словник, розвивати зв'язне мовлення дітей, уміння міркувати, уяву, мислення, логіку, розвивати творчі здібності дітей, виховувати любов до російським народним казкам.
Обладнання і матеріали: Мультимедиапроектор, комп'ютер, маски, іграшка лисиці, чарівний мішечок.
Хід заняття:
1. Організаційний момент. Діти стоять у колі.



Козацькі забави. Сценарій спортивної розваги.

0

Козацькі забави. Сценарій спортивної розваги.

Мета: Поглибити знання дітей про козацькі забави; створити умови для активного відпочинку дошкільнят; розвивати фізичні і вольові якості в умовах змагання; вправляти дітей у бігові, стрибках, підлізанні. Викликати бажання брати участь в іграх-естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів; підвищити емоційний тонус дітей. Популяризувати здоровий спосіб життя.



Сценарій осінньої розваги для дітей середньої групи

0

Сценарій осінньої розваги для дітей середньої групи
Мета: Закріпити знання про пори року - осені.
Завдання:
- Створити святкову атмосферу для дітей, залучаючи їх в активну спільну творчість;
- Формувати екологічну культуру дошкільника;
- Інтегрувати освітні галузі "Пізнання", "Комунікація", "Соціалізація", "Читання художньої літератури", "Художня творчість";
- Розвивати вміння слухати музику, висловлювати свої емоції через спів і танець, гру на музичних інструментах.



Мовленнєва розвага з елементами кінезіології для дітей старшого дошкільного віку.

0

Розвивати артикуляційний апарат, мовленнєве дихання, фонематичний слух; уяву, увагу ,логічне мислення, пам'ять, спираючись на вправи з кінезіології і її вплив на дитину в процесі навчання та природного розвитку; сприяти розвитку дрібної моторики рук; активізувати словниковий запас; викликати позитивні емоції у дітей; виховувати почуття колективізму та дружелюбність.



Слухання та розігрування вірша С.Сокира "Осінь"

0

Художньо – мовленнєва діяльність з елементами ТРВЗ( середня група)
Вихователь: Кузьміна Олена Петрівна
Слухання та розігрування вірша С. Сокира «Жовтень»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі