Користувацький вхід

Дошкільне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Консультація "Театралізована діяльність як засіб художньо - мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку"

0

Театралізована діяльність - унікальний засіб збагачення художньо - мовленнєвого досвіду дітей, розвитку зв'язного мовлення, оскільки вона дає можливість для одночасного розв'язання різних мовленнєвих завдань.Заняття "Зимова казка"

0

Вчити дітей передавати в малюнку нескладний зимовий сюжет, відображати характерні ознаки зими та розуміти красу зимового пейзажу.Заняття "Подорож на кораблі"

0

Продовжувати вчити лічити дітей в межах 7; називати суміжні числа, порівнювати кількість предметів з цифрою.заняття "У пошуках скарбів"

0

Вправляти у кількісній та порядковій лічбів межах 5; у встановленні співвідношення числа і цифри.Конспект інтегрованого заняття з сенсорного розвитку в групі раннього віку на тему: "На гостини до білочки".

0

Конспект інтегрованого заняття з сенсорного розвитку в групі раннього віку на тему "На гостини до білочки".Конспект заняття з розвитку мовленнєвої компетенції дітей 5го року життя. Тема. Коза - дереза.

0

Мета: учити дітей підбирати замісники для позначення персонажів казки за величиною та характером персонажа; навчати оцінювати характер і вчинки героїв, використовувати замісники під час розповіді епізодів казки;Орієнтовне планування із патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку на місяць.

1

Орієнтовне планування із патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку на місяцьСценарій театралізованого дійства "На гостину до казочки"

0

Сценарій театралізованого дійства "На гостини до казочки" для дітей молодшого та старшого дошкільного віку.План роботи гуртка "Країна Орігамі"

0

План роботи гуртка "Країна орігамі" для дітей старшого дошкільного віку.Інтегроване заняття "Незвичайна історія звичайної парасольки"

0

Інтегроване заняття (конспект) "Незвичайна історія звичайної парасольки" для дітей старшого дошкільного віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
22%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
21%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 13374

Останні коментарі