Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема. Синичка (виховання звука [с])

0

Тема. Синичка (виховання звука [с])
Мета: виховувати правильну вимову звука [с] ,учити вимовляти звук [с] ізольовано, у складах, словах і фразах; розвивати навички правильного узгоджування слів у реченні, активізувати словниковий запас; розвивати дрібну моторику,фонематичний слух, зорові функції: простежування, фіксації погляду, локалізації, кольоросприймання; виховувати любов до природи.«МИ ПРАЦЮЄМО ЗАЛЮБКИ»

0

«МИ ПРАЦЮЄМО ЗАЛЮБКИ»Конспект заняття з природи для дітей старшої групи

0

Конспект заняття з природи для дітей старшої групи

Тема. « Що таке краса ?».
Мета. Розширювати та збагачувати уявлення дітей про живу природу рідного краю; класифікувати за групами; вправляти дітей у розв’язанні логічних задач. Учити дітей естетично сприймати природне довкілля, помічати у світі природи прекрасне, чарівне. Виховувати у дітей бережливість до флори і фауни рідного краю.

Хід заняття
Сонце світить, сонце сяє,
Пестить землю, зігріває
Землю щедру і багату
Велетенську нашу хату.
Ви скажіть тепер мені:
Де ви мешкаєте всі? (У будинках)Конспект інтегрованого заняття в другій молодшій групі "Зимонька-зима"

0

Конспект інтегрованого заняття в другій молодшій групі
"Зимонька-зима"

Програмовий зміст. Продовжити знайомити дітей з характерними ознаками зими, відрізняти й називати властивості води і снігу; вчити встановлювати найпростіші причинно-наслідкові зв'язки; активізувати словник; вчити відповідати на поставлені питання.
Розвивати слухову і зорову увагу, сприйняття кольору і ритму. Виховувати інтерес до пізнання природи і відображення своїх вражень в образотворчій діяльності.Конспект заняття в молодшій групі з сенсорного розвитку на тему: «Весела подорож»

0

Конспект заняття в молодшій групі з сенсорного розвитку на тему: «Весела подорож»Тема. «Я люблю …»

0

Тема. «Я люблю …»
Мета. Вчити дітей усвідомлювати, за що можна любити і поважати один одного,бачити не тільки вади, а й позитивні риси дітей. Покращення взаємовідносин між дітьми в групі.
Матеріал: червоні сердечка (по кількості дітей), аркуші паперу,вирізана з ватману фігура дитини, олівці.
Вступна частина. Привітання.
Психолог кладе руку на плече дитині, яка стоїть зліва і вітає його: «Добрийдень, Саша». Дитина - кладе руку на плече сусіда і вітається з ним і т.д., поки коло не замкнеться.
Психолог і діти (разом):
Добрийдень, небо (підняти руки вгору),Правила дорожнього руху

0

Заняття з теми "Правила дорожнього руху"
Середня група
Вік : 4 рокизаняття "Українська світлиця"

0

продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами своєї Батьківщини; закріпити знання дошкільнят з певних тем народознавства а саме: (побут, національні символи, державна символіка, елементи національного одягу, розумінні поняття коровай, рушник, віночок, посуд); розвивати цікавість до патріотичних тонкощів; виховувати любов та повагу до України.розвага для батьків "Зимові пригоди батьків в дитячому садочку"

0

Розсипала для нас.
- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.заняття "Речення, звуки, літера І,і"

формувати уявлення про речення. Вчити складати речення з 2-4 слів, зображувати їх схематично. Розвивати фонематичний слух. Закріпити знання про голосний звук «І,і». Навчити писати палички та крапки в зошиті, розуміти завдання і виконувати його самостійно. Виховувати інтерес до грамоти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі