Користувацький вхід

Дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:



Сюжетно-рольова гра для дітей молодшого дошкільного віку «Сім’я»

0

Враховуючи інтереси та трудові вміння дітей молодшої групи, вихователь проводить сюжетно-рольову гру, формуючи їнтерес до гри з однолітками.



Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку "Ми живемо на Україні"

1

Продовжувати знайомити дітей з державними і народними символами України: прапор, герб, національний одяг, національні страви. Продовжувати знайомити з жанрами художньої літератури, а саме віршем, вчити вірш на пам'ять використовуючи мнемотаблицю. Вправляти в умінні прикрашати одяг готовими елементами української вишиванки. Розвивати увагу, пам'ять, діалогічне мовлення, інтонаційну виразність, дрібну моторику кисті рук. Виховувати любов та повагу до українського народу, його традицій, шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей, вміння працювати у групі, разом з іншими дітьми.



Конспект логопедичного заняття для дітей старшої групи на тему "Квіти"

0

Конспект заняття для роботи в логопедичній групі на тему: "Квіти"



Конспект логопедичного заняття для дітей старшої групи

0

Конспект тематичного заняття для дітей старшої логопедичної групи на тему "Овочі"



Прогулянка «Небесний простір загадковий»

0

Мета: продовжувати формувати в дітей уявлення про живу та неживу природу найближчого довкілля, виховувати цікавість до неї; учити спостерігати за небосхилом та розповідати про побачене під час своїх спостережень, за допомогою вихователя розмірковувати та робити висновки на задану тему; формувати розуміння того, як вигляд неба залежить від погоди. удосконалити різні види уваги малят, розвивати здатність до образного мислення, фантазії та уяви; збагачувати словниковий запас вихованців, вправляти дітей у виконанні простих образотворчих завдань.



«Що таке сенсорна терапія?»

0

Сенсорна терапія (сенсорно-інтегративної терапії) – це процес, під час якого нервова система людини отримує інформацію від рецепторів всіх відчуттів (дотик, вестибулярний апарат, відчуття тіла або пропріоцепція, нюх, зір, слух, смак), потім організовує їх і інтерпретує так, щоб вони могли бути використані в цілеспрямованій діяльності.



«Пригоди чарівних рибок»

0

Мета:
• закріплення знань кольорів (червоний, жовтий, синій, зелений, рожевий, фіолетовий, коричневий, сірий, чорний)
• ознайомлення дітей із геометричними фігурами (коло, квадрат, трикутник)
• формування навички підбирати предмети, орієнтуючись на колір, форму, показ і словесне позначення.
• закріпити знання дітей кольору та форми.



Використання ігрових технологій у музичному розвитку дошкільнят

0

Стаття обґрунтовує важливість ігрових технологій як провідної діяльності для всебічного музичного розвитку дошкільнят, підвищуючи їхній інтерес, сприяючи творчості, формуванню музично-ритмічних навичок, розвитку пам'яті, уваги та комунікативних здібностей через різноманітні музично-дидактичні, рухливі, співочі та інструментальні ігри.



Інтегроване заняття для дітей першої молодшої групи «У бабусі на подвір’ї»

0

Розгляд ілюстраціїї з зображенням сільського подвір'я, пригадування вірша Н.Негоди та потішки "Сорока-ворона", використання пластичного етюду та дидактичної вправи з сенсорного виховання, малювання ватяними паличками.



Комплексне заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з соціумом «Лялька Оленка вперше завітала до дитячого садка»

0

Заняття для дітей молодшої групиз використанням здоров’язбережувальних технологій: пальчикова гімнастика, дихальна вправа, музикотерапія.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі