Користувацький вхід

Дошкільне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект интегрированного занятия "В гости к сказке Колобок"

0

Конспект интегрированного занятия с использование ИКТ для детей среднего возраста "В гостях у сказки Колобок"Розробка заняття з квіткотерапії «Казкова галявина»

0

Закріпити вміння дітей складати описові розповіді,вільно і ясно відтворювати яскраві образи в мовленні.Гармонізувати емоційний стан дітей.Інтегроване корекційне заняття для дітей старшої групи з елементами економічного виховання «Казкова подорож у зоопарк»

1

Інтегроване корекційне заняття для дітей старшої групи з елементами економічне виховання.
Тема: Казкова подорож у зоопарк.
Мета. Формувати уявлення дітей про гроші, їх призначення. Закріпити вміння співвідносити число з кількістю.
Продовжити формувати уявлення про диких та екзотичних тварин.
Продовжувати вчити зворотному рахунку в межах 10, порядковій лічбі. Продовжувати формувати уявлення про склад числа, сусідів числа.
Активізувати діалогічне мовлення дітей.
Формувати вміння правильно називати порядкові числівники в різних формах.Інтерактивні батьківські збори

0

Тема:інтерактивні батьківські збори.
Мета: отримати відомості про відносини між дітьми і батьками, формувати комунікативну компетентність в процесі спільної творчої діяльності. Розвивати інтерес до пізнання своєї дитини. Виховувати контакт і взаєморозуміння між вихователем і батьками.Подорож на машині

0

Тема. Подорож на машині. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Цікава математика. Друга молодша група.Презентація «Інтеграція комунікативно-мовленнєвої діяльності як чинник пізнавального розвитку дошкільників»

2

З оновленням підходів до організації мовленнє¬вих занять виникає необхідність оновлення засо¬бів і методів навчання мови і розвитку мовлення дітей. Змінилися не самі методи, а характер їх вико¬ристання, позиції педагога і дітей у процесі їх за¬стосування.
Науковці рекомендують надавати пріоритет творчому характеру мовленнєвих завдань і вправ, реалізації принципу багатоваріантності в проце¬сі їх виконання.Презентація «У творчості створюється і сам творець…»

1

Найвища насолода життя-у педагогічній творчості, яка чимось наближається до мистецтва. Головна особливість її у тому, що об’єктом діяльності є дитина, яка постійно змінюється, «завжди нова, сьогодні не така, як вчора».Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку «Дарунки осені»

1

Конспект відкритої інтегрованої діяльності (пізнавальний розвиток + мовленнєвий розвиток + художньо -естетичний розвиток) за темою:
«Дарунки Осіні» за освітніми лініями:«Дитина у природному довкіллі» + «Дитина у соціумі» з метою виховання бережливого ставлення до хлібу у дошкільнят та поваги до людей, які вирощують хліб.Буклет «Слова-ознаки» (ігри для дітй від 2-х до 6-ти років)

1

Цей буклет зроблений в допомогу батькам та вихователям дітей віком з двох до шести років. Буклет містить добірку ігор та вправ з розвитку та поповнення словника малюків словами-ознаками, вчить словотворенню, поширює словниковий запас прикметниками. Ігри підібрані з урахуванням віку та мовленнєвих можливостей дитини.Дружба живе серед нас

0

Узагальнити і розширити знання дітей про такі поняття як «друг», «дружба», «чесність», «справедливість». Активізувати словник з даної теми. Домагатися засвоєння дітьми вмінь оцінювати почуття і вчинки однолітків у спільних іграх і ситуаціях, мотивувати, пояснювати свої судження.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі