Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій свята 8 березня для старшої групи

0

Сценарій дитячого весняного свята для матусь, присвячений до жіночого свята 8 березня.Індивідуальний план роботи під час карантину (06.04.2020 – 24.04.2020) Молодшої групи №2 «Смішарики».

0

Індивідуальний план роботи під час карантину
(06.04.2020 – 24.04.2020)
Молодшої групи №2 «Смішарики».Індивідуальний план роботи під час карантину (16.03.2020 – 03.04.2020) Молодшої групи №2 «Смішарики».

0

Індивідуальний план роботи під час карантину
(16.03.2020 – 03.04.2020)
Молодшої групи №2 «Смішарики».Підсумкове заняття «Подорож казками». Молодша група.

0

МЕТА: закріпити з дітьми знання казок; назви кольорів, величину. Розвивати вміння орієнтуватись у просторі, визначати кількість предметів, вміння позначати кількість цифрою. Розвивати вміння переказувати казку за ілюстраціями, інтонувати. Сортувати та визначати геометричні фігури.ЗАНЯТТЯ-РОЗВАГА НА ОСНОВІ УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ІГОР «МИ - МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ»

0

МЕТА: продовжувати знайомити дітей з українськими народними іграми, та іграми на їх основі (тобто активізувати українське художнє слово, використовувати його в грі. Виконувати імітаційні та рухові завдання. Розвивати монологічне та діалогічне мовлення дітей, звуковимову, узгоджувати слова з рухами). Активізувати пізнавальні інтереси та розумові здібності, виховувати любов до народних традицій. Розвивати увагу, мислення, спостережливість, пам'ять, творчу уяву, риторичні здібності, вольові якості. Сприяти емоційному задоволенню від процесу гри."Киці в гостях у дітей". Хвилинка спілкування до дня доброти на основі вірша «Дві киці».

0

Мета: розширити знання дітей про умови життя тварин, про іхнє життя поруч з людьми та існування на вулиці. Розвивати знання про потреби тварин у догляді, спілкуванні. Виховувати чуйне ставлення до живих істот, бажання іх захищати та їм допомагати. Розвивати мовлення, словник.Контрольно-підсумкове заняття за ІІІ квартал.

0

Контрольно-підсумкове заняття
за ІІІ квартал.
Тема:На допомогу казковим гномам.
(заняття в середній групі з розвитку мови та ознайомлення з природою)Конспект інтегрованого заняття з розвитку мови для дітей старшого дошкільного віку

0

Конспект інтегрованого заняття з розвитку мови
для дітей старшого дошкільного віку
Тема:«Казка вчить, як в світі жити»Конспект інтегрованого заняття з розвитку мови для дітей старшого дошкільного віку

0

Конспект інтегрованого заняття з розвитку мови
для дітей старшого дошкільного віку
Тема: «Хай у світі живе добро !»Конспект заняття для дітей середньої групи

0

Інтегроване заняття з розвитку мови, ознайомлення з навколишнім світом

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі