Обмежити пошук фільтруванням:
Конспект заняття для дітей ранньої групи
Тема: «Як діти бабусі допомагали гусочок шукати»
Мета: Розвивати у дітей активне мовлення, перевірити знання про свійських тварин птахів, та їх дитинчат, уміння звуконаслідувати. Закріплювати вміння розрізняти їх за зовнішніми ознаками.
Перевірити знання дітьми потішок, використовуючи метод кубування.
Перевірити вміння дітей групувати предмети за кольором (червоний , жовтий, зелений, синій), розвивати сенсомоторну координацію, елементарне логічне мислення, уяву.
Логопедичний проект
« Маша і ведмідь Мишко».
Тема: Звук (Ш) у складах, словах, реченнях
Мета:Автоматизувати використання звука (Ш) у складах, словах і реченнях
Вчити складати речення, відповідати на питання; розвивати дрібну моторику пальців рук;
Розвивати пам'ять, увагу, зорове та слухове сприйняття, мовленнєве дихання, фонематичний слух; збагачувати словник; виховувати доброзичливе ставлення до оточуючих, створювати позитивний емоційний стан.
У статті висвітлюються теоретичні основи роботи використання паличок Дж. Кюїзенера у роботі з дошкільниками . Охарактеризовані форми досвіду роботи та значення використання технології для розвитку інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку.
Мета: продовжувати вчити дітей малювати нетрадиційним способом (ватними паличками,та штампами); розвивати у дітей творчі здібності за допомогою уяви та фантазії, естетичний смак,акуратність; викликати у дітей гарний емоційний настрій;виховувати вміння працювати самостійно та охайно.
Розвиток мовлення
Тема: «Наша безпека у наших руках»
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з небезпечними ситуаціями, що виникають у житті, закріплювати знання про те, що росте в лісі, чому не можна збирати дітям ягоди; формувати знання про правила поведінки в природі, розвивати увагу, мислення, зв’язне мовлення; виховувати дбайливе ставлення до природи виховувати слухняність, обережність, обачність.
Дошкільний вік є важливим періодом становлення дитини як особистості, саме в цьому віці дитина повинна навчитися володіти чіткою та правильною мовою, своєчасно засвоївши складову структуру слова. Але останнім часом кількість дітей,що різною мірою мають порушення мови, збільшилась. Серед різних порушень мови в дітей дошкільного віку, що є однією з найважчих у корекції, є порушення складової структури слова.
Інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення дітей з природою
«Весняні клопоти»
Мета: Систематизувати знання дітей про зміни що сталися в житті рослин навесні, закріплювати уявлення дітей про воду в рідкому стані, про її властивості, явище природи –веселка ,властивості піску, грунту; формувати уявлення про частини рослин; залучати до висаджування насіння городини, розширювати знання про доцільну поведінку в природі, розвивати звязне мовлення, виховувати шанобливе ставлення до всіх виявів життя.