Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття для молодшої групи Тема: Хто живе на небі?

0

Мета: дати дітям елементарні знання про небо, сонце, місяць і зорі; вдень на небі сяє сонце, вночі видно – місяць, зорі їх дуже багато вони є більші та менші; формувати уявлення про те, що сонце знаходиться на небі, воно світить, зігріває землю; дати поняття про те, що і місяць і зорі сяють на небі вночі; розвивати, увагу, пам'ять; виховувати допитливість, доброзичливість, самостійність.Повітря-це життя

0

формувати уявлення про повітря як матеріальне середовище. Експерементальним шляхом довести, що повітря має вагу. Закріпити знання дітей проте, що повітря є скрізь-навколо нас, всередині нас, його містять всі оточуючі порожнисті предмети, такі матеріали як пісок, земля, глина, вода тощо. Уточнити уявлення про те, що складова життя людини. Вчити дітей малювати за допомогою сили повітря,що різко видувають. Розвивати уважність, допитливість. Виховувати інтерес до оточуючого світу.заняття з техніки безпеки: Подорож по книгі "Надзвичайні ситуації"

0

- перевірити знання дітей про використання електричного струму в побуті;
- закріпити знання дітей по дотриманню правил техніки безпеки у природному середовищі. Розвивати логічне мислення, пам'ять, вміння милуватися красою навколишнього світу. Виховувати бережне ставлення до природи.
- закріпити знання дітей про ситуації, які можуть призвести до виникнення небезпеки і знання про те до якої служби можна звернутися в разі певної небезпеки.
- складання розповіді за «Мнемотехнікою»Річний план роботи гуртка "Чарівний папір" (орігамі) дітей старшого дошкільного віку

0

Мета:Знайомити дітей з основними поняттями і базовими формами орігамі; формувати вміння слідувати усним інструкціям; навчати різним прийомам роботи з папером; знайомити дітей з основними геометричними поняттями: коло, квадрат, трикутник, кут, сторона, вершина; формувати культуру праці та удосконалювати трудові навички; сприяти створенню ігрових ситуацій, розширювати комунікативні здібності дітей; збагачувати словник дітей спеціальними термінами; розвивати увагу, пам'ять, логічну та просторову уяви; розвивати дрібну моторику рук та окомір, художній смак, творчі здібності та фантазі дітей; виховКонспект зустрічі на тему: «Вплив художньої літератури на громадянську свідомість старших дошкільників». Тема: В школі шляхетності

0

Конспект зустрічі на тему: «Вплив художньої літератури на громадянську свідомість старших дошкільників».
Тема: В школі шляхетності
Мета: уточнити й закріпити знання про ввічливість; учити користуватися формулами мовленнєвого етикету; роз’яснювати дітям норми і правила моралі. Продовжувати вчити дітей оцінювати власні вчинки, вчинки та поведінку героїв твору. Закладати основи духовності. Збагачувати словник дітей словами привітання, антонімами, компліментами. Учити бачити красу художнього слова, багатство народної мудрості.Комплекс вправ ранкової гімнастики для дітей старшої групи "Мавпенятко"

0

свідомість старших дошкільників».
Тема: В школі шляхетності
Мета: уточнити й закріпити знання про ввічливість; учити користуватися формулами мовленнєвого етикету; роз’яснювати дітям норми і правила моралі. Продовжувати вчити дітей оцінювати власні вчинки, вчинки та поведінку героїв твору. Закладати основи духовності. Збагачувати словник дітей словами привітання, антонімами, компліментами. Учити бачити красу художнього слова, багатство народної мудрості.Презентація " Дидактична гра "Що для дерева гарно, що погано"

0

Дидактична гра "Що для дерева гарно, що погано"
Мета:закріпити знання дітей про вплив оточуючого світу на умови росту дерева.Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку "Подорож до країни «Рідної мови»""

0

Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку "Подорож до країни «Рідної мови»"
Мета: продовжувати вчити дітей виконувати звуковий аналіз слів, закріпити голосні звуки та чистомовки про них. Продовжувати вчити дітей інтонаційно виділяти звуки на початку, в середині, в кінці слова.
Дати дітям уявлення про українську мову, як рідну мову українського народу; формувати навички правильного читання; розвивати мовлення; формувати інтерес до рідного слова, до пізнання нового в мові. Дати уявлення про те, що в реченні може бути різна кількість слів, вчити придумувати речення по картині.ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ВПРОВАДЖЕННЯ СИЛОВИХ ВПРАВ НА ЗАНЯТТЯХ ІЗ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ДНЗ З УРАХУВАННЯМ ГЕНДЕРНОГО ПІДХОДУ

0

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
ВПРОВАДЖЕННЯ СИЛОВИХ ВПРАВ НА ЗАНЯТТЯХ ІЗ ФІЗИЧНОЇ КЛЬТУРИ В ДНЗ З УРАХУВАННЯМ ГЕНДЕРНОГО ПІДХОДУПодорож до країни знань

1

Перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно слухати, точно виконувати завдання, порівнювати, встановлювати взаємозв'язок між числом і цифрою; називати дні тижня, рахувати прямою та зворотньою лічбою до десяти, називати суміжні числа. Виявляти інтерес до логіко- математичної діяльності.
Перевірити вміння дітей знаходити звукові помилки у словах та виправляти їх; складати звукову схему слова; закінчувати речення, узгоджуючи іменники з дієсловами, записувати схему речення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі