Обмежити пошук фільтруванням:
КОНСПЕКТ ЛОГОПЕДИЧНОГО ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «У СВІТІ ТРАНСПОРТУ»
Мета. Закріплювати уявлення дітей про транспорт, його призначення й особливості пересування; ввести узагальнююче слово «транспорт»; збагачувати мовлення дітей словами — назвами транспорту; вправляти у практичному вживанні множини іменників; уточнювати розуміння і практичне вживання префіксальних дієслів; удосконалювати вимову всіх засвоєних звуків; розвивати у дітей інтонаційну виразність, мовне дихання; артикуляційну, загальну і дрібну моторику; мислення, увагу, пам’ять; виховувати інтерес до техніки, спостережливість.
Налагодження співпраці фахівців інклюзивно-ресурсного центру та працівників закладу дошкільної освіти в частині проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у відповідній територіальній громаді, засідань команд психолого-педагогічного супроводу та надання консультацій з питань організації інклюзивного навчання
Сенсорно – пізнавальний розвиток.
Заняття-розвага для дітей раннього віку з використанням методики Марії Монтессорі «У пошуках сонечка»
Мета: формувати знання дітей про правила пасажирів та пішоходів, ознайомити дітей з дорожніми знаками, закріпити знання про види транспорту, вправляти в малюванні прямих горизонтальних ліній, Виховувати бережливе ставлення до свого життя, викликати позитивні емоції під час образотворчої роботи.
Тема: «Диференціація звуків».
Мета: Закріпити чітку вимову звуків [Р]-[Л], вчити розрізнювати звуки [Р]-[Л] на слух і в вимові, розвивати слухову увагу, логічне мислення, дрібну моторику.
Тема: "Весняна музична казка"
Мета:
Розвивати музичний слух, почуття ритму та тембру.
Виховувати любов до природи та музики.
Розвивати творчу уяву та фантазію.
Вчити дітей передавати емоції через музику.
Пропонується тематичне планування навчально-пізнавальної діяльності з дітьми старшого дошкільного віку, а саме організація життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку за тематичним проєктом «Україна – рідний край». Проєкт розрахований на десять робочих днів.
Тиждень права з дітьми дошкільного віку
Мета:
Формування у дітей дошкільного віку основ правової культури, знайомство з їхніми правами та обов’язками через ігрові, інтерактивні та виховні заходи.
Завдання:
Ознайомити дітей з основними правами, закріпленими в Конвенції ООН про права дитини.
Формувати початкові уявлення про справедливість, добро, дружбу, взаємодопомогу.
Виховувати повагу до себе та оточуючих, почуття власної гідності.
Розвивати навички соціальної взаємодії та вміння вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом.
Пропонується з досвіду роботи планування Тижня права в закладі дошкільної освіти
Інтерактивна гра " З народної скарбнички"
Мета: розвивати мислення, мовлення, уважність, пам’ять; вчити дітей розповідати приказки та прислів'я про воду за допомогою мнемосмужок; виховувати спостережливість, активність.
Хід гри: на екрані з’являється мнемодоріжка, дивлячись на яку дитина має відтворити текст прислів’я, вивченого раніше. Щоб переконатися в правильності відповіді на екрані з’являється текст прислів’я яке озвучується голосом за кадром.