Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з логіко-математичного розвитку " Математичний паровоз"

0

Конспект заняття з математики «Математичний паровоз»

Мета. Вправляти дітей у вмінні знаходити цифри у просторі. Закріпити поняття: «день», «ніч», «вечір», «ранок». Використовувати в мовленні словосполучення: «доброго ранку», «добрий день», «добрий вечір», «на добраніч». Учити знаходити геометричні фігури кулю та куб у ряді інших просторових фігур, порівнювати кулю та кулю та куб,визначити схожі та відмінні ознаки. Виховувати організованість, старанність.План-програма гурткової роботи з дітьми 4-6 років "Петриківський дивоцвіт"

0

Для сучасного дошкільного виховання є актуальним прилучення дітей до національних і загальнолюдських цінностей, забезпечення умов їх індивідуального творчого розвитку. Саме народознавчий матеріал є найбільш придатним грунтом для формування духовного світу дитини, її національної свідомості. Нема в світі народу в культурі якого був би відсутній художній розпис. Філігранно розмальовані шовки принесли славу японським та китайським майстрам. Візитівкою росіян стали хохломські візерунки. А неперевершений петриківський розпис є національним брендом України.Сценарій музично-театралізованої вистави за мотивами казки Г.К. Андерсена "Дюймовочка"

0

Мета:

Формувати у дітей навички зв’язного діалогічного та монологічного мовлення, розвивати мовний апарат, дикцію, артикуляцію, виразне та чисте сценічне мовлення.Конспект комплексного заняття з розвитку мови та емоційно-вольової сфери для дітей старшого дошкільного віку з порушенням пізнавальної діяльності Тема : «Квіти для друга» (на основі казки М. Пляцковського «Ромашки в січні»)

0

Стимулювати інтелектуально - мовленнєву активність дітей у процесі виконання мовленнєвих та імітаційно - рухових вправ, безпосереднього входження в проблемно- ігрову ситуацію, створену на основі казкового сюжету та формувати здатність до адекватної емоційної реакції на конкретну ситуацію, вміння взаємодіяти з дітьми та педагогом спокійно, доброзичливо, без конфліктів, на основі словесної інструкції.Інтегративні підходи до використання літературних творів у роботі з особливими дітьми.

1

В ході системної роботи з використання художнього слова мoжно переконалися, що тематичне використання художнього слова в корекційно- розвивальній роботі з розумово відсталими дітьми дає можливість не тільки для активізації важливих психічних процесів, а й закладання основ світогляду та моральної поведінки.Тімбілдінг "Природа лікує тіло і душу"

0

Проблема психологічного благополуччя педагога є однією з найбільш актуальних у сучасній педагогічній психології. Тімбілдінг, як активна форма роботи сприятиме згуртуванню колективу, підвищенню рівня стійкості стресу, стабілізації емоційного стану педагогів.Цілісний підхід до формування пізнавальної активності дітей дошкільного віку

0

Як здійснити особистісний підхід і оптимізувати пізнавальну діяльність дошкільників? В методичній розробці надається практичні рекомендаціїї щодо вирішення цих проблем - це впровадження в освітній простір дошкільного закладу нової технології експериментування.Конспект заняття на тему: «Учись творити добро»

0

Програмовий змістРозвага «Як потрапити до казки «Теремок» на новий лад»

0

Мета: формувати свідоме ставлення до загально прийнятих моральних норм та правил поведінки; знайомити дітей з багатством внутрішнього світу, удосконалювати різні види уваги; закріпити в активному словнику назви почуттів; учити передавати словами та емоціями свій емоційний стан, покращувати навички монологічного та комунікативного мовлення; виховувати тактовність, прагнення до порозуміння, дипломатичність.Ділова гра "Я - педагог"

0

Презентація Ділова гра "Я педагог" направлена на закріплення знань педагогічних працівників, студентів з метою удосконалення органіцації освітнього процесу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі