Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Я і моя родина Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: навчати дітей розуміти, що дідусь, тато й братик – чоловіки, а бабуся, мама й сестричка – жінки; чоловіки виконують чоловічі функції , а жінки – жіночі; поглибити та закріпити знання дітей про родинні стосунки; учити дітей розповідати про свою родину, формулювати уявлення про споріднені зв’язки. Виховувати в дошкільників любов, повагу, увічливість до близьких людей, моральні якості, що формують хлопчика як майбутнього чоловіка, а дівчинку – як майбутню жінку.
Ключові слова: сім’я, родина, близькі, любов у родині.Діла милосердя для хлопчиків та дівчаток Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: учити дітей виявляти милосердя та піклуватися про близьких. Розвивати вміння дошкільників будувати стосунки між хлопчиками та дівчатками на прикладі поведінки батьків. Виховувати в дітей милосердя, порядність, щирість, любов до ближніх.
Ключові слова: милосердя, Добрі справи, допомога нужденним
Біблійний вірш:будьте ж милосердні, як і отець ваш милосердний!
(Лк. 6:36).
Матеріальне забезпечення: Біблія (Притча про милосердного самарянина), ілюстрації, розмальовки.Любов та пошанування батьків Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: вивчити заповідь: «Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!» (Вих. 20:12); учити дітей поважати та любити батьків. Формувати в малюків слухняність, підпорядкування сімейним традиціям. Розвивати в дітей соціальні емоції та мотиви (співчуття, співрадість, бажання допомогти). Виховувати в дошкільників доброзичливе ставлення до своїх близьких, вміння прощати, бажання допомагати, бути вдячними.
Ключові слова: батько, матір, сім’я, повага, пошанування"В гостях у казок"

0

Тема: «В гостях у казок»
Мета: формувати уявлення малят про фольклорну спадщину українців, зокрема про казку, як різновид народної творчості,виховувати пізнавальний інтерес до українських казок; вчити дітей переказувати зміст знайомих казок,спираючись на ілюстративний матеріал; розвивати різні види мовлення, логічне мислення, удосконалювати навички переказу уривків казки.«Рідний тато» заняття-розвага з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: учити дітей розуміти роль батька, який відповідає за збереження життя дитини, показати, що тато виховує дітей своїм особистим прикладом. Виховувати повагу до батька; спонукати хлопчиків наслідувати найкращі татові риси, у дівчаток формувати образ чоловіка-батька. Розвивати мовлення та пам’ять дітей. Покращення взаєморозуміння та налагодження контакту між батьками та дітьми.

Ключові слова: батько, приклад, відповідальність, повага.
Біблійний вірш: Послухайте, діти, напучення батькового, і прислухайтеся, щоб навчитися розуму (Пр. 4:1).«Сімейні цінності родини» заняття з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: дати дітям уявлення про сімейні цінності: любов, повагу, довіру, уміння прощати, взаємну відповідальність. Розвивати в дітей почуття значущості для своєї сім`ї , вияву радості, коли сім’я збирається разом. Учити дітей жити дружно, розвивати вміння налагоджувати стосунки між братиками і сестричками, бабусями і дідусями, прощати один одному.ЯК ПЕРЕЖИТИ КАРАНТИН І ЗАЛИШИТИСЬ СПОКІЙНИМИ БАТЬКАМИ?

0

Пережити карантин не легке завдання. Тож наведені ниже поради будуть як ніколи доречними."Теремок на новий лад"

0

«Теремок» на новий лад
Драматизація казки
Вихователь.
Розташовуйтесь всі, будь-ласка,
Розпочнеться зараз казка.
Вона, кажуть, дуже гарна.
Загалом вона повчальна.
Подія відбувається у лісі.
Теремок стоїть на узліссі.
Наша казочка розпочинається.

Відкриваються куліси.
Жабка.
Ква – ква – ква,
Я гарненька яка!
Дуже я люблю співати,
А ще краще танцювати.
Танок Жабки.
Жабка.
Що це за теремок,
Мов барвистий квітничок?
Хто, хто в ньому живе?
Розглядає теремок.
Гарненький Теремок,
Але тут висить замок,«Матуся – взірець доброти» заняття з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: учити дітей розуміти важливість ролей у сім`ї, спостерігати й описувати найхарактерніші риси матусі: ніжність, турботливість, вірність. Виховувати в малюків морально-етичні цінності: любов та повагу до матері, бажання бути слухняними; використовувати знання Заповідей Божих у житті. Розвивати увагу до маминих слів і прохань та їх виконувати.

Ключові слова: матуся, ненька, доброта.
Біблійний вірш:бо з утроби Ти вивів мене, Ти безпечним мене учинив був на персах матері моєї! На Тебе з утроби я зданий, від утроби матері моєї Ти мій Бог!
(Псалми 21:10–11).Конспект ігрового заняття з математики в старшій групі: " Листи королеви Математики".

0

Програмові завдання: Продовжувати знайомити дітей з цілим і частинами, вчити ділити предмет на дві, чотири частини; уточнити знання по прямому і зворотному рахунку. Закріпити знання про геометричні фігури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі