Користувацький вхід

Дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Семінар-практикум для вихователів "Творча робота з казкою"

0

Семінар-практикум "Творча робота з казкою" знайомить вихователів з нетрадиційною роботою з казкою; практично допомагає закрапити вихователям роботою з казкрю: схуматична побудова казки, перекручування казки, заміна кінцівки казки, допомога героям казок в складних ситуаціях.Цікаві ігри. Активна розвиваюча гра «Сортери». Розвиваюча гра «Сюрпризи для ялинки»

0

Мета: вправляти дітей у розрізненні геометричних форм: кулі, кубика, цеглинки; удосконалювати вміння співвідносити предмети за розміром та формою; розвивати зорову пам'ять, логічне мислення.План – конспект заняття з фізичного розвитку «Галявина здоров’я» з дітьми середнього віку.

1

Школа – дитячий садок Родзинка
Подільського району м.Київ

План – конспект заняття з фізичного розвитку «Галявина здоров’я» з дітьми середнього дошкільного віку «ШДС Родзинка»

Інструктор фізичної культури: Мороз І. С.

Київ -2024Конспект заняття з фізичного розвитку «Галявина здоров’я» з дітьми середнього віку.

1

Школа – дитячий садок Родзинка
Подільського району м.Київ

План – конспект заняття з фізичного розвитку «Галявина здоров’я» з дітьми середнього дошкільного віку «ШДС Родзинка»

Інструктор фізичної культури: Мороз І. С.

Київ -2024Контрольно-підсумкове заняття з логіко-математичного розвитку для дітей ІІ молодшої групи

0

Тема: «Математична скринька»
Мета: перевірити знання основних кольорів, вміння розрізняти і називати геометричні фігури (об’ємні та площинні); визначити рівень знань дітей про множини; виявити вміння співвідносити цифру з кількістю предметів; закріпити вміння порівнювати предмети за величиною (довжиною та висотою); виявити вміння розуміти просторові відношення (вгорі, внизу); визначити вміння орієнтуватися у частинах доби.
Розвивати логічне та абстрактне мислення, пам’ять, увагу, уяву. Виховувати інтерес до пізнавальної діяльності.Ігри та вправи на розвиток діалогічного мовлення у дошкільників

0

Ігри та вправи на розвиток діалогічного мовлення у дошкільників, що позитивно впливають на розвиток мовлення дітей.Інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з соціумом та ліплення для дітей середньої групи Тема: Кулінарне шоу

0

Тема: Кулінарне шоу
Мета: удосконалювати навички діалогічного мовлення з дорослими та дітьми: уважно слухати, вести діалог, дотримуючись теми розмови. Формувати уміння будувати діалог в уявних ситуаціях («Кулінарне шоу»), спонукати до постановки пошукових запитань. Вчити складати прості загадки та відповідати на них. Вправляти в уміння дітей правильно визначати та називати узагальнюючі слова. Спонукати до утворювати іменників родового відмінку.Конспект заняття з аплікації для дітей старшої групи. Тема: «Сонечко»

0

Конспект заняття з аплікації для дітей старшої групи.
Тема: «Сонечко»
Мета: Продовжувати вчити дітей складати зображення з окремих частин, вчити тримати ножиці, різати ними, розміщувати довгі, короткі смужки, чергуючи їх, підводячи до розуміння понять «довгий», «короткий», формувати спостережливість, здатність слухати повідомлення, викликати інтерес до процесу та результату роботи, підтримувати позитивний настрій, бажання працювати, виховувати акуратність та охайність в роботі.У ПОШУКАХ ЛІСОВОЇ КНИГИ

0

У пошуках лісової книги
1. Зустріч з Лісовичком
2. Правила поведінки в лісі
3. Дерева та кущі
4. Загадки про квіти
5. Гра "Розклади ягоди та квіти по кошиках"
6 Гра "Якої пташки голосок?"
7. Прислів'я та приказки про тварин
8 Гра "Якої тваринки хатинка""Будинок казковий" - заняття з мовленнєвого розвитку для старших дошкільників.

0

Розробка заняття для групи дітей старшого дошкільного віку з мовленнєвий розвитку, соціально-морального розвитку, художньо-естетичного розвитку, медіа грамотності,основа заняття робота з віршем Н.Забіли «Будинок казковий, п’ятиповерховий». Освітні лінії: «Дитина у соціумі», «Діяльність дитини», «Мовлення дитини», «Дитина у світі культури»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі