Користувацький вхід

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас для вихователів на тему : "Розвиток логіко-математичної компетентності дошкільників під час використання ігор Золтона Дьєнеша"

0

В публікації розглядається один з інноваційних методів навчання - майстер-клас, який дозволяє вихователям долучатися до обговорення питань, обмінюватись досвідом,поєднувати теорію з практикою, що дає змогу підвищити рівень обізнаності з логіко-математичного розвитку дошкільниківМОЖЛИВОСТІ БАТЬКІВ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ.

0

У статті розглядаються проблеми мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, сформульовані рекомендації для батьків по мовленнєвому розвитку дітей, використовуючи практичний підхід до організації освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі.Гейміфікація в освіті

0

Гейміфікація в освіті - це процес поширення гри на різні сфери освіти, який дозволяє розглядати гру і як метод навчання і виховання, і як форму виховної роботи, і як засіб організації цілісного освітнього процесу.Пригоди краплинки

0

«Пригоди краплинки»

Інтегроване заняття з пошуково-дослідницької діяльності, розвитку мовлення та зображувальної діяльності
з дітьми старшого дошкільного віку.

Підготувала: Артемьєва О.В.

м. Кривий Ріг
2021
«Пригоди краплинки»"У країні королеви Математики"

0

Тема: « У країні королеви Математики»

Мета: формувати вміння дітей рахувати в межах 8, вчити розрізняти цифри від 1 до 8; вправляти в кількісній та порядковій лічбі. Закріпити вміння орієнтуватись в просторі відносно себе, уміння розв’язувати приклади, уміння складати ціле з частин; закріпити знання про геометричні фігури; розвивати спостережливість , уяву; виховувати працьовитість."У країні королеви Математики"

0

Тема: « У країні королеви Математики»

Мета: формувати вміння дітей рахувати в межах 8, вчити розрізняти цифри від 1 до 8; вправляти в кількісній та порядковій лічбі. Закріпити вміння орієнтуватись в просторі відносно себе, уміння розв’язувати приклади, уміння складати ціле з частин; закріпити знання про геометричні фігури; розвивати спостережливість , уяву; виховувати працьовитість.Курчата загубились

0

У повсякденній роботі з дітьми дошкільного віку важливо створити сприятливі умови для свідомого сприйняття ними правил безпечної поведінки. Тож педагоги та батьки повідомляють номери телефонів основних служб допомоги, виховують та підтримують в дітей готовність звернутися за допомогою у разі виникнення надзвичайної ситуації.Майстер-клас для вихователів щодо проведення дидактичних ігор «Формування пізнавальної активності дошкільників»

1

Метою є навчити вихователів організовувати ігри з дітьми, розвивати вміння створювати сприятливі умови для спілкування з ними, з’ясовувати причини недостатньої сформованості певних розумових дій, підвищувати рівні розвитку дошкільників; формувати правильні взаємини між дітьми.Заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з природою. Тема: «Зима – весела пора»

0

Мета: розвивати просторове сприймання, зорову увагу, фонематичний слух. Закріпити, удосконалити знання про зимові розваги, умінні відгадувати загадки. Збагачувати словник словами: ковзання, «лижники», вправляти в умінні простих речень з певним словом, слова з перших букв, закріпити вміння придумувати прикметники до іменника.
Природа: вчити помічати красу в різні пори року. Виховувати інтерес до заняття.Прогулянки Екологічною стежиною з дошкільнятами

1

Данна розробка містить : конспекти прогулянок Екологічною стежиною. Адаптовано для роботи з дітьми 3-6 років. Всі матеріали пройшли апробацію та постійно використовуються в роботі вихователем Ю. Солдатенко ЗДО № 4 . м. Ніжин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі