Користувацький вхід

Як роздрукувати електронну версію сертифіката

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ МЕТОДИЧНОГО ПОРТАЛУ І АДМІНІСТРАТОРЕ! ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ПОРАДОЮ : ЧОМУ СЕРТИФІКАТ РОЗДРУКОВУЄТЬСЯ БЕЗ ВЕРХНЬОЇ ЧАСТИНИ " МЕТОДИЧНИЙ ПОРТАЛ. СЕРТИФІКАТ" І НЕ В ФОРМАТІ А4. ЩО РОБИТИ?

Да, Наталья, я столкнулась с такой же проблемой! Хотелось бы распечатать сертификаты в папку-портфолио и на своём сайте выложить, а не получается( Заходила с разных браузеров - ничего! Помогите советом, коллеги!

Є така чудова програма HyperSnap. У неї є функція захоплення всієї сторінки з прокруткою (скрін-шот). Робите захоплення сторінки з сертифікатом і в редакторі підрізаєте і оптимізуєте, потім зберігаєте у файл - і буде Вам і електронний варіант, і роздрукувати можна в будь-якому розмірі.

Дякую за підказку! Я саме так і роблю, тому що інакше просто неможливо. Та й і на клавіатурі є кнопочка, яка дозволяє зробити фото екрана. Ще раз дякую!
З повагою, Лідія.

Це якщо розмір екрана вміщує весь сертифікат. Але якість зображення кнопочкою на порядок нижче ніж у редакторі HyperSnap.

Так! Я вже скачала програмку, яку Ви мені підказали! Буду користуватися!Дякую!

Розмір зображення сторінок в браузері можна змінювати, тримаючи клавішу Ctrl і прокручуючи коліщатко мишки. Можна вибрати розмір, коли все зображення сертифіката поміщається на моніторі.

Проблема дійсно існує. На сторінці малюнок бланку відображено, а надрукувати не можна.
В чому проблема, поки що розібратися не можу.
Схоже, що запропонований Alex77 спосіб - єдиний доступний варіант друку електронної версії сертифікату.
Вибачте, зробив як зміг. Досвід верстки веб-сторінок у мене нульовий.

httр://nayrok.ru/
Можно спросить у админа этого сайта. Там тоже мгновенная выдача электронного варианта сертификата, но его можно и копировать, и печатать. Может подскажут.
А пока что будем пользоваться программкой HyperSnap, правда она на английском, никак не могу разобраться...

А я зробив по іншому. На сторінці з сертифікатом відкрив контекстне меню й вибрав "Відкрити фонове зображення". Потім зображення бланку знову ж таки через контекстне меню скопіював і вставив в Word.(Формат А4 без всяких редагувань). Після цього на сторінці з сертифікатом скопіював текст (щоб його виділити, досить "клікнути" чорну крапку на лівому полі) і вставив в той самий документ з зображенням. Після цього зображення перевів в положення "За текстом" і сертифікат готовий. Признаюся чесно, відредагував: зменшив розмір шрифту, прибрав нік, ввів повну назву школи і, хай пробачає адміністратор, вставив печатку з теми про сертифікати. Віддрукував на картоні для друку в режимі високої якості і отримав солідний документ, який не соромно показати іншим. Навіть не думав, що в когось виникнуть такі проблеми.

Да, я тоже именно так и делала!!!Вначале фото делала рабочего стола, а потом именно так! Тоже классно получается!И через Paint можно. Короче, способов несколько, каждый выберет себе наиболее подходящий. Спасибо за отклики!

Я не робив фото зображення монітора, взагалі не користувався клавішою Print. Копіюючи зображення монітора й обробляючи його в Paint ми сильно програємо в якості зображення.

Да! Когда вставляешь в Ворд, получается качественнее! Согласна!Распечатала и увидела разницу!

В Ворді можна підігнати "розмір-яскравість-контрастність". Я особисто роздруковував на весь аркуш А4 без полів, зробив зображення темнішим і збільшив контрастність.

Спасибо за подсказку! Завтра потренируюсь. Сегодня уже сдаюсь)) Приятно было пообщаться. Удачи!

<А я зробив по іншому. На сторінці з сертифікатом відкрив контекстне меню й вибрав "Відкрити фонове зображення".>
Яким браузером користуєтесь? Не у всіх браузерах є такий пункт у контекстном меню.

знаете, в любом браузере, когда Вы нажмёте на -сохранить как- сохраняется лишь шаблон. А потом уже копируйте текст и вставляйте в шаблон.

Користуюсь Мозілою, але подібні функції є у всіх браузерах.

Дякую, я знаю про цю функцію, просто думав зберегти шаблон як зображення через праву кнопку миші - а не вдавалося, от і подумав, що у Вас виходить, а в мене ні. Запропонований Вами спосіб збереження сертифікату досить неординарний, але цікавий: мені став відомий ще один спосіб, як обходитись без фоторедакторів у Word-і.

berest, дякую, гарно придумали. Я зробила так, як Ви описали. Вийшло так http://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/2011/10/blog-post_07.html (повторюсь: "хай пробачає адміністратор")

tsybulyanska, а как Вы потом сохраняли свой сертификат, чтобы выложить его в блоге? Чтобы просто распечатать, я сделала именно так! А вот если нужно выложить на сайте, то всё это делаю в Пейнте. Там сортификат можно сохранить как рисунок. Может можно как-то иначе?

Да, приглашаю всех нас вой сайт, где тоже можно получить сертификат за материал. Он у меня с печатью и подписью, абсолютно бесплатный! Немного усовершенствованный, не такой, как в образце на сайте.Буду рада новым знакомствам!
httр://mykids.ucoz.ru/
С уважением, Лидия

Документ зберігаємо (або конвертуємо) у PDF, а з нього експортуємо у JPG.

Спасибо! Я так ещё не пробовала. Обязательно воспользуюсь!

Для Lidija1969.
Саме так: в "Paint" скопійований малюнок перенесла, зберегла файл, а потім його ж відкрила і відредагувала в "Picasa" (щоб розширення поміняти).

Спасибо, ufzhxer, за подсказку!

Нема за що. Рада, що інформація пригодилася.

самий простий спосіб запропонував "БЕРЕСТ". А чому сертифікат на сторінці Шкільний світ інший?

Есть ещё один способ-сделать скрин экрана, а потом сохранить. Можно обрезать в Пейнте. В таком случае весь сертификат будет полностью.

Цей спосіб сильно погіршує якість, особливо після обробки в Пейнті. При збільшенні проступає растр. Він вище вже обговорювався.

В данное время я пользуюсь отличной программкой, которая делает фото/скан любого документа в отличном качестве. Может пригодится, вот название FastStone Capture. Хотя возможно, Вы нею уже пользуетесь. Мне она очень нравится, и сразу сохраняет в JPG, но можно поставить и другое расширение. Буду рада, если чем-нибудь помогла. Удачи!С уважением, Лидия.

Дякую за вашу пораду , я нею скористалася , та не змогла знайти де ви взяли печатку , щоб скопіювати. Якщо можете надішліть адресу тої сторінки на mamochka-m@mail.ru. Буду дуже вам вдячна.

Ответила в личку.
Картинка

Скористалася вашою допомогою. Дуже Вам вдячна.Тільки ось де ви печатку шукали? Підкажіть будь - ласка

Дякую)Скористалася вашою порадою- все вийшло.Я чомусь забула про контекстне мені і намагалася робити копію Prt Scr, але розмір сертифіката не вміщувався.

Не все зрозуміла про печатку? Може,підкажете zukova.galina@gmail.com

Залишати адресу своєї поштової скриньки - це дуже необачно. Спам-боти додадуть її до своєї бази і будете отримувати купу листів з рекламою.
Щодо печатки на електронній версії сертифікату - її просто немає. Так вирішив адмін і пояснив чому.

як відкрити контекстне меню

Доброго дня! Чи не могли б ви переслати мій електронний сертифікат на мою адресу: Oksanarafalska30@gmail.com
Ссилка на розміщену роботу http://metodportal.com/node/26479

Електронні версії сертифікатів не надсилаються. Ви їх самостійно роздруковуєте.

Жодним з вище запропонованих способів я не можу ні роздрукувати, ні скопіювати сертифікат. Можливо, є ще якісь програми ддя цього?

Надіслано: berest Нд, 2012-01-08 22:58.
А я зробив по іншому. На сторінці з сертифікатом відкрив контекстне меню й вибрав "Відкрити фонове зображення". Потім зображення бланку знову ж таки через контекстне меню скопіював і вставив в Word.(Формат А4 без всяких редагувань). Після цього на сторінці з сертифікатом скопіював текст (щоб його виділити, досить "клікнути" чорну крапку на лівому полі) і вставив в той самий документ з зображенням. Після цього зображення перевів в положення "За текстом" і сертифікат готовий. Признаюся чесно, відредагував: зменшив розмір шрифту, прибрав нік, ввів повну назву школи і, хай пробачає адміністратор, вставив печатку з теми про сертифікати. Віддрукував на картоні для друку в режимі високої якості і отримав солідний документ, який не соромно показати іншим. Навіть не думав, що в когось виникнуть такі проблеми.

Відкрийте сторінку в браузері Internet Explorer, а далі - як я й писав. Хроме не дозволяє цього зробити.

Дуже дякую Вам! Зразу все вийшло! А то вже не знала, що і робити!Дякую ще раз!

Можна зробити скриншод з будь-якої речі, що знаходиться в комп*ютері (фото робочого стола, ваших папок робочих, матеріалів з Word-документів, фото гри ін.). Для цього відкриваємо той документ, з яким нам потрібно щось зробити: для цього натискаємо кнопку на клавіатурі PRINT SCREEN, відкриваємо новий документ чи презентацію (куди нам потрібно вставити копійований матеріал) і натискаємо одночасно кнопки на клавіатурі INSERT та SHIFT. Вставлене зображення обрізаємо, збільшуємо і т.д., працюємо з ним, як зі звичайним малюнком. Є ще варіант: у школі підійдіть до будь-якого старшокласника і попросіть показати, як створюється скриншот. Він точно не відмовить. Є розумні діти. Удачі!

Використання скрина погіршує якість!

доброго дня в мене немаэ контекстого меню

Шановний адміністраторе! Надішліть на мою почту версію електронного сертифікату з печаткою за мою публікацію.

Адміністрація не надсилає сертифікати на електронну пошту. Отримати їх ви можете самостійно: http://metodportal.com/sertif/reestr-e

Ваш сертифікат:
http://metodportal.com/node/sertif/28657
Але він без печатки.
З печаткою - друкована платна версія, надсилається поштою.
Як роздрукувати описано в цій темі.

Мій вчорашній коментар видалили, а самі додали до повідомлення за серпень. Мабуть погода погана? ;)

Не знаю, мабуть у Вас учора була погана погода, а у мене сьогодні магнітні бурі :)

Радий, що в доброму гуморі - з поверненням!
Можливо є ідеї щодо умовної печатки чи емблеми Методичного порталу? Можемо пофотошопити, та і дівчата StaruШка & NeseniukOlga думаю підключаться...

Шановний адміністраторе! Надішліть на мою почту версію електронного сертифікату з печаткою за мою публікацію.
№0000/30184
vlasenko-82@mail.ru

Ви можете самостійно роздрукувати електронний сертіфікат до вашої публікації за посиланням: http://metodportal.com/node/sertif/30184
Залишати адресу свого E-mail на сторінках сайту нерозумно - прибіжить бот і забере вашу адресу до СПАМ-бази і будете отримувати купу листів з рекламою.

Мені потрібен сертифікат з печаткою а Ви пропонуєте без... Надішліть на електронну адресу сертифікат з печаткою... Дякую!

Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення: http://metodportal.com/node/4697
"Варіанти замовлення сертифікату
1. Електронний варіант сертифікату (безкоштовний) – заповнений бланк сертифікату без печатки і підпису, розміщений на веб-сторінці, доступний для перегляду, копіювання, друку безпосередньо після замовлення"

Шановний адміністраторе! Надішліть, будь ласка, на мою електронну адресу електронні сертифікати з печаткою за № 0000/30279 та 0000/30280

Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення: http://metodportal.com/node/4697
"Варіанти замовлення сертифікату
1. Електронний варіант сертифікату (безкоштовний) – заповнений бланк сертифікату без печатки і підпису, розміщений на веб-сторінці, доступний для перегляду, копіювання, друку безпосередньо після замовлення"

Звертаюсь до адміністратора з проханням надати алгоритм по друку елеетронного варіанту сертифікату. Надсилаю роботи не вперше. Ранішне друкувався повністю сертифікат. Зараз тільки текст без фірмового бланку "Методичний портал"

Можливо, що сторінка не повністю завантажилась. Ваш сертифікат: http://metodportal.com/node/sertif/37379

Не бачу проблем з Вашим сертифікатом:
http://metodportal.com/node/sertif/37379
Спробуйте почистити кеш браузера або скористайтеся іншим браузером.

Кілька варіантів друку електронної версії сертифіката наведено в коментарях вище.

Єдиного алгоритму роздруковування немає і не може бути, оскільки у кожного з користувачів різні браузери, різне програмне забезпечення, різні принтери.

Так, це мій. Сторінка завантажується повністю. Після посилання на друк на попередньому перегляді сторінка без шаблону. У будь-якому браузері.

У мене нормальне зображення.
Ось скріншот, хоч і малопридатний до друку. Просто на підтвердження моїх слів:
2015-10-26_001.png

Проблема на стороні клієнта.
З сервера фон відправляється.
Під клієнтом я маю на увазі браузер.

До речі, Ви пишете, що надсилаєте не вперше.
Я бачу лише одну Вашу публікацію.

Сертифікат друкується без проблем. Спробуйте на іншому комп'ютері.
Текст на сертифікат накладається на фон за допомогою скрипта. Якщо у вас стоять якісь програми-фільтри, які блокують дію скрипта - то, можливо, це і створює проблему.

Судячи з переписки, то преблеми у багатьох клієнтів. Що стосується моїх публікацій, дійсно, я їх чомусь не бачу. Це №№ 25270 та 25252. Чому?

Цитата: "Судячи з переписки, то преблеми у багатьох клієнтів."
Так звані "проблеми" - у тих, хто не розібрався, чи хоче зберегти сертифікат, змінити в назві якісь помилки чи додати печатку. Звісно, якщо Ви читали переписку.
Щодо Ваших сертифікатів - якщо матеріал порушує умови публікацій то він видаляється, також можливі збої на сервері і деякі публікації після збоїв не відновлюються.
Я не знайшов вказаних матеріалів. Спробуйте їх опублікувати заново.

Ваших публікацій №№ 25270 та 25252 тут немає, бо Ви їх публікували зовсім на іншому сайті.
Зі збоями сервера це не пов’язано.

Допоможіть,будь ласка, знайти свій електронний сертифікат.Думаю,не заповнила поле"Підтверджую авторство."Розробка уроку до теми "Свята в Німеччині:Адвент.День Святого Миколая" та "Що значить добре виглядати", німецька мова

Доброго вечора! Щойно дали відповідь на Ваш лист електронною поштою.

Сертифікати:
http://metodportal.com/node/sertif/41235
http://metodportal.com/node/sertif/41234

Добрий вечір.
Не можу знайти сертифікат
Опубліковано: Alex_Z Ср, 2013-04-24 20:23
Алфавіт. Звуки мовлення. Букви
Раніше вже друкував.
Зараз потрібен повторно, а його за цією датою в архіві немає.

Якби Ви читали коментарі, то вже б давно знайшли.
Заходите на сторінку зі своєю публікацією: http://metodportal.com/node/19239 і додаєте в адресному рядку браузера sertif/ перед цифрами, щоб вийшло ось так:
http://metodportal.com/node/sertif/19239
і відразу потрапляєте на сторінку зі своїм сертифікатом!
Ось: http://metodportal.com/node/sertif/19239

Добрий день! Як знайти швидко сертифікат 2014 року?

Читаємо коментар трохи вище від Вашого запитання.

Дякую, вже прочитала і знайшла )

Как скачать свои сертификаты для портфолио? Невозможно их никак скачать, пробовала не получается. Подскажите, пожалуйста!

Читаємо коментарі вище від Вашого запитання.

Повертаючись до частого питання, що електронну версію сертифіката можна переглянути, але при спробі роздрукувати відсутній фон.
В розширених налаштуваннях Вашого браузера має бути можливість дозволяти або забороняти друкувати фон.
Наприклад у мене в Chromium для того, щоб друкувати сторінки з фоном треба увімкнути відповідний прапорець:

2017-02-16_005.jpg

В інших браузерах різних версій типові налаштування можуть бути різними.
Тому у одних немає проблем з друком сертифікатів, а інші не можуть роздрукувати.

дякую diesel69. Найкращий спосіб роздрукувати і, навіть, зберегти

Якщо можете надішліть адресу тої сторінки де можна знайти печатку на сертифікат. Дякую

Та печатка вже не актуальна, на ній старий домен

Чи можна ввести додатково у сертифікат ще посаду та місце роботи?

Посаду та місце роботи можна вказати в полі «Автор»

Я не можу зрозуміти чи я замовила сертифікат?

Тисните вкладку "Змінити" на сторінці з Вашою публікацією і дивитесь. Так Ви замовили електронну версію сертифіката, але він не сформувався, так як Ви додали лише текст до публікації, а необхідно ще прикріпити файл з матеріалом до тексту.

Шановний адміністратор! Допоможіть, будь-ласка, я не можу роздрукувати електронний сертифікат уроку "Вода-основа життя" (03.02.2020 час опублікування з 19.00-20.00 Єрмак О.В. (можливо № 80974 або №80976). Дякую.).На власній сторінці є, але в реєстрі електронних сертифікатів я не спостерігаю. Дякую.

Ось Ваш Сертифікат: http://metodportal.com/node/sertif/80974

Шановний адміністратор! Допоможіть, будь-ласка, я не можу знайти електронний реєстр сертифікату "Розвага до Тижня безпеки "Незвичайна подорож Іжачка"" (17.03.20)Симончук Інна В..На власній сторінці є, але в реєстрі електронних сертифікатів я не спостерігаю. Оплатила 2 сертифікати. Як діяти? Дякую.

відповідь отримала телефоном. Дякую

Доброго вечора!Як знайти свій електронний безкоштовний серифікат .Я подавала матеріали у квітні.Дякую

.

Ваш сертифікат
http://metodportal.com/node/sertif/91026

Доброго вечора! Дуже перепрошую, але уже дві неділя ,як я надіслала вам розробки уроків ,але сертифікат не отримала.Підскажіть будь ласка.яка причина! Якщо це платна послуга, дайте банківські реквізити, оплачу.Дуже дякую.!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі