Користувацький вхід

Корекційна освіта + Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Рекомендації по проведенню нетрадиційного самомасажу рук з гіперактивними дітьми

0

Останнім часом в корекційно – відновлювальну роботу до вже існуючих технологій включаються нетрадиційні корекційні технології, які раніше не так часто використовувались на практиці. Однією з таких є нетрадиційний самомасаж.Майстер - клас "Використання нетрадиційних методик самомасажу в роботі з гіперактивними дітьми"

0

Дослідження показали, що гіперактивність є першою причиною труднощів у навчанні та порушеннях поведінки, соціальної дезадаптації. У зв'язку з цим актуальним стає питання щодо соціальної адаптації як передумови успішного навчання таких дітей.Біоенергопластика як фундамент розвитку мови та дрібної моторики

0

Рівень розвитку мовлення дітей знаходиться в прямій залежності від ступеню сформованості тонких рухів рук. Виконання артикуляційних вправ кожен день, на жаль, знижує інтерес дітей до них, що в свою чергу призводить до зменшення ефективності їх використання. Тому можна застосувати нестандартне виконання артикуляційних вправ, з використанням біоенергопластики.Ефективність комплексної реабілітаційної роботи в спеціальній школі-інтернаті"

0

Дана презентація "Про ефективність комплексної реабілітаційної роботи
в спеціальній школі-інтернаті" розроблена на базі спеціальної школи-інтернату з вадами слуху. Метою проведення корекційно - розвиткових занять є формування у здобувачів освіти: комунікативної діяльності,способів орієнтування, всебічного розвитку та засвоєння навчального матеріалу, створення умов для соціальної адаптації та інтеграції.Корекційно-розвивальне значення ігрової діяльності у вихованні дітей з порушенням інтелекту

0

Гра — школа реальних взаємин, школа поступок і терпимості.Гра, як любов, народжується не внаслідок певних зовнішніх передумов (іграшки, вік), а внаслідок внутрішньої потреби в освоєнні людських стосунків.
Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік представлень, понять. Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості.»
В.А. Сухомлинський.Календарно-тематичне планування «Соціально-побутове орієнтування» (за програмою індивідуальних корекційно-розвиткових занять для роботи з учнями з інтелектуальними порушеннями)

0

«Корекційно-розвиткова робота — це комплекс заходів із системного психолого-педагогічного супроводження дітей з особливими освітніми потребами у процесі навчання, що спрямований на корекцію порушень шляхом розвитку пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, мовлення та особистості дитини.» Таку роботу проводять як корекційно-розвиткові заняття за напрямами відповідно до індивідуальних особливостей учня.Календарно-тематичне планування «Лікувальна фізкультура» (за програмою індивідуальних корекційно-розвиткових занять для роботи з учнями з інтелектуальними порушеннями)

0

«Корекційно-розвиткова робота — це комплекс заходів із системного психолого-педагогічного супроводження дітей з особливими освітніми потребами у процесі навчання, що спрямований на корекцію порушень шляхом розвитку пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, мовлення та особистості дитини.» Таку роботу проводять як корекційно-розвиткові заняття за напрямами відповідно до індивідуальних особливостей учня. З огляду на індивідуальні особливості дітей з особливими освітніми потребами складають індивідуальні програми розвитку.Шляхи розвитку і корекції зв’язного мовлення дітей переддошкільного віку із заїканням

1

Тема: «Шляхи розвитку і корекції зв’язного мовлення дітей переддошкільного віку із заїканням»
Об’єкт дослідження: діти із заїкання в загальноосвітніх закладах.
Предмет дослідження: корекція зв’язного мовлення дітей, які заїкаються за допомогою психологічних механізмів та логопедичних вправ, ігор.
Мета дослідження: дослідити як психологічні механізми впливають на корекцію мовлення дитини яка заїкається.Конспект заняття на тему: «Диференціація С – Ш. Лексична тема «Тварини різних широт»

0

«Диференціація С – Ш. Лексична тема «Тварини різних широт»
Мета: диференціація звуків та букв, розвивати фонетичний слух, навички звуко-буквенного аналізу. Збагатити активний словниковий запас назвами тварин. Закріпити навички читання та письма. Розвивати мислення, пам’ять, уявлення.Конспект спільного з вихователем заняття з мовленнєво-творчої діяльності «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

0

Мета. Закріпити вміння дітей працювати командою, прислухаючись до думки однолітків, вчити давати стислу коротку відповідь або розгорнуту, залежно від поставленого запитання, розвивати доказове мислення, творчу уяву, фантазію. Виховувати увагу, колективізм.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі