Користувацький вхід

Останні публікації

Корекційна освіта + Логопедія

Обмежити пошук фільтруванням:Стаття "РОЗВИТОК ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ МОВЛЕННЯ ПІД ЧАС КОРЕКЦІЙНО-ЛОГОПЕДИЧНИХ ЗАНЯТЬ"

0

Корекційно-логопедичні заняття відіграють ключову роль у розвитку психологічних процесів у дітей з порушеннями мовлення. Ось декілька основних аспектів, які можна розглянути в цьому контексті:
Вплив корекційно-логопедичних занять на психологічні процеси
Розвиток когнітивних процесів.
Увага: логопедичні заняття сприяють поліпшенню концентрації уваги, оскільки дитина навчається фокусуватися на завданнях і інструкціях.
Пам'ять: вправи на запам'ятовування слів, звуків та речень допомагають зміцнювати як короткотривалу, так і довготривалу пам'ять.Стаття "ПІДТРИМКА ТА СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ДІТЕЙ З ДИСГРАФІЄЮ ТА ДИСЛЕКСІЄЮ "

0

Підтримка та створення позитивного середовища для дітей з дисграфією та дислексією є надзвичайно важливими для їхнього успішного навчання і соціалізації.Робота із дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання

0

Консультація та рекомендації для педагогів під час роботи з дітьми з ООПДиференціація звуків З та Ж в словах

0

Диференціація звуків Ж та З в словах.
Курсором переміщати відповідні зображення до відповідної букви: зуб - з, жук - ж тощоМетодичні матеріали "Мнемотехніка. Використання під час корекційно-логопедичних занять (із досвіду роботи)"

0

Мнемотехніка може бути важливою складовою корекційно-логопедичних занять для покращення роботи пам'яті у дітей та дорослих з різними порушеннями мовлення.
Останнім часом прийомами мнемотехніки користуються дуже активно і не тільки для роботи із нормотиповими дітьми, а й для корекції стану у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Стаття "Мнемотехніка: теоретичні погляди"

0

Мнемотехніка — це система методів і прийомів для поліпшення пам'яті, яка базується на використанні спеціальних стратегій, асоціацій і візуалізацій. Мнемотехніка – техніка запам’ятовування, сукупність прийомів і способів, що полегшують запам’ятовування і збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення штучних асоціацій; це система внутрішнього листа, що дозволяє послідовно записувати в мозок інформацію, перетворену в комбінації зорових образів; мнемотехніка використовує природні механізми пам’яті мозку і дозволяє повністю контролювати процес запам’ятовування, збереження і пригадування інформації.Індивідуальне логопедичне заняття з немовленнєвою дитиною (1 клас)

0

Індивідуальне логопедичне заняття з немовленнєвою дитиною, яка навчається в 1 класі на тему: "Звук [у], буква у" за методикою Новикової.Тварини, що живуть у лісі

0

Даний конспект розрахований на дітей з вадами слуху у початковій ланці. Розроблений відповідно програмового матеріалу.Розробка уроку "Українська мова - це я".

0

Тема: Українська мова – це я.
Мета:
Загальна:
• Виховувати любов до української мови.
• Розвивати мовленнєві навички та орфографічну грамотність.
• Розширити знання про історію української писемності та мови.
Специфічна:
• Ознайомити учнів з виникненням писемності в Україні.
• Довести, що рідна мова – це найбільший і найдорожчий наш скарб.
• Розвивати вміння виразно читати, чітко й лаконічно висловлювати свої думки, аргументувати своє бачення.
• Збагачувати словниковий запас учнів, удосконалювати їхнє мовлення.Конспект уроку у 3 класі на тему: "Диференціація звуків [с] - [ш] за акустичними та артикуляційними ознаками"

1

Урок проведено в ігровій формі, матеріал підібрано відповідно до вікових особливостей дітей, дотримана структура уроку. Цей матеріал містить артикуляційні вправи, дидактичні ігри, чистомовки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі