Користувацький вхід

Корекційна освіта + Логопедія

Обмежити пошук фільтруванням:Тварина - друг

0

Підготовча робода для знайомства із твариною-лікарем дітей з РАС.Ці заняття мають надзвичайний терапевтичний ефект.Самоаналіз уроку математики в 7 класі

0

Самоаналіз уроку математики в 7 класі
Тема уроку: Додавання багатоцифрових чисел з переходом через розряд
у межах 10 000. (2-й урок.)
Урок відноситься до теми: Додавання та віднімання без переходу і з переходом через розряд
Урок проводився за підручником : Капустіної Г. М. «Математика» для 6 класу допоміжної школи.
Тип уроку: уроки систематизації і узагальнення знань, умінь і навичок.
Вид уроку: урок з використанням адаптованих та інформаційно-комунікаційних технологій.
Місце проведення: клас інформаційно-комунікаційних технологій.Тема уроку. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.

0

Урок математики в 7 класі спеціальної школи
Тема. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.
Мета уроку. Навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань.
Задачі уроку.
Навчальні:
- навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань; закріплювати вміння розв'язувати задачі на 2 – 3 дії,.
Корекційно - розвивальні:Пальчикові ігри корисні та цікаві

0

У даній презентації наводиться загальний короткий опис пальчикових ігор, висвітлюється їх користь та надаються методичні рекомендації щодо підготовки до проведення. Розкриваються поняття і наводяться приклади наступних видів пальчикових ігор:
- ігри з мовним супроводом;
- ігри без мовного супроводу;
- ігри з віршованим текстом;
- ігри з м'ячиком-їжачком;
- ігри з природним матеріалом;
- пальчиковий театр;
- нейро-ігри.Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення (с-ш-ж).

0

Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення у молодших школярів. Повтор наборів слів використовується з корекційною метою.Інтерактивні вправи learningapps для використання на логопедичних заняттях.

0

Інтерактивні вправи learningapps для використання на логопедичних заняттях для дітей, які мають порушення письма та читання.Логопедичне заняття "Диференціація звуків [а-йа], букв а-я на початку слова та складу"

0

Логопедичне заняття "Диференціація звуків [а-йа], букв а-я на початку слова та складу" з використанням су-джок терапії та інтерактивних вправ learningapps.Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком "Автоматизація звука [с] у складах, словах і реченнях.

0

Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком "Автоматизація звука [с] у складах, словах і реченнях.

0

Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".Календарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) Iсеместр

0

Календарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) Iсеместр

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі