Користувацький вхід

Останні публікації

Корекційна освіта + Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспекти занятть соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальним порушенням 1клас

0

Соціально-побутове орієнтування дітей з інтелектуальними порушеннями істотно ускладнене в силу обмеженості їх пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, тощо. З великим трудом ними засвоюються навички орієнтування у суспільному житті: вміння користуватися громадським транспортом, навички спілкування, використання табличок, покажчиків, навички поведінки в магазині та інших громадських місцях.Алгоритм роботи з програмою Sparcol VideoScribe

0

Буклет "Алгоритм роботи з програмою «Sparcol VideoScribe» розроблений для педагогів з метою покрокового навчання роботи у програмі «Sparcol VideoScribe»Можливості програми «Sparcol VideoScribe»

0

Педагогічний флеш - накопичувач "Можливості програми «Sparcol VideoScribe» розроблений з метою ознайомлення педагогів з програмою «Sparcol VideoScribe»Комплекси артикуляційної гімнастики для постановки звуків

0

В статті підібрані артикуляційні вправи для постановки звуків:для тренування рухливості і переключення органів, відпрацювання певних положень губ, язика, необхідних для правильної вимови всіх звуків так і для кожного звука.
Артикуляційні вправи підібрані, виходячи з правильної артикуляції звуків з урахуванням конкретного його порушення у дітей дошкільного віку. До кожної вправи складені невелику віршики, які допоможуть дітям запам'ятати артикуляційні вправи.Матеріал стане в нагоді вчителям-логопедам та вихователям спеціальних груп для дітей з порушенням мовлення.Приголосні звуки

0

Заняття з розвитку мовлення та навчання грамоти для дітей старшої групи.Стаття "Переваги інклюзивного навчання"

1

У літературі інклюзивна освіта розглядається як організація процесу навчання, при якій усі діти, незалежно від їх фізичних, психічних, інтелектуальних, культурноетнічних, мовних та інших особливостей, включені в загальну систему освіти і навчаються за місцем проживання разом зі своїми однолітками без інвалідності в одних і тих же загальноосвітніх школах, - в таких школах загального типу, які враховують їхні особливі освітні потреби і надають учням необхідну спеціальну підтримку або як сумісне навчання чи виховання в спеціально створених умовах, включаючи організацію спільних навчальних занять,Корекція граматичної сторони мовлення дітей логопедичної групи

0

<Корекція граматичної сторони мовлення дітей логопедичної групи
В статті виділені найтиповіші помилки в мовленні дітей логопедичної групи.Представлені граматичні вправи для практичного засвоєння лексичних та граматичних категорій.Для вправ з метою ознайомлення дітей з новими граматичними одиницями дібраний добре відомий лексичний матеріал, а нові слова включені лише в ті граматичні конструкції, якими дошкільники володіють впевнено. підбірка дидактичних вправ стане в нагоді вчителям-логопедам в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення.Подорож у світ Грамоти. Виділення приголосних звуків у словах. Диференціація понять «слово-склад». «Праця людей восени».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета: впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.Подорож у світ Грамоти.Виділення приголосних звуків у словах. Диференціація понять «речення – слово». «Осінь».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета: впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.Подорож у світ Грамоти. Голосні букви та звуки. Виділення голосних звуків у словах. Речення. «Осінь».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета – впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі