Користувацький вхід

Корекційна освіта + Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:МОЖЛИВОСТІ БАТЬКІВ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ.

0

У статті розглядаються проблеми мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, сформульовані рекомендації для батьків по мовленнєвому розвитку дітей, використовуючи практичний підхід до організації освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі.Конспект логопедичного заняття на диференціацію звуків [Р] – [Л] для дітей 6-го року життя ТЕМА: «М’ячиками граємо – звуки виправляємо»

0

Конспект логопедичного заняття на диференціацію звуків [Р] – [Л]
для дітей 6-го року життя
ТЕМА: «М’ячиками граємо – звуки виправляємо»

МЕТА: Корекційно–навчальна.
Удосконалювати вміння закріплювати вимову поставлених звуків, удосконалювати навички дітей чітко вимовляти звуки
[Р] і [Л]. Виділяти звук у словах . Удосконалювати граматичну будову мови.
Корекційно-розвиваюча.Заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальними порушеннями

0

Розробка заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з ООП "Безпечна поведінка вдома"Сценарій осіннього свята для дітей спеціальної групи

0

Здавна музика визнавалась важливим засобом формування особистісних якостей людини, її духовного світогляду. Сучасні наукові дослідження свідчать те, що музичний розвиток має не аби який вплив на загальний розвиток дитини: формується емоційна сфера, вдосконалюється мислення, дитина стає чуттєвою до краси в мистецтві та в житті. Також музичне виховання сприяє і корекції розумових і творчих здібностей. Адже відомо - емоції живлять розум.Хромотерапія в корекційній роботі вчителя-логопеда (презентація)

0

Останнім часом стає актуальним впроваджувати в освітній процес різноманітні здоров'язберігаючі технології. В діяльності логопеда вони стають перспективним засобом корекційно-розвиваючої роботи з дітьми, які мають порушення мовлення. Серед багатьох засобів збереження як фізичного, так і психічного здоров'я дошкільника є хромотерапія, наука про оздоровлення кольором.Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги» (для дітей з особливими освітніми потребами (F70))

0

Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги» (використання елементів сторітеллінгу, мнемотехніки, біоенергопластики)Логопедичне заняття з розвитку мовлення для дітей з системним недорозвиненням мовлення легкого ступеню. Тема: «Зима. Звук «С»

0

Мета: збагачувати словник по темі "Зима", систематизувати знання дітей про зимові явища; закріплювати в мові правильне вживання прийменників за, перед; формування іменників зі зменшено-пестливими суфіксами, стимулювати розумову і мовленнєву активність, вчити дітей працювати спільно, допомагати один одному; розвивати мимовільну пам'ять, мислення, фонематичні процеси, координацію руху.Методичні матеріали з логопедії для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Метою посібника є формування лексичної сторони мовлення; граматичної сторони мовлення; зв'язного мовлення; сприяння формуванню фонетико-фонематичної сторони мовлення; навчання грамоти; формування узагальнювальної функції слова. Засвоєння різних відтінків контекстуально зумовленого значення слова і його багатозначного змісту. Формування словесних понять, що позначають не конкретні явища навколишнього світу, а його загальні сторони, властивості, стани.Конспекти занять соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальним порушенням (1 клас)

0

Соціально-побутове орієнтування дітей з інтелектуальними порушеннями істотно ускладнене в силу обмеженості їх пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, тощо. З великим трудом ними засвоюються навички орієнтування у суспільному житті: вміння користуватися громадським транспортом, навички спілкування, використання табличок, покажчиків, навички поведінки в магазині та інших громадських місцях.Алгоритм роботи з програмою Sparcol VideoScribe

0

Буклет "Алгоритм роботи з програмою «Sparcol VideoScribe» розроблений для педагогів з метою покрокового навчання роботи у програмі «Sparcol VideoScribe»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі