Користувацький вхід

Останні публікації

Корекційна освіта + Логопедія

Обмежити пошук фільтруванням:Підгрупове заняття: « Постановка звука [ж] »

0

Підгрупове заняття:« Постановка звука [ж] » Мета корекційно- відновлювальної роботи:
1) вправляти дітей у правильній, чіткій вимові звука [ ж ] ізольовано та в складах; співвідносити із казковими малюнками, символами, які допомагають уточнити артикуляцію та правильно вимовляти звука [ ж ];
2) розвивати артикуляційну моторику, м’язи язика, мовне дихання, фонематичний слух, силу голосу, образне й логічне мислення, творчу уяву, увагу та пам'ять;
3) виховувати старанність і наполегливість.Підгрупове заняття «Перелітні птахи»

0

Підгрупове заняття "Перелітні птахи" Мета:корекційно-освітня: вчити дітей давати на запитання повну відповідь, використовуючи сполучник «тому що»;Конспект індивідуального логопедичного заняття в старшій логопедичній групі. Тема : « Диференціація звуків «с,з» в складах,словах,реченнях »

0

Конспект індивідуального логопедичного заняття в старшій логопедичній групі.
Тема : « Диференціація звуків «с,з» в складах,словах,реченнях »Логопедичне заняття з елементами театралізованої діяльності. Тема: Драматизація та озвучування казки «Солом’яний бичок».

0

Мета: Вчити дітей розігрувати сюжет знайомої казки за допомогою пальчикового театру та озвучувати героїв при створенні мультиплікаційного епізоду казки. Формувати вміння і навички безпомилкового вживання свистячих, шиплячих та сонорних звуків у діалогічному мовленні.Організація логопедичної роботи у ЗНЗ

0

Лекція . Організація логопедичної роботи у ЗНЗ
1.Типи спеціальних шкіл, в яких надається логопедична допомога дітям.
2.Організація роботи логопеда на логопедичному пункті у масовій школі.
3.Організація логопедичної служби у спеціальній школі для дітей з ТПМ.
4.Специфіка роботи логопеда у школі для дітей із порушенням розумового розвитку.Тестові завдання по темі:"Правила особистої гігієни".

0

Тестові завдання з соціално-побутового орієнтування для учнів з особливими потребами у початкових класів.Логопедичне заняття із використанням здоров’язберігаючих технологій на тему: «ОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА»

0

Сьогодні в системі дошкільної освіти велика увага приділяється здоров’язбережувальній та здоров’яформувальній спрямованості освітнього процесу, стає очевидною потреба зміни ставлення до здоров’я дитини, як до вищої людської цінності.Конспект бінарного заняття з розвитку пізнавальної активності у логіко-математичній діяльності для дітей корекційної групи 6-го року життя «Чарівна мандрівка зі Смішариками»

0

 Бінарне заняття - один із методів, спрямованих на підвищення ефективності навчально-пізнавальної діяльності з дітьми, сутність якого характеризується поєднанням діяльності двох або більше педагогів.
Вашій увазі пропонується конспект бінарного заняття (вчитель-дефектолог + вихователь) з розвитку пізнавальної активності у логіко-математичній діяльності. До заняття розроблено мультимедійну презентацію
та практичний матеріал, використання яких підвищує рівень засвоєння дітьми програмового матеріалу, сприяє розвитку таких процесів як увага, пам'ять, мислення.Чуттєвий досвід - основа інтелектуального розвитку дитини дошкільного віку із ЗПР

0

Використання та розвиток чуттєвого досвіду дитини в корекційній роботі вчителя-дефектолога із застосуванням різних видів діяльності.Заняття на тему «Про здоров’я дбаємо – розумними зростаємо»

1

Це заняття допоможе закріпити знання дітей про значення чистоти для збереження здоров’я; переконати дівчаток, що треба дотримуватись чистоти – це попередження багатьох захворювань; з’ясувати призначення мила, мочалки, зубної пасти, зубної щітки, гребінця, рушника, шампуні; формувати культурно-гігієнічні навички. Розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі