Користувацький вхід

Логопедія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Логопедична підготовка дітей старшого дошкільного віку до школи

0

Консультація логопеда для батьків майбутніх першокласників про логопедичну підготовку дітей старшого дошкільного віку до школи.логопедичне заняття в ДНЗ "Постановка і автоматизація звуків Р-Р' в складах, словах, реіеннях, казках"

0

Розробка заняття для дітей середньої - старшої групи дошкільного віку. Постановка та автоматизація звуків Р - Р' у словах, складах, реченнях , казкахКорекційний урок "Частини тіла"

0

Мета: повторити назви частин тіла, з'ясувати їх призначення; вчити знаходити, показувати час¬тини тіла на іграшках; розвивати дрібну, загальну моторику, зорову, слухову увагу, наочно-образне мислення, тактильну пам'ять; стимулювати мовну активність; вчити відповідати на звернення, наслі¬дувати звуковимову; збагачувати пасивний слов¬ник назвами частин тіла (лікоть, долоня); закріпити поняття: великий, малий, більший, менший; уміння розрізняти кулю і кубик, повторити їхні функціо¬нальні властивості; назви кольорів червоний, жов¬тий: виховувати акуратність, посидючість, уміння слухати інструкціюЛогопедичне свято до Міжнародного дня рідної мови "Неоціненний скарб - рідна мова"

0

Мета: сприяти інтернаціональному і патріотичному спрямуванню виховання покоління, розширити світове значення української мови, її лексичне багатство, гнучкість та мелодійність, належність до найрозвиненіших мов світу, значення повсякденного спілкування рідною мовою, виховувати повагу і бережливе ставлення до рідного слова, збагачувати активний словниковий запас учнів, закріпити знання про вивчені звуки, уміння диференціювати тверді і м’які, дзвінкі і глухі приголосні в усному мовленні, розвивати слухове та зорове сприйняття, фонетичний слух, сприяти вихованню любові до мови свого народу, працюзаняття в днз "Подорож веселковими сходинками"

0

заняття для дітей старшого дошкільного віку - закріплення правильної вимови звуків Р, ЛПідгрупове заняття: "Живчик на гостинах"

0

Підгрупове заняття: "Живчик на гостинах"
методична розробка підгрупового заняття з розвитку зв’язного мовлення та формування лексики – граматичних категорій по темі «Овочі»Індивідуальне заняття "Автоматизація звука "з""

0

Індивідуальне заняття "Автоматизація знаку "з""
Мета: автоматизація звука в словах, активізація словника, закріплювати в мові узагальнюючі поняття, вчити промовляти слова з різною силою голосу, змінювати слова в роді,Закріплювати назви дитинчат, розвивати фонематичний слух, виховувати бережливе ставлення до природи.Методика виявлення особливостей мовленнєвого розвитку учнів 1 класу.

0

Для більш глибокого вивчення мовлення молодших школярів пропоную тестову методику експрес - діагностики за. Т. А. Фотековою (2000 р.)
Проблема вибору оптимальних методів діагностики мовленнєвого розвитку дитини гостро стоїть перед вчителями-логопедами,оскільки від точності та об′єктивності результатів обстеження залежить успішність корекційної роботи з дітьми.
У методиці використані мовні проби, запропоновані Р.І.Лалаєвою і Є.В. Мальцевою .Методика раннього виявлення схильності до порушень читання і письма.

0

Диференційована логопедична діагностика — важливий розділ логопедичної роботи. Своєчасні лікувально-корекційні заходи розвивають мовленнєву діяльність у дітей та попереджують вторинні порушення інтелекту, зумовлені певними мовними вадами.
Клінічна та педагогічна практика свідчить, що корекційні заходи менш ефективні, якщо їх розпочати запізно. Тому розробка методів ранньої діагностики дислексії та дисграфії набуває особливої ваги.Картотека мовленнєвих ігор для батьків "Граємо з дитиною всією родиною"

0

Пропоную комплекс мовних ігор, у які без додаткової підготовки можна пограти вдома з дітьми різного віку, починаючи з наймолодшого.
Ці ігри допомагатимуть розвивати й коригувати моторику, мовлення, увагу та пам'ять малюків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі