Користувацький вхід

Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Виступ на методичному об'єднанні для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів «Логоритміка, її вплив на розвиток пізнавальних процесів дошкільнят»

0

Проблема оздоровлення дітей це не проблема одного дня і однієї людини, а цілеспрямована і систематично спланована робота всього колективу навчального закладу на тривалий термін. Дошкільний період характеризується інтенсивним формуванням організму дітей. У цьому віці закладається фундамент здоров'я дитини. Вся робота в дитячому саду повинна бути пронизана турботою про фізичне та психологічне здоров'я.КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ "ЧОМУ ВАЖЛИВО СИСТЕМАТИЧНО ВІДВІДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОК!"

1

Від систематичності і безперервності корекційно – навчального процесу безпосередньо залежить його результативність.Зміст консультації спрямований запевнити батьків, що дитині потрібно систематично відвідувати дитячий садочок.Консультація для батьків "Вуздечки губ та язика"

0

Приросла вуздечка губ та язика може створювати умови нечіткої вимови звукових поєднань, до спотворення конкретних звуків.Диференціація звуків [с] і [ш].

0

Конспект логокорекційного заняття для старших дошкільників "Диференціація звуків [с] і [ш]".Птахи восени

0

Заняття по формуванню лексико-граматичної сторони мовлення для дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ ІІІ рівняКонспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групи

0

Конспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групиЗаняття для дітей ясельної групи розвиток мовлення

1

Конспект заняття для дітей ясельної групи з розвитку мовлення
за казкою"Колобок"
Інтегроване заняття для дітей раннього віку «Казка в гості завітала»ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОГІМНАСТИКИ В СИСТЕМІ КОРЕКЦІЙНО-ЛОГОПЕДИЧНОЇ РОБОТИ

0

Розвиток сучасної корекційної педагогіки, логопедії, неоднорідність і багатобічність мікропроявів порушень психо-мовленнєвого розвитку у дітей визначають необхідність не тільки комплексного підходу корекційної програми, але й впровадження інноваційних заходів.МЕТОДИ ТА ПРИЙОМИ ЛОГОПЕДИЧНОЇ РИТМІКИ

0

Логопедична ритміка є своєрідною формою активної терапії, засобом впливу в комплексі методик.
По-перше, поняття логопедичної ритміки засноване на поєднанні слова, музики й руху. Співвіднесення зазначених компонентів може бути різноманітним, з перевагою одного з них або зв'язку між ними.
По-друге, поняття логопедичної ритміки обумовлює включення її в будь-яку реабілітаційну методику виховання, навчання й лікування людей з різними аномаліями розвитку та порушення мовлення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі