Користувацький вхід

Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація

0

Розвиток слухового сприймання та формування вимови є значущим розділом роботи з дітьми зі зниженим слухом. У спеціальних психолого-педагогічних дослідженнях акцентується увага на тому, що важливим фактором соціалізації школярів з порушенням слуху є комунікація на основі усного словесного мовлення. Особливе значення мають спеціальні індивідуальні заняття, які проводяться з метою посилення слухового компонента під час слухового сприймання усного мовлення оточуючих, оволодіння засобами спілкування в умовах зниженого слуху.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З ПСИХОГІМНАСТИКИ ТА ЛОГОРИТМІКИ ЗА МОТИВАМИ КАЗКИ « ВОВК І СЕМЕРО КОЗЕНЯТ».

1

Мета даного матеріалу сприяння розвитку емоційної сфери дітей старшого дошкільного віку, а також розвиток мовленнєвих і мімічних рухів, формування фонематичного та ритмічного слуху, збагачення словника дітей.конспект бінарного заняття "Дивна сила доброти"

1

конспект розроблено психологом та логопедом.Метою розробки є розвиток соціальної компетентності і розуміння сили добра у взаєминах з людьми, розвиток зв'язного мовлення, уміння висловлювати власні судження.Осіння казка «Мішок яблук». Гра – драматизація

0

Мета: створення позитивного емоційного настрою у дітей;
- розвивати артикуляційну, загальну та дрібну моторику, відчуття ритму;
- формувати мовне дихання, вміння узгоджувати рухи із словом;
- вдосконалювати фонематичний слух;
- покращувати завдяки нейровправам розумову діяльність, синхронізувати роботу півкуль, підвищувати стійкість уваги, сприяти поліпшенню запам’ятовуванню;
- спонукати передавати характерні особливості різних художніх образів;
- намагатися використовувати мовленнєві та виконавські дії для створення певного образу;Корекційно-розвивальне заняття з розвитку мовлення та природного довкілля для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку У гості до білочки

0

Розвивати інтерес дітей до об’єктів живої природи, ознайомлювати з тваринним світом, розширювати та поглиблювати знання про диких тварин (місце проживання, смакові звички, засіб пересування); вчити розрізняти і називати диких тварин, рухами імітувати їхні засоби пересування.
Продовжувати закріплювати знання про те, що дикі тварини живуть у дикій природі (в лісі), тому їх так називають. Вони не залежать від людини, на відміну від свійських тварин.
Поглиблювати знання про те, що тваринам для життя потрібні вода, їжа, повітря.Індивідуальне корекційно-розвивальне заняття з розвитку мовлення та природного довкілля для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку за лексичною темою «Транспорт» Транспорт. Автоматизація звука [Ш] у словах.

0

Розширювати й збагачувати знання дітей про види транспорту. Формувати вміння орієнтуватись у транспортних засобах які є в місті. Поглиблювати знання про призначення транспорту, способи пересування.
Збагачувати активний словник дітей лексичними засобами відповідно до теми.
Учити утворювати зменшено-пестливу форму та множину від іменників у формі однини. Розвиток звукового аспекту мовлення: тренувати фонематичний слух, дихальні та голосові вправи. Вчити правильно вимовляти звук [Ш], знаходити його у словах.Корекційно-розвивальнезаняття з освітньоїлінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку. «Закріплення знань про добу»

0

Продовжувати закріплювати, уточнювати, розширювати уявлення дітей про частини доби, їхні характерні особливості, послідовність.
Формувати розуміння поняття «доба», навчати розуміти й правильно вживати ці поняття у мовленні.
Закріплювати вміння орієнтуватись у часі: ранок, день, вечір, ніч і пов’язувати час із певними щоденними діями. Зрозуміти загальноприйнятий поділ доби на чотири частини, вміти визначати частини доби за малюнками, діями, художнім словом.
Вправляти у добиранні прикметників до іменників, умінні складати поширені речення зі сполучником «а» за сюжетними характеристиками.Корекційно-розвивальне заняття з розвитку мовлення та природного довкілля для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку на тему: «У гості до білочки»

0

Розвивати інтерес дітей до об’єктів живої природи, ознайомлювати з тваринним світом, розширювати та поглиблювати знання про диких тварин (місце проживання, смакові звички, засіб пересування); вчити розрізняти і називати диких тварин, рухами імітувати їхні засоби пересування.
Продовжувати закріплювати знання про те, що дикі тварини живуть у дикій природі (в лісі), тому їх так називають. Вони не залежать від людини, на відміну від свійських тварин.
Поглиблювати знання про те, що тваринам для життя потрібні вода, їжа, повітря.Логоритмічне заняття. У гості до гномів. (середній дошкільний вік)

0

Розвиток координації рухів, закріплення у дітей уміння ходити навпочіпки, на п’ятках, марширувати під музику. Розвивати мовне дихання, голос. Продовжувати вчити узгоджувати свої дії з музичним супроводом та словами. Вчити розслаблятися. Розвивати почуття музичного ритму і темпу, виховувати почуття музичного ритму і темпу, виховувати естетичні почуття, любов до музики, увагу, творчу ініціативу.Подорож Маші та дітей у місто Чистого мовлення

1

Заняття для дітей з порушенням фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення, постановка та автоматизація звука [Ш] з використанням інноваційних технологій

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі