Користувацький вхід

Останні публікації

Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Добірка дидактичних матеріалів на подолання мовних недоліків

0

Ці види роботи сприяють навчанню і закріпленню навички читання, стимулюють розвиток уяви і фантазії, мислення і мовлення, сприяють збагаченню лексики дітей.Автоматизація звука Л у відкритому складі на початку, в середині та кінці слова

0

План –конспект логопедичного заняття для учнів 2 класу на тему: «Автоматизація звука «Л» у прямому складі на початку, в середині та кінці слова». Формуємо правильну вимову звука «Л» у словах;
розвиваємо фонематичний слух, логічне мислення, зорову та слухову пам’ять, увагу, дрібну моторику рук; виховувуємо бажання говорити правильно.Конспект логопедичного заняття з подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення у дітей. Звук [п]

0

Конспект
логопедичного заняття
з подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення у дітей. Звук [п]Конспект логопедичного заняття з подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення

0

Конспект
логопедичного заняття
з подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення
Рекомендовано:
Для вчителів інклюзивних класів, вчителів-логопедів, вчителів дефектологів.Корекційно-розвиткова програма «Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»

0

Корекційно-розвиткова програма
«Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»
Для учнів інклюзивного навчання 6-10 років
34 год. (1 година на тиждень)
Рекомендовано:
Для вчителів інклюзивних класів, вчителів-логопедів, вчителів дефектологів.Тренінг для вихователів "Культура усного ділового мовлення"

0

Тренінг для вихователів "Культура усного ділового мовлення" розроблений для того, щоб ознайомити учасників тренінгу з поняттям «усне ділове мовлення» та вимогами до нього. Формувати культуру усного ділового мовлення учасників тренінгу та закріпити уміння використовувати вербальні і невербальні засоби мовлення.Конспект заняття – квесту «Стежинками рідного краю» з використанням ЛЕГО – технології

0

ЛЕГО – технологія, безперечно претендує називатися інтерактивною педагогічною технологією, так як стимулює пізнавальну діяльність дошкільників.
Документ містить конспект заняття – квесту «Стежинками рідного краю» для старшого дошкільного віку, організована корекційно – пізнавальна діяльність з використанням ЛЕГО – технології.
Для спеціалістів корекційної освіти, які використовують в своїй роботі ЛЕГО – конструювання.Звук «С» збирає друзів (заняття із формування звуковимови)

0

Завдання: вчити дітей правильно вимовляти звук «С», надавати йому характеристику, визначати його місце в словах. Познайомити із значенням слів «колеги», «словник». Продовжувати вдосконалювати навички поділу слів на склади та визначення їх кількості. Вправляти у доборі слів-«родичів» до слова СНІГ, утворення іменників із суфіксами –оньк, -еньк; складанні простих поширених речень за малюнками в командній грі. Розвивати артикуляційний апарат, мовне дихання, фонематичний слух, зв’язне мовлення, дрібну моторику, почуття ритму. Виховувати дружні стосунки, вміння співпрацювати в команді.КОНСПЕКТ ЛОГОПЕДИЧНОГО ЗАНЯТТЯ В СТАРШІЙ ГРУПІ НА ТЕМУ: «ВЕСЕЛІ БУЛЬКИ»

0

вчити дітей визначати на слух швидкість вимови звукосполучень, а також вимовляти їх у різному темпі, уважно слухати, чітко і зрозуміло відтворювати задані слова. Вчити дітей виділяти з групи слів слова із запропонованим звуком. Продовжити знайомити дітей зі світом звуків, що оточують їх, та вправляти у звуконаслідуванні. Закріплювати у дітей навички орієнтування в просторі, сприяти координації рухів пальців та розвитку чуття ритму. Розвивати органи артикуляційного апарату, слухове сприймання, зокрема фонематичний слух та творчу уяву, логічне мислення, пам'ять.Конспект підгрупового заняття «Казкова подорож»

0

Закріпити правильну вимову звука «Ч» у віршах.
Розвивати фонематичний слух.Збагачувати словник.Продовжувати вчити виділяти місце звука в слові, виконувати звуковий та складовий аналіз. Удосконалювати вміння узгоджквати прикметники з іменниками, утворювати іменники зменшувально-пестливої форми, вміння придумувати складно-підрядні речення. Розвивати дрібні мотрику, міміку, жести, вміння перетворюватися, зв ’язне мовлення. Виховувати товаристкість, бажання допомогти один одному.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі