Користувацький вхід

Логопедія

Обмежити пошук фільтруванням:Пальчикові ігри корисні та цікаві

0

У даній презентації наводиться загальний короткий опис пальчикових ігор, висвітлюється їх користь та надаються методичні рекомендації щодо підготовки до проведення. Розкриваються поняття і наводяться приклади наступних видів пальчикових ігор:
- ігри з мовним супроводом;
- ігри без мовного супроводу;
- ігри з віршованим текстом;
- ігри з м'ячиком-їжачком;
- ігри з природним матеріалом;
- пальчиковий театр;
- нейро-ігри.Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення (с-ш-ж).

0

Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення у молодших школярів. Повтор наборів слів використовується з корекційною метою.Інтерактивні вправи learningapps для використання на логопедичних заняттях.

0

Інтерактивні вправи learningapps для використання на логопедичних заняттях для дітей, які мають порушення письма та читання.Логопедичне заняття "Диференціація звуків [а-йа], букв а-я на початку слова та складу"

0

Логопедичне заняття "Диференціація звуків [а-йа], букв а-я на початку слова та складу" з використанням су-джок терапії та інтерактивних вправ learningapps.Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком "Автоматизація звука [с] у складах, словах і реченнях.

0

Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком "Автоматизація звука [с] у складах, словах і реченнях.

0

Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".Презентація до логопедичного заняття "Диференціація звуків [з-с], букв з-с"

0

Презентація до логопедичного заняття з учнями 2 класу, які мають порушення письма та читання. Тема заняття: "Диференціація звуків [з-с], букв з-с.Посібник "Мовленнєва абетка"

0

Опис посібника «Мовленнєва абетка»
У новій редакції Стандарту дошкільної освіти (Базовий компонент дошкільної освіти) мовленнєву компетентність визначено як здатність дитини продукувати свої звернення, думки, враження тощо в будь-яких формах мовленнєвого висловлювання за допомогою вербальних і невербальних засобів. Мовленнєва компетентність об’єднує фонетичний, лексичний, граматичний, діалогічний, монологічний складники та засвідчує їх взаємозалежність і взаємозумовленість.Відкрите логопедичне заняття. Космічна подорож. Автоматизація звука [Р] у словах та реченнях.

0

Відкрите логопедичне заняття.
Космічна подорож.
Автоматизація звука [Р] у словах та реченнях.
Мета заняття:
Корекційно-навчальна:
Автоматизувати звук [Р] у словах та реченнях;
Закріпити знання про положення органів артикуляції під час вимови звука [Р];
Продовжувати вчити знаходити звук [Р] у словах;
Активізувати словник за темою «Космос»;
Продовжувати вчити визначати кількість складів у слові;
Учити використовувати у граматично правильній формі числівники та сполучення іменників з прикметниками.
Розвивати зв’язне мовлення;
Корекційно-розвивальні:Конспект індивідуального логопедичного заняття. Тема: "Ігроленд".

0

формувати вміння правильно вимовляти звук Ш у складах, словах, чистомовках; удосконалювати вміння виокремлювати звук Ш та склади з ним у слові; формувати практичні уміння та навички у використанні чіткої вимови звука у різних позиціях у слові;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі