Користувацький вхід

Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Картинки-символи в роботі з формування звуковимови у дітей дошкільного віку

0

Дана стаття адресована педагогам дошкільної освіти: вихователям, практичним психологам, вчителям-логопедам, вчителям-дефектологам, а також може стати допомогою батькам, які піклуються про правильну звуковимову своїх малюків, а в подальшому і правильним мовленням. Використання картинок-символів в педагогічній практиці спрощує процес навчання, робить його цікавим, емоційно забарвленим та допомагає дитині швидше запам'ятовувати матеріал наданий дорослим.



Конспект заняття "Мандруємо у світ чистої мови"

0

Мета: створювати у дітей позитивний емоційний настрій, заохочувати виразно відтворювати емоційні стани, учити керувати м´язами обличчя, виконувати артикуляційні вправи та вправи на розвиток дрібної моторики з музичним супроводом;



Консультація для батьків "Роль сім’ї в розвитку мовлення дитини"

0

Фізичне, психічне та інтелектуальне виховання дитини починаєть­ся в ранньому дитинстві. Усі навички, в тому числі правильного мов­лення, формуються в сім’ї. Мовлення дитини формується на прикладі мовлення рідних та близьких їй людей: матері, батька, дідуся, бабусі, старших сестер та братів



Логопедична консультація для батьків Причини виникнення мовленнєвих порушень

0

Мовлення є засобом і формою спілкування, а також знаряддям мислення і засобом організації та регулювання психічних процесів людини
Л.Виготський писав, що мовлення стає універсальним засобом впливу на світ. А сучасна психологія розглядає мовлення як засіб спілкування, тобто як складну та специфічно організовану форму свідомої діяльності, у якій беруть участь два суб’єкти – той, хто формує висловлювання, і той, хто його сприймає
Дитина засвоює усне мовлення лише шляхом наслідування. Від батьків вимагається дотримуватися певних правил



Логопедичне заняття Тема “Автоматизація сонорних звуків Л та Р у складах та словах. Диференціація сонорних звуків.”

0

Закріпити вивчені звуки Л-Р, склади (вчити дітей з'єднувати дві букви в склад і називати його) та слова із цими звуками; вправляти дітей в знаходженні знайомих звуків. Активізувати словник дітей, вдосконалювати правильність мовлення. Розвивати фонематичний слух, чітку артикуляцію, розвивати мовленнєве дихання, зорову і слухову пам'ять, мислення, сприймання, вміння сприймати інструкцію та виконувати її. Закріпити правильну вимову та диференціацію звуків Л-Р.



Заняття з розвитку мовлення з елементами гри-драматизації для дошкільнят у логопедичній групі (за мотивами казки К.Чуковського

0

Мета: Вчити утворювати присвійні прикметники від іменників, дієслова – префіксальним способом, нові слова – способом складання. Активізувати та збагачувати словниковий запас дітей. Формувати вміння вживати слова у правильних граматичних формах, добирати рими. Розвивати зв’язне мовлення, творче мислення дітей, пам’ять, зорову і слухову увагу, фонематичний слух, правильну звуковимову, емоційну виразність мовлення, координацію рухів, дрібну моторику, акторські здібності. Виховувати чуйність.



Конспект логопедичного заняття по темі: «Автоматизація звуку Ш в складах і словах»

0

Конспект логопедичного заняття по темі: «Автоматизація звуку Ш в складах і словах»
Цілі:
Корекційно-освітні:
Закрепить артикуляцію та ізольоване вимовляння звуку Ш, продовжувати вчити правильно вимовляти звук Ш в складах і словах, вчити визначати наявність звуку в словах, вправляти в утворенні Им.П.множественного числа імен іменників.
Корекційно-розвиваючі:
Розвивати артикуляційну та дрібну моторику; фонематичний слух; силу ротового видиху; зорову увагу, пам'ять, мислення.
Корекційно-виховні:



Диференціація звуків [с] – [ш]

0

Тема: Диференціація звуків [с] – [ш]
Мета: удосконалювати вміння дітей розрізняти і правильно вимовляти звуки (с) – (ш) ізольовано, в складах, словах, в реченнях, виховувати уміння визначати місце звуків у словах, порівнювати їх між собою, добирати слова із заданим звуком. Виховувати уміння добирати ознаки та дії до предмета. Розвивати фонематичні процеси (уявлення, сприймання, відтворення), слухову пам'ять, логічне мислення, почуття ритму, виховувати активність.



: Автоматизація звука «Ш» в реченнях

0

Тема: Автоматизація звука «Ш» в реченнях
Мета: Розвивати артикуляційний апарат, дрібну моторику пальців, фонематичне сприйняття, логічне мислення, творчу уяву, пам'ять використовуючи ейдетичні прийоми Артюховича . Збагачувати й уточнювати словник дітей іменниками, прикметниками, дієсловами; стимулювати мовленнєву активність. Вчити дітей правильно вимовляти звук «Ш» в реченнях. Виховувати інтерес до мови,любов до природи, вміння швидко, самостійно виконувати ігрові завдання.
Обладнання: посібник, символи – звуки, лісова галявина, посібник «Будинок для звуків»
Хід заняття



Конспект індивідуального логопедичного заняття. Тема: Зима-чарівниця.

0

спонукати до спілкування та активізувати словник дитини за допомогою мотиваційного прийому коментованого малювання у поєднанні з пісочною терапією;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі