Обмежити пошук фільтруванням:
«Використання нейрокінезіологічних технологій в роботі вчителя - логопеда.»
« Міжполушарочка»

Вчитель - логопед
Челдик Альона Миколаївна
Дитинство - найважливіший період людського життя. Це не просто підготовка до майбутнього життя, а справжне, неповторне життя. І від того, як минуло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк!
Буклет "Щоб ротик був слухняним" розроблений для вихователів закладів дошкільної освіти з метою розвитку артикуляційної моторики у малюків.
Проблема порушення читання у школярів із ЗПР не тільки досить розповсюджена, вона є однією з найактуальніших для шкільного навчання дитини, оскільки порушення писемної мови впливають на засвоєння інших шкільних предметів, для більшості з яких сформованість навичок читання та письма є необхідною умовою. Тому формування правильності читання і подолання проявів дислексії в дітей із ЗПР на всіх етапах потребує систематичної уваги педагогів, логопедів, психологів.
У засвоєнні мовлення велику роль відіграють імітаційні можливості, що в дітей з особливими освітніми потребами часто є недостатньо сформованими та розвиненими. Таким дітям складно повторювати або імітувати звуки, наслідуючи вчителя. Необхідні такі методи впливу на дитину, що сприяють поліпшенню цих процесів.
У даній презентації наводиться загальний короткий опис пальчикових ігор, висвітлюється їх користь та надаються методичні рекомендації щодо підготовки до проведення. Розкриваються поняття і наводяться приклади наступних видів пальчикових ігор:
- ігри з мовним супроводом;
- ігри без мовного супроводу;
- ігри з віршованим текстом;
- ігри з м'ячиком-їжачком;
- ігри з природним матеріалом;
- пальчиковий театр;
- нейро-ігри.
Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення у молодших школярів. Повтор наборів слів використовується з корекційною метою.
Інтерактивні вправи learningapps для використання на логопедичних заняттях для дітей, які мають порушення письма та читання.
Логопедичне заняття "Диференціація звуків [а-йа], букв а-я на початку слова та складу" з використанням су-джок терапії та інтерактивних вправ learningapps.
Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".
Індивідуальне логопедичне заняття з дитиною-дизартриком з використанням су-джок терапії "Автоматизація звука [с]у складах, словах і реченнях".