Користувацький вхід

Останні публікації

Логопедія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг для батьків "Логопедична корекційна робота з дошкільниками"

0

Тренінг для батьків "Логопедична корекційна робота з дошкільниками" розроблений для того, щоб ознайомити батьків з основними напрямками логопедичної роботи; проаналізувати найтиповіші помилки та труднощі, що виникають у батьків під час виконання логопедичних завдань удома та підвищити мотивацію батьків до співпраці з логопедом та систематичних занять зі своїми дітьми вдома.Заняття логопедичного напрямку «В гостях у бабусі і дідуся» Автоматизація звуків [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.

0

Заняття логопедичного напрямку «В гостях у бабусі і дідуся»

Автоматизація звуків [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.

Мета: Автоматизувати звуки [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.
Закріплювати правильну виразну вимову шиплячих звуків їх розрізнення на слух.
Завдання: Розвиток і вдосконалення артикуляційної , пальчикової (дрібної) моторики, координації мовлення з рухом, орієнтування в просторі, мовного дихання.
Розвиток звукового і складового аналізу і синтезу.(визначення місця звуку в слові і визначення кількості складів в слові)"Поживна та смачна їжа-запорука здоров'я"

0

Поживна та смачна їжа-запорука здоров'я
Закріплювати вимову звука [р] у складах, словах, реченнях. Вправляти дітей у звуковому аналізі слів, поділі слів на склади. Збагачувати словник назвами страв та продуктів харчування, удосконалювати вміння узгоджувати частини мови, утворювати прикметники від іменників. Розвивати фонематичні процеси, слухову та зорову увагу, пам’ять, логічне мислення, загальну та дрібну моторику. Виховувати усвідомлене ставлення до проблем збереження і зміцнення здоров’я через культуру харчування.Перспективний план роботи з дітьми з ЗНМ в умовах логопункту при ЗДО

0

Даний перспективний план корекційно-відновлювальної роботи з дітьми з ЗНМ висвітлює особливості організації і проведення групових корекційно-логопедичних занять в умовах сучасного логопедичного пункту при закладі дошкільної освіти.Виступ на методичному об'єднанні для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів «Логоритміка, її вплив на розвиток пізнавальних процесів дошкільнят»

0

Проблема оздоровлення дітей це не проблема одного дня і однієї людини, а цілеспрямована і систематично спланована робота всього колективу навчального закладу на тривалий термін. Дошкільний період характеризується інтенсивним формуванням організму дітей. У цьому віці закладається фундамент здоров'я дитини. Вся робота в дитячому саду повинна бути пронизана турботою про фізичне та психологічне здоров'я.КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ "ЧОМУ ВАЖЛИВО СИСТЕМАТИЧНО ВІДВІДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОК!"

1

Від систематичності і безперервності корекційно – навчального процесу безпосередньо залежить його результативність.Зміст консультації спрямований запевнити батьків, що дитині потрібно систематично відвідувати дитячий садочок.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Консультація для батьків "Вуздечки губ та язика"

0

Приросла вуздечка губ та язика може створювати умови нечіткої вимови звукових поєднань, до спотворення конкретних звуків.Диференціація звуків [с] і [ш].

0

Конспект логокорекційного заняття для старших дошкільників "Диференціація звуків [с] і [ш]".Птахи восени

0

Заняття по формуванню лексико-граматичної сторони мовлення для дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ ІІІ рівня

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі