Користувацький вхід

Логопедія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Позначення м якості приголосних на письмі буквою і. Диференціація голосних и - і. Лексична тема: Весняні квіти.

0

Логопедичне заняття для учнів 2 класу,які мають порушення письма і читання,обумовлене загальним недорозвитком мовлення.На занятті використані вправи для розрізнення учнями 2 класу на письмі голосні букви и - і, м які й тверді приголосні на слух; закріплення навичок звуко-буквенного аналізу;утворення множини іменників і прикметників; поширення словникового запасу з теми "Весняні квіти".Індивідуальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови «Робота над звуком «Р» у закритих складах»

0

План індивідуального заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови на тему: "Робота над звуком "Р" у закритих складах".Буклет «Слова-ознаки» (ігри для дітй від 2-х до 6-ти років)

1

Цей буклет зроблений в допомогу батькам та вихователям дітей віком з двох до шести років. Буклет містить добірку ігор та вправ з розвитку та поповнення словника малюків словами-ознаками, вчить словотворенню, поширює словниковий запас прикметниками. Ігри підібрані з урахуванням віку та мовленнєвих можливостей дитини.Фронтальне логопедичне заняття. Тема: "Різнобарвна осінь".

0

Заняття для дітей старшого дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення
Тема: Різнобарвна Осінь
Мета: Зв’язне мовлення: формувати вміння складати описові розповіді за опорними картинками;Логопедичне заняття з елементами театралізованої діяльності. Тема: "Драматизація та озвучування казки "Зайчикова хатка".

0

Логопедичне заняття з елементами театралізованої діяльності.Мета: Вчити дітей розігрувати сюжет знайомої казки за допомогою пальчикового театру.Розвиток мовлення дітей молодшого дошкільного віку. Рекомендації батькам

1

Під час спілкування з батьками, мені доводилось чути наступне:"Я би займався з дитиною, але не знаю як правильно це робить!" Цей матеріал був оформлений в пам'ятку саме для таких батьків.Логоритмічні вправи під час логопедичних занять із дітьми з особливими потребами

0

Логоритмічні вправи можна використовувати для нормалізації мовленнєвого дихання,розвитку загальної та дрібної моторики,формування фонематичного слуху та пам'яті,розвитку мовлення у "немовленнєвих" дітей,створення позитивного мікроклімату під час проведення логопедичних занять з дітьми із особливими освітніми потребами.Лексико - граматичні вправи з теми"Мій дім"

0

Лексико-граматичні вправи з теми "Мій дім" проводяться з опорою на наочність, можуть бути фрагментом заняття даної тематики.Мета:актуалізувати та збагачувати словник, формувати у дітей з загальним недорозвиненням мовлення навички словотворення, вміння добирати слова з протилежним значенням та складати коротку розповідь про свій дім.План-конспект індивідуального логопедичного заняття із дітьми із сенсорною алалією,ЗНМІ рівня.

1

План-конспект індивідуального логопедичного заняття з дитиною із сенсорною алалією,ЗНМ І-го рівня.Для логопедів,корекційних педагогів,вихователів,асистентів.Використання арт-терапевтичних методик в логопедичній роботі

1

Презентація висвітлює актуальність необхідності застосування арт-терапевтичних методик в логопедичній роботі, а також розкриває зміст, принципи, завдання, напрямки, форми та значення арт-терапії для попередження та корекції порушень мовлення у дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі