Користувацький вхід

Метод. рекомендації

Обмежити пошук фільтруванням:



Структура уроку в контексті компетентнісного підходу.

0

Даний матеріал містить методичні рекомендації до структури уроків за компетентним підходом



Підвищення майстерності педагога засобами вивчення різноманітних платформ з метою удосконалення освітнього процесу

0

Матеріал створено для виступу на педагогічній раді для ознайомлення з різними застосунками, а саме: Сanva та онлайн-дошка – Padlet, з метою удосконалення освітнього процесу. Матеріал створений на основі публікацій Ірини Пахомової та Анни-Марії Богосвятської. Посилання на джерела публікацій є в презентації.



Методичні рекомендації кураторам студентських груп по вихованню молоді за законами добра, краси, загальнолюдських цінностей

0

В роботі подано рекомендації кураторам студентських груп по вихованню молоді за законами добра, краси, загальнолюдських цінностей. Наведено приклади тематики виховних заходів.



Посадові обов’язки педагога-організатора

1

Педагог-організатор є ключовою фігурою в організації виховного процесу та сприяє формуванню гармонійно розвинутої особистості учнів. До посади педагога-організатора є певні вимоги, які ви зможете знайти в даному матеріалі



Перелік нормативних документів для роботи педагога-організатора

1

Перелік нормативних документів (витяги, закони) в роботі педагога-організатора для організації виховної роботи



Формування початкових уявлень учнів 6 класу (НУШ) про походження власне українських прізвищ та імен по батькові, їх написання та відмінювання

0

В умовах сьогодення здобувачі освіти потребують якісно нового підходу до вивчення навчального матеріалу. Збільшення потоку інформації, нав’язування викривленого бачення історії України з боку сусідніх держав спонукає створювати такі навчально- методичні розробки, які б навчили учнів звертатися за відповідями до власного коріння, до уроків української мови, літератури та історії України.



Формула творчості

0

Працюю за STEM технологіями, складаю авторські формули для формування креативного мислення в учнів; для уроку заримовую думки, що допомагає лаконічно висвітлювати глибину пошуків на уроці.(збірка віршів "Глибінь висоти")



Змінюємо освітній процес разом

0

Презентація стане в нагоді педагогам при підготовці до виступів на педрадах, нарадах, ШМО



ВИКОРИСТАННЯ КЕЙС-ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

0

Використання кейс-методу допоможе розвинути навички чіткого виконання поставлених задач, вмінню аргументувати і формулювати протилежну думку, а також захищати власну точку зору, мислити критично і вирішувати задачі в умовах дистанційного навчання. Кейс-технологія дозволяє ефективно проводити уроки-дискусій; організовувати діалогічну та полілогічної мову як одні з видів мовленнєвих вправ.



ВИКОРИСТАННЯ ДІАЛОГУ КУЛЬТУР ЯК ДЖЕРЕЛА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

0

Використання діалогу культур на уроках англійської мови сприяє залученню здобувачів освіти до національної культури українського народу і до системи міжнародних взаємозв’язків з англомовними країнами.
Під час уроків учням пропунується порівняти та обговорити культурні особливості України та Великої Британії. Це виконується через діалоги, де учні виступають у ролі представників різних культур і обмінюються думками про традиції, свята, кулінарію та інше.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі