Обмежити пошук фільтруванням:
ТЕСТОВА СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ
ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ ЯК ОДИН ІЗ МЕТОДІВ
СУЧАСНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ
Під час впровадження дистанційного та змішаного навчання часто виникає потреба у проведенні тестування. Тести та опитування в достатній кількості представлені в навчальних посібниках, але що робити, якщо хочеться скласти тест самому, зі своїми завданнями? У цьому випадку на допомогу викладачу приходять онлайн-сервіси для проведення тестувань Google Forms та пакет програм AD Tester.
У зв'язку зі стрімким розвитком технологій та глобальними змінами у суспільстві, дистанційне навчання стало все більш популярним явищем в освіті. За останні кілька років дистанційне навчання дуже швидко поширилося в багатьох країнах, і ця тенденція продовжує зростати. Однак, разом з перевагами, такими як доступність, гнучкість та можливість отримання знань з будь-якої точки світу, дистанційне навчання також вносить свої виклики та проблеми, особливо на уроках англійської мови.
У всі часи питання оцінювання цікавить всіх учасників освітнього процесу.
Оцінювання спрямовується насамперед на робочі навички та поведінку учнів, і це роблять усі вчителі, які працюють із дитиною. Але також не варто лишати поза увагою загальні результати навчання та поступ учня в навчанні. Діти водночас мають відчувати, що система оцінювання спрямована на підтримку їхніх досягнень та створює можливості для зростання.
Буклет "Щоб ротик був слухняним" розроблений для вихователів закладів дошкільної освіти з метою розвитку артикуляційної моторики у малюків.
Важливими складовими успішної педагогічної діяльності є компетентність та професіоналізм. Молодий педагог має усвідомлювати, що якість будь-якого навчання залежить від розуміння пріоритетів, творчого підходу і його підготовленості до заняття.
Кожен керівник гуртка застосовує різні методи та прийоми навчання, щоб, насамперед, зацікавити гуртківців, зробити заняття насиченими, змістовними. Деякі теми потребують встановлення міжпредметних зв’язків, занурення в суміжні дисципліни, уміння по-новому поєднувати базові знання та навички.
Педагогічна ситуація – сукупність умов і обставин, які вимагають швидкого прийняття педагогічно правильного вирішення.
Складні педагогічні ситуації виникають часто і мають бути очікувані педагогом. Уміння передбачати ситуацію, готовність впливати на її розв’язок і завершення в доцільному напрямку зміцнюють авторитет педагога, стимулюють його творчу активність, карбують педагогічну майстерність.
Педагогічна ситуація може перетворитись на проблему або задачу. В педагогічній ситуації центральним елементом є суб’єкт, в задачі – знакова модель, а в проблемі – суперечності.
Ознайомити студентів із значенням води в природі та в житті людини, навчити розумно користуватись дарами природи, зокрема водою, викликати інтерес до знань про неї, вчити правильно та економне витрачати її ресурси;
Мета статті: розвиток пізнавальних здібностей малюків на заняттях з фізичної культури через впровадження інтегрованого дидактичного модуля (ІДМ). Саме інтегрований підхід дає змогу вирішити це завдання, оскільки через рух разом з необхідною конкретної інформацією, виконанням соціальних ролей можна адаптувати дитину до умов сьогодення, дати їй можливість відчути себе частиною великого світу, підготувати до суспільного життя, навчити бути впевненою, вмілою, готовою до майбутніх звершень.
Методична розробка допомагає виявити основні труднощі формування студентського колективу в умовах дистанційного навчання та війни. Дає змогу проаналізувати процес адаптації здобувачів освіти першого курсу.
Довідник-помічник термінів з навчальної дисципліни «Економічна теорія» розроблений для здобувачів освіти зі спеціальностей «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Агрономія», «Менеджмент», «Ветеринарна медицина».
В процесі вивчення дисципліни велике значення має засвоєння здобувачами освіти основних понять і термінів. Вивчення термінології дозволить здобувачам освіти краще поглибити свої знання.
Довідник-помічник відповідає навчальній програмі з дисципліни «Економічна теорія».