Користувацький вхід

Метод. рекомендації

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Виступ на методичному об'єднанні для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів «Логоритміка, її вплив на розвиток пізнавальних процесів дошкільнят»

0

Проблема оздоровлення дітей це не проблема одного дня і однієї людини, а цілеспрямована і систематично спланована робота всього колективу навчального закладу на тривалий термін. Дошкільний період характеризується інтенсивним формуванням організму дітей. У цьому віці закладається фундамент здоров'я дитини. Вся робота в дитячому саду повинна бути пронизана турботою про фізичне та психологічне здоров'я.



Методичні рекомендації для вихователів «Перспективно-календарне планування освітньої роботи влітку»

0

Методичні рекомендації для вихователів
«Перспективно-календарне планування освітньої роботи влітку»

1. Діяльність ДНЗ у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, збагачення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності.



ВИХОВНА МОДЕЛЬ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ

0

Сучасне виховання в Україні має забезпечувати прилучення молоді до світової культури й загальнолюдських цінностей. За своїми формами й методами воно спирається на народні традиції, кращі надбання національної та світової педагогіки. В Концепції Нової української школи чітко визначено, що процеси розвитку, виховання і соціалізації в Новій Українській школі покликані зробити випускника конкурентноздатним у 21 столітті.



Сегмент Виховна робота

0

Школа – це простір для життя дитини; тут вона не готується до життя, а живе. Тому вся діяльність навчального закладу будується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника життя, гармонізації і гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною, керуючись ідеєю самоцінності дитинства, діалогу, компетентного вибору особистого життєвого шляху.



Методичні рекомендації щодо розвитку пізнавальної активності учнів на уроках зарубіжної літератури засобом використання інтерактивних методів навчання

0

Методичні рекомендації щодо розвитку пізнавальної активності учнів на уроках зарубіжної літератури засобом використання інтерактивних методів навчання



Сучасне КМЗ предмету математики та його ефективне використання на різних етапах уроку"

0

В доповіді викладені методичні поради щодо користування інтерактивної дошки, матеріалів професійного спрямування щодо сучасних вимог.



Формування успішної особистості на уроках фізики

2

Чому одні досягають успіху, а інші все життя не мають певних цілей, не вміють працювати в команді, не вміють правильно оцінювати ситуацію…



Контроль навчально-виховного процесу на рівні відділення

0

Контроль навчально-виховного процесу на рівні відділення
Основою вдосконалення навчально-виховного процесу, важливим ланцюгом в системі управління навчально-виховним процесом в коледжі - є контроль за всіма напрямами діяльності на відділенні «Виробництво і переробка продукції тваринництва».
Контроль на відділенні - це комплекс контрольних заходів, цілеспрямованих на всебічне удосконалення навчально-виховного процесу на відділенні, відповідно до вимог законодавчих актів і нормативних документів.



Дитина не хоче ділитись іграшками (консультація для батьків)

0

Літо - пора активних сумісних ігор дошкільнят на дитячих майданчиках. Перед батьками дітей часто виникає запитання: "Чи повинна дитина ділитись власними іграшками та як себе поводити батькам, якщо дитина категорично не хоче цього робити?" Відповіді у статті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі