Користувацький вхід

Метод. рекомендації

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Методи формування екологічної компетентності молодших школярів в умовах НУШ"

0

У сучасному розумінні під екологічною компетентністю розуміють здатність особистості вирішувати різного рівня проблеми і завдання, що виникають у життєвих ситуаціях та професійній діяльності, формування екологічної культури, мотивів, знань, навчального й життєвого досвіду, пов’язаних із збереженням довкілля. Екологічна компетентність дає змогу сучасній особистості відповідально вирішувати життєві ситуації, підпорядковуючи задоволення своїх потреб принципам сталого розвитку."Використання технологій інтерактивного навчання на уроках англійської мови в умовах комунікативно орієнтованого навчання"

0

Ефективність навчання іноземній мові в значний мірі залежить від чіткої та гнучкої організації навчального процесу на уроці, від вміння вчителя враховувати реальне засвоєння матеріалу кожним учнем та їх індивідуальні особливості.Методична розробка відкритого заняття з дисципліни "Використання експлуатаційних матеріалів" на тему "Нормування витрат паливно-мастильних матеріалів"

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА
відкритого заняття
НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ПАЛИВО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
з дисципліни «Використання експлуатаційних матеріалів та економія паливо-енергетичних ресурсів»
для студентів спеціальності 742
«Автомобільний транспорт»Методична розробка відкритого заняття з дисципліни "Правила і безпека дорожнього руху" на тему "Перша допомога потерпілим у ДТП"

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА
відкритого заняття на тему:
«ПЕРША ДОПОМОГА ПОТЕРПІЛИМ У ДТП. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ПРО ТРАВМИ. НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ РІЗНОМАНІТНИХ ТРАВМАХ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ПОТЕРПІЛОГО.
з дисципліни «Правила і безпека дорожнього руху»
для студентів спеціальності 274
«Автомобільний транспорт»"Особливості використання здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури "

0

За останнє десятиріччя чітко спостерігаються такі фактори, які впливають на стан здоров’я учнів, а саме: зростання навчального навантаження, вільний час діти все більше проводять за переглядом фільмів, за комп’ютерними іграми. Усе це призводить до гіподинамії, порушення постави, порушення зору."Особливості підготовки школярів до успішної здачі ЗНО з хімії"

0

Підготовка до вдалої здачі ЗНО з хімії потребує серйозної роботи. При підготовці до ЗНО хімію можна розділити на три частини:
 неорганічна хімія
 органічна хімія
 типові (розрахункові) задачі .
Треба орієнтуватись за шкільною програмою. Якщо і з вересня почалась органічна хімія, то треба опановувати органіку. Такий підхід сприятиме підвищенню шкільного балу, додасть вам впевненості.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» до теми: «Вивчення роману «Злочин і кара» Федора Достоєвського»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.Системи комп’ютерного тестування знань

0

Огляд можливостей сучасних систем комп’ютерного тестування знань. Розглянуто програми TEST-W, TEST-W2, MyTestX а також можливості використання для організації online-тестування "Форм Google", які є складовою частиною "Документів Google".МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» до теми: «Вивчення драми Вільяма Шекспіра «Гамлет»: проблема морального вибору в житті людини»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз драматичного художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» ДО ТЕМИ: «ОСКАР ВАЙЛЬД «ПОРТРЕТ ДОРІАНА ГРЕЯ»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі