Обмежити пошук фільтруванням:
Розв'язування текстових задач є ключовим елементом шкільної програми з математики та фізики. Ці задачі дозволяють учням зрозуміти основні принципи руху та взаємозв'язок між відстанню, швидкістю та часом. Важливим інструментом для розв'язування цих задач є таблиці, які допомагають систематизувати дані та спрощують складання рівнянь або систем рівнянь. Табличне подання даних надає змогу зручно і наочно представити величини, що входять до задачі, та їхні взаємозв'язки, що, своєю чергою, полегшує процес розв'язання задач.
Завершується 2 курс «Живопису» виконанням трьох натюрмортів - з предметів побуту у інтер’єрі, з гіпсовою моделлю маски і драпіровкою, гіпсовою моделлю голови і драпіровкою. Ці три завдання підсумовують і узагальнюють результати вивчення жанру «натюрморту» і є перехідними між 2 і 3 курсом дисципліни, дозволяють підготуватися для виконання більш складних завдань наступного року навчання в коледжі – вивчення моделі людини, написання з натури живописних етюдів голів і пів фігур людей.
Малюнок черепа виконується в трьох положеннях: анфас, профіль, три чверті. Три малюнки розміщуються в форматі А-1, розташованому горизонтально ( рекомендовано обрізати аркуш вздовж довгої сторони на 20-25 см, зробивши таким чином стрічку). Матеріал – олівець.
Найважливіше в пейзажному етюді – вірно вибудувати тональні і колірні відносини, без цього ніколи не вдасться передати конкретний стан природи і конкретний час доби. Навіть, якщо спромогтися виписати всі деталі – це все одно буде просто картинка про природу, чи то про архітектуру, яка не ніколи відобразить прозорість, пленерність, і характерність стану природи.
Розвиток критичного мислення і пізнавальної активності учнів через ви-користання проєктних і дослідницьких методів дозволяє не лише покращити якість навчання, а й сприяти професійному самовизначенню учнів.
Проєктний метод – це навчальна технологія, що передбачає самостійне, а іноді й групове виконання учнями творчого завдання, яке базується на вирі-шенні конкретної практичної або теоретичної проблеми.
Інтеграція STEM-підходів у навчання є сучасним трендом, що дозволяє поєднати теоретичні знання з практичними навичками, розвивати критичне мислення та формувати компетенції, необхідні для успішного самовизначення учнів у майбутньому. На уроках математики STEM-підходи сприяють осмисленому засвоєнню матеріалу, використанню міжпредметних зв’язків і створенню умов для застосування знань у реальних життєвих ситуаціях.
Стаття про досвід використання прийомів навчання літератури, які доцільно застосувати на дистанційних уроках.
Стаття присвячена висвітленню основних аспектів змішаного навчання на уроках української мови та літератури в умовах сьогодення. Змішане навчання втілюється в умовах широкого поширення цифрових технологій в усі аспекти життя сучасного суспільства. У статті коротко розглянуті основні найпоширеніші моделі змішаного навчання.
Навчально-методичний посібник містить теоретичний матеріал та приклади застосування цифрових інструментів (Kahoot! LearningApps та Wordwall) для створення завдань, які можуть бути використані на уроках англійської мови для формувального оцінювання учнів.
Рекомендації для вихователів закладів дошкільної освіти щодо
формування дослідницької компетентності дошкільників:
- розуміння дослідницької компетентності;
- ефективні засоби, форми та методи:
- створення дослідницького середовища;
- проведення експериментів;
- заохочення запитань;
- залучення до пізнавальної діяльності.