Користувацький вхід

Останні публікації

Метод. рекомендації

Обмежити пошук фільтруванням:



Формування навчальної мотивації у школярів початкової школи

0

Виконанню вправ завжди передує міцне засвоєння теоретичного матеріалу учнями і ретельний інструктаж учителя. Це дозволяє учням здійснювати систематичне поопераційне відтворення дій, необхідних для формування навичок розумових операцій, з поступовим їх ускладненням, підвищенням рівня труднощів, додаванням елементів індивідуальної особистісної творчості. Учитель показує зразки творчого підходу до вправи, після чого дитина включається в цілісне її виконання. У заключній стадії роботи вчитель і учні обговорюють і аналізують успіхи, вносять виправлення.



Креативні підходи до роботи з обдарованими учнями у вивченні іноземної мови в контексті НУШ

0

Стаття містить опис технологій роботи з обдарованими дітьми, різноманітні форми та поради вчителям, які працюють з обдарованою молоддю.



ФОРМУВАННЯ МЕДІАТВОРЧОСТІ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ШЛЯХОМ ЗАЛУЧЕННЯ ЇХ ДО МЕДІАДІЯЛЬНОСТІ

0

Формування медіатворчості у дітей дошкільного віку є важливою складовою їхнього розвитку в сучасному інформаційному суспільстві. Медіадіяльність не тільки розвиває у дітей навички роботи з інформацією, але й стимулює їхню креативність, критичне мислення та соціальні навички.



Рекомендації вчителям молодших класів по роботі з дитиною з порушеннями слуху в інклюзивному класі

0

Практичні поради для вчителів початкових класів, які працюють з дітьми з порушеннями слуху в інклюзивному класі. Рекомендації включають підготовку до роботи, ефективні методи комунікації, адаптацію навчального процесу, використання технічних засобів, співпрацю з фахівцями та створення підтримуючої атмосфери в класі. Мета публікації — допомогти вчителям забезпечити рівні можливості для навчання та розвитку дітей з порушеннями слуху, сприяти їхній соціалізації та навчальному успіху.



МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА: Визначення параметрів змінного струму в електричному колі

0

Методична розробка присвячена практичному застосуванню набутих теоретичних знань із розділу фізики про змінний струм. Викладені приклади проведення лабораторних робіт з учнями із набуттям ними навичок складання електричного кола за схемою; роботи з вимірювальними приладами, визначати їх параметри, як то милліамперметр, вольтметр, омметр, а також електричні компоненти для передачі та обробки електричної енергії: конденсатор, індуктивна котушка, трансформатор, вивчення особливостей їх будови та роботи в колах змінного струму.



МАРКЕТИНГ Методична розробка на тему: «Продуктовастратегія комплексу маркетингу»

0

Методична розробка навчальної дисципліни «Маркетинг» до теми «Продуктова стратегія комплексу маркетингу» рекомендується здобувачам освіти спеціальності 073 «Менеджмент» для дистанційної форми навчання.



Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури.

0

Стаття присвячена дослідженню теоретичних питань методики й організації уроків з української мови та літератури згідно нових державних стандартів загальної середньої освіти, які повинні ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання, враховувати вікові особливості психофізичного розвитку учнів, передбачати здобуття ними умінь і навичок, необхідних для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.



Стаття "Розвиток навичок слухання, читання, граматики, письма з використанням можливостей сайтів http://www.rong-chang.com, https://www.englishpage.com/ як одних з ресурсів надолуження навчальних втрат з предмету"

0

Щоденні виклики, з якими стикаються учасники освітнього процесу, створюють суттєві перепони на шляху забезпечення якості освіти, як наслідок підвищується рівень освітніх втрат.
Дослідження свідчать про негативні наслідки для розвитку особистості та добробуту цілих суспільств, серйозних економічних наслідків. Звичайно ж, слід пам’ятати і про тенденцію до накопичення та поглиблення у разі відсутності вчасних та ефективних заходів з їх виявлення та подолання.



Методичні рекомендації "Залучення здобувачів освіти до участі у Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE» та інтернет-олімпіадах"

0

Участь у Грі добровільна та платна. Безкоштовно приймають участь сироти, напівсироти та діти, позбавлені батьківського піклування (в цілому не більше 20% від загальної кількості учасників із закладу)! Статус таких учасників підтверджується адміністрацією на бланку навчального закладу (надсилається разом із відповіддями)!



Методичні рекомендації "Підготовка обдарованих здобувачів освіти до участі в олімпіадах та творчих конкурсах "

0

Лише неформальне, творче ставлення до своїх обов’язків може дати позитивні результати. Можна виділити такі складові готовності вчителя до роботи з обдарованими учнями:
• відповідний рівень і постійна підтримка фахово-інформаційного рівня роботи з обдарованими учнями (курси, семінари, конференції тощо);
• володіння методиками роботи з обдарованими учнями (індивідуальна робота, робота в групах тощо);
• володіння психологічними аспектами роботи з обдарованими учнями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі