Користувацький вхід

Останні публікації

Метод. рекомендації

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання біології

0


" Від гармонії кольорів, до душі дитини" здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії семінар - практикум для педагогів

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Буклет "Для батьків"

0

Інформаційний буклет"На допомогу батькам майбутніх першокласників"
створений для детального інформування батьків про навчальний заклад та про вчителяМетодичні рекомендації «Сучасні підходи до індивідуального навчання»

0

Індивідуальне навчання аналогічно навчання в школі, з тією лише різницею, що в даному випадку увага вчителя повністю присвячене одному учневі, даючи можливість більш глибоко розкрити предмет, більше часу приділивши незрозумілим і не зупиняючись надовго доступною. Отримуючи знання один на один з викладачем, учень не соромиться ставити запитання, більш ретельно виконує завдання, не маючи можливості сховатися за спинами однокласників, і в результаті отримує більш глибокі знання.Методичні рекомендації «Організація індивідуального навчання літературі»

0

Сьогодні мало у кого виникають сумніви, що література – предмет надзвичайно важливий та потрібний. Саме він допомагає розвивати власні думки, дати волю фантазії, бути не тільки читачем, а й глядачем, режисером і співавтором. Педагогічне завдання цього предмету полягає у тому, щоб створити гармонійну, всебічно розвинену особистість, яка вміє грамотно висловити свою думку. Адже література – це модель поведінки. Література збуджує не лише емоції, а й думку, стимулює власний духовний, творчий пошук. Література – це мистецтво, мистецтво слова, яке торкається душі.Методичні вказівки для виконання курсового проекту

1

Мета методичних вказівок - допомогти студентам своєчасно і високоякісно виконати проект з технології ремонту вагонів і досягти однорідності вимог до нього з боку керівників і консультантів.
Ці вказівки відповідають програмі дисципліни “Технологія ремонту рухомого складу” по спеціальності 5.07010502 “Технічне обслуговування і ремонт вагонів”.
Методичні вказівки базуються на теоретичному курсі технології ремонту вагонів, конструкції вагонів, двигунах внутрішнього згоряння, електричних машинах рухомого складу, холодильних машинах і установках кондиціонування повітря.Способи взаємодії як чинник ефективності педагогічної діяльності

0

Способи взаємодії як чинник ефективності педагогічної діяльності. ІІ віртуальна науково-практична конференція «Талант та елітарність»Лекції та семінарські заняття як різновид самостійної роботи студентів з історії

0

У статті розкривається суть одного з основних завдань навчального процесу - навчити студентів працювати самостійно і поповнювати свої знання з історії України у час, вільний від обов'язкових занять.З досвіду роботи вчителя фізики «Про методику проведення лабораторних робіт з фізики у середній загальноосвітній школі»

0

В даній статті розкриваються питання методики проведення лабораторних робіт з фізики та їх оцінювання у середній загальноосвітній школі«Місце гри-драматизації в освітньому процесі закладу дошкільної освіти»

1

Гра-драматизація є одним з найефективніших засобів розвитку дитини. Зміст гри-драматизації має переслідувати багато завдань. Основне з них це те, що зацікавлює, збуджує інтерес, є зрозумілим, несе в собі якусь конфліктну ситуацію, що викликає певне рішення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі