Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Модуль Волейбол. Тема: Передачі м'яча.

0

План-конспект уроку з фізичної культури
Модуль: волейбол
Клас: 8.
Тема: Передачі м’яча
Мета:
навчальна: · удосконалювати техніку виконання передачі м’яча, вивчити тактичні дії (тактику передач); підвищити взаємодію гравців під час навчальної гри, збагатити руховий досвід.
розвивальна: сприяти розвитку сили, гнучкості, координації рухів, спритності;
виховна: сприяти розвитку морально-вольових якостей – сміливості, сили волі, взаємодопомоги, товариськості, колективних дій.
Тип заняття: навчально - тренувальне.Презентація на тему "Формування в учнів стійкого інтересу до занять фізичною культурою і спортом шляхом впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках та в позаурочній діяльності"

0

формування загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвиткуКонспект уроку з настільного тенісу

0

розгорнутий план конспект уроку з настільного тенісу для учнів 10 класуКонспект заняття з фізичної культури для 8 класу. Тема: Волейбол

0

Конспект заняття з фізичної культури для 8 класів. Тема: Волейбол. Вдосконалення прийому та передачі м'яча двома руками зверху та знизу за допомогою фітнес резинок.Презентація з теми волейбол

0

Современная история повествует, что создателем волейбола, является преподаватель физкультуры колледжа Ассоциации молодых христиан в американском городе Холиоке Уильям Морган (штат Массачусетс) (1870-1942).
Однажды Морган предложил своим учащимся подбросить через рыболовную сеть надутую резиновую камеру.
Вскоре он с удивлением обнаружил, что те обмениваются пасами с явным азартом.
Новую игру назвали волейболом, что в переводе с английского означает «летающий мяч».Розвиток спритності за допомогою спортивних ігор

0

Проблема нормування рухової активності учнів має важливегігієнічне значення, тому що останнім часом відзначається прогресуючагіподинамія у молоді, що обумовлено великим обсягом навчальних занять нетільки в аудиторіях, але і вдома.
У результаті серед школярів і студентів великий відсоток знезадовільним станом здоров'я, надлишковою масою тіла,схильності до частих захворювань.
Для збереження здоров'я і високого рівня фізичних якостей школярамнеобхідний руховий режим до якого мають входити не тільки фізичнівправи і спеціальна гігієна і дієта, а й розвивають спритністьспортивні і рухливі ігри.Спортивна розвага для середніх груп "Країна Сюрпризіада"

0

сприяти піднесенню емоційного настрою дітей;
розвивати спритність, увагу, кмітливість;
виховувати любов до фізкультури, почуття дружби, колективізму.Конспект заняття з фізкультури для 1 молодшої групи

0

Тема :ПТАШЕНЯТА
Мета: Удосконалювати навички ходити по прямій доріжці (ширина 20-30см). стрибках через дві паралельні лінії (відстань 25 см), кидати м’яч дорослому та ловити його з відстані до 1 м бігові в різних напрямках; розвивати координацію рухів; виховувати дисциплінованість, увагу, вміння швидко орієнтуватися в просторі.
Обладнання: дошка(ширина 20-30см), дві мотузки (довж 1м), м’ячі 4 шт.Конспект уроку з фізичної культури для 7-го класу на тему: Футбол

0

Конспект уроку фізичної культури з елементами футболу
у 7 класі. Тема уроку : "Футбол"Конспект уроку з фізичної культури для 3-го класу на тему: "Вправи з м’ячем"

0

Конспект інноваційного уроку з фізичної культури
у 3 класі. Тема уроку: Вправи з м’ячем

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі