Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Усі уроки фізкультури: 4 клас

0

Плани-конспекти уроків фізичної культури,ігри для активного відпочинку та вправи на релаксацію.Методична розробка уроку з фізичної культури в стилі коучингу на тему: “Футбол”

0

Методична розробка уроку з фізичної культури в стилі коучингу
на тему: “Футбол”Фізкультурне свято до дня захисту дітей. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку

0

Свято до дня захисту дітей.
Мета: сприяти підвищенню настрою дітей, формуванню позитивних проявів фізичних і вольових зусиль в різних умовах. Розвивати почуття колективізму, вміння діяти в команді. Виховувати бажання активно відпочивати, брати участь у іграх, перемагати, співпереживати за друзів. Викликати інтерес до активної рухової діяльності.
Обладнання: м'яч, палички, барабани, мильні бульбашки, корзина,Фізкультурне заняття до свята Пасхи для дітей середньго та старшого дошкільного віку

0

Фізкультурна розвага до свята Пасхи
Мета: познайомити дошкільнят з традицією святкування Великодня;
розширити уявлення про народну культуру; привернути увагу дітей до історії і культури українського народу; виховувати любов до народних традицій. Розвивати швидкість і спритність, орієнтування в просторі. Виховувати дружні відносини, колективізм серед дітей.

Обладнання: циглинки, обручі, ложки, писанки, м’ячі, ілюстрації до свята Великодня, корзинки.План-конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Загальнорозвиваючі вправи як шлях до всебічного та гармонійного розвитку дитини»

0

Покращення фізичних здібностей та якостей вихованців. Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки та загальнорозвиваючих комплексів вправ. Розвиток та вдосконалення морально-вольових компетентностей.День здоров я "Міцне здоров я - гарний настрій"

0

Фізкультурна розвага до дня здоров я "Міцне здоров я - гарний настрій!" для дітей середнього та старшого дошкільного віку.Козацькі забави

0

Фізкультурна розвага для дітей середнього та старшого дошкільного віку "Козацікі забави".Гімнастика пробудження для дітей середньої групи. " Ми веселі малюки! "

1

Гімнастика пробудження для середньої групи. Ми веселі малюки!Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи.

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики
для старшої групи.

І. Ходьба звичайна (30с.). Ходьба на носочках, як «лисичка» (20с.). Ходьба на внутрішній стороні
стопи, як «пінгвін» ( 15с.). Ходьба з високим підніманням стегна, як «чапля» (20с.). Біг у серед-
ньому темпі, як «конячки» (30с.). Ходьба звичайна. Шикування врозтіч.

ІІ. Комплекс вправ «Зоопарк».
1. «Індик».
В.П. – ноги разом, руки на поясі.
Рухи головою вправо та вліво. ( темп швидкий, 10с.)
2. «Слоненя вухами махає».
В.П. – ноги разом, руки за головою.План конспект заняття гуртка загальної фізичної підготовки. «Програма тренувань для розвитку фізичних здібностей та набору м’язової маси» (Комплекс 1).

0

Розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація. Розвивати фізичні якості, розвивати навички і міцність спортсменів під час навчального процесу. Формувати спеціальні вміння та навички технік ЗРВ. Розвивати вміння і навички правильного користування тренувальним інвентарем.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі