Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку фізичної культури для учнів 9 класу Тема уроку: Прямий нападаючий удар. Передача м’яча двома руками зверху.

0

Місце проведення: спортивний зал.

Інвентар: волейбольні м’ячі, ноутбук, проектор, екран, свисток, нестандартне спортивне обладнання.
Мета уроку: виховання правильного ставлення до свого здоров’я, підвищення функціональних можливостей учнів, виховання взаємовиручки, активізація пізнавального інтересу до уроків фізичної культури.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ ТАКТИЧНИХ ДІЙ В НАПАДІ ТА ЗАХИСТІ В ГАНДБОЛІ .

0

Сучасний розвиток гандболу вимагає більш ефективної підготовки, спрямованої на різнобічний фізичний розвиток дітей, засвоєння та удосконалення техніко-тактичних прийомів гри з одночасним розвитком їх ігрової розумової діяльності, специфічної діяльності під час змагань при грі в нападі та захисті.Туристичне свято «Галявина веселих туристів»

1

Мета: розвивати інтерес дітей до туризму, виховувати бажання перемагати, вчити колективізму, дружбі, взаємодопомозі, вчити любити і берегти природу.
Ведучий: Сьогодні у нас прекрасне свято – День туризму. Бо хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.Спортивне свято «Мала олімпіада»

1

1-й учень.
Всюди друзів ми знаходим.
З ними – як одна сім'я.
Але нам без друга спорту
Не прожити ані дня.
2-й учень.
В нашому таборі
Знову свято!
Тут і музика і сміх!
На спортивнім святі нині
Ми вітаємо усіх!..Виховний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1

У спортивному заході взяли участь учні четвертого класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.Урок фізичної культури. 5 клас. Футбол

0

Ознайомити учнів із правилами безпеки під час виконання фізичних вправ
для гри у футбол.
Повторити техніку пересування бігом зі стрибками і зупинками.
Виконувати вправи з м'ячем: ведення зі зміною швидкості, удари
зовнішньою час¬тиною підйому по нерухомому м'ячу.
Сприяти розвитку координації рухів учнів.Розробка інноваційного уроку з фізичної культури для 7 класу з теми «Гімнастика»

0

План ― конспект
Інноваційного уроку фізичної культури
для учнів 7 класу.
Тема уроку: Гімнастика
Мета: сформувати навики оволодіння елементами гімнастики.
Завдання уроку:
1. Ознайомити з елементами нетрадиційних видів спорту (скандинавська ходьба (Nordic walking), паркур, атлетична гімнастика);
2. Навчати учнів контролювати свій стан під час виконання гімнастичних вправ ;
3. Розвивати швидкість, силу, гнучкість,швидкісно-силові якості, витривалість; покращити роботу серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату;Урок-тренінг з фізичної культури "Сучасні олімпійські ігри"

0

Урок–тренінг з фізичної культури "Сучасні олімпійські ігри. Види спорту на літеру «Б»" Цей урок-тренінг ознайомить учнів з історією сучасних Олімпійських ігор і видами спорту, які починаються на літеру « Б»; розкриє поняття «літні» та «зимові» Олімпійські ігри; надасть змогу відпрацювати комунікативні навички групової роботи; створить на уроці дружню атмосферу ; зацікавить учнів у вивченні нових рухливих ігор та видів спорту.«Правила санітарії та гігієни під час занять легкою атлетикою. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі. Біг 30 м та 60 м . Рівномірний біг 1000м. Рухливі ігри»

0

Мета :
- повторити правила санітарії та гігієни під час занять легкою атлетикою,
- вдосконалювати техніку бігу на коротку дистанцію,
- розвивати координацію рухів, витривалість,швидкість,
- виховувати потребу в постійному фізичному удосконаленні та збереженні власного здоров’я.VII-й Нікопольський міський відкритий Кубок воїнів-інтернаціоналістів зі спортивного туризму серед школярів Нікопольського регіону до 25 -ї річниці Незалежності України

0

Популяризація пішохідного туризму, як наймасовішого та доступного виду спортивного туризму і активного відпочинку. Військово - патріотичне виховання молоді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі