Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку фізкультури з елементами футболу для учнів 3-х класів

0

Урок фізкультури з елементами футболу для учнів 3-х класів. Цей урок - універсальний, його можно використовувати і для учнів 2-х і 4-х класівбінарного заняття з цікавої математики та розвиваючих ігор ."Зимова подорож"

0

«Закріплення понять «один – багато, великий – малий», закріплення геометричних фігур. Ходьба з перешкодами, дихальна гімнастика. Стежками зимового лісу».
Мета: Закріпити поняття «високий – низький», «великий – маленький», «один – багато».
Розвивати координацію рухів, дихальний апарат, гнучкість, логічне мислення, дрібну моторику рук дитини.
Виховувати морально-етичні якості по відношенню до тварин, до оточуючого середовища, дружбу, взаємодопомогу, чуйне ставлення до ближнього.
Тип заняття: бінарне заняття (логіка з елементами Монтесорі та розвиваючі ігри).
Матеріали:З досвіду роботи

0

В наш час фiзичне виховання пiдростаючого поколiння є одним iз найважливiших напрямiв дошкiльної освiти.Методичні рекомендації

0

Використання на фізкультурних заняттях інноваційних технологій дають змогу систематично, послідовно формувати, закріплювати й удосконалювати рухові вміння та навички, розвивати фізичні якості, оптимізувати рухову діяльність.Розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей на уроках фізичної культури

0

Збір, аналіз та систематизація матеріалу щодо вивчення проблеми
“Розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей на уроках фізичної культури”Правильна постава в дитячому садку і профілактика її порушень

0

Завдання:
На доступному рівні дати вихованцям знання про поставу.
Формувати у дітей правильну поставу і долучати їх до здорового способу життя.
Навчати вправам, спрямованим на формування постави.
Вчити самоконтролю за положенням тіла при виконанні рухових дій.
Продовжувати навчати дітей виконувати вправи на гімнастичній лавці, зберігаючи стійке положення тіла, погоджуючи свої дії з діями партнера.
Розвивати уяву, увагу, зосередженість, силу м'язів спини, спритність, гнучкість, швидкість рухової реакції, координацію рухів.Свято м’ячів і повітряних куль

0

Завдання . Удосконалювати рухові вміння та навички , розвивати фізичні якості : силу, спритність, швидкість в естафетах та іграх з м'ячами і кулями. Виховувати почуття взаємодопомоги, уваги один до одного , сприяти розвитку творчої уяви і дружелюбностіКомплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи (з степ – платформами)

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи
(з степ – платформами)
МЕТА: розвивати почуття естетичної насолоди, задоволення від синхронного виконання вправ.

Ходьба на п’ятках, на носках (25с.), спиною вперед(25с.), з випадами(25с.).
Біг спиною вперед, зберігаючи напрям та рівновагу (30с.)

1. «Розімнемо плечі» (10раз)
В.п. – о.с., стоячи перед степ – платформою, руки опущені вздовж тулуба.
1-3 піднімаємо праве (ліве) плече
2-4 – опускаємо

2. «Носочок» В. П. – стоячи перед степ – платформою, почергова ходьба на місці правою, лівою ногою.Сценарій райониих спортивних змагань дошкільників "Спорт єднає усіх дошкільнят"

0

Матеріали сценарію допоможуть фізичним керівникам та вихователям дошкільних навчальних закладів розробити захід, естафетні завдання та музичні заставки,які направлені на виховання позитивного ставлення до рухової активності дошкільників, на виявлення кращих фізично розвинених дітей.Подорож краплинок

1

Підсумкове заняття з фізичної культури з використання здоров’язбережувальних технологій
Забезпечити інтерес та активну участь дітей у виконанні рухових дій з використанням прав сюжетного характеру, різноманітністю фізкультурного обладнання та інвентарю нетрадиційного обладнання, впроваджувати вправи з профілактики порушень постави, плоскостопості, вдосконалення вестибулярного апарату.
Вдосконалювати вміння виконувати вправи з основних рухів:трізні види ходьби, бігу, вправи для рук і плечового поясу, тулуба, ніг, шикуватися за допомогою вихователя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі