Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з фізичної культури

0

Урок з фізичної культури. Школа пересувань, та школа стрибків.Метання м'яча.Комплекси вправ для гармонійного розвитку дітей шкільного віку

0

Значення ранкової гімнастики добре всім відомо. Щоденна ранкова гімнастика позитивно впливає на здоров”я людини, загартовує організм людини, створює добрий настрій, підвищує працездатність, сприяє правильному фізичному розвиткові та формує правильну поставу.
Систематичні заняття ранковою гімнастикою привчають людей до акуратності, виховують навички особистої гігієни, саме те, що необхідне людині для плідної праці та навчанняРозробка уроку з фізичної культури «Навчання техніці подвійного кроку» (Модуль «Баскетбол»)

0

Урок фізичної культури з модуля :баскетбол(навчання техніці подвійного кроку)ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФУТБОЛУ ДЛЯ УЧНІВ 5-ГО КЛАСУ

1

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФУТБОЛУ ДЛЯ УЧНІВ 5-ГО КЛАСУШЛЯХИ СТИМУЛЮВАННЯ ТВОРЧОЇ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

1

Бути вчителем, викладачем, педагогом ― це мистецтво та майстерність, в якій поєднується увесь людський досвід, який охоплює усі ланки різноманітного життя.
Хореографічне виховання має велике значення. Засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до всього красивого, витонченого. Танець, як сукупність виразних і організованих рухів, підкорених загальному ритмові, втілених у завершену художню форму, має невичерпні можливості для розкриття думок і почуттів танцюючих. І саме педагогові треба вміти розкрити і розвивати творчий потенціал дитини.Інтегрований урок з фізичної культури з урахуванням предмету біології «Волейбол»

1

У даному матеріалі діти усвідомлюють про значення розминки для організму людини та про значення кровообігу для життєдіяльності організму. Учні опановують знання про діяльність серцево-судинної системи. Підвищується інтерес до уроків біології, та фізичної культури.Інтегрований урок з фізичної культури та географії України «Волейбол»

0

Інтегрований урок фізичної культури та географії України, не тільки сприяє розвитку фізичних та технічних навичок гри у волейбол, але й допомагає учням опанувати знання з географії України. Виховує патріотичне ставлення до своєї країни та її регіонів. Інтегровані уроки стають ефективним шляхом до розширення мовленнєвої компетенції учнів, сприяють розвитку чуттєво емоційного сприймання навколишнього світу, а також розвитку мислення учнів.Сценарій інтегрованого позакласного заходу з англійської мови та фізичної культури для 6-х класів «Займатися спортом – це модно, престижно, корисно!»

0

Сценарій інтегрованого позакласного заходу
з англійської мови та фізичної культури
на тему: «Займатися спортом – це модно, престижно, корисно!»
для 6 – х класівЗаняття з фізичної культури на тему: «Космічна подорож»

0

продовжувати вчити технічно правильно виконувати загально розвивальні вправи, вправляти у використанні фітболу та формувати навички правильної постави, утримування рівноваги, координації рухів під час виконання вправ на м’ячах; виховувати організованість, дбайливе ставлення до свого здоров’я, дисципліну, увагу та уяву; розвивати силу, спритність, гнучкість, швидкістьРозвиток гнучкості, координації рухів танцювальними вправам

0

Мета: удосконалити техніку виконання базових елементів та зв'язок в танцювальній аеробіці
Завдання :
- розвивати фізичні якості ( силу,витримку, гнучкість) ;
- формувати правильну поставу;
- закріпити техніку базових кроків в танцювальній аеробіці (March , Step touch, Open step, Heel touch);
- удосконалити навички танцювальної композиції;
- виховувати почуття колективізму, відповідальності, цілеспрямованості., красоту руху та почуття ритму.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі