Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Ігри та вправи з елементами спорту для дітей старшого дошкільного віку

0

Запропонована робота зацікавить вихователів дошкільних навчальних закладів. В ній зібрані рухливі ігри та вправи спортивного характеру з елементами катання на санчатах, на самокаті, ходьби на лижах, з елементами настільного тенісу, бадмінтону, хокею, баскетболу, футболу. Буде цікавою для роботи з дітьми старшого дошкільного віку.урок з легкої атлетики у 6 класі.Метання м'яча.

0

У розробці використано інноваційні методи роботи. виховання здорового способу життя.Застосування народних, рухливих, сюжетно - рольових ігор у фізкультурно-спортивній роботі

0

Застосування народних, рухливих, сюжетно - рольових ігор у фізкультурно-спортивній роботі.Відеоролік "Фізичне виховання в ШЗШ І-ІІІ ст. №11"

0

Фізичне виховання в Шосткинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №11
Сумської області«Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу у 9-му класі»

0

«Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу у 9-му класі»ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ НА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ АСПЕКТІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

0

Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя як невід'ємної частини загальної культури особистості, сприяння повноцінному фізичному розвитку особистості, формування її фізичних здібностей, зміцнення здоров'я, формування гармонії тіла й духу - мета фізичного виховання, одного із головних напрямків виховної роботи коледжу.Сценарій спортивно-музичного свята "Веселі старти"

0

ВЕСЕЛІ СТАРТИ
Мета заходу:
1) поглиблювати знання, уміння та навички, що отримані учнями на уроках фізичної культури;
2) сприяти зміцненню здоров’я учнів;
3) залучати учнів до рухової діяльності за допомогою рухливих ігор і естафет;
4) виховувати організованість, дисциплінованість і витримку.
Місце проведення: спортивна зала

Інвентар: свисток; стійки; баскетбольні, футбольні м’ячі; обручі; скакалки; бар’єри;обручі;гімнастичні палиці; грамоти.

Умови проведення: у змаганнях беруть участь команди учнів 8-9 класів у складі 6 чоловік.Спортивно-розважальне свято «Козак чи козачка?»

0

Спортивно-розважальне свято "Козак чи козачка?" для учнів середньої школи.
Сприяє патріотичному вихованню учнівської молоді та спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу.Конспект уроку фізичної культури - 8 клас

0

План-конспект уроку з фізичної культуру на тему "Баскетбол" для учнів 8-го класу.Сценарій фізкультурно-оздоровчого свята «Відкриття шкільної спартакіади»

0

До уваги пропонується: Сценарій фізкультурно-оздоровчого свята «Відкриття шкільної спартакіади»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі