Користувацький вхід

Фізичне виховання, спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:.Степ-аейробіка

0

Розвивати музично-ритмічну координацію, почуття ритму і рухових здібностей; вміння узгоджено рухатися. Засобами фізичних вправ та ритмічної музики розвивати та удосконалювати у дітей навички рухової діяльності. Привчати до фізичної активності, уміння переносити фізичні навантаження.Сценарій проведення свята: «Малі олімпійські ігри»

0

Сценарій проведення свята: «Малі олімпійські ігри»
Мета: - Ознайомлення з історією виникнення олімпійських ігор.
- Формування позитивних мотивацій до занять фізичною культурою і спорту.
- Сприйняття гармонійного розвитку особистості дитини.
Обладнання: технічні засоби для музичного супроводу, спортивне обладнання: 4 обруча, , 10 обручів малого діаметра, прапорці, ,2 баскетбольні м’ячі, дуги , кеглі гімнастичні лави, символіка олімпійських ігор
Місце проведення: спортивний майданчик
Ведучий: Любі діти , запрошуємо всіх на свято спорту, миру і краси.Конспект заняття з фізичного виховання в ІІ молодшій групі

0

Конспект заняття з фізичного виховання в ІІ молодшій групі
Мета: формувати у дітей знання про олімпійські ігри;
Розвивати інтерес до спорту;
Вчити дітей діяти в команді;
Сприяти розвитку у дітей змагальних якостей.

Інвентар:

Хід
Діти, я сьогодні отримала запрошення на малі олімпійські ігри, ви згодні приймати участь. Тож нам потрібно підготовитись. ( зробити емблеми, та поділитися на команди.)
Під музику діти заходять до зали, і займають свої місця.
Привітання команд :конспект заняття з фізкультури для ІІ молодшої групи

0

КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З ФІЗКУЛЬТУРИ
ДРУГА МОЛОДША ГРУПА.
Тема: Рівновага. Стрибки.
Мета:закріпити комплекс загально розвивальних вправ; учити дітей ходити по гімнастичній лаві, приставляючи п’ятку однієї ноги до носка іншої; закріплювати вміння стрибати з обруча в обруч; Д/Г «Квочка і курчати»-увага, кмітливість; виховувати інтерес до занять з фізкультури.
Обладнання: гімнастична лава (ширина 20см, довжини 2м); обручі (4шт.); ребриста дошка.
Хід заняття.
1Вступна частина.Конспект нетрадиційного заняття ( малювання свічкою) в середній групі на тему: «Снігопад»

1

Конспект заняття з фітбол – гімнастики для дітей середнього дошкільного віку.
Тема. "Колобочки".

Вихователь: Коваленко Т.В.Комплекс вправ ранкової гімнастики для дітей І молодшої групи «Веселі зайченята»(з двома цеглинками LEGO)

0

Мета: розучити комплекс вправ ранкової гімнастики, удосконалювати вміння виконувати загальнорозвиваючі вправи. Дати дітям позитивний емоційний заряд на весь день.Комплекс вправ ранкової гімнастики для дітей І молодшої групи «Веселі іграшки» (з двома цеглинками LEGO)

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики
для дітей І молодшої групи
«Веселі іграшки» (з двома цеглинками LEGO)« Дистанційне інтернет-навчання в умовах пандемії. Організація та досвід проведення занять з фізичного виховання».

0

Дистанційне навчання в умовах пандемії з фізичного виховання.
Нове сучасне онлайн навчання студентської молоді.День народження Super Mario

0

Виховувати бажання дітей зростати здоровими,спритними.Розвивати швидкість, спритність, гнучкість, увагу, творчі, фізичні та вольові зусилля дітей і дорослих в умовах змагання. Виховувати товариськість, вміння діяти і співпрацювати.Спонукати дітей до рухової творчої активності.Методична розробка проведення спортивної вікторини

0

На конкурс відводиться 10 хвилин. Кожному класу даються листи з 10 питаннями на спортивну тематику, кожній команді питання формуються окремо, деякі питання можуть повторюватися. У конкурсі можуть приймати участь класні керівники

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі