Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Фізичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Річний план виховної роботи (7 клас)

2

Виховна робота у 7-му класі спланована на рік за напрямками: Вересень - "Я пізнаю світ"; жовтень - "Знай, люби, бережи"; листопад - "Національна гордість - сестра патріотизму"; грудень - "Істина - в доброчинності"; січень - "Любов і доброта - основні ідеали справжньої людини. Бійтеся байдужих людей"; лютий - "Рідний дім залишається в серці, як далеко від нього не йди"; березень - "У жінці - душа народу"; квітень - "Нам із землею разом жити"; травень - "Уклін живим - загиблим слава"; Червень - "У літечко веселе відкрила школа двері"Календарно-тематичне планування уроків трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, основ здоров'я, фізичної культури. 3 клас (за новою програмою)

0

Календарно-тематичне планування уроків трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, основ здоров'я, фізичної культури для 3 класу (за новою програмою).Конспект уроку фізичної культури "Козацькі розваги"

0

Матеріал може бути використаний під час підготовки до уроків фізичної культури у початковій школі.З досвіду роботи завідуючої КДНЗ № 62 Сівохи Світлани Леонідівни Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми в дошкільному закладі з використанням інноваційних технологій.

0

В досвіді розкрита організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми
в дошкільному закладі з використанням інноваційних технологій.Фестиваль "Гармонія рухів"

0

Фотозвіт про проведення фізкультурно - оздоровчого фестивалю "Гармонія рухів" у дошкільному навчальному закладі № 91 м. КраматорськаБінарний позакласний захід з англійської мови та фізичної культури "В пошуках скарбів капітана Гранта"

0

Бінарний захід "В пошуках скарбів капітана Гранта" є сценарієм з англійської мови та фізичної культури.Правила поведінки на воді

0


клік по картинці для перегляду в більшому розмірі

Назва: Плакат "Правила поведінки на воді"
Жанр: роботи в Photoshop
Автор: AnnaZ
Сторінок: 1
Формат|Якість: а2+а4, bmp, 300 dpi
Розмір: 52 мб

Скоро літо. Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення необхідно дотримуватись певних правил. Цей плакат розроблений саме для цього. ДЛя використання в дитячих установах - таборах, садочках та ін...Баскетбол

0

1. Сприяти засвоєнню учнями основних елементів техніки гри у баскетбол та розвитку їх фізичних якостей й функціональних можливостей їхнього організму.
2. Створювати для учнів ситуації успіху з метою ефективного виконання навчальних завдань.
3. Прищеплювати любов до здорового способу життя.програма роботи над індивідуальним науково-методичним проектом "Оздоровча спрямованість уроків фізичної культури"

0

Сучасний педагог має бути готовим до змін, що відбуваються в системі освіти XXI століття – освіти для Людини. Здатним приймати сміливе педагогічне рішення, виявляти ініціативу, творчість. Немає сумніву, що проблему оздоровчої спрямованості уроків фізичної культури, їх ефек-тивності, результативності можна розв'язати тільки за умови забезпечення високої компетентності та професійної майстерності кожного педагога.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі