загрузка...
RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Фізичне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з фізичної культури для учнів 9 класу

0

“Затверджую”
Методист_______________
Учитель ф. к.____________

Конспект уроку
з фізичної культури для учнів 9 класу
Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Дусматов Олег Маруфович

Дата проведення:

Задачі:
1.Повторити техніку низького старту
2. Сформувати уявлення про стартовий розгін
3. Закріпити стрибок в довжину з місця.
4. Навчити техніки метання малого м’яча на дальність.
Мета:Креативність і творчі прийоми викладача фізичного виховання.

2

Креативність означає комплекс інтелектуальних і оригінальних особливостей викладача сприяючих самостійному висуненню проблем, генеруванню великої кількості особливих ідей і не шаблонному їх рішенню.Творчий проект "Вплив фізичного виховання на розвиток дітей дошкільного віку"

0

У посібнику «Вплив фізичного виховання на розвиток дітей дошкільного віку йдеться про фізичний розвиток - фізіологічний та педагогічний процес, спрямований на досягнення фізичної досконалості, зміцнення здоров’я, підготовку підростаючого покоління до дорослого життя та праці , надаються методичні рекомендації щодо фізичного розвитку. Автор дає практичні рекомендації щодо створення умов фізичного розвитку з досвіду колективної роботи.театралізована фізкультурна розвага по пожежній безпеки "Кицін будинок"

0

Театралізована фізкультурна розвага "Кицін будинок"
Підвищувати інтерес дітей до фізичної культури; Виховувати доброту і взаємодопомогу в команді; В ігровій формі розвивати основні фізичні якості: силу, витривалість, спритність; Створювати умови для узагальнення елементарних правил з техніки пожежної безпеки, знань у дітей та вміння використовувати їх для свого здоров'я.Інноваційно-інтегрований урок-змагання з фізкультури та історії за навчальним модулем (баскетбол) для учнів 6 класу.

0

Методична розробка є інноваційно-інтегрованим уроком-змаганням з фізичної культури та історії за навчальним модулем "баскетбол" для учнів 6 класу.
Поданий матеріал сприяє розвитку фізичних якостей та формуванню стійкого інтересу до уроків фізичної культури, гармонійному розвитку учнів.Психічне та фізичне здоров'я школярів. Формування довільної поведінки.

0

У роботі розкриті загальні засади педагогіки, психології, функції процесу навчання, розвиток навичок і рухових якостей, формування основ здорового способу життя. Подано матеріал про довільну поведінку, яка опосередкована певними правилами та нормами, безпосередню роль та допомогу батьків у навчанні, вихованні та формуванні всебічно розвиненої гармонійної особистості.План-конспект уроку з фізичної культури 5 клас (модуль баскетбол)

0

План-конспект уроку з
фізичної культури
5 клас
(модуль баскетбол)
2014 - 2015 навчальний рік

ТЕМА УРОКУ: Кидок м'яча у кошик однiсю рукою вiд плеча.Методика навчання вправ у висах і упорах на уроках фізичного виховання

0

методична розробка уроку з фізичного виховання для викладачів "Методика навчання вправ у висах і упорах на уроках фізичного виховання"На лесной полянке

0

Оздоровительно-коррекционное занятие
На фитболах для детей
средних групп
по методике Н.Н.Ефименко
«На лесной полянке»
Инструктор по физической культуре Дремова С, Б.
г.Краматорск ДОУ№97Коррекционно оздоровительное занятие по физической культуре на фитболах

0

Коррекционно оздоровительное занятие по физической культуре на фитболах, для детей старших групп. С элементами парной гимнастики, массажа и самомассажа.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі