Користувацький вхід

Останні публікації

Фізичне виховання, спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з лікувальної фізкультури

0

Дефіцит рухової активності є однією з причин значної кількості захворювань серед учнів, порушень в них постави, розвитку плоскостопості тощо.
Без активних рухів, без фізичних вправ неможливий розвиток та зміцнення м’язів. Необхідно застосовувати заходи, спрямовані на профілактику та усунення порушень постави в учнів, що сприяють утриманню правильної постави не тільки коли вони стоять, а й у положенні, сидячи та лежачи. Слід прищеплювати звичку тримати правильну позу під час занять та в повсякденному житті.Методична розробка заняття гуртка фітнес-аеробіки на тему: «Вдосконалення техніки виконання вправ з фітболом за рахунок підвищення стану фізичної підготовленості вихованок»

0

Одним із інтерактивних методів навчання вважаю заняття з фітнес-аеробіки під час яких ми використовуємо фітболи. Вправи з фітболами відмінно формують поставу й зміцнюють м’язи хребта, розвивають координацію. Сидячи на м’ячі вихованкам потрібно постійно утримувати рівновагу, напружуючи при цьому безліч м’язів. За рахунок коливань стимулюється робота внутрішніх органів і систем організму; прискорюється формування умовно-рефлекторних зв’язків у головному мозку, необхідних для інтелектуального і психічного розвитку.урокКомплекс фізичних вправ для виправлення сутуловатої постави в домашніх умовах під час карантину

0

Основним засобом формування правильної постави, корекції порушень і профілактики є застосування загальнорозвиваючих та спеціальних коригуючих вправ. До загальнорозвиваючих належать вправи, які зміцнюють м’язи всього тіла, до спеціальних — корегувальні вправи, які сприяють вихованню стійких навичок правильної постави та усуненню її порушень.САМОСТІЙНІ ЗАНЯТТЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

0

Введення
1 Рекомендації загального характеру
2 Планування самостійних занять
3 Форми й організація самостійних занять
4 Методика самостійних тренувальних занять
5 Засоби для організованих і самостійних занять
6 Самоконтроль учнів, що займаються, за станом свого здоров’я
ВисновокПідвишчення рухової діяльності у дітей молодшого шкільного віку на уроках фізичної культури

0

Тема урока: повышение развития двигательная активность на уроках физической культуры у детей младшего школьного возраста.

Цели урока:
1.Образовательная:
Закрепление подвижных игр «У медведя во бору», «Хитрая лиса», «Охотник и зайцы». Развитие основных двигательных способностей (скоростных, скоростно-силовых, координационных, выносливость).

2. Воспитательная:
Развитие навыков взаимодействия в игровых групповых заданиях, творческое воображения. Воспитывать выдержку и самообладание в соревновательно–игровой деятельности.Заняття з фізкультури для раннього віку "Козенятка"

0

Заняття з фізкультури для дітей раннього віку "Козенятка".На занятті виховуємо інтерес до спільних дій з однолітками.Фізична культура. Позакласна робота.

0

Учні заходять до залу та сідають на лаву. Повідомлення завдань уроку. Питання про самопочуття. Перевірка спортивної форми. Вимірювання ЧСС за 15 сек.

- А зараз ми перевіримо, чи готові ви до уроку. Що найперше потрібно знати, щоб розпочати урок? Правильно, правила безпеки. І зараз ми разом з вами створимо баннер-пам'ятку для всіх учнів. Я вам роздаю картки з правилами техніки безпеки на уроці. На стіні ви бачите незакінчений баннер. На ньому не вистачає правил. Вам потрібно приклеїти картки, поділяючи їх на дві групи: вірно і невірно .Цікавий урок фізкультури - 7 клас.

0

Фізична культура - це цікаво і корисно.Урок Фізичної культури
може бути незвичайним.план-конспект уроку

0

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
з фізичної культури для учнів 6-их класів
Підвищити інтерес учнів до уроків фізичної культури.
Сприяти гармонійному розвитку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі