Користувацький вхід

Останні публікації

Фізичне виховання, спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Фізкультурна розвага для дітй середньої групи «Юний пожежний»

0

формувати у дітей поняття "пожежна безпека";закріпити знання про причини виникнення пожежі; виховання взаємодопомоги, доброзичливого ставлення один до одного, гордості за людей даної професії;активізація рухової активності, розвиток фізичних якостей: спритності, швидкості, сміливості.Пілатес. Здорова спинка у дитинки

1

Тема: Пілатес. Здорова спинка у дитинки

Мета: привернути увагу дітей до будови тіла, вчити дітей піклуватися про своє здоров’я. Розвивати м’язи ніг, рівновагу, спритність, координацію рухів, увагу. Формувати здорову стопу та хребет. Зміцнювати захисні сили організму, шляхом використання елементів масажу. Виховувати бажання піклуватися про своє здоров’я. Виховувати бажання піклуватися про своє здоров’я.

Тип заняття: формування практичних умінь і навичок.

Форма заняття :групове.

Обладнання: килимки

Вікова категорія дітей: 8-10 роківСтретчінг для найменших. У світі тварин

0

Мета: навчити дітей елементам стретчінгу, що сприяють зміцненню «черевного дихання», м’язів шиї, вмінню тримати рівновагу, розвитку грудної клітки і плечового пояса; підвищити м’язовий тонус і гнучкість, зняти нервово-м’язове напруження, розкрити духовний потенціал; зміцнювати м’язи тулуба та ніг, дисків хребта і органів травлення; зміцнення нервової системи, суглобів стопи, правильному формуванні хребта та ніг; виховувати любов до тварин та навколишнього світу.
Тип заняття: формування практичних умінь і навичок.

Форма заняття:групове.

Вікова категорія дітей: 3 рокиЙога - імітація рухів тварин. Подорож в зоопарк

0

Мета: продовжувати навчати дітей різним видам імітаційних рухів (вправ) Створити позитивний психоемоційний настрій. Розвивати у дітей координацію рухів та фізичні якості: спритність, гнучкість, координацію рухів, витривалість, м’язову свободу, старанність. Сприяти формуванню правильної і гарної постави, зміцненню опорно — рухового апарату, нервової та дихальної системи. Розвивати психічні якості: слухову увагу, ритмічність, пластичність, уяву. Виховувати бажання піклуватися про своє здоров’я.

Вікова категорія дітей: 5 роківКонсультація для батьків «Рухова активність - запорука здоров’я»

0

Рухлива активність багатьма авторами визначається як один з основних засобів і методів фізичного виховання і використовується в переваж на етапі закріпленні та удосконаленні рухових навичок.Спортивна розвага для дітей середніх груп. Пригоди в лісі.

0

Спортивна розвага для дітей середніх груп.
Пригоди в лісі.
Мета: Закріплювати знання дітей про шкоду вогню при необережному поводженні з ним. Вправляти в навичках, про повзання під дугою, метання в горизонтальну ціль, бігові по дощечці, стрибків з обруча в обруч. Розвивати спритність, рівновагу, окомір.
Виховувати уважність, обережність.
Обладнання: шапочки, вел. коробка сірників, картки 101, 2 телефони, басейн, 2 відра, 6 обручів,2 дуги, 10 мішечків з піском, 2 дощечки.
Хід.

1. Діти заходять до зали.
- сьогодні ми з вами відправимось в подорож до лісової школи безпеки.Конспект відкритого сюжетного заняття з фізичної культури для дітей старшого дошкільного віку

0
Конспект відкритого сюжетного заняття з фізичної культури
для дітей старшого дошкільного віку з урахуванням гендерного підходу
«Ми мандрівники»


Фізкультурне заняття

0

Конспект фізкультурного заняття для дітей молодшого дошкільного віку за методикою Вильчковського Тема: "Врятуємо Сніговичка з полону Снігової Королеви"баскетбол 10 класи. конспект уроку

0

розвернутий план - конспект уроків з баскетболу для учнів 10 класуСценарій спортивного свята для дітей старшого дошкільного віку Моя Батьківщина .

0

Освітні задачі: Збереження і зміцнення здоров’я дітей. Формування у дітей бажання зростати повноцінно здоровою особистістю.
Виховні задачі: виховувати у дітей через любов до Батьківщини, до рідного міста патріотичні почуття; гордість за свій народ, любов до Батьківщини; формувати вміння слухати інших дітей під час обговорення; спонукати дітей виявляти інтерес до історії рідного міста, країни; поглибити й активізувати знання дітей про рідне місто, рідний край; розвивати мислення, зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, уяву, дрібну та загальну моторику рук; активізувати словник дітей за темою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі