Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Фізичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Охорона праці, безпека життєдіяльності під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах

0

Охорона праці,
безпека життєдіяльності
під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх
навчальних закладах

http://ozbjop.ucoz.ua/rekomend_burlaka.docРУХЛИВІ ІГРИ НА ПЕРЕРВАХ - ОДНА З СКЛАДОВИХ ЗДОРОВ'ЯЗ-БЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

1

Школа повинна виконати оздоровчу роль, тому що суспільству стає небайдуже, якою ціною для здоров'я підростаючого покоління здобуваються знання, тому що здоров'я - це головна людська цінністьСценарій спортивного свята для учнів початкової школи. Веселі змагання в країні Олімпії, присвячені двадцятій річниці олімпійського руху в Україні.

0

Спортивне свято проводиться з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховування любові до занять фізичною культурою і спортом; розвитку рухового апарату, фізичних вмінь та навичок; виховання почуття дружби, колективізму, взаємовиручки; ознайомлення з історією виникнення олімпійського руху в Україні.Школа активного відпочинку. Естафети "Веселі старти"

0

Для учнів першого класу актуальним є ознайомлення із правилами поведінки на спортивному майданчику; закріплення рухових дій та розвиток швидкості, спритності засобами естафет. Необхідно виховувати морально-вольові якості молодших школярів під час командних змагань.Розвиток дітей молодшого шкільного віку

0

Анатомо-фізіологічні особливості молодшого школяра не можна розглядати як маленьку копію дорослої людини. Розвиток дитини супроводжується змінами в організмі, що мають кількісні і якісні показники росту й розвитку та залежить як від біологічних, так і від соціальних факторів. Кожному віку властиві свої особливості.Методические рекомендации по модулю «Бадминтон» на уроках физической культуры для 5-9 классов.

0

Давным-давно
Изменчивые боги,
Устав от войн,
Опасностей и ран,
Чтоб отдохнуть
От горя и тревоги
Придумали: ракетку и волан.
Мир предсказуем:
День и ночь, и утро,
Но есть один
Не писаный закон:
Кто любит спорт,
Тот поступает мудро.
Особенно любите -
Бадминтон.
Пускай удача
Улыбнется редко,
Но вечна мудрость
Всех времен и стран:
Года ничто,
Когда в руках ракетка,
Века ничто,
Когда в игре волан.Річний план виховної роботи (7 клас)

2

Виховна робота у 7-му класі спланована на рік за напрямками: Вересень - "Я пізнаю світ"; жовтень - "Знай, люби, бережи"; листопад - "Національна гордість - сестра патріотизму"; грудень - "Істина - в доброчинності"; січень - "Любов і доброта - основні ідеали справжньої людини. Бійтеся байдужих людей"; лютий - "Рідний дім залишається в серці, як далеко від нього не йди"; березень - "У жінці - душа народу"; квітень - "Нам із землею разом жити"; травень - "Уклін живим - загиблим слава"; Червень - "У літечко веселе відкрила школа двері"Календарно-тематичне планування уроків трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, основ здоров'я, фізичної культури. 3 клас (за новою програмою)

1

Календарно-тематичне планування уроків трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, основ здоров'я, фізичної культури для 3 класу (за новою програмою).Конспект уроку фізичної культури "Козацькі розваги"

0

Матеріал може бути використаний під час підготовки до уроків фізичної культури у початковій школі.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі