Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Фізичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Удосконалення техніки плавання способом брас

0

Урок культури плавання в 6 класі за темою "Удосконалення техніки плавання способом брас". Метою уроку є забезпечення здатності правильно узгоджувати роботу рук, ніг та дихання при плаванні способом брас з дотриманням правил поведінки та безпеки життєдіяльності під час навчальних занять.Методична розробка уроку з фізичного виховання 9 клас "Баскетбол"

0

Розробка уроку з фізичного виховання у 9 класі з теми "Баскетбол" з фотографіями.Креативна особистість - мета ХХІ століття

0

Здоров'я - це абсолютна і неминуща життєва цінність, яка займає одну з верхніх сходинок в ієрархічній драбині цінностей всього людства. Здоров'я є тим ресурсом, від ступеня володіння яким залежить рівень задоволення практично всіх потреб людини. Воно, виступаючи в якості основи активної, творчої та повноцінного життя, бере участь у формуванні ідеалів гармонії та краси, визначає зміст і щастя людського буття.Розробка уроку гімнастики з елементами фітнесу

0

Гімнастика
Завдання:1. Вдосконалювати техніку виконання опорних cтрибків.
2. Вивчити елементи фітнесу.
3. Сприяти розвитку швидкості та спритності у гімнастичній естафеті.
4. Сприяти вихованню морально-вольових якостей, дисциплінованості, відповідальності, вміння долати труднощі.Розробка інноваційного уроку з баскетболу

0

Навчально-тренувальний урок для учнів 5 класу з метою вивчення техніки гри у баскетбол.Урок фізкультури

0

План – конспект уроку з фізичної культури для учнів 5-го класу.

Модуль: спортивні ігри – баскетбол.

Мета уроку: спонукати до формування та зміцнення індивідуального та суспільного здоров’я, збільшення рухової активності.

Тип уроку: комбінований.Програма тренування з гирьового спорту

0

программа тренування з гирьового спорту створена вчителем фізичного виховання в школіПапка-пересувка (книга-ширма) для батьків "Рекомендації з укріплення здоровя дітей"

0

Матеріали призначені для вихователів ДНЗ та вчителів по роботі з батьками. Можливий варіант використання як окремої інформації та к і тематичної книги-ширми або папки-пересувки.Військово – спортивне свято «Будь готовим до захисту Вітчизни»

0

Розробка заходу спрямована на реалізацію мети:1) Ознайомити з героїчними вчинками спортсменів під час Великої Вітчизняної війни; 2) розвивати спритність, кмітливість; 3) виховувати патріотизм , почуття дружби та взаємоповаги, взаєморозуміння ; 4) прищеплювати інтерес до фізичної культури та спорту; 5) спричти згуртуванню учнівського колективу.Перспективне планування спортивно-танцювальних занять під час організованого гуртка «СА-ФІ-Данс»

0

Карачун Людмила Петрівна – вихователь-методист, стаж роботи в дошкільному навчальному закладі «Снігуронька» с.Новопілля Криворізького району. Стаж роботи 25 років.
«Перспективне планування спортивно-танцювальних занять під час організованого гуртка «СА-ФІ-Данс»

Практична робота в дошкільному закладі по фізичному розвитку з використання спортивних танців дозволяє отримати такі результати:
- відбувається зміцнення опорно-рухового апарату;
- удосконалюється серцево-судинна, дихальна та нервова системи;
- розвиваються фізичні можливості дитини;

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі