Користувацький вхід

Останні публікації

Фізичне виховання, спорт

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку фізичної культури з елементами футболу у 8 класі

0

Навчати техніки виконання різновидів зупинки м’яча та ударів по м’ячу в русі. Закріплювати техніку ударів лівою і правою ногою вивченими способами, по м’ячу що котиться. Удари по воротах на точність. Повторити жонглювання та різновиди ведення м’яча. Сприяти розвитку координації рухів, швидкісно-силових якостей, впевненості у своїх силах.План-конспект уроку фізичної культури для 6 класу на тему «Баскетбол»

0

Розширити знання учнів з правилами спортивної гри у баскетбол. Повторити техніку виконання стійки баскетболіста, пересування в ній з м'ячем і без м'яча, ведення м'яча на місці і в русі. Розвиток швидкості, спритності, почуття м'яча, витривалості засобами спеціальних вправ для баскетболіста.План-конспект уроку фізичної культури для 7 класу на тему «ФУТБОЛ»

0

Навчати основних елементів техніки гри у футбол. Удосконалювати функціональні можливості організму та розвивати фізичні
якості школярів.Виховувати в учнів потребу у систематичних заняттях фізичною культурою і спортом та розвивати морально-вольові якості.Спортивно-розважальна програма «Дружня родина-могутня країна»

0

Створення атмосфери свята у грі-змаганні; сприяння згуртуванню дитячого колективу, розвиток розумових і фізичних здібностей, уміння долати труднощі; розвиток спритності, витривалості; виховання любові до фізкультури і спорту, почуття дружби, взаємодопомоги.Сценарій спортивної розваги для дітей старшого дошкільного віку "Веселі змагання"

0

11 Вересня 2021 року Україна відзначає день фізичної культури та спорту України. День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято святкувати в другу суботу вересня. В нашому дошкільному закладі була організована для дітей спортивна розвага «Веселі змагання» 10 вересня 2021 року, до якої були залучені діти старшої А та старшої Б групи. Інструктор з фізичної культури Стройна А.В., яка виконувала роль фіксика спортсмена у якого дуже багато різноманітних спортивних нагород та музичний керівник Уласюк Л.В організували та провели веселий, спортивний та цікавий захід .Варіативний модуль "Крофбол".

0

Варіативний модуль з фізичної культури "Крофбол" 10клас. Календарно-тематичне планування 21година.Олімпійський урок "Спорт - посол миру"

0

Поширювати ідеї олімпізму; популяризувати олімпійський рух; формувати інтерес учнів до занять фізичними вправами та стійкий інтерес до олімпійського спорту — провідника миру, духовності, єдності.«Подорож в космос»

0

Мета: продовжувати вчити технічно правильно виконувати загально розвивальні вправи, вправляти у використанні фітболу та формувати навички правильної постави, утримування рівноваги, координації рухів під час виконання вправ на м’ячах; виховувати організованість, дбайливе ставлення до свого здоров’я, дисципліну, увагу та уяву; розвивати силу, спритність, гнучкість, швидкість.
Обладнання: м’ячі, імітація парашута (тканина), музичний супровід, відео (космічного неба).Веселі естафети

0

Дана розробка містить інформацію щодо методики проведення
різноманітних естафет, які можна і потрібно використовувати на уроках
фізичної культури та здоров’я та при проведенні позаурочних заходів з
фізичної культури у початкових класах школи.План-конспект уроку з фізичної культури

0

Формування загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвитку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі