Користувацький вхід

Останні публікації

Фізичне виховання, спорт

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи (з степ – платформами)

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи
(з степ – платформами)
МЕТА: розвивати почуття естетичної насолоди, задоволення від синхронного виконання вправ.

Ходьба на п’ятках, на носках (25с.), спиною вперед(25с.), з випадами(25с.).
Біг спиною вперед, зберігаючи напрям та рівновагу (30с.)

1. «Розімнемо плечі» (10раз)
В.п. – о.с., стоячи перед степ – платформою, руки опущені вздовж тулуба.
1-3 піднімаємо праве (ліве) плече
2-4 – опускаємо

2. «Носочок» В. П. – стоячи перед степ – платформою, почергова ходьба на місці правою, лівою ногою.Сценарій райониих спортивних змагань дошкільників "Спорт єднає усіх дошкільнят"

0

Матеріали сценарію допоможуть фізичним керівникам та вихователям дошкільних навчальних закладів розробити захід, естафетні завдання та музичні заставки,які направлені на виховання позитивного ставлення до рухової активності дошкільників, на виявлення кращих фізично розвинених дітей.Подорож краплинок

1

Підсумкове заняття з фізичної культури з використання здоров’язбережувальних технологій
Забезпечити інтерес та активну участь дітей у виконанні рухових дій з використанням прав сюжетного характеру, різноманітністю фізкультурного обладнання та інвентарю нетрадиційного обладнання, впроваджувати вправи з профілактики порушень постави, плоскостопості, вдосконалення вестибулярного апарату.
Вдосконалювати вміння виконувати вправи з основних рухів:трізні види ходьби, бігу, вправи для рук і плечового поясу, тулуба, ніг, шикуватися за допомогою вихователя.Конспект заняття з фізичної культури, І молодша група - «Півник і мишенята»

0

Мета: продовжувати вчити дітей повзати між предметами; закріпити вміння ходити по гімнастичній лаві; розвивати увагу та вміння діяти за сигналом у р/г «Мишенята-пустуни».
Обладнання: кубики, гімнастична лава, дуга.

І Вступна частина
- Сьогодні, малята, у нас незвичне заняття. Ми з вами побуваємо у казковій країні, в казці «Півник та мишенята»
- Хто це до нас прийшов? (Півник)
- Зараз я перетворю вас на мишенят.
- Ось ми з вами й перетворилися на героїв казки. Тож рушаймо в подорож.
Ходьба звичайна – 15 с;
Ходьба на носках – 15 с;
Ходьба – 15 с;Спортивна розвага з батьками для середньої групи. «Подорож за секретом здоров’я».

0

Спортивна розвага з батьками для середньої групи.
«Подорож за секретом здоров’я».

Хід.
Діти заходять до зали разом з батьками.
Вед. – Діти, у нас сьогодні буде дуже цікава подорож. Подивіться, яке чарівне слово принесла нам кулька. «Здравствуйте!»
- А що означає це слово?
1дитина.
- Це коли розпрощались звечора, а зустрілись зранку. Тоді вітаємося і кажемо «Здравствуй».
2 дитина.
- «Здравствуй» означає ,побажання іншій людині бути здоровою.
Вед. Давайте привітаємось один з одним і скажемо «Здравствуйте!»Сценарій позааудитирного виховного заходу до Дня Захисника Вітчизни

1

Виховний захід для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та учнів 10-11 класів ЗОШ "Доля України - моя доля". Форма проведення - заходу спортивно-патріотичне свято. Захід спрямований на виховання у молоді почуття патріотизму, необхідності вивчення історії України, мотивації підростаючого покоління до здорового способу життя, служби у рядах ЗСУ та шанобливого ставлення до військовослужбовців, які проходять службу у зоні АТО.Навчальний проект "Олімпійська освіта в навчальному закладі"

0

Соціально-політичні, ідеологічні та економічні зміни, що відбуваються в усьому світі, супроводжуються пошуком нових систем освіти і виховання молоді. Нині, коли наша країна знаходиться на шляху розбудови суверенного, незалежного, демокра­тичного й правового суспільства, турбота про виховання підростаючого покоління, формування особистості, честі, гідності, недоторканості повинна стати вищою соці­альною цінністю.Комплекси гімнастики пробудження для дітей дошкільного віку

1

Гімнастика пробудження — невідмінна ланка фізичного розвитку дітей. Її місце — у другій половині дня після денного сну. Прокидаючись та виконуючи елементарні фізичні вправи, діти налагоджують свій організм до подальшої рухової активності.Спортивна розвага для дітей старшої групи «До дня довкілля» Тема: «Приліт птахів»

0

Спортивна розвага для дітей старшої групи «До дня довкілля»
Тема: «Приліт птахів»
Хід.
Під веснянку заходять діти тримаючись заруки змійкою, приставним кроком боком, в напівприсіді, парами, струмочок, підскоками.
(сіли)
1дитина.
Щебетала пташечка під віконечком,
Сподівалась пташечка весни з сонечком.
Прилинь, прилинь, весна красная,
Як легенька хмаронька в небі ясная.
Ведуча. Весною, ви знаєте, до нас з теплих країв повертаються зграї перелітніх птахів. - А яких перелітніх птахів ви знаєте?
- Давайте ми з вами зараз теж перетворимся на перелітніх птахів.Календарне планування з фізичної культури для 2 класу

0

Календарне планування для вчителів 2 класу з фізичної культури. Планування - це компонент організації та управління системою фізичного виховання учнів, далі план -графік проходження навчального матеріалу;орієнтовані навчальні нормативи.Це планування допоможе організувати навчальну діяльність з фізичної культури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі