Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій

0

Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Створены для оцінювання навичок та набутих знань в професії.Анкета для батьків (Безпека життєдіяльності дитини)

0

Анкета для батьків
(Безпека життєдіяльності дитини)
ПІП батьків______________________________

1. Чи залишаєте Ви свою дитину саму вдома?_________________
2. Чи дозволяєте Ви їй гуляти самій у дворі? __________________
3. Чи дозволяєте Ви дитині підходити до телефону? ____________
4. Чи дозволяєте Ви відчиняти дитині вхідні двері? ____________
5. До кого дитина може звернутися за допомогою, Чи знає вона телефони родичів, сусідів? _______________________________
_________________________________________________________Збірник тестових завдань з дисципліни Основи торговельного підприємництва

0

Контроль та оцінка в будь-якому виді діяльності завжди суттєво безпосередньо впливають на її якість та ефективність, на ставлення людини до виконання обов'язків, на розвиток почуття відповідальності за стан справ і мотивації цілеспрямованої діяльності.Тест «GRAMMAR. TEST.»

0

Тест для проверки знаний, позволяющий быстро и надежно выявить слабые места в ходе изучения грамматики английского языка. Возможность самоконтроля и взаимоконтроля обучающихся.Test «ВИКОРИСТАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ»

0

Займенник є найбільш абстрагованою частиною мови. Свого конкретного лексичного значення займенники набувають лише у сфері мовлення, коли вони використовуються у відповідному контексті, у зв’язку з конкретною ситуацією, співвідносяться з іменниками, прикметниками, числівниками. Причому одні займенники мають узагальнено-предметне значення, інші – узагальнено-якісне або узагальнено – кількісне значення.

Отже, займенник – це самостійна частина мови, яка об’єднує слова, що не називають особи, предмета, ознаки предметів, їх кількості чи порядку при лічбі, а лише вказують на них.Тестова робота "Дзвінкі та глухі приголосні"

0

Контрольну роботу виконано у формі тестових завданнь з вибором однієї правильної відповідіОрганізм людини. Система органів тіла людини та їхнє значення для життя людини. Опора тіла і рух

0

Тестові завдання з природознавства на тему "Організм людини. Система органів тіла людини та їхнє значення для життя людини. Опора тіла і рух"Арифметичні дії множення та ділення

0

Перевірка вмінь учнів виконувати арифметичні дії множення та ділення. Завдання містять запитання з різними формами відповідей.
Математика 3 класДієслово

0

Тести з теми "Дієслово" з різними формами відповідей для учнів 3 класуТест з фізичної культури для старшокласників

0

Тест з фізичної культури для перевірки теоретичних знань з теми "Футбол" для учнів 9-11 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі