Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Експрес - контроль з англійської мови для 5-8 класів

0

Тестові завдання для проаведення експрес контроль з англійської мови для 5-8 класівТестові завдання 2 урок Україна в першій половиниі 16 ст.

1

Тестові завдання для перевірки знань учнів. 2 урок Україна в першій половині 16 ст.". 2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Тестові завдання з фізики, розділ "Механіка"

0

Тестові завдання за розділом "Механіка" для поточного контролю знань на уроках фізики:Тестові завдання для 8 класу з мистецтва "Стиль бароко, рококо, класицизм"

1

узагальнення знань і навчальних досягнень учнів з тем, повторення пройденого матеріалу; розвивати вміння учнів розпізнавати зорово зображення шедеврів різних стилів мистецтва, виконувати практичні завдання.Тестові завдання

0

Тестові завдання для перевірки засвоєних знань з предмету інформатика учнями початкової ланки.тест

0

Тести. Геометрична прогресія.Сума п перших членів геометричної прогресії
9 клас. Контроль рівня знань і вмінь учнів з даної темиМатематичний диктант за темою «Початки стереометрії. Паралельність в просторі, перпендикулярність в просторі»

0

Математичний диктант за темою «Початки стереометрії. Паралельність в просторі, перпендикулярність в просторі» розроблений для оперативної перевірки знань учнів з поданої темиТестовое задание по теме "This is my school" 2кл.

1

Проверочная работа по теме "This is my school". 2 класс, по учебнику О. КарпюкТестові завдання на уроках інформатики (Пам'ять комп'ютера. Диски і файли)

0

Використання тестів на уроках інформатики у програмі Power Point сприяє занурюванню учні в цікавий світ комп'ютерних образів і сюжетів. За короткий час діти виконують багато операцій, різних за змістом і рівнем складності. Обсяг вправ значно вищий, ніж той, що учень виконує на звичайних уроках. Це сприяє формуванню обчислювальних навичок, цілеспрямованому розвитку сенсорних процесів, виробленню швидкісних реакцій, тренуванню пам'яті.Складові частини комп'ютера

0

Використовую тести на уроках інформатики у програмі Power Point передусім як нову, складну, цікаву, керовану дитиною гру, за допомогою якої вона вирішує найскладніші завдання. Захоплена грою дитина навіть не помічає що вчиться: набуває знання, розвиває уяву і фантазію, формує понятійний апарат.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
почта i ua

Останні коментарі