Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:10 клас. Українська література. Перевірка залишкових знань за 9 клас

1

10 клас. Українська література. Перевірка залишкових знань за 9 клас
Тестові завдання для 10 класу на перевірку знань за 9 клас.Наталена Королева. Життя і творчість. «Легенди старокиївські». «Володимирове срібло» (літературний диктант)

1

Даний літературний диктант допоможе перевірити знання учнів про життя і творчість Н.Королеви та її легенди "Володимирове срібло", яку рекомендують для позакласного читанняОлександр Довженко. Життя і творчість (літературний диктант для 8 класу)

1

Літературний диктант створено для перевірки знань про життєвий і творчий шлях О.Довженка за підручником "Українська література. 8 клас" Коваленко Л.Тести з інформатики для 6-го класу

0

Тести для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Спрямовані на перевірку загальних знань за рік.Тести для уроків зарубіжної літератури

3

Тести для уроків зарубіжної літератури за темами Балади, героїчне минуле в літературі, М.Гоголь, Дж.Сфіфт та іншіТестові завдання для перевірки знань змісту новели «Залізний острів» Олеся Гончара

0

Тестові завдання для перевірки знань змісту новели
«Залізний острів» Олеся Гончара.Тестові завдання з літературного читання

0

Тестові завдання для учнів початкової школи за оповіданнями В. Сухомлинського "П"ять дубків", "Мамо, чому це на могилі сміття лежить?", "Іменинний обід", "Які ж ви щасливі!", "Я хочу сказати своє слово", "Чорні руки", "По волосинці".Тестові завдання "М.М.Коцюбинський. Життя і творчість"

0

Тестові завдання до уроку з української літератури 10 клас (рівень стандарт) на тему "М.М.Коцюбинський. Життя і творчість"Раздаточный материал по теме "Опорно-двигательная система" 7 класс

0

Раздаточный материал опорно-двигательная система для индивидуального решения учащихся, 7 класс.Збірник тестових завдань «Інформатика та інформаційні технології» для програми «MyTEST – XPro»

1

Збірка тестових завдань
з предмету «Інформатика та інформаційні технології»
для організації контролю навчальних досягнень учнів засобами програми MyTestXPro
Головним структурним елементом як кожного уроку, так і всього процесу навчання, є контроль знань учнів. Одним із напрямків його вдосконалення є тестова технологія.
Для створення і проведення комп'ютерного тестування, збору та аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою, використовується система програм MyTestXPro, що має ряд переваг.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
почта i ua

Останні коментарі