Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з Української літератури

0

Тести з Української літератури для 10-11 класу, для перевірки засвоєних знань в учнів та студентів.Дж. Олдрідж, «Останній дюйм». Тести за змістом

0

Тести за змістом до оповідання Дж. Олдріджа "Останній дюйм" у 7 класіФізична складова здоров я

1

Я, як вчитель - предметник, намагаюся використовувати у своїй роботі різноманітні форми. Для цього складаю самостійно тести ,ребуси. Для того щоб на моєму уроці учні працювали активно я даю домашнє завдання теми яку ми будемо вивчати. Під час проведення уроків застосовую різні підходи та техніки, з дітьми виконуємо різні проекти та складаємо алгоритми.Завдання для тематичного оцінювання з географії для 6 класу

1

Тестові задання складені згідно головних тем курсу "Загальна географія" для 6 класу. Зорієнтовані на перевірку та узагальнення даних тем.Тести багаторівневі "Монтаж електрообладнання"

0

Тести багаторівневі ефективно застосовувати для контролю
знань по дисципліні "Монтаж електрообладнання і систем керування"
на різних ступінях підготовки студента.Тестові завдання для перевірки знань студентів ΙΙΙ курсу з дисципліни «Трактори і автомобілі»

0

Тестові завдання для перевірки знань студентів ΙΙΙ курсу з дисципліни «Трактори і автомобілі» для студентів І і ІІ рівнів акредитації інженерно-технічного відділення.Тестові завдання для перевірки знань студентів ΙΙ курсу з дисципліни «Трактори і автомобілі»

0

Тестові завдання для перевірки знань студентів ΙΙ курсу з дисципліни «Трактори і автомобілі» для студентів І і ІІ рівнів акредитації інженерно технічного відділення.Тестові завдання по темах дисципліни «Статистика»

1

Завдання по темах для контролю знань в програмі SunRav TestOfficePro 4. з дисципліни «Статистика» призначене для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"Підсумкові тести з статистики

0

Підсумкові тести, для студентів містять різнорівневі тестові завдання з курсу навчальної дисципліни «Статистика», сформовані на базі пакету програми для проведення тестування SunRav TestOfficePro 4. Програма дозволяє здійснювати тестування з наступним виведення результатів на монітор.
Робота призначена насамперед для студентів спеціальності 072"Фінанси, банківська справа та страхування" вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і, на мою думку, може широко використовуватись під час підготовки до занять з дисципліни «Статистика» на ІІ курсі.Тестові завдання для 10 класу з теми «Загальна характеристика Європи»

0

тестові завдання (4 рівнів) для узагальнення та перевірки знань учнів 10 класу за новою програмою. Тема: "Загальна характеристика Єврори"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі