Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тестові завдання з української літератури ( за творчістю І.Нечуя-Левицького )

0

Матеріал допоможе повторити та закріпити вивчене про повість І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я", підготуватися до тематичної контрольної роботи.Тестові завдання можуть бути використані у підготовці учнів до ЗНО з української літературиЛітературні диктанти за повістю В.Чемериса "Вітька + Галя..."

0

Ці матеріали містять два літературні диктанти за повістю Валентина Чемериса "Вітька + Галя...", які допоможуть перевірити, наскільки уважно учні прочитали твір.Test “Nature and the environment”

1

Тестові завдання для учнів 9-го класу розроблені на основі підручника О.Д. Карпюк. Астон, Тернопіль, 2016Тестова робота з фізики 10 класу з теми: "Основи термодинаміки. "

0

Тестова робота з фізики 10 класу за новою програмою з теми:Основи термодинамікиТестова робота з фізики 10 класу з теми: "Перший закон термодинаміки. Принцип дії теплових двигунів."

0

Тестова робота з фізики 10 класу за новою програмою з теми:Основи термодинамікиТестова робота з фізики 10 класу з теми: "Внутрішня енергія. Способи зміни вну¬трішньої енергії. Робота в термодинаміці."

0

Тестова робота з фізики 10 класу за новою програмою з теми:Основи термодинамікиТест з економіки (варіант 2)

0

Данний тест допоможе учням закріпити матеріал, вивчений на уроці економіки у першому семестрі.тести з економіки

0

У данному матеріалі представленні тести з економіки, які допоможуть учням закріпити вивченний матеріалТести з теми:"Австралія та Океанія"

0

У данному матеріалі представлені тести з теми:"Австралія та Океанія" для учнів 10 класуТести з теми "Азія"

0

У даному матеріалі подано тести з теми "Азія", які будуть цікаві для учнів 10-11 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі