Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Міхаель Енде "Джим Гудзик і машиніст Лукас"

0

Перевірити знання учнями змісту твору Міхаеля Енде "Джим Гудзик і машиніст Лукас"Анкета "Організація трудової діяльності дітей в дошкільному закладі"

0

Серед пріоритетних напрямів роботи дошкільного навчального закладу є трудове виховання дітей дошкільного віку. Під час праці у дітей дошкільного віку формується загальне позитивне ставлення до навколишнього життя. Вдало виконана робота приносить дітям відчуття радості, задоволення, корисності своєї невеликої справи. Досягнення мети викликає у дітей бажання працювати, додає їм упевненості у своїх діях.Літературні цифрові диктанти із зарубіжної літератури для 5 класу

0

Посібник містить 28 тем основних та 4 позакласного читання із зарубіжної літератури для 5-го класу.
Може бути використаний учителем як для перевірки домашнього завдання так і для підведення підсумку уроку.
Мета посібника – допомогти учителю урізноманітнити структуру уроків і методів роботи, відійти від шаблонів, навчити учнів діяти творчо і самостійно, враховуючи індивідуальні особливості учнів, їхні інтереси. У конспекті особистісно зорієнтованого навчання через засоби візуалізації (через комп’ютер) з’явиться можливість виявити нетрадиційне мислення і здатність до нестандартних рішень.Збірка тестових завдань для перевірки рівня знань з самостійної роботи студентів з дисципліни «Технологія і організація перевезень»

0

Автомобільний транспорт відіграє велику роль в розвитку економіки України. Надання якісних автомобільних послуг в ринкових умовах потребує якісної підготовки фахівців в цій галузі. Саме таке завдання стоїть перед викладачами нашого коледжу. Однією з головних дисциплін в галузі автомобільних перевезень є «Технологія і організація перевезень». Основними розділами з цієї дисципліни є вантажні та пасажирські перевезення.Контроль знань учнів як ключовий компонент освітнього середовища

0

Методичний посібник містить матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Матеріали можна використовувати для поточного і підсумкового контролю. Завдання подаються у двох рівнозначних варіантах. Запитання диференційовані за рівнями складності, враховано, що учні вивчають зарубіжну літературу за різними підручника- ми. Тому у варіантах подаються завдання щодо творів, запропо- нованих у підручниках за ред. О. М. Ніколенко і Є. В. Волощук. Видання призначене для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання.Використання хмарного сервісу «Kahoot!» на уроках інформатики

0

Методична розробка містить тестові завдання для 5-го і 10 класів (базовий модуль) за програмою 2017 року до підручників «Інформатика-5» та «Інформатика-10» авторів Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. 2018 року.Презентація на тему "14 жовтня – день захисника Вітчизни"

0

Презентація на тему "14 жовтня – день захисника Вітчизни".Підготовка учнів 4 класу до ДПА

0

«Дітей потрібно вчити не граючи, а серйозно, з почуттям відповідальності. Учитель має так добре і мистецьки виконувати роль, щоб діти забули про потребу у грі»
Ш. Амонашвілі
Отже, навчання – це серйозна гра. Наше головне завдання - зробити так, щоб дитина хотіла вчитися, зробити цей процес цікавим і зрозумілим.
Сьогодні освіта набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання. Отже, основними завданнями учителя, на сучасному етапі розвитку нашого суспільства, є забезпечення виходу кожного учня на базовий рівень освіти.Тестові завдання з теми: «Контрольно - касові апарати»

1

Тестові завдання з теми: «Контрольно - касові апарати» можуть бути використані для поточного і проміжного контролю, при проведенні тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з предмету «Контрольно-касове обладнання».Тестові завдання з органічної хімії.

0

Тестові завдання з однією правильною відповіддю до тем "Структурна ізомерія насичених вуглеводнів", "Природні джерела органічних речовин" для закріплення знань учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі