Користувацький вхід

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Узагальнення знань і вмінь. 10 клас (нова програма). Тема "Загальна характеристика Європи"

0

тестові завдання (4 рівнів) для узагальнення та перевірки знань учнів 10 класу за новою програмою. Тема: "Загальна характеристика Єврори"Технологія зберігання та переробки продукції рослинництва (тестовий контроль знань студентів)

0

Підсумковий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі навчальної програми дисципліни, затвердженої Департаментом науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України 16 серпня 2013 р., який включає в себе теоретичну частину у вигляді тестів та практичну. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.Reading Comprehension Tests

0

Тести для контролю читання розроблені для учнів 5-6 класів. Reading Comprehension TestsІнтерактивні тести з біології для 8 класу за новою програмою 2018 року!

bio_anima.gif

Тести стануть в нагоді для вчителя при оцінюванні знань учнів по кожній із тем та допоможуть зекономити багато часу. Адже тестування відбувається одночасно, а на закінчення оцінка виставляється автоматично.

Тести будуть працювати на будь-якому пристрої. Для цього автор передбачив декілька типів файлів.Джек Лондон «Жага до життя». Тестові завдання

0

Тестові завдання для поточного контролю за рівнем засвоєння твору Джека Лондона "Жага до життя"Тести до повісті Г. Квітки-Основ’яненка «Конотопська відьма»

0

Тестові завдання до гумористично-сатиричної повісті Г. Квітки-Основ’яненка «Конотопська відьма», які можна використати на уроці позакласного читання.Урок фізики у 8 класі "Узагальнення знань з теми "Теплові явища-1"

0

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про теплові процеси, узагальнити їх і систематизувати, формувати вміння диференціювати матеріал, виділяти основне, розвивати розумові здібності учнів при відборі основного матеріалу.Тест з теми "Властивості тригонометричних функцій" у програмі MyTest.

0

Тест з теми "Властивості тригонометричних функцій" у програмі My Test для перевірки знань учнів з даної теми.Тест з теми "Елементарні функції" у програмі My Test

0

Тест з теми "Елементарні функції" у програмі My Test використовується для перевірки знань учнів з даної теми.Методи перевірки мистецької компетентності

0

Тестовий контроль з мистецтва та художньої культури для 8-11кл. Матеріали допоможуть під час перевірки знань учнів з різних тем.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі