Користувацький вхід

Інші тести

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тестові завдання для перевірки знань учнів 5 класу на уроках зарубіжної літератури (І семестр)

0

Дидактичний матеріал у формі тестів призначений для оцінювання знань учнів 5 класу із зарубіжної літератури (з тем «Вступ», «Казки народів світу», «Природа і людина»). Завдання складено відповідно до вимог програми 2012 року.

Тести включають завдання, що вимагають від учнів:

* уміння елементарно викласти думку та відтворювати навчальний матеріал, називаючи окремий факт;

* уміння виділяти головне в сюжеті прочитаного твору;

* аналізувати окремі літературні явища.Використання тестових завдань з історії України для дітей з порушеннями розумового розвитку

0

Розробка тестових завдань на узагальнюючих уроках з історії України для учнів 7-9 класівТестові завдання з української літератури для 5 класу

0

Запропоновані тестові завдання можна використовувати для навчання й перевірки знань з української літератури, зокрема, як учні 5 класу засвоїли зміст програмових художніх текстів.
Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, батьків.Розробки тестових завдань з англійської мови для учнів 5-8 класів за підручником Оксани Карпюк.

0

Розробки тестових завдань з англійської мови для учнів 5-8 класів за підручником Оксани Карпюк.Народознавчий турнір (історико-краєзнавчий матеріал)

1

Пізнавальний матеріал для учнів 5 - 9 класу (Історія України). Проводив на тижні історії у школі.Тести для контролю знань матеріалу уроку "Сонце- найближча зоря"

0

Тести для контролю знань з теми "Сонце- найближча зоря", 2 варіанти по 12 питань.Тестові завдання з англійської мови для 8 – 10 класів у форматі ЗНО

0

Тестові завдання для учнів 8-10 класів загальноосвітньої школи з читання у форматі ЗНО та на повторення граматичного матеріалу. Для 9-го класу тести з теми "Наука та винаходи".Тестові завдання з англійської мови для 6 класу за підручником А.Несвіт у форматі ЗНО з тем «Шкільне життя», «Покупки», «Харчування»

0

Тестові завдання для учнів 6-го класу за підручником А. Несвіт за новою програмою на повторення вивченого лексичного та граматичного матеріалу за І семестр з тем «Шкільне життя», «Покупки», «Харчування».
(матеріали з читання та письма у форматі ЗНО)Різнорівневі тести з діловодства

0

Останнім часом спостерігається зменшення кількості годин у програмах
навчальних закладів, що призводить до дефіциту аудиторного часу. Тому виникає
потреба у підвищенні ефективності навчального процесу, зокрема, якості та
технологічності педагогічного контролю. Одним із найбільш технологічних засобів
діагностики й оцінювання навчальних досягнень є тестування (бланкове чи
комп’ютерне), яке треба використовувати у поєднанні з традиційними засобами
педагогічного контролю. Тестування може поводитися як у бланковій, так і в
комп’ютерній формах.Літературні диктанти «Літописні оповіді»

0

За допомогою поданих літературних диктантів можна перевірити знання змісту літописних оповідей, які вивчаються у 5 класі, уміння характеризувати події та дійових осіб.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
почта i ua

Останні коментарі