Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з трудового навчання "

0

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.3 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Деревообробка 1.2» релізу 2017 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Тести з трудового навчання "Деревообробка 1.2"

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.2 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Металообробка 1.0» релізу 2014 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Підготовка студентів спеціальності «Туризм» до складання іспиту з іноземної мови за професійним спрямуванням (підсумкове заняття)

0

Варіанти завдань розроблені для студентів закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації спеціальності «Туризм». Метою запропонованих тестових завдань є визначення рівня засвоєння студентами граматичних тем, зокрема щодо використання означеного, неозначеного і нульового артиклів з іменниками однини, множини та власними іменами і географічними назвами; стимулювання студентів до правильного використання умовних речень І типу, модульних дієслів та їх еквівалентів, включаючи мовну здогадку в реченнях з лексичними питаннями.Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола. " Робота відповідає новій програмі.Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Робота відповідає новій програмі.Тести з біології рослин 6 клас

0

Тести з біології рослин призначені для контролю знань учнівз тем"Вегетативні та генеративні органи рослин"Тест з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»

0

Завдання для підсумкового тестового контролю з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»Тест по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни: Загальна електротехніка з основами електроніки».

0

Тест для контролю знань
по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни:
Загальна електротехніка з основами електроніки».Тестова перевірка знання змісту твору А. Азімова «Фах»

0

Виховувати якості уважного читача, інтерес до літератури, удосконалювати навички роботи з текстом.Літературна вікторина за твором М. Павленко «Прокляття роду Кулаківських»

0

Виховувати якості уважного читача, удосконалювати навички роботи з текстом, перевірити якість засвоєних знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі