Користувацький вхід

Інші тести

Обмежити пошук фільтруванням:Grammar Test Verb Tenses Level A2

0

Тестові завдання з граматики для учнів 9-х класів за темою "Часи дієслів".Тестові завдання за темою «Будова слова» для 5 класу

0

Тестові завдання передбачають закріплення, перевірку чи повторення знань з теми "Будова слова" в 5, 6 класахІсторичний диктант

0

Історичний диктант для учнів 6 класу по темі "Первісне суспільство". Можна використовувати для уроку узагальнення знаньТестові завдання для закріплення або повторення вивченого з фонетики та орфографії в 5 класі

0

Тестові завдання допоможуть закріпити або повторити вивчений матеріал з фонетики та орфографії в 5 класіТестові завдання до розділу «Електростатика»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Термодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Гідрогазодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу "Статика"

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Літературний диктант. О.Гаврош "Неймовірні пригоди Івана Сили"

2

Літературний диктант /відповіді "так або ні"/ за скороченою версією повісті Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили", вміщеною в підручнику «"Українська література". Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Авраменко О.М.»Тестові завдання з теми «Однорідні члени речення» (українознавча тема «Обереги батьківської хати»)

0

Подані тестові завдання допоможуть учителю перевірити рівень знань учнів 8 класу з теми "Однорідні члени речення" (усі речення підібрано за єдиною українознавчою тематикою "Обереги батьківської хати").

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі