Користувацький вхід

Інші тести

Обмежити пошук фільтруванням:Тестування для учнів 11 класів до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво"

0

Підсумкове тестування для учнів 11 класу до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво". Тестування містить 11 запитань, кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Загальна кількість - 11 балів.Тести на тему "Адаптації"

0

Тестові завдання для 11 класу з предмету біологія на тему "Адаптація організмів"Тести до літературної казки М. Вінграновського "Гусенятко"

0

Тести до літературної казки М. Вінграновського, яка вивчається в 5 класі, містить 12 запитань та відповіді до нихТести до літературної казки М. Вінграновського "Гусенятко"

0

Тести до літературної казки М. Вінграновського, яка вивчається в 5 класі, містить 12 запитань та відповіді до нихТестові завдання до літературної казки О. Іваненко "Цвітарінь"

0

Тестові завдання з української літератури для перевірки знань літературної казки О.Іваненко "Цвітарінь"Діагностична робота 3 клас Тема "Числівник"

1

Матеріал роботи" Діагностична робота 3 клас Тема "Числівник" пропонується учням третього класу для перевірки засвоєння знань з теми "Числівник".Діагностична робота 3 клас Тема "Числівник"

0

Матеріал роботи" Діагностична робота 3 клас Тема "Числівник" пропонується учням третього класу для перевірки засвоєння знань з теми "Числівник".Річна контрольна робота з географії - 8 клас

0

Річна контрольна робота з географії - 8 клас. Питання відповідаюсть вимогам чинної навчальної програмиРічна контрольна робота з географії - 10 клас

0

Річна контрольна робота з географії - 10 клас. Питання відповідаюсть вимогам чинної навчальної програмиЄвропейський вибір України. російсько-українська війна

0

Містяться питання з історії України тестового характеру, які можна використати до теми: Європейський вибір України. російсько-українська війна

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі