Користувацький вхід

Останні публікації

Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольний пакет: тести "Іменники першої відміни"

0

Тести на перевірку знань і навичок визначення іменників першої відміни.вступні тести

0

Дані тести використовувались при вступі до інформаційно-математичного профілю Ліцею №157Діагностика дітей. «Козацькому роду – нема переводу»

0

Діагностика дітей.
«Козацькому роду – нема переводу»
Д/г «Покажи і поясни»
Інструкція
Показати картинку і пояснити, що вона означає.
Хорогва – прапор, булава.
Чайка, галери – козацькі кораблі.

Курінь – житло з дерева і очерету.

Отаман – ватажок козаків.

Писар – грамотна людина, яка вміє писати і рахувати.

Д/г «Що для кого?»
Інструкція.Програмовані картки до теми "Види складнопідрядних речень"

0

Робота з картками по завершенню теми "Види складнопідрядних речень", коли учні вміють виділяти головну та підрядну частину, визначати вид підрядного реченняРозробки уроків, геометрія 8 клас за новою програмою на 2019 - 2020 н.р.

novyy_proekt22222222222_1.gif

  • Кожна розробка це не просто конспект та презентація - це інструмент для навчання, за допомогою якого вчитель може вільно ходити по класу і при цьому мати повний контроль над учнями та дошкою, а кожне сказане слово оживає та демонструється на дошці;


Розробки уроків, 11 клас, алгебра і початки аналізу, рівень стандарту

0

11_klas.gif

  • Презентації до кожного уроку, які супроводжуються конспектом з детальними розв'язками задач, доведенням теорем та запитаннями до учнів
  • Кожен урок сплановано так, щоб вчитель міг повністю контролювати клас, керуючи презентацією дистанційно та вільно переміщаючись по класу
  • Кожна самостійна та контрольна робота супроводжується детальним розв'язком

Кожна самостійна та контрольна робота супроводжується детальним розв'язкомРозвиток мислення учнів на уроках математики

0

Різноманітні види діяльності на уроках математики для розвитку креативності учнів.КОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.QR-код робочого зошита з теми "Іменник"

0

Сьогодні учні не уявляють свого життя без смартфона. Тому залучаючи технології з використанням мобільного телефону на уроках, додатково заохотить школярів до вивчення предмету. У розробці наведено приклад робочого зошита у сервісі app.wizer.meТестові завдання з української літератури ( за творчістю І.Нечуя-Левицького )

0

Матеріал допоможе повторити та закріпити вивчене про повість І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я", підготуватися до тематичної контрольної роботи.Тестові завдання можуть бути використані у підготовці учнів до ЗНО з української літератури

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі