Користувацький вхід

Останні публікації

Інші тести

Обмежити пошук фільтруванням:Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.Початок індустріальної революції, вплив на життя різних верст населення. Просвітництво

0

Узагальнення з теми "Початок індустріальної революції, вплив на життя різних верст населення. Просвітництво".РУСЬ-УКРАЇНА наприкінці X – у першій половині XI ст.

0

Узагальнення знань учнів з теми "РУСЬ-УКРАЇНА наприкінці X – у першій половині XI ст."«Модернізація країн Європи та Америки в останній третині ХІХ – на початку ХХ ст.

0

Урок узагальнення з теми:
Модернізація країн Європи та Америки в останній третині ХІХ – на початку ХХ ст.Тест до теми: Мігель де Сервантес Сааведра. Роман "Дон Кіхот"

0

Питання тесту складені російською мовою відповідно до вибраних глав роману, що містяться у підручнику "Література(інтегрований курс)",
8 клас. Доречно використовути як підсумкову роботу після вивчення теми.Тест до теми: "Казки народів світу"

0

Дані тести доречно використотати як контрольну роботу після вивчення теми "Казки народів світу" у 5 класі.Класифікація ПЗ. Операційні системи, їх типи. Види ліцензій на ПЗ. Стиснення та архівація даних

0

Тестування. Програмне забезпечення та інформаційна система. Класифікація ПЗ. Операційні системи, їх різновиди. Ліцензії на ПЗ, їх типи. Поняття інсталяції та деінсталяції ПЗ. Стиснення та архівація даних.Фізичний диктант

0

Фізичний диктант для 7-го класу на тему:
«Основні положення атомно-молекулярного вчення».

1. Чи відрізняються молекули однієї і тієї ж речовини? ……. ( Ні)
2. Під час нагрівання об’єм тіла збільшується, тому що відстань між молекулами…………( збільшується)
3. Під час нагрівання тіла розмір молекул……….( не змінюється)
4. Існування проміжків між молекулами та їх рух доводить явище…..( дифузії)
5. При зниженні температури швидкість руху молекул ……( зменшується)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі