Користувацький вхід

Інші тести

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з теорії літератури

1

Тести з теорії літератури допоможуть учням краще засвоїти тропи та поетичний синтаксис.Тест №3_Інформатика 8 клас

8-3.jpg

Тест №3_Інформатика 8 клас
В тесті 12 питань з відповідями. Питання на вибір однієї чи кількох правильних відповідей, на розстановку відповідності.
Додається документ з відповідями для вчителя.
За новою програмою 2016 р.

Розмір: 12,1 Мb / Мова: укр. / Формат: pptxПеревірка знань змісту із розділу «Казки народів світу» Прийом «Установіть відповідність»

0

Виховувати якості уважного читача, виховувати інтерес до літератури. Вдосконалювати навички роботи з текстом.Тестова перевірка знання змісту казок: «Іссумбосі, або Хлопчик-мізинчик», «Пензлик Маляна», «Третя подорож Синдбада»

0

Узагальнити та систематизувати знання за вивченою темою. Виховувати інтерес до чітання, до літератури в цілому.Літературна вікторина за нородними казками «Хто з героїв»

0

Вдосконалювати навички роботи з текстами. Перевірити рівень знань за вивченою темою. Виховувати прагнення досягати кращих результатів.Природознавство 3 клас. Самостійна робота по темі "Гірські породи"

0

Тестова самостійна робота (критерії оцінювання 2016 року) за темою "Гірські породи" надасть можливість вчителеві на короткий проміжок часу перевірити знання учнів з даної теми.ОРГАНІЧНІ РЕЧОВИНИ ,тестовий контроль 10 клас

1

Тести для перевірки знань з теми "Органічні речовини" для 10 класу.Час проведення-15хв.Завдання для підготовки до ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з німецької мови

2

Завдання для підготовки до ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з німецької мови

У збірнику подано завдання з чотирьох рівнів мовленнєвої діяльності для учнів 8-9 клаасів для використання вчителями при підготовці до І-ІІ етапів олімпіади з німецької мови.
Може бути широко використаний для роботи в класі та гурткової роботи.Тести з біології для 7 класу «Вегетативні органи рослин»

0

Тести 7 классу за темою " Вегетативні органи рослин "Невичерпний потенціал Шевченківських творів

0

Павлюк Наталії Дмитрівни
вчителя зарубіжної літератури
Кривчунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Жашківської районної ради Черкаської області

Невичерпний потенціал Шевченківських творів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
почта i ua

Останні коментарі