Користувацький вхід

Інші тести

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Степінь з натуральним показником. Одночлен. Многочлен.

0

Даний матеріал містить самостійну роботу із завданнями тестової форми та встановлення відповідності на тему "Степінь з натуральним показником. Одночлен. Многочлен."Тест №1_Інформатика 5 клас

test-1-5kl_0.jpg

Тест №1_Інформатика 5 клас
В тесті 12 питань з відповідями. Питання на вибір однієї чи кількох правильних відповідей, на розстановку відповідності.
Додається документ з відповідями для вчителя.

Мова: укр. / Розмір: 15,3 МбТест №1_Інформатика 8 клас

test-1-8kl.jpg

Тест №1_Інформатика 8 клас
В тесті 12 питань з відповідями. Питання на вибір однієї чи кількох правильних відповідей, на розстановку відповідності.
Додається документ з відповідями для вчителя.

Мова: укр. / Розмір: 16,3 МбТестові завдання для перевірки знання змісту повісті М. В. Гоголя «Тарас Бульба»

0

Удосконалювати навички роботи з текстом, перевірити рівень знанть у формі літературної гри. Виховувати інтерес до літератури.Літературний диктант за темою: «Література романтизму»

0

Узагальнити й систематизувати знання за даною темою. Перевірити рівень знань за нею. Виховувати прагнення досягти кращих результатів.Тестова перевірка знання змісту оповідання «У бур’янах» С. Васильченка

0

Перевірити рівень знань у формі літературної гри. Виховувати якось уважного читача, прагнення досягти кращих результатів.Літературний диктант за поемою Лесі Українки «Давня казка»

0

Активізувати розумову діяльність учнів, виховувати допитливість, увагу при читанні та інтерес до літератури.Літературна вікторина «Хто з героїв» за твором «Слово про похід Ігорів»

0

Виховувати якось уважного читача. Удосконалювати навички роботи з текстом, прагнення досягти кращих результатів.Програмний навчально-контролюючий засіб з інформатики для 5 класу

tyt_3.png

Програмний засіб, що дозволяє полегшити роботу вчителя та зробити роботу учнів із завданнями цікавою та захоплюючою.
Вчитель може використати його при закріпленні вивченого матеріалу, перевірці знань учнів та повторенні вивченого раніше.Тематичне тестуванння з хімії 8 клас

0

Тестові завдання розроблні відповідно нової програми з хімії за 8 клас.Більшість завдань представлені у формі тестів ЗНО, тому завдання можна використовувати і як тематичне оцінювання учнів, і для підготовки учнів до складання ЗНО з хімії.Вмставлення балів за роботу і переведення в 12-бальну систему пропонується розробити вчителю самостійно.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
почта i ua

Останні коментарі