Користувацький вхід

Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:



«ФОРМУВАННЯ КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ У СТВОРЕННІ КОМПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ»

0

Розвиток креативних здібностей у студентів в відділені "Художнє оформлення" Відтворення сучасних потреб у розробці проєктів



Формування українського кіномистецтва шляхом поєднання компонентів кіноідустрії.

0

Допоміжні матеріали вчителям мистецтва для 9 класу на тему "Українське кіно"



«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ»

0

«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ
ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ» Основні положення розробки завдання до сучасних замовлень користувачів



Презентація до уроку "Фотомистецтво" у 9 класі.

0

Фотомистецтво

Учні:

називають засоби виразності фотомистецтва;

порівнюють фотографію з живописом і графікою;

пояснюють особливості професії фотохудожника;

називають  відомих фотохудожників;

називають напрями фотографії.



Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"

0

Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи
за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"
Підготувала
вихователь ДНЗ N13
"Гвоздичка" Голобородько Л.Л.
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з творами В Сухомлинського. Вчити слухати та розуміти прозові твори, аналізувати вчинки героїв.Розвивати зв'язне логічне мовлення дітей, мислення, пам'ять. Виховувати моральні якості дітей, зокрема, працьовитість, дружелюбність, гостинність. Виховувати любов до природи.



Узагальнення та систематизація знань учнів 2 класу за 1 семестр з музичного мистецтва

0

Узагальнення та систематизація знань учнів 2 класу
за 1 семестр з музичного мистецтва
1.для запису музики скільки використовують нот?
( сім нот)
2.Чим починається нотний сан ?
( ключем соль, або скрипковим ключем)
3. Яка буває музика ?
( інструментальна і вокальна)
4.Що таке інструментальна музика ?
( музика , яку виконують на музичних інструментах)



«Сніг»

0

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.



8 клас. Реалістичний стиль в музичному мистецтві. Тести

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 8 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Реалістичний стиль музичному мистецтві". Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.



11 клас. Храми, замки і фортеці Київської Русі. Дерев'яні церкви карпатського регіону. Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Храми, замки і фортеці Київської Русі. Дерев'яні церкви карпатського регіону. Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.



11 клас. Вершинні досягнення в царині музичного симфонізму. (Л. Бетховен). Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Вершинні досягнення в царині музичного симфонізму (Л. Бетховен). Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі