Користувацький вхід

Останні публікації

Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:«Сніг»

0

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.8 клас. Реалістичний стиль в музичному мистецтві. Тести

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 8 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Реалістичний стиль музичному мистецтві". Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.11 клас. Храми, замки і фортеці Київської Русі. Дерев'яні церкви карпатського регіону. Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Храми, замки і фортеці Київської Русі. Дерев'яні церкви карпатського регіону. Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.11 клас. Вершинні досягнення в царині музичного симфонізму. (Л. Бетховен). Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Вершинні досягнення в царині музичного симфонізму (Л. Бетховен). Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.11 клас. Золота доба іспанського живопису, англійська національна школа живопису. Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Золота доба іспанського живопису, англійська національна школа живопису". Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.11 клас. Грецька музика. Творчість Й.С. Баха. Тести

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Грецька музика. Творчість Й.С. Баха". Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.11 клас. Школи живопису Франції. Тести.

0

12 тестових завдань, розроблених для учнів 11 класів з навчального предмету "Мистецтво" за темою "Класична, романтична і реалістична школи Франції". Одна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Національний одяг Гуцульщини"

0

Презентація "Національний одяг Гуцульщини" вміщує відомості про особливості національного гуцульського вбрання, прикрас тощо. Матеріал супроводжується якисними світлинами і поясненням.Презентація "Культура часів Київської Русі"

0

Презентація "Культура часів Київської Русі" торкається таких аспектів розвитку Київської Русі, як культура, релігійні погляди, освіта. Увага приділяється як політеістичному, так і християнскому етапам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі