Користувацький вхід

Останні публікації

2017-01-23 01:47

Художня культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід «Мистецтво скульптури: і світ стане добрішим»

0

Здійснимо унікальну подорож у світ мистецтва, де талановиті скульптори створюють із шматка каменю і металу справжні витвори мистецтва, які не здатні викликати ніяких інших почуттів та емоцій, окрім позитивних. Посміхніться , переглянувши їх.Скульптури Руслана Найди

0

Колекція скульптур дніпровського митця Р.Найди-образи давніх героїв:войовниці, змієборці,співці прадавнього епосу, відлиті з металу.Приклад зв`язку прадавнього із сучасністю.Мурали м.Києва

0

Презентація допоможе краще зрозуміти учням 9 класу засвоїти тему "Культура в розвитку людини".Тести з художньої культури

0

Тесты необходимы, для активизирования деятельности учеников во время урока.Інтелектуальна гра-шоу «Найрозумніший» ( 3 клас)

1

Умови І туру
Учасникам ставиться 12 запитань з теми «Загальні знання». До кожного запитання пропонується 4 відповіді. Кожен з гравців має вибрати правильний варіант і підняти картку з відповідним номером. За кожну правильну відповідь учасник одержує 1 бал.
Якщо ж за першими 12 запитаннями не вдалося визначити 6 переможців, а кількість їх більша, то звучать ще 5 запитань по одному. Після кожного додаткового запитання підбиваються підсумки, щоб виявити переможця.
У другий тур виходять 6 гравців.Розробка уроку на тему "Поліхудожній образ світу"

0

Конспект уроку з художньої культури для учнів 9 класу на тему "Поліхудожній образ світу"Календарно-тематичне планування

0

Календарно-тематичне планування уроків художньої культури для 9, 10, 11 класів (українська мова навчання)Методичні рекомендації " « Формування художньо-мовленнєвої компетенції дошкільників на занятті»

0

Методичні рекомендаціі на тему: « Формування художньо-мовленнєвої компетенції дошкільників на занятті»Розробка уроку з художньої культури в 10 класі "Стиль бароко в українському мистецтві (архітектура та скульптура)".

0

Розробка уроку з художньої культури. 10 клас.
Розділ: Українська художня культура ХVII – XVIII ст.
Тема: Образотворче мистецтво. Стиль бароко в українському мистецтві (архітектура та скульптура).Урок художньої культури

0

Матеріал уроку художньої культури у 9 класі допоможе учителю провести урок наочно та ілюстровано.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі