Користувацький вхід

Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мистецтво 9 клас. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.

0

Урок з мистецтва у 9 класі. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.Використання мультімедіа у дитячому театрі.

0

Як мультимедійні засоби допомагають у навчальному процесі підготовки дитини-актора? Ми вчили дітей за існуючими методиками дуже довгий час та отримували гарні результати.
За матеріалами виступу на семінарі фестивалю "Жовтий звук", Харків, КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
З досвіду роботи зразкового художнього колективу "Театр музичного світложивопису".ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК з історії України та художньої культури «Мистецтво України першої третини ХХ століття як відображення історичної дійсності»

0

МЕТА: сформувати уявлення учнів про історичні події періоду Української революції 1917-1921рр; розвивати вміння учнів встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, досліджуючи зміну влади в Україні та відображення цих процесів в творчості митців того часу; розуміти звʼязок історії з сьогоденням, через минуле пізнати сьогодення; відкрити для себе велич українського мистецтва, знайомлячись з творами видатних діячів доби Української революції; оцінити самопожертву патріотів-митців в імʼя любові до України.Конспект заняття «По стежині в ліс підемо – нових друзів ми знайдемо».

0

Формувати у дітей процеси сприйняття та уявлення про предмети і об’єкти живої природи; вчити дітей оволодівати сенсорними еталонамиТеатралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально-естетичній профільній групі «Твори добро» «Нові пригоди колобка»

0

Райгородоцький заклад дошкільної освіти "Ялинка"

Театралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально – естетичній профільній групі «Твори добро»:
«Нові пригоди колобка»

Грисенко Алла Олександрівна
Мета:
продовжувати вчити дітей розігрувати дії за змістом казки, використовуючи немовленнєві виражальні засоби (міміку, жест, відповідні рухи). Розвивати емоційність, виразність голосу, уміння входити в образи персонажів. Виховувати доброту, ввічливість, щірість, співпереживання, бажання допомогати іншим.
Матеріали:Античні скульптори

0

Розробка уроку з художньої культури, 11 клас, на тему: "Античні скульптори". Розглянуто історичні умови розвитку античної скульптури, знайомство учнів з особливостями культури Мікеланджело, навчити відрізняти засоби художньо-образної мови, характеризувати скульптурні твори, порівнювати їх характерні особливості; розвивати вміння самостійно аналізувати твори скульптури; виховувати духовність, шанобливе ставлення до скульптурних пам’яток людства.
Сценарій до Дня захисника України «Воїни миру»

0

Україно – незалежна державо. Кожен з нас сьогодні розуміє, як важливо жити в мирі і спокої. Зустрічати кожен день світанок і бачити мирне, блакитне небо над собою.СЦЕНАРІЙ можна використовувати у святкуванні Дня Захисника України.Матеріали до заняття з культурології «Культура Стародавнього Сходу»

0

Стародавній Схід — це сукупність країн, які були розташовані на схід та південний схід від античного світу. Вони обіймали територію прямокутника (з півночі на південь 1800 км, зі сходу на захід — 10 000 км), який можна розділити на дві частини — західну (Єгипет та Передня Азія) та східну (Індія та Китай). Звичайно, все це дуже умовно. Провести чіткий кордон між Стародавнім Сходом та античним світом неможливо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі