Користувацький вхід

Останні публікації

Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами «Завдання від пір'їнки»

0

Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами "Завдання від пір'їнки " для дітей старшого дошкільного віку.Мова і види кіномистецтва

0

Робота містить матеріал з теми «Мова і види кіномистецтва». Рекомендовано для учнів 9 класу відповідно до чинної програми. Матеріал викладений в формі дистанційного курсу і може бути використаний для самопідготовки учнів. Дистанційний курс містить теоретичний матеріал, тестові завдання для самоперевірки та довідковий матеріал, необхідний для виконання завдань.Тестові завдання "Мистецтво" 10 клас

0

Компактні завдання допомагають учням опрацювати теми "Архітектура кам'яний літопис століть" та "Скульптура-мовчазна потаємна муза". Завдання створені до підручника "Мистецтво" під редакцією МасолІкона - ідеалістична естетика сакрального мистецтва

0

Ікона - ідеалістична естетика сакрального мистецтваКультурологія.Самостійні теми.

0

Програма вивчення нормативної дисципліни «Культурологія» (Художня культура) складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки молодшого спеціаліста.
«Культурологія» — одна з нормативних дисциплін гуманітарного циклу.
Особливістю програми є усунення деталізації тем, це надає можливість гнучко і швидко реагувати на нові досягнення знання в сфері культурології і потреби спеціальності, вносити доповнення до програми без кардинальних переробок її в цілому.Ретроспективний погляд на українську ікону.

0

Ретроспективний погляд на українську іконую

Світ ікони – це наявність двох світів: реального й нереального, однак її реальність не портретна, бо в ній не переслідується матеріальність і натуралізм, або ж академічна ідеалізація, чи реалістична побутовість. Суперечить іконі формалістична деформативність і абстрагуюча довільність. У ній зберігається образ, як він проявився у класичному періоді ікономалювання в Україні.Конспект нетрадиційного заняття ( малювання свічкою) в середній групі на тему: «Снігопад»

1

Конспект нетрадиційного заняття
( малювання свічкою)
в середній групі на тему: «Снігопад»

Вихователь: Коваленко Т.В.

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.Конспект заняття з нетрадиційного малювання в старшій групі На тему: « Котик Музика»

0

Управлiння освiти Первомайської мiської ради
дошкiльний навчальний заклад ясла - садка
№6 «Дзвiночок»

Конспект нетрадиційного заняття
( малювання свічкою)
в середній групі на тему: «Снігопад»

Вихователь: Коваленко Т.В.

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.Театралізація казки «Колосок» для дітей старшої групи

0

Театралізація казки «Колосок» для дітей старшої групи
Дійові особи: Ведуча, Казкарка, Півник, Круть та Верть, Вовк, Лисичка.
Ведуча: Сядьте, діти всі, будь ласка,
Розпочнеться зараз казка,
Вона, кажуть, дуже гарна,
І цікава, і повчальна,
Хто тихесенько сидить,
Не пустує, не шумить,
Той найпершим зрозуміє,
Чого казка нас навчить.
Казкарка: Це було давним – давно,
Коли ще звірі говорили.
У купі з птахами жили,
І між собою не сварились.
Біля ставочка стояв дім,
Новий, красивий був маєток,
А хто ж там жив?
(Вибігає півник)
Там півник жив.
(Кланяється)
І двоє жвавих мишенят.Проєкт учнів Берестівської школи

0

Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі