Користувацький вхід

Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкрите заняття з культурології

0

Стародавній Схід — це сукупність країн, які були розташовані на схід та південний схід від античного світу. Вони обіймали територію прямокутника (з півночі на південь 1800 км, зі сходу на захід — 10 000 км), який можна розділити на дві частини — західну (Єгипет та Передня Азія) та східну (Індія та Китай). Звичайно, все це дуже умовно. Провести чіткий кордон між Стародавнім Сходом та античним світом неможливо.Культура Античності

0

Конспект "Культура Античності", призначено для студентів коледжів та учнів 10-11 класів.День чудес, або як клоун-Фокусник в гості до нас прийшов (розважальна шоу-програма для дітей старшого дошкільного віку)

0

Розважальна шоу-програма для дітей старшого дошкільного віку. Дошкільне дитинство є найсприятливішим моментом для формування таких якостей особистості як фантазія, кмітливість, допитливість, винахідливість, уява. Ці якості знаходять яскраве вираження у творчості дошкільника. Шоу - технологія - це захоплююче дійство, яке використовується на різних заходах у дошкільному навчальному закладіВійна очима художників (лекція з мистецтва)

0

В даному матеріалі розповідається про твори російських та українських художників-баталістів, які присвячені війні 1939-1945 року. Рекомендований для проведення уроків з мистецтва або як позакласній захід.методична розробка "Формування особистості та мовленнєвого розвитку дитини логопата засобами гри-драматизації"

0

Зміст

1.Вступ.
2. Актуальність даної теми.
3. Основна частина.
3.1.Театр в житті дошкільника.
3.2. Вплив гри-драматизації на різні сторони розвитку дітей дошкільного віку.
3.3.Підготовка та організація гри – драматизації з дітьми логопатами.
4.Висновки.
5.Список використаних джерел.
6.Додатки.Урок мистецтва на тему: " Мистецтво Західної Єврони ХУІІ століття"

0

Урок спланований по темі: "Мистецтво Західної Європи ЇУІІ століття", в яуому приводяься приклади образотворчого мистецтва, літератури, музики.
Складена Cинхроністична таблиця до темиПоле чудес "Чернігів древній і вічно юний"

0

Багато таємниць зберіг давній Чернігів за 1300-літню історію свого існування. У місті дуже багато унікальних історичних пам’яток і прикмет давнини, які роблять його неповторним і розповідають про те, “откуда есть пошла земля Русская”. Переважно - це культові споруди – монастирі, церкви та собори, цікаві факти про які ви дізнаєтеся, переглянувши цей доробок.
Матеріал стане у пригоді під час проведення позакласних заходів з інтегрованого курсу «Мистецтво» та у виховній роботі.Зустріч з казочкою

0

продовжувати вчити дітей емоційно сприймати зміст казок, запам’ятовувати дійових осіб та послідовність дій; розуміти та використовувати найпростіші утішки, забавлянки, примовки, мирилки у повсякденному житті. Учити моделювати героїв за кольором та величиною; поширювати словник образними поетично- художніми виразами (лисичка-сестричка, зайчик-лапанчик, та якісними прикметниками: круглий, рум’яний, гарячий, смачний.)Закріпити знання про зачин та кінець казки, ознайомити із будовою дитячої книжки. Розвивати мислення, уяву. Виховувати співчуття до героїв казок, посидючість, увагу.Історичні та культурні пам’ятки Дніпропетровщини

0

У презентації представлені історичні та культурні пам’ятки Дніпропетровщини :музеї, театри, собори, ботанічні сади,фабрики.
Для вчителів художньої культури та мистецтваУкраїнський іконопис.Образ Ісуса Христа у ранньому християнстві

0

У презентації висвітлюються питання історії розвитку іконопису,техніка іконопису,символіка ікони, обладнання іконостаса.
Для вчителів художньої культури та мистецтва

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі