Користувацький вхід

Художня культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття з художньої літератури рідної природи , ліплення середня група

0

Тема: Киця Мура в гостях у малят.
Мета: розвивати вміння зосереджено слухати художній твір, розуміти його зміст, відповідати на запитання-роздуми (Чому? Навіщо? Як?). Формувати уявлення про моральні правила життя (сміливість, чуйність, турботливість) через оповідання В.О.Сухомлинського. Вчити помічати й оцінювати якості характеру героїв твору .
Активізувати словник дітей словами , що позначають якості та почуття людини, продовжувати вчити добирати до іменників прикметники та порівняння.
Закріпити знання дітей про домашніх тварин .Російський живопис 19-20 ст.

0

В презентація подана характеристика 19 ст, вплив на розвиток образотворчого мистецтва. Розглянуті основні жанри живопису російських митців.Заняття з дітьми старшої групи Тема: «Віршування»

0

Мета: - продовжувати вчити розрізняти поетичні та прозові твори, визначати настрій вірша, добирати риму в словах, реченнях;
- сприяти креативному, мовленнєвому, пізнавальному розвитку в процесі складання віршів з використанням схем;
- розвивати увагу, пам'ять, кмітливість, поширювати словниковий запас;
- привчати слухати себе й одне одного;
- розвивати психічні процеси.Презентація «Театральне мистецтво України з давнини до кінця XVI ст.»

3

В презентації розповідається про розвиток театрального мистецтва з давнини до кінця 16 стПрезентація «Театральне мистецтво України XVII – XVIII ст.»

2

В презентації розповідається про розвиток театрального мистецтво на Україні в 17-18 стПрезентація «Візуальні види мистецтва»

1

Презентація роповідає про особливості живопису і графіки, види та жанри живопису, графікиПрезентація «Художня культура України від давнини до початку XVI ст.»

2

В презентації розповідається про розвиток художньої культури на території України з давнини до кінця 16 ст.Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016р. № 1/9-437


Таланти рідної землі

0

Урозк розроблено так, щоб можна було познайомити учнів з більшістю творчіх професійПрезентація до уроку художньої культури в 11 класі "Садово-паркове мистецтво Японії""

1

Дані матеріали можуть бути використані учителями художньої культури та учнями 11 класу з теми "Садово-паркове мистецтво Японії"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі