Користувацький вхід

Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виховного заходу до Міжнародного жіночого дня «І знову починається весна»

0

Дана методична розробка присвячена вшануванню жінки-матері, жінки-трудівниці, берегині роду. Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.Презентація "Театр. Перші професійні актори – скоморохі. Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп"

0

Презентація до уроку в 11 класі "Театр. Перші професійні актори – скоморохі . Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп " за підручником Масол Л. М. спрямована на допомогу вчителю при поясненні теми "Художня спадщина України". Даний матеріал стане добрим помічником у проведенні уроку; ознайомить учнів з історією зародження і розвитку театрального мистецтва в Україні .Футуризм

0

Мета: ознайомити з історією виникнення, розвитком та сферами побутування футуризму; вчити емоційно сприймати та аналізувати твори мистецтва; розвивати ерудицію, естетичні смаки, потяг до вивчення мистец¬тва; сприяти формуванню європейского світогляду молоді; виховувати інтерес до всесвітньої культурної спадщини.«ФОРМУВАННЯ КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ У СТВОРЕННІ КОМПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ»

0

Розвиток креативних здібностей у студентів в відділені "Художнє оформлення" Відтворення сучасних потреб у розробці проєктівФормування українського кіномистецтва шляхом поєднання компонентів кіноідустрії.

1

Допоміжні матеріали вчителям мистецтва для 9 класу на тему "Українське кіно"«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ»

0

«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ
ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ» Основні положення розробки завдання до сучасних замовлень користувачівПрезентація до уроку "Фотомистецтво" у 9 класі.

0

Фотомистецтво

Учні:

називають засоби виразності фотомистецтва;

порівнюють фотографію з живописом і графікою;

пояснюють особливості професії фотохудожника;

називають  відомих фотохудожників;

називають напрями фотографії.Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"

0

Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи
за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"
Підготувала
вихователь ДНЗ N13
"Гвоздичка" Голобородько Л.Л.
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з творами В Сухомлинського. Вчити слухати та розуміти прозові твори, аналізувати вчинки героїв.Розвивати зв'язне логічне мовлення дітей, мислення, пам'ять. Виховувати моральні якості дітей, зокрема, працьовитість, дружелюбність, гостинність. Виховувати любов до природи.Узагальнення та систематизація знань учнів 2 класу за 1 семестр з музичного мистецтва

0

Узагальнення та систематизація знань учнів 2 класу
за 1 семестр з музичного мистецтва
1.для запису музики скільки використовують нот?
( сім нот)
2.Чим починається нотний сан ?
( ключем соль, або скрипковим ключем)
3. Яка буває музика ?
( інструментальна і вокальна)
4.Що таке інструментальна музика ?
( музика , яку виконують на музичних інструментах)«Сніг»

0

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі