Користувацький вхід

Останні публікації

Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Епоха ренесансу. Архітектура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "Відродження"(Ренесансу), розглянути етапи розвитку епохи Ренесансу, надати знання про особливості мистецтва Ренесансу; ознайомити із характерними рисами архітектури та скульптури цієї епохи, ознайомити із творчими здобутками видатних архітекторівПрезентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Живопис і мода класицизму"

0

Ознайомити учнів із жанрами та характерними рисами живопису класицизму, творчістю художників цього стилю; розглянути модні тенденції класицизму.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "ГОтична скульптура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "готика", "готичний стиль", "готична архітектура"; розглянути характерні особливості готичного стилю; ознайомитись з готичною скульптурою; надати знання про готичну скульптуру.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Стиль бароко"

0

Ознайомити учнів з поняттям "бароко"; визначити основні риси мистецтва бароко; надати знання про характерні риси архітектури бароко, ознайомити з шедеврами барокової архітектури; розглянути особливості архітектурних комплексів та ансамблів бароко та приклади садово-паркової архітектури.Презентація до уроку з мистецтва. 8 клас. Тема "Стиль реалізм. Характерні риси стилю. Архітектура. Скульптура"

0

Ознайомити учнів з архітектурою реалізму; надати знання про скульптуру реалізму, її характерні риси; ознайомити із прикладами шедеврів скульптури та архітектури реалізму, творчістю видатних митців стилю.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Мистецтво 9 клас. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.

0

Урок з мистецтва у 9 класі. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.Використання мультімедіа у дитячому театрі.

0

Як мультимедійні засоби допомагають у навчальному процесі підготовки дитини-актора? Ми вчили дітей за існуючими методиками дуже довгий час та отримували гарні результати.
За матеріалами виступу на семінарі фестивалю "Жовтий звук", Харків, КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
З досвіду роботи зразкового художнього колективу "Театр музичного світложивопису".ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК з історії України та художньої культури «Мистецтво України першої третини ХХ століття як відображення історичної дійсності»

0

МЕТА: сформувати уявлення учнів про історичні події періоду Української революції 1917-1921рр; розвивати вміння учнів встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, досліджуючи зміну влади в Україні та відображення цих процесів в творчості митців того часу; розуміти звʼязок історії з сьогоденням, через минуле пізнати сьогодення; відкрити для себе велич українського мистецтва, знайомлячись з творами видатних діячів доби Української революції; оцінити самопожертву патріотів-митців в імʼя любові до України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі