Користувацький вхід

Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Живопис класицизму

0

Презентація "Живопис класицизму" до уроку мистецтва у 8 класі.
У матеріалі описано основні ознаки живопису зазначеного стилю, названо найвидатніших представників художників Європи та, зокрема України, наведено їхні картини.Живопис класицизму

0

Презентація "Живопис класицизму" до уроку мистецтва у 8 класі.
У матеріалі описано основні ознаки живопису зазначеного стилю, названо найвидатніших представників художників Європи та, зокрема України, наведено їхні картини.Сценарій виховного заходу до Міжнародного жіночого дня «І знову починається весна»

0

Дана методична розробка присвячена вшануванню жінки-матері, жінки-трудівниці, берегині роду. Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.Презентація "Театр. Перші професійні актори – скоморохі. Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп"

0

Презентація до уроку в 11 класі "Театр. Перші професійні актори – скоморохі . Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп " за підручником Масол Л. М. спрямована на допомогу вчителю при поясненні теми "Художня спадщина України". Даний матеріал стане добрим помічником у проведенні уроку; ознайомить учнів з історією зародження і розвитку театрального мистецтва в Україні .Футуризм

0

Мета: ознайомити з історією виникнення, розвитком та сферами побутування футуризму; вчити емоційно сприймати та аналізувати твори мистецтва; розвивати ерудицію, естетичні смаки, потяг до вивчення мистец¬тва; сприяти формуванню європейского світогляду молоді; виховувати інтерес до всесвітньої культурної спадщини.«ФОРМУВАННЯ КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ У СТВОРЕННІ КОМПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ»

0

Розвиток креативних здібностей у студентів в відділені "Художнє оформлення" Відтворення сучасних потреб у розробці проєктівФормування українського кіномистецтва шляхом поєднання компонентів кіноідустрії.

1

Допоміжні матеріали вчителям мистецтва для 9 класу на тему "Українське кіно"«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ»

0

«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ
ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ» Основні положення розробки завдання до сучасних замовлень користувачівПрезентація до уроку "Фотомистецтво" у 9 класі.

0

Фотомистецтво

Учні:

називають засоби виразності фотомистецтва;

порівнюють фотографію з живописом і графікою;

пояснюють особливості професії фотохудожника;

називають  відомих фотохудожників;

називають напрями фотографії.Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"

0

Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи
за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"
Підготувала
вихователь ДНЗ N13
"Гвоздичка" Голобородько Л.Л.
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з творами В Сухомлинського. Вчити слухати та розуміти прозові твори, аналізувати вчинки героїв.Розвивати зв'язне логічне мовлення дітей, мислення, пам'ять. Виховувати моральні якості дітей, зокрема, працьовитість, дружелюбність, гостинність. Виховувати любов до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі