Користувацький вхід

Т. Г. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку і презентація з історії України для 9 класу «Селянська реформа в Наддніпрянській Україні»

0

1. Реформа 1861 року
2. Причини проведення реформи
3. Особисте звільнення селян
4. Селянські наділи
5. Викупна операція
6. Державні селяни
7.Наслідки селянської реформиСценарій свята «Шевченко наш – він для усіх століть»

0

Свято
«Шевченко наш – він для усіх століть»

Мета: показати значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвивати творчі здібності учнів; виховувати повагу і шану до велета України – Т.Г. Шевченка.Позакласний захід. Життя і творчість Т.Г. Шевченка очима учнів «Подорож у минуле: ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!»

0

Позакласний захід може бути проведений до Шевченківських днів як виховна година для учнів 7-9 класів. В основі заходу - біографія Т.Г. Шевченка викладена ученицею незвичайно, у вигляді неримованого (білого)вірша.РОМАНТИЧНА ІДЕЯ НЕЗНИЩЕННОСТІ СПРАВЖНЬОГО КОХАННЯ, КРАСИ, ВІРНОСТІ У БАЛАДІ Т. ШЕВЧЕНКА «ТОПОЛЯ»

0

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА.8 клас
Урок № 13 РОМАНТИЧНА ІДЕЯ НЕЗНИЩЕННОСТІ СПРАВЖНЬОГО КОХАННЯ, КРАСИ, ВІРНОСТІ У БАЛАДІ Т. ШЕВЧЕНКА «ТОПОЛЯ».Методичні рекомендації

0

Вікторини, конкурси, кросворди на уроках української мови та літератури, а також у виховних заходах.
Прилуцьке 2014 р.
Подана вступна стаття про значення вікторини, конкурсів, кросвордів на уроках української мови та літератури, а також у виховних заходах.
Матеріали систематизовано по класах. Окремий розділ займає конкурси та вікторини до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
Затверджено методичною радою ЗОШ I-III ст. с. Прилуцьке (протокол № 3 від
10.12.2013р.)Розробка уроку позакласного читання для 4 класу «Шевченко – великий поет»

0

Урок позакласного читання за творами Т.Г. Шевченка. Глибше знайомство дітей з життям і творчістю великого українського поета Т.Г. Шевченка, з віршем „Реве та стогне Дніпр широкий".Розробка позакласного заходу на тему: "Тарас ... В його імені вся історія наша, все буття"

0

Даний сценарій свята підготовлений для відзначення дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка та може бути використаний в початковій та середній школі.Розробка уроку літературного читання для 2 класу на тему: "Образи української природи в поезії Т. Шевченка. Т. Шевченко "Світає"

0

Даний урок літературного читання для 2 класу розроблено з розділу "Т. Г. Шевченко - великий народний поет і художник".Розробка уроку літературного читання для 2 класу на тему: "Дитячі роки великого Кобзаря"

0

Розробка уроку літературного читання з розділу "Т. Г. Шевченко - великий народний поет і художник" для 2 класу.Урок-подорож з географії «Тарасові шляхи»

0

Мета уроку: підвищувати пізнавальну діяльність учнів; пройти шляхами
Т.Г.Шевченка; доторкнутися струнами душі до мистецтва генія; переконатися, що великий Кобзар – наш сучасник; побачити, як шанують
Т. Г. Шевченка в світі; продовжувати вдосконалювати вміння роботи з географічними картами; продовжувати підготовку до ЗНО, а саме закріпити практичні навички з тестами; виховувати любов до рідного слова, до рідного Волинського краю, до України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі