Користувацький вхід

Т. Г. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проект «Державні символи України»

0

Поширювати знання учнів про рідну державу, народні та державні символи України. Виховувати патріотичне ставлення до людей, рідної мови, українських традицій.Розробка уроку з української літератури з теми "Подорож у дитинство Тарасика" 6 клас

0

Тема уроку: Подорож у дитинство Тарасика
Мета уроку:
• узагальнити вивчення про дитячі роки Т. Шевченка;
• розвивати вміння створювати власні усні та письмові висловлювання, дотримуючись культури мовлення;
• формувати навички виразного читання;
• сприяти розвитку пам’яті школярів;
• виховувати повагу до батьків, любов та бережне ставлення до природи, почуття національної гордості.
Тип уроку: урок позакласного читання
Форма уроку: урок-подорожУрок. Графіка. Види графіки. Монотипія – різновид графіки.

0

Тема уроку: Графіка. Види графіки.
Монотипія – різновид графіки.
Мета:
навчальна: актуалізувати знання про графіку та його види; навчити розрізняти види графіки; ознайомити з технікою монотипії, навчити виконувати роботи в цій техніці; ознайомитися з українськими художниками;
розвивальна: розвивати творчу уяву, мислення учнів; уміння створювати образи за допомогою техніки «монотипія»; формувати естетичні почуття до творів графічного мистецтва; активізувати творчу ініціативу учнів;Розробка уроку і презентація з історії України для 9 класу «Селянська реформа в Наддніпрянській Україні»

0

1. Реформа 1861 року
2. Причини проведення реформи
3. Особисте звільнення селян
4. Селянські наділи
5. Викупна операція
6. Державні селяни
7.Наслідки селянської реформиСценарій свята «Шевченко наш – він для усіх століть»

0

Свято
«Шевченко наш – він для усіх століть»

Мета: показати значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвивати творчі здібності учнів; виховувати повагу і шану до велета України – Т.Г. Шевченка.Позакласний захід. Життя і творчість Т.Г. Шевченка очима учнів «Подорож у минуле: ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!»

0

Позакласний захід може бути проведений до Шевченківських днів як виховна година для учнів 7-9 класів. В основі заходу - біографія Т.Г. Шевченка викладена ученицею незвичайно, у вигляді неримованого (білого)вірша.РОМАНТИЧНА ІДЕЯ НЕЗНИЩЕННОСТІ СПРАВЖНЬОГО КОХАННЯ, КРАСИ, ВІРНОСТІ У БАЛАДІ Т. ШЕВЧЕНКА «ТОПОЛЯ»

0

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА.8 клас
Урок № 13 РОМАНТИЧНА ІДЕЯ НЕЗНИЩЕННОСТІ СПРАВЖНЬОГО КОХАННЯ, КРАСИ, ВІРНОСТІ У БАЛАДІ Т. ШЕВЧЕНКА «ТОПОЛЯ».Методичні рекомендації

0

Вікторини, конкурси, кросворди на уроках української мови та літератури, а також у виховних заходах.
Прилуцьке 2014 р.
Подана вступна стаття про значення вікторини, конкурсів, кросвордів на уроках української мови та літератури, а також у виховних заходах.
Матеріали систематизовано по класах. Окремий розділ займає конкурси та вікторини до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
Затверджено методичною радою ЗОШ I-III ст. с. Прилуцьке (протокол № 3 від
10.12.2013р.)Розробка уроку позакласного читання для 4 класу «Шевченко – великий поет»

0

Урок позакласного читання за творами Т.Г. Шевченка. Глибше знайомство дітей з життям і творчістю великого українського поета Т.Г. Шевченка, з віршем „Реве та стогне Дніпр широкий".Розробка позакласного заходу на тему: "Тарас ... В його імені вся історія наша, все буття"

0

Даний сценарій свята підготовлений для відзначення дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка та може бути використаний в початковій та середній школі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі