Користувацький вхід

Т. Г. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Т. Г. Шевченко. Поема «Катерина». Характеристика образів поеми. Народознавство у творі

0

Мета: охарактеризувати образ Катерини, її батьків, панича – офіцера; дослідити трагізм долі дівчини – селянки, несправедливість існуючого ладу; розвивати вміння висловлювати власні думки, аналізувати, емоційно сприймати поетичний текст; виховувати співчутливе ставлення до скривджених, повагу до жінки – матері.Сценарій екскурсійної програми "Жінки в житті Тараса Шевченка"

0

Сценарій екскурсійної програми до Дня народження Т.Г. Шевченка "Жінки в житті Шевченка"Конспект уроку. Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).

0

Конспект уроку. Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).Завдання з математики для 5 класу

0

Даний матеріал складений за новою програмою з математики 5 класу для загальноосвітніх навчальних закладів і являє собою різновид завдань тестової форми та набір кросвордів з теоретичних запитань.
Розрахований для використання на уроках математики під час узагальнюючого повторення, інтегрованих уроків з розвиваючою, пізнавальною та виховною метою, а також в позакласній роботі.
Матеріал буде корисним для реалізації наскрізної лінії «Громадянська відповідальність».Проект «Державні символи України»

0

Поширювати знання учнів про рідну державу, народні та державні символи України. Виховувати патріотичне ставлення до людей, рідної мови, українських традицій.Розробка уроку з української літератури з теми "Подорож у дитинство Тарасика" 6 клас

0

Тема уроку: Подорож у дитинство Тарасика
Мета уроку:
• узагальнити вивчення про дитячі роки Т. Шевченка;
• розвивати вміння створювати власні усні та письмові висловлювання, дотримуючись культури мовлення;
• формувати навички виразного читання;
• сприяти розвитку пам’яті школярів;
• виховувати повагу до батьків, любов та бережне ставлення до природи, почуття національної гордості.
Тип уроку: урок позакласного читання
Форма уроку: урок-подорожУрок. Графіка. Види графіки. Монотипія – різновид графіки.

0

Тема уроку: Графіка. Види графіки.
Монотипія – різновид графіки.
Мета:
навчальна: актуалізувати знання про графіку та його види; навчити розрізняти види графіки; ознайомити з технікою монотипії, навчити виконувати роботи в цій техніці; ознайомитися з українськими художниками;
розвивальна: розвивати творчу уяву, мислення учнів; уміння створювати образи за допомогою техніки «монотипія»; формувати естетичні почуття до творів графічного мистецтва; активізувати творчу ініціативу учнів;Розробка уроку і презентація з історії України для 9 класу «Селянська реформа в Наддніпрянській Україні»

0

1. Реформа 1861 року
2. Причини проведення реформи
3. Особисте звільнення селян
4. Селянські наділи
5. Викупна операція
6. Державні селяни
7.Наслідки селянської реформиСценарій свята «Шевченко наш – він для усіх століть»

0

Свято
«Шевченко наш – він для усіх століть»

Мета: показати значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвивати творчі здібності учнів; виховувати повагу і шану до велета України – Т.Г. Шевченка.Позакласний захід. Життя і творчість Т.Г. Шевченка очима учнів «Подорож у минуле: ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!»

0

Позакласний захід може бути проведений до Шевченківських днів як виховна година для учнів 7-9 класів. В основі заходу - біографія Т.Г. Шевченка викладена ученицею незвичайно, у вигляді неримованого (білого)вірша.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі