Користувацький вхід

Математика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиКомпетентнісні задачі з математики

0

Прикладні задачі з математики, які формують ключові компетентності учнів старшої школиІнтегрований урок «Застосування похідної та інтеграла у фізиці»

0

Урок-семінар, на якому надано коротку інформацію про виникнення математичного аналізу та його розвиток; наведено приклади застосування похідної та інтеграла до розв’язування фізичних задач.Методична розробка позакласного заходу «Академік Михайло Кравчук – титан світової математики»

0

Методи українського науковця використані в США, Японії та інших країнах при моделюванні кібернетичної техніки. Його наукові праці широко використовували американські автори першого у світі комп’ютера.Методична розробка уроку геометрії «Площа паралелограма» (8 клас)

0

Мета:
- домогтися розуміння здобувачами освіти теореми про площу паралелограма;
- сформувати вміння застосовувати формулу площі паралелограма до розв’язування задач;
- розвивати навички мислення високого рівня, спостережливість, вміння шукати аналогії під час розв’язування задач за допомогою готових малюнків з умовами;
- виховувати інтерес до геометрії, графічну культуру учнів, формування математичного мовлення;
- спряти вихованню, чесності, активності.Методична розробка уроку геометрії «Розв’язування прямокутних трикутників» (8 клас)

0

Мета:
• узагальнення, систематизація та закріплення знань про теорему Піфагора,
• розв’язування прямокутних трикутників;
• застосування набутих знань і вмінь у практичній діяльності.
• розвиток вмінь аналізувати, робити висновки, знаходити власні способи розв’язання.
• формування компетентностей: соціальних, комунікативних. виховання активності, уваги, самостійністі.Методична розробка уроку алгебри «Теорема Вієта» (8 клас)

0

Мета:
• ввести поняття зведеного квадратного рівняння; ввести теорему Вієта;
• формувати уміння застосовувати теорему при розв’язуванні квадратних рівнянь; розвивати аналітичне мислення; виховувати культуру математичного мовлення.Інтеграл та його застосування

0

Поняття інтеграла широко застосовується в різних сферах людської діяльності, тому до цієї теми приділяється особлива увага. Основна мета заняття – використання теоретичних знань при розв’язуванні практичних задач. Презентація створена для повторення матеріалу з теми «Інтеграл» та підготовки здобувачів освіти до контролю знань в умовах дистанційного навчання.Додавання і віднімання чисел у межах 20. Задачі на різницеве порівняння

0

Розробка уроку з математики для 1 класу на тему «Обчислення в межах 20. Задачі на різницеве порівняння». Мета уроку в ігровій формі закріпити вміння додавання і віднімання в межах 20 та розв’язувати задачі на різницеве порівняння.Додавання і віднімання чисел у межах 20. Задачі на різницеве порівняння

0

Розробка уроку з математики для 1 класу на тему «Обчислення в межах 20. Задачі на різницеве порівняння». Мета уроку в ігровій формі закріпити вміння додавання і віднімання в межах 20 та розв’язувати задачі на різницеве порівняння.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі