Користувацький вхід

Останні публікації

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиФормування компетентностей учня в процесі позакласної роботи з математики

0

Ці корисні правила-поради — тільки невеличка частинка, тільки вер-шина айсберга педагогічної мудрості, педагогічної майстерності, спільного педагогічного досвіду багатьох поколінь. Але згадати їх ще раз не буде за¬йвим. Пам'ятати їх, слідувати їм, керуватися ними буде дієвою умовою, яка здатна полегшити учителю досягнення провідної найважливішої мети — формування компетентностей та розвитку особистості.Розвиток творчої активності учнів та виховання навичок самоосвіти на позакласних заняттях з математики

0

У посібнику висвітлено проблему розвитку творчої активності учнів та виховання навичок самоосвіти на позакласних заняттях з математики. Представлено авторські розробки заходів, різноманітних за формою проведення – конференція, інтелектуальна гра, пізнавально-розважальне шоу. Ці заходи дали змогу активізувати навчальний процес оволодіння науками природничого циклу, допомогли зробити навчання цікавим для учнів, різноманітним, демократичним та ефективним.Навчання як дослідження

0

Розумовий пошук — складний процес. Він, як правило, починається з проблемної ситуа¬ції. Але не будь-який пошук пов'язаний із ви¬никненням проблеми. Якщо вчитель пропонує завдання учням, указавши, як його виконати, то навіть самостійне розв'язування не є розу¬мовим пошуком.
Справжню активізацію учнів характеризує самостійний пошук не взагалі, а пошук шля¬хів розв'язання проблеми. Якщо пошук має на меті розв'язання теоретичної, технічної, прак¬тичної, навчальної проблеми, він перетворю¬ється на проблемне навчання.Відповіді на "Математичний калейдоскоп-Логіка 5+"

1

Відповіді на "Математичний калейдоскоп-Логіка 5+". В даному посібнику продумана система задач, наявність важливого для розглядуваної теми теоретичного матеріалу, а також
цікавих відомостей допоможуть розкрити математичні здібності учнів, розвинути логічне мислення, сформувати навички дослідницької діяльності, розширити кругозір.
Призначено для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів математики.ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 8-9 КЛАСІВ «ПАРИЗЬКЕ КАФЕ»

0

ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 8-9 КЛАСІВ «ПАРИЗЬКЕ КАФЕ»

Мета: стимулювання інтересу до математики, розвитку логічного мислення, кмітливості, уваги, інтуїції, винахідливості школярів; залучення до історичної та культурної спадщини Франції, художньо-естетичне виховання учнів.

Обладнання: мультимедійний комплекс, картки з завданнями.Презентація на тему "Трикутник. Властивості і види трикутників"

1

Презентація містить матеріали для проведення уроку-гри "Знайти Золоте Руно" теми "Трикутники.Властивості та види трикутників". Автор ідеї Чашечникова Ольга Серафимівна.Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.)

0

Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.Календарно-тематичне планування з алгебри для 9 класу за підручником О.С. Істер (оновлена програма, 2017 р.

0

Календарно-тематичне планування з алгебри для 9 класу за підручником О.С. Істер (оновлена програма, 2017 р.Обобщение и систематизация знаний по теме «Степень с натуральным показателем. Одночлен»

0

Цель урока: - обобщить и систематизировать знания и умения учащихся, полученных в ходе изучения данной темы;
• подготовить учащихся к выполнению тематической контрольной работы;
• развивать у учащихся умение работать в парах, группах, самостоятельно, умение оценивать себя и работу одноклассников;
• прививать интерес к знаниям, воспитывать любознательность, старательность, ответственность перед товарищами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі