Користувацький вхід

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиКонспект уроку з алгебри у 8 класі "Степінь з цілим показником"

0

Мета уроку систематизувати й узагальнити знання учнів про степінь з від’ємним показником, стандартний вигляд числа; закріпити практичні навички їх застосування; формувати навички творчого застосування отриманих знань; активізувати пізнавальну діяльність учнівТаблиця множення числа 4. розв’язування вправ і задач на застосування таблиці множення числа 4

0

Конспект уроку математики у 2 класі за темою: "Таблиця множення числа 4. Розв'язування вправі задач на застосування таблиці множення числа 4"Читання і запис шестицифрових чисел. Множення і ділення на 10; 100; 1000

1

Розробка конспекту уроку з математики з презентацією для учнів 4 класуУрок-гра на тему: "Відсоткові розрахунки"

0

Урок - гра у 6 класі Підкори вершину на тему "Відсоткові розрахункиМатематичні картки для учнів 1-2 класів "пригоди з казковими героями"

0

Математичні картки для учнів 1-2-х класів "Казкові задачі з казковими героями".Матеріали до уроку "Похідна"

0

Даний матеріал можна використовувати під час проведення уроку з алгебри і початків аналізу в 11-х класах з теми "Похідна", а також при підготовці до контрольної роботи.Урок-кейс "Раціональні числа"

0

Даний матеріал можна використовувати під час проведення інтегрованого уроку з теми "Раціональні числа" в 6-х класах.Урок-кейс "Пропорція"

0

Даний матеріал можна використовувати під час проведення інтегрованого уроку з теми "Пропорція".Конкурс "Математична мозаїка"

0

Даний матеріал використовується для позакласних заходів з математики в 6-х класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі