Користувацький вхід

Математика

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиКалендарне планування з геометрії у 8 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.

0

Календарне планування з геометрії у 8ласі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.Розробка уроку з математики «Таблиці додавання і віднімання числа 8 з переходом через десяток. Розв’язування задач, що мають спільну частину умови»

0

План-конспект уроку математики в 2 класі з теми: "Таблиці додавання (віднімання) числа 8 з переходом через десяток". Урок пропонує опорні схеми, малюнки, творчі завдання, роботу в парах, групах, цікавий ігровий матеріал. Урок знайомить учнів з таблицями додавання (віднімання) числа 8 з переходом через десяток, вчить розв'язувати задачі різних типів, розвиває навики швидкої лічби, виховує старанність та бажання допомагати іншим.Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.

0

Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.Вправи на засвоєння таблиці множення числа 2, порядок дій у виразах без дужок, що містять дії різного ступеня.

0

Урок математики в 2 класі
Тема: Вправи на засвоєння таблиці множення числа 2, порядок дій у
виразах без дужок, що містять дії різного ступеня.
Мета: ознайомити з порядком дій у виразах без дужок, що містять дії різного
ступеня; закріплювати табличні прийоми множення числа 2,вміння
знаходити периметр квадрата, дією множення; повторити ознаки зими,
та весни; розвивати логічне мислення, виховувати мотивацію до
навчання.
Обладнання: ПЗ, картки, геометричні фігури, малюнки сніжинок.
Хід урокуКалендарно-тематичне планування з алгебри для учнів 7 класу на 2017 / 2018 н.р

0

Календарно-тематичне планування з алгебри для учнів 7 класу
на 2017 / 2018 н.р.
Складено до підручника: Мерзляк А.Г., Полонський В.В., Якір М.С. Алгебра: підруч. для 7-го кл. загальноосвітніх навчальних закладів – Х.: Гімназія, 2015 згідно з чинною навчальною програмою, затвердженою наказом МОН молодьспорту України від 06.06.2012 р. № 664 (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 07.06.2017 № 804).План – графік підготовки до ЗНО з математики для учнів 9 класу на 2017-2018 навчальний рік.

0

Даний план-графік допоможе якісно підготувати учнів 9 класу до ЗНО
з математики, пропонуємо упродовж навчального року повторити навчальний матеріал не за готовими варіантами, а за темами відповідно до графіка.10 клас. Самостійні та контрольна робота з теми «Тригонометричні рівняння та нерівності»

0

Матеріал містить дві самостійні роботи «Розв’язування найпростіших тригонометричних рівнянь», «Розв’язування тригонометричних рівнянь», які мають два рівні складності. Контрольна робота складається з двох частин: перша – тестові завдання, друга – різнорівневі завдання (2 варіанта).10 клас. Самостійні та контрольна робота з теми «Тригонометричні функції»

0

Матеріал містить три самостійні роботи «Кут повороту. Радіанна міра кута», «Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу», «Співвідношення між тригонометричними функціями», які мають два рівні складності. Контрольна робота складається з двох частин: перша – тестові завдання (в 4 варіантах), друга – різнорівневі завдання (2 варіанта).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі