Користувацький вхід

Останні публікації

Математика

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиМетодичний посібник ДИДАКТИЧНІ ВПРАВИ ДЛЯ УСНОГО РАХУНКУ В 1 КЛАСІ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ ТА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС

0

Збірка містить ДИДАКТИЧНІ ВПРАВИ
ДЛЯ УСНОГО РАХУНКУ В 1 КЛАСІ
НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ ТА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАСДодавання чисел з різними знаками

0

Конспект кроку математики у 6 класі "Додавання чисел з різними знаками"Інтегрований урок з читання та математики у 1-му класі

0

Інтигрований урок з читання та математики.
Урок з використанням інноваційних технологій, на якому удосконалювалися обчислювальні навички в межах 20, розвивалося логічне мислення, пам'ять, увага, математичне мовлення. Узагальнено і повторено розв'язування задач і прикладів на додавання і віднімання.
Прививалось та виховувалося почуття доброти, любові, бережливого ставлення до тварин.Розробка уроку з алгебри і початків аналізу в 10 класі .Тема: «Рівняння і нерівності з двома змінними. Многочлени.»

0

Розробка уроку з алгебри і початків аналізу в 10 класі

Тема: «Рівняння і нерівності з двома змінними. Многочлени.»Розробка математичної стінгазети

0

Більшість шкіл готують виставку стінгазет з математичною тематикою в рамках проведення Тижня математики. Дана робота подана для допомоги вчителям та учням у розробці математичної стінгазети. У документі поданий і загальний вигляд дизайн-розробки, і окреме наповнення кожної з рубрик, підготовлене до роздруку і подальшого розміщення.Розв’язування рівнянь. Основна властивість рівнянь.

0

Конспект уроку розрахований на стандартний 45-ти хвилинний урок, містить хронологічну деталізацію ходу заняття та перелік прийомів і методів, запланових вчителем. Конспект уроку подано в формі карти-схеми. При здачі звітності з педагогічної практики студентів у більшості педагогічних вузів вимагають розробки занять у двох формах, одна з яких карта-схема заняття. ТОму цей матеріал буде корисним не тільки для практикуючих вчителів, а й для студентів. У всесвітній мережі дуже мало зразків подання конспекту заняття в такій формі, тому представлена робота буде корисною і затребуваною.Розробка уроку з математики для 5 класу «Дії першого ступеня з натуральними числами»

0

Контрольна робота з теми «Дії першого ступеня з натуральними числами»
МЕТА:
навчальна: перевірити рівень засвоєння програмних знань, умінь та навичок з теми «Дії першого степеня з натуральними числами».
розвивальна: розвивати логічне й творче мислення, швидкості обчислення, розумову діяльність;
виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.Урок з математики у 1-А КЛАСІ ТЕМА.Число і цифра 7. Утворення числа 7 способом прилічування1.Порівняння чисел у межах 7. Написання цифри 7.

0

Ввести поняття ,, число сім».
Ознайомити учнів з написанням цифри 7.
Вправляти у порівнянні чисел у межах 7, лічбі предметів у межах 7.
Розвивати вміння складати приклади на додавання .
Розвивати логічне мислення, увагу.
Виховувати інтерес до математики,охайність при письмі .Математичний турнір для учнів 7-8 класів

1

Математичний турнір для 7-8 класів заохочує учнів проводити логічні міркування, робити висновки; розвиває кмітливість, ерудицію та володіння методами математики; виховуває інтерес до вивчення математики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі