Обмежити пошук фільтруванням:
Побудова графіків функцій за допомогою геометричних перетворень відомих графіків функцій
Урок застосування вмінь та навичок ділення звичайних дробів.Повторення правил множення та ділення звичайних дробів. Розв'язання вправ та задач на закріплення знань.
Презентація зацікавлює учнів 5-9 класів до вивчення математики, зокрема пізнавати різноманітний світ чисел. містить цікаві повідомлення. завдання, ребуси.
Метод мислення, який полягає в переході від загальних тверджень до часткових, називається дедукцією (саме слово "дедукція" означає висновок).
Однією з особливостей математики є дедуктивна побудова теорії, при якій усі твердження виводяться з кількох основних положень, які називаються аксіомами, та раніше доведених тверджень (теорем). Кожна теорема є загальним твердженням. Теореми ми доводимо саме для того, щоб потім використовувати іх для розв'язування різних конкретних задач, які є частковими випадками застосування загальних тверджень.
Матеріал, поданий в презентації, за допомогою аналогії з арифметичною прогресією, дозволяє більш різноманітно сформувати в учнів уявлення про геометричну прогресію, засвоєння учнями означення геометричної прогресіі. Вивести формулу n-го члена геометричної прогресії. Виробити вміння: розпізнавати геометричну прогресію серед числових послідовностей, відтворювати зміст вивчених понять, записувати формулу n-го члена геометричної прогресії, а також розв'язувати різні за змістом задачі на використання цієї формули.
Заочна подорож океаном Математики. закріплювати вміння додавати та віднімати круглі трицифрові числа без переходу через десяток; удосконалювати вміння розв'язувати приклади і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій; зміцнювати вміння дітей вправлятись з геометричним матеріалом; розвивати критичне мислення; виховувати любов до математики.
Презентацію можна використовувати при поясненні нового матеріалу, згідно підручника О.Істера, 5 клас, НУШ на тему "Множення десяткових дробів"
За допомогою матеріалу уроку домогтися засвоєння учнями змісту: означення, що виражає залежність між співвідношеннями >,<,= і знаком різниці лівої та правої частин нерівності; поняття числової нерівності та уявлення про види числових нерівностей; поняття «довести нерівність» та алгоритму доведення нерівностей. Виробити вміння: відтворювати зміст вивчених понять і алгоритмів та застосовувати їх для розв'язування вправ на порівняння числових та буквених виразів і вправ на доведення нерівно¬стей у найпростіших випадках.
Дана презентація до уроку 4 по темі "Повторення за початкову школу" для 5 класу з математики , автор Істер ОС, тема уроку "Порівняння дробів"