Користувацький вхід

Останні публікації

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математики"Розв’язування вправ на всі дії з десятковими дробами"

0

Урок для 5 класу з математики: "Розв’язування вправ на всі дії з десятковими дробами".Формування компетентностей: -предметна компетентність:удосконалити вміння виконувати ділення на десятковий дріб, сформувати вміння застосовувати ділення на десятковий дріб до розв'язування текстових задач; - ключові компетентності: спілкування державною мовою, математична компетентність, уміння вчитися впродовж життя, соціальна та громадянська компетентності.5-кл.Математика.,,Тестові задачі на рух".Презентація.

0

В даній роботі розроблений урок у 5 класі по темі.Показані величини повязані із рухом іх звязок між собою.Розроблені завдання та схеми роз'язків на різні види рухів іх визначення та особливості.1 клас.Конспект уроку математики.Урок- подорож до Лапландії.

1

1 клас. Урок математики(урок- подорож до Лапландії)

Тема уроку:Обчислення значень виразів.Задачі.Розпізнавання геометричних фігур.
Мета уроку: Закріпити вміння учнів додавати й віднімати у межах 10; вправляти у розв’язуванні задач; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати математичне мовлення, логічне мислення; виховувати культуру письма, інтерес до навчання.Обчислювальні навички як складова предметно-математичних компетентностей молодшого школяра

0

Основним завданням навчання математики є опанування учнями предметних математичних компетенцій: – обчислювальних, інформаційно-графічних, логічних, геометричних, алгебраїчних. У новій навчальній програмі зазначено: «Найважливішим завданням навчання математики в початковій школі є формування в учнів усвідомлених і міцних обчислювальних навичок – основи обчислювальної компетентності».уроки математики в початкових класах

0

Уроки математики з проблеми НУШ : формування ключових компетентностей школярів у процесі впровадження освітньої технології "Росток"урок математики в 1 класі за проектом "Росток"

0

Тема. Число 7. Склад числа 7. Додавання і віднімання в межах 7.
Установлення взаємозв’язку між цілим та його частинами.Дидактична гра «Будинок для фігур».

0

Дидактичні ігри з використанням коректурних таблиць
Мета: Уточнити знання про геометричні фігури та тіла. Дати уявлення про
спільне та відмінне між ними.
Вчити бачити і називати чітку різницю між схожими фігурами та тілами: кулею та кругом, кубом та квадратом, трикутником і конусом тощо.
Вправляти дітей у вмінні працювати по коректурній таблиці.
Розвивати мислення і мовлення дітей, удосконалювати сприймання, увагу, пам’ять, стійкий інтерес до інтелектуальної діяльності.Повторюємо числа 1-7. Порівняння чисел. Співвіднесення схем і виразів за малюнками.

0

Тема: Повторюємо числа 1-7. Порівняння чисел. Співвіднесення схем і виразів за малюнками.
Мета. Формувати в учнів уявлення про сутність додавання і віднімання, учити складати рівності на додавання та віднімання. Актуалізувати знання складу чисел 1-7. Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять.Тема : Досліджуємо таблиці додавання чисел у межах 20

0

вдосконалюємо обчислювальні навички та вміння розв’язувати задачі та вирази, креслити відрізки ; розвивати логічне мислення і пам'ять; виховувати інтерес до вивчення математики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі