Користувацький вхід

Математика

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиУрок математики для 5 класу з елементами національно-патріотичного виховання. Тема: "Додавання натуральних чисел"

0

Представлений урок на конкурс в номінації «Краща методична розробка уроку з математики» (5 клас) присвячений темі «Додавання натуральних чисел». Мета уроку, вимоги до формування компетентностей, освітні завдання відповідають вимогам існуючої програми з математики.Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування задач.

0

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування задач.
Мета: ознайомити учнів з прийомом письмового додавання і віднімання багатоцифрових чисел у межах мільйона; вдосконалювати вміння розв’язувати рівняння, задачі; розвивати мислення, математичну пильність; виховувати допитливість, інтерес до предмета.Розробка уроку з математики «Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 2. Порівняння виразу і числа»

0

Матеріал продовжує навчати учнів розв’язувати приклади і задачі на додавання і віднімання числа 2; розвиває уміння порівнювати вираз і число, логічне мислення; вдосконалює навички усної лічби;
виховує бережливе ставлення до природи.Урок-мандрівка "Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2"

0

Цікава розробка уроку-мандрівки з математики для 2 класу на вивчення таблиці множення 2.Математичний турнір для учнів 6-х класів

0

Пропонуємо розробку позакласного заходу з математики для учнів 6-х класів " математичний турнір"Урок в шостому класі "Додатні і від"ємні числа"

0

Пропоную конспект уроку в 6 класі з математики "Додатні та від"ємні числа".готуємося до ЗНО легко

0

З 2005 року в Україні проводиться зовнішнє оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів з математики.
Починаючи з 2016 року для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики зараховуються як оцінювання за державну підсумкову атестацію.
Таким чином, учні мають готуватися одночасно як до зовнішнього оцінювання так і до державної підсумкової атестації.Координати середини відрізка.Відстань між двома точками із заданими координатами

0

Матеріали допоможуть учням дослідити можливість визначення відстані між двома точками в прямокутній системі координат, сформувати вміння застосовувати відповідні формули до розв'язання задач.Урок у 5 класі. Тема: "Множення і ділення десяткових дробів"

0

Тема. Множення і ділення десяткових дробів.
Мета: систематизувати та узагальнити знання та умінь учнів з теми «Множення та ділення десяткових дробів»; розвивати логічне мислення в учнів; виховувати вміння долати труднощі.
Тип уроку: систематизація та узагальнення знань та умінь.
Форма уроку: урок – подорож.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі