Користувацький вхід

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикипрезентація уроку з математики 5 клас з теми " Степінь числа"

0

Презентація до уроку математики в 5 класі з теми " Степінь числа" дає можливість використовувати вчителям при проведенні уроків з відповідної темиУрок з математики 5 клас з теми " Степінь числа"

0

Урок з математики в 5 класі з теми " Степінь числа"дає можливість використовувати матеріали при проведенні уроків вчителями математики.Урок математики «Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 2»1клас

0

Конспект уроку з математики «Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 2» в 1 класі за підручником С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко.
Конспект уроку розроблено з використанням ІКТ, та містить методи і прийоми інтерактивних технологій.Формування міжпредметних компетентностей в процесі вивчення математики.

0

Зміни в суспільному житті та свідомості вимагають від нас, педагогів визначити нову мету навчання та виховання – розвиток інноваційної особистості, здатної до життєвої творчості та самореалізації в нових соціальних умовах. Якщо говорити про дитину, то їй сьогодні потрібні не тільки знання, але й достатній рівень життєвої компетентності для успішної адаптації в соціумі, який швидко змінюється, та сучасному світі, ураховуючи те, що за останні кілька років нові інформаційні технології повели людську цивілізацію на багато кроків уперед і стали невід’ємною частиною нашого життя."У країні королеви Математики"

0

Тема: « У країні королеви Математики»

Мета: формувати вміння дітей рахувати в межах 8, вчити розрізняти цифри від 1 до 8; вправляти в кількісній та порядковій лічбі. Закріпити вміння орієнтуватись в просторі відносно себе, уміння розв’язувати приклади, уміння складати ціле з частин; закріпити знання про геометричні фігури; розвивати спостережливість , уяву; виховувати працьовитість."У країні королеви Математики"

0

Тема: « У країні королеви Математики»

Мета: формувати вміння дітей рахувати в межах 8, вчити розрізняти цифри від 1 до 8; вправляти в кількісній та порядковій лічбі. Закріпити вміння орієнтуватись в просторі відносно себе, уміння розв’язувати приклади, уміння складати ціле з частин; закріпити знання про геометричні фігури; розвивати спостережливість , уяву; виховувати працьовитість.Урок-вступ Алгебра і Геометрія

0

ТЕМА:Ознайомлення з розділами
математики-АЛГЕБРОЮ та ГЕОМЕТРІЄЮ.
МЕТА:ознайомити учнів з цілями та
завданнями алгебри і геометрії;розвивати інтерес до
математики;виховувати свідоме ставлення до
навчання.презентація до уроку

0

Презентація містить матеріали до уроку математики за темою"Особливі випадки множення. Множення на 1 та 0"за підручником Лишенко Г.,"Генеза",Київ,2019Трапеція. Розв'язування задач

0

Даний матеріал містить розробку гендерно чутливого STEM уроку геометрії 8 класу до теми: "Трапеція", під час якого учні та учениці, розв'язуючи задачі прикладного призначення на застосування властивостей трапеції, знайомляться з цікавими професіями. В ході уроку використані прийоми самоаналізу, самоконтролю та самооцінювання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі