Користувацький вхід

Останні публікації

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиУрок математики з теми "Ділення багатоцифрових чисел, що закінчуються нулями, на одноцифрове число"

0

Розробка уроку містить елементи "перевернутого" навчання, ітеграції, роботу в парах, групах.Перевіряємо свої досягнення з теми «Прийоми додавання і віднімання в межах 10.

0

Відкритий урок з математики у 1 класі НУШ на тему : "Перевіряємо свої досягнення з теми «Прийоми додавання і
віднімання в межах 10."Арифметические действия с многозначными числами. Письменное сложение и вычитание многозначных чисел

0

Урок з математики за підручником М.В. Богдановича з використанням інтерактивних технологій для 4-го класуЗаняття з математики середня група "Казкові пригоди"

0

«Казкові пригоди»
Заняття з матеиатики середня група
Мета: Продовжувати вчити дітей лічити предмети в межах 5;пояснити дітям , що кількість предметів не залежить від їх розтащування. Закріпит и вміння орієнтуватися у часі; розуміти поняття: ранок, день, вечір, ніч. Розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу. Виховувати бажання допомагати казковим героям.Бінарний урок на тему "Властивості степеня з натуральним показником. Введення даних до комірок"

0

Бінарний урок на тему "Властивості степеня з натуральним показником. Введення даних до комірок. Типи даних у середовищі табличного процесора"конспект уроку геометрії

0

Розробка уроку геометрії. Може стати у нагоді вчителям математики.Фізико-математичний брейн-ринг

0

Матеріал був використаний під час проведення шкільного Тижня наук. Може стати у нагоді вчителям математики, фізики для проведення позакласних заходів.урок математики у 6кл."Відсоткові розрахунки"

0

Тема уроку. Відсоткові розрахунки (6 клас)
з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій

Мета уроку:
- повторити і систематизувати знаня учнів про типи та вивчені способи розв‘язування задач на відсотки, а також розглянути можливість використовувати складання пропорцій для розв‘язування задач на відсотки;
- вдосконалити вміння учнів та застосовувати їх для розв‘язування задач більш високого рівня складності;
- демонстрація зв‘язку математики з реальним життям;
- розвивати мислення і математичне мовлення учнів, цікавість до предмету через нестандартні форми уроку;Інтегрований урок математика - природознавство

0

Розробка уроку поєднує матеріали математики і природознавства на тему:
Повернення перелітних птахів. Облаштування гнізд, насиджування та виведення пташенят.
Закріплення таблиць множення і ділення на 4. Розв’язування задач на 2 дії різних ступенів.
Учні поглиблюють знання про розмаїття перелітних птахів, а також вчаться застосовувати в обчисленнях табличне множення числа 4; додержуватись порядку виконання арифметичних дій.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі