Користувацький вхід

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиУрок "Ділення звичайних дробів"

0

Мета уроку: вивчити правило ділення звичайних дробів, повторити та закріпити знання і вміння виконання дій зі звичайними дробами, розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, увагу, формувати навички усного рахунку, формувати вміння аналізувати відповіді однокласників, розвивати культуру математичного мовлення, спостережливість, уважність, виховувати дисциплінованість, розвиток уміння працювати у мікро та макропросторіВивчаємо календар

0

Тестування можна використовувати для закріплення або повторення теми "Календар" у першому класі." Відсотки "

0

Тест для перевірки рівня засвоєння знань з теми "Відсотки" для учнів 5 класуМногогранники. Правильні многогранники

0

На уроках матетматики викладач пропонує учням різні завдання, а саме "Вірю - Не вірю", кросворд,"Лови помилку", задачі прикладного характеру. Завдяки цим завданням викладач закріплює вміння логічно мислити, приймати самостійні рішення, які необхідні у подальшому житті молодої людини.
Кожен урок – це невеликий крок до ЗНО, тому всі завдання, які учні будуть розв’язувати на уроці підібрані із збірників завдань до підготовки ЗНО.Узагальнення та систематизація знань, умінь та навичок з теми «Паралельність прямих і площин у просторі»

0

Практична компетентність – це важливий показник якості математичної освіти. Учневі професійно – технічного навчального закладу надзвичайно важливо мати таку компетентність. Це свідчитиме про готовність молодої людини до повсякденного життя, здобуття професійної освіти. На уроках математики викладач пропонує учням ПТНЗ різноманітні задачі, які несуть у собі навчальні, виховні, розвивальні функції та професійну спрямованість. Тому однією з головних цілей викладання математики у професійно – технічному навчального закладі є формування навичок застосування отриманих знань на практиці.Знайомимось з годинником

0

Тренувальні вправи на закріплення теми "Годинник. Визначення часу" у формі тестування.Мультемідійний посібник з математики для 1 класу.

0

Цікаві завдання для усного рахунку
1 клас НУШ
Мультимедійний посібник

Мультимедійний посібник відповідає вимогам Нової Української школи. В ньому містяться завдання усного рахунку, спрямовані на формування і закріплення математичних знань, розвиток творчих здібностей учнів, винахідливості, логіки мислення, пам’яті, фантазії.
Посібник рекомендовано для вчителів початкової школи.Метоличні рекомендації :"Використання ігрових технологій як засобу підвищення мотивації на уроках математики (інформатики)"

0

У методичних рекомендаціях "Використання ігрових технологій як засобу підвищення мотивації на уроках математики (інформатики)" розглянуто як теоретичні засади методичних ігор, так і практичні поради щодо застосування гри на уроках математики та інформатики. Робота містить конспекти двох ігрових уроків.Підсумкова контрольна робота з математики. 1 клас

0

Підсумкова контрольна робота з математики складається з 4 завдань різних типів. (за програмою Р.Шияна)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі