Користувацький вхід

Математика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиПрезентация на тему: Единицы измерения длины: метр.

0

Дана презентація розроблена для використання на уроках математики під час вивчення теми "Одиниці вимірювання довжини. Метр".Розробка уроку "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"

0

Розробка уроку математики у 6 класі "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"Показовий урок з математики для 2 класу "Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 5".

0

Метою уроку є вчити застосовувати таблицю ділення при розв’язуванні прикладів та задач.Розвивати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, увагу, уміння аналізувати, порівнювати, навички самостійної роботи, логічне мислення. Виховувати інтерес до вивчення математики.Заняття з математики

0

Конспект заняття з логіко – математичного розвитку для дітей старшої групи
« Чіполіно і його друзі »
Мета: продовжувати вчити складати та розв’язувати задачі за сюжетом; формувати уміння дітей в перебудові геометричних фігур (з квадрата — трикутники, з квадрата — прямокутники ) за допомогою ножиць, лічильних паличок; вправляти у визначенні суміжних чисел ; закріплювати вміння визначати час за годинником; розвивати логічне мислення, уважність, зорову пам'ять, вміння застосовувати свої знання на практиці; виховувати бажання допомагати один одному.Конспект заняття з економіки для старшої групи

0

Конспект заняття з економіки для старшої групи «Зайчикова крамниця»
Мета. Познайомити дітей з поняттям: реклама,видами реклами, історією виникнення ; уточнити знання про товар, гроші; розвивати під час виконання завдань економічного характеру логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до навколишнього життя , особистісні якості дошкільнят, пов'язані з економічною діяльністю (працьовитість, бережливість), спостережливість, кмітливість, критичне мислення.Відкритий урок з математики у 4 класі на тему "Збільшення і зменшення числа у 10, 100, 1000 разів.Читання і запис багатоцифрових чисел."

0

На цьому уроці учні вчаться множити i ділити багатоцифрові числа на 10, 100, 1000, читати i записувати їх. Формувати вміння доказово мiркувати i пояснювати свої дії, збагачувати мовлення математичною термiнологiєю, формувати мiцнi обчислювальнi навички. Закрiплювати вмiння розв'язувати та творчо опрацьовувати задачі, що ґрунтуються на даному матеріалі. Виховувати самостiйнiсть, наполегливiсть, акуратнiсть, працелюбністьРозробка уроку математики у 1 класі «Письмова нумерація чисел 11-20, їх порівняння. Задачі на знаходження невідомого доданка.»

0

Ознайомити з задачами на збільшення( зменшення числа на
кілька одиниць), навчити їх розв’язувати ; закріпитизнання
письмовоїнумерації чисел другого десятка; формувати
уміннявчитися, інформаційно-комунікативну
компетентність; розвиватилогічнемислення, увагу,
математичнемовлення, умінняаналізувати;
виховуватибажаннядопомагатиіншим, доброту, любовдо
математики.Площа круга та його частин

0

Урок-гра на тему. Площа круга та його частин. Розв’язування задач.
Мета уроку. Систематизувати та поглибити знання учнів про коло, круг та їх частини; вчити знаходити площу круга та сектора і довжину кола та дуги; удосконалити вміння застосовувати здобуті знання при розв’язанні задач, розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, творчі здібності учнів; активізувати розумову діяльність, сприяти виникненню особистих мотивів навчання. За допомогою задач, які містять нові відомості з різних життєвих галузей, виховувати інтерес до математики , допитливість, увагу, старанність.Розробка уроку математики у 5 класі Звичайні дроби: доповнення правильного дробу до одиниці

0

мета пропонованої розробки уроку підготувати учнів до вивчення теми «Додавання і віднімання звичайних дробів, мішаних чисел»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі