Користувацький вхід

Математика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиВіршовані математичні задачі на множення і діленння

0

Усна лічба – необхідна складова частина кожного уроку математики. Нави-чки усної лічби повинні мати всі учні. Без цього неможливе успішне опрацю-вання складних математичних понять.
Молодших школярів завжди приваблює нове, цікаве. Тому й добираю для усної лічби задачі – вірші, що потребують певних математичних обчислень, задачі – жарти, які сприяють розвиткові кмітливості, лічилки, що допомага-ють засвоювати матеріал, виховують уважність.
Під час ознайомлення з нумерацією корисні віршовані загадки, що крім кі-лькісної та порядкової лічби, передбачають деяке узагальнення математичних понять.Картки з піксельними малюнками для групової роботи

0

Матеріал підготований для урізноманітнення методів та форм проведення уроків математики в 5-их та 6-их класах НУШ.Десяткові дроби

0

Мета уроку:
- узагальнити та систематизувати уміння та навички учнів виконувати дії з десятковими дробами;
- розвивати увагу, логічне мислення учнів;
- формувати пізнавальну компетентність;
- виховувати в учнів відповідальність за свої знання.Розв’язування показникових рівнянь

0

Мета уроку:
*навчальна: формування умінь учнів розв’язувати показникові рівняння різними методами:
зведення показникових рівняння до квадратного;
зведення до однієї і тієї самої основи;
метод винесення спільного множника за дужки; однорідні показникові рівняння;
розкладання на множники;
*розвивальна: сприяти розвитку логічного мислення, вміння аналізувати, розвивати навички колективної та самостійної роботи;
*виховна: виховувати культуру математичного мовлення, вміння працювати в групах.Пропорція. Основна властивість пропорції

1

Мета уроку:
- удосконалювати знання учнів з теми;
- формувати вміння застосовувати набуті знання і навички при розв’язуванні задач;
- розвивати навички самостійності; розширювати світогляд учнів;
- виховувати відповідальність за стан навколишнього середовища.Множення на круглі числа

0

Вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, творчу самостійність, математичну мову, пізнавальний інтерес; мотивувати доцільність введення письмового прийому множення багатоцифрового числа на кругле число; дослідити залежність кількості нулів у добутку від кількості нулів у другому множнику при множенні на кругле число; від кількості нулів в обох множниках при множенні круглих чисел;повторити вміння працювати із вправами та задачами на дроби;виховувати інтерес до урокуСамостійна робота "Площа многокутника"

0

Самостійна робота має своєю метою перевірити рівень засвоєння учнями теми "Площа многокутника". Робота складається з двох частин (знаходження площ запропонованих фігур за малюнками і розв'язування запропонованих задач).Календарний план 8, 10 клас (2023-24 нр). Поглиблене вивчення математики (зручний формат)

0

Пропоную календарне планування навчального матеріалу з алгебри та геометрії для 8 еласу та 10-го (профільний рівень, початок поглибленого вивчення з 8-го класу). План можна роздрукувати у вигляді книги, де є сторінки для нотаток, розкладу лзвінків, уроків, календар на 2023-24 навчальний рік із зазначенням меж навчання.
Плани складено на основі програм:
Алгебра, 8 клас, 175 годин
Навчальна програма поглибленого вивчення математики в 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.Інтегрований урок з алгебри у 8 класі "Стандартний вигляд числа. Розв'язування вправ"

0

Інтегрований урок з алгебри у 8 класі на тему "Стандартний вигляд числа". Урок розвитку компетентностей. Знайомить із правилом запису числа в стандартному вигляді. На уроці видно, як теорія знаходить застосування в житті та на різних уроках: фізики, астрономії, біології. географії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі