Користувацький вхід

Математика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів математики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів математикиВикористання LEGO -технології на уроках математики в 1 класі

0

Дидактичний матеріал для підготовки і проведення уроків у 1 класах, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
Запропоновані завдання спрямовані на створення ситуації успіху, підвищенню якості навчання, ефективності роботи на уроці, активності дітей під час навчального процесу, залученню їх у системно-діяльнісний підхід, підвищенню успішності на уроках.
Даний матеріал допоможе вчителям 1 класів в підборі цікавих вправ та завдань, які можна використовувати на уроках математики в 1 класі.Множення на круглі числа

0

Мета: вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, творчу самостійність, математичну мову, пізнавальний інтерес; мотивувати доцільність введення письмового прийому множення багатоцифрового числа на кругле число; дослідити залежність кількості нулів у добутку від кількості нулів у другому множнику при множенні на кругле число; від кількості нулів в обох множниках при множенні круглих чисел;повторити вміння працювати із вправами та задачами на дроби;виховувати інтерес до урокуПрезентація "Додавання і віднімання чисел 8 і 9. Порівняння довжин відрізків."

0

Презентація розроблена до підручника "Математика" С. П. Логачевської.
Використаний матеріал відповідає вимогам НУШ.Презентація "Додавання і віднімання числа 7"

0

Презентація створена до підручника "Математика" С. П. Логачевської.
Відповідає вимогам програми НУШ.Презентація "Додавання і віднімання числа 6."

0

Презентація до уроку математика містить матеріал, що відповідає вимогам НУШ.Міжнародний День математики

0

Челендж від International Day of Mathematics.Творчий виклик цього року полягає в тому, щоб додати математики до повсякденної речі чи місця та поділитися фотографією свого творіння.Пам'ятайте, що математика - це набагато більше, ніж цифри !
Геометричні фігури,
візерунки або послідовності,
формули,
мозаїки,
фрактали, і багато іншого!Конспект уроку "Прогресії та їх застосування" 9 клас

0

Мета уроку поглибити знання учнів про прогресії, формувати вміння використовувати отримані знання в нестандартних ситуаціях, повторити тему «Відсотки», вміти виконувати презентації в програмі MICROSOFT Power Point.Конспект уроку "Застосування подібності трикутників до розв'язування прикладних задач"

0

Урок для узагальнення і систематизації знань та практичних навичок застосування ознак подібності до розв'язування задач, формування вміння використовувати набуті знання у майбутній професійній діяльності.Конспект уроку "Відсоткові розрахунки. Формула складних відсотків"

0

Урок алгебри в 9 класі із застосуванням інноваційних технологій. Учні удосконалюють вміння виконувати відсоткові розрахунки та застосовувати формули складних відсотків. Розвивають пам'ять, логічне мислення, обчислювальні навички.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі