Користувацький вхід

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольні роботи з англійської мови для учнів 7 класів.

0

Контрольна робота з англійської мови за підручником О.Д Карп"юк містить 4 завдання( два варіанта).Контрольна робота

1

Контрольна робота з теми «Творчість В. Стефаника та Лесі Українки» 10 класКонтрольна робота з теми «Кисень», 7 клас

0

Різнорівнева контрольна робота, дає можливість перевірити рівень знань з даної теми та сприяє формуванню основних життєвих компетенцій учнів.контрольна робота 2 клас "Свята"

0

контрольна робота у 2 класі на тему "Свята" до підручника А Несвіт.
містить 4 завдання (два варіанти).Контрольна робота за математики «Числа. Дії з числами»

0

контрольна робота з математики в 3 класі за оновленою програмою в двох варіантах.Контрольна робота з теми: «Числа. Дії з числами»Практичні завдання для перевірки знань з української мови

0
Практичні завдання для перевірки знань з української мови стануть у нагоді вчителям під час підготовки до уроку. Запропоновані завдання розміщені на окремих картках із зазначенням теми та варіанта. Зміст завдань охоплює навчальну програму з української мови для учнів 3-го класу.Завдання для контрольної роботи з фізики з теми «Основи молекулярно-кінетичної теорії. Властивості газів, рідин і твердих тіл»

0

Контрольна робота з теми «Основи молекулярно-кінетичної теорії. Властивості газів, рідин і твердих тіл» у 10 класі, рівень стандартуКонтрольна робота. Гриби. Бактерії. Охорона природи.

0

Контрольна робота.
Природознавство. 3 клас (До підручника Грущинської)
Тема: "Гриби. Бактерії. Ланцюги живлення. Охорона природи"Контрольна робота з геометрії на 6 варіантів за темою "Паралельні прямі. Сума кутів трикутника"

0

Контрольна робота для 7ого класу з теми "Паралельність прямих. Сума кутів трикутника" у 6 варіантах, що дає змогу оцінити реальний рівень знань учнів. Завдання у текстовому форматі, що дозволяє їх редагувати за потребою вчителя.Мовна тема

0

РОзробка завдань з мовної теми для учнів 2 класу (ІІ варіанти по 5 завдань)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі