Користувацький вхід

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу

0

Комбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу.Система завдань спрямована на формування й закріплення обчислювальних умінь.
Завдання за своїм змістом відповідають Державному стандарту початкової освітиТестові завдання для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з предмету "Будова автомобіля"

0

Тестові завдання для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з предмету "Будова автомобіля"Діагностична робота. Українська мова. Тема: "Числівник" 3 клас. НУШ

0

Пропоную діагностичну роботу на тему "Числівник", розроблену до підручника І. Большакової, М. Пристінської Українська мова. 3 клас. Друга частина. За типовою освітньою програмою Р. Шияна. Робота містить різні завдання, а також таблицю самооцінювання учня і таблицю для оцінки роботи вчителем з індексами.Діагностична робота з математики для 3 класу за підручником Сворцової С.О. і Онопрієнко О.В.

0

Діагностична робота з математики для 3 класу за підручником Сворцової С.О. і Онопрієнко О.В. на тему "Тисяча. Усне додавання і віднімання, множення і ділення в межах тисячі"Контрольна робота з математики для 6 класу. Множення та ділення раціональних чисел

0

Добірка завлань для контрольної роботи з математики для учнів 6 класу. Тексти завдань Призначено для вчителів математики, учнів 6 класу загальноосвітніх закладів. Містить чотири варіанти. В кожному варіанті завдання з різними завданнями за рівнем складності.Контрольна робота №3. Однорідні члени речення. Вставні слова. Звертання.

0

україїнська мова 8 клас
контрольна робота
однорідні члени речення
вставні слова
звертання.
перевірка знаньКонтрольна робота для 10 класу на 2 варіанти по темі "Nature and climate" за підручником М.А.Нерсисян, А.О.Піроженко.

0

Контрольна робота для 10 класу на 2 варіанти по темі "Nature and climate" за підручником М.А.Нерсисян, А.О.Піроженко.Контрольна робота містить завдання для перевірки лексичних та граматичних навичок з теми.Курсова робота з англійської мови

0

Курсова робота з англійської мови за темою: "Актуальні технології навчання іноземної мови в початковій школі"Контрольна робота 5 клас

0

Контрольна робота 5 клас з німецької мови до підручника Палій. ІІ семестрReading Comprehension Form 6 The Architect

0

An American architect was visiting London. He was on business, but he also wanted to see all the famous buildings in London. He did not have much time? So he stopped a taxi and asked the driver to take him to all the old and famous buildings. The taxi driver drove him to the Tower of London.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі