Користувацький вхід

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Test zum Thema „Meine Familie und meine Freunde”

0

Контрольна робота для 7 класу (3-й рiк навчання) до пiдручника «Нiмецька мова. H@llo, Freunde» (Cвiтлана Cотникова, Тетяна Бiлоусова, 2015 рiк)Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі.

0

Контрольна робота №1 з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі. Нова програма.Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електромагнетизм.

0

Контрольна робота №2 з фізики 11 класу з теми: Електромагнетизм.Нова програма.Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електричний струм.

0

Контрольна робота №1 з фізики 11 класу з теми: Електричний струм.Нова програма.Тематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет»

0

Тематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет» 6 клас, індивідуальна форма навчанняТематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»

0

Тематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»Контрольна робота для 11 класу із зарубіжної літератури з теми «Література першої половини ХХ ст: Кафка, Джойс, Булгаков»

0

Контрольна робота з теми «Література першої половини ХХ ст: Кафка, Джойс, Булгаков»Контрольна робота з математики для ДПА (4клас)

0

Контрольна робота призначена для підготовки учнів до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів з математики наприкінці 4класу. Зміст роботи розроблено відповідно до вимог навчальної програми для 1-4 класів.Контрольна робота з зарубіжної літератури 9 клас "Романтизм"

0

Контрольна робота з теми "Романтизм" для учнів 9 класу. Зарубіжна література.Комплексні контрольні завдання з професії "Оператор комп'ютерного набору" ІІ категорія

0

Теоретичні завдання охоплюють основні теми з предметів: «Машинопис», «Основи діловодства», «Основи роботи на ПК», «Основи роботи в Інтернет», «Охорона праці» та «Технологія комп’ютерної обробки інформації». Усі питання складені на основі професійних термінів та рівні по складності. Зміст питань дозволяє перевірити широкий обсяг знань та можливість висловити власну думку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі