Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота (аудіювання) з літературного читання для 2 класу «Задирака»

1

Літературне читання 2 клас контрольна робота: аудіювання ( письмово_
" Задирака " автор А.БондарчукКонтрольні та самостійні роботи з фізики для 7 класу за новою програмою

naobtgkxzpu.jpg
Контрольні та самостійні роботи з фізики для 7 класу в декількох варіантах із детальним розв'язанням кожної задачі за новою програмою на 2016-2017 навчальний рік
Контрольні роботи (4 варіанти)

Контрольна робота №1 Фізика як природнича наука. Пізнання природи
Контрольна робота №2 Механічний рухТематичне тестування з теми:« Водні, грунтові ресурси України, рослинність та тваринний світ»

0

Тематичне тестування складається з тем "Рельєф", "Тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси, кліматичні, водні та грунтові ресурси", розділ ІІІ Природні умови та ресурси України. Кожен варіант містить завдання трьох рівнів. Перший - це тестові завдання з однією правильною відповіддю, другий - завдання на відповідність, третій - задачіКонтрольна робота з теми: « Рельєф, тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси та клімат»

0

Контрольна робота містить завдання з розділу І Географічна карта та робота з нею та розділу ІІ Географічний простір України. Кожен варіант містить завдання трьох рівнів складності Перший рівень - тестові завдання з однією правильною відповіддю, другий рівень - завдання на відповідність, а третій рівень - задачі.Контрольні роботи у 8 класі (за підручником А.М. Несвіт)

0

Контрольні роботи з англійської мови для 8 класу (за підручником А.М. Несвіт)Контрольна робота з теми "Математичне моделювання"

1

Дані завдання можна використати для самостійної або контрольної роботи з теми "Математичне моделювання". Робота розроблена в чотирьох варіантах.Історія України. В кросвордах. 10 клас. Тематична атестація

0

Мета цієї збірочки допомогти учню підійти творчо, нестандартно до підготовки проведення тематичної атестації , ДПА, ЗНО. Існує багато різних методів і підходів до вивчення історії. І сьогодні час нас ставить в такі умови , що вчитель повинен підходити творчо до викладання свого предмету. Тому кросворд сьогодні цікавий сучасним дітям, розвиває логічне мислення, розвиває зацікавленість предмету , розвиває творчість у підготовці до тематичної атестації.Біологія 6 клас Контрольна робота №3 Тема 3.1. Рослини

0

Підсумок навчальних досягнень учнів 6 класу по темі "Рослини".Контрольна робота ІІ семестр

0

Контрольна робота з аудіювання для 2 класу на ІІ семестрУрок узагальнення. Тематичний контроль за розділом ІV « Українські землі наприкінці 50 – х років XVII ст. – на початку XVIIІ ст.»

0

Мета : визначити рівень знань та вмінь учнів за розділом ІV « Українські землі наприкінці 50 – х років XVII ст. – на початку XVIIІ ст.».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі