Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Завдання для кваліфікаційної пробної роботи з професії ОПЕРАТОР КОМПЮТЕРНОГО НАБОРУ 2-га категорія.doc

0

Кваліфікаційна пробна робота - спосіб перевірки знань та вмінь з професії "Оператор компютерного набору ІІ-ї категорії"Контрольні роботи з природознавства за темами «Вода», «Гірські породи. Ґрунт»

0

Пропоную контрольні роботи з природознавства в 3 класі за темами "Вода" та "Гірські породи. Грунт" за новими вимогами. Ці роботи можна використовувати в класах з українською та російською мовами навчання.Контрольні роботи з хімії. 11 клас

0

Контрольна робота по темі «Насичені вуглеводні».
Контрольна робота по темі «Вуглеводні: алкани, алкени, алкадієни, алкіни».
Контрольна робота «Узагальненнявідомостей про вуглеводні»Контрольні роботи з хімії. 10 клас

0

Контрольна робота з теми «Елементи V – А групи».
Контрольна робота з теми «Елементи ІV – А групи».
Контрольна робота 10 клас (профільний рівень)".Сполуки елементів VI – А групи.Варіант № 1".
Контрольна робота з теми «Ферум та його сполуки».Розробка уроку з української мови для 9 класу «Складне речення. Контрольна робота. Тести за творами Т.Г. Шевченка»

0

Розробка уроку рекомендована для студентів педагогічних вузів та вчителів української мовиКомплексні кваліфікаційні завдання з професії 4121 «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

0

Комплексні кваліфікаційні завдання
з професії: 4121 “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”Природознавство. 4клас. Контрольна робота №2. План і карта.

0

Контрольна робота №2 з природознавства для 4 класу по темі "План і карта" складено відповідно до оновленої розвантаженої Програми (2016рік) відповідно додатку до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009 «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».Семестрові контрольні роботи з англ.мови(II семестр)

0

Запропонована розробка семестрових контрольних робіт для 7 класу(2 семестр)може бути використана у друкованому варіанті і в електронному.Українська мова.4 клас. Контрольна робота. Мовна тема "Іменник"

0

українська мова. 4 клас. Контрольна робота. Мовна тема. Іменник. Складено відповідно до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009 «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».літературне читання. 4 клас. контрольна робота №2. Читання мовчки

0

Контрольна робота №2 з літературного читання для 4 класу складена відповідно до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009 «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи»)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі