Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конрольна робота по темі "Day by Day" 3клас за підручником О. Карп'юк

0

Контрольна робота. Тема "Day by Day". Клас 3 за підручником О. Карп'юкТематична контрольна робота №7 для 6 класу з теми: "Україна. Київ." ( за підручником А.Несвіт)

0

Тематична контрольна робота №7 для 6 класу з теми: "Україна. Київ." ( за підручником А.Несвіт) на допомогу вчителю8 клас Історія України Урок контролю з теми "Козацька Україна наприкінці 50-х років 17-напочатку 18 ст "

0

>8 клас Історія України
Урок контролю з теми "Козацька Україна наприкінці 50-х років 17-на початку 18 ст "Тематична контрольна робота №7 для 7 клас (за підручником А.Несвіт) з теми: "Україна.Київ"

0

Тематична контрольна робота №7 для 7 клас (за підручником А.Несвіт) з теми: "Україна.Київ" (у двох варіантах)Конроль письма по темі "Shops and Shopping" 6 клас за підручником О. Карп'юк

0

Конроль письма по темі "Shops and Shopping"
6 клас за підручником
О. Карп'юкКонтрольна робота. Синтаксис і пунктуація. Речення з однорідними членами. Звертання, вставні слова. Складне речення.

0

Матеріал стане у нагоді вчителям української мови. Він дозволить перевірити рівень знань і вироблених умінь з вивченої теми «Синтаксис і пунктуація. Речення з однорідними членами. Звертання, вставні слова. Складне речення».Літературний диктант Оксана Забужко « Казка про калинову сопілку»

0

Літературний диктант створено для перевірки знань студенів за творчістю Оксани Забужко.Літературний диктант за творчістю Галини Пагутяк

0

Літературний диктант створено для перевірки знань студентів з творчості Галини ПагутякВступ.Казки народів світу

Виявити рівень учнівських знань,умінь та навичок із вивченої теми; розвивати пам'ять,увагу,kогічне мислення;вміння пов'язати знання під час виконання практичних завдань,акумулювати отримані знання;виховувати інтерес до наслідків власної праці;раціональність у використанні часуКонтрольна тестова робота з природознавства у 4 класі

0

Контрольних робіт для учнів 4 класів. Стаття містить матеріали для підготовки вчителя до уроку природознавства у 4 класі. Робота включає в себе рвзнорівневі завдання для перевірки рівня навчальних досчгнень учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі