Користувацький вхід

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Reading. Контрольна робота з читання. 6 клас (2 семестр)

0

Контрольна робота з читання.Англійська мова,6 клас, 2 семестр. (за будь-яким підручником)Reading. Контрольна робота з читання. 3 клас (2 семестр)

0

Контроль читання. 3 клас, 2 семестр (за підручником О. Карпюк)Контрольна робота №2 з екології (академічний рівень)

0

Контрольна робота з ІІ семестр з екології; включає матеріал за ІІ семестр, складається з 4 варіантів, кожен який складається з 4 рівнівTests (7 - 11 forms)

0Тестові завдання для перевірки комунікативних навиків учнівІз літератури доби бароко і класицизму

0

Матеріал містить тестові завдання у двох варіантах для перевірки рівня засвоєння теми із зарубіжної літератури учнями 8 класу.Контрольна робота з теми:"Дієприслівник"

0

Контрольна робота з теми:"Дієприслівник". Завдання складені відповідно чинної програми. Має 13 завдань, з яких 9 - на встановлення однієї правильної відповіді, 2- на відповідність і 2 - робота з реченнями.Завдання до комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Основи комп'ютерних технологій" для студентів спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

0

Комплексна контрольна робота - важливий етап перевірки теоретичних знань і практичних вмінь студентів по закінченню вивчення курсу дисципліни.Контрольна робота з української мови 5 клас

0

Контрольна робота на тему "Словосполучення і речення" 5 клас. Тести і завдання.Контрольна робота з теми: "Перша світова війна"

0

Контрольна робота складається із різнорівневих тестових завдань для двох варіантів.Збірник тематичних атестацій з предмету «Устаткування підприємств харчування професія «Кухар» ІІІ та ІV розряду.

0

Даний посібник допоможе набути учням необхідних, для майбутньої професії, знань, формувати здатність думати самостійно та творчо.
Тематичні атестації складаються з тестових завдань для самоконтролю та перевірки знань,варіанти вирішення допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал. Стане в нагоді викладачам предметів «Устаткування підприємств харчування» та «Організація виробництва та обслуговування» за професією «Кухар».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі