Користувацький вхід

Контрольні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тестове завдання з дисципліни теорія і методика плавання

0

Тести складаються з тестових задань з плавання. 8 варіантів завданьКонтрольні роботи для оцінювання знань, умінь і навичок учнів 5 класу

0

Завдання для тематичного контролю знань з математики для учнів 5 класу І семестр відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Тексти складені з урахуванням 12-бальної системи оцінювання знань учнів та відповідно до чинного підручника «Математика. 5 клас» А.Г.Мерзляк, В.Б.Полонський, М.С.Якір. Кожен тематичний контроль розроблено у двох варіантах.Контрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)Контрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)Контрольна робота з української мови у 7 класі. Тема :"Дієслово"

0

Контрольна робота з теми "Дієслово" у 7 класі (форми дієслова, особове дієслово, вид, перехідність, час)Контрольна робота з української літератури для 8 класу за ІІ семестр

0

Контрольна робота охоплює вивчений матеріал з української літератури упродовж ІІ семестру, містить тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та завдання відкритого типуКонтроль знань учнів з ПДР України.

0

2 варіанти білетів з завданнями різного рівня для проведення контролю знань учнів за розділами 1 - 7 ПДР України.Підсумкова контрольна робота досягнень з 5-9 клас

0

Підсумкова контрольна робота призначена для перевірки математичних компетенцій учнів 9 класів. Також може бути використана у 10 класі при перевірки знань за курс 9 класів.Самостійна робота №2 «Паралельність прямої і площини. Паралельність площин» (10 клас, рівень стандарту)

0

Самостійна робота №2
Тема. Паралельність прямої і площини. Паралельність площин.
За підручником «Математика, 10» (автори: А. Г. Мерзляк; Д. А. Номіровський; В. Б. Полонський; М. С. Якір), 2018 р.
Мета: усвідомити глибину знань з теми; повести моніторинг стану засвоєння основних понять; формувати стійку мотивацію до навчання.Розробка контрольної підсумкової роботи з англійської мови на тему: "Eating out"

0

Розробка контрольної підсумкової роботи з англійської мови на тему Eating out.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі