Користувацький вхід

Контрольні роботи

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота з української літератури для 6 класу за темою "Календарно-обрядові пісні. Пісні літературного походження"

0

Контрольна робота з української літератури для 6 класу за темою : "Календарно-обрядові пісні. Пісні літературного походження".Діагностувальна робота №1 з інтегрованого курсу "Я досліджую світ"

1

Діагностувальна робота №1 з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за підручником Т. ГільбергВеликі географічні відкриття та становлення капіталістичних відносин

0

Причини і наслідки Великих географічних відкриттів.
Каравела, конкіста, колонізація, мануфактура, Вест-Індія.Діагностувальна робота "Множення і ділення 2 і 3"

0

Діагностувальна робота з математики для 2 класу. Перевірка множення і ділення чисел 2 і 3.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі»

0

Перевірка мовної теми у 7 класі «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі» ( для класів з російською мовою навчання)Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі»

0

6 клас.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі» ( для класів з російською мовою навчання ).контрольна робота з читання, 5 клас

0

Контрольна робота створена для перевірки навичок читання учнями 5 класу, до підручника будь-якого автораПідсумкові тести з трудового навчання для 5-9 класів

0

В тестах теми: з техніки БЖД, розуміння біоформи, значення виконання ескізу в проєктній діяльності, правила виконання початкових вишивальних швів "уперед голку", етапи роботи творчого проєкту, розуміння що таке проєктне навчання.Тестове завдання для учнів 8-х класів (контроль письма)

0

Англійська мова, тестові завдання для учнів 8-х класів (контроль письма)Діагностична робота № 9 3 клас НУШ

1

Діагностична робота № 9 для 3 класу з англійської мови за програмою Шияна НУШ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі