Користувацький вхід

Контрольні роботи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Контольна робота з англійської мови, 6 клас

0

Контрольна робота з англійської мови за І семестр за підручником А.Несвіт (нова програма)Контрольна робота з української мови з теми "Іменник" 4 клас

0

Мовна тема з теми "Іменник" 4 клас у двох варіантах. Контрольна робота включає тестові завдання закритого і видкритого виду.Контрольні роботи з української мови 4 клас

0

Мовна тема з теми "Речення. Слово. Значення слова." 4 клас у двох варіантахРозробка уроку з математики для 5 класу «Дії першого ступеня з натуральними числами»

0

Контрольна робота з теми «Дії першого ступеня з натуральними числами»
МЕТА:
навчальна: перевірити рівень засвоєння програмних знань, умінь та навичок з теми «Дії першого степеня з натуральними числами».
розвивальна: розвивати логічне й творче мислення, швидкості обчислення, розумову діяльність;
виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.Тематична робота з біології за темою «Опора і рух»

0

Тематична робота для перевірки засвоєння знань за темою "Опора і рух", 9 клас, біологія (за "старою" програмою)Контрольні роботи

0

2 клас
Контрольна робота 1
Тема. Повторення матеріалуУрок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із теми «Україна в роки Другої світової війни» (1939-1945 рр.)

0

Україна в роки Другої світової війни» (1939-1945 рр.)
Мета: повторити, закріпити й узагальнити матеріал теми, розвивати вміння, навички, які формувалися на уроках цієї теми. Виховувати в учнів почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого своєї держави.
Тип уроку: перевірка й облік знань, умінь і навичок.
Обладнання: картки з тестовим завданням.Тексти для навчального аудіювання з літературного читання (2 клас)

0

Оцінювання аудіативних умінь в усній формі здійснюється за тими ж вимогами, що і оцінювання сформованості навички розуміння прочитаного.Природознавство. 4 клас. Контрольна робота з теми "Всесвіт і Сонячна система"

0

Контрольна робота з природознавства для 4 класу з теми "Всесвіт і Сонячна система" містить 12 запитань тестового характеру, кожна правильна відповідь оцінюється 1 балом. Контрольна робота дозволяє перевірити рівень засвоєних знань учнів з теми "Всесвіт і Сонячна система".Контрольна робота з української мови з теми «Числівник»

1

Контрольна робота з теми "Чисмлівник" передбачає виконання закритих і відкритих тестів. Розроблена згідно вимог нової програми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі