Користувацький вхід

Нестор Літописець

...

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг до Дня писемності і мови (для 9 - 11 класів)

0

Брейн-ринг до Дня писемності і мови (для 9 - 11 класів)Проект «Державні символи України»

0

Поширювати знання учнів про рідну державу, народні та державні символи України. Виховувати патріотичне ставлення до людей, рідної мови, українських традицій.Афоризми преподобного Нестора Літописця

0

Робота ознайомить глядача з відомими афоризмами Несторя Літописця. Може бути використана під час заходів, присвячених Дню української писемності та мови.Виховний захід до Дня української писемності та мови

1

Виховний захід,спрямований на вшанування пам*яті преподобгого Нестора Літописця та святкування Дня української писемності та мовиСценарій позакласного заходу "Квітни, мово наша калинова!"

0

Сценарій виховного заходу до Дня української писемності та мови для учнів 6-7 класів «Квітни, мово наша рідна !»
Мета: ознайомити учнів з витоками святкування Дня української писемності та мови; красою і багатством рідної мови; розвивати навички виразного читання, творче мислення, пам'ять,уміння узагальнювати та робити висновки; виховувати любов до рідної мови, почуття гордості за наших предків.
Відеокліп «Перлина Україна»
Учениця:
Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, —
То України мова барвінкова, —Українська мова в дущі кожного з нас

1

Епіграфом до відкритого виховного заходу взяті слова Олени Пчілки: «Давайте будемо розмовляти по-українському». І недаремно,бо метою виховного заходу, який носить назву «Українська мова в душі кожного з нас » є показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести що українська мова - це духовна святиня, найбільший скарб народу .Буклет «На крилах слова Кобзаря» (крилаті вислови Т.Г. Шевченка)

1

"На крилах слова Кобзаря". Буклет (Крилаті вислови Т.Г.Шевченка) до 200-річчя Тараса Григоровича ШевченкаЛітературно-музична композиція до Дня української писемності й мови

1

Виховний захід до 18-ї річниці святкування Дня української писемності та мови знайомить з історією виникнення слов'янської писемності, розкриває красу та багатство української мови, сприяє розвитку творчих здібностей учнів, вихованню патріотичних почуттів.Презентація "Від ієрогліфа -до книжки".

1

Презентація може використана під час проведення Тижняукраїнської писемності, проведення години спілкуваня, з позакласної роботи з предмета в 5-х класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі