Користувацький вхід

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Болото"(нетрадиційний урок з елементами казкотерапії)

0

Ознайомити учнів з природою утворення боліт у вигляді розповіді з опорою на казкових героїв, визначити роль боліт в природному комплексі планети, вчити розуміти причинно-наслідкові зв’язки і залежності.Презентація до виховного заходу «Голодомор»

0

Презентація до виховного заходу "Голодомор". Фото матеріали взято з архіву.Методичні рекомендації до теми «Світло як засіб виявлення головного в композиції»

0

Дана робота вивчає фізичні та психологічні умови використання світла в композиції.Методичні рекомендації з короткочасних замальовок постаті людини

0

В роботі розглядаються різні види замальовків та засоби їх виконання.Методичні рекомендації з рисунка гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаментом (консоль)

0

Матеріал присвячено методичним рекомендаціям щодо рисунку гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаметом (консоль), який виконують студенти першого курсу навчання художніх коледжів. Розглануті такі аспекти: словник термінів, історичний огляд теми, методика рисунку архітектурної деталі, ілюстративний наочний матеріал." Ми ввічливі та дружні малята". Відкрите заняття з соціально- морального розвитку в середній групі.

0

Відкрите заняття з соціально- морального розвитку " Ми ввічливі та дружні малята".Алгебра. Тематичні контрольні роботи для 10 класу (профільний рівень)

0

Ця розробка була запропонована для контрольних робіт у 10 класі профільного вивчення математикиПроект «Книга мала, та серцю люба»

0

Книжка — органічна складова ерудованої та креативної людини. Якщо учні усвідомлять це, то інтерес до систематичного читання позитивно вплине не тільки на загальнокультурний розвиток особистості, а й на успішність у навчанні.стаття. "ПОШУКИ НОВИХ ФОРМ ВИХОВНОЇ РОБОТИ"

0

Пошуки нових форм виховної роботи
Д. Ушинський вказував: «Якщо педагогіка хоче виховувати людину у всіх відношеннях, то вона повинна пізнати її тези у всіх відношеннях». Тобто виховний процес в цілому – це система форм і методів пізнання особистості студента у всьому розмаїтті його психологічних особливостей і можливостей, характеристик, здібностей, рівня духовності і ступеня фізичного розвитку.Урок читацької насолоди

0

Урок читання у 3 класі за темою: Українська народна казка "Кривенька качечка". Девіз уроку:«Гарно читаємо, чітко відповідаємо, мову свою розвиваємо.» Урок з елементами театралізації (казковими героями), іграми , дихальними вправами та багато іншого...

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі