Користувацький вхід

2016/2017

Обмежити пошук фільтруванням:Британська кухня

0

Урок створений для учнів 10 класу, за підручником А.Несвіт. Урок з додатками, цікавим та матеріаломУпровадження степ-аеробіки на уроках фізичної культури

0

Методичні рекомендації для вчителів фізичної культури з впровадження степ-аеробіки для учнів середніх та старших класівСтенди "Хлібопекарське обладнання"

0

Стенди "Хлібопекарське обладнання"6
1. ТІСТОФОРМУЮЧІ МАШИНИ "GIMAK";
2. ХЛІБОПЕКАРСЬКІ ПЕЧІ;
3. ВИСТОЮВАЛЬНІ ШАФИ.ІНСТРУКЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ з предмета «Виробниче навчання» за професією 5122 «Кухар» 4-го розряду

0

ІНСТРУКЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ
з предмета «Виробниче навчання» за професією 5122 «Кухар» 4-го розрядуУрок виробничого навчання на тему: «Приготування оладок та млинців»

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА уроку виробничого навчання професії «Кухар» на тему:
«Приготування оладок та млинців»; професія 2155 Кухар 4-го розрядуМетодична розробка на тему: "НОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ НАВЧАННЯ"

0

В даній роботі розглянуто проблеми інформатизація і комп'ютеризація освітньої галузі, які є одними із найскладніших і найважливіших завдань держави. Сучасні ІКТ надають викладачам широкий вибір засобів навчання, дозволяють втілити в життя принципи індивідуалізації, активізації, посилити мотивацію, реалізувати дієвий підхід у навчанні іноземних мов, але отриманий досвід підтверджує той факт, що тільки грамотне їх застосування, а також ретельний відбір змісту сприятимуть досягненню результату у відповідності з поставленими цілями і завданнями.Мультимедійні дані. Потокові презентації.

0

ввести поняття «мультимедіа», «комп’ютерна презентація», дослідити види комп’ютерних презентацій, їхнє призначення, вивчити формати аудіо та відео файлів, дослідити програмне забезпечення для опрацювання мультимедійних даних; повторити правила техніки безпеки в комп’ютерному класі; навчитися створювати потокові презентації, дослідити основні можливості програми Proshow Producer;Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"

0

Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"Історія числа Пі

1

Кожного року 14 березня любителі математики відзначають Всесвітній день числа π. Адже перші його числа 3,14, якщо читати їх в англосакській традиції, де йде спочатку місяць, а потім число, то й вийде – третього місяця чотирнадцятого числа.(Додаткова інформація та цікаві факти)УРОК "МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИГА"

0

УЗАГАЛЬНИТИ ВИВЧЕНИЙ МАТЕРІАЛ. РОЗВИВАТИ НАВИЧКИ ТА ВМІННЯ ЧИТАННЯ. АУДІЮВАННЯ ТА ГОВОРІННЯ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі