Користувацький вхід

Останні публікації

2016/2017

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій проведення Тижня початкової школи

0

З метою розвитку пізнавальної та творчої активності учнів, виявленню обдарованості серед молодших школярів, виховання пошани до культури і традицій українського народу та екологічного виховання в школі №27 кожного року проводиться Тиждень початкової школи. Тематика тижня цього року була присвячена осіннім святам.
Вся школа була прикрашена зробленими власноруч учнями і вчителями різнокольоровими паперовими витинанками та прикрасами, які створили атмосферу творчості і святковості.Сюжетно ігрове заняття з фізичної культури з елементами валеології

0

" МИ ВЕСЕЛІ МИШЕНЯТА"

Вихователь:Панченко І.Г

ПРОГРАМОВИЙ ЗМІСТ :Використання міжпредметних зв"язків на уроках математики у початковій школі

0

Стаття показує можливості інтеграції предметів різних циклів у початковій школі, зокрема, поєднання математики з українською мовою, літературним читанням, природознавством та предметами естетичного циклу. Автор ділиться власним досвідом створення таких уроків та творчим використанням спадщини В.О. Сухомлинського.Урок математики 1 клас. Додавання і віднімання в межах 10. Урок-мандрівка.

0

Інтегрований урок маетматики, природознавства та образотворчого мистецтва. Урок спрямований на закріплення вміння розв’язувати приклади на додавання і віднімання. Завдання уроку формують уміння визначати проблемну ситуацію завдяки евристичним запитанням або пошуковому діалогу. Урок розвиває пізнавальний інтерес до навчання, увагу, мислення, навички швидких обчислень,виховувє любов до природи.Методические материалы для лабораторной работы на тему "Создание электронных презентаций в среде программы Power Point"

0

Microsoft PowerPoint предоставляет больше возможностей для создания и совместного использования динамических презентаций.
Этому способствуют широкие возможности работы с видео- и аудиофайлами позволяющие создавать лаконичные и яркие видеоролики.
Новые и улучшенные средства редактирования видео и фотографий, графические элементы SmartArt™ и эффекты анимации позволят привлечь внимание к презентации.Методические указания к лабораторной работе на тему "Создание таблиц на Web-страницах."

0

Экономическая и техническая информация часто представляются в виде таблиц.
Язык HTML имеет развитые возможности для описания таких объектов.Методические указания к лабораторной работе на тему "Интернет-маркетинг. Исследование рынка."

0

Для исследования рынка необходимо: Выбрать рыночную нишу, определить трафик, который соответствует имеющимся сайтам в этой нише, определить информационный товар или реальный товар (услугу) при помощи которого Ваш ресурс будет зарабатывать в Интернете.Методические материалы для лабораторной работы на тему "Обеспечение безопасности систем электронной коммерции"

0

Наиболее надежными считаются системы криптографического кодирования информации с открытым ключом. В этом случае выбирается закрытый ключ, который известен только владельцу, и на основе которого генерируется открытый ключ, сообщаемый всем корреспондентам. При помощи открытого ключа каждый может зашифровать передаваемую информацию, но расшифровать ее может только владелец закрытого ключа.методична розробка позакласного заходу

1

методична розробка позакласного заходу з фізики для учнів 10 класів.Конкурс –змагання «Хто попереду».Мета заходу:
Навчальна: поглибити,удосконалити знання учнів;їхні практичні навички,використовувати здобуті знання на практиці.
Розвивальна:розвивати пізнавальну активність учнів; творчі здібності,уміння логічно мислити;орієнтуватися в новій ситуації,вміння приймати правильне рішення.
Виховна: через гру виховати інтерес до фізики,як науки;почуття колективізму,повагу до одногрупників.Презентація «Тип Кільчастих червів»

0

Презентація з теми "Тип Кільчастих червів" допоможе учням за допомогою малюнків і простих схем зрозуміти зовнішню будову даних представників, краще вивчити особливості внутрішньої будови та осмислити значення цих тварин на нашій планеті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі