Користувацький вхід

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»

0

Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»Відкритий урок з англійської мови для 3-го класу на тему: «School subjects»

1

Відкритий урок з англійської мови для 3-го класу
на тему: «School subjects»

Мета:
1. Забезпечити повторення основного лексичного та граматичного матеріалу, вивченого на попередніх уроках, закріпити набуті вміння в читанні, говорінні, аудіюванні та письмі.
2. Створити умови для розвитку навичок монологічного мовлення, навичок читання і правильної вимови , розвиток пам'яті та уваги ;
3. Сприяти підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, за допомогою системи оцінювання «Superstar system», а також вихованню шанобливого ставлення один до одного.
Вид уроку: підсумковий.Операції над групами об’єктів: виділення, копіювання, переміщення, видалення

0

МЕТА. Ознайомити учнів з принципами виконання операцій над групами
об’єктів (виділення,копіювання, переміщення, видалення);
сформувати практичні навички виконання операцій над групами
об’єктів;
розвивати творчі здібності учнів;
виховувати в учнів активність, патріотизм.

ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери, проектор,підручники, інструктивні картки,
для гри «Світлофор»

ХІД УРОКУ:
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знаньСвято прощання з початковою школою

0

Свято прощання з початковою школою у вигляді мандрів на кораблі під назвою "Дитинство".Урок літературного читання в 4 класі

0

Розробка уроку літературного читання з використанням інтерактивних прийомів. Тема уроку: Чи ми з природою єдині?Г.Тютюнник "Ласочка".Тести з трудового навчання "Деревообробка 1.2"

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.2 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Металообробка 1.0» релізу 2014 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Літературно - музична композиція " Квітни, мово наша рідна!"

0

Мета заходу: прищеплювати повагу та любов до української мови, виховання високоморального підростаючого покоління, формування українського менталітету на основі відродження національних традицій свого народу, розвивати таланти, творчі здібності студентів, віру в свої сили, формувати високу пізнавальну культуру
Актуальність теми заходу зумовлюється необхідністю виховання свідомого громадянина, патріота, який цінує, береже українську мову, ґрунтовно володіє нею, підвищує її державний статус, та готовий відстоювати ідеали свободи, демократичні цінності і права людини.Daily habits and activities. Present Simple (розробка заняття)

0

Відкрите заняття містить лексичні вправи, діалоги та тексти,аудіо та відео матеріали що спрямовані на поглиблення знань студентів. Пропонований матеріал та завдання активізують пізнавальну та творчу діяльність студентів, спонукають їх до участі в дискусіях та проектних роботах. Матеріал допоможе студентам систематизувати вже набуті знання з даної теми та поглибити їх, посилити комунікативну спрямованість процесу навчання та підвищити його ефективність.Нетрадиційний урок географії для 6 класу з елементами казкотерапії на тему: «Болото»

0

Ознайомити учнів з природою утворення боліт у вигляді розповіді з опорою на казкових героїв, визначити роль боліт в природному комплексі планети, вчити розуміти причинно-наслідкові зв’язки і залежності.Презентація до виховного заходу «Голодомор»

0

Презентація до виховного заходу "Голодомор". Фото матеріали взято з архіву.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі