Користувацький вхід

Останні публікації

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:Історія числа Пі

1

Кожного року 14 березня любителі математики відзначають Всесвітній день числа π. Адже перші його числа 3,14, якщо читати їх в англосакській традиції, де йде спочатку місяць, а потім число, то й вийде – третього місяця чотирнадцятого числа.(Додаткова інформація та цікаві факти)УРОК "МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИГА"

0

УЗАГАЛЬНИТИ ВИВЧЕНИЙ МАТЕРІАЛ. РОЗВИВАТИ НАВИЧКИ ТА ВМІННЯ ЧИТАННЯ. АУДІЮВАННЯ ТА ГОВОРІННЯУрок з української мови 2 клас

0

Спонукальні речення. Розділові знаки в кінці спонукальних речень. Форми спонукання
Ознайомлення учнів зі спонукальними реченнями, їх характерними ознаками, формами спонукання, розділовими знаками в кінці спонукальних речень.Урок "Види комунікацій"

0

Розробка уроку в 10 класі на тему "Види комунікаці". Круглий стіл на якому обговорюється тема видів комунікацій : вербальна, невербальна, пантоміма, танок.Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»

0

Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»Відкритий урок з англійської мови для 3-го класу на тему: «School subjects»

1

Відкритий урок з англійської мови для 3-го класу
на тему: «School subjects»

Мета:
1. Забезпечити повторення основного лексичного та граматичного матеріалу, вивченого на попередніх уроках, закріпити набуті вміння в читанні, говорінні, аудіюванні та письмі.
2. Створити умови для розвитку навичок монологічного мовлення, навичок читання і правильної вимови , розвиток пам'яті та уваги ;
3. Сприяти підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, за допомогою системи оцінювання «Superstar system», а також вихованню шанобливого ставлення один до одного.
Вид уроку: підсумковий.Операції над групами об’єктів: виділення, копіювання, переміщення, видалення

0

МЕТА. Ознайомити учнів з принципами виконання операцій над групами
об’єктів (виділення,копіювання, переміщення, видалення);
сформувати практичні навички виконання операцій над групами
об’єктів;
розвивати творчі здібності учнів;
виховувати в учнів активність, патріотизм.

ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери, проектор,підручники, інструктивні картки,
для гри «Світлофор»

ХІД УРОКУ:
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знаньСвято прощання з початковою школою

0

Свято прощання з початковою школою у вигляді мандрів на кораблі під назвою "Дитинство".Урок літературного читання в 4 класі

0

Розробка уроку літературного читання з використанням інтерактивних прийомів. Тема уроку: Чи ми з природою єдині?Г.Тютюнник "Ласочка".Тести з трудового навчання "Деревообробка 1.2"

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.2 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Металообробка 1.0» релізу 2014 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі