Користувацький вхід

2016/2017

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Картки- підказки "Квадратні рівняння"

0

Подано презентацію картки - підказки з курсу Алгебра 8 класу за темою "Квадратні рівняння". Картки містять завдання для розв'язання повних, зведених та неповних квадратних рівнянь.Мета роботи: сформувати вміння розв'язувати повні, зведені та неповні квадратні рівняня; розвивати пам'ять,увагу. логічне мислення; виховувати наполеглевість,упевненість у власних силах, уміння самоорганізуватися.Конспект урока по основам здоровья

0

Конспект урока по основам здоровья для 1 класса
Тема:Учимся дружить.
(русскоязычных школ)Урок русского языка на тему "Звуки и буквы.Алфавит"

0

Урок русского языка в 5 классе по теме "Звуки и буквы.Алфавит"(новая программа,учебник Т.М.Поляковой"Урок-змагання "Міфи народів світу"

0

Тема. Підсумковий урок-змагання по темі «Міфи народів світу»
Мета: закріпити знання учнів з теми «Міфи народів світу», вдосконалювати навички літературного аналізу творів, формувати оцінні судження;
розвивати зв’язне монологічне мовлення дітей, збагачувати їх словниковий запас;
виховувати інтерес до міфів народів світу, повагу до історичної спадщини, почуття товариськості, взаємодопомоги, взаємоповаги.Урок на тему "Диалог.Сведения о диалогической речи"

0

Урок развития связной речи в 5 классе на тему "Диалог.Сведения о диалогической речи"(новая программа,учебник Т.М.Поляковой)Сугестивна технологія при викладанні спецпредметів

0

у статті розглянуто історія розвитку сугестивної технології. В якій передбачається комплексне застосування всіх вербальних і невербальних, зовнішніх і внутрішніх засобів навіювання. Реалізація цієї концепції передбачає створення особливих психолого-педагогічних умов навчання учнів. Дослідження показали підвищення працездатності та зниження втоми під впливом сугестивних засобів у процесі сугестопедичного навчання.Опис досвіду роботи на тему: «Використання методів інтеграції для ефективної реалізації компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів»

1

Комунальний заклад НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
Байковецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області

Опис
досвіду роботи
на тему:
«Використання методів інтеграції для ефективної реалізації компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів»

вчителя
початкових класів
Гриньків М. М.

2016 рікУзагальнення і систематизація вивченого про види речень (урок - подорож)

1
Анотація

Цей урок – подорож узагальнює та систематизує вивчене про види речень. В його основу покладено мультимедійну презентацію, яка сприяє ефективній взаємодії вчителя та учнів.Районний семінар - практикум для вчителів трудового навчання «Використання ресурсів формальної, неформальної, інформальної освіти в процесі трудового навчання»

0

Дані матеріали розміщено для подальшого використання під час викладання трудового навчання з питання «Використання ресурсів формальної, неформальної, інформальної освіти в процесі трудового навчання»Інтегрований урок з літературного читання і української мови, 2 клас. Тема. Скринька українських народних казок. Лисичка-сестричка.

0

Інтегрований урок з літературного читання і української мови, 2 клас.
Тема. Скринька українських народних казок. Лисичка-сестричка.
Мета. Літературне читання: учити учнів свідомо і виразно читати казки; розвивати вміння виділяти в тексті дійових осіб, давати їм характеристику; оцінювати вчинки героїв; виховувати чесність, порядність.
Українська мова: формувати вміння ставити питання до слів, що означають назви предметів та істот; розвивати зв'язне мовлення учнів, фонематичний слух; збагачувати словниковий запас.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі