Користувацький вхід

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературно - музична композиція " Квітни, мово наша рідна!"

0

Мета заходу: прищеплювати повагу та любов до української мови, виховання високоморального підростаючого покоління, формування українського менталітету на основі відродження національних традицій свого народу, розвивати таланти, творчі здібності студентів, віру в свої сили, формувати високу пізнавальну культуру
Актуальність теми заходу зумовлюється необхідністю виховання свідомого громадянина, патріота, який цінує, береже українську мову, ґрунтовно володіє нею, підвищує її державний статус, та готовий відстоювати ідеали свободи, демократичні цінності і права людини.Daily habits and activities. Present Simple (розробка заняття)

0

Відкрите заняття містить лексичні вправи, діалоги та тексти,аудіо та відео матеріали що спрямовані на поглиблення знань студентів. Пропонований матеріал та завдання активізують пізнавальну та творчу діяльність студентів, спонукають їх до участі в дискусіях та проектних роботах. Матеріал допоможе студентам систематизувати вже набуті знання з даної теми та поглибити їх, посилити комунікативну спрямованість процесу навчання та підвищити його ефективність.Нетрадиційний урок географії для 6 класу з елементами казкотерапії на тему: «Болото»

0

Ознайомити учнів з природою утворення боліт у вигляді розповіді з опорою на казкових героїв, визначити роль боліт в природному комплексі планети, вчити розуміти причинно-наслідкові зв’язки і залежності.Презентація до виховного заходу «Голодомор»

0

Презентація до виховного заходу "Голодомор". Фото матеріали взято з архіву.Методичні рекомендації до теми «Світло як засіб виявлення головного в композиції»

0

Дана робота вивчає фізичні та психологічні умови використання світла в композиції.Методичні рекомендації з короткочасних замальовок постаті людини

0

В роботі розглядаються різні види замальовків та засоби їх виконання.Методичні рекомендації з рисунка гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаментом (консоль)

0

Матеріал присвячено методичним рекомендаціям щодо рисунку гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаметом (консоль), який виконують студенти першого курсу навчання художніх коледжів. Розглануті такі аспекти: словник термінів, історичний огляд теми, методика рисунку архітектурної деталі, ілюстративний наочний матеріал." Ми ввічливі та дружні малята". Відкрите заняття з соціально- морального розвитку в середній групі.

0

Відкрите заняття з соціально- морального розвитку " Ми ввічливі та дружні малята".Алгебра. Тематичні контрольні роботи для 10 класу (профільний рівень)

0

Ця розробка була запропонована для контрольних робіт у 10 класі профільного вивчення математикиПроект «Книга мала, та серцю люба»

0

Книжка — органічна складова ерудованої та креативної людини. Якщо учні усвідомлять це, то інтерес до систематичного читання позитивно вплине не тільки на загальнокультурний розвиток особистості, а й на успішність у навчанні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі