Користувацький вхід

2016/2017

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з математики для 5 класу «Дії першого ступеня з натуральними числами»

0

Контрольна робота з теми «Дії першого ступеня з натуральними числами»
МЕТА:
навчальна: перевірити рівень засвоєння програмних знань, умінь та навичок з теми «Дії першого степеня з натуральними числами».
розвивальна: розвивати логічне й творче мислення, швидкості обчислення, розумову діяльність;
виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.Конспекти уроків російської мови для 9 класу за темою "Складнопідрядні речення"

0

Матеріал містить систему уроків з російської мови для учнів 9 класу за темою "Складнопідрядні речення". До кожного уроку підібрані притчі, які допомогають в розкритті мовленневої теми уроку.урок української мови у 8 класі

0

Урок української мови у 8 класі покликаний познайомити учнів із прямим і зворотним порядком слів у реченні, має на меті розвиватив в учнів навички постановки тире між підметом і присудком, визначати способи вираження присудка. На уроці застосовані різні форми навчання : індивідуальна, фронтальна, робота в парах, робота творча. Дібрано дидактичний матеріал, пов"язаний із вихованням в учнів любові до рідної мови, її популяризацію.Виховна година: ,,Вчимося бути ввічливими ”

0

Мета: Виховна: виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, підвищувати рівень вихованості;
Навчальна: впроваджувати елементи естетичного виховання культури спілкування;
Розвиваюча: розширити знання учнів з ввічливості, розвивати культуру поведінки, культуру мовлення.План-конспект уроку фізичної культури для учнів 9 класу Тема уроку: Прямий нападаючий удар. Передача м’яча двома руками зверху.

0

Місце проведення: спортивний зал.

Інвентар: волейбольні м’ячі, ноутбук, проектор, екран, свисток, нестандартне спортивне обладнання.
Мета уроку: виховання правильного ставлення до свого здоров’я, підвищення функціональних можливостей учнів, виховання взаємовиручки, активізація пізнавального інтересу до уроків фізичної культури.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ ТАКТИЧНИХ ДІЙ В НАПАДІ ТА ЗАХИСТІ В ГАНДБОЛІ .

0

Сучасний розвиток гандболу вимагає більш ефективної підготовки, спрямованої на різнобічний фізичний розвиток дітей, засвоєння та удосконалення техніко-тактичних прийомів гри з одночасним розвитком їх ігрової розумової діяльності, специфічної діяльності під час змагань при грі в нападі та захисті.Андрей Шептицький про силу молитви

0

Перед сучасною людиною постає невимовно велика кількість спокус, викликів, виборів тощо. Щоб усе це перейти і сміливо крокувати тернистою дорогою спасіння, треба молитися. Як вдосконалитись у молитві, яку силу має молитва, як обрати місце і час молитви??? На ці та інші питання допоможе нам знайти м-т Андрей Шептицький.Інтелектуальна гра "Поле Чудес"

1

Інтелектуальна гра "Поле чудес" присвячена святу 8 Березня і розрахована на учнів старших класів.
мета: розширити кругозір учнів, формувати вміння самоорганізовуватися, розвивати увагу, память, кмітливість, пробуджувати інтерес до оточуючого світу.Перевірочна (тематична) робота за темою "Опора і рух"

0

Тематична робота для перевірки засвоєння знань за темою "Опора і рух", 9 клас, біологія (за "старою" програмою)Тема. Конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови.

1

Мета. Навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Розвивати логічне і творче мислення. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі