Користувацький вхід

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:СЦЕНАРІЙ СВЯТА 8-БЕРЕЗНЯ «ВЕСНА, ЯК ЖІНКА! ЖІНКА, ЯК ВЕСНА!»

0

Свята Весняного циклу - Свято "Весна, як Жінка! Жінка, як Весна!»" для учнів 1-9 класівКонспект уроку "Travelling around London"

0

Даний конспект уроку допомогає сформувати уявлення учнів про Великобританію та про визначні місця Лондону.Розробка відкритого уроку

0

Розробка відкритого уроку "Вегетативне розмноження рослин" включає презентацію та текстову частину. Урок проводився в ДНЗ "КРВПУБ" в 2017 навчальному році.Вправи і задачі на застосування таблиці ділення на 9. Задачі на зведення до одиниці.

0

І. Організація класу
ІІ. Актуалізація опорних знань.
ІІІ. Контроль, корекція та закріплення знань.
IV. Закріплення і повторення вивченого матеріалу.
1. Мотивація навчальної діяльності.
2. Робота з підручником.
Фізкультхвилинка.
3. Самостійна робота.
4. Різнорівневі завдання.
V. Підсумок уроку.
VI. Домашнє завдання.Контрольна робота «Перекладна та оригінальна література Київської Русі»

0

Контрольна робота
«Перекладна та оригінальна література Київської Русі»
Варіант 1

Початковий та середній рівень (4х0,5=2бали)
1. Укажіть оригінальну пам'ятку житійної літератури
А) Біблія; В) «Києво-Печерський патерик»;
Б) «Повість минулих літ»; Г)Псалтир.

2. Назвіть автора «Повісті минулих літ»
А) Володимир Мономах; В) НесторЗБЕРЕЖЕМО НАЩАДКАМ НАШ СКАРБ – РІДНУ МОВУ

0

Сценарій заходу розроблено з метою ознайомлення дітей з українськими обрядами і звичаями; пробудити почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.З досвіду роботи. Мій досвід- моя гордість.

0

Багатогранна праця вчителя. Кожна її грань - це певні досягнення,відкриття,злети,любов,натхнення,творчість,і зрештою - життя. Як ювелір наполегливо шліфує дорогоцінне каміння,так вчитель відпрацьовує свої ідеї,надбання,винаходи.
Життя вчителя-це постійний пошук. Час не стоїть на місці,а отже і життя йде вперед,вносячи свої корективи. Вчені роблять відкриття,створюються нові види рослин та тварин,вчителі впроваджують в практику інноваційні технології,звісно,не забуваючи про те,що використовували колись.План-конспект уроку з математики "Подорож до Лісової школи"

0

Урок закріплення знань можна проводити нетрадиційно, поєднуючи цікаві математичні вправи і завдання з матеріалом уроків природознавства. Інтерактивні методи навчання учнів і система ігрових завдань насичують урок мотиваційно-емоційною атмосферою.Презентація до уроку Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Вирази на порядок дій. Задачі на зустрічний рух.

0

Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Вирази на порядок дій. Задачі на зустрічний рух. Презентація до уроку.Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Вирази на порядок дій. Задачі на зустрічний рух.

0

Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Вирази на порядок дій. Задачі на зустрічний рух.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі