Користувацький вхід

2016/2017

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект гри - заняття в І молодшій групі (3-й рік життя) на тему : «Весела прогулянка на лужок»

0

Програмовий зміст : сприяти удосконаленню рухової координації, вправляти малят у різних видах ходьби, виконанні стрибків, нахилів тулуба, продовжувати знайомити дітей з природними змінами в довкіллі, з весняними квітами, вчити дітей за допомогою вихователя будувати невеличкі описові розповіді, утворювати речення з двох – трьох слів, вчити утворювати пестливі слова (весна – веснонька, квітка – квіточка), розвивати мовлення, виховувати естетичне почуття, любов та бережливе ставлення до природи.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА виховного заходу «Немеркнуче світло розпису» (екскурсія до Петриківського музею етнографії, побуту та прикладного мистецтва)

0

Методична розробка виховного заходу «Немеркнуче світло розпису» (екскурсія до Петриківського музею етнографії,побуту та народно-прикладного мистецтва) виконана завідуючою транспортним відділенням - Кіщенко Н.М. Дана методична розробка присвячена знайомству студентів з Петриківським декоративним розписом.
Методична розробка складається зі вступу, методичних рекомендацій для проведення виховного заходу,змісту, сценарію, переліку літератури, яка була використана при підготовці до заходу,відгуки студентів, фотоматеріали.
Новорічні пригоди Буратіно

0

Сценарій новорічного свята "Пригоди Буратіно". Дітей чекаютть цікаві пригоди разом з героями відомого твору "Пригоди Буратіно"" А вже весна!.."

0

Багатовікова спадщина української пісенної творчості – яскраве і непересічне явище в історії світової культури. Наша пісня – це національна берегиня українського духу, традицій, іторії, мови…
«А вже весна!..» - збірка пісень весняного циклу включає найкращі пісні, які вже стали класикою.Київська держава наприкінці Х – у першій половині XI ст. (урок-узагальнення)

0

Урок-узагальнення «Київська держава наприкінці Х- у першій половині XI ст.»Технологічна картка виготовлення підвіски (для дівчат)

0

Розробка навчального проекту "Підвіска" для учнів 7-8 класів без гендерного поділу. Технологічна карткаРозробка уроку української мови з теми "Спостереження за багатозначними словами – назвами дій. Складання усного опису"

0

Тема. Спостереження за багатозначними словами – назвами дій. Складання усного опису

Мета. Вчити зв'язно викладати думки, збагачувати лексичний запас школярів, пробудити зацікавленість, активізувати знання. До знань вчити додавати нові, сприяти активному обміну думками між учнями. Закріплювати навички розпізнання дієслів за питаннями. Розвивати в учнів вміння добирати слова, близькі й протилежні за значеннями із ряду слів, близьких за значенням добирати найбільш влучні; ставити питання до слів – дій предметів; розвивати образне мовлення учнів. Виховувати працьовитість.Розробка уроку української мови з теми "Слова, що називають ознаки предметів"

0

Тема. Слова, що називають ознаки предметів
Мета. Ознайомити учнів із лексичним значенням слів, які називають ознаки предметів, формувати вміння ставити запитання до даних слів в однині і в множині (без вживання термінів), у середовище назв ознак, розвивати увагу, спостережливість, виховувати бажання працювати.
Тип уроку. Урок вивчення нового матеріалу з використанням інтерактивних і інформаційних технологій.Розробка уроку української мови з теми "ЯКІ БУВАЮТЬ ТЕКСТИ. ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ ТЕКСТУ "

0

Тема. ЯКІ БУВАЮТЬ ТЕКСТИ. ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ ТЕКСТУ
Мета:
• формування предметних компетентностей: формувати уявлення учнів про текст; виробляти вміння розрізняти тексти за характерними ознаками і складати за поданим планом; активізувати і збагачувати словниковий запас школярів; розвивати орфоепічну чуткість учнів, зв’язне мов¬лення учнів, пам’ять; виховувати любов до природи, бажання вчитися;
• формування ключових компетентностей:
уміння вчитися: формувати здатність дотримувати певної послідовності виконання завдання під керівництвом учителя;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі