Користувацький вхід

2014/2015

...

Обмежити пошук фільтруванням:Осінній пензлик

1

Свято з образотворчого мистецтва може проводитись як колективна робота за сезон занять. Можливий поділ на підгрупи. Не повинно перевищувати дозволений час відповідно віку. Герої можуть бути як з лялькового театру, так і вихователі. Як і в занятті проводиться аналіз вміння дітей працювати колективно. Після закінчення свята малюнки на ватманах забираються до групи.Опис передового педагогічного досвіду

0

Опис передового педагогічного досвіду викладача спецпредметів Ізмаїльського вищого професійного училища Чехович Людмили ВікторівниЧи легко приносити радість іншим. В. Сухомлинський . Покинуте кошеня

1

Літературне читання предмет,який повинен дітей навчити навичкам читанню.Урок читання повинен бути цікавим для продуктивного навчання. Проводивши цей урок, можу запевнити, що діти були зацікавлені.Посібник з природознавства "Людина на планеті Земля"

0

Даний посібник допоможе вчителю підготуватись до уроку, перевірити знання учнів.
Учні отримають додаткові відомості з тих чи інших тем, будуть мати змогу перевірити і закріпити отримані знання.Посібник з природознавства "Всесвіт"

0

Даний посібник допоможе вчителю підготуватись до уроку, перевірити знання учнів.
Учні отримають додаткові відомості з тих чи інших тем, будуть мати змогу перевірити і закріпити отримані знання.Вікторина

0

Вікторина "З глибин рідного слова". Можна використовувати як допоміжний матеріал до уроків або для проведення позакласного заходуУрок мужності "Зростаймо патріотами, нащадки козаків"

0

Міністерство освіти і науки України
Теребовлянський НВК

Підготувала
вихователь 1-Б касу
Бучковська І.М.

Теребовля, 2015
Урок мужності
«Зростаймо патріотами, нащадки козаків»
Для молодших школярів
Мета: розширити знання учнів про нашу Батьківщину – Україну;
виховувати в учнів любов до України, патріотизм, повагу до її захисників – учасників АТО;Рецензія на навчально-методичний посібник «Зелене диво України»

0

Рецензія на навчально-методичний посібник «Зелене диво України» .
Рецензент : Церковняк Наталія Михайлівна.День народження Лісовичка (використання блоків Д'єнеша)

0

поглибити знання дітей про геометричні фігури, вдосконалювати вміння знаходити потрібну фігуру визначати просторове розміщення відносно себе (вгорі, внизу, спереду, ззаду,)продовжувати вчити порівнювати множини, визначати кількісне співвідношення (більше, менше порівну). Розвивати мислення, пам'ять, увагу, уміння порівнювати, аналізувати, класифікувати. Виховувати старанність, організованість, взаємодопомогу, бажання працювати.Інтегрований урок (фізика + література + українська мова) на тему "Вплив процесів випаровування на формування погоди"

0

Розуміння та пояснення причин випадання різних атмосферних опадів;
пояснення з точки зору фізики утворення хмар, туману, граду, роси, інею, снігу; розвиток мовленнєвих навичок, уміння виявляти особливості наукового і художнього стилів мовлення; розвиток допитливості, погляд на звичайні явища через призму фізичних законів, явищ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі