Користувацький вхід

2014/2015

...

Обмежити пошук фільтруванням:Формування активної громадянської позиції на уроках правознавства.

0

Життя сучасного українського суспільства у наш час зазнає глибинних змін, зумовлених особливостями культурного, економічного та політичного розвитку країни і світу. Нажаль на сьогоднішній день наша держава переживає не найкращі часи. Кожен з нас повинен займати активну громадянську позицію, щоб ми змогли відстояти наші кордони, землю та народ.Методична разробка відкритого уроку "Гравітація. Закон всесвітнього тяжіння. Сила тяжіння"

0

Останнім часом увагу науковців, кінематографістів привертає таке цікаве явище, як гравітаційна взаємодія. Урок, представлений в даній методрозробці, має за мету зацікавити учнів цим складним науковим явищем, надати їм основні відомості про історію відкриття закону всесвітнього тяжіння і його значення для розвитку науки та техніки. В ході уроку розтлумачуються сучасні уявлення про гравітацію; дається визначення силі тяжіння.
Тема уроку тісно пов’язана з такими предметами як астрономія, історія і хімія.Сценарії на тему: «Творчість Т. Г. Шевченка в позакласній роботі»

0

Постать Тараса Григоровича Шевченка вважається найбільш дослідженою в українському літературознавстві. Про Тараса Шевченка – поета і людину – виголошено безліч доповідей та промов, написано не одну сотню книжок мовами різних народів світу, не одну тисячу наукових розвідок та публіцистичних і популярних статей.Бинарный урок по геометрии и физике «Векторы. Сложение векторов»

0

Цели: Образовательная:
• Обобщить полученные теоретические и практические знания на уроках геометрии и физики по теме «Векторы. Сложение векторов»
• Показать неразрывную связь двух наук, продемонстрировать, что рассмотрение физических вопросов требуют знаний математики.
Развивающая:
• развивать логическое мышление, память, самостоятельность. Формировать коммуникативную и эмоциональную культуру. Продолжать показ тесной связи физики и математики.
• Развивать умения использовать теоретические знания, полученные на уроках геометрии при решении практических задач по физике.Презентація до бінарного уроку. Тема: Змінювання дієслів за часами. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги

0

Дана презентація є супроводом до уроку.
Клас 7.Тема уроку: «Змінювання дієслів за часами. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги».Бінарний урок ( українська мова та інформатика). Тема: "Змінювання дієслів за часами. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги"

0

Мета уроку:Поглиблювати знання про дієслово як частину мови, його граматичні ознаки; виробляти вміння розпізнавати часові форми дієслів, закріплювати знання школярів із змінюванням дієслів за часами; удосконалювати уміння відкривати електронну таблицю для виконання конкретного завдання та зберігати її; сприяти розвитку: пізнавальної активності учнів, розвитку зв’язного мовлення, уміння грамотно і швидко користуватися комп'ютером злагоджено працювати в групах, парах; творчо підходити до роботи; виховувати інтерес до вивчання предметів .Психолого-педагогічне забезпечення навчально-виховної роботи. Особливості викладання дисципліни «Основи екології»

0

: Робота розкриває принципи модернізації вищої освіти в Україні, що ґрунтуються на культурно-історичних цінностях українського народу, його традиціях і духовності. Освіта утверджує національну ідею, сприяє розвитку культури українського народу. В роботі наведені методи викладання дисципліни «Основи екології», підвищення їх ефективності формують якість знань студентів та забезпечують ступінь стійкості екологічних знань.Підсумковий урок з навчання грамоти для 1 класу «Чого нас навчив Букварик»

0

Підсумковий урок з навчання грамоти у 1 класі "Чого нас навчив Букварик"Людина починається з добра

0

Формувати моральні основи дитячої особистості, сприяти вихованню доброї, чуйної, лагідної людини; розвивати культуру мовлення, спілкування і поведінки дітей; формувати почуття чуйності та доброзичливості; виховувати людяність, милосердя в душах дітей, потребу у самовдосконаленні та самовихованні.Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом інтелектуально-мовних завдань «Яка буває зима?» за казкою М.С.Пляцковського

0

Це заняття вчить переказу прочитаного за допомогою питань і мнемосхем; збагачує активний словник дітей епітетами та порівняннями; виховує інтерес і добре ставлення до тварин, бажання допомагати слабким, робити добрі справи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі