Користувацький вхід

Останні публікації

2014/2015

Обмежити пошук фільтруванням:Презентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»

0

Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»
Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»Урок природознавства Вода. Властивості води.

0

Мета уроку: вчити школярів організовувати свою навчальну діяльність; добре орієнтуватися в підручнику; мати власну думку, обґрунтовувати її; дати уявлення про воду як необхідну складову довкілля, про перетворення води в природі; навчати учнів аналізувати й відтворювати потрібну інформацію; переносити набутий життєвий досвід у нову ситуацію; на основі практичних дій ознайомити дітей з властивостями води; розвивати навички дослідницької діяльності, спостережливість, аналітичне мислення, вміння робити висновки, комунікативні уміння і навички; формувати в учнів уявлення про цілісність прироМетодична розробка уроку виробничого навчання «Розпилювання»

0

Для успішної роботи учнів на виробництві як під час проходження практики, так і після закінчення навчального закладу, є впевненість учнів у своїх практичних навичках, здобутих на уроках виробничого навчання.
Без теоретичних основ предмета «Слюсарні справа» та практичних умінь і навичок, які учні отримують на уроках виробничого навчання, неможливо стати кваліфікованим слюсарем, згідно кваліфікаційної характеристики. Якісне проведення вступного інструктажу гарантує успіх досягнення високого рівня професійних знань і вмінь учнів.Науково-дослідницька робота "Українська вишивка – молитва без слів"

0

Ця робота є спробою заглибитися в міфологічний світ давніх українців та їх предків – східних слов’ян. Усі добре знають богів Олімпу, можуть перерахувати подвиги Геракла, але чомусь ми зовсім забуваємо, що українській народ також має свою автентичну культуру, яка демонструє світоглядну систему давніх слов’ян. Я вважаю, що кожен свідомий громадянин просто зобов’язаний бути обізнаним із витоками своєї культури. Адже, відроджуючи традиції, слід насамперед розуміти їхнє значення.Науково-дослідницька робота "Що в імені твоєму, скажи?"

0

Наукова робота присвячена дослідженню антропоніміки як одного з найактуальніших лінгвістичних явищ у сучасному мовознавстві. Цей аспект досі залишається поза увагою дослідників у повному обсязі, хоча останнім часом спостерігається підвищення інтересу в цій галузі.НАЗВИ ЧИСЕЛ ПРИ ДІЛЕННІ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ПРОСТИХ І СКЛАДЕНИХ ЗАДАЧ.

0

ТЕМА: НАЗВИ ЧИСЕЛ ПРИ ДІЛЕННІ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ПРОСТИХ І
СКЛАДЕНИХ ЗАДАЧ.

МЕТА: Ознайомити учнів з назвами чисел при діленні.ВИХОВНИЙ ЗАХІД "ВІНОК І БАРВІНОК НАРОДНІ УЛЮБЛЕНЦІ"

0

ТЕМА. Вінок і барвінок - народні улюбленці.

МЕТА. Ознайомити учнів з народними символами;
Розвивати вміння розпізнавати народні символи;
виховувати любов і шану до народних улюбленців, бережливе ставлення до природи.Інноваційний урок з елементами гімнастики

0

З метою обміну досвіду з колегами щодо викладання уроків фізичної культури у початковій школіПрощавай 1 клас

0

Розробка містить сценарій присвячений закінченню 1 класу, розроблено та підібрано вірші та пісні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі