Користувацький вхід

2014/2015

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Проектно-технологічна діяльність вчителя

0

Метод проектів, як і більшість інновацій, є парадоксальним. З одного боку ним користуються, його популяризують, з іншого боку – структурні особливості методу для широкого загалу досить розпливчасті й не конкретні, тому впроваджувати його доволі складно.Літературне читання (позакласне читання з російської мови)

0

Обобщить знания о творчестве В.А. Осеевой,анализировать художественное произведение на доступном детям уровне, поступки и характер героев. Воспитывать чувство доброты, сопереживания; умение дружить, беречь дружбу.План-конспект уроку з англійської мови (8 клас) " The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. The country and its capital."

0

План-конспект уроку з англійської мови для вивчення теми ""The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. The country and its capital." з використанням різноманітних фотоматеріалів, мультимедійної презентації та запитань для географічної вікторини.КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 клас

0

КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 класФормування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураЛітературний вечір «Живе у пам’яті Тарас!»

0

Методична розробка на основі досвіду роботи знайомить із сценарієм проведення літературного вечора, присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсу знавців поезії Кобзаря. Містить вступ, сценарій, додатки.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.Презентація досвіду роботи з теми «Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання»

0

Ділюся досвідом роботи з трудового навчання у 5-9 класах у 2016-2017 навчальному роціВиховна година «Шануй батька й неньку»

0

Усім відомо, що не найслабшою ланкою у демократичному поступі нашої держави є виховання. А людський чинник, культура виховання є завжди визначальними. Інформаційне поле, у якому сьогодні опинилася дитина, є в основному, жорстоким і агресивним до неї. Нелегко бути батьками в наш час, особливо батьками відповідальними. Такими, які зрозуміють, що діти, аби бути справді щасливими, потребують виховання, відповідного духу свого часу.Екологічне виховання учнів на уроках фізики

0

Методичні рекомендації розроблено з метою створення та удосконалення цілісної системи дій і заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації, професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу кожного вчителя.
У посібнику представлений матеріал екологічного змісту, який підвищує загальний рівень екологічної культури, викликає інтерес до предмету фізики та якості його викладання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі