Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

2014/2015

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.«Юні лінгвісти»

0

Тема: Юні лінгвісти
Мета: повторити й узагальнити матеріал про всі частини мови; розвивати логічне мислення, уявлення; виховувати любов та повагу до слова
Обладнання: конверти із завданнями
Тип уроку: урок-граКвіти всього світу матері до ніг (виховний захід)

0

КВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ-це святкова імпреза, мета якої - сприяти естетичному вихованню учнів, виховувати любов, повагу до матері, дізнатися про історію виникнення і традиції святкування Дня матері в інших країнах, розвинути навички говоріння і сприймання інформації іноземною мовою, навички декламування віршів та виконання пісень англійською мовою.Сценарій виховного заходу «Музична енциклопедія»

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.Годівничка для птахів

0

Дослідна робота на конкурс "Годівничка для птахів"
Мета:довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів; ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; розвивати гуманне ставлення до птахів, мотивація їх охорони ;виховувати у дітей повагу та бережливе ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці.заняття

0

Мета: формувати вміння складати прості та складнопідрядні речення, описувати професії ( лікар, лісник, хлібороб, садівник, городник,дизайнер) використовуючи мнемо таблиці; поглибити знання дітей про ці професії. Продовжувати знайомити дітей з малими фольклорними жанрами: прислів’я, вірші. Підвести до розуміння того, що деякі професії взаємопов’язані між собою.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (презентація)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (розробка уроку)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі