Користувацький вхід

2014/2015

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Вплив казки на емоційний розвиток дитини

0

Казка – дивовижне явище в людському житті. І вкрай необхідне. Інакше вона не вижила б упродовж сотень і сотень віків – адже природа достатньо швидко прибирає все зайве – те, що заважає розвитку всього людства в цілому.Сценарій випускного вечора для учнів 11 класу 2015

2

Сценарій урочистої частини випускного вечора для учнів 11 класу "Вручення премії Оскар-2015"Урок з природознавства для 4-го класу "Карпатські гори"

0

Урок створений з метою продовжувати формувати поняття «гори», уявлення про зміну рослинності і тваринного світу від підніжжя до вершини; розвивати просторову уяву, пізнавальний інтерес; виховувати бережливе ставлення до природи; розкривати цінність природи.Урок з природознавства для 4-го класу "Охорона природи в Україні"

0

Урок створений з метою ознайомити дітей із впливом людини на природу.
Формувати поняття заповідник, заказник, парк; навчати охороняти природу рідного краю. Розвивати уявлення дітей про довкілля, розвивати пам’ять, мислення. Виховувати любов до Батьківщини, бережливе ставлення до природи.Сценарій свята «Моє щасливе шкільне дитинство!»

0

Сценарій свята для 4-х класів, який показує чого досягли діти за роки навчання в початковій школі.Подорож країною Ввічливості

0

Урок “” був проведений з метою навчити дітей ввічливо спілкуватися з дорослими та однолітками; розширити знання учнів про слова ввічливості та їх вживання; формувати у дітей навички культурної поведінки; виховувати ввічливість, чемність, повагу та доброзичливість.Виховний захід «Свято квітів»

0

У розробці виховного заходу викладений варіант проведення Свята квітів. Сценарій ставить за мету розширити і систематизувати знання дітей про різноманітність і красу світу квітів, ознайомити з легендами та символікою, пов’язаних з ними; розвивати пізнавальний інтерес; сприяти вихованню у дітей любові та бережливого відношення до квітів, як частини природи.
Сцена оформлена у вигляді лісової галявини. Костюмами діти представляють різні квіти. Використані легенди, влучно підібрані вірші та пісні, роблять захід яскравим та цікавим.
Виховний захід стане в нагоді вчителям початкових класів.Сценарій до свята Перемоги

0

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Сценарій присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.Урок з використанням відеоматеріалів "Бертольд Брехт. Матінка Кураж і її діти"

0

Урок в 11 класі по темі «Бертольт Брехт. Матінка Кураж і її діти» - це аналіз твору письменника з мультимедійною презентацією, що містить в собі фрагменти з фільму «Дороги Анни Фірлінг» та елементами театралізації. Урок допомагає усвідомити головні засади «епічного театру», його естетику і теорію.
Образи твору та його ідейний зміст допомагає зрозуміти коментатор.урок позакласного читання в 6 класі К. Паустовський "Кошик з ялинковими шишками"

0

Урок позакласного читання в 6-му класі знайомить учнів з двома великими людьми - російським письменником К. Паустовським і норвезьким композитором Едвардом Грігом. Урок містить презентацію, інсценізацію уривку оповідання, насичений казковою музикою Е. Гріга.
Матеріал сприяє розвитку духовного світу, понять краси та щастя, інтересу до класичної музики, допомогає зрозуміти значення мистецтва в житті людини.
Урок виховує любов до мистецтва, високі моральні якості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі