Користувацький вхід

2014/2015

...

Обмежити пошук фільтруванням:Годівничка для птахів

0

Дослідна робота на конкурс "Годівничка для птахів"
Мета:довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів; ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; розвивати гуманне ставлення до птахів, мотивація їх охорони ;виховувати у дітей повагу та бережливе ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці.заняття

0

Мета: формувати вміння складати прості та складнопідрядні речення, описувати професії ( лікар, лісник, хлібороб, садівник, городник,дизайнер) використовуючи мнемо таблиці; поглибити знання дітей про ці професії. Продовжувати знайомити дітей з малими фольклорними жанрами: прислів’я, вірші. Підвести до розуміння того, що деякі професії взаємопов’язані між собою.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (презентація)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (розробка уроку)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Система виховної роботи

1

Мета виховної системи школи: Формування національної свідомої і духовно багатої особистості, яка з активною життєвою позицією здатна жити і розвиватися в сучасному світі, як патріот, громадянин, сім’янин і професіонал.Mass Media. The Press

0

Mass Media. The Press

План уроку розроблено згідно вимог програми.
Зібрано великий обсяг матеріалу по темі.
Протягом уроку здійснювалося м онологічне та діалогічне мовлення, аудіювання та читання.
Урок побудован методично вірно.Збірник тематичних атестацій з предмету «Устаткування підприємств харчування професія «Кухар» ІІІ та ІV розряду.

1

Даний посібник допоможе набути учням необхідних, для майбутньої професії, знань, формувати здатність думати самостійно та творчо.
Тематичні атестації складаються з тестових завдань для самоконтролю та перевірки знань,варіанти вирішення допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал. Стане в нагоді викладачам предметів «Устаткування підприємств харчування» та «Організація виробництва та обслуговування» за професією «Кухар».Урок "Групи прикметнків за значенням: якісні, відносні, присвійні"

0

Тема: ГРУПИ ПРИКМЕТНИКТВ ЗА ЗНАЧЕННЯМ: ЯКІСНІ, ВІДНОСНІ, ПРИСВІЙНІ.
Мета: ознайомити учнів з поділом прикметників на розряди за значенням: якісні, відносні, та присвійні; навчити виділяти в тексті відповідні прикметники; розвивати навички орфографічно i пунктуаційної грамотності виховувати повагу до української мови, вміння поважати чужу думку.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Обладнання: картка («Оціни себе сам», презентація «Групи прикметників за значенням»
Клас: 6
ХІД УРОКУ
І. Організацййний момент
ІІ. Перевіркаа домашнього завдання
Розгадайте ребусУрок "Життєвий та творчий шлях Михайла Яковича Тернавського"

0

Тема: Життєвий та творчий шлях Михайла Яковича Тернавського
Мета: ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом МЛ. Тернавського; як поет зобразив щастя у своїх творах; розвивати навички виразного читання, аналізу поезії, досліджувати як письменник показав щастя у своїй поезії, виховувати повагу до духовних надбань рідного краю; розвивати естетичний смак, потяг до прекрасного, вміння співпереживати.
Форма уроку: урок – дослідження
Клас: 8
Xiд уроку
І. Мотивація навчальної діяльності школярів.
ІІ. Перевірка д/з.
ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
IV. Сприймання нового матеріалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі