Користувацький вхід

Останні публікації

2014/2015

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (презентація)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (розробка уроку)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Система виховної роботи

1

Мета виховної системи школи: Формування національної свідомої і духовно багатої особистості, яка з активною життєвою позицією здатна жити і розвиватися в сучасному світі, як патріот, громадянин, сім’янин і професіонал.Mass Media. The Press

0

Mass Media. The Press

План уроку розроблено згідно вимог програми.
Зібрано великий обсяг матеріалу по темі.
Протягом уроку здійснювалося м онологічне та діалогічне мовлення, аудіювання та читання.
Урок побудован методично вірно.Збірник тематичних атестацій з предмету «Устаткування підприємств харчування професія «Кухар» ІІІ та ІV розряду.

0

Даний посібник допоможе набути учням необхідних, для майбутньої професії, знань, формувати здатність думати самостійно та творчо.
Тематичні атестації складаються з тестових завдань для самоконтролю та перевірки знань,варіанти вирішення допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал. Стане в нагоді викладачам предметів «Устаткування підприємств харчування» та «Організація виробництва та обслуговування» за професією «Кухар».Урок "Групи прикметнків за значенням: якісні, відносні, присвійні"

0

Тема: ГРУПИ ПРИКМЕТНИКТВ ЗА ЗНАЧЕННЯМ: ЯКІСНІ, ВІДНОСНІ, ПРИСВІЙНІ.
Мета: ознайомити учнів з поділом прикметників на розряди за значенням: якісні, відносні, та присвійні; навчити виділяти в тексті відповідні прикметники; розвивати навички орфографічно i пунктуаційної грамотності виховувати повагу до української мови, вміння поважати чужу думку.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Обладнання: картка («Оціни себе сам», презентація «Групи прикметників за значенням»
Клас: 6
ХІД УРОКУ
І. Організацййний момент
ІІ. Перевіркаа домашнього завдання
Розгадайте ребусУрок "Життєвий та творчий шлях Михайла Яковича Тернавського"

0

Тема: Життєвий та творчий шлях Михайла Яковича Тернавського
Мета: ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом МЛ. Тернавського; як поет зобразив щастя у своїх творах; розвивати навички виразного читання, аналізу поезії, досліджувати як письменник показав щастя у своїй поезії, виховувати повагу до духовних надбань рідного краю; розвивати естетичний смак, потяг до прекрасного, вміння співпереживати.
Форма уроку: урок – дослідження
Клас: 8
Xiд уроку
І. Мотивація навчальної діяльності школярів.
ІІ. Перевірка д/з.
ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
IV. Сприймання нового матеріалу.Шкільний творчий фестиваль «На біс!»

0

Про підсумки проведення VІІ районного
фестивалю художньої творчості
«На біс!» у 2013-2014 навчальному роціЯкі трав'янисті рослини першими зацвітають навесні?

0
logo3.png

Тема: «Какие травянистые растения первыми зацветают весной?».

Цель:

  • продолжать формировать представление об изменениях в живой природе весной;
  • ознакомить с особенностями раннецветущих растений;
  • научить распознавать логическое мышление, наблюдательность;
  • воспитывать чувство любви к родной природе.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі