Користувацький вхід

Останні публікації

2014/2015

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Піднесення національно-визвольного руху на західноукраїнських землях у другій половині 70-90-х років XIX ст.

0

Урок з історії України для 9 класу на тему "Піднесення національно-визвольного руху на західноукраїнських землях у другій половині XIX ст."Інтегрований урок «Писаночка Великодня – з неба ласка йде Господня!»

0

Інтегрований урок спрямований на:
- розширення та поглиблення знання учнів про писанкарство в Україні у звичаях, обрядах, народному мистецтві;
- ознайомлення з практичною технікою виконання писанок;
- формування практичних навичок виготовлення крашанок;
- розвиток естетичного смаку, творчої уяви, просторового мислення;
- виховування інтересу до народних звичаїв, обрядів і традицій.Світлові явища в житті людини.

0

опис проектної роботи учнів 7 класу з теми Світлові явища в житті людини.Фестиваль дитячої екологічної творчості

0

Сценарій виступу екологічної бригади,присвячений проблемі забруднення води, катастрофічному стану водних ресурсів України. Для реалізації необхідно 10 учасників, аудіообладнання. Матеріали, використані у сценарії як авторські, так і взяті з інших джерел інформації.Конспект заняття з ейдетики на тему: «Подорожуємо разом з Колобком».

0

Розвивати мовлення засобами казкового сюжету.Формувати уявлення дітей про овочі, фрукти, уміння їх класифікувати за призначенням.Розвивати уяву мовлення; вправляти у запам’ятовуванні геометричних фігур, спочатку встановивши асоціативні зв’язки з плодами.Спонукати дітей відгадувати назви казок за допомогою символів.Розвивати вміння дітей складати речення про плоди, використовуючи піктограми «город», «сад», «велике», «маленьке», кольори. Розвивати асоціативне мислення дітей, пам’ять, увагу, креативність.Виховувати у дітей зосередженість, увагу, активність.Все — із доброго чи злого — починається з малого. Я. Пінясов «Ким бути і ким не бути»

1

Розробка уроку літературного читання у 3 класі загальноосвітньої школи з російською мовою навчання. В розробці є фрагмент з використанням методики "Шести шляп Де Боно"Розробка підсумкового уроку з англійської мови для 2 класу з теми «Іграшки» (за підручником О. Карп’юк)

0

Розробка підсумкового уроку з теми "Іграшки", 2 клас, до підручника О.Д.Карп'юк на основі вивченого матеріалу з теми.Мета і завдання уроку

1

Мета уроку – основа ефективної діяльності не тільки вчителя, а й учнів. Вона визначає характер їх взаємодії і досягається тільки в тому випадку, коли до цього прагнуть обидві сторони.ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ТЕМИ «ДІЄСЛОВО» (7 клас)

0

Мета уроку:
1. узагальнити й систематизувати знання про загальне значення дієслова, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль, орфографічні правила, роль в усному і писемному мовленні через постановку системи питань, виконання завдань, власні висловлювання; порівнювати дієслова в українській та англійській мовах;
2. розвивати логічне і креативне мислення, комунікативність, мобільність;
3. виховувати прагнення до пошуку удосконалення краси рідного слова, активного, здорового способу життя, практичного використання знань, здобутих на уроці.Проектно-технологічна діяльність вчителя

0

Метод проектів, як і більшість інновацій, є парадоксальним. З одного боку ним користуються, його популяризують, з іншого боку – структурні особливості методу для широкого загалу досить розпливчасті й не конкретні, тому впроваджувати його доволі складно.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі