Користувацький вхід

Останні публікації

2017-10-24 00:01

2014/2015

...

Обмежити пошук фільтруванням:Самопідготовка 4 клас

0

Костянтинівська спеціалъна загальноосвітня
школа-інтернат №32 Донецької обласної ради

Самопідготовка
4 клас

Вихователь : Климова С.В.Олімпіадні завдання

0

Завдання, що підготовлені для регіональної олімпіади з інформатики для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитаціїВікторина «Подорож у світ хімії»

0

Методична розробка інтелектуальної вікторини «Подорож у світ хімії», яка проводиться в рамках тижня циклової комісії технологічних дисциплін серед студентів-технологів ІІ курсу. Слово «вікторина» у тлумачному словнику Ожегова, трактується як «гра в запитання та відповіді».
Мета вікторини: перевірити знання та вміння застосовувати теорію при вирішенні практичних завдань та встановити міжпредметні зв'язки.Конспект лекцій з дисципліни "Основи метрології та технічні вимірювання"

0

Конспект лекций рассчитан на изучение дисциплины "Основы метрологии и технические измерения" в высших учебных заведениях I-II уровней аккредитации, которые осуществляют подготовку на основе базового общего среднего образования.
Материалы лекционных занятий основаны на предварительном изучении курсов физики, высшей математики, основ теоретической электротехники.ВОЛОДИМИР ЗАТУЛИВІТЕР – НАШ ЗЕМЛЯК

0

Розробка уроку про Володимира Затуливітра - відомого поета Сумщини, уродженця села Яблучне.Заняття з англійської мови «Культурна програма. Культурно-освітні заходи. На концерті. У вернісажі»

0

Заняття передбачає виконання декількох етапів роботи: презентація нового матеріалу включає роботу з лексикою, текстами-опорами "Concert", "Exhibitions". Наступний етап – розвиток навичок монологічного мовлення щодо теми, що вивчається: доповіді студентів "Platon Mayboroda", "Wolfgang Amadeus Mozart", "Thomas Gainsborough" і "Joseph Turner", робота зі стіннівками "Рафаель", "Мікеланджело", "Тернер", "Моцарт", прослуховування "Eine Kleine Nachtmusik" В.А. Моцарта, обговорення вражень, відповіді на питання.Методична розробка гри "Що? Де? Коли?"

1

Методическая разработка по отрытому региональному мероприятию "Интелектуальная игра "Что? Где? Когда?"" предназначена для студентов II - ІIІ курса.
Методическая разработка содержит интеллектуально-развлекательные задания из курса "Информатика и вычислительная техника".Ukraine (рольова гра з англійської мови)

0

В уроці подається розповідь про географічне положення України, учні вчаться розпитувати з метою отримання необхідної інформації, розповідають про місця, які варто відвідати, обмінюються враженнями у звязку з почутим та побаченим.Розробка уроку з англійської мови «Великі та малі міста України»

0

У данному уроці учням пропонується зясувати різницю між словами "city" і "town", розглянути орфографічне написання українських міст англійською мовою, розповісти про своє рідне місто та презентувати інформацію про міста України, яку вони підготували до уроку.ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК РОБОТИ НАД ПЕРЕКЛАДОМ (українська література – англійська мова )

0

Тема: І. ФРАНКО – МАЙСТЕР ПЕРЕКЛАДУ
СОНЕТІВ В. ШЕКСПІРА

Розвиток зв’язного мовлення
Тема: І. Франко – майстер перекладу сонетів В. Шекспіра
Мета: формувати знання про перекладацьку діяльність І. Я. Франка, його переклади з англійської мови, удосконалювати навички вільного перекладу оригіналу вірша й аналізу художнього перекладу на прикладі сонета № 29
В. Шекспіра; розвивати полі культурну й комунікативну компетентності;
виховувати повагу до поетичного слова І. Франка та В. Шекспіра.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі