Користувацький вхід

2014/2015

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Людська доброта і жорстокість, милосердя і справжня турбота про природу в оповіданні Є.Гуцала «Сім’я дикої качки»

0

Мета:
Навчальна:
розкрити ідейно-художній зміст оповідання Є.Гуцала, схарактеризувати образи літературних героїв, допомогти дітям зрозуміти психологію персонажів.
Розвивальна мета:
- формувати критичне ставлення до власних вчинків, дій, виявів доброти, благородства, чесності;
- розкривати логічне мислення, увагу, пам’ять, мовлення;
- навички самостійної роботи, самоконтролю.
Виховна мета:
Сприяти вихованню доброти, милосердя, любові до рідної природи, до всього живого, виховувати почуття прекрасного.
Тип уроку: урок — програма передач.Урок пам'яті "Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?.."

0

Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірвалось у наше життя це лячне і моторошне слово... Чорнобиль.
Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській Атомній електростанції.Мистецтво іконопису (розробка уроку з художньої культури для учнів 10 класу)

0

Головною метою уроку є: ознайомити учнів з мистецтвом іконопису; наблизити дітей до прекрасного, духовного, високого, чистого; звернути увагу учнів на особливості відтворення образів на іконах; сприяти розвитку асоціативного мислення, духовного виховання.Дихаю осінню

0

Посібник призначений для поглиблення й систематизації знань із теми “Складносурядне речення” у старшій профільній школі (філологічний напрям). Зміст посібника орієнтується на постійне підвищення культури мовлення учнів, розвиток творчих здібностей засобами художнього слова."Енеїда"-енциклопедія народознавства.Картини народного побуту. Значення поеми.(розробка уроку для учнів 9 класу)

0

метою створення розробки стало бажання звернути увагу учнів на багатство змісту й художність образів поеми, втілення в них патріотичних почуттів українців;розвиток у молодого покоління уміння аналізувати історичні факти, спостережливість, почуття гумору, допитливість; виховання бажання пізнавати історичне минуле і відчуття своєї причетності до минувшини України.Виховний захід «Моя ти, земле колискова...»

0

Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де народилася, де минуло її дитинство
Щасливі ми з Вами, що народилися саме в Україні. Тут жили наші прадіди і діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, всюди відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши слово про рідний край.Конкурси до свята татусів та хлопчаків

0

Конкурси до свята татусів та хлопчаків

1 конкурс «Ерудит»

1. Птах з головою в піску. (Страус)
2. Стук долоньки об долоньку. (Бавовна.)
3. «Переодягання» у тварин. (Линька.)
4. На думку кота Матроскіна, є його треба, поклавши його ковбасою на мову - так смачніше. (Бутерброд.)
5. Кіножурнал дитячих анекдотів. (Єралаш.)
6. Дорога з рядами дерев, посаджених по обох її сторонах. (Алея.)
7. Креслярський інструмент, з допомогою якого можна накреслити коло.(Циркуль)
8. У корів - стадо, у вовків - ... (Зграя.)
9. Фарба для губ. (Помада.)
10. Квітка - ворожка. (Ромашка.)Конкурс-гра "Книга рекордів Гіннеса

0

Книга рекордів Гіннеса
навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів розв’язання проблемних ситуацій; сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодження доброзичливих стосунків; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова і вчинки.
підвищення інтересу до нового; розширення кругозору учнів; формування творчого мислення.
книга рекордів 5 класу,ваги,сантиметрова стрічка,скакалка,щоденники,магнітофон,таблички з номерами .
Хід гри.
1.
Рекорд-це надзвичайне,гідне запису і пам'яті, досягнення.Додавання і віднімання дробів

0

Конспект уроку математики у 6- му класі з використанням інформаційно комунікаційних технологій, як додаток презентація.Призначення, можливості та класифікація систем обробки текстів. Основи роботи з текстовим процесором

0

Розробка уроку з теми. Містить у собі авторський кросворд, використаний у актуалізації опорних знань. Широко розкрито тему уроку, додано детальні ілюстрації. Думаю, розробка буде дуже корисною для кожного вчителя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі