Користувацький вхід

2010/2011

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проект"Олексіївська затока:вчора,сьогодні,завтра"

0

Дніпропетровські плавні Великого Лугу, що існували до 1953 р., - це унікальне природне явище, яке було одним із центрів зародження української нації, місцем появи і розвитку українського козацтва.
Тому і виникає питання про збереження природного та історико-культурного ландшафту Каховського водосховища. Потрібно зберегти, задокументувати свідчення про зруйновані і наявні пам'ятки об'єктів Великого Лугу, частиною яких є Олексіївська затока.
Даний проект є спробою показати минуле, сучасне і спрогнозувати майбутнє цієї місцевості через спогади і творчість її жителів.Урок-казка з математики у 1 класі

0

Тема. Розв'язання задач. Задача, яка містить поняття стільки ж.
Вправи на засвоєння таблиць додавання й віднімання. Побудова відрізків
Мета: на основі різноманітних вправ повторити і закріпити вивчений матеріал; удосконалювати навички усної лічби; розвивати увагу, математичне мовлення; формувати пізнавальний інтерес до предмета.
Обладнання: предметні малюнки, таблиці з умовами задач, таблиці для усної лічби.Методичний супровід викладання предмету "Художня культура" у 10 класі.

3

У посібнику наведено методичні рекомендації щодо проведення практичних робіт та використання інтерактивних вправ на кроках художньої культури відповідно до чинної програми МОН України, подано орієнтовне календарно-тематичне планування уроків художньої культури для профільного рівня.ВІРШ "У КАРПАТСЬКИХ ГОРАХ..."

0

У КАРПАТСЬКИХ ГОРАХ,
У ДОЛИНІ ТИХІЙ
Є ПРЕКРАСНИЙ ШЕПІТ,
РІДНИЙ НАМ УСІМ.Дитячий проект "Монстри. Лохнеське чудовисько" (Ярослав Стельмах. "Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера")

1

Дитячий проект створений у форматі презентації. Може бути використаний як додатковий наочний матеріал при вивченні повісті Ярослава Стельмаха "Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера"Свято 8 березня

0

Сценарій до свята 8 березня,призначений для вчителів початкової школи,вихователів ГПД. Допоможе при проведенні позакласних заходів.Конспект заняття з ейдетики на тему: «Подорож до зайчика».

0

Навчити дітей розмірковувати, формувати в них асоціативне мислення зокрема вільні, кольорові асоціації, пов"язані з геометричними фігурами, зформувати елементарне логічне мислення.«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Презентація "Кардинальна зміна життя. Прозріння"

0

Презентація уроку-проекту, завданнями якого є:
- розширювати знання учнів про фізичну та духовну сліпоту і здатність людини кардинально змінити своє життя, навернутися до Ісуса і з Ним разом йти по житті.
- розвивати творчі здібності та вміння викладати свої думки у творчій проектній формі.
- розвивати навички роботи в команді.Методична розробка з навчальної дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)» на тему: «Будівельний дизайн»

0

Дана методрозробка має за мету сприяти розвитку аудиторної та самостійної роботи студентів, пізнавальної активності, логічного мислення студентів, допомагати їм у формуванні навичок перекладу, писемного мовлення по основних темах граматики та лексичного матеріалу англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі