Користувацький вхід

2010/2011

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Свято 8 березня

0

Сценарій до свята 8 березня,призначений для вчителів початкової школи,вихователів ГПД. Допоможе при проведенні позакласних заходів.Конспект заняття з ейдетики на тему: «Подорож до зайчика».

0

Навчити дітей розмірковувати, формувати в них асоціативне мислення зокрема вільні, кольорові асоціації, пов"язані з геометричними фігурами, зформувати елементарне логічне мислення.«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Презентація "Кардинальна зміна життя. Прозріння"

0

Презентація уроку-проекту, завданнями якого є:
- розширювати знання учнів про фізичну та духовну сліпоту і здатність людини кардинально змінити своє життя, навернутися до Ісуса і з Ним разом йти по житті.
- розвивати творчі здібності та вміння викладати свої думки у творчій проектній формі.
- розвивати навички роботи в команді.Методична розробка з навчальної дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)» на тему: «Будівельний дизайн»

0

Дана методрозробка має за мету сприяти розвитку аудиторної та самостійної роботи студентів, пізнавальної активності, логічного мислення студентів, допомагати їм у формуванні навичок перекладу, писемного мовлення по основних темах граматики та лексичного матеріалу англійської мови.Матеріали до вивчення теми «Світ мистецтва» для 10 класу (Англійська мова)

1

Матеріали включають презентації:
вступна «Світ мистецтва», « Художники та їх роботи» (повна та неповна версії), «Британські художники та їх роботи».
Також пропонуються вправи з граматики, тексти для аудіювання та читання; словник термінів з теми із вправами, характеристика стилів та їх представників також із вправами до текстів.
Робота може бути використана учителями англійської мови та учнями - старшокласниками.Робота з міні-підручником як шлях до формування самоосвiтньої дiяльностi молодшого школяра на уроках української мови. Методичнi рекомендацiї

1

Робота з міні-підручником як шлях до формування самоосвiтньої дiяльностi молодшого школяра на уроках української мови. Методичнi рекомендацiї"Моє серце ножами проймає..." (життєвий та творчий шлях М.Старицького)

0

Розробка уроку, на якому широко використані інформаційні технології, застосовані такі освітні технології, як тестова форма контролю та інтерактивний метод (робота в малих групах.Україна - рідний край

0

Цей урок є подорожжю по містах України, з метою ознайомлення з традиціями рідної країни.Методичний посібник "Збірник завдань з англійської мови для тематичного оцінювання у 3 класі"

0

Розробка призначена для тематичного оцінювання знань, умінь та навичок учнів з англійської мови у 3 класі. Завдання подано у двох варіантах. Розробка може бути використана як дидактичний матеріал при вивченні англійської мови у 3 класі. Завдання складено відповідно до чинної програми з англійської мови. Рекомендована для вчителів англійської мови та учнів 3 класу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі