Користувацький вхід

2009/2010

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературний вечір "Гімн любові"

1

Сценарій літературного вечора міститьуривки для інсценізації із творів світової літератури, рекомендації щодо його музичного супроводу та естетичного оформленняПрезентація «Якість початкової освіти: сутність і чинники впливу»

0

Презентація до засідання МК вчителів початкових класів на тему "Якість початкової освіти"Розробка уроку: Карпатська Україна

0

МЕТА: Допомогти учням зрозуміти важливість проголошення незалежності Карпатської України з точки зору консолідації та усвідомлення необхідності єднання нації для досягнення національних інтересів; розвивати вміння пояснювати історичні факти, оцінювати події та діяльність людей на основі одержаних з різних джерел знань. Сприяти вихованню і учнів національного самоусвідомлення та взаємо порозуміння між народами на основі особистого усвідомлення досвіду історії.Розробка уроку з основ здоров’я на тему: «Вітаміни та їх роль для зростання, розвитку дитячого організму»

0

До вашої уваги розробка відкритого уроку з основ здоров’я з використанням інтерактивних методів та мультимедійних технологій, який був проведений у 7 класі інтенсивної педагогічної корекції на тему: «Вітаміни та їх роль для зростання, розвитку дитячого організму»; містить презентацію «Історія відкриття вітамінів».
Матеріали даного уроку можна використати також при проведенні позакласного заходу з основ здоров’я, біології.Матеріал для аудиторної та самостійної роботи студентів ІІІ курсу будівельного відділення І рівня акредитації з теми «Архітектура»

0

В силу своєї специфіки спеціалісти-будівельники мають справу з будівельними матеріалами, тому 16 годин відведено на вивчення теми „Архітектура ”, яка включає в себе вивчення слідуючих підтем: „Що таке архітектура ”, “ Сучасна архітектура”, „Архітектура нашого міста ”, „Шедеври архітектурного мистецтва ”. Подана методична розробка містить матеріали, що забезпечують вивчення цієї теми студентами та контроль засвоєння матеріалу викладачем.Презентація роботи МО вчителів гуманітарного циклу

1

Презентація адресована керівникам методичних об'єднань вчителів гуманітарного циклу. В ній узагальнено досвід роботи над методичною проблемою.Розвиток творчих здібностей та гнучкості мислення у дітей

0

Для того, щоб кожна дитина могла розвинути свої творчі можливості, необхідне розумове керівництво з боку вчителя.
Найголовнішим завданням педагога на кожному уроці навчальна виховного процесу має стати розвиток у дитини гнучкості мислення.Жанрово-тематичне розмаїття середньовічної літератури (огляд)

0

Телеурок зі світової літератури у 8 класі був підготовлений та проведений в рамках шкільного проекту "Телеурок" під час вимушеної призупинки навчання через карантин. В матеріалах уроку подано загальну картину розвитку літературного процесу доби Середньовіччя. Даний конспект можна використати в якості вступної лекції до теми, а на заключному етапі вивчення середньовічної літератури доцільним буде використання порівняльної таблиці "Жанрово - тематичне розмаїття середньовічної літератури" .Інтелектуальна гра з предмету: "Товарознавство непродовольчих товарів" Що? Де? Коли?

0

Гра розроблена з метою узагальнення й систематизації знання з предмету, закріплення розуміння основних понять і термінів, застосовування вивченого на практиці.Презентація екологічної стежки

1

Презентація екологічної стежки є досить цікавою формою екологічного виховання учнів школи .Автор матеріалів використовує місцевий краєзнавчий матеріал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі