Користувацький вхід

2009/2010

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині."У колі дружньої сім'ї"

0

Сім’я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, кохання, вірності, любові, спілкування. Сім’я - це невмируща хранителька звичаїв і традицій предків. Тож саме цей захід допоможе дітям усвідомити роль та цінності родини у власному житті. Навчитися шанувати українські традиції та шанобливо ставитися до всіх членів родини.Опорні фрази та діалоги до розмовних тем у 7 класі

0

Зміст

Передмова.

Опорні фрази та діалоги.
1. Ich. Meine Familie. Freunde. / Я. Моя
сім’я. Друзі.
2. Essen und Trinken. / Їжа та напої.
3. Gesundheit. / Здоров’я.
4. Theater und Kino. / Театр і кіно.
5. Sport. / Спорт.
6. Deutschland. Berlin. / Німеччина.
Берлін.
7. Die Ukraine. Kyjiw. / Україна. Київ.

Висновки.Літературний вечір "Гімн любові"

1

Сценарій літературного вечора міститьуривки для інсценізації із творів світової літератури, рекомендації щодо його музичного супроводу та естетичного оформленняПрезентація «Якість початкової освіти: сутність і чинники впливу»

0

Презентація до засідання МК вчителів початкових класів на тему "Якість початкової освіти"Розробка уроку: Карпатська Україна

0

МЕТА: Допомогти учням зрозуміти важливість проголошення незалежності Карпатської України з точки зору консолідації та усвідомлення необхідності єднання нації для досягнення національних інтересів; розвивати вміння пояснювати історичні факти, оцінювати події та діяльність людей на основі одержаних з різних джерел знань. Сприяти вихованню і учнів національного самоусвідомлення та взаємо порозуміння між народами на основі особистого усвідомлення досвіду історії.Розробка уроку з основ здоров’я на тему: «Вітаміни та їх роль для зростання, розвитку дитячого організму»

0

До вашої уваги розробка відкритого уроку з основ здоров’я з використанням інтерактивних методів та мультимедійних технологій, який був проведений у 7 класі інтенсивної педагогічної корекції на тему: «Вітаміни та їх роль для зростання, розвитку дитячого організму»; містить презентацію «Історія відкриття вітамінів».
Матеріали даного уроку можна використати також при проведенні позакласного заходу з основ здоров’я, біології.Матеріал для аудиторної та самостійної роботи студентів ІІІ курсу будівельного відділення І рівня акредитації з теми «Архітектура»

0

В силу своєї специфіки спеціалісти-будівельники мають справу з будівельними матеріалами, тому 16 годин відведено на вивчення теми „Архітектура ”, яка включає в себе вивчення слідуючих підтем: „Що таке архітектура ”, “ Сучасна архітектура”, „Архітектура нашого міста ”, „Шедеври архітектурного мистецтва ”. Подана методична розробка містить матеріали, що забезпечують вивчення цієї теми студентами та контроль засвоєння матеріалу викладачем.Презентація роботи МО вчителів гуманітарного циклу

1

Презентація адресована керівникам методичних об'єднань вчителів гуманітарного циклу. В ній узагальнено досвід роботи над методичною проблемою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі