Користувацький вхід

2012/2013

...

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку з фізичної культури для 10 класу. Тема уроку: "Футбол".

0

План - конспект урокуз фізичної культури для 10 класу, на тему: "Футбол" присвячений Євро-2012, який проходив в Україні.План-конспект відкритого уроку для 5-х класів, на конкурс: “Інноваційний урок з фізичної культури” за темою: “Гімнастика.”

0

План-конспект
відкритого уроку
для 5-х класів, на конкурс:
“Інноваційний урок з фізичної культури”
за темою:
“Гімнастика.”Козацькому роду нема переводу

0

Було проведено спартакіаду між учнями 10-11 класів. Метою було виховувати здоровий спосіб життя та памятати історію козацтва як частини історії УкраїниНаціональне мистецтво Полтавщини

0

У період оновлення соціально-економічного життя країни проблеми педагогічної науки і практики переважно пов’язані з розвитком культури в усьому багатстві її загальнолюдського і національного аспектів. Широкий ракурс процесів виховання потребує врахування історичних явищ України та конкретних умов сучасного суспільства, що сприяє розкриттю кращих сторін національної культури, виявленню її унікальної самобутності, встановленню природних зв’язків з надбанням інших націй.Проектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .Розробка уроку з математики «Раціональні числа та дії над ними»

0

Конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Раціональні числа та дії над ними". Тип уроку: узагальнення і систематизація знань і вмінь учнів. + Презентація до урокуКВК ВИДАТНІ УКРАЇНСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ

0

КВК ВИДАТНІ УКРАЇНСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ

І ТУР АКРОВІРШ
Ти мусиш нам співця назвати,
Адже умів лиш він один
Рабів німих так захищати.
А хто так оспівав, як він,
Садок вишневий коло хати?Презентація "Руська трійця"

0

Дитячий проект створений у форматі презентації. Може бути використаний як додатковий матеріал при вивченні літератури українського романтизмуДитячий проект "Роксолана: історична правда"

1

Дитячий проект створений у форматі презентації для використання під час вивчення повісті Осипа Назарука "Роксоляна"7 клас. Географія. Сценарій вистави "Навколо світу",

0

Сценарій вистави про подорож хлопчика та Паганеля по материкам та океанам Землі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі