Користувацький вхід

2012/2013

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірник вправ та задач на знаходження площі прямокутника

0

Математика в початкових класах має значні резерви щодо посилення практичного спрямування навчання, усунення перевантаженості програм і підручників, повнішого використання виховних можливостей предмета. У цьому плані показовою є тема "Площа прямокутника". Але спостереження за результатами виконання завдань на знаходження площі прямокутника показують, що опанування учнями цим вмінням часто є формальним. З метою усунення цього недоліку та відпрацювання уміння обчислювати площу прямокутника складено цей посібник.Відкритий урок на тему: "Передача інформації. Програма «Туристичні маршрути»"

0

Відкритий урок в 3 класі на тему: "Передача інформації.
Програма «Туристичні маршрути»"+ Презентація до урокуКонкурс "Правознавець школи"

0

Конкурс "Правознавець школи" 2012-2013 навчальний рік
Конкурсні змагання для учнів 9 класу під назвою "Правознавець школи"Конспект заняття з екологічного виховання на тему: «У гості до сонечка».

0

Ознайомити дітей з явищами неживої природи: сонечком і хмаринкою, збагачувати словник дітей іменниками: сонечко, хмаринка, зайчик; прикметниками: сумний, веселий, сонячний. Продовжити знайомити дітей з геометричною фігурою – круг; вправляти в умінні порівнювати предмети, визначати їх величину (довгий - короткий), розуміти поняття: багато і один; закріпити назви кольорів; розвивати увагу, пам»ять, виховувати любов до природи.Заняття з валеології "Подорож в країну Здоров"я"

0

Закріпити знання з питань здорового способу життя; про будову тіла, про його призначення. Формувати у дітей розуміння необхідності берегти своє здоров»я. Виховувати бережливе ставлення до свого організму, бажання його тренувати, зміцнювати.Розробка презентації для розвязку задачі з ІІ туру Всеукраїнської олімпіади

1

Розробка презентації для пояснення вирішення олімпіадної задачі з Power Point ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологійСценарій позакласного заходу «Різдво – величне свято серця»

1

Сценарій позакласного заходу, який можна провести з учнями 3-4 класів. Учасники дійства демонструють підготовку та святкування різдвяних свят в українській родиніРозробка уроку з математики у 1 класі.

0

Розробка уроку з математики у 1 класі. Подорож до Королівства Знань.Історія моди

0

Сценарій містить інформацію про виникнення предметів одягу, їх використання і значення в різні історичні епохи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі