Користувацький вхід

Останні публікації

2012/2013

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс "Правознавець школи"

0

Конкурс "Правознавець школи" 2012-2013 навчальний рік
Конкурсні змагання для учнів 9 класу під назвою "Правознавець школи"Конспект заняття з екологічного виховання на тему: «У гості до сонечка».

0

Ознайомити дітей з явищами неживої природи: сонечком і хмаринкою, збагачувати словник дітей іменниками: сонечко, хмаринка, зайчик; прикметниками: сумний, веселий, сонячний. Продовжити знайомити дітей з геометричною фігурою – круг; вправляти в умінні порівнювати предмети, визначати їх величину (довгий - короткий), розуміти поняття: багато і один; закріпити назви кольорів; розвивати увагу, пам»ять, виховувати любов до природи.Заняття з валеології "Подорож в країну Здоров"я"

0

Закріпити знання з питань здорового способу життя; про будову тіла, про його призначення. Формувати у дітей розуміння необхідності берегти своє здоров»я. Виховувати бережливе ставлення до свого організму, бажання його тренувати, зміцнювати.Розробка презентації для розвязку задачі з ІІ туру Всеукраїнської олімпіади

1

Розробка презентації для пояснення вирішення олімпіадної задачі з Power Point ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологійСценарій позакласного заходу «Різдво – величне свято серця»

1

Сценарій позакласного заходу, який можна провести з учнями 3-4 класів. Учасники дійства демонструють підготовку та святкування різдвяних свят в українській родиніРозробка уроку з математики у 1 класі.

0

Розробка уроку з математики у 1 класі. Подорож до Королівства Знань.Історія моди

0

Сценарій містить інформацію про виникнення предметів одягу, їх використання і значення в різні історичні епохиЛітературний вечір "І скорені любові верховенством"

0

Сценарій містить уривки для інсценізації з творів світової літератури, рекомендації щодо його музичного супроводу та естетичного оформлення.Виховний захід

0

Тема: Свято української мови

Мета: створити учням умови для розвитку творчих здібностей; познайомити із історією створення писемності, життєвим і творчим шляхом Нестора, місцем української мови серед східнослов’янських мов; заохочувати їх до вивчення рідної мови; продемонструвати красу рідного слова на прикладах художніх творів українських письменників.

Форма проведення: відкрита виховна година.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі