Користувацький вхід

2012/2013

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку "Здоров'я і хвороба"

0

Розробка уроку "Здоров'я і хвороби".
Мета: Розширювати знання дітей про оточуюче середовище. Вчити усвідомлювати дітей, що їх здоров'я залежить від них самих, розрізняти продукти, які приносять користь людям. Привчати дітей вести здоровий спосіб життя.Позакласний захід з інформатики: Вікторина «Турнір знавців інформатики»

0

Позакласний захід з інформатики:
Вікторина «Турнір знавців інформатики» для учнів 9 класів на 2011-2012 навчальний рік.Заняття в старшій групі "Поле чудес"

0

сприяти усвідомленню дитиною мовлення шляхом ознайомлення з
елементами мова( речення, розповідь,слово, звук),формувати вміння виділяти звуки в словах, позначати їх фішками,визначати послідовність звуків у словах,складати речення,коротенькі розповіді за схемами і піктограмами.
Розвивати мову, мислення. Виховувати цікавість до занять.Тема уроку: Подорож до країни «Звичайні дроби». Порівняння дробів.

0

Тема: Подорож до країни «Звичайні дроби». Порівняння дробів.для учнів 5 го класуВластивості 0.Урок- подорож

0

Подорожуючи з героями казки "Русалонька",першокласники удосконалюють навички лічби в межах 9 та знайомляться з властивостями 0.План-конспект уроку з фізичної культури для 10 класу. Тема уроку: "Футбол".

0

План - конспект урокуз фізичної культури для 10 класу, на тему: "Футбол" присвячений Євро-2012, який проходив в Україні.План-конспект відкритого уроку для 5-х класів, на конкурс: “Інноваційний урок з фізичної культури” за темою: “Гімнастика.”

0

План-конспект
відкритого уроку
для 5-х класів, на конкурс:
“Інноваційний урок з фізичної культури”
за темою:
“Гімнастика.”Козацькому роду нема переводу

0

Було проведено спартакіаду між учнями 10-11 класів. Метою було виховувати здоровий спосіб життя та памятати історію козацтва як частини історії УкраїниНаціональне мистецтво Полтавщини

0

У період оновлення соціально-економічного життя країни проблеми педагогічної науки і практики переважно пов’язані з розвитком культури в усьому багатстві її загальнолюдського і національного аспектів. Широкий ракурс процесів виховання потребує врахування історичних явищ України та конкретних умов сучасного суспільства, що сприяє розкриттю кращих сторін національної культури, виявленню її унікальної самобутності, встановленню природних зв’язків з надбанням інших націй.Проектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі