Користувацький вхід

2012/2013

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Руська трійця"

0

Дитячий проект створений у форматі презентації. Може бути використаний як додатковий матеріал при вивченні літератури українського романтизмуДитячий проект "Роксолана: історична правда"

1

Дитячий проект створений у форматі презентації для використання під час вивчення повісті Осипа Назарука "Роксоляна"Географія. Сценарій вистави "Навколо світу", 7 клас

0

Сценарій вистави про подорож хлопчика та Паганеля по материкам та океанам ЗемліКонспект уроку і презентація. Гроші

0

Конспект уроку з економіки на тему "Гроші". Презентація до урокуКонспект уроку. ГП, рельєф Антарктиди

0

Конспект уроку про ГП, відкриття, дослідження, тектоніку та рельєф Антарктиди.День Гумору

0

День сміху (День усіх дурнів) відзначається 1 квітня.
На думку деяких дослідників, традиція жартувати 1 квітня походить ще від античного фестивалю Деметрія, який відбувався на початку квітня, і в основі якого лежала легенда про викрадення богом підземного світу Аїдом доньки богині Деметри - Прозерпіни. Пошуки доньки ні до чого не призвели – адже її крики були лише обманною луною.
Ведучий Ще одна гіпотеза пов'язує святкування Дня сміху з весняним рівноденням за Григоріанським календарем.Уроки розвитку комунікативних умінь. 7 клас

0

Конспекти уроків розвитку комунікативних умінь з української мови укладені відповідно до програми, затвердженої Міністерством освіти та науки України у 2005 році.
Вони допоможуть вчителю-словеснику, оскільки містять не тільки вправи, завдання, а й відповіді, коментарі, таблиці, фразеологізми, гуморески, кросворди.
Тексти вправ об’єднані соціокультурологічною (футбольною) лінією, мають пізнавальний, розвиваючий, виховний характер.
Домашні завдання спрямовані на те, щоб учні займалися пошуковою роботою, вимагають творчого підходу."Дзвени струмочком, рідна мово"

0

Виховний захід для учнів початкових класів на тему: "Дзвени струмочком, рідна мово"Заняття для молодшої групи на тему: "Предмети гігієни"

0

Продовження ознайомлення дітей з предметами гігієни та їх призначенням; зосередження уваги на тому, що навколо багато речей, серед яких є предмети особистої гігієни для підтримки чистоти й охайності, збереження здоров'я; уточнення знань про призначення цих предметів та вміння використовувати їх; активізація мовлення дітей; формування уявлення про здоровий спосіб життя; виховання бережливого ставлення до свого здоров'я, бажання піклуватися про свій зовнішній вигляд.Заняття для молодшої групи на тему: "Побутові прилади"

0

Формування у дітей базисних елементів техніко-технологічної культури; збагачення уявлення про призначення, особливості об'єктів техніки, що працюють завдяки електричному струму; введення поняття «побутові прилади»; навчання диференціації побутових приладів за їх призначенням; підтримка перших проявів самостійності у дитини, бажання прийти на допомогу у господарсько-побутовій праці, інтерес до побутової техніки та безпечних правил поводження з нею; виховання інтересу до побутової техніки, бажання допомагати дорослим у хатніх справах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі