Користувацький вхід

Останні публікації

2012/2013

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.Форми активізації педагогічних працівників під час проведення педрад

0

Представлено план-схеми використання таких форм методичної роботи, як педагогічна лабораторія та педагогічний КВК під час проведення педагогічних рад.Прощай начальная школа

0

Прощавай, початково школо.
Номінація: відкритий виховний захід.

Мета: створити атмосферу свята, гарного настрою; формувати в учнів ціннісне ставлення до себе, потребу в подальшому оволодінні знаннями; розвивати різнобічні таланти учнів; виховувати впевненість у своїх силах.
При підготовці до свята слід враховувати творчі можливості класу, щоб зробити його незабутнім та неповторним.
Дана розробка – це свято для випускників початкової школи. Воно поєднує в собі елементи літературної, музичної та театралізованої постанови.Семінар – практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення»

1

Семінар-практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення». Метою заходу є продовження формування професійної компетентності педагогів дошкільного закладу, продовження знайомства їх з особливостями нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2012 року). Розвивати вміння аналізувати та планувати власну діяльність відповідно до вимог БКДО. Сприяти розвитку педагогічної творчості, майстерності, креативності; вмінню працювати командами та групами.Розробка уроку "Здоров'я і хвороба"

0

Розробка уроку "Здоров'я і хвороби".
Мета: Розширювати знання дітей про оточуюче середовище. Вчити усвідомлювати дітей, що їх здоров'я залежить від них самих, розрізняти продукти, які приносять користь людям. Привчати дітей вести здоровий спосіб життя.Позакласний захід з інформатики: Вікторина «Турнір знавців інформатики»

0

Позакласний захід з інформатики:
Вікторина «Турнір знавців інформатики» для учнів 9 класів на 2011-2012 навчальний рік.Заняття в старшій групі "Поле чудес"

0

сприяти усвідомленню дитиною мовлення шляхом ознайомлення з
елементами мова( речення, розповідь,слово, звук),формувати вміння виділяти звуки в словах, позначати їх фішками,визначати послідовність звуків у словах,складати речення,коротенькі розповіді за схемами і піктограмами.
Розвивати мову, мислення. Виховувати цікавість до занять.Тема уроку: Подорож до країни «Звичайні дроби». Порівняння дробів.

0

Тема: Подорож до країни «Звичайні дроби». Порівняння дробів.для учнів 5 го класуВластивості 0.Урок- подорож

0

Подорожуючи з героями казки "Русалонька",першокласники удосконалюють навички лічби в межах 9 та знайомляться з властивостями 0.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі