Користувацький вхід

2012/2013

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:День Гумору

0

День сміху (День усіх дурнів) відзначається 1 квітня.
На думку деяких дослідників, традиція жартувати 1 квітня походить ще від античного фестивалю Деметрія, який відбувався на початку квітня, і в основі якого лежала легенда про викрадення богом підземного світу Аїдом доньки богині Деметри - Прозерпіни. Пошуки доньки ні до чого не призвели – адже її крики були лише обманною луною.
Ведучий Ще одна гіпотеза пов'язує святкування Дня сміху з весняним рівноденням за Григоріанським календарем.Уроки розвитку комунікативних умінь. 7 клас

0

Конспекти уроків розвитку комунікативних умінь з української мови укладені відповідно до програми, затвердженої Міністерством освіти та науки України у 2005 році.
Вони допоможуть вчителю-словеснику, оскільки містять не тільки вправи, завдання, а й відповіді, коментарі, таблиці, фразеологізми, гуморески, кросворди.
Тексти вправ об’єднані соціокультурологічною (футбольною) лінією, мають пізнавальний, розвиваючий, виховний характер.
Домашні завдання спрямовані на те, щоб учні займалися пошуковою роботою, вимагають творчого підходу."Дзвени струмочком, рідна мово"

0

Виховний захід для учнів початкових класів на тему: "Дзвени струмочком, рідна мово"Заняття для молодшої групи на тему: "Предмети гігієни"

0

Продовження ознайомлення дітей з предметами гігієни та їх призначенням; зосередження уваги на тому, що навколо багато речей, серед яких є предмети особистої гігієни для підтримки чистоти й охайності, збереження здоров'я; уточнення знань про призначення цих предметів та вміння використовувати їх; активізація мовлення дітей; формування уявлення про здоровий спосіб життя; виховання бережливого ставлення до свого здоров'я, бажання піклуватися про свій зовнішній вигляд.Заняття для молодшої групи на тему: "Побутові прилади"

0

Формування у дітей базисних елементів техніко-технологічної культури; збагачення уявлення про призначення, особливості об'єктів техніки, що працюють завдяки електричному струму; введення поняття «побутові прилади»; навчання диференціації побутових приладів за їх призначенням; підтримка перших проявів самостійності у дитини, бажання прийти на допомогу у господарсько-побутовій праці, інтерес до побутової техніки та безпечних правил поводження з нею; виховання інтересу до побутової техніки, бажання допомагати дорослим у хатніх справах.Хай щастю дитини не буде кінця.

0

У процесі роботи над проектом учні виховують у собі почуття любові до батьків, старших людей, моральної відповідальності перед ними.
Діти мають зрозуміти незаперечність батьківського авторитету, вчитися бачити і відкривати у батьках ті риси, які зумовлюють непересічність людської особистості - гордість і гідність сім’ї.Збірник вправ та задач на знаходження площі прямокутника

0

Математика в початкових класах має значні резерви щодо посилення практичного спрямування навчання, усунення перевантаженості програм і підручників, повнішого використання виховних можливостей предмета. У цьому плані показовою є тема "Площа прямокутника". Але спостереження за результатами виконання завдань на знаходження площі прямокутника показують, що опанування учнями цим вмінням часто є формальним. З метою усунення цього недоліку та відпрацювання уміння обчислювати площу прямокутника складено цей посібник.Відкритий урок на тему: "Передача інформації. Програма «Туристичні маршрути»"

0

Відкритий урок в 3 класі на тему: "Передача інформації.
Програма «Туристичні маршрути»"+ Презентація до урокуКонкурс "Правознавець школи"

0

Конкурс "Правознавець школи" 2012-2013 навчальний рік
Конкурсні змагання для учнів 9 класу під назвою "Правознавець школи"Конспект заняття з екологічного виховання на тему: «У гості до сонечка».

0

Ознайомити дітей з явищами неживої природи: сонечком і хмаринкою, збагачувати словник дітей іменниками: сонечко, хмаринка, зайчик; прикметниками: сумний, веселий, сонячний. Продовжити знайомити дітей з геометричною фігурою – круг; вправляти в умінні порівнювати предмети, визначати їх величину (довгий - короткий), розуміти поняття: багато і один; закріпити назви кольорів; розвивати увагу, пам»ять, виховувати любов до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі