Користувацький вхід

2008/2009

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:ПРОГАМА ГУРТКА ДИТЯЧОЇ ПІСНІ

0

ПРОГРАМИ з позашкільної освіти Художньо-естетичний напрям
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Київ «Грамота» 2008Літературний вечір "Дивосвіт любові"

0

Рекомендований матеріал сценарію літературного вечора допоможе ознайомити учнів із духовною культурою нашого народу та з цікавою інформацією про письменників, композиторів і художників.Заняття для слухачів школи адаптації молодого вчителя (англійська мова)

0


Матеріали для слухачів Школи адаптації молодого вчителя англійської мови на українській мові. Розраховані на малодосвідчених слухачів першого року роботи в школі та в допомогу керівникам школи адаптації, які починають роботу в ШПА.Урок з літератури Англії "Arthur Conan Doyle - the master of detective genre"

1

Урок з літератури Англії для спеціалізованих шкіл 10 клас. Ознайомлення з біографією та літературною діяльністтю видатного англійського письменника Артура конан Дойла, робота з жанром детективного оповідання.Практичний порадник: застосування інноваційних технологій на уроках української мови під час вивчення теми «Прислівник»

2

До уваги пропонуються практичні поради щодо використання інноваційних технологій під час вивчення теми "Прислівник" у 7 класі на різних етапах уроків.Розвиток творчих здібностей та гнучкості мислення у дітей

0

Для того, щоб кожна дитина могла розвинути свої творчі можливості, необхідне розумове керівництво з боку вчителя.
Найголовнішим завданням педагога на кожному уроці навчальна виховного процесу має стати розвиток у дитини гнучкості мислення.Букварику, до побачення! (Свято-прощання)

0

Дана розробка свята виховує в дітей любов до книги як джерела знань.Тема. Резюме

1

В данном конспекте урока представлен один из способов ознакомления учащихся с правилами создания резюме.Моніторинг навчального закладу

0

Перед кожним навчальним закладом завжди стоїть питання: від чого залежить результативність роботи школи? Яким чином зробити школу більш привабливою для учнів та їх батьків?
Ми стоїмо перед необхідністю створення нового освітнього простору, в якому дитина може розвивати особисті здібності й обдарування, реалізувати життєву компетентність у професійній та соціальній діяльності.Комп’ютер – універсальна машина для опрацювання програм і даних

0

Розробка уроку-казки. Урок інформатики "Комп’ютер – універсальна машина для опрацювання програм і даних" у 5 класі за ігровою технологією навчання з використанням мультимедійної презентаціїї, авторських віршів з даної теми,складених за правилами мнемоніки(сукупності прийомів і способів, що полегшують запам'ятовування і збільшують обсяг пам'яті, шляхом утворення штучних асоціацій.)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі