Користувацький вхід

Програмне забезпечення

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з української літератури для 5 класу «І. Франко – казкар. Лицемірство й хвалькуватість у казці «Фарбований Лис». Головні та другорядні персонажі»

0

Матеріал до уроку української літератури в 5 класі
І. Франко-казкар. Лицемірство й хвалькуватість у казці «Фарбований Лис». Головні та другорядні персонажіДієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.

0

Тема. Дієприкметник
Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.
Мета:дати поняття про дієприкметник як особливу форму дієслова (загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль), учити відрізняти дієприкметник від прикметника, знаходити в реченні на основі вивчених ознак; розвивати навички аналізу мовних явищ, логічне мислення , мовлення; виховувати почуття доброти, порядності, терпимості в ставленні до людей.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.Гра-драматизація української народної казки "Рукавичка"

0

Мета:
Вчити дітей оволодівати пластикою рухів, виразною мімікою, жестами. Поповнювати і активізувати словник іменниками, дієсловами, прикметниками для означення дій персонажів, предметів, декорацій, характеризувати внутрішній стан і настрій персонажа, закріплювати чітку вимову слів та словосполучень. Стимулювати пам’ять, увагу, мислення. Розвивати уявлення про моральні якості людини. Виховувати в дітей інтерес до театрально-ігрової діяльності.Консультація для батьків

1

Консультація «Які іграшки потрібні дітям»
Мета Ознайомити батьків з правильним підбором іграшок для безпечних ігорКонтрольно-підсумкове заняття

0

Тема : «Пригоди гнома»
Мета:
Продовжувати формувати вміння дітей рахувати в межах 3.
Закріпити вміння впізнавати й називати геометричні фігури (Квадрат ,круг, трикутник);визначати кількість предметів словами »один», »багато» ;розрізняти предмети за величиною та кольором (високий –низький, широкий-вузький, великий-маленький).
Розвивати увагу ,витримку, емоційну відзивчівість , навики дій з предметами.
Продовжувати виховувати у дітей добре відношення до казкових героїв, бажання їм допомогти.
Виховувати чуйність,доброту.Навчально-виховний урок з української мови «Повторення вивченого про прикметник. Спостереження за роллю прикметників у мовленні»

0

Урок навчально-виховний (в 4 класі). Розроблений у нестандартній формі з використанням інтерактивних вправ, що дозволяють урізноманітнити прийоми роботи учнів на уроці, спонукає їх
до більш поглибленого вивчення мови,
розвиває зв’язне мовлення, виховує
любов до природи, до прекрасного.Урок-казка з математики «Порівняння виразів. Розв’язування прикладів і задач. Розпізнавання геометричних фігур»

0

Урок створено на допомогу вчителям - початківцям. Матеріал відповідає віковим особливостям. Урок побудовано у вигляді казки. За допомогою цього матеріал подається легко. Діти із задоволенням приймають участь у рятуванні казкового героя.Предметний диктант – ефективна форма письмового контролю знань

0

Мета роботи - контроль рівня навчальних досягнень учнів є важливою частиною процесу навчання.
Тому в організації навчальної роботи доцільно використовувати форму письмового контролю знань і умінь, як предметний диктант (у різних формах). Ця форма контролю стимулює учнів ретельно готуватися до кожного уроку.
Представлена методична розробка рекомендована для використання в роботі учнів та викладачів системи професійно-технічної освіти.
Навчальний матеріал відповідає чинним програмам та стандартам з професії «Кухар», «Кондитер».Методична розробка уроку «Сучасне теплове устаткування – мікрохвильові печі»

0

Тема уроку:
«Сучасне теплове устаткування - мікрохвильові печі»

Навчальна мета:
закріпити, узагальнити й систематизувати в учнів знання про електричні грилі та ознайомитися з призначенням, будовою, принципом роботи, правилами експлуатації та безпеки праці НВЧ апаратів;
навчитись користуватися технічною документацією устаткування, та
вирішувати проблемні ситуації, які виникають під час експлуатації устаткування.

Розвиваюча мета: розвивати в учнів пізнавальну активність, увагу та спостережливість, пам’ять і активне мислення, уміння аналізувати та робити висновки.Методичний посібник «Знай, люби,бережи» (заходи до тижня екології)

0

Матеріали посібника сприяють Формуванню у дітей уявлення про те, що оточуюча нас природа потребує бережного ставлення і захисту,розвивають у дітей зацікавленість до всього живого, до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі