Користувацький вхід

Програмне забезпечення

Обмежити пошук фільтруванням:Тема уроку: Призначення, будова та принцип дії основних приладів систем запалювання. Регулювання запалювання на двигуні.

0

Тема уроку: Призначення, будова та принцип дії основних приладів систем запалювання. Регулювання запалювання на двигуні.
Мета уроку: вивчити з учнями призначення, будову та принцип дії основних приладів систем запалювання. Регулювання запалювання на двигуні.
Тип уроку: засвоєння нових знань.Презентація. Додавання і віднімання раціональних чисел

0

Презентація з теми: "Додавання і віднімання раціональних чисел"
Допоміжний матеріал на урок( робота з підручником, кросворд)Я досліджую світ

0

Діагностувальна робота з теми" Чарівні перетворення".
В роботі 10 запитань. 5- закритого типу, 5-відкритого.Хто до спорту не байдужий, той здоровий й дужий!

0

сприяти піднесенню емоційного настрою дітей;
розвивати спритність, увагу, кмітливість;
виховувати любов до фізкультури, почуття дружби, колективізму.Розваги до Святого Миколая

0

День Святого Миколая є невід'ємною частиною української культури.
Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою.
Дітлахи з нетерпінням чекають подарунків на Свято Миколая, пишуть листи
Святому.
З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні.
Дітей ознайомлюємо з культурою та традиціями українського народу,
легендами та історичними переказами. Виховуємо добрих, чуйних,
співчутливих до чужого горя дітей. Вчимо робити добрі справи,
милосердні вчинки, допомагати друзям, займатися благодійністю таОрганізація самоосвіти педагогічних працівників: Ключ до постійного професійного зростання

0

Стаття розповідає про важливість та переваги організації самоосвіти для педагогічних працівників. Вона висвітлює ключові принципи самоосвіти, такі як індивідуалізація навчання та використання різноманітних ресурсів, і наголошує на плюсах цього підходу, таких як підвищення ефективності навчання та збільшення професійної конкурентоспроможності педагогів.Використання онлайн сервісів для вивчення програмування на уроках інформатики

0

Стаття розглядає важливість вивчення програмування в школах та підкреслює переваги трьох онлайн платформ: CodeCombat, Kodable та Code.org. CodeCombat використовує ігровий підхід та підтримує різні мови програмування. Kodable, спрямована на дітей 4-10 років, використовує ігровий підхід та візуальне програмування. Code.org пропонує безкоштовні уроки, блокове програмування та різноманітні курси для різних вікових груп. Стаття підкреслює, що використання цих платформ робить навчання програмування цікавим та доступним для широкої аудиторії.Інсценівка «Як сперечалися умовні народні мірки»

0

Мета: Ознайомити дошкільників з умовними народними мірками. Викликати інтерес до історичного минулого України. Розвивати театральні здібності.Побутова безпека. Розробка уроку

0

Навчальна програма для закладів закладів загальної середньої освіти. Основи здоров'я. 6-9 клас. Затверджено та надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698)

Тема: Побутова безпекаДомедична допомога при утопленні, тривалому здавлюванні та інших патологічних станах. Розробка уроку

0

Навчальний предмет «Захист України» вивчається на підставі діючого законодавства та є базовим навчальним предметом Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України.
ЗАХИСТ УКРАЇНИ 10 – 11 класи Рівень стандарту Навчальна програма для закладів загальної середньої освіти. Затверджено та надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі