Користувацький вхід

Програмне забезпечення

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Малюємо пластиліном (методичний посібник з пластилінографії)

1

Малювання пластиліном - новий вид живопису, який сприяє творчому розвитку і різноманітності художніх виразних методів. Кожне нове творче починання для людини - це не просто вміння, навички, досвід: це ще і спосіб розвитку розумової активності, згідно взаємозв'язку "рука - мозок".
Фактори для розвитку художника - це постійна практика, вдосконалення майстерності, сміливий експеримент, пошук і творчий підхід в процесі діяльності. Сукупність цих якостей, при виготовленні пластилінових рельєфних робіт, може сприяти створенню нових, неповторних творів мистецтва.Ділова сюжетна гра для педагогів "Острів БКДО"

1

Ділова сюжетна гра
«Острів Базового компонента
дошкільної освіти»

Підготувала
вихователь-методист
ДНЗ № 3 м.Снігурівка
Терещук О.В.

Анотація.Конспект батьківських зборів

0

Батьківські збори «На порозі до школи»
Мета: розширити знання батьків про готовність дитини до школи; ознайомити з її складовими; формувати навички ефективної взаємодії з дитиною; створити атмосферу взаємодовіри і взаєморозуміння в групі.
Обладнання: дошка, ватмани, маркери, набір кольорових зірочок, набір квітів,SMART- ТЕХНОЛОГІЇ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ - ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД

1

Анотація
Використання комп’ютерних моделей та технології SMART в навчальному процесі. Інформаційні технології та електронне навчання мають на меті змінити саму концептуальну модель освітньої діяльності. Практичний досвід застосування тестового опитування у електронно-освітніх ресурсах програми iSpring Suite
Ключові слова: Smart-технології, Microsoft Officе, Skype, Smart Notebook, метаопис, iSpring Suite, iSpring QuizMakerПрограма з національно-патріотичного виховання дітей в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Біле озеро»

1

Програма з національно-патріотичного виховання дітей розроблена для роботи в дитячих оздоровчих закладах.Методичне забезпечення та методика викладання теми: "Радянська модернізація України (1929 – 1939 роки)"

0

Методичне забезпечення та методика викладання теми: "Радянська модернізація України
(1929 – 1939 роки)"Урок обобщения знаний по теме "Обыкновенные дроби", 5 класс.

0

Считаю, что важнейшим фактором успеха в обучении является интерес учеников к предмету. Поэтому, одной из главных задач учителя является организация учебной деятельности таким образом, чтобы у учащихся сформировались потребности в осуществлении творческого преобразования учебного материала с целью овладения новыми знаниями.
В представленном уроке использованы приемы ТРКМ, групповая работа и работа в парах, выступление "экспертов".Сценарій інтерактивної перерви "Моя Україна - Бессарабія"

0

материал сценария позволит познакомить детей с интересными фактами из истории Украины, Придунавья, родного города; способствует более глубокому изучению истории своего народа, его традиций, обычаев;
формирует представление о стране, убежденность в нетленности духовных сокровищ народа; привлекает детей к изучению истории родного края;
воспитывает в подростках чувство патриотизма, национальной гордости и человеческого достоинства украинца; гордости и любви к своей стране, государственной символике.
Тип мероприятия: познавательная программаСЦЕНАРІЙ ДО ДНЯ ЗНАНЬ "ВЕСЕЛА ПОДОРОЖ"

0

Матеріал буде корисний у проведенні Дня знань для початкових класівПривітання.

0

Формувати уявлення про різноманітність мов та культур у світі та важливість вивчення іноземних мов. Формувати вміння вітатися, прощатися, знайомитися англійською мовою. Опрацювати вирази Hello!; I am …; What is your name?; Stand up!; Sit down!; Come to me!; Go to your place!; Good bye! Розвивати початкові вміння артикулювати англійські звуки [d], [t], [w]; увагу, пам'ять. Практикувати у виконанні команд вчителя, веденні діалогу на основі вивчених фраз. Виховувати ввічливість, формувати інтерес до вивчення англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі