Користувацький вхід

Програмне забезпечення

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування з української літератури для 6 класу на І семестр

0

Календарно-тематичне планування
з української літератури
для 6 класу на І семестрКалендарно-тематичне планування з української мови для 6 класу з російською мовою навчання на І семестр.

0

Календарно-тематичне планування з української мови
для 6 класу з російською мовою навчання на І семестр.Українська мова та читання

0

Календарне планування для 3 класу з української мови та читання.
Розроблено на 6 годин на другу чверть.Створено за підручником
О.Іщенко,А.Іщенко та Методичними рекомендаціями (2020/2021 н.р.)Конспект заняття з сенсорного розвитку для дітей молодшого дошкільного віку "Робити добро так легко"

0

Під час заняття діти знайомляться з новим способом порівнювання предметів за величиною (прикладання). Закріплюють знання про форму (круг, квадрат, трикутник) та колір (червоний, жовтий, зелений, синій), формуються елементарні математичні уявлення.Розвиток мовлення

0

Конспект заняття з мовленнєвого розвитку
«В гостях у диких тварин»
Мета: вчити дітей називати диких тварин за описом у загадках. Закріпити знання назв диких тварин. Сприяти розвитку пояснювального мовлення.
Формувати уміння розуміти визначенні завдання. Виробляти уміння правильно вимовляти звуки [р] регулювати силу голосу.
Стимулювати вживання повних речень. Розвивати фонематичний слух, дрібну моторику рук, пізнавальний інтерес дітей, прагнення до активного пізнання природи. Формувати вміння логічно мислити. Виховувати любов до природи.Ліплення

0

Ліплення.

Тема. ТарілкаКонспект інтегрованого заняття у молодшій групі "Нам красуня весна чарівний кошик принесла"

0

формувати у дітей інтерес до математики. Удосконалювати вміння порівнювати предмети за кількістю (один, багато, жодного, розміром (великий - маленький) і позначати результати порівняння відповідними словами. Закріплювати вміння розрізняти і називати геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник). Закріплювати просторові уявлення (на , за, над, під).Конспект інтегрованого заняття (розвиток мовлення + аплікація) для ІІ молодшої групи "Вкладемо ляльку Катрусю спати"

0

Під час даного заняття діти знайомляться з "колисковою"; вчаться елементарних прийомів композиції під час викладання візерунків на опредмечених формах (рушничок).МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА

0

Дана методична розробка є необхідною для організації проведення виробничого навчання з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» для учнів, що навчаються за професією «Кухар».Конспект інтегрованого заняття в ІІ молодшій групі "Пробудження комах"

0

Формувати уявлення про різноманітність світу комах ;вчити відгадувати загадки про комах,складати зображення з чотирьох частин,вчити уважно слухати казку, відповідати на запитання за її змістом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі