Користувацький вхід

Програмне забезпечення

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураПеріодичний закон та періодична система

0

Розродки уроків з теми "Періодичний закон та періодична система" 8 клас за новою програмоюСтепінь з натуральним показником. Одночлен. Многочлен.

0

Даний матеріал містить самостійну роботу із завданнями тестової форми та встановлення відповідності на тему "Степінь з натуральним показником. Одночлен. Многочлен."Розвага

0

Рідне місто моє
Під музику входить Крокодил Гена.
Крокодил Гена: Доброго дня діти! Ви Чебурашку не бачили?
Ведуча: А, що сталося, Гена?
Крокодил Гена: У Чебурашки сьогодні день народження. Я теж так люблю це свято. Тільки мені прислали телеграму (показує). Захворіла моя бабуся і мені терміново потрібно їхати. Діти, так Чебурашка зовсім один залишиться, а хіба можна в свій День народження бути одному. Він дуже засмутився і десь блукає по вулицям. Якщо ви його побачите, то привітайте з Днем народження і розвеселіть його. Допоможете, малята? ТодіУрок-путешествие по теме "Признаки делимости", 6 класс.

0

Одной из своих задач, я, как учитель математики, считаю развитие познавательного интереса с помощью математики. Полюбить математику – значит полюбить математическое мышление, математическую деятельность, что вряд ли может прийти само по себе. Данный урок как нельзя, кстати, выполняет эту роль.
Основная цель урока - создать положительный эмоциональный настрой на работу у всех учащихся, помочь каждому ученику проявить и развить его индивидуальные способности в ходе игры - путешествия. Ведь успех – первоначальное условие становления личности.ПРОГАМА ГУРТКА ДИТЯЧОЇ ПІСНІ

0

ПРОГРАМИ з позашкільної освіти Художньо-естетичний напрям
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Київ «Грамота» 2008Програмний навчально-контролюючий засіб з інформатики для 5 класу

tyt_3.png

Програмний засіб, що дозволяє полегшити роботу вчителя та зробити роботу учнів із завданнями цікавою та захоплюючою.
Вчитель може використати його при закріпленні вивченого матеріалу, перевірці знань учнів та повторенні вивченого раніше.Презентація з природознавства «Звідки береться пил?»

2

Презентація до уроку природознавства 3 клас "Звідки береться пил?" містить текстову інформацію та фотоматеріали«ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЛІТНЬОГО МОВНОГО ТАБОРУ»

0
Якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України. Вектор удосконалення навчальних програм з різних предметів, у тому числі з іноземних мов, має пріоритетне значення. Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам є створення літніх таборів з іноземних мов. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року.


програма гуртка "Нитяна графіка"

1

Дана програма може бути використана для роботи з дітьми молодшого середнього та старшого віку на заняттях гуртка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі