Користувацький вхід

Останні публікації

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчальна програма з позашкільної освіти гуманітарного напряму з англійської мови

1

Навчальна програма гуманітарного напряму полягає в поєднанні мовленнєвого спілкування, яке відбувається в ігровій формі, з елементами рухової, образотворчої, музичної та пізнавальної діяльності.
Навчальна програма «Смайлики» зорієнтована на вихованців 7-8 років життя.
Програма розроблена на основі змісту освітньої лінії «Іноземна мова» варіативної частини Базового компоненту позашкільної освіти та завдань програми «Англійська мова для дітей молодшого шкільного віку» (авт. Шкваріна Т. Лист МОН України № 1/9-582 від 03.10.2007).Програма гуртка гуманіторного напряму з англійської мови

1

Навчальна програма гуманітарного напряму полягає в поєднанні мовленнєвого спілкування, яке відбувається в ігровій формі, з елементами рухової, образотворчої, музичної та пізнавальної діяльності.
Навчальна програма «English - знайка» зорієнтована на вихованців 8-9 років.
Програма розроблена на основі змісту освітньої лінії «Іноземна мова» варіативної частини Базового компоненту позашкільної освіти та завдань програми «Англійська мова для дітей шкільного віку» (авт. Осадча О.В. Лист МОН України № 1/11-17866 від 11.11.2014р.).Зустріч у літературній вітальні (А.Конан Дойл «Пригоди Шерлока Холмса»)

0

Позакласний захід за творчістю А.Конан Дойля. Учні у нестандартній формі(засідання клубу шанувальників творчості письменника)дізнаються маловідомі факти з його біографії, історії створення окремих творів, намагаються перевтілитися в улюблених героїв, беруть участь у творчих завданнях, вікторинах тощоВчимося доброти у ляльки - Берегині

1

формувати уявлення дітей про моральні якості людини, сприяти їхнім проявам у повсякденному житті, закладати основи духовності, культуру українського мовлення. Стимулювати пізнавальну активність, мислення. Збагачувати знання дітей про українську ляльку, залучати батьків до спільної праці з дітьми. Виховувати потребу в регулюванні своєї поведінки за свідомо засвоєними морально-етичними нормами, доброзичливі, дружні стосунки, творчі здібності, почуття задоволення від виконаної роботи.Осьова симетрія. Побудова фігур, симетричних даним відносно осі симетрії.

0

Тема уроку: «Симетрія. Побудова фігур, симетричних даним відносно осі симетрії»
Мета: сформувати поняття симетрії; навчити учнів будувати точку та найпростіші фігури, симетричні відносно прямої; ознайомити із застосуванням симетрії; розвивати творчі здібності учнів, інтерес до вивчення математики та процесу пізнання; привчати до індивідуальної форми роботи; розвивати увагу, фантазію й культуру мовлення; виховувати відповідальність, ініціативність, працелюбність, свідоме ставлення до отримання та застосування знань.Методична розробка проведення нестандартного заняття з анатомії фізіології та гігієни дітей шкільного віку з теми «Органи дихання»

0

Однією із формою прищеплення любові студентів до предмету, є проведення нестандартних уроків, а саме: уроки лекції, уроки диспути, уроки вікторини, уроки КВК та інші.
Ці уроки пов’язані із творчістю вчителя та студентів.
Нестандартні уроки несуть в собі більше інформації і виходять за межі звичайного, традиційного уроку.
На нестандартному уроці проводиться перевірка раніше вивченого матеріалу, відбувається закріплення нового матеріалу.Аспекти дистанційного навчання у процесі викладання української мови

0

У статті висвітлено питання про практичні аспекти дистанційного навчання у процесі викладання української мови. Показано ефективність навчального процесу із застосуванням Google-сервісів. Зосереджено увагу на практичне діяльність учнів даних як дієвого способу засвоєння значного обсягу інформації.Міні-квест "Україна - Європейська держава"

0

Матеріал дає можливість виховувати в учнів патріотичне ставлення до країни, міста та свого навчального закладу.Робототехніка в школі

0

Робототехніка в школі
Робототехніка, прикладна наука, що займається розробкою автомати-зованих технічних систем, є одним з перспективних напрямів в галузі інфор-маційних технологій.Фундаментом для робототехніки слугують електроніка, механіка та програмування.Календарно-тематичне планування з біології та екології для 10 класу (підручник О. Андерсон)

1

Складено до підручника: «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу (авт. Андерсон О. А.; Вихренко М. А.; Чернінський А. О.) «Школяр»-2018 згідно з навчальною програмою затвердженою Міністерством освіти і науки України від 23.10.2017 № 1407

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі