Користувацький вхід

Програмне забезпечення

Обмежити пошук фільтруванням:спортивна розвага

0

Сценарій спортивного свята «Поклик джунглів!»

Мета
Свята . згуртувати дитячий колектив і колектив батьків; у спільній діяльності Прищепити любов до активного відпочинку, здорового способу життя.

Обладнання
Конуси (2, тунель (2, обручі (4, довгий «хвостик» з матеріалу (за кількістю дітей, подушки (2, стрічка на паличці (2) , м'ячі (2) емблеми із зображенням хижаків і травоїдних на кожного учасника, банани і кістки, зроблені з картону, справжні банани.

Дійові особи . дві команди учасників "Хижаки" і "Травоїдні" (діти і їх батьки) .заняття з фізкультури

0

Тема: Подорож на сонячний лужок.
Мета: вправляти дітей в ходьбі по гімнастичній лаві та підлізати під дугу грудьми вперед; розвивати координацію рухів, відчуття рівноваги під час ходьби по лаві , вміння орієнтуватись у просторі та швидко бігати, не наштовхуючись одне на одного в руховій грі «Сонечко і дощик»; сприяти розвитку фізичної активності малят, створюючи веселу, доброзичливу атмосферу; виховувати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій та бережне ставлення до свого здоровя .

Обладнання: гімнастична лава, дуги, бризкалка для гри, масажна доріжка з піском.Календарне планування з літературного читання для 4 класу (за оновленою програмою 2016 р.)

0

Календарне планування 4 клас на 2017/18 навчальний рік за оновленою програмою 2016 року з літературного читанняПерспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік

1

Перспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік.Календарне планування 1 клас І семестр 2017- 2018 н.р

0

Календарне планування 1 клас І семестр на 2017-2018 навчальний рікСюжетно ігрове заняття з фізичної культури з елементами валеології

0

" МИ ВЕСЕЛІ МИШЕНЯТА"

Вихователь:Панченко І.Г

ПРОГРАМОВИЙ ЗМІСТ :Характеристика основних складових особистості фахівця ресторанної справи.

0

1. ВСТУП
ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
2. Процес професійної підготовки фахівця ресторанної справи .
2.1. Типи темпераменту.
2.2 Характер - психіча властивість особистості .
2.3. Здібність – одна із властивості інтелекту людини.
2.4. Складові професійного іміджу майстра ресторанної справи.
2.5. Техніка і засоби спілкування
2.6.Норми поведінки людей.
2. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРАХарчування та здоров’я. Овочі, фрукти, молочні продукти, їх значення для росту й розвитку

0

Інсценований урок-подорож з основи здоров’я в 1 класі до «Країни Здоро’я» з діючими особами – Королева Харчування, Вітамін А, Вітамін С, Вітамін В. Використані інтерактивні форми роботи з учнями, закріплення матеріалу через використання диференційованих завдань, постановки та розв'язання проблемного запитання уроку, яким є епіграф «Здорові діти – здорова нація».Сценарій засідання клубу "Інтелектуальна вітальня"

0

«Планета — колиска розуму,
але не можна вічно жити в колисці». К. Е. Ціолковський
«Найважливіше завдання цивілізації - навчити людину мислити».
Томас Едісон
«Гра не є пустою забавою, це зміст життя дитини, її творча діяльність потрібна для її розвитку. У грі дитина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя».
К. Ушинський
В клубі "Інтелектуальна вітальня" намагаємось поєднати розвиток, мислення та гру.У чому секрет

0

Заняття для дітей середньої групи з використанням матеріалів з логіко – математичного розвитку з пошуково- дослідницькою діяльністю, художньою літературою та елементами художньої праці)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі