Користувацький вхід

Останні публікації

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:вечір розваг "Мандрівка у країну правил дорожнього руху"

1

ВЕЧІР РОЗВАГ
«МАНДРІВКА У КРАЇНУ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

Мета. Закріпити та збагатити знання дітей про автомобільний транспорт, дорожні знаки, дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Розширити кругозір дітей про правила дорожнього руху. Розвивати пізнавальні інтереси дітей. Виховувати навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, в громадському транспорті.

Обладнання. Плакати, дорожні знаки, іграшки (машини і велосипеди), конверти для гри, білі смужки паперу для позначення пішохідного переходу.

Хід розваги

До залу під музичний супровід заходять діти.Конспект інтелектуальної гри "Мандрівка народними стежками"

0

Активізувати знання педагогів та батьків з питань народознавства; зясувати ступінь підготовленості педагогів та батьків до реалізації завдань патріотичного виховання і стимулювати їх до самоосвіти; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності. Спонукати педагогів до тісної співпраці з батьками, до творчого самовираження та самовдосконалення.Розробка інтегрованого уроку української мови "Слова, що називають ознаки предметів"

0

Дана розробка уроку містить інноваційні форми та методи роботи на уроці української мови у 2 класі НУШ.ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ЯК ОДНА З УМОВ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

0

У статті розглядається сутність та особливості інклюзивної освіти. Здійснено теоретичний аналіз поняття «інклюзія» та охарактеризовано соціально-педагогічні умови соціальної адаптації дітей з особливими потребами до інклюзивного освітнього простору. Ключові слова: інклюзія, інклюзивна освіта, інклюзивний освітній простір, соціальна адаптація. Сьогодні одним із пріоритетних напрямів політики нашої держави є створення інклюзивного освітнього середовища. Як і в більшості країн світу, в Україні концепція інклюзивної освіти застосовується, як правило, до людей з особливими потребами, яких станом на 1 січня 2013 р. налічувалося близько 2,74 млн., що становить майже 6% від загальної кількості українців.Соціально – профілактичний проект «Роби особисте! Будь особливим!»

0

Один з найголовніших напрямів гурткової роботи – національно – патрі - отич не виховання. Справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням. Повсякденне виховання поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів менш важливим :Тести з трудового навчання "

0

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.3 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Деревообробка 1.2» релізу 2017 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Корекційно-розвиткова програма «Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»

0

Корекційно-розвиткова програма
«Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»
Для учнів інклюзивного навчання 6-10 років
34 год. (1 година на тиждень)
Рекомендовано:
Для вчителів інклюзивних класів, вчителів-логопедів, вчителів дефектологів.Конспект інтегрованого заняття в І молодшій групі "Подарунки для Зайчика"

0

Лексика: збагачувати активний словник малят прикметниками;
Зв’язне мовлення: сприяти розвитку зв’язного мовлення, вчити відповідати словосполученням з двох слів;
Фонетика: сприяти розвитку чіткості мовлення.
Вправляти у вмінні розрізняти предмети за кольором та розміром;закріпити поняття куля,довгий-короткии,високий-низький.
Закріпити вміння малювати тичком
.Розвивати мовлення,увагу,мотрику рук,естетичний смак.
Виховувати бажання допомагати,товариськість.УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ Тема: «Обробка низу халата різними способами»

1

Дана методична розробка може використовуватись викладачами та майстрами при проведенні уроків виробничого навчання та теоретичних уроків з професії "Кравець", 2-3 кваліфікаційного розряду. Урок побудовано в формі гри, він ставить за мету перевірити , узагальнити та застосувати вивчений навчальний матеріал з теми "крайові шви", який є базовим для вивчення всього курсу технології. Гра "Шість капелюхів" передбачає проведення уроку у вигляді двобою між учнями на кращі знання, вміння та навички з даної теми.Конспект інтегрованого заняття в І молодшій групі за твором В.Сухомлинського "Для чого в півня гребінець?"

0

Розвивати зв’язне мовлення дітей, збагачувати словник новими словами: гребінець, пухнастий, клює. Продовжувати знайомити з особливостями зовнішньої будови півника та умовами його життя. Тренувати мовний апарат вправами та звуконаслідуванням, розвивати силу голосу. Виховувати любов до тварин, охайність, вміння доглядати за собою

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі