Користувацький вхід

Останні публікації

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з трудового навчання "

0

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.3 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Деревообробка 1.2» релізу 2017 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Корекційно-розвиткова програма «Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»

0

Корекційно-розвиткова програма
«Розвиток зорово-просторового орієнтування з використанням кінезіотерапії у дітей з особливими освітніми потребами»
Для учнів інклюзивного навчання 6-10 років
34 год. (1 година на тиждень)
Рекомендовано:
Для вчителів інклюзивних класів, вчителів-логопедів, вчителів дефектологів.Конспект інтегрованого заняття в І молодшій групі "Подарунки для Зайчика"

0

Лексика: збагачувати активний словник малят прикметниками;
Зв’язне мовлення: сприяти розвитку зв’язного мовлення, вчити відповідати словосполученням з двох слів;
Фонетика: сприяти розвитку чіткості мовлення.
Вправляти у вмінні розрізняти предмети за кольором та розміром;закріпити поняття куля,довгий-короткии,високий-низький.
Закріпити вміння малювати тичком
.Розвивати мовлення,увагу,мотрику рук,естетичний смак.
Виховувати бажання допомагати,товариськість.УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ Тема: «Обробка низу халата різними способами»

1

Дана методична розробка може використовуватись викладачами та майстрами при проведенні уроків виробничого навчання та теоретичних уроків з професії "Кравець", 2-3 кваліфікаційного розряду. Урок побудовано в формі гри, він ставить за мету перевірити , узагальнити та застосувати вивчений навчальний матеріал з теми "крайові шви", який є базовим для вивчення всього курсу технології. Гра "Шість капелюхів" передбачає проведення уроку у вигляді двобою між учнями на кращі знання, вміння та навички з даної теми.Конспект інтегрованого заняття в І молодшій групі за твором В.Сухомлинського "Для чого в півня гребінець?"

0

Розвивати зв’язне мовлення дітей, збагачувати словник новими словами: гребінець, пухнастий, клює. Продовжувати знайомити з особливостями зовнішньої будови півника та умовами його життя. Тренувати мовний апарат вправами та звуконаслідуванням, розвивати силу голосу. Виховувати любов до тварин, охайність, вміння доглядати за собоюВиступ міністрів дитячої громадської організації "МРІЯ"

0

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.Метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.Трансформатор. Передача електричної енергії на відстань (методична розробка заняття)

0

Методична розробка даної теми основана на власному педагогічному досвіді. В даній розробці реалізовано один із методів активізації розумової діяльності студентів - метод проблемного викладення матеріалу.Портфоліо першокласника

1

Портфоліо першокласника створила для своїх майбутніх учнів. Сподіваюсь буде цікавоКурчата на подвір’ї

0

Сподобалось! Голосую за!
Курчата на подвір’ї
Заняття-гра для дітей раннього віку

Мета: Продовжувати вчити дітей розрізняти свійських птахів (курочку, півника, курчат) та уточнювати знання дітей про них. Розвивати мовлення дітей під час відповідей на запитання, дрібну моторику, увагу, пам’ять. Зба-гачувати словник малят пестливими словами, прикметниками. Закріпити по-няття “один”, “багато”, кольори, вміння звуконаслідувати голоси птахів. Спонукати до виконання пальчикової гімнастики. Виховувати пізнавальний інтерес до живої природи.Подарунки Вовчика-Братика

0

Курчата на подвір’ї
Заняття-гра для дітей раннього віку

Мета: Продовжувати вчити дітей розрізняти свійських птахів (курочку, півника, курчат) та уточнювати знання дітей про них. Розвивати мовлення дітей під час відповідей на запитання, дрібну моторику, увагу, пам’ять. Зба-гачувати словник малят пестливими словами, прикметниками. Закріпити по-няття “один”, “багато”, кольори, вміння звуконаслідувати голоси птахів. Спонукати до виконання пальчикової гімнастики. Виховувати пізнавальний інтерес до живої природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі