Користувацький вхід

Програмне забезпечення

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій випускного балу "Ромашковий світ дитинства"

0

Сценарій випускного балу для 11 класу. Поеднання сучасного виховного заходу з традиціями школи, класу.Екологічне виховання учнів на уроках фізики

0

Методичні рекомендації розроблено з метою створення та удосконалення цілісної системи дій і заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації, професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу кожного вчителя.
У посібнику представлений матеріал екологічного змісту, який підвищує загальний рівень екологічної культури, викликає інтерес до предмету фізики та якості його викладання.Формування механізмів регуляції поведінки через розвиток емоційної сфери засобами арт-терапії

0

Для того щоб з маленької дитини, хлопчика або дівчинки виросла розумна, красива, здорова і щаслива доросла людина, їй необхідні тепло, любов і підтримка близьких людей, добра школа й мудрі вчителі, а також вміння розуміти себе та інших людей. Якщо дитина буде позбавлена спілкування з людьми, вона ніколи не зможе стати сучасною людиною. Навчити жити серед людей не просто. Треба навчитися дружити і приходити на допомогу, розуміти свої почуття й почуття інших людей, дізнатися про свої сильні та слабкі сторони свого характеру. Навчитися працювати з самою собою.Розробка уроку з англійської мови для 1 класу «День народження. Скільки тобі років?»

0

Розробка уроку з англійської мови для 1 класу з теми "День народження. Скільки тобі років?", за підручником Ростоцької М.Є., Карп’юк О.Д. для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, яка вміщує в собі матеріали, що сприяють розвитку комунікативних та граматичних навичок учнів.Умови проведення змагань I класу з комбінованої техніки туризму

0

Цей матеріал допоможе у підготовці та суддівстві змагань з комбінованої техніки туризму, які проводяться з урахуванням результатів трьох дистанцій («Комбінований крос-похід», «Особисто-командна смуга перешкод», «окомірна топографічна зйомка місцевості та результатів конкурсу« Організація побуту і туристський бівак »Інтерактивна перерва за темою "Тарас Шевченко - провісник української долі"

0

Проведення цього заходу допоможе організувати інтеративну перерву за темою "Тарас Шевченко - провісник української долі". Проведення такого заходу допоможе:
- сформувати громадянську компетентність;
- розширити знання дітей та підлітків про Т.Г.Шевченка, ознайомити їх з деякими відомостями про раннє дитинство поета;
- сформувати навички виразного читання, збагачувати словниковий запас гуртківців, розвивати пізнавальну активність;
- виховувати бажання глибше ознайомитись із біографією великого Кобзаря;Заняття з розвитку мови

0

Заняття з розвитку мовлення «Подорож до Країни Ввічливості та Доброти.»

Мета: уточнити уявлення дітей про основи культурної поведінки , про ввічливі слова, вітання, як чемну форму звертання. Учити користуватися ввічливими словами ,
мовними формами.
Зв'язне мовлення: формувати вміння будувати діалог в уявних сюжетних ситуаціях.
Граматика: учити самостійно будувати складні речення із сполучником «якщо».
Словник: збагачувати словник приказками, прислів'ями. Розвивати уміння добирати слова з протилежним значенням:добрий-злий,сварливий-миролюбний,щирий-потайний,жалісливий-черствий.Відкритий урок "Свята та традиції. Вечірка до Дня народження"

0

Тема: Свята та традиції. Вечірка до Дня народження.
Мета: активізація лексичного матеріалу за темою; активізація граматичного матеріалу; утворення дієслів у ІІІ особі однини; утворення порядкових числівників; розвиток монологічного мовлення
Виховна мета: виховувати правила поведінки в громадських місцяхМалюємо пластиліном (методичний посібник з пластилінографії)

1

Малювання пластиліном - новий вид живопису, який сприяє творчому розвитку і різноманітності художніх виразних методів. Кожне нове творче починання для людини - це не просто вміння, навички, досвід: це ще і спосіб розвитку розумової активності, згідно взаємозв'язку "рука - мозок".
Фактори для розвитку художника - це постійна практика, вдосконалення майстерності, сміливий експеримент, пошук і творчий підхід в процесі діяльності. Сукупність цих якостей, при виготовленні пластилінових рельєфних робіт, може сприяти створенню нових, неповторних творів мистецтва.Ділова сюжетна гра для педагогів "Острів БКДО"

1

Ділова сюжетна гра
«Острів Базового компонента
дошкільної освіти»

Підготувала
вихователь-методист
ДНЗ № 3 м.Снігурівка
Терещук О.В.

Анотація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі