Користувацький вхід

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок англійської мови на тему "The world of Jobs"

0

Даний урок пропонується проводити в 10-11 класах під час вивчення теми "Робота"Методичні рекомендації розробки пакету комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Правознавство"

0

Методичні рекомендації розробки пакету комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Правознавство" для студентів ІІІ курсу спеціальності 071 "Облік і оподаткування", 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"Уроки минулого-мудрості віків

0

Навчити юнаків і дівчат виховувати самих себе – це одна з вершин майстерності і мистецтва педагога. Виховуючи та навчаючи учнів педагог сам удосконалює своє бачення світу, збагачує свої знання, розвиває свої інтуїтивні відчуття.Навчальна програма гуртка "Світ гобелену"

1

Сьогодні гобелен, історія якого налічує понад триста років, традиційний і оновлений, знову стає модним і актуальним елементом повсякденного життя. Також гобелени стали доступніші — це красиво, модно, затишно, хоча не перестали вважатися предметом розкоші. Аксесуари з гобелена стали виробляти не так давно. Сфера вживання цього унікального витвору декоративно-прикладного мистецтва досить широка: картини-панно, покривала, подушки, скатерті, чохли для стільців, сумки.Прикметник

0

Зв'язок прикметників з іменниками. Практичне змінювання прикметників за зразком один — багатоОлімпіада з англійської мови для учнів 4 класу

0

Олімпіaдa склaдaється з тексту для читaння, зaвдaння з підбору aнтонімів, утворення речень.Німеччина (методична розробка для практичних занять студентів І курсу)

0

Методична розробка вміщує в собі лексичні одиниці та мовні зразки до теми, міні діалоги, завдання до тексту для аудіювання, текст для читання, граматичне правило, лексичні та граматичні вправи. Методична розробка може бути використана викладачем при підготовці до відкритого заняття.Шкільна програма "Обдарована дитина. 2016-2020 рр."

0

Програма «Обдарована дитина. 2016-2020 рр.", спрямована на формування інтелектуального потенціалу школярів шляхом створення оптимальних умов для виявлення, надання підтримки й розвитку творчого потенціалу, самореалізації, постійного самовдосконалення та особистісного розвитку обдарованих дітей школи.Навчальна програма з позашкільної освіти гуманітарного напряму з англійської мови

1

Навчальна програма гуманітарного напряму полягає в поєднанні мовленнєвого спілкування, яке відбувається в ігровій формі, з елементами рухової, образотворчої, музичної та пізнавальної діяльності.
Навчальна програма «Смайлики» зорієнтована на вихованців 7-8 років життя.
Програма розроблена на основі змісту освітньої лінії «Іноземна мова» варіативної частини Базового компоненту позашкільної освіти та завдань програми «Англійська мова для дітей молодшого шкільного віку» (авт. Шкваріна Т. Лист МОН України № 1/9-582 від 03.10.2007).Програма гуртка гуманіторного напряму з англійської мови «English-знайка»

1

Навчальна програма гуманітарного напряму полягає в поєднанні мовленнєвого спілкування, яке відбувається в ігровій формі, з елементами рухової, образотворчої, музичної та пізнавальної діяльності.
Навчальна програма «English - знайка» зорієнтована на вихованців 8-9 років.
Програма розроблена на основі змісту освітньої лінії «Іноземна мова» варіативної частини Базового компоненту позашкільної освіти та завдань програми «Англійська мова для дітей шкільного віку» (авт. Осадча О.В. Лист МОН України № 1/11-17866 від 11.11.2014р.).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі