Користувацький вхід

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вимова наголошених і ненаголошених голосних. Ненаголошені голосні І е І, І и І, І о І у коренях слів. Урок уявної подорожі

0

Мета: поглибити знання учнів про склад і наголос, написання наголошених і ненаголошених голосних, що не перевіряються наголосом; формувати навички правильної вимови ненаголошених голосних, уміння користуватися орфографічним словником; створити умови для впровадження знань і умінь у знайомих і нових навчальних ситуаціях; виховувати почуття любові до рідного краю, його природи.
Тип уроку: комплексне пристосування знань і умінь.Вимова наголошених і ненаголошених голосних. Ненаголошені голосні І е І, І и І, І о І у коренях слів. Урок уявної подорожі

0

Мета: поглибити знання учнів про склад і наголос, написання наголошених і ненаголошених голосних, що не перевіряються наголосом; формувати навички правильної вимови ненаголошених голосних, уміння користуватися орфографічним словником; створити умови для впровадження знань і умінь у знайомих і нових навчальних ситуаціях; виховувати почуття любові до рідного краю, його природи.Програма гуртка «Українознавство»

0

Проблема пробудження національної свідомості вимагає особливого патріотизму як від учителя, так і від школяра. Українознавство має велике пізнавальне значення, бо це саме життя. Воно зумовило потребу духовного відродження української нації, яке неможливе без пізнання зовнішнього світу, філософського осмислення навколишнього середовища, людського буття.
Програма передбачає послідовну реалізацію такої важливої місії.Програма гуртка «Українознавство»

0

Проблема пробудження національної свідомості вимагає особливого патріотизму як від учителя, так і від школяра. Українознавство має велике пізнавальне значення, бо це саме життя. Воно зумовило потребу духовного відродження української нації, яке неможливе без пізнання зовнішнього світу, філософського осмислення навколишнього середовища, людського буття.
Програма передбачає послідовну реалізацію такої важливої місії.Контрольна робота №1 «Кодування даних та апаратне забезпечення»

0

Дана контрольна робота базується на знаннях, які учні отримали протягом вивчення теми «Кодування даних та апаратне забезпечення». Контрольна робота складається із завдань, вирішення яких потребує уміння застосовувати знання пройденого матеріалу.Застосування інтерактивних методів навчання на заняттях гуртків «Юні українознавці» та «Народна творчість» в позашкільному навчальному закладі

0

Методичні рекомендації щодо застосування доцільних інтерактивних методів навчання на заняттях гуртків "Народна творчість" та "Юні українознавці" в ПНЗ. Розробка заняття гуртка "Народна творчість" з використанням інтерактивних методів.ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМИ PLICKERS НА УРОКАХ УКРАЇСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

0

Позитивні сторони користування ІКТ на уроках мови та літератури.
Використання технології плікерс, що дозволяє прискорити процес оцінювання учнів та перевірки їх робіт:"Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів. Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді. У додатку створюється список класу, і з його допомогою можна дізнатися, як саме кожен учень відповідав на питання."Проектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .Методична розробка уроку виробничого навчання «Виконання елементів мурування з керамічних порожнистих каменів»

1

З кам'яних матеріалів - цеглини, керамічного і бетонного каменя, круп-них блоків - з бетону і природного каменя зводять велику кількість будівель і споруд різного призначення.Розробка уроку з інформатики «Форматування тексту. Створення і збереження документів»

0

Мета:
Навчальна: Ознайомити учнів з найбільш оптимальними способами роботи в текстовому редакторі,сформувати знання стосовно можливостей редактора щодо форматування текстів.
Виховна:розширити кругозір учнів щодо текстового редактора Word. Виховувати любов до своєї країни – Батьківщини.
Розвиваюча: Розвивати інтерес до комп’ютерної техніки, а також розвивати увагу, логічне мислення, культуру праці з комп’ютером.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі