Користувацький вхід

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:інтегроване заняття Зима та зимові розваги в 2 молодшій групі

0

Розширювати знання дітей про пори року - зима. Закріпити поняття, що зимові розваги характерні тільки для зими. Вчити відгадувати вірші-загадки. Активізувати мову дітей через художнє слово. Продовжувати вчити відповідати на питання. Розвивати зорове і слухове сприйняття, увагу, логічне мислення, зв'язне мовлення. Виховувати слухову зосередженість і емоційну чуйність на музику.інтегроване заняття Зайчикова хатка для другої молодшої групи

0

Мета: знайомство з української народної казкою «Зайчикова хатка» з елементами показу сюжетних малюків; вчити відповідати на запитання до казки;продовжувати знайомити дітей зі властивостями льоду. Закріпити зовнішній вигляд головних героїв казки (зайчика та лисички), знання геометричних фігур та основних кольорів (синій, жовтий, червоний, зелений); орієнтування в просторі (вгорі, знизу, ліво, вправо); виховувати дослідницький інтерес, доброзичливе ставлення, бажання допомагати.Урок технології приготування їжі. Прянощі, приправи: класифікація, коротка характеристика, використання

0

Урок з технології приготування їжі , містить характеристику прянощів, приправ, що використовуються при приготування їжі.Тематична контрольна робота "People and personalities"

0

Тематична контрольна робота на тему: "People and personalities".
Дана контрольна робота складається із 4 завдань кожне з яких акцентує увагу на знання і вміння оперувати лексикою за вивченою темою і граматичним мінімумом.Майстер-клас з теми «Прикметник»

0

Майстер-клас на тему "Прикметник" рекомендується для проведення у 4 класі на закріплення вивченного матеріалу про прикметник. Майстер-клас містить різноманітні вправи, спрямовані на повторення та закріплення вивченої інформації на данну тему.Конспект підсумкового заняття в середній групі "Як малята Зайчику допомагали"

0

Виявити та закріпити знання дітей по вивченому матеріалу з природи (дерева; овочі та фрукти; дикі і свійські тварини; птахи...), а також знання про навколишній світ, працю дорослих, предмети побуту та вжитку і інше. Вчити дітей правильно і чітко виконувати поставлені завдання, давати відповіді на питання. Закріпити знання дітей про цифри в межах 5, вміння співвідносити цифру з числом і навпаки, вчити розрізняти і називати геометричні фігури; чітко виконувати поставлені завдання; розвивати логічне мисленняControl work "Speaking about Art"

0

Контрольна робота на тему "Speaking about Art" складається із трьох основних завдань кожне з яких розраховане на максимальну кількість балів 12. Специфіка завдання полягає в тому, що кожне із запропонованих завдань має свою особливість, а саме:
перше завдання - достовірність поєднання тлумачення із самим поняттям;
друге - напрацювати опис однієї із двох запропонованих картинок із попереднім використанням плану опису;
третє - групування слів згідно запропонованої таблиці значень і доречності застосування слова.Control work on the theme: "The world of painting"

0

The control work on the theme: "The world of painting" consists of 4 tasks, each task deals with the lexical activity up to the theme which is learnt and grammar accent which is also up the the practical-grammatical revision. Such control activity will help the tutor to check out the level of knowledges. Also this control work divided into 2 variants. The highest mark of each task is 12 points, very pupil can count his points while writing the tasks up to his desires and mental posibilities.Тестові завдання для підсумкового контролю знань здобувачів освіти за професією: "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

0

Розробка тестових завдань для підсумковго контролю знань здобувачів освіти за прфесією: "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"Урок трудового навчання 3 клас на тему: "Створення овочів у техніці оригамі. Практична робота «Грибний король»"

0

На уроці навчити учнів створювати за зразком найпростіші оригамі. Розкрити послідовність дій під час виготовлення оригамі. Розширити та поглибити знання дітей про пластику паперу й оригамі. Розвивати фантазію та уяву. Виховувати бажання майструвати, любов до прекрасного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі