Користувацький вхід

Програмне забезпечення

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття для старших дошкільнят

0

Заняття для старших дошкільників на тему: " Чарівна сніжинка" (логіка, розвиток мовлення)План-конспети уроків з легкої атлетики

0

Цикл план-конспектів уроків з легкої атлетики для учнів 7 класуКонспект уроку: Загадки як вид усної народної творчості.

0

Конспект урока в 5класі на тему: " Загадки як вид усної народної творчості. "8 клас. Мистецтво. Романська архітектура. Лицарський кодекс честі. Тести.

0

Питання для перевірки знань учнів 8 класу з дисципліни "Мистецтво" по темі: Романська архітектура. Лицарський кодекс честі.Використання хмарного сервісу Kahoot в освітньому процесі

1

Одним із способів підвищення активності учнів на уроці та їх зацікавленості є організація атмосфери здорового суперництва (змагання).

За допомогою сайту Kahoot! є можливість організовувати на уроках так у позаурочний час інтелектуальні змагання (надалі просто Kahoot або ігри). Саме вони і будують атмосферу здорового суперництва.

У статті описується, як за допомогою сайту Kahoot! створювати та проводити різноманітні вікторини і опитування.Художня культура. 11 клас. Музична культура Індії і Далекого Сходу. Тести.

0

Перевірка знань учнів 11 класу з дисципліни "Художня культура" за темою "Музична культура Індії і Далекого Сходу".Образотворче мистецтво. 5 клас. Етап II. Кольорові простори Всесвіту. (Живопис). Тема уроку: Подія 9. Колорит планети Марс.

0

Конспект уроку образотворчого мистецтва для 5 класу за темою "Колорит планети Марс".Художня культура. 10 клас. Музична культура України ХІХ ст. Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 10 класу з дисципліни "Художня культура" за темою "Музична культура України ХІХ століття".Мистецтво. 9 клас. Лабіринтами художньої абстракції.Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 9 класу за темою "Лабіринтами художньої абстракції" з дисципліни "Мистецтво".Порівняння різьб одного діаметра з дрібним і крупним кроком. Ознайомлення з трубною різьбою. Способи нарізування різьби. Правила т/б при нарізуванні різьби

0

Вивчити призначення , види різьб і способи нарізування різьби. Правила т/б при нарізуванні різьби.Розвивати просторову уяву, пам’ять (процес згадування), вищі мисленеві процеси (аналіз, синтез, порівняння, узагальнення), зв’язне мовлення, уміння чітко і зв’язно висловлювати свої думки. Виховувати бережливе ставлення до матеріалів, інструментів, обладнання майстерні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі