Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикизаняття "Українська світлиця"

0

продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами своєї Батьківщини; закріпити знання дошкільнят з певних тем народознавства а саме: (побут, національні символи, державна символіка, елементи національного одягу, розумінні поняття коровай, рушник, віночок, посуд); розвивати цікавість до патріотичних тонкощів; виховувати любов та повагу до України.розвага для батьків "Зимові пригоди батьків в дитячому садочку"

0

Розсипала для нас.
- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.заняття "Речення, звуки, літера І,і"

формувати уявлення про речення. Вчити складати речення з 2-4 слів, зображувати їх схематично. Розвивати фонематичний слух. Закріпити знання про голосний звук «І,і». Навчити писати палички та крапки в зошиті, розуміти завдання і виконувати його самостійно. Виховувати інтерес до грамоти.заняття "Лісові мешканці"

0

Закріпити знання дітей про т варин, що мешкають в лісах рідного краю (зокрема їхні назви, зовнішній вигляд, звички, спосіб живлення). Продовжувати знайомити з літературними художніми творами, приказками про тварин. Вчити вихованців відгадувати загадки. Розвивати увагу, мислення, пам’ять. Виховувати любов до живої природи лісу, бережливе ставлення до неї.заняття "Лисичка в гостях у малят"

0

:формувати уяву про число та цифру 5. вправляти у називанні суміжних чисел. Продовжувати вчити в межах 5. закріпити вміння орієнтуватися в просторі. Розвивати уважність під час викладання цифр з лічильних паличок, письма паличок і крапочок в зошиті. Виховувати старанність.Конспект спортивної розваги - змагань для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: Козацькі забави.
Мета: Продовжувати вчити дітей грати в ігри - естафети, ігри - забави, протиборства. Вдосконалювати навички ходьби, бігу (по прямій та змійкою), стрибків (на правій та лівій нозі), ходити по канату приставним кроком, метати мішечок з піском із - за голови, повзати накарачках, ходити по похилій дошки та зістрибувати з неї, узгоджувати свої рухи з рухами інших. Розвивати рухові якості, емоційну задоволеність від рухової активності. Виховувати патріотичні почуття, колективізм.«Запобігання та протидія булінгу у коледжах»

0

Закон України «Про освіту» доповнено пунктом, яким передбачено, що булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.Інтегроване заняття з розділу «Дитина в соціумі» для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: У світі професій (у формі гри «Що? Де? Коли?»).Заняття з фізкультури (сюжетне) для дітей 5-го року життя (середня група)

0

МЕТА: в процесі виконання вправ ігрового характеру, удосконалювати вміння дітей: котити м’яч один одному, виконувати вправи в рівновазі – ходьбу приставним кроком, підлізати під дугу грудьми вперед; вправляти у різновидах ходьби, бігу. Розвивати спритність та окомір, вестибулярний апарат. Уточнити валеологічні знання про корисну та некорисну їжу. Виховувати наполегливість, цікавість до фізкультурних вправ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі