Користувацький вхід

Освіта в цілому

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиІгрова діяльність з елементами експериментування в другій молодшій групі «Мильні бульбашки»

0

Мета: розвиток пізнавально-дослідницької діяльності;

Завдання:
Пізнавальні:
Познайомити дітей з тим, що при попаданні повітря в краплю мильної води утворюється міхур, перевірити з допомогою досвіду.
Освітні:
Продовжувати формувати уявлення дітей про те, що вода може змінювати свій колір.
Виховні:
Виховувати у дітей почуття взаємодопомоги, радості.
Нагадати дітям про заходи безпеки: не можна брати в рот мило і мильні бульбашки.
Обладнання:Конспект заняття з експериментування в старшій групі «Чому не тоне лід»

0

Мета: Ознайомлення дітей з властивостями льоду.

Завдання:

Підтримувати у дітей бажання експериментувати.

Активізувати пізнавальну діяльність дітей.

Вчити робити прості висновки.

Познайомити дітей з деякими властивостями льоду.

Формувати вміння займатися експериментальною діяльністю.

Розвивати тактильне сприйняття дітей.

Навчити дітей розв'язувати пізнавальні задачі та робити висновки.

Розвивати мовлення дітей, збагачувати активний і пасивний словник

Обладнання:

Для кожної дитини: шматочки льоду, тарілочки і ложки.Методичні матеріали підготовки та проведення відкритого заняття-лекції «Трикотажні товари»

0

Відкрите заняття з теми "Трикотажні товари" проводиться для студентів товарознавчого відділення з дисципліни "Товарознавство"."Хочемо бути добрими"

0

Створити умови для становлення стійкої мотивації, розвитку довільності, почуття товариства і взаємовиручки; удосконалювати вміння грати в колективі, діяти спільно, приймати на себе різні ролі, згідно з правилами гри і правилам поведінки. Виховувати соціально-схвалювані стереотипи поведінки.Консультація "Розвиток творчих здібностей дитини різними видами музичної діяльності"

0

Нікого не потрібно переконувати у важливості музичного розвитку дошкільника. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить з навколишнім світом. Музична діяльність (співи, музичні рухи, слухання тощо) – це не лише засіб забезпечення виконання естетичних та освітніх завдань з музичного виховання, а й важливий засіб укріплення психічного та фізичного здоров’я, розвитку мовленнєвих здібностей дитини.
Музичне виховання є органічною складовою всього навчально – виховного процесу в дитячому садку. Воно відіграє велику роль у гармонійному розвиткові дитини.заняття "Професії всі важливі, всі професії потрібні"

0

продовжувати знайомити дітей із різними професіями та інструментами, якими користуються люди різних професій, розвивати пізнавальний інтерес до довкілля.Посібник для учнів та педагогів "ІНТЕЛЕКТ-КАРТИ як інструмент ефективної роботи з інформацією"

0

Посібник на допомогу учням та педагогам створено з метою сприяння організації найефективнішого способу роботи з інформацією. В посібнику розкрито основну суть та поняття інтелект-карт; наведено рекомендації по їх складанню; здійснено огляд найпопулярніших комп'ютерних програм та онлайн-сервісів для створення ментальних карт; розглянуто сфери їх застосування. Для наочності посібник містить галерею інтелект-карт різної тематики.Розробка уроку за темою "Облік утримання із заробітної плати"

0

Розробка уроку за темою "Облік утримання із заробітної плати" з предмету "Бухгалтерський облік" за професією "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" містить презентацію, розрахунки в програмі Ecxel.Сценарій майстер-класу для батьків

0

Розвивати і підтримувати інтерес та бажання дітей пізнавати нове, отримувати знання; спонукати дитину до розмірковувань і дій, що ґрунтуються на знаннях, отриманих раніше; розвивати пам’ять, увагу, дрібну моторику пальців рук; викликати за допомогою гри позитивні емоції, радість; вчити виконувати поставлене завдання, доводити справу до кінця.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://xbrd.ru/primenenie/vidy-panelej/paneli-dlja-potolka/ это деревянные панели для потолков. . учеба в США для украинцев

Останні коментарі