Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиІнтегроване заняття для дітей середньої групи (громадянське виховання, художня література, розвиток мовлення) «На допомогу казковим героям»

0

Формування правової компетенції дошкільників: «Право на життя», «Право на захист від фізичного та психологічного насилля».кОНСПЕКТ СЮЖЕТНОГО ЗАНЯТТЯ З ФІЗКУЛЬТУРИ "Веселий Колобок на гостинах у діток"

0

Дидактичнa: впрaвляти дітей в різних видaх ходьби (у колоні по одному за вихователем, на пaльчикaх, на зовнішній стороні стопи); продовжувaти вчити дітей ходити по обмеженій площині (місточок), підлізaти під мотузку; вчити дітей опaновувати різномaнітні рухи, стимулювати aктивність та сaмостійність у процесі рухових дій. Розвивaльна: зміцнювати різні групи м’язів, удосконaлювати рівновaгу, спритність, рухову координацію. Виховнa: викликати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій.
Словниковa робота: поповнити та aктивізувати словник дітей словaми: м’ячики, місточок, мотузкa, доріжкaКритичне мислення молодших школярів як важливий чинник медіаграмотності при робоі з інформацією

0

Даний методичний посібник розкриває методики роботи вчителя початкових класів по розвитку критичного мислення школярів під час сприймання інформації різних типів, що є важливим чинником формування медіаграмотності учнів.

Рекомендований для використанння вчителями початкових класів та вчителями інформатики, образотворчого та музичного мистецтва.Конспект прогулянки для дітей середньої групи «Ось нарешті і весна»

0

Конспект прогулянки в середній групі: «Ось нарешті і весна»Гімнастика пробудження з елементами йоги "Кошенятко"

0

Вийшло вранці з хатки маленьке кошенятко сіли навшпиньки потягнулися як кошенята. Спинку потягнули, лапки витягнули вперед. Обов’язково подихати і попозіхати. Стало кошенятко шийку витягати(сідаємо в позу лотоса) праве вушко до правого плечика, ліве- до лівого.Особливості інклюзивної освіти в Новій українській школі.

0

Особливості інклюзивної освіти в Новій українській школі Концепція інклюзивної освіти відображає одну з головних демократичних ідей – усі діти є цінними й активними членами суспільства. Навчання в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти є корисним як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для дітей з типовим рівнем розвитку, членів родин та суспільства в цілому.Виховання загальнолюдських цінностей як основний елемент навчально-виховного процесу в ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

0

ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» має свою програму позанавчальної роботи на 2019-2020 н.р., яка має комплексний характер і не зважаючи на те, що карантин вніс і вносить щодня зміни, корективи, охоплює усі сфери життєдіяльності учнів, враховуючи сьогоднішні реалії, та є невід’ємною і найважливішою складовою частиною освітнього процесу, спрямованою на створення умов для самореалізації, саморозвитку особистості учня.

Цьому сприяє проведене 19.05.2020 р. засідання предметної методичної комісії класних керівників і вихователів навчального закладу.«Великоднє свято» Заняття з елементами народно - обрядових дійств в старшій групі.

0

«Великоднє свято»
Заняття з елементами народно - обрядових дійств в старшій групі.
Мета: У доступній формі продовжувати знайомити дітей з традиційним весняним святом українського народу – Великоднем. Закріпити знання про старовинні народні ритуали, обряди, святкові дії, пов’язані з приготуванням до свята.
Поглиблювати уявлення дітей про культуру родинних стосунків. Збагатити їх внутрішній світ позитивними емоціями, наситити життя приємними враженнями.Конспект заняу жити, хто добро вміє робити» (за тття «Добре томвором В. О. Сухомлинського «Соромно перед соловейком») Старший дошкільний вік

0

Мета: Продовжити знайомство дітей із творчістю Василя Сухомлинського. Вчити розуміти мораль твору, оцінювати вчинки та поведінку героїв твору. Формувати свідоме ставлення до виконання правил поводження в природі. Спонукати до позитивних моральних вчинків. Розвивати увагу, мислення, мовлення. Виховувати віру в силу добра і любові

Обладнання: портрет В. Сухомлинського, книги «Квітка сонця», «Усі добрі люди – одна сім'я»; макет серця, екологічні знаки, наліпки, смайлики, аудіозапис звуків природи, вірші, прислів'я про добро.

План проведення заняття

1. Привіталочка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі