Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиВали і осі

0

Що таке вал і вісь? Призначення валів та вісей. Різниця між валом і віссю. Класифікація валів та осей.ЗАСТОСУВАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ЗМІШАНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

0

Застосування здоров’язберігаючих технологій в освітньому процесі є інструментом успіху Нової української школи. Запровадження їх має системний характер, який охоплює всі види навчальної діяльності. Здоров’язберігаючі технології розширюють можливості учнів, формують важливі для нашого часу компетентності.«Казковий квіз»

0

вчити дітей вимірювати довжину за допомогою використання умовної мірки та порівнювати результат;продовжувати знайомити дітей з цифрами від 1-6,називати їх та рахувати предмети в межах 6;закріпити вміння рахувати кількісною та порядковою лічбою ,а також вирішувати приклади на додавання в межах 6;закріпити вміння орієнтуватися на аркуші паперу, розташовуючи цеглинки ЛЕГО в заданому порядку(вгорі,справа,зліва,над,під,внизу);формувати знання про моральні якості,вміння адекватно оцінювати ситуацію та знаходити її рішення;розвивати діалогічне мовлення,вміння відгадувати загадки.відповідати на запитКонсультація для батьків: «Використання домашнього театру для розвитку дитячого мовлення"

0

«Використання домашнього театру для розвитку дитячого мовлення».
Так уже влаштований наш світ, що в ньому все менше і менше залишається місця для звичайного спілкування. Більшість шкільних предметів або письмові, або регулярно оцінюються у вигляді тестів, де досить просто поставити галочку в потрібній графі. Прийшовши додому і ми, і діти замикаємося на телевізорі або комп'ютері де, підключившись до інтернету, достатньо вставляти лаконічні повідомлення або смайлики. Чому ж ми дивуємося, коли малюки відчувають проблеми в спілкуванні з однолітками і дорослими. Адже набиратися досвіду то їм ніде.Конспект заняття з розвитку мовлення в ІІ молодшій групі на тему: “Країна казок”

0

Конспект заняття з розвитку мовлення в ІІ молодшій групі на тему:
“Країна казок”
Мета: навчати дітей інсценувати добре відому казку;розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, увагу;виховувати інтерес до української народної творчості.
Словник: активізувати вживання іменників: сорока,зайчик, яєчко, горобчик, курочка ряба.
матеріал: сюжетні картинки до казок, наголівники звірят, яєчко, гніздечко, мнемотаблиці.
Хід заняття
1. Ігрова ситуація.
- Сьогодні ми завітаємо в країну казок. А зробимо ми це за допомогою пір’їни, яку подарувала нам чарівна пташка. 1,2,3 - наЗахист прав дитини

0

Захист прав дитини в Україні

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. Україна у 1991 році приєдналася до Конвенції про права дитини, яка була прийнята 20 листопада 1989 року і таким чином взяла на себе зобов’язання впроваджувати на національному рівні забезпечення та захист прав дитини.Конспект відкритого заняття з пошуково-дослідницької діяльності для дітей старшої групи «Подорож до цирку»

0

Конспект відкритого заняття з пошуково-дослідницької діяльності
для дітей старшої групи(5-6 років)

«Подорож до цирку»

Тема : «Подорож до цирку»
Програмовий зміст : Залучити дітей до дослідницької діяльності; збагачувати словник дітей; розвивати обережність під час роботи з предметами досліду, розвивати увагу, уяву, інтерес до нової діяльності, спостережливість; виховувати посидючість, охайність, обережність під час праці з матеріалами досліду, добрі стосунки з однолітками, взаємодопомогу.Конспект заняття з економічної культури для ІІ молодшої групи «Потреба в іграшках. Бережімо їх»

0
Конспект заняття з економічної культури: «Потреба в іграшках. Бережімо їх»

Мета: продовжувати формувати у дітей елементарні економічні знання; учити правил поводження з іграшками: використовувати їх за призначенням, дбайливо ставитися до них; розвивати діалогічне мовлення, виховувати дбайливе ставлення як до своїх власних іграшок, так і до іграшок, що в дитячому садку.

Матеріал: прилавок магазину, оформлений іграшками; іграшкові гроші; іграшковий зайчик та ведмедик.Їжачок в гостях у малят

0

Мета: перевірити вміння дітей порівнювати контрастні за кількістю предмети (один-багато, багато-мало); (більше, менше, стільки ж); лічити предмети в межах трьох у прямому порядку; визначати просторове розміщення предметів відносно свого тіла: вгорі,внизу, попереду, позаду, над,під, за поруч; розрізняти геометричні фігури круг, квадрат; впізнавати та описувати овочі та фрукти; розрізняти величину предметів, кольори.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі