Користувацький вхід

Останні публікації

Освіта в цілому

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиУрок виробничого навчання зі застосуванням змішаної форми навчання на тему: «Створення власної справи в умовах карантину»

0

Методична розробка включає опис використання інноваційних технологій навчання, які включають технології ситуаційного навчання (кейс-метод) та ділову гру, що застосовуються при формуванні професійних компетентностей з професії «Адміністратор». Урок проводиться на основі моделі змішаного навчання "Перевернутий клас".
Описані інноваційні технології навчання наведені в методичній розробці уроку виробничого навчання на тему «Створення власної справи в умовах карантину».
Методична розробка призначена для використання на уроці виробничого навчання з професії «Адміністратор».Конспект заняття "Радієш ти, радію й я - радіє вся наша земля"

0

Емоційний розвиток у ранньому віці продовжує відігравати одну з найважливіших ролей в житті малечі. Для забезпечення психологічного здоров'я дошкільника необхідно створити відповідну атмосферу, де дитина буде навчатись контролювати власні емоції. Пропоную вашій увазі конспект заняття, де підібрано різні форми роботи спрямовані на те, щоб: навчити дітей із розумінням ставитися до емоційного світу людини; сформувати поняття про емоції та їх вплив на настрій людини.Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: «Випікання формового житнього і пшеничного хліба в печі «GIMAK»

0

7412 Пекар 2-го розряду
Виробниче навчання на виробництві
ПКР-2.2.2 Випікання хліба і хлібобулочних виробів на виробництвіОснови музейної справи Лекції

0

Методичні рекомендації до лекційних занять
“Основи музейної справи “
вміти- cформувати уявлення про навчальний предмет; ознайомити зі змістом, метою і структурою курсу, охарактеризувати об’єкт та предмет музеєзнавства; розкрити зв’язок з іншими науками; розвивати мислення студентів; виховувати інтерес до предмета, розуміння важливості його вивчення. Знати-конкретний музейний матеріал та понятійний апарат,основні завдання дисципліни.Заняття для дітей середніх груп з безпеки на дорозі Діти в автобусі.

0

Заняття для дітей середніх груп з безпеки на дорозі
Діти в автобусі.

Мета: Формувати навички вірної поведінки на дорозі. Закріпити знання про дорожні знаки. Удосконалювати ходьбу парами,, з різним положенням рук: на поясі, за спиною, в сторони, біг, орієнтування в просторі. Розвивати спритність, витривалість кмітливість. Виховувати дружбу, взаємодопомогу, уяву,увагу.
Обладнання: дорожні знаки «світлофор», «пішохідний перехід», «буфет», форма регулювальника, «Буфет», самокат, скакалки, програвач, машина швидкої, світлофор.
Хід.
1. Діти виходять на майданчик.
2. Бесіда:Спортивна розвага для дітей молодшої групи Півник і мишенята.

0

Спортивна розвага для дітей молодшої групи
Півник і мишенята.
Мета: Закріпити знання про небезпеку від електроприладів, Виховувати обережність, бажання використовувати правила пожежної безпеки. Вправляти в метанні торбинки з піском в горизонтальну ціль, в бігові в різних напрямках, не наштовхуючись один на одного.
Обладнання: відерця, торбинки з піском, хатинка, праска, 4 обруча, мотузка, прищіпки, хустинки, виставка картинок з казки «Півник і двоє мишенят».
Хід.
1. Діти заходять до зали.
- Нас запросили в гості. А хто здогадаєтесь із малюнків. «Півник і двоє мишенят».Розвага для ІІ молодших груп з Правил дорожнього руху. Обережно на дорозі

0

Розвага для ІІ молодших груп з Правил дорожнього руху.
Обережно на дорозі
Мета: Спонукати до вдосконалення рухових умінь та навичок за допомогою створення необхідного середовища, згуртуванню дитячих колективів із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату. Розвивати рівновагу, спритність. Виховувати витримку, товариськість, небезпечну поведінку на дорозі.
Обладнання: «Скакалки, 2 рулі, ребриста доріжка, дуга (вис. 40см), 3 палиці, дерева, пеньки.
Хід.
1. Діти заходять в зал
В. сьогодні ми з вами ми будемо пішоходами.
-А хто такі пішоходи?
2. Крокування «Ось крокують ніжки»,Спортивна розвага для дітей ранньої групи. Сам вдома.

0

Спортивна розвага для дітей ранньої групи.
Сам вдома.
Мета:Закріплювати поняття «Сірники – не іграшка». Вправляти в небезпечній поведінці, коли сам вдома. Вправляти в навичках котити м’яч один одному з відстані 1-1,5м, перекиданні шишок через мотузку, натягнуту на рівні дитячих грудей. Розвивати спритність, обачність, увагу. Виховувати слухняність, товариськість.
Обладнання: обручи з вушками,великі м’ячі, шишки, мотузка протягнута на рівні грудей дитини, коробка сірників, ґудзики, коробка з ліками.
Хід.
1. Діти побачили прихований хвостик.
- Хто це може бути?Заняття з розвитку мовлення. Тема: Допитливі інопланетяни.

0

Заняття з розвитку мовлення.
Тема: Допитливі інопланетяни.
Мета: Зв’язне мовлення: учити дітей відповідати на запитання за картиною, придумувати події, що передують тим, які відтворені на картині, чи є продовженням їх змісту; продовжувати навчати будувати скрадні речення. Лексика: активізувати словник дітей назвами видів транспорту. Звукова культура мовлення: вправляти у вимові звуків [ш], [ж], [у]; формувати уміння визначати місце запропонованого звука у слові; називати слова із заданим звуком. Розвивати мовлення, увагу, спостережливість. Виховувати бажання допомагати, дружелюбність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі