Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиГепатити. Цирози печінки.

0

Методична розробка лекції "Гепатити. Цирози печінки." для студентів медичних коледжів з предмету "Медсестринство у внутрішній медицині"Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.

0

Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.Віртуальна мандрівка: «Зимові народні свята»

0

Поглибити рівень знань здобувачів освіти про історичні витоки народних свят. Формувати в учнів бажання вивчати та відроджувати українські звичаї, традиції, обряди, які є духовними скарбами українського народу.
Мандруйте з нами у світ звичаїв, легенд, переказів, світ духовної краси наших предків.
Захоплюйтеся ними, переймайтеся ними, вивчайте їх !Міні - музей "Королівство квітів"

0

У пропонованому посібнику висвітлюється модель створення міні музею в дошкільному закладі. Викладено матеріали щодо змісту роботи по збагаченню знань дітей про загадковий світ природи.
Особлива увага приділяється вихованню любові до природи, навколишнього світу.
Посібник розрахований для педагогів, студентів педагогічних коледжів та ВУЗів, батьків, які прагнуть до формування уявлень дітей про різні види квітів, їх значення у житті людини.
Матеріали можуть використовуватись як теоретичні так і практичні на заняттях, дозвіллях, в дидактичних та настільних іграх.Конспект заняття з економічного виховання. Тема: Загадкова скринька .

0

Заняття - Квест.
Тема: Загадкова скринька.
Мета: Формувати в дітей первинні економічні уявлення та компетенції, розширювати знання про товарообмін, сприяти усвідомленню значення грошей у житті людей, закріпити знання про професії дорослих, виховувати уміння визначати основні потреби людини, визначати різницю між «хочу», та «треба»; продовжувати формувати уявлення про прибутки, бюджет сім’ї; прищеплювати повагу до праці дорослих, до результатів їхньої праці, виховувати взаємодію, самостійність.Квест-гра з економічного виховання для старшої групи «Скарби природи»

0

Квест-гра з економічного виховання для старшої групи «Скарби природи»

Мета: фор

мувати первинні уявлення про ресурси та дарові блага, ознайомити з різноманітними природними ресурсами; дати уявлення про їх раціональне використання; сформувати розуміння того, що ставлення до природних ресурсів повинно бути бережливим та раціональним; виховувати шанобливе ставлення до природи, учити екологічно грамотно вирішувати проблемні ситуації.Заняття з тістопластики для старшої групи «Весняні квіти»

0

Заняття з тістопластики для старшої групи «Весняні квіти»

Мета: навчати дітей ліпити квіти з солоного тіста, продовжувати ознайомлювати дітей з різними способами приєднання деталей до основи. Закріплювати навички розкочування валика, ділити на заготовки для пелюсток, виготовляти пелюстки потрібної форми. Передавати задум під час розмальовування виробу, орієнтуватися на кінцевий результат задуманої роботи. Формувати почуття прекрасного, бажання прикрашати пано гарними квітами. Розвивати дрібну моторику рук.


Конспект заняття з ознайомлення соціумом в старшій групі Тема: «Ігри, іграшки, забави»

0
Конспект заняття з ознайомлення соціумом в старшій групі Тема: «Ігри, іграшки, забави»
Мета: ознайомлювати дітей з українськими народними іграшками; поглиблювати знання дітей про іграшки, з глини, дерева, соломи, лози, тканини. Розвивати у дітей естетичний смак; виховувати бережливе ставлення до іграшок, любов до красивого.


Конспект заняття з математики на тему: "Сестрички - ромашки" для ІІ молодшої групи

0
Конспект заняття з математики на тему: "Сестрички - ромашки"
для ІІ молодшої групи (вихователь Кондратюк О. А.)

Мета: продовжувати навчати дітей порівнювати між собою контрастні за кількістю предмети (багато-мало-один). Вправляти дітей у визначенні величини предметів із використанням ознак: "великий-мленький", "довгий-короткий"," високий-низький". Сприяти засвоєнню понять: "угорі", "внизу", "попереду", "позаду". Закріпити вміння дітей розпізнавати площинні геометричні фігури та назви основних кольорів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі