Обмежити пошук фільтруванням:
Мета: продовжити вчити дітей виокремлювати потрібну інформацію про об’єкти довкілля з малюнку, плану, схеми, порівнювати різні моделі одного й того самого об’єкта;
вчити долучатися до рукоділля (handmade) з різними матеріалами з метою удосконалення навколишнього життєвого простору;
володіти видами видами предметно – практичної діяльності - конструювання із паперу, визначати мету, прогнозувати кінцевий результат, планувати послідовність дій, узгоджувати власні дії з діями партнерів;
Інтегроване заняття "Про небо і волошки"
У матеріалі представлено інтегроване заняття, яке включає поєднання мовленнєвого розвитку,художньо-продуктивної діяльності та елементів патріотичного виховання. Заняття побудовано на основі української легенди про небо і волошки, що сприяє формуванню емоційно-ціннісного ставлення до природи та символів України. Запропоновані дидактичні прийоми та руханка забезпечують цікавість дітей та їх активність протягом усього заняття.
Україна - мій рідний край”
Мета: формувати у дітей розуміння того, що Україна - це рідна земля, Батьківщина; ознайомити малюків із державними символами: Герб, Прапор, Гімн України; розвивати пізнавальний інтерес, удосконалювати різні види уваги; виховувати у малят патріотичні почуття, прищеплювати шанобливе ставлення до державних символів, любов до рідного краю.
Матеріал: зображення хлопчика і дівчинки в українських костюмах; зображення державних символів України, різнокольорові прапорці, картинки із зображенням гербів, аудіозаписи.
Хід заняття:
1.Психогімнастика: Тільки сонечко зійде
“Україна - мій рідний край”
Мета: формувати у дітей розуміння того, що Україна - це рідна земля, Батьківщина; ознайомити малюків із державними символами: Герб, Прапор, Гімн України; розвивати пізнавальний інтерес, удосконалювати різні види уваги; виховувати у малят патріотичні почуття, прищеплювати шанобливе ставлення до державних символів, любов до рідного краю.
Матеріал: зображення хлопчика і дівчинки в українських костюмах; зображення державних символів України, різнокольорові прапорці, картинки із зображенням гербів, аудіозаписи.
Хід заняття:
Розробка включає в себе практичні поради педагогам закладів позашкільної освіти, опис ефективних методик діагностики стану дітей, рекомендації по застосуванню творчих методів корекції психоемоційного стану та психологічної допомоги вихованцям в умовах сьогодення, які допоможуть забезпечити надання вчасної і адекватної психологічної підтримки вихованцям закладів під час стресових подій.
Заняття з безпеки життєдіяльності в середній групі ЗДО
з формування у дітей уявлення про існуючу в навколишньому середовищі небезпеку та уміння передбачати наслідки своїх вчинків.
Кола Ейлера – це фігури на площині, які ілюструють перетин і об’єднання множин. У дошкільній освіті Кола Ейлера допомагають розвивати увагу, логічне мислення. А логічне мислення – це мистецтво міркування. А при міркуванні ми розвиваємо мовлення: чому саме так треба розмістити предмети, а не інакше.
Мета: розширювати уявлення елементарні дітей про Україну: про природні багатства: гори, ріки, назви великих міст України, працю українців. Поповнити активний словник словами-назвами обласних міст України: Миколаїв, Одеса, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Дніпро та інше. Виховувати любов до своєї Батьківщини, гордість за неї.
Заняття з розділу екопростір дитини: природний світ (з використанням навчально-методичного посібника Дошкільнятам-Освіта для Сталого Розвитку)
Тема: «Кімнатні рослини»
Мета: продовжувати знайомити дітей з кімнатними рослинами. Розширити знання про лікувальні властивості певних рослин: алое, каланхое. Формувати вміння використовувати отримані знання в різних життєвих ситуаціях. Розвивати увагу, пам’ять, мислення. Виховувати бажання піклуватись про кімнатні рослини.