Користувацький вхід

Останні публікації

Освіта в цілому

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиВпровадження інноваційних технологій в освітній процес з метою розвитку мовленнєвої компетентності у дошкільників (з досвіду).

0

Впровадження інноваційних технологій в освітній процес з метою розвитку мовленнєвої компетентності у дошкільників (з досвіду).Проект "Бережи здоров'я сьогодні, щоб жити завтра!"

0

Творчий проект
«Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Керівники проекту: Глібова Аліна Володимирівна, заступник директора з НВР,Золоташко Яна Володимирівна, педагог - організатор
Проект підготували: Скачко Анна Павлівна, учениця 8-А класу

Харків 2021

Назва проекту
Проект «Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Місце проведення
Харківська гімназія №14, Харківської міської ради, Харківської області

Дата реалізації проекту
Жовтень 2020 року – грудень 2020року

Керівники проекту
Скачко Анна, учениця 8-А класу
Координатори проектуЗаняття з розвитку мовлення для дітей середнього віку. Моя люба Україно!

0

Мета: поглибити уявлення дітей про рідний край, рідне місто, де живуть діти, його визначні та культурні місця відпочинку; розширити уявлення про державні символи країни: Державний прапор, Герб, Гімн; ознайомити з їх назвами та символічним значенням, правилами поведінки щодо державних символів; закріпити назву предметів національного одягу українців, вміння розрізняти його відповідність до статі; розвивати почуття патріотизму та любові до рідного краю; виховувати ціннісне ставлення до Батьківщини.заняття «Капітошка» Інтегроване заняття з логіки (середня група)

0

Мета: закріпити з дітьми знання з логіки (фігури, розмір, колір, кількість множин, конструювання та викладання за зразком). Формувати бажання допомагати і бути корисними. Вдосконалювати навички охайності та старанності під час роботи з піском , формувати вміння прибирати робочі місця.Мотивація,як фактор активізації навчально-виховногопроцесу у вихованні успішної людини

0

Мотивація,я вважаю,дуже дієвий спосіб впливати на всіх учасників освітнього процесу.
Особливо актуальним можна вважати робота зі студентами та молоддю в цілому в такі непрості часи сьогодення.Заняття для дітей морального спрямування. Шануй людей і тебе шануватимуть

0

Шануй людей і тебе шануватимуть
Програмовий зміст. Продовжувати формувати уявлення дітей про норми поведінки в дитячому колективі, правила поведінки з дорослими. Учити робити моральні висновки й обирати правильний вибір у тій чи іншій ситуації. Розвивати зв'язне мовлення. Виховувати поважне ставлення до оточуючих.
Матеріал. Демонстраційний: ілюстрації на тему ”Що добре, що погано”; роздавальний: карта, розділена на шість квадратів, три кружечки жовтого кольору, три – коричневого.
Хід заняття.
Психогімнастика “Доброго ранку”.
Вправа “Доброзичливі сусіди”.Впровадження системи творчих завдань, як засобу формування креативності на початковому етапі становлення особистості. (Консультація для вихователів)

0

Впровадження системи творчих завдань,
як засобу формування креативності
на початковому етапі становлення особистості.
(Консультація для вихователів)
У сучасних умовах творча особистість стає популярною товариством на всіх щаблях її розвитку. Незважаючи на дану від природи здатність до творчої діяльності, тільки цілеспрямоване навчання дає можливість забезпечити високий рівень розвитку закладених творчих здібностей (М.Н.Скаткин)Проект з розвитку креативних здібностей дошкільників «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку»

0

«Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку»
Мета програми: створення умов для розкриття творчого, інтелектуального і духовного потенціалу дітей, розвиток у них навичок міжособистісної взаємодії з однолітками та дорослими.
Основні завдання роботи:
1. Формувати пізнавальний інтерес і здібності дітей до творчості через введення їх у світ проблемних ситуацій і винахідницьких задач та вирішення їх, використовуючи елементи ТРВЗ;
2. Розвивати навички системного, пошукового, винахідницького мислення через розглядання подій, предметів, явищ, речовин в їх розвитку, зміні.Заняття економічного спрямування Тема. По карті ми підемо і вміння ми знайдемо.

0

Заняття економічного спрямування
Тема. По карті ми підемо і вміння ми знайдемо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі