Обмежити пошук фільтруванням:
Опис досвіду вчителя української мови і літератури, яка впроваджує різні форми роботи під час онлайн і офлайн навчання
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року освітній процес в українських школах зазнав нових змін та викликів. На плечі вчителів лягли відповідальність та піклування про емоційну безпеку школярів на уроках. В умовах бойових дій діти є однією з найвразливіших груп. Переміщення, втрата дому, розлука з рідними мають довготривалий вплив на їхній фізичний та психологічний розвиток.
У презентації висвітлені конкретні прийоми розвитку критичного мислення. Пропонується добірка завдань для розвтику пам`яті, уваги, уяви, образного мислення.
Розвивальні ігри та вправи з дітьми, що мають особливі освітні потреби
Мета: дати дітям дошкільного віку поняття про те, що весь світ і людина - це Боже творіння, викликати бажання наслідувати Творця у праці і турботі; виховувати почуття відповідальності перед природою та вдячність Богу, працелюбність, турботливість. Формувати у дітей сенсорно-пізнавальну та математичну компетентності, вчити дітей підбирати палички Кюїзенера потрібного кольору та числового значення за словесною вказівкою дорослого; розвивати дрібну моторику, уяву і творчість.
Актуальність статті. Кожна навчальна дисципліна в коледжі потребує окремого особливого підходу до впровадження сучасних методів активного навчання. Значних зусиль та творчого підходу вимагає розробка змісту та форми опорних конспектів, сценаріїв ситуаційно-рольових та ділових ігор, візуального супроводження, допоміжних матеріалів, системи оцінювання тощо.
Квест гра «В пошуках горщика Лепрекона»
Мета: вчити використовувати раніше набуті знання для вирішення поставлених задач,спілкуватися мовою жестів, орієнтуватися в просторі по карті, актуалізувати та доповнити уявлення дітей про природу лісу, розвивати мовлення, увагу, пам’ять, координацію рухів, виховувати вміння працювати в команді, та парах, дотримуватися правил гри.
Висвітлено виробничі процеси ремонту машин і обладнання ; усунення пошкоджень деталей машин; технологію ремонту автотракторних і комбайнових двигунів, трансмісії і ходової частини тракторів; ремонт сільськогосподарських машин і обладнання тваринницьких ферм; організацію і планування ремонту машин.
Розраховано для студентів спеціальності 208 "Агроінженерія"