Користувацький вхід

Освіта в цілому

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиКонсультація для вихователів на тему: «Нетрадиційні форми та методи формування логіко – математичної компитентності дітей дошкільного віку»

0

Консультація на тему:

«Нетрадиційні форми та методи формування логіко – математичної компитентності дітей дошкільного віку»Розробка заняття з культури мовленнєвого спілкування та розвитку мовлення для дітей середнього дошкільного віку «Як пальці посварилися»

0

«Як пальці посварилися»
Конспект заняття з ознайомлення з навколишнім, культури мовленнєвого спілкування та розвитку мовлення для дітей середнього дошкільного вікуРозробка заняття з валеології для дітей середнього дошкільного віку «Два чарівних моїх озерця»

0

Конспект заняття з валеології "Два чарівних моїх озерця" для дітей середнього дошкільного вікуВпровадження проблемної теми «Компетентнісний підхід до навчання та виховання школярів на першому діагностично-теоретичному етапі»

0

Компетентнісний підхід — один із чинників, що сприяють модернізації змісту освіти. Як показала практика, впровадження інноваційних технологій у контексті роботи над методичною проблемою суттєво підвищує якість навчальних досягнень учнів та результативність навчально-виховного процесу. Упровадження інновацій у практику роботи дало можливість змінювати репродуктивний характер засвоєння знань, умінь і навичок на продуктивний.Блочно тематичне планування на січень для старшої групи

0

Блочно-тематичне планування на січень місяць для старшої групи.Розроблений в допомогу для вихователей дитячих садків.«Використання інтерактивних технологій у викладанні історії та правознавства»

0

Сучасне життя потребує активної творчої особистості. Виховати її можна лише впроваджуючи у педагогічну практику стратегії розвитку критичного мислення. Завдання цієї стратегії полягає у „пробудженні свідомості”, коли молода людина усвідомлює реалії, що оточують її, і шукає шляхи розв’язання проблем. Такий підхід співзвучний концепції особистісно-орієнтованого навчання і нерозривно пов’язаний із застосуванням активних та інтерактивних технологій.Активізація розумової діяльності учнів шляхом використання інтерактивних технологій (з досвіду роботи)

0

Знайти ефективні форми та методи роботи, які навчають учнів самостійно оволодівати знаннями, пізнавати себе та інших людейМайстер-клас вчителя початкових класів «Формування математичної компетентності через призму економічних завдань для молодших школярів»

0

Тема: «Формування математичної компетентності через призму економічних завдань для молодших школярів».ФОРМУВАННЯ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

0

В статті узагальнено і описано досвід роботи по формуванню критичного мислення учнів початкових класів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://xbrd.ru/primenenie/vidy-panelej/paneli-dlja-potolka/ это деревянные панели для потолков. . учеба в США для украинцев

Останні коментарі