Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиПташки радіють сонечку і вітають весну.

0

Вчити дітей розрізняти й називати найбільш виразні весняні явища в природі,помічати вплив сонця на поведінку пташок(вони співають, радіютьсонечку); формувати вміння бачити в елементах аплікації образи предметів;продовжувати вчити дітей правильно користуватися серветкою, пензликом та клеєм,намащувати деталь по всій площині;розвивати творчу уяву,фантазію,дрібну моторику;виховувати любов до природи.Конспект інтегрованого заняття (розвиток мовлення, математика) на тему :«Чарівний ґудзик» проведеного з дітьми старшого дошкільного віку

0

Мета: розширювати знання дітей про ґудзик, якої він може бути форми, розміру, кольору; вміти описувати ґудзик, порівнювати. Визначати, з якого матеріалу виготовлений, відповідати на запитання «який». Закріпити кількісну пряму, зворотну і порядкову лічбу. Викладати числовий ряд, геометричні фігури, цифри та називати їх. Вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції. Розвивати увагу, творчу уяву, логічне мислення, пам'ять, дрібну моторику рук, мовлення. Виховувати бажання акуратно виконувати всі завдання.

Під музичний супровід діти заходять до кімнати.Повітря-це життя

0

формувати уявлення про повітря як матеріальне середовище. Експерементальним шляхом довести, що повітря має вагу. Закріпити знання дітей проте, що повітря є скрізь-навколо нас, всередині нас, його містять всі оточуючі порожнисті предмети, такі матеріали як пісок, земля, глина, вода тощо. Уточнити уявлення про те, що складова життя людини. Вчити дітей малювати за допомогою сили повітря,що різко видувають. Розвивати уважність, допитливість. Виховувати інтерес до оточуючого світу.Виховний захід : «Добро починається з тебе»

0

Мета. Допомогти учням осягнути,що значить бути добрим,що лежить в основі доброти,доброго вчинку,славлячи добро в людині,її справах і ставленні до інших,розвивати в учнів бажання робити добро,формувати в підростаючого покоління моральні чесноти,шляхетність,почуття милосердя,виховувати морально-етичні норми життя.Тренінгове заняття для вчителів: «Використання LEGO на уроках»

0

LEGO є засобом розвитку творчого потенціалу дитини.

У 6-7 років LEGO допомагає дитині розвивати дрібну моторику рук.

LEGO дає дітям терпимість один до одного, вміння прислухатися до чужої думки, можливість бачити предмет з різних сторін, уміння комунікувати, будувати модель спілкування, яка знадобиться в дорослому житті, формування цінностей.Cвято 8 Березня

0

8 Березня – жіноче СВЯТО

Заходять хлопчики.

1. В цей весняний святковий день,
В цей урочистий світлий час,
Дорогі наші матусі, бабусі,
Ми зібралися, щоб привітати вас!

2. Вітаємо, вітаємо!
I щиро всім бажаємо:
Здоров'я, щастя, сили на довгі літа.

3. Але де ж наші дівчата?
Їх щось довго нема серед нас.

4. А, напевно наші дівчата,
Марафет наводять в цей час.

5. А взагалі, скажу між нами,
Спізнитись можуть наші дами.

6. Вгамуйтесь, прошу вас, тихіше,
Я чую дівчаток голоси.
Давайте разом їх покличемо:заняття з техніки безпеки: Подорож по книгі "Надзвичайні ситуації"

0

- перевірити знання дітей про використання електричного струму в побуті;
- закріпити знання дітей по дотриманню правил техніки безпеки у природному середовищі. Розвивати логічне мислення, пам'ять, вміння милуватися красою навколишнього світу. Виховувати бережне ставлення до природи.
- закріпити знання дітей про ситуації, які можуть призвести до виникнення небезпеки і знання про те до якої служби можна звернутися в разі певної небезпеки.
- складання розповіді за «Мнемотехнікою»Річний план роботи гуртка "Чарівний папір" (орігамі) дітей старшого дошкільного віку

0

Мета:Знайомити дітей з основними поняттями і базовими формами орігамі; формувати вміння слідувати усним інструкціям; навчати різним прийомам роботи з папером; знайомити дітей з основними геометричними поняттями: коло, квадрат, трикутник, кут, сторона, вершина; формувати культуру праці та удосконалювати трудові навички; сприяти створенню ігрових ситуацій, розширювати комунікативні здібності дітей; збагачувати словник дітей спеціальними термінами; розвивати увагу, пам'ять, логічну та просторову уяви; розвивати дрібну моторику рук та окомір, художній смак, творчі здібності та фантазі дітей; виховВикористання інтерактивних методів навчання в процесі вивчення майбутнім фахівцем курсу «Основи охорони праці»»

0

У статті представлений аналіз умов активізації пізнавальної діяльності на рівні інновацій, що стосуються організації, форм і методів навчання та розглянутий алгоритм впровадження методів інтерактивного навчання в процес вивчення майбутнім фахівцем курсу "Охорона праці".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі