Користувацький вхід

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиМова та професія. Вживання іншомовних слів

0

Презентація допоможе учням легко засвоїти матеріал та вникнути у суть самого питання.Стаття на тему: "Атестація педагогічних працівників"

0

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне званняСучасні теплоізоляційні матеріали для будинку

0

Cформувати в учнів знання про класифікацію сучасних теплоізоляційних матеріалів для утеплення будинку.
Розвивати зацікавленість у застосуванні набутих знань,розвивати аналітичне, критичне і логічне мислення при вирішенні ситуацій, групову роботу, творчість, вміння спостерігати. Пов'язування викладання навчального матеріалу уроку з інтерактивним розумовим розвитком учнів. Використання елементів інтерактивних методів навчання при вирішенні тестів і завдань на відповідному рівні труднощів і в швидкому темпі.Заняття з правового виховання Тема : «В гості до СОНЕЧКА»

0

Заняття з правового виховання
Тема : «В гості до СОНЕЧКА»
Мета: Вчити дітей оперувати поняттям «право». Розширити знання дітей про їхні права. Продовжувати формувати правила поведінки вдома, в ДНЗ. Формувати в дітей моральні уявлення про права людини, вміння оцінювати вчинки. Привернути увагу дітей до власної особистості. Розвивати почуття самоконтролю, розвивати вміння зв’язно, послідовно висловлювати свої думки. Виховувати бажання створювати психологічний комфорт навколо себе, дарувати людям радість спілкування.Засідання сімейного клубу батьків вихованців старшої групи «Родинне сонцеколо» Тема «Маленькі патріоти великої держави»

0

Засідання сімейного клубу батьків вихованців старшої групи «Родинне сонцеколо»
Тема «Маленькі патріоти великої держави»
Мета: Створити ситуації взаємодії та співробітництва. Залучати батьків та дітей до вивчення рідної культури. Формувати патріотичні почуття. Виховувати любов до рідного краю.На допомогу вихователю. Класифікація та серіація геометричних фігур.

0

Класифікація та серіація геометричних фігур.

При класифікації геометричних фігур поєднуються основи загальних ознак в клас чи групу, наприклад: всі чотирикутники, які мають прямі кути, жовті циліндри і т.д.
Класифікація дає можливість дитині поміркувати про те, що лежить в основі схожості чи різниці речей, тому, що йому потрібно зробить висновки про них.Спортивне свято «Козацькому роду – нема переводу!»

0

Спортивне свято
«Козацькому роду – нема переводу!»
Мета: Виховувати усвідомлення дитиною себе як члена дитячого колективу; національної гордості за незалежність до національних традицій. Викликати бажання залишити пам’ять про цю подію в їхньому житті.
Створити дітям святковий піднесений настрій. Викликати бажання показати свої вміння, знання, силу, швидкість у подоланні різних перешкод.
Обладнання:плакати, зображення козацьких символів, козацькі емблеми, українські костюми для хлопчиків і дівчаток, палиці, похвальні дипломи.
ХідТема: Голос води. (інтегроване заняття ознайомлення з природою + малювання)

0

Тема: Голос води.
(інтегроване заняття ознайомлення з природою + малювання)Тема: «Допомога країні Ігроляндії» (Заняття з пошуково – дослідницької діяльності).

0

Тема: «Допомога країні Ігроляндії» (Заняття з пошуково – дослідницької діяльності).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі