Користувацький вхід

Освіта в цілому

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики«Синтез інноваційних та традиційних технологій навчання української мови й літератури як чинник забезпечення дієвості знань в умовах офлайн- та онлайн-навчання»

0

Опис досвіду вчителя української мови і літератури, яка впроваджує різні форми роботи під час онлайн і офлайн навчанняДоповідь "Робота з дітьми ВПО"

0

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року освітній процес в українських школах зазнав нових змін та викликів. На плечі вчителів лягли відповідальність та піклування про емоційну безпеку школярів на уроках. В умовах бойових дій діти є однією з найвразливіших груп. Переміщення, втрата дому, розлука з рідними мають довготривалий вплив на їхній фізичний та психологічний розвиток.Презентація "Прийоми критичного мислення"

0

У презентації висвітлені конкретні прийоми розвитку критичного мислення. Пропонується добірка завдань для розвтику пам`яті, уваги, уяви, образного мислення.Розвивальні ігри та вправи з дітьми, що мають особливі освітні потреби

0

Розвивальні ігри та вправи з дітьми, що мають особливі освітні потребиЯК СТВОРЮВАВСЯ СВІТ Інтегроване заняття з духовно-морального виховання та логіко математичного розвитку для середнього дошкільного віку

0

Мета: дати дітям дошкільного віку поняття про те, що весь світ і людина - це Боже творіння, викликати бажання наслідувати Творця у праці і турботі; виховувати почуття відповідальності перед природою та вдячність Богу, працелюбність, турботливість. Формувати у дітей сенсорно-пізнавальну та математичну компетентності, вчити дітей підбирати палички Кюїзенера потрібного кольору та числового значення за словесною вказівкою дорослого; розвивати дрібну моторику, уяву і творчість.«Методика впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні спеціальних дисциплін .

0

Актуальність статті. Кожна навчальна дисципліна в коледжі потребує окремого особливого підходу до впровадження сучасних методів активного навчання. Значних зусиль та творчого підходу вимагає розробка змісту та форми опорних конспектів, сценаріїв ситуаційно-рольових та ділових ігор, візуального супроводження, допоміжних матеріалів, системи оцінювання тощо.Проєкт на тему: «Веселий Гарбузик»

0

Проєкт на тему: «Веселий Гарбузик»Квест гра «В пошуках горщика Лепрекона»

0

Квест гра «В пошуках горщика Лепрекона»
Мета: вчити використовувати раніше набуті знання для вирішення поставлених задач,спілкуватися мовою жестів, орієнтуватися в просторі по карті, актуалізувати та доповнити уявлення дітей про природу лісу, розвивати мовлення, увагу, пам’ять, координацію рухів, виховувати вміння працювати в команді, та парах, дотримуватися правил гри.Електронний посібник з дисципліни "Ремонт машин і обладнання"

0

Висвітлено виробничі процеси ремонту машин і обладнання ; усунення пошкоджень деталей машин; технологію ремонту автотракторних і комбайнових двигунів, трансмісії і ходової частини тракторів; ремонт сільськогосподарських машин і обладнання тваринницьких ферм; організацію і планування ремонту машин.
Розраховано для студентів спеціальності 208 "Агроінженерія"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі