Користувацький вхід

Освіта в цілому

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиМетодичні рекомендації щодо проведення та оформлення майстер-класів

0

Методичні рекомендації містять визначення терміну «майстер-клас»,загальні вимоги до проведення майстер-класів, рекомендації щодо оформлення та зміста майстер-класів. Рекомендовано для педагогічних працівників.контрольне заняття "Пригоди Маші" середня група

0

Конспект контрольного заняття
(середня група)
«Пригоди Маші»

Вихователь: Ананійчук О.М.

МЕТА:
- Розвивати зв’язне мовлення, вміння складати описові розповіді,
збагачувати словниковий запас. Активізувати зорову увагу, логічне мислення, пам’ять. Формувати вміння діяти свідомо, з відчуттям доцільності зробленого.

- Виховувати навички взаємодопомоги, повагу, ввічливість, доброзичливість, культуру поведінки, пізнавальний інтерес, допитливість, любов до природи та народної творчості.Розробка уроку виробничого навчання з професії "Кухар"

0

Заправні супи: борщі, розробка уроку виробничого навчання з професії "Кухар" містить план уроку та презентацію. Може бути використана в ПТНЗ як майстрами в/н так і учнямиФормування економічного мислення молодших школярів

1

На сьогоднішній день є досить актуальною проблема формування осо-бистості майбутнього громадянина України.
Питання успішного економічного розвитку є одним з найважливіших для нашої держави. Не навчивши дітей мислити і діяти за законами економіки, ми не зуміємо прищепити їм справжню культуру у реальному житті, достаток якого залежить від творчої ініціативи кожного.Участь у Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року -2017"

0

Мій досвід робота за 2012-2017 роки з моїми вихованцями та їхніми батькамиПідсумкове заняття І півріччя молодша група "До ведмедика на день народження"

1

Підсумкове заняття
І Молодша група
Тема: « До ведмедика на день народження»
Мета: 1. Перевірити знання дітей:
- вміння називати свою статеву належність, власне ім’я;
- вміння вживати в мові узагальнюючи слова, класифікувати предмети;
- вміння виділяти характерні властивості компонентів природи (води), їх призначення;
- вміння розрізняти предмети за кольором, розміром;
- вміння використовувати за призначенням предмети в побуті.
2. Активізувати словник дітей.Зварювання в космосі

0

В кінці 50-х років ХХ століття народилася нова галузь людської діяльності - космонавтика. Космонавтика поставила широке коло завдань і перед зварниками: потрібно докорінно переглянути і вдосконалити багато технологічні процеси, створити технологію зварювання спеціальних легких і жароміцних сплавів, розробити і освоїти виготовлення високонадійного автоматизованого зварювального обладнання.Матеріали самоосвіти вчителя фізики, опрацювання Концепції "Нова українська школа”

0

Опрацьовано матеріали Концепції "Нової української школи. Наведено презентацію, оприлюднений текст прийнятої Концепції.На допомогу вчителю ЗВ. Тактична медицина.

0

Підбірка матеріалів до розділу "Тактична медицина". Опис індивдуальної аптечки. Етапи надання дапомоги пораненому.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://xbrd.ru/primenenie/vidy-panelej/paneli-dlja-potolka/ это деревянные панели для потолков. . учеба в США для украинцев

Останні коментарі