Користувацький вхід

Останні публікації

Освіта в цілому

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси загальноосвітньої тематики

Найкращі інтернет-ресурси загальноосвітньої тематикиЗаняття з природи "В гостях у сонечка"

0

«В гостях у сонечка»
Мета: ознайомити дітей з об’єктами Космосу (сонце, хмарки, місяць, зірки); закріпити поняття про колір, форму, розмір, «один – багато», частин доби (день – ніч); продовжувати формувати інтерес до художнього слова; вміння розпізнавати та показувати емоції; розвивати дрібну моторику рук за допомогою пальчикових ігор; розвивати стійку увагу, пам'ять, вміння відповідати на запитання дорослогоРодинне свято "Щаслива родина - щаслива дитина"

0

«Щаслива родина – щаслива дитина»
Мета: закріпити відносини між батьками та дітьми, підвищити статус сім'ї, виховувати взаємоповагу, взаємну підтримку між дорослими та малюками.
допомогти батькам знайти правильні шляхи, засоби методи, прийоми виховання, мову, творчий потенціал сім'ї.Вибір режиму ручного дугового зварювання (методична розробка уроку)

0

Розробка урока "Вибір резжиму ручного дугового зварювання , робочий зошит слухача, презентація.Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом економічного виховання для дітей старшої групи «Реклама супермаркету»

0

Мета:
Дитина в соціумі. Закріплювати уявлення про супермаркет, товари, відділи магазину, рекламу як засіб привернення уваги до товару, який хочуть продати, формувати критичне ставлення до реклами.
Мовлення дитини. Словник. Збагачувати словник словами «супермаркет», «реклама», «покупці», «товар», «бігборд». Зв. м. Спонукати до словесної творчості: самостійно складати рекламу товарів. Граматика. Вправляти у вмінні утворювати прикметники від іменників.Альтернативна енергетика і довкілля (предметний захід з дисципліни «Енергозбереження»)

0

Розробка предметного заходу з дисципліни "Енергозбереження" приуроченого до Дня енергетика на заявлену тему для студентів IV курсу коледжу.Заняття з економічного виховання

0

Конспект заняття з економічного виховання для дітей п'ятого року життя.Семінар-практикум "Використання блоків Золтана Дьєнеша в роботі з дітьми дошкільного віку"

0

Базовим компонентом дошкільної освіти передбачається наявність у старшому дошкільному віці вміння розмірковувати, як одного з важливих педагогічних завдань для розв’язання особистого розвитку в цілому, логіко-математичного зокрема.
Логіка в математичному мисленні має таке саме значення, як граматика у мові. Упродовж багатьох століть логіка і математика розглядались у тісному взаємозв’язку та взаємозалежності – як два щаблі у розвитку однієї науки.Квест "В пошуках сюрпризу від фіксіка Ігрека"

0

Всі діти люблять гратися. Малюки обожнюють пригодницькі книги й фільми, але найбільш їм сподобається стати справжніми учасниками подій. На сьогоднішный день велику увагу освітяни приділяють вирішенню нагальних проблем сучасного освітнього процесу, активізації пізнавальної діяльності дошкільників. Це потребує впровадження нових форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія.Заняття про професії "Різноманітний світ професій"

0

розширювати уявлення дітей про працю людей різних професій; вправляти в умінні закінчувати речення, використовуючи слова і словосполучення, що співвідносяться з певною професією людини; уточнити уявлення про найбільш доступні й необхідні для розвитку їх соціального досвіду види праці дорослих; простежити взаємозалежність у роботі людей різних професій; формувати особистісну мотивацію щодо вибору професії, необхідність виконання своїх трудових обов’язків для отримання потрібного результату;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі