Користувацький вхід

2007/2008

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Розваги за місцем проживання в канікулярний період

0

Відеоматеріал про проведення позакласної роботи в дітьми за місцем проживання в канікулярний період. Позакласні заходи розраховані на учнів початкових класів. Включають в себе різноманітні розваги, ігри, змагання та візити героів мультиплікаційних фільмів.
Розрахований для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, педагогів-організаторів.Бінарний урок з основ здоров’я й англійської мови «Доброзичливість і здоров’я»

0

Мета: формувати в учнів уміння дбати про здоров'я своє та тих людей, що їх оточують, здатність спілкуватися з рідними, друзями, однокласниками, прагнення дбати про їхне здоров'я; виявляти доброзичливість, ввічливість, тактовність, повагу, чесність, порядність; виховувати добрі почуття у дітей: взаємоповагу, співчуття, співпереживання.Літературний вечір "На крилах любові"

0

Сценарій літературного вечора містить уривки для інсценізації із творів зарубіжної літератури, рекомендації щодо його музичного супроводу та естетичного оформлення.Проектна діяльність молодших школярів

0

У посібнику вміщено матеріали про організацію проектної діяльності молодших школярів, наведено приклади навчальних проектів, подано зразки освітніх продуктів.Сімейно-родинне виховання в особистісно орієнтованій системі виховання молодших школярів

0

В посібнику вміщено матеріали, які допоможуть вчителям почат-кових класів організувати роботу з батьками з метою розвитку особи-стості дитини.Розвиток особистості дитини

0

В посібнику вміщено матеріали, які допоможуть вчителям початкових класів обрати оптимальну модель виховної системи класу, спланувати свою діяльність і роботу класного колективу, передбачити форми і методи роботи з класом з метою розвитку особистості дитини. Анкети та тести для вивчення особистості дитини дібрано з дитячих газет та журналів, фахової та методичної літератури.Стаття "Техноекологія"

0

Стаття розкриває нагальні питання екологічного стану довкілля в межах регіону проживання автора та регіону безпосередньо постраждалого від техногенної катастрофи внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС.Презентація на тему «МОЯ УКРАЇНА У СВІТІ ЄДИНА» (Київ - перше місто України)

1

МОЯ УКРАЇНА У СВІТІ ЄДИНА
Київ - перше місто України

У НВК №30 "ЕкоНад" Дніпровського району щорічно відбувається виховна робота у рамках певного проекту. У цих проектах беруть участь вчителі, учні та їх батьки. В рамках проекту під керівництвом учителя учні та їх батьки проводять науково-дослідницьку роботу, шукають партнерів, презентують власні міні-проекти. Підсумком роботи у проекті є виступ, на який запрошуються батьки, вчителі, учні, друзі, партнери і.т.д.Відкритий урок

2

Матеріал містить план-конспект уроку з геометрії в 11 класі на тему: "Конус. Осьовий переріз конуса. Переріз конуса площинами", роздатковий матеріал до уроку, тестові завдання для перевірки теоретичного матеріалу за допомогою програми test, презентацію до уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі