Користувацький вхід

екологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виступу екологічної агітбригади

0

Методична розробка сценарію виступу екологічної агітбригади до Всеукраїнської акції по збереженню первоцвітівСтаття і презентація «Екологічне виховання. Форми і методи роботи бібліотеки»

0

В цій роботі розкрито суть екологічного виховання,його структура та мета.Також висвітлені форми і методи роботи бібліотеки ПТНЗКонцепція екомереж - системний підхід до охорони природи

1

Цифровий ресурс «Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи» містить структурований матеріал до уроку екології (Тема 7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть.Урок 2. Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи), який створено у відповідності з підручником з Екології Царик Л.П.:Підруч. Для 11кл. Загальноосвіт. Навч. Закл. Рівень стандарту, академічний рівень/Л. П. Царик, П. Л. Царик, І. М. Вітенко. – К.: Генеза, 2011.- 96 с.: іл.Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів.

1

Цифровий ресурс «Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів» містить структурований матеріал до уроку екології (Тема 7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть. Урок 1. Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів), який створено у відповідності з підручником з Екології Царик Л.П.:Заповідна справа в Черкаській області

1

Екологія, 11 клас, Тема7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть», практична робота «Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України»
Дана презентація є ілюстрацією практичної роботи учнів у формі екологічного проекту, в ході якого охарактеризовано особливості та значення екологічної мережі Черкащини та розміщено на карті заповідні об’єкти Черкаської області .Проблема зміни ланок колообігу речовин та енергії

1

Презентація до уроку екології "Проблема зміни ланок колообігу речовин та енергії"
Зміст презентації:Його величність ліс

0

Людина - частинка природи.І ми, люди, незалежно від нашого статку є заложниками стану навколишнього середовища. Тому, щоб зберегти планету для майбуття, необхідно було ще вчора замислитися над тим, що буде з нами, якщо ми і надалі будемо варварами в природі.Усе життя у цій краплині. Тож бережи її, дитино!

3

Матеріал може бути використаний для проведення агітаційної природоохоронної роботи як у школі, так і в позашкільних заходахСтаття "Техноекологія"

0

Стаття розкриває нагальні питання екологічного стану довкілля в межах регіону проживання автора та регіону безпосередньо постраждалого від техногенної катастрофи внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС.Дослідження стану якості води у місті

0

Проблема: проблемним залишається питання щодо забезпечення населення України питною водою гарантованої якості як у якісному, так і в кількісному відношенні, раціональне використання природного ресурсу, а також приведення в належний санітарно-технічний стан водопровідних мереж та споруд. Питна вода забезпечує існування людини на планеті, тому досить актуальним є проведення досліджень, які дозволять зіставити ступінь ризику забруднення води побутовими хімічними речовинами з рівнем впливу на стан здоров’я населення, та винайдення способів заощадження природного ресурсу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі