Користувацький вхід

Останні публікації

екологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Земля-наш дім

0

Даний матеріал підійде для учнів середньої ланки при вивченні теми забруднення навколишнього середовища та вплив людини на екологічний коллапсЗемля, де ми живемо

0

Розробка уроку за темою "Природа і погода".
Підтема: Земля, де ми живемоАндрія Первозванного. Раціональне користування водними об’єктами.

0

11 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Сценарій виступу екологічного колективу «Еко» на тему: «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони»

1

Репортаж з районного етапу всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».«Екологічні характеристики альтернативних джерел енергії. Проблеми енергозбереження»

0

Урок з предмету екологія та презентація на 15 слайдів до нього спонукає розглянути головні екологічні проблеми , викликані сучасною електроенергетикою, та впливом на навколишнє середовище; розглянути альтернативні джерела енергії: сонце, вітер, вода; прищеплювати любов до навколишнього середовища, спонукати до збереження енергоресурсів, виховувати любов до природи, довкілля.Сценарій виступу екологічної агітбригади

0

Методична розробка сценарію виступу екологічної агітбригади до Всеукраїнської акції по збереженню первоцвітівСтаття і презентація «Екологічне виховання. Форми і методи роботи бібліотеки»

0

В цій роботі розкрито суть екологічного виховання,його структура та мета.Також висвітлені форми і методи роботи бібліотеки ПТНЗКонцепція екомереж - системний підхід до охорони природи

1

Цифровий ресурс «Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи» містить структурований матеріал до уроку екології (Тема 7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть.Урок 2. Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи), який створено у відповідності з підручником з Екології Царик Л.П.:Підруч. Для 11кл. Загальноосвіт. Навч. Закл. Рівень стандарту, академічний рівень/Л. П. Царик, П. Л. Царик, І. М. Вітенко. – К.: Генеза, 2011.- 96 с.: іл.Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів.

1

Цифровий ресурс «Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів» містить структурований матеріал до уроку екології (Тема 7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть. Урок 1. Біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Основні категорії заповідних об'єктів), який створено у відповідності з підручником з Екології Царик Л.П.:Заповідна справа в Черкаській області

1

Екологія, 11 клас, Тема7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть», практична робота «Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України»
Дана презентація є ілюстрацією практичної роботи учнів у формі екологічного проекту, в ході якого охарактеризовано особливості та значення екологічної мережі Черкащини та розміщено на карті заповідні об’єкти Черкаської області .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі