Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Виховна година

Обмежити пошук фільтруванням:Сім`я – найбільший скарб

1

Поглибити знання дітей про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї — кожен член великої родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду. Виховувати шанобливе ставлення до старших членів сім’їЖиття – це загадка, безцінний скарб (виховна година)

2

Виховна година«Життя-це загадка, безцінний скарб»
Мета:
розкрити значення і цінність життя людини, допомогти зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому;
формувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх;
сприяти формуванню в учнів особистої системи цінностей; виховувати в них людяності, відповідальності, любові до людей, рідної землі; виховувати вміння адекватно реагувати на життєві випробування.Виховна година «Найбільша в житті перемога – це перемога над самим собою»

0

Виховна година була проведена для студентів 2 курсу коледжу.
Тема "Самовиховання" дозволяє проводити таку виховну годину для різних вікових категорій.Андрія Первозванного. Раціональне користування водними об’єктами.

0

11 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Виховна година «Твори Добро, чини Добро, неси Добро…»

1

Конспект – розробка виховної години з морально-етичного виховання для учнів середніх класів може бути використана вихователями спеціальних шкіл для дітей з особливими потребами. Запропоновані матеріали розширюють поняття про доброту, милосердя і красу людської душі, з'ясовують зміст понять «доброта», «милосердя», «співчуття»; виховують поняття гідності,чуйності, доброти, любові до ближнього.Голодомор 1932–1933 років

0

Голодомор 1932–1933 років — массовый, специально организованный властью голод, который привёл к многомиллионным человеческим жертвам в сельской местности на территории Украинской ССР (кроме западных областей, Крыма и Южной Бессарабии, которые тогда не входили в состав СССР) и Кубани, большинство населения которого были украинцы.Сценарій виховного заходу «Уроки мужності. Уроки життя. Несподіваний Андрій Шептицький (1865 – 1944)»

2

Мета: допомогти учням глибше пізнати життя Андрія Шептицького,
з акцентами на його духовний, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності, його ролі для розбудови Української держави;
розкрити багатогранне служіння Митрополита церкві та людям;
сприяти формуванню громадських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України;
розвивати акторські здібності учнів.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.Журавлині проводи.

0

4 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Вступ. Традиції й обряди в житті українців. Методи дослідження природи.

0

Заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі