Користувацький вхід

Виховна година

...

Обмежити пошук фільтруванням:Голодомор 1932–1933 років

0

Голодомор 1932–1933 років — массовый, специально организованный властью голод, который привёл к многомиллионным человеческим жертвам в сельской местности на территории Украинской ССР (кроме западных областей, Крыма и Южной Бессарабии, которые тогда не входили в состав СССР) и Кубани, большинство населения которого были украинцы.Сценарій виховного заходу «Уроки мужності. Уроки життя. Несподіваний Андрій Шептицький (1865 – 1944)»

2

Мета: допомогти учням глибше пізнати життя Андрія Шептицького,
з акцентами на його духовний, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності, його ролі для розбудови Української держави;
розкрити багатогранне служіння Митрополита церкві та людям;
сприяти формуванню громадських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України;
розвивати акторські здібності учнів.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.Журавлині проводи.

0

4 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Вступ. Традиції й обряди в житті українців. Методи дослідження природи.

0

Заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Виховна година «Пам'яті Всеволода Нестайка»

0

В.З.Нестайко - улюблений дитячий письменник. Його твори із захопленням читають молодші школярі.
Матеріали виховного заходу доцільно використовувати на уроках позакласного читання, виховних годинах, уроках фізкультури (гра "Гуси").Виховний захід «Подорож квітучою Україною»

1

Виховний захід для учнів початкової школи "Заочна подорож квітучою Україною"Виховний захід «Хто знаходиться поряд з тобою?»

0

Виховний захід розрахований для учнів початкових класів. Розробка заходу містить в собі цікаві завдання на співпрацю, повагу один до одного, дружбу.«Все, все покинуть, до тебе полинуть» Інтимна лірика Лесі Українки

0

Актуальність і цілеспрямованість теми бібліотечного заходу полягає в тому,щоб поглибити знання учнів творчої спадщини Лесі Українки, розвити в учнів акторські здібності, навички виразного читання, виховати в учнів бажання творити добро, кохати, довести до свідомості учнів, що добро й кохання чиняться безкорисливо.Виховний захід з історії «Подорож до Семи чудес світу»

0

Подорож до Семи чудес світу
Вчит. Сьогодні ми з вами будемо говорити про наш дивний світ, про величезну творчу силу людини, про вічність природи і. звичайно, про нас з вами, творців життя. Ми будемо говорити про чудеса. Що оточують нас. Ми здійснемо подорож до різних країн світу і помандруємо видатними місцями давнини, що були створені руками предків. Тож розміщуйтесь зручніше у своїх крісла, ми вирушаємо.
(слайд корабель, Сім чудес світу).
Вед. І. Добрий день, шановні пасажири. Мене звати …

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі