Користувацький вхід

В Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година "Людина починається з добра"

0

Виховна година "Людина починається з добра" підготовлена для учнів 1-2 класів. Метою заняття є сформувати у дітей моральні чесноти, навички культурної поведінки, добропорядність, почуття милосердя, дружелюбності, взаємодопомоги. Запропоновані вправи та завдання сприяють розвитку мовлення, творчого мислення, уміння висловлювати та відстоювати власну позицію. Захід спрямований на виховання почуття чуйності, доброти, любові.Виховна година "Людина починається з добра"

0

Виховна година "Людина починається з добра" підготовлена для учнів 1-2 класів. Метою заняття є сформувати у дітей моральні чесноти, навички культурної поведінки, добропорядність, почуття милосердя, дружелюбності, взаємодопомоги. Запропоновані вправи та завдання сприяють розвитку мовлення, творчого мислення, уміння висловлювати та відстоювати власну позицію. Захід спрямований на виховання почуття чуйності, доброти, любові.Виховна година «Найбільша в житті перемога – це перемога над самим собою»

0

Виховна година була проведена для студентів 2 курсу коледжу.
Тема "Самовиховання" дозволяє проводити таку виховну годину для різних вікових категорій.Виховання добрай толерантності на уроках української літератури

1

У посібнику вміщено цикл проектів для роботи з учнями 6 класів на уроках
української літератури. Подані проектні роботи репрезентують
інтерактивні технології та нестандартні прийоми, методику особистісно-
зорієнтованого навчання, формування та розвиток літературно-художніх
компетенцій учнів.Презентація "Праця - найвеличніша краса".

0

ЛЮДИНА І ПРАЦЯ – ОСЬ БАТЬКО І МАТИ ІСТИНИ. ПРАЦЯ СТАНЕ ПОТРЕБОЮ ЛИШЕ ТОДІ,КОЛИ ПЕРЕД ЛЮДИНОЮ ВІДКРИЄТЬСЯ РАДІСТЬ ПРАЦІ.«ЛЮБОВ ДО ПРАЦІ НЕ ВИТЯГНЕШ ІЗ КИШЕНІ І НЕ ПОКЛАДЕШ ДО РУК МАЛЕНЬКІЙ ЛЮДИНІ. ЦЕ СКАРБ, ЯКИЙ ТРЕБА ДОБУВАТИ ПРАЦЕЮ І ТІЛЬКИ ПРАЦЕЮ.» В. Сухомлинський.Урок літературного читання 3 клас

0

Урок літературного читання направлений на розширення і поглиблення знань учнів про творчість В.Сухомлинського та славетної художниці К.Білокур, вчить аналізувати прочитане, висловлювати свої почуття; виховує любов до прекрасного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі