Користувацький вхід

Останні публікації

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:перший урок у 3 класі

0

Підготовка да першого уроку - це дуже відповідальний крок. Цей урок повинен бути цікавим і корисним. Саме він відкриває скарбничку знань на певний клас.А розмова на уроці повина йти про нашу Батьківщину. Україна для всіх дітей найкраща в світі.Це урок-подорож Україною. Мета уроку: формувати ключові компетентності:
 Уміння вчитися: виробляти вміння в учнів планувати свою роботу, правильно розподіляти час, доводити поставлене завдання до кінця.Флешмоб" Ми - обираємо здоров'я"

Здоровий спосіб життя – одна з найактуальніших тем сьогодення. Я, Євтушенко Тетяна Михайлівна, працюючи на посаді педагога-організатора в Комунальній установі Сумська спеціалізована школа № 17 міста Суми, на одному із засідань Ради старшокласників запропонувала учням обговорити як цікаво та корисно для свого здоров’я провести найдовшу шкільну перерву. В ході дискусії старшокласники дійшли думки про необхідність проведення флешмобу «Ми – за здоровий спосіб життя!». У першому флешмобі (14 листопада 2018 року) взяли участь 18 осіб. Уже через тиждень до нього було залучено 40 учнів.Відеопрезентація: Михайло Глінка " Арагонська хота"

0

Відеопрезентація про симфонічний твір М. Глінки " Арагонська хота"ДУХОВНО-МОРАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ОСОБИСТОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ УКРАЇНИ

0

У статті висвітлено питання щодо реформування системи виховання у сучасному освітньому просторі, яке пов’язується з ідеєю повернення до головного принципу педагогіки – пріоритету цінностей духовно-морального виховання над матеріально-економічними. Бо виховання – це, перш за все, передання наступним поколінням традиційної духовної ієрархії цінностей, завдяки яким засвоюються найкращі досягнення вітчизняної культури.Позаурочна робота класного керівника. Тренінгове завдання «Відкрий в собі лідера»

0

Стати для учня ДРУГОМ - це правильно, результативно та сучасно.
Намагаюсь брати на себе відповідальність у виявленні і вирішенні педагогічних проблем, намагаюсь обігнати себе вчорашню та заглянути в майбутнє. Бачу дитину не тільки такою, якою вона є, а й якою може стати за сприятливих для її розвитку умов, вмію вселити в кожну дитину віру у власні сили.Розробка уроку з алгебри для 8 класу «Квадратні рівняння»

1

Урок з алгебри "Методи розв'язування квадратних рівнянь. Підготовка до розв'язування рівнянь вищих степенів" для 8 класу.Сугестивний урок «Подорож планетою звуків та явищ»

1

НЕСТАНДАРТНИЙ УРОК ЗА СУГЕСТИВНОЮ МЕТОДИКОЮ ПАЛЬЧЕВСЬКОГО, АДАПТОВАНИЙ ДО УРОКУ ПРИРОДОЗНАВСТВА З МЕТОЮ ЗАЦІКАВЛЕННЯ УЧНІВ ДО ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ У НЕЗВИЧНІЙ ФОРМІ.Інтегрований урок (література, мистецтво, російська мова) за темою: «Гений и злодейство – две вещи несовместные?» (По «маленькой трагедии» А.С. Пушкина «Моцарт и Сальери»)

0

Інтегрований урок з таких предметів: література, мистецтво, музика, російська мова, котрий може бути використаний як відкритий. Урок з позакласного читання, котрий розширює рамки сприйняття традиційного навчального процесу.Розробка уроку з теми «Електромагнітне поле»

0

Ще не народилася людина, яка б сказала: “Я знаю про магніт все ”. Питання, чому магніт притягує, завжди буде хвилювати людей і народжувати прагнення до нових знань і нових відкриттів.
Методична розробк уроку «Електрична і магнітна взаємодії»урок з німецької мови за темою "Мій вільний час" для учнів 6-х класів

0

Сегодняшный мир не может замыкаться в рамках одной страны, поэтому наши ученики должны быть готовы для работы зарубежом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі