Обмежити пошук фільтруванням:
Матерали уроку створюють умови для Навчання комунікативної компетентності через читання та розповідання. В розробці застосовані принципи методики сторітелінгу. Цей метод дозволяє проводити урок ефективно, впливаючи на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача. Уроки англійської стають цікавими та легкими для сприйняття.
Відеопрезентація до уроку "Medicine and Technology". Відео містить лексику до Lesson 4 "Medicine and Technology" до Unit 5 підручника з англійської мови для 11класу М.Нерсисян. У відео є слово, малюнок та вимова диктора.
Відео, яке допоможе учням в засвоєнні фразових дієслів, словосполучень, фразеологізмів до Unit 5 "Health and Environment".(підручник для 11 класу, М. Нерсисян). Відео вміщує фразу, переклад, пояснення на аглійській мові, вимова диктора, малюнок.
Відео, яке допоможе учням в засвоєнні лексики Unit 5 "Health and Environment".(підручник для 11 класу, М. Нерсисян). Відео вміщує слово, переклад, пояснення на аглійській мові, вимова диктора, малюнок. Word Bank налічує 40 слів та словосполучень.
Відеопрезентація "Вистояли - переможемо!"
Відеопрезентація до річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Для проведення виховних заходів з учнями 5-11 класів.
Урок 42. У чому полягають особливості грибів
А сьогодні на уроці повивчаємо гриби. Дізнаємося багато цікавого про них. Будемо знати, які їстівні, а які - ні. Також проведемо цікаве STEM-дослідження. І взагалі буде круто!. Дивіться до кінця. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).
Урок 41. Досліджуємо опору й рух тварин і рослин
Сьогодні на уроці дізнаємося про те, як і чому рухаються тварини і рослини. Проведемо два цікавих STEM-дослідження. Дізнаєтесь і побачите багато цікавого. Дивіться до кінця. Давайте навчатися разом.
За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).
Прищепити учням бережливе ставлення до хліба; ознайомити з історією виникнення хліба, народними звичаями нашого краю; розвивати вміння робити висновки з прослуханого, прочитаного; виховувати повагу до людей праці.
Формувати у дітей уявлення про шкільне життя, відчуття себе повноправним членом великої шкільної родини; поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; викликати позитивні емоції від зустрічі зі школою; розвивати пізнавальні інтереси, бажання вчитися; сприяти згуртуванню дитячого колективу, виховувати почуття відповідальності; розширювати кругозір учнів; розвивати увагу, монологічне мовлення виховувати патріотичні почуття, повагу до школи та її працівників.
Урок 47. Правила представлення результатів проєкту
Сьогодні будемо вчитися правилам представлення результатів свого проєкту. Показати свою роботу іншим теж потрібно уміти. А в житті вам таке доведеться робити не раз. Дивіться до кінця і вчіться.
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).