Користувацький вхід

Останні публікації

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:мастер клас , ранкова зустріч

1

Майстер – клас
Ранкова зустріч «Здрастуй, друг!»

Так, як це було 26 лютого, а це був третій день Маслині-Ласунка, то і я хочу привітати всіх зі святом і подарувати всім солодощі.Spiel-quiz " Wissen ist Macht "

0

Гра-вікторина " Знання-сила ".Змагання між учнями 6-х класів на кращого знавця німецької мови.Презентація до інтегрованого уроку

0

Тема урока: Действия с многозначными числами. Закрепление.
Путешествие по Солнечной системе
Интеграция с предметом: природоведением
Цели:
Обучающая: закреплять вычислительные навыки с многозначными числами, закреплять умение решать задачи, производить действия с именованными числами
Развивающая: способствовать развитию логического мышления, развивать познавательный интерес к окружающему миру
Воспитательная: расширять знания учащихся о вкладе русских людей в освоение космоса, воспитывать чувство гордости за свою странуРозробка бінарного уроку для учнів з особливими освітніми потребами з предмета «Квітникарство» (спецтехнологія) та виробничого навчання «Способи вегетативного розмноження рослин»

0

Бінарний урок для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами в професіонально технічному училищі, професія флорист, квітникар, озеленювач.Інтегрований урок з історії та української літератури

0

Урок розроблено у формі заочної мандрівки з використанням ІКТ.
Мета: поглибити знання учнів про козацтво, Запорозьку Січ, розвивати пам'ять, логічне мислення, творчу уяву;виховати почуття гордості за героїчне минуле нашого народу.Урок дає можливість ознайомити учнів із життям і військовою майстерністю козаків, із прислів'ями та приказками про козацтво.Сценарій виховного заходу «Чужа війна»

0

Ознайомити старшокласників з особливостями Афганської війни 1979-1989 рр., вшанувати пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів, виховувати негативне ставлення до війни як способу розв’язання політичних конфліктів.виховна година

0

Розробка вмховного тематичного заходу. Мета - виховувати в учнів патріотизм, любов до рідної землі, розширювати і поглиблювати знання про патріотизм, формувати шанобливе ставлення до героїв-патріотів України.Матеріали до уроку з географії та біології «Географія поширення вірусів» (презентація)

0

Матеріали до уроку з географії та біології
Презентація на тему: Географія поширення вірусівКонспект уроку 3 клас "Будова рослини. Рослини-живі організми. Дерева,кущі,трав'янисті рослини. Якими бувають дерева,кущі,трав'янисті рослини."

0

Тема: Будова рослини. Рослини – живі організми. Дерева, кущі, трав’янисті рослини.
Якими бувають дерева, кущі, трав’янисті рослини.
Мета: розширити та поглибити знання про значення рослин у природі та цінність для людей, сформувати загальні уявлення про будову рослин та якими вони бувають. Розкрити особливості дерев, кущів, трав’янистих рослин. Здійснити контроль і корекцію знань, визначити рівень освітніх компетентностей.Генріх Гейне. Поезія «Задзвени із глибини…»

0

Розробка уроку "Генріх Гейне. Поезія «Задзвени із глибини…» ( 5 клас). Втілення краси весняної природи у вірші". Запропонований матеріал можна використовувати на вступному уроці вивчення життя і творчості німецького поета Генріха Гейне у розділі "Природа і людина" .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі