Користувацький вхід

Останні публікації

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:" Від гармонії кольорів, до душі дитини" здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії семінар - практикум для педагогів

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Позакласний захід «Прощавай, перший клас»

0

Зміст цього позакласного заходу, розрахований на 2 класи з російською та українською мовами навчання.Урок-дослідження на тему:"Машини та механізми для обробки м*яса та риби.Дослідження ринку сучасного устаткування для м*ясо-рибних цехів."

0

Цей урок-дослідження доцільно використовувати для узагальнення і підсумовування знань з теми:"Машини та механізми для обробки м*яса та риби.Дослідження ринку сучасного устаткування для м*ясо-рибних цехів"Виховний захід "Свято зустрічі птахів"

0

Виховний захід "Свято зустічі птахів" проводиться з метою узагальнення та систематизації знань вихованців про перелітних птахів, виховує любов до рідної природи, зокрема до птахів, бажання їм допомагати.Урок англійської мови "There is no bad weather" в 5 класі за підручником А.Несвіт

0

Публікація містить план-конспект уроку англійської мови в 5 класі та презентацію до нього. Конспект розрахований надати допомогу вчителям англійської мови закладів загальної середньої освіти, студентам ВНЗ.Запали свічку пам'яті

0

Виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодомору "Запали свічу пам'яті"План - конспект уроку образотворчого мистецтва у 1 класі на тему: "Балет – казка. Грим акторів. Створення образів казкових гномів".

0

План-конспект на заявлену тему, мета якого вчити розрізняти види мистецтва, вирізняти види мистецької діяльності, які поліпшують настрій, описувати свої емоції від сприймання мистецьких творів, визначати гаму творів мистецтва та учнівських робіт, формувати вміння користуватися художніми засобами та матеріалами, розвивати творчі здібності, придумувати образи та виражати задумане знайомими засобами художньої виразності, презентувати результати власної творчості.План - конспект уроку образотворчого мистецтва у 1 класі на тему: "Мандри Країною Мистецтв. Цирк. Циркова афіша. Створення аплікації веселого циркового клоуна".

0

План-констпект на заявлену тему, мета якого вчити розрізняти види мистецтва, формувати вміння користуватися художніми засобами та матеріалами, дотримуватися правил техніки безпеки, розвивати творчі здібності учнів, придумувати образи та виражати задумане знайомими засобами художньої виразності, описувати свої емоції від сприймання мистецьких творів, презентувати результати власної творчості, вербально описувати свій творчий задум.Урок пам’яті жертв Голодомору(1932-1933рр..)

0

ознайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні.
Розвивати бажання більше дізнаватися про минуле України, мислення,
зв’язне мовлення.
Виховувати прагнення зберігати в пам’яті історїю українського народу.Вода – загадкова і могутня (узагальнюючий урок)

0

Узагальнюючий урок про фізичні властивості води, про значення, роль і вплив води на людей та все живе на Землі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі