Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з екології для дітей старшого дошкільного віку "Лабораторія відкриттів"

0

Заняття з екології спрямоване на дослідницькому підході пізнати основні властивості води: прозора, рідка, без кольору, без запаху, розчиняє деякі речовини та сприяти створенню теоретичної бази для інтелектуального розвитку дошкільнят. Уточнити уявлення дітей про те, що вода дуже важлива для всіх живих істот, без неї не можуть жити рослини, тварини, людина (людям вода потрібна для їжі, пиття, для миття тіла, предметів, які є в приміщенні).«Школа етикету. Мовний етикет » до Міжнародного дня толерантності

0

Виховний захід розроблено згідно річного плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік, з метою відзначення Дня толерантності, сприяння інформованості здобівачів освіти про зміст європейської цінності – толерантності, збільшення кількості людей, які її поділяють, удосконалення рівня розуміння терміну «толерантність» в школі, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції.Посібник ''My grammar guide"

0

Перехід на дистанційне навчання, зумовлений пандемією, став неочікуваним та доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу. Питання розвитку дистанційної освіти набуло неабиякої актуальності.
Так як змішаний навчальний процес, за якого поєднуються дистанційна та очна форми, стрімко розвивається виникла необхідність створення електронного навчального контенту.Дитяче розвиваюче відео до Дня вишиванки.

0

Дитяче розвиваюче відео, для дітей шкільного віку. Для перегляду дітьми, батьками.У короткому відео до Дня вишиванки нагадуються основіні факти про українську вишиванку.Ремонт гальмівної системи автомобіля ВАЗ-2108

0

cУ гальмівних системах легкових автомобілів найбільш поширенні фрикційні гальмівні механізми, принцип дії яких грунтується на силах тертя обертових деталей об не обертові. За формою обертової деталі колісні гальмові механізмиподіляються на барабанні і дискові. Ці гальмівні приводи є гідростатичними, в яких передача енергії здійснюється за допомогою тиску рідини. У гідравлічний привід включений вакуумний підсилювач і двоконтурний регулятор тиску задніх гальм. Перший знижує зусилля на гальмовій педалі, другий підвищує безпеку рушу автомобіля.Урок-проєкт з предмета «Я досліджую світ» на тему: «Без води немає життя» (3 клас)

0

План-конспект уроку-проєкту на заявлену тему, мета якого закріпити знання учнів про значення води, її дивовижні властивості та три стани, навчати робити розчини, досліди, сформувати уявлення про кругообіг води в природі, розкрити значення поняття "вода-мандрівниця", удосконалювати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки у природі на основі власних спостережень, формувати уявлення про цінність та значення води у житті людини, розвивати навички роботи в групах, залучати учнів до пошуку цікавої інформації.Методична розробка уроку англійської мови з застосуванням технологій коучингу Тема уроку: «Природні катаклізми».

0

Методична розробка уроку англійської мови з застосуванням технологій коучингуПрезентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в. Текст- розповідь"

0

Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в Текст- розповідь". Буде корисна для проведення уроку.Урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Урок-конференція «Вода в природі»

0

Урок-конференція має на меті закріпити і збагатити знання дітей про одну з основних складових природи – воду; формувати уявлення про три стани води та умови їх взаємоперетворення; про кругообіг води в природі; властивості розчиняти деякі речовини; досліджувати властивості; розвивати вміння аналізувати природні явища, робити висновки; активізувати знання про необхідність дбайливого ставлення до природи, про взаємозв’язки між діяльністю людини і життям природи; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі з участю людини; вчити дітей розуміти, що кожна краплина води є дор

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі