Користувацький вхід

Відеоматеріали

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураМетодична розробка заняття з української літератури «Олександр Довженко. Кіноповість «Зачарована Десна»»

1

Методична розробка заняття з української літератури, що містить різноманітні форми і методи роботи: "асоціативний кущ", мозковий штурм, літературний диктант, метод проетків. Кожний етап заняття аналізується та оцінюється.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.Домашні улюбленці

0

Проект "Домашні улюбленці". Мета - формувати в учнів переконання та активну життєву позицію в галузі охорони навколишнього середовища шляхом опрацювання інформації про домашніх тварин , їх різноманітність і середовище існування; показати жорстокість людей до тваринного світу, щоб виховати почуття відповідальності за домашніх улюбленців.Буктрейлер до збірки І.Я.Франка "Зів'яле листя"

1

У буктрейлері використано пісню "Човен" на слова І.Я.Франка, яку виконує гурт "Один в каноє"Буктрейлер до повісті І.Я.Франка "Основи суспільності"

1

Буктрейлер виконано на обласний фестиваль "Шукай краси, добра шукай!", присвячений 160-річчю І.Я.ФранкаФольклорні балади про Робін Гуда.

0

Урок - екскурсія до Англії, під час якої учні знайомляться з історичними передумовами появи балад про Робін Гуда, закріплюють поняття "балада", "народний епос". Діти віртуально відвідують середньовічні замки, музей мадам Тюссо, де оживають герої балад і розповідають про себе.Види вечірок (розвиток навичок аудіювання). Розваги. (розвиток навичок говоріння).5 клас

0

навчальна: увести й активізувати новий лексичний матеріал за темою уроку; продовжувати формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні здібності учнів; тренувати учнів у написанні запрошення на вечірку; практикувати учнів у письмі; вчити учнів складати розповідь про власний вільний час та вільний час своєї сім’ї; повторити теперішній простий час, продовжувати збагачувати словниковий запас учнів;Имя числительное как часть речи

0

Урок по теме «Имя числительное как часть речи» (5 класс) знакомит учащихся с грамматическими категориями, значением, синтаксической функцией имени числительного. Ученики должны научиться отличать числительные от других частей речи. Кроме того, урок несет большую смысловую нагрузку: посвящается Победе в Великой Отечественной войне. На уроке предусматривалось развитее устной и письменной речи учащихся, орфографических, грамматических и пунктуационных навыков. Вопросы по лексике языка помогли формированию и развитию коммуникативных компетентностей школьников.Сценарій проведення свята хліба в середній школі «Вклонімося хлібу – він святий»

2

Сценарій проведення свята хліба в середній школі. Мета якого розширити знання дітей про шлях хліба з поля до столу; прищепити учням бережливе ставлення до хліба.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
тротуарная плитка брусчатка формы.

Останні коментарі