Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Чи може бути світ прекрасним без музичного мистецтва урок №25

0

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ МУЗИКИ: танець плюс пісня
Тема. Пісенність як особливість музики, проникнутої співучістю, мелодійніс¬тю, але не обов’язково призначеної для співу. В гостях у пісні. Українська народна пісня »Подоляночка» — слухання. П.Чайковський «Камаринська»(з «Дитячого альбому»).Російська бариня та білоруська бульба – слухання та сприймання творів. Слова Платона Воронька, музика Ірини Кириліної «У кожного свій музичний інструмент» — розучування естонської народної пісні.Стати справжнім майстром спілкування - обов'язок кожного педагога

0

Використовуючи метод ейдос конспекту складено методичні рекомендації, як стати справжнім майстром спілкуванняВикористання між предметних зв'язків у викладанні фізики (методична розробка)

0

Використання між предметних зв'язків на уроках фізики та технології столярних робіт.Відео-презентація "Катерина Білокур"

0

Відео-презентація створена про життя і творчість видатної художниці ХХ століття Катерини Василівни Білокур. ЇЇ неповторна манера написання картин полонила її сучасників і вражає любителів мистецтва і в наш час. Самоучка з раннього дитинства своєю наполегливою працею створила шедеври, якими захоплюється весь світ.Хімічний квест "У пошуках цікавого"

0

Методична розробка сприяє розвитку ключових компетентностей під час проведення уроків хімії та позакласних заходів, містить план проведення тижня хімії, приклади хімічної вікторини, кросворди, інформаційний матеріал для проведення інтегрованого хімічного квесту з використанням міжпредметних зв'язків з біології та географії. Може бути використана як узагальнюючий урок під час вивчення теми “Природні джерела вуглеводнів”.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.фільм для захисту на олімпіаді

0

Відео фільм для захисту на обласній олімпіаді з трудового навчання м.Запоріжжя 23-24 лютого 2019 року.Заняття "Людина під дощем"

0

Заняття "Людина під дощем" для дітей середньої школи та педагогічних працівниківЕнергозбереження. Почни з себе!

0

Розробка уроку з елементами тренінгу в рамках тижня енергозбереження.
Даний захід дозволить привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії та енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; мотивувати учнів до збереження ресурсів та енергії.Українська народна казка "Колобок" (буктрейлер)

0

Заохочує учнів до читання казки ,розвиває логічне та критичне мислення,увагу,пам'ять.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі