Користувацький вхід

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Інтерактивний кейс: «Мова – наша зброя»

0

На сучасному етапі становлення Української
держави, який розпочався після Революції гідності, коли
фактично триває війна з Росією, велику увагу потрібно
приділяти вихованню в молоді почуття патріотизму,
формуванню в них української ідентичності та активної
громадянської позиції.Відеоурок "Досліджуємо електризацію тіл"

0

Відеоурок "Досліджуємо електризацію тіл"
На уроці поговоримо про електрику. Дізнаєтесь, що таке електризація, заряди і де в житті ми з цим зустрічаємось. Буде цікаво! Давайте навчатися разом.За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Відеоурок "Що називають матеріалами та як їх виготовляють"

0

Відеоурок "Що називають матеріалами та як їх виготовляють"
На уроці ви дізнаєтесь про природні і штучні матеріали, якими користуються люди. Ознайомитесь з їх властивостями і застосуванням. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Розробка уроку на тему " We're Ukrainian. We're proud of it!"

0

Метою уроку є вивчення та закріплення лексики за темами " countries and nationalities"," food", " clothes",виховання любові та патріотизму, розвиток навичок діалогічного мовлення.Відеоурок "З чого складаються і де використовуються розчини"

0

Відеоурок "З чого складаються і де використовуються розчини"
На уроці ви дізнаєтесь про те, що таке розчини і розчинники, та де їх використовують люди для своїх потреб. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Позакласний захід на тему "Halloween school party"

0

Розробка позакласного заходу спрямована на закріплення лексики за темою "Halloween " та ознайомленням з традиціями його святкування.The world of professions. I would like to be… План-конспект уроку 9 клас.

0

Урок активізації лексичного матеріалу з теми «Професії».
Активізувати вживання вивчених лексичних одиниць за темою “Working life”, навички монологічного мовлення на рівні речення з опорою на ключові слова та на рівні мікровисловлювання, аргументувати свої висловлювання, вести дискусію. Практикувати учнів у зв’язних непідготовлених висловлюваннях за даною темою.Дистанційний курс з теми Іменник

1

Анотація дистанційного курсу
Тема Іменник
Мета Удосконалювати та поширювати знання учнів про іменник як частину мови;

розпізнавати в тексті і самостійно добирати іменники, ставити до них питання ;

назви істот і неістот; власні і загальні назви; визначати рід, число; розпізнавати

іменники, які називають ознаки і дії; іменники, які вживаються тільки в однині або

тільки у множині; доречно вживати іменники у власному мовленні. Навчати вживати

прийменники і закінчення для зв’язку слів у реченні. Поширювати і активізуватиД/гра для фонетико-фонематичного розвитку "Що звучить?" (музичні інструменти)

0

Гра на розвиток фонетико-фонематичного мовлення.
Прослухай звуки і вгадай який музичий інструмент звучить.Відеоурок "Дослідження «Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія і призначення»"

0

Відеоурок "Дослідження «Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія і призначення»"
Презентація відеоуроку подається з метою – виконати дослідження історій винаходів людства, які зробили наше життя більш комфортним і зручнішим; навчити проводити цікаві дослідження разом з учителем, розвивати вміння аналізувати прочитане і почуте, уміння знаходити інформацію в інтернеті і працювати в групі. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі