Користувацький вхід

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Відеоурок "Змінні в циклах з лічильником в Scratch 3"

0

Відеоурок "Змінні в циклах з лічильником в Scratch 3"
Будемо створювати проєкти, де використовуватимемо змінні в циклах з лічильником. Побачите цікаві приклади і демонстрацію їх виконання нашим котиком. Давайте навчатися разом. До підручника «Інформатика 6 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).Відеоурок "Як влаштована і функціонує нервова система людини"

0

Відеоурок "Як влаштована і функціонує нервова система людини"
На уроці ви дізнаєтесь, що відбувається з організмом людини, коли вона росте і розвивається. Такі зміни відбуваються зараз і з тобою. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Води суходолу.Річка:річкова система, басейн річки, річкова долина. Найдовші, найбільші за площею басейни й найповноводніші річки світу.

1

Тема уроку: Води суходолу.Річка:річкова система, басейн річки, річкова долина. Найдовші, найбільші за площею басейни й найповноводніші річки світу. Конспект уроку містить запитання спрямовані на повторення попередньо вивченої теми, перелік ключових понять обов’язкових для засвоєння, посилання на відео-матеріалВідеоурок "Введення числових і текстових даних у клітинки таблиці"

0

Відеоурок "Введення числових і текстових даних у клітинки таблиці"

На уроці будемо вчитися правильно вводити числові і текстові дані к клітинки електронної таблиці.Навчимося уводити формули для розрахунків, правильно їх використовувати в таблицях Excel. Давайте навчатися разом. До підручника «Інформатика 6 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).Відеоурок "Гіпотеза. Перевірка гіпотези з використанням моделі"

0

Відеоурок "Гіпотеза. Перевірка гіпотези з використанням моделі"
На уроці ви дізнаєтесь, що таке гіпотези і як вони з'являються у людей.
Розберетесь, навіщо та як гіпотези підтверджують чи спростовують.
Вивчите, як проводити дослідження з використанням мо­делей. Давайте навчатися разом. До підручника «Інформатика 6 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).Відеоурок "Поняття моделі. Види моделей. Інформаційні і математичні моделі"

0

Відеоурок "Поняття моделі. Види моделей. Інформаційні і математичні моделі"
На уроці дізнаєтесь, що таке моделі, які бувають моделі і для чого їх створюють. Розповім, де доцільно створювати моделі і що таке інформаційна модель. Давайте навчатися разом! До підручника «Інформатика 6 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).Відеоурок "Дізнаємося про освоєння космосу"

0

Відеоурок "Дізнаємося про освоєння космосу"
На уроці ви дізнаєтесь, як люди вивчають та освоюють космос. Про перших космонавтів і космічні апарати. Побачите, хто з людей побував на Місяці. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Методична рекомендація шодо використання українського фольклору у виховній роботі ДНЗ

0

Шановні, колеги, мої вітання! Пропоную до Вашої уваги методична рекомендацію шодо використання українського фольклору у виховній роботі ДНЗ.Презентація до уроку у 6 класі (НУШ) по темі "Wann feiern wir?"

0

Презентація до уроку у 6 класі (НУШ) по темі "Wann feiern wir?".
у даній презентації використані дигітальні технології,відео та аудіозаписи.Дизайн музичного оформлення онлайн-вітання дітей з новорічним святом

0

Шановні, колеги, мої вітання!

Пропоную до Вашої уваги приклад використання реквізиту при оформленні дизайну онлайн-вітання дітей з новорічним святом

Для реквізиту були використані побутові речі разом з елементами прикрас до свят під час проведення заходів у ДНЗ.

Автор: музичний керiвник Шаталова Марина.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі