Користувацький вхід

Останні публікації

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Урок 22. Сторінки текстового документа та їх форматування

0
tytulka-22.jpg

Урок 22. Сторінки текстового документа та їх форматування
А тепер поговоримо про сторінки текстового документа, їх властивості і параметри. Навчимося форматувати сторінки документа.
Це цікаво і зовсім нескладно. Вперед...
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"

0
hvyli.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"
Давайте вчитися розв'язувати задачі про механічні коливання і хвилі.
Покажу рішення п'яти різних задач про хвилі, детально все поясню і покажу. Ви теж такі задачі зможете розв'язувати без проблем. Давайте навчатися разом!Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"

0
zgoryannya-tytul.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"
Будемо вчитися розв'язувати задачі про кількість теплоти при згорянні палива. Я покажу рішення п'яти різних за складністю задач, все детвльно поясню. І такі задачі не будуть для вас проблемою. Давайте навчатися разом!Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Відео-журнал "Козацькі наминайки"

0

З нагоди проведення тижня професій сфери харчових технологій керівники та здобувачі освіти групи №36 Державного навчального закладу "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" розробили відео-журнал "Козацькі наминайки". Цей відео-журнал включає в себе: історичні довідки про харчові вподобання козаків у минулому, інтервю з пердової про кулінарні вподобання сучасних воїнів, приготування аутентичних козацьких страв здобувачами освіти групи №36, приготування страв військовослужбовцями ЗСУ та ін.Відео-журнал «Козацькі наминайки»

З нагоди проведення тижня професій сфери харчових технологій керівники та здобувачі освіти групи №36 Державного навчального закладу "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" розробили відео-журнал "Козацькі наминайки". Цей відео-журнал включає в себе: історичні довідки про харчові вподобання козаків у минулому, інтервю з пердової про кулінарні вподобання сучасних воїнів, приготування аутентичних козацьких страв здобувачами освіти групи №36, приготування страв військовослужбовцями ЗСУ та ін.Благодійна патріотична фотосесія «Ми вільні! Ми гідні! Ми - Україна!» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи! Україна понад усе!

0

КЗ «Гімназія №4». Благодійна патріотична фотосесія «Ми вільні! Ми гідні! Ми - Україна!» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи!
Україна понад усе!Конспект уроку " Внутрішня будова Землі"

0

Розробка конспекту уроку з географії для 6 класу на тему: "Внутрішня будова Землі"Урок 34. Вимоги до комп’ютерної презентації та етапи її створення

0
tytulka-34.jpg

Урок 34. Вимоги до комп’ютерної презентації та етапи її створення
Сьогодні розберемося, як правильно створювати комп'ютерну прекзентацію. Які вимоги є до її оформлення і з яких етапів складається її створення.
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).Урок 33. Комп’ютерна презентація, її об’єкти. Види слайдів.

0
tytulka-33.jpg

Урок 33. Комп’ютерна презентація, її об’єкти. Види слайдів.
Будемо знайомитись із презентаціями і програмою для створення презентацій. Вивчимо, які в ній є об'єкти і які бувають види стайдів.
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі