Користувацький вхід

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Японський театр

0

Урок "Японський театр" ознайомить учнів із особливостями та основними елементами художньо-образної мови театрального мистецтва Японії, історією розвитку театрів Но та кабукі.Перший урок УКРАЇНА НА КАРТІ ЄВРОПИ

1

Перший урок в першому класі 2017/2018 навчального року "УКРАЇНА НА КАРТІ ЄВРОПИ"Цикл уроків на тему: «Повість временних літ» — найдавніший літопис нашого народу»

0

З метою поглиблення відомостей про українознавство розповісти про історичну і літературну пам’ятку «Повість временного літ», допомогти
учням зрозуміти значення давнього літописання для нащадків,Повторення про іменник, як частину мови. Урок-гра "Поле чудес"

0

Цей урок дає змогу в ігровий спосіб узагальнити та поглибити знання учнів про число, рід, відмінок іменників.
А також виховувати любов до рідної мови, розвивати зв’язне мовлення, вміння класифікувати і виділяти основні ознакицієї частини мови.Виховний захід «Чи є майбутнє в України?»

0

Алкоголізм - це і соціальне зло, яке веде не тільки до деградації особистості, але і до розпаду родин і до злочинів. Ми самі у відповідальності за свій організм, самі вибираємо, що нам пити і їсти. Ніхто не заставляє купувати той чи інший продукт. Вам вибирати чому вірити, а чому ні, що споживати, а від чого відмовитися. Але якщо не зупинитися зараз, то потім буде пізно! Тільки не говоріть опісля що ви не «були в курсі»… Адже це ВАШЕ власне життя!
А ми вибираємо ЖИТТЯ
Алкоголю – ніУкраїнські наспіви линуть світом

0

Розробка уроку з музичного мистецтва дає змогу вчителю розповісти учням про національні особливості музики різних народів, навчити збагачувати їхній музичний та загальний кругозір, слуховий досвід.Сценарій свята до тижня європейських мов

2

Сценарій свята англійської абетки для учнів 2 класів,
мета якого - закріпити та застосувати вміння та навики учнів із вивчених тем; повторити вивчені літери англійського алфавіту та вірші на ці літери; активізувати в мові ЛО; розвивати навички зв’язного усного мовлення, увагу, пам’ять і творче мислення дітейРозробка уроку з образотворчого мистецтва «Будова та особливості оформлення книги. Книжкові ілюстрації»

0

План-конспект уроку з образотворчого мистецтва в 7 класі. Може бути використанний при проведенні підсумкового заняття.Корекційно-розвивальна програма «Соціалізація дитини в умовах центру»

0

Корекційно-розвивальна програма "Соціалізація дітей в умовах центру"

Мета: спрямувати роботу на попередження можливого неблагополуччя в соціальному розвитку дитини.Виховний захід "День Землі"

0

Виховний захід "День Землі" спрямований на виховання у присутніх (дорослих і дітей ) бережного і дбайливого ставлення до оточуючого світу. Матеріал свята закликає бути гарними господарями своєї планети, цінувати її і оберігати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
тротуарная плитка брусчатка формы.

Останні коментарі