Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Healthy Lifestyle"

0

Мета:активізувати у мовленні учнів лексику з теми,використовувати в мові граматичні структури “You should…”, “ You shouldn’t …”;
сприяти формуванню позитивного відношення до ведення здорового способу життя.Презентація "London Sightseeing Tour"

0

Презентація - виртуальна подорож до Лондону. Мета: ознайомити учнів з цікавими місцями міста. Використовувати при вивчені теми "Велика Британія. Лондон."Створення зображень з геометричних фігур

0

Конспект уроку з теми "Створення зображень з геометричних фігур" з уроку інформатика для 3го класу при роботі зі старим PaintРозробка уроку для 6 класу "Food we like"

0

конспект уроку за темою "Food we like" для 6 класуУрок навчання грамоти «Узагальнення вивченого в добукварний період. Звук [а], позначення його буквами Аа. Вірш В. Каменчук «Вересень»»

0

Конспект підсумкового уроку з навчання грамоти добукварного періоду та ознайомлення з літерою А. Завдання даного конспекту можна застосовувати до підручника будь-якого автора, змінюючи лише їх зміст. Важливою характерною ознакою розробки є інтегрований підхід та міжпредметні зв'язки. Додайте звичайному уроку невеличкий сюжет - і тоді, досить складні на перший погляд завдання, стануть посильними та відповідними віковим особливостям дитини.Відеоролик "Цікаві факти про українську мову"

0

Дане відео може бути використане під час проведення Тижня української мови та літератури.Наша мова посідає друге місце у світі за милозвучністю після італійської та третє - за лексикою, фонетикою після французької та перської.Відеоролик "Маріуполь. Тут варто жити"

0

Дане відео знайомить глядача з історією та сучасністю Маріуполя. Місто, в якому варто жити, вчитись та працювати, бо воно є форпостом, металургом та портом!Моральні цінності героїв роману "Острів скарбів" Р.Л.Стівенсона

0

Тема: Моральні цінності героїв роману Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів».
Мета:узагальнити матеріал за романом, вчити та розрізняти щирість і лицемірство на прикладах з роману; вдосконалювати навички аналітичної роботи з текстом; виховувати повагу до загальнолюдських моральних цінностей.
Обладнання: ілюстрації до роману Стівенсона, буктрейлер, текст роману, слайд-шоу, доповіді.
Тип уроку: узагальнення знань, вмінь, навичок.
Як дорослим стану-
побуваю в тих краях.
Де росте в траві густій
Пальма з віттям золотим
Там де бігали бізони і в гостях у Робінзона
Р. Л. Стівенсон (Слайд1).Сценарій до Дня захисту людей з особливими потребами «Не втрачай надію»

0

Ознайомити учнів з міжнародними стандартами прав людини, Конвенції прав дитини;усвідомлення життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; сприяти розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечити потребу у спілкуванні з хворими ровесниками.Конспект уроку з теми "Література рідного краю. Поезія Наталії Погребняк" Вінниччина

0

Конспект уроку "Я з народу, що Даждьбогом дише… Усвідомлення автором приналежності до народу, який має глибоке історичне коріння й будує щасливе майбутнє"рекомендований для вивчення в школі теми "Література рідного краю"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі