Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка уроку англійської мови з застосуванням технологій коучингу Тема уроку: «Природні катаклізми».

0

Методична розробка уроку англійської мови з застосуванням технологій коучингуПрезентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в. Текст- розповідь"

0

Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в Текст- розповідь". Буде корисна для проведення уроку.Урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Урок-конференція «Вода в природі»

0

Урок-конференція має на меті закріпити і збагатити знання дітей про одну з основних складових природи – воду; формувати уявлення про три стани води та умови їх взаємоперетворення; про кругообіг води в природі; властивості розчиняти деякі речовини; досліджувати властивості; розвивати вміння аналізувати природні явища, робити висновки; активізувати знання про необхідність дбайливого ставлення до природи, про взаємозв’язки між діяльністю людини і життям природи; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі з участю людини; вчити дітей розуміти, що кожна краплина води є дорЕкскурсія в природу «Водойми рідного краю»

0

Урок у формі екскурсії допоможе сформувати в учнів поняття про штучні та природні водні об’єкти; розширити знання про джерела та річки, їх будову, значення водойм для життя всіх живих організмів; уточнити і доповнити уявлення дітей про водойми рідного краю; розглянути причини забруднення водойм; ознайомити із заходами їх охорони від забруднення; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі, дбайливого ставлення до багатств рідного краю, екологічну культуру.
Урок-екскурсія «Водойми рідного краю» рекомендований для використання учителями початкових класів.Спостерігаємо за домашніми улюбленцями

0

Конспект уроку "Я досліджую світ"створений за програмою Савченко О. Я. в умовах дистанційного навчання для учнів 1 класу НУШ. До конспекту додаються посилання для самоперевірки та самоосвіти з різних інтернет - ресурсів та додатки для доповнення та удосконалення конспекту уроку.Конспект уроку 6 клас Шкільні правила

1

Конспект уроку англійської мови 6 клас загально освітнього закладу тема Шкільні правилаМузичний фільм "Мамині обійми"

0

Музичний фільм
Цих вихідних Україна святкує День Матері. Ми щиро вітаємо усіх Мам з цим чудовим днем! Бажаємо любові, здоров'я та радості! Наша збірка фільмів сьогодні саме про них - невтомних та все розуміючих мам!
Калейдоскоп подій, які відбуваються на День Матері та об'єднують долі різних людей однією червоною лінією: бути мамою важко, але любов допомагає долати будь-які суперечки та труднощі!Скрінкаст "Створення перехресного запиту в Access 2007"

0

Скрінкаст "Створення перехресного запиту в Access 2007" можна використовувати на уроках інформктики при вивченні баз даних, зокрема при вивченні перехресних запитів".Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения"

0

Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения" вчить дітей сприймати й розуміти почуття та настрій віршів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі