Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Спостерігаємо за домашніми улюбленцями

0

Конспект уроку "Я досліджую світ"створений за програмою Савченко О. Я. в умовах дистанційного навчання для учнів 1 класу НУШ. До конспекту додаються посилання для самоперевірки та самоосвіти з різних інтернет - ресурсів та додатки для доповнення та удосконалення конспекту уроку.Конспект уроку 6 клас Шкільні правила

1

Конспект уроку англійської мови 6 клас загально освітнього закладу тема Шкільні правилаМузичний фільм "Мамині обійми"

0

Музичний фільм
Цих вихідних Україна святкує День Матері. Ми щиро вітаємо усіх Мам з цим чудовим днем! Бажаємо любові, здоров'я та радості! Наша збірка фільмів сьогодні саме про них - невтомних та все розуміючих мам!
Калейдоскоп подій, які відбуваються на День Матері та об'єднують долі різних людей однією червоною лінією: бути мамою важко, але любов допомагає долати будь-які суперечки та труднощі!Скрінкаст "Створення перехресного запиту в Access 2007"

0

Скрінкаст "Створення перехресного запиту в Access 2007" можна використовувати на уроках інформктики при вивченні баз даних, зокрема при вивченні перехресних запитів".Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения"

0

Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения" вчить дітей сприймати й розуміти почуття та настрій віршів.конспект уроку з літературного читання в 3 класі "Позакласне читання. Легенди про калину "

0

Урок з літературного читання в 3 класі на тему "Позакласне читання. Легенди про калину" містить в собі такі інтерактифні форми роботи, як "вузлики", "словесна аналогія", "кубування" тощо. До конспекту додається презентація та аудіо запис пісні Н. Май «Червона калина».Острів "Скарбів"

0

Сценарий урока посвященный Всемирному Дню здоровья.
Тип урока: Сюжетно-ролевой.

Инвентарь и оборудование: детские костюмы для персонажей из сказки, фрукты, овощи и кубики для эстафет, лейки для танца.

Тема урока: Здоровье и питание. Интерактивная форма обучения детей начальной и средней школ

Цель урока: Рассказать и показать о формировании правильной осанке, профилактике сколиоза, витаминах и здоровом правильном питании.
Приобщить как можно больше детей к здоровому образу жизни и занятиям спорта.Калейдоскоп здоров’я «Комп’ютер і "мобілка"– не тільки друзі»

0

Сьогодення не уявляється без телевізора, мобільного телефону, комп’ютерної техніки. Людство увійшло у 21 століття з нескінченними проблемами. Одна з них стосується нових технологій: чи не замінить комп’ютер і мобільний телефон живе спілкування? Чому чимала частина молоді віддає перевагу комп’ютеру і мобільному, а не книзі, рухливим іграм чи спілкуванню з друзями.Тому даний захід формує уявлення учнів про шкоду надмірного захоплення мобільними телефонами та комп’ютером та розвиває уміння правильно користуватися даними приладами.Досвід роботи"Мотивація до успіху шляхом формування культури рухів у вихованців гуртка "естетичної гімнастики"

0

Інноваційність даного підходу до вирішення проблеми полягає в узагальненні і презентації саме ефективних форм, методів, засобів, прийомів створення ситуації успіху на заняттях естетичної гімнастики як основи для формування мотивації до навчання. Колосальний творчий потенціал ховається в кожній дитині, якщо знайти спосіб запалити цей заряд, вивільнити його енергію, перетворити на ланцюгову реакцію, де просочене гарячим почуттям слово педагога народжує зусилля, зусилля народжують діюмастер клас , ранкова зустріч

1

Майстер – клас
Ранкова зустріч «Здрастуй, друг!»

Так, як це було 26 лютого, а це був третій день Маслині-Ласунка, то і я хочу привітати всіх зі святом і подарувати всім солодощі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі