Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Ходить гарбуз по городу» (укр. народна пісня). «Хліб» Т. Коломієць

0

Урок літературного читання в 3 класі на тему "«Ходить гарбуз по городу» (укр. народна пісня). «Хліб» Т. Коломієць"Bank Accounts, E-Banking, Cybercrimes in Banking

0

Матеріал до уроку в 11 класі за елективним курсом «Бізнес» ( англ.мова)
Тема уроку “Bank Accounts, E-Banking, Cybercrimes in Banking”

«Перевернутий урок»

Суть стратегії «перевернутого класу» полягає в тому, щоб перенести подачу теоретичного матеріалу за межі класної кімнати, що дає змогу виділити більше часу на уроці для розвитку важливих в сучасному світі навичок - ведення дискусії, критичного мислення і створення власних проектів.Презентація «Послуги в мережі Інтернет»

0

«Інтернет несе читачу тонни сміття і крупинки золотого піску, тому вибрати найцікавіше стає досить потрібним талантом»
Марта КетроЗаняття із психології для 5 класу «Увага як психічний процес. Види уваги та її властивості. Вправи на розвиток уваги»

0

Жоден психологічний процес не може проходити цілеспрямовано й продуктивно, якщо людина не зосередить своєї уваги на тому, що вона сприймає чи що вона робить. Увага, як і будь-який інший психічний процес, відіграє велику роль у житті молодших підлітків, оскільки сприяє сприйняттю та засвоєнню ними програмового матеріалу на належному рівні.
Дане заняття спрямоване на ознайомлення учнів із психічним процесом -- увагою, його видами та властивостями, а запропоновані вправи та завдання допоможуть перевірити увагу школярів.Інтелектуальна гра з історії України для 10 – 11 класів «Україна від А до Я»

0

Розробка містить цікавий матеріал до інтелектуальної гри для старшокласників: "Україна від "А" до "Я". Цей позакласний захід дозволяє повторити матеріал, що вивчався на уроках, сприяє формуванню ціннісного ставлення до історичних постатей України, вихованню патріотизму.Інтегрований урок ( англійська мова + математика ) Презентація на тему "Додавання і віднімання чисел 0,1,2.

0

Інтегрований урок ( математика + англійська ) для 1 - го класу. Презентація на тему :"Додавання і віднімання чисел 0,1,2".Духовний скарб українських свят ( Свято Спаса)

0

Знайомлячись зі святами, звичаями і обрядами народного календаря, дошкільники проймаються глибокими патріотичними почуттями, життєстверджуючим оптимізмом, почуттям господаря рідної землі. При цьому вони успішно оволодівають трудовими уміннями і навичками, народною мораллю, естетикою, побутовою культурою, нормами поведінки.Духовний скарб українських свят (Жниварська обрядовість)

0

Знайомлячись зі святами, звичаями і обрядами народного календаря, дошкільники проймаються глибокими патріотичними почуттями, життєстверджуючим оптимізмом, почуттям господаря рідної землі. При цьому вони успішно оволодівають трудовими уміннями і навичками, народною мораллю, естетикою, побутовою культурою, нормами поведінки.Духовний скарб українських свят ( Свято Івана Купала)

0

Знайомлячись зі святами, звичаями і обрядами народного календаря, дошкільники проймаються глибокими патріотичними почуттями, життєстверджуючим оптимізмом, почуттям господаря рідної землі. При цьому вони успішно оволодівають трудовими уміннями і навичками, народною мораллю, естетикою, побутовою культурою, нормами поведінкиДуховний скарб українських свят ( Свято Трійці)

0

Підібраний матеріал у доступній формі знайомить дітей із народними святами літнього календарно-обрядового циклу.
Знайомлячись зі святами, звичаями і обрядами народного календаря, дошкільники проймаються глибокими патріотичними почуттями, життєстверджуючим оптимізмом, почуттям господаря рідної землі. При цьому вони успішно оволодівають трудовими уміннями і навичками, народною мораллю, естетикою, побутовою культурою, нормами поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
тротуарная плитка брусчатка формы.

Останні коментарі