Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:бібліотечний захід "ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ"

0

Добре кажуть, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього! І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається землі своїм минулим. Саме тому ми повинні знати історію. А історія наша полита кров’ю і сльозами. Однією з найстрашніших її сторінок є бій під Крутами.Конспект першого уроку "УКРАЇНУ ЧАРІВНУ Я ЩИРО ЛЮБЛЮ"

0

Конспект 1 уроку для 3-го класу
Тема: УКРАЇНУ ЧАРІВНУ Я ЩИРО ЛЮБЛЮ
Мета: Поглибити знання учнів про нашу державу - Україну, продовжити ознайомлення учнів з національними і державними символами, формувати національну свідомість; розвивати пізнавальний інтерес; сприяти вихованню почуття любові до рідного краю.
Обладнання: Символи України, карта України, плакати, таблиці, мультимедійні матеріали (відеокліпи, записи пісень про Україну).Земля - наш спільний дім.

0

Тема: Земля – наш спільний дім!
Цілі: розширити уявлення дітей про взаємозв'язки у природі, про способи збереження і надання допомоги природі; ознайомити з фактами знищення природи в Росії; сприяти формуванню позитивної моральної оцінки таких якостей особистості, як екологічна культура, екологічна грамотність; пробуджувати у дітей прагнення до здорового способу життя, бажання брати участь у природоохоронних заходах.Морально-етичні проблеми в повісті О. Кобилянської «В неділю рано зілля копала».

0

Конспект уроку з використанням інтерактивних технологій. Урок з позакласного читання дозволяє поглибити знання творчості Ольги Кобилянської.Майстер-клас з презентацією «SWOT-аналіз як метод інноваційного навчання»

0

Матеріали майстер-класу дають можливість ознайомитися з технологією використання SWOT-аналізу, можливостями його застосування у навчанні та інших сферах діяльності.Дівчатка і хлопчики – різні, але рівні.

1

Розглядається зміст і сутність гендерної рівності як складової загального принципу рівності."Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазайнує"

0

СЦЕНАРІЙ виступу екологічної агітбригади
"Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазяйнує."

Мета: поглибити й узагальнити знання учнів про навколишнє середовище; ознайомити із заходами зі збереження водойм, ґрунтів, повітря від забруднення; розвивати в учня екологічне мислення, культуру; формувати в них почуття обов’язку та відповідальності за стан довкілля, навички самостійного набуття знань.Випускний бал в 4 класі

0

Цей матеріал можна використати під час проведення випускного свята в 4 класі. Свято супроводжується презентацією.

Випускний бал у 4 класі
«Прощавай, початкова школо!»
(Звучить музика 01)
Ведуча: Весняний день – прозорий, голубий,
Навколо пахне ніжним цвітом,
Під вікнами, розквітли тополі,
І весело сміються жваві діти.
Душа чутлива, мов ота отрута,
До барв весняних, запахів та звуків –
Так може чарувати лиш весна
Після холодних місяців розлуки.
Ведучий: Роки, роки!
Невпинні, невблаганні,
Вони пливуть рікою в небуття,
В безодні тихо тонуть і зникають…Чи може бути світ прекрасним без музичного мистецтва. Музика мого народу (розробка уроку)

0

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ МУЗИКИ: танець плюс пісня
Тема. Пісенність як особливість музики, проникнутої співучістю, мелодійніс¬тю, але не обов’язково призначеної для співу. В гостях у пісні. Українська народна пісня »Подоляночка» — слухання. П.Чайковський «Камаринська»(з «Дитячого альбому»).Російська бариня та білоруська бульба – слухання та сприймання творів. Слова Платона Воронька, музика Ірини Кириліної «У кожного свій музичний інструмент» — розучування естонської народної пісні.Стати справжнім майстром спілкування - обов'язок кожного педагога

0

Використовуючи метод ейдос конспекту складено методичні рекомендації, як стати справжнім майстром спілкування

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі