Користувацький вхід

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку інформатики 2 клас "Графічний редактор"

0

Тема. Графічний редактор. Інструменти графічного редактора та їх налаштування.
Мета роботи: формувати поняття графічного редактора та його інструментами; ознайомити з інтерфейсом графічного редактора; формувати вміння працювати з елементами інтерфейсу програми;
розвивати інформаційно-цифрову компетентність, навички роботи за компютером, уміння вчитися,логічне мислення;
виховувати любов до рідної країни та її традицій.
Програмне забезпечення: Paint.Урок 5. Додаткові модулі в Python.

0
urok-5-tytul.jpg

Урок 5. Додаткові модулі в Python.
Сьогодні ми дізнаємося про додакові модулі, які можна підключати до програми. Вивчимо декілька команд з двох модулів. Ви побачите приклади використання цих команд і результати їх виконання. із детальним поясненням і аналізом помилок. Програмуйте - це просто.Урок 4. Створення програм на обчислення в Python.

0
urok-4-tytul.jpg

Урок 4. Створення програм на обчислення в Python.
Сьогодні ми будемо програмувати. Ви побачите приклад створення трьох різних програм з детальним поясненням, аналізом помилок та результатами виконання. Самі здивуєтесь, як же це просто.Урок 3. Введення і виведення даних в Python.

0
urok-3-tytul.jpg

Урок 3. Введення і виведення даних в Python.
На цьомц уроці навчимося створювати програми з обчисленнями даних. Ви зможете вводити дані у програму і виводити результати на екрам. Подивіться відео до кінця і ви зрозумієте, що програмувати не так вже і складно.Урок 2. Величини в Python. Математичні дії.

0
urok-2-tytul.jpg

Урок 2. Величини в Python. Математичні дії.
Сьогодні ви дізнаєтесь про величини та їх типи. Навчитесь правильно описувати типи величин в мові програмування Python. Дізнаєтесь про команду присвоювання і про запис різних математичних дій при створення програм. в Python.Урок 1. Встановлення Python та його інтерфейс.

0
urok-1-tytul.jpg

Урок 1. Встановлення Python та його інтерфейс.
Сьогодні навчимося скачувати та інсталювати мову програмування Python на ваш комп'ютер. Також будемо встановлювати середовище для комфортної роботи з Python, яке називається Thonny.Social networks in the life of teenagers

0

Розробка уроку спрямована на розвиток навичок аудіювання з теми "Соціальні мережі у житті підлітків" . Під час заняття учні будуть створювати сенкани про соц.мережі та виконувати ряд завдань на тренування та закріплення вживання пасивного стану модальних дієслів. Учні переглянуть ролик про роль соц.мереж та виконають ряд завдань на розвиток креативного та критичного мислення, навичок роботи у команді та групах, толерантного ведення дискусії та виховання навичок медіаграмотності та кібербезпеки.Урок ритміки та лікувальної фізкультури "Завітаємо на балет"

0

Тема № 2: «В гості до казки».
Тема уроку: «Завітаємо на балет!»
Мета і завдання:
• Узагальнити знання, уміння та навички, отримані протягом I семестру;
• Поглибити розвиток рухових навичок;
• Вдосконалити ритміко-танцювальні і пластичні навички;
• Вчити передавати в русі характер музики;
• Розвивати координацію рухів, відчуття ритму і такту, темпів музики,
гнучкість і пластичність, увагу, пам’ять, творчу виразність та уяву.
• Розвивати музично-ритмічний слух, м’язову пам’ять;
• Виховувати зосередженість в процесі сприйняття різних динамічних
і темпових змін в музиці;Формування українського кіномистецтва шляхом поєднання компонентів кіноідустрії.

0

Допоміжні матеріали вчителям мистецтва для 9 класу на тему "Українське кіно"Форма у творі. Ліплення з пластиліну фігурки лева чи іншого африканського звіра.

1

Конспект уроку для 3-го класу на тему "Форма у творі. Ліплення з пластиліну фігурки лева чи іншого африканського звіра". Конспект розроблений за підручником Людмили Кондратової.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі