Користувацький вхід

Відеоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід КВК "Українському роду - нема переводу"

0

Виховний захід присвячений до свята "Українського козацтва". Захід проводився між двома командами 4 класів.Узагальнення і систематизація знань, вмінь і навичок учнів за темою „Чотирикутники. Паралелограми.”

0

урок з геометрії:Узагальнення і систематизація знань, вмінь і навичок учнів за темою „Чотирикутники. Паралелограми.” пов'язаний з відзначенням Дня захисника України та українського козацтва.Методичний семінар-практикум «Впровадження інновацій в навчально-виховний процес закладу освіти»

0

Сьогодні освіта – постала перед альтернативою, або зробити відчайдушний , рішучий стрибок на підніжку останнього вагона потягу, що прямує в новий світ високих технологій та інноваційного розвитку, або залишитися на пероні науково-технологічної відсталості.Буктрейлер до поезії-пісні "Журба" Л.І.Глібова

0

Чернігівщина,місто Седнів, альтанка з видом на річку Снов. Ця місцина надихнула Л.Глібова на створення безсмертних рядків поезії "Стоїть гора високая..." У буктрейлері пісню виконує Квітка Цісик. 1859 рік - зрада коханої дружини Параскеви та смерть семирічної дочки Лідочки вилилися в елегійні рядки "Журби".Земля. Зміна пір року.

1

Урок на тему "Земля. Зміна пір року", природознавство, 2 класВітер - рух повітря

1

Урок-технологія на тему "Вітер - рух повітря", природознавство, 2 класурок з предмету "Мистецтво" за темою "До вершини майстерності"

0

Даний урок призначений для розвитку мистецьких здібностей, загальнокультурних компетентностей, вміння працювати в групах.Інтерактивний лист з народознавства «Українська хата»

0

Ця робота допоможе при проведенні тижня української мови та літератури,народознавчих уроків,всім,у кого в серці УкраїнаКомбінований урок з інформатики й англійської мови для 3 класу «Різдвяні вітальні листівки»

0

План-конспект комбинованого уроку Інформатика-англійська мова
для учнів 3 – го класу Гімназії 257 створення різдвяних вітальних
карток ( Снristmas Cards ) з використанням інформаційних засобів .Урок літературного читання, 4 клас

1

Урок літературного читання у 4 класі. Тема: Дума про Кия та його славний рід. Б. Чалий, О. Пархоменко

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі