Користувацький вхід

Відеоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід "День Землі"

0

Виховний захід "День Землі" спрямований на виховання у присутніх (дорослих і дітей ) бережного і дбайливого ставлення до оточуючого світу. Матеріал свята закликає бути гарними господарями своєї планети, цінувати її і оберігати.Тема: «Что такое лес» по Ю. Дмитриеву ( 3кл.)

0

Тема: «Что такое лес» по Ю. Дмитриеву ( 3кл.)
Цели урока:
• познакомить детей с творчеством писателя Ю. Дмитриева;
• учить вдумчивому чтению;
• развитие речи, мышления, любознательности;
• развитие познавательной активности, расширение кругозора;
• воспитание потребности, любви к чтению;
• воспитание любви к родной природе.Вікторина-тренінг «Українська родина – основа правової держави»

1

Цікава вікторина-тренінг із викристанням відомостей із правознавства, можна використати під час тижня права у школі.Літній мовний табір 2017

1
Літній мовний табір 2017
thumb_i_2.jpg


Сценарій засідання клубу "Пам'ять"

0

І через чверть століття афганська тематика не втрачає своєї актуальності. З кожним роком все рідшають ряди воїнів - афганців, зменшується кількість тих, від кого з перших вуст ми можемо почути про жахіття тієї війни. Тому при першій нагоді проводимо зустрічі, які, крім історичної значущості, сприяють патріотичному вихованню учнів, пропаганді здорового способу життя, що є дуже важливим завданням сьогоднішньої школи.Живи как мы(виховна година за здоровий спосіб життя)

0

Материал для проведения классного часа, урока "Основы здоровья", для беседы с родителями о вредных привычках. Содержит отрывки из художественных произведений, видеоролики, статистические данные.«Ходить гарбуз по городу» (укр. народна пісня). «Хліб» Т. Коломієць

0

Урок літературного читання в 3 класі на тему "«Ходить гарбуз по городу» (укр. народна пісня). «Хліб» Т. Коломієць"Bank Accounts, E-Banking, Cybercrimes in Banking

0

Матеріал до уроку в 11 класі за елективним курсом «Бізнес» ( англ.мова)
Тема уроку “Bank Accounts, E-Banking, Cybercrimes in Banking”

«Перевернутий урок»

Суть стратегії «перевернутого класу» полягає в тому, щоб перенести подачу теоретичного матеріалу за межі класної кімнати, що дає змогу виділити більше часу на уроці для розвитку важливих в сучасному світі навичок - ведення дискусії, критичного мислення і створення власних проектів.Презентація «Послуги в мережі Інтернет»

0

«Інтернет несе читачу тонни сміття і крупинки золотого піску, тому вибрати найцікавіше стає досить потрібним талантом»
Марта КетроЗаняття із психології для 5 класу «Увага як психічний процес. Види уваги та її властивості. Вправи на розвиток уваги»

0

Жоден психологічний процес не може проходити цілеспрямовано й продуктивно, якщо людина не зосередить своєї уваги на тому, що вона сприймає чи що вона робить. Увага, як і будь-який інший психічний процес, відіграє велику роль у житті молодших підлітків, оскільки сприяє сприйняттю та засвоєнню ними програмового матеріалу на належному рівні.
Дане заняття спрямоване на ознайомлення учнів із психічним процесом -- увагою, його видами та властивостями, а запропоновані вправи та завдання допоможуть перевірити увагу школярів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
тротуарная плитка брусчатка формы.

Останні коментарі