Користувацький вхід

Останні публікації

Генріх Гейне

Обмежити пошук фільтруванням:Літературний диктант "Життя та творчий шлях Г. Гайне"

0

Літературний диктант по темі : Життя та творчий шлях Г. Гайне Літературний диктант по темі : Збірка поезій «Книга пісень» Г. Гайне
Установлення відповідностей між поетичним рядком і назвою твору
за творчістю Г. Гайне(за варіантами)Генріх Гейне. Поезія «Задзвени із глибини…»

0

Розробка уроку "Генріх Гейне. Поезія «Задзвени із глибини…» ( 5 клас). Втілення краси весняної природи у вірші". Запропонований матеріал можна використовувати на вступному уроці вивчення життя і творчості німецького поета Генріха Гейне у розділі "Природа і людина" .Літературний диктант. "Життя і творчіть Генріха Гейне"

0

Літературний диктант розроблено длясамостійної роботи на уроці з метою перевірки знань учнів з теми "Життя і творчість Генріха Гейне"Система уроків з розділу "Природа і людина"

0

Посібник для учителів зарубіжної літератури, який містить систему уроків на тему "Природа і людина"Літературний диктант

0

Літературний диктант з теми "Біографія Генріха Гейне" (9 клас)допоможе перевірити знання учнів з теми.Тестові завдання. Біографія й творчість Генріха Гейне

0

Тестові завдання допоможуть перевірити знання учнями 9 класу біогрфії та творчості Генріха Гейне.Урок-проект Романтизм. Генріх Гейне "Книга пісень"

0

Урок-проект Романтизм.Генріх Гейне "Книга пісень"

0

Презентація до уроку на тему "Генріх Гейне "Книга пісень" у 9-му класі. У презентації висвітлені основні періоди творчості Гейне.Методична розробка уроку "Любов - першооснова життя. Вираження в поезіях Генріха Гейне долі поета вигнанця, його нерозділеного кохання"

0

Методична розробка уроку "Любов - першооснова життя. Вираження в поезіях Генріха Гейне долі поета вигнанця, його нерозділеного кохання" підготовлена з урахуванням сучасних вимог до уроку з використанням інтерактивних методів навчання.Бінарний урок. Німецька мова, світова література. Тема: "«Генріх Гейне – німецький поет-романтик. "Книга пісень” – видатне явище німецького романтизму»

1

Дана розробка уроку відповідає вимогам чинної програми, може бути викориснана в 11 класі на уроці німецької мови при вивченні теми "Г.Гейне. Культура Німеччини" та у 9 класі на уроці світової літератури при вивченні творчості Г. Гейне.Мета даного уроку дати можливісь учням вивчити твір мовою оригіналу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі