Користувацький вхід

Останні публікації

Ігри, квести

Обмежити пошук фільтруванням:Гра "Цікава Австралія"

0

Гра "Цікаві Австралія" може бути використана на уроці англійської мови,а також як додатковий матеріал після уроків.Розважально-пізнавальна гра "Подож до Англії" 4 клас

0

Розважально-пізнавальна гра "Подорож до Англії"юТаку гру можна проводити з учнями 4 класу в кінці року або в кінці чверті.Навчальна гра в освітньому просторі НУШ

0

Навчальна гра в організації освітнього простору як комплексного освітнього ресурсу,що забезпечує компетентнісне навчання (спілкування державною мовою), розвиток та становлення особистості молодшого школяра НУШ.Ребуси з предмету "Електротехніка"

0

Збірник ребусів з предмета "Електротехніка" у вигляді інтерактивної презентації. За потреби, слова можна легко замінити на інші. Збірник виготовлено з метою зацікавлення здобувачів освіти до вивчення предмету "Електротехніка", перевірки їх інтелектуального розвитку, розвитку мислення та пізнавальних інтересів.Сценарій заходу «Be Happy, Stay Healthy» в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day)

1

Для привітання гостей можна обрати побажання «Be Happy, Stay Healthy»
в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) на день відкритих дверей у вашому закладі освіти.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) в Україні та світі.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.Дидактичний посібник «Колесо чудес»

0
Дидактичний посібник «Колесо чудес»

Мета:

вчити дітей класифікації предметів: впізнавати і називати зображені предмети, знаходити однакові за змістом, розміром, кольором. Розвивати зорове сприйняття, мовне спілкування, пам’ять, образне мислення, увагу. Виховувати вміння гратися настільними іграми, дотримувати правил гри.


Заняття – гра для старшої групи з використанням паличок Кюізенера та блоків Дьенеша.

0
Заняття – гра для старшої групи з використанням паличок Кюізенера та блоків Дьенеша.

Тема: Пошук зашифрованого коду.
Програмовий зміст:
 Вчити дітей розуміти поставлене завдання та самостійно його вирішувати.
 Тренувати дітей у кількісному та порядковому рахунку, вміння конструювати, знаходити смужки в сумі рівні; закріпити склад чисел в межах 8.
 Розвивати уміння мислити, міркувати, аналізувати,


Квіз "New Year and Christmas"

0

Квіз на тему "New Year and Christmas" для учнів 6 класуДидактичні ігри з використанням народних казок для дітей старшого дошкільного віку.

0

Дидактичні ігри з використанням народних казок
для дітей старшої групи.

ДИДАКТИЧНА ГРА «РОЗКАЖИ КАЗКУ»
Мета: формувати вміння переказувати знайому казку послідовно і виразно; розвивати вміння розташовувати в правильній послідовності картинки, розвивати увагу, посидючість, мислення, пам'ять, дрібну моторику; формувати вміння орієнтуватися в просторі; виховувати любов до казки.
Матеріал: картон, кольоровий папір, картинки героїв казки, прищіпки, двосторонній скотч.
Для гри додаються ігрові поля до казок «Теремок», «Колобок», «Ріпка»,Мультімедійна презентація з біологї на тему "Подорож до країни рослин"

0

Мультімедійна презентація з біології на тему "Подорож до країни рослин" може використовуватися викладачами біології під час проведення предметних тижнів природничих дисциплін в режимі дистанційного навчання. Вона містить цікаві завдання, які мають виконати здобувачі освіти для того, щоб отримати певну кількість балів і заняти призове місце. Форма проведення - гра, квест.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі