Користувацький вхід

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест "Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання"

0

сформувати поняття в учнів про туберкульоз як небезпечне інфекційне захворювання людини.Квест за творчістю Володимира Івасюка "Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя наспівав"

0

Квест для старшокласників за творчістю Володимира Івасюка. Цікаві і різнопланові завдання покликані розвивати інтерес до невмирущих шедеврів неперевершеного композитора-пісняра.Валеологічний квест для дітей старшого дошкільного віку «Пригоди на водних просторах разом з Губкою Бобом»

0

Під час валеологічного квесту діти закріплюють свої знання про представників водних тварин, їх пристосованість до життя у водному середовищі, поглиблюють знання про воду, її стани, властивості, явища природи, пов’язані з водою; вчаться на основі пошуково-дослідницької діяльності робити висновки та встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами, подіями в природі.Віртуальний квест для дітей та їх батьків

0

Віртуальний квест - це розважально-пізнавальні завдання. Учасники виконують різні завдання не виходячи з дому. Під час карантину – це дуже хороша форма роботи з дітьми. Це чудова можливість підтримувати з ними відносини та цікаво проводити час.
Це гра в умовах карантину:
Учасники не зустрічаються один з одним, а грають, виконують завдання прямо з дому за допомогою ноутбука або смартфона. Завдання можуть бути різними за своїм змістом і наповненням: творчі, активні, інтелектуальні.Виховний захід. Інтелектуальна гра з інформатики «Інформатичний калейдоскоп»

0

Інтелектуальна гра з інформатики спрямована на підвищення рівня знань учнів з предмету; розвивати творчі й інтелектуальні здібності шестикласників; виховувати вміння працювати в групах, почуття відповідальності.Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами «Завдання від пір'їнки»

0

Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами "Завдання від пір'їнки " для дітей старшого дошкільного віку.Новорічна ігрова програма

0

Сценарій розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Новий рік — улюблене свято для дітей. Адже саме це свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне — особливу, неповторну атмосферу.Гра-квест "Остров сокровищ"

0

Квест з інформатики - цікава гра для учнів 5-6 класів. Учні активізують свої знання з інформатики про ПК виконуючи певні завдання.Позакласний захід "Fest of English"

0

Сценарій
Позакласного заходу
Fest of English
(5 – 6th Forms)
Мета:
- прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови;
- виховувати зацікавленність у розширенні своїх знань;
- розвивати навички аудіювання.Cистема позакласних заходів з англійської мови для учнів 1-5 класів.

0

У брошурі представлено систему позакласних заходів з англійської мови для учнів 1-5 класів. Дана брошура буде корисна учителям англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі