Користувацький вхід

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Музично-спортивна квест-подорож "Смайлик і його друзі"

0

Дітки, трапилася біда, злі пташки порвали та розкидали «картину доброти»(кулька). Нам треба допомогти її знайти, та зібрати. А щоб її знайти треба виконати певні завдання. А де ж нам взяти ці завдання. Я думаю, нам допоможе цей чарівний клубочок. Він приведе нас до кінця нашої подорожі.
Ви готові?Фізичні явища в прислів'ях і приказках

0

Матеріал використовується як один із видів роботи із залучення учнів до пошукової роботи із використанням міжпредметних зв'язківФізичний калейдоскоп

0

Дана розробка використовується з метою зацікавлення учнів під час вивчення курсу фізики, допомагає в ігровій формі опанувати основні поняття та визначенняЕкологічний квест «У світі природи» (методична розробка позаурочного заходу)

0

В цій розробці розкривається почуття прекрасного до навколишнього природнього середовища. Викладач розвиває навички креативного мислення та кмітливості, вміння досягати поставленої метиБіологічний квест "Захопливий світ зоології"

0

Сценарій позакласного заходу для учнів 7-их класів "Захопливий світ зоології"Великодень

0

Познайомити дітей зі святом Великодня, з народними традиціями, оберегами, з народними блюдами українців.Біоквест

0

ДИСТАНЦІЙНИЙ БІОКВЕСТ

Мета:
 розширити знання учнів про природу;
 сприяти становленню екологічного мислення;
 розвивати навички самостійного пошуку знань;
 формувати критичне мислення, уміння відстоювати свою точку зору;
 виховувати спостережливість, самопізнання та ставлення до навколишнього світу як до частинки самого себе, духовне становлення, гармонізацію особистості учня.Заняття для дітей з особливими освітніми потребами «Весна»

0

Ми маємо з'ясувати якими є головні ознаки весни та які явища вказують на її прихід, навчимося спостерігати, розивати уяву, будемо виховувати любов до природи.Квест "Пригоди Червоної кульки"

0

Цей математичний квест створено для повторення та закріплення вивченого матеріалу за рік. У грі учні разом з улюбленим героєм Червоною кулькою долають перешкоди, які трапляються на їхньому шляху до перемоги. На кожній зупинці діти отримують зірочки, які в кінці гри обмінюють на оцінки.Долучення дітей молодшого шкільного віку до здорового способу життя через правильне харчування в ігровій формі навчання.

0

Долучення дітей молодшого шкільного віку до здорового способу життя, через правильне харчування, в ігровій формі навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі