Користувацький вхід

Ігри, квести

Обмежити пошук фільтруванням:Методичний квест для педагогів ЗДО "Діаманти планування"

0

План-обов'язковий документ в роботі вихователів. Він відображає основні цілі освітньої роботи з дітьми та шляхи їх досягнення за допомогою різних форм, методів і засобів. Якісний план дає змогу вибудовувати освітню діяльність так, щоб кожна дитина почувалася комфортно,мала змогу розвивати здібності.Мовний морський бій

Електронний цифровий ресурс розроблений відповідно до модельної навчальної програми «Українська мова 5-6 класи» для ЗЗСО (автори О.В.Заболотний, В.В.Заболотний, В.П.Лавринчук, К.В.Плівачук, Т.Д.Попов). Ресурс містить завдання, що охоплюють теоретичний матеріал з вивчених частин мови. Матеріал можна використати для позакласних заходів до Дня української мови.Відкрита виховна година «КВК з інформатики»

0

Відкрита виховна година

«КВК з інформатики»

інформатика — дивовижна наука, а ті, хто її вивчає і вміє працювати з комп'ютером, — особлива категорія людей.Квест-гра "Навколо світу"

1

Пізнавально-розважальна квест-гра на географічну тематику. Квест-гра розрахована на командну роботу. 6 локацій, кожна з яких - континент з трьома завданнями.Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» на тему: «Фізіологія серця і судин»

0

Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» до теми «Фізіологія серця і судин» рекомендується здобувачам освіти денної форми навчання зі спеціальності 211«Ветеринарна медицина»Математичний квест

0

Розробка містить завдання для 7 класу з математики.Сприяє розвитку стійкого інтересу до математики, формуванню творчої особистості. формуванню комунікаційної компетентності, вихованню поваги до суперника, стійкості, волі до перемоги, спритності; повторенню й закріпленню основного матеріалу в нестандартній формі; розширенню зв'язків з іншими предметами.Квест-гра «Стежками дружби»

0

Мета: дати поняття, що таке дружба; сприяти формуванню добрих відносин між дітьми та створенню дружнього дитячого колективу; виховувати бажання бути товариськими людьми."Державні та народні символи України"

0

Вікторина «Символи Батьківщини»
У даній розробці представлено завдання вікторини "Символи України" для здобувачів освіти 1-4-х класів.Квест-гра у музеї культури та побуту “Час збирати скарби”

0

Даний матеріал розрахований для учасників освітнього процесу початкової школи. У цікавій грі діти глибше познайомляться з багатством рідної мови, історичними та культурними джерелами музею, дізнаються про поетів рідного краю, рушникові символи.Квест Освітня технологія . Квест як розвага

0

Квест як розвага. Спортивно-інтелектуальні змагання. Вирішення логічних завдань. Будування маршруту переміщення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі