Користувацький вхід

Останні публікації

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест, досвід використання на практичних заняттях з педіатрії

0

Квест, досвід використання на практичних заняттях з педіатрії

Квест (від англ. quest — пошук, пошуки пригод) — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.
(Вікіпе́дія)
Для підготовки фахівців, особливо медичної спеціальності, велику роль відіграє практична робота з пацієнтами, та практична робота в умовах лікарні, нажаль в умовах епідемії це стало досить важко. Лікарні дотримуються карантинних заходів та відвідування їх студентами зараз майже неможливо.Військово-медичний квест «Збережи життя захисника»

1

Позааудиторний захід в форматі військово-медичного квесту.
Змагання між командами в ігровій формі показують студентам і учням те, наскільки своєчасність, правильність і чіткість надання домедичної та долікарської (медсестринської) допомоги може покращити шанси щодо збереження життя та успішного лікування поранених і хворих уражених на полі бою, особливо в умовах сучасних подій в Україні.Виховна година

0

Рольова гра "Суд над інтернетом" для учнів 3- 4 класів, мета якої попередити виникнення інтернет залежності в учнів початкової школи.Квест-гра "МОЯ БАТЬКІВЩИНА"

0

Мета: поглиблення знань учнів про нашу державу – Україну, національно-патріотичне виховання молоді, вдосконалення моральної підготовки, організації змістовного дозвілля, культурного відпочинку; формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів.Квест прогулянка для старшої групи «Космічний квест»

0

Мета: узагальнити знання дітей про космос.
Завдання: формувати навички роботи з картою, розвивати вміння працювати в команді, виховувати інтерес до пошукової діяльності.
Обладнання: лист з картою дитячого садка і посланням; розрізна картинка «Ракета»; конструктор; наклейки або картинки із зображенням Гагаріна, восьми планет, ракети.
Попередня робота: бесіди про космос, розучування п / і «Космонавти», і / у «Відгадай слово».Інтерактивний плакат до вивчення теми "Українські суспільно-побутові пісні" у 7 класі

0

Інтерактивний плакат "Українські суспільно-побутові пісні" допоможе учням ознайомитися із різновидами народних пісень, подати відомості про суспільно-побутові пісні, їхні види; допоможе аналізувати зміст пісень, їх образи; з'ясовувати роль художніх засобів.Конспект спортивної розваги для середньої групи "На Зайчикові іменини"

0

вправляти дітей у стрибкахна двох ногах, перестрибуванні через дві мотузки;
• закріпити вміння ходити в колоні по одному, бігати;
• розвивати рухову активність, викликати позитивні емоції;
• виховувати ввічливість, доброзичливість, організованість.Шоу - вікторина "Мій друг дорожній рух"

0

«Мій друг – дорожній рух»
Шоу-вікторина знавців правил дорожнього руху
для дітей старшої групи.агітбригада ТБ Діти на дорозі

0

Агітбригада ТБ Діти на дорозі
Сценарій

Музика № 1 (виходить команда)

Доброго дня!
Ми команда
(Разом) «Знавці дороги»
Наш девіз: Переходь дорогу вчасно,
Ти кивай, коли все ясно.
Правила ти вчи постійно,
Бо для тебе це потрібно!Музично-спортивна квест-подорож "Смайлик і його друзі"

0

Дітки, трапилася біда, злі пташки порвали та розкидали «картину доброти»(кулька). Нам треба допомогти її знайти, та зібрати. А щоб її знайти треба виконати певні завдання. А де ж нам взяти ці завдання. Я думаю, нам допоможе цей чарівний клубочок. Він приведе нас до кінця нашої подорожі.
Ви готові?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі