Користувацький вхід

Ігри, квести

Обмежити пошук фільтруванням:Інтерактивна гра з астрономії "Планети земної групи"

0

Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним.Урок -гра: "Математична кав'ярня"

0

Матеріал можна використати, як на уроці, так і в позаурочний період (на факультативі чи гурткові роботі) з учнями 5 і 6 класів. Урок-гра розвиває пізнавальну активність, творчі здібності, кмітливість і спритність в учнів, виховує зацікавленість до вивчення математики.Фізика у ребусах

0

Ребуси в курсі фізики, які можна застосувати при актуалізації навчальної діяльності на уроці чи оголошенні теми уроку, під час змагань, групової чи парної видів роботи на уроціДень рідної мови . Інтрактивна гра " Вгадай твір по емодзі"

0

Мультимедійна презентація, що містить історичні відомості про день рідної мови 21.02 , а також інтрактивна гра з української літератури " Вгадай твір по емодзі" , презентація містить ілюстративний матеріал ,що несе патріотичний характер , посилений на поглибдення знань з української літератури для старших класів ,щоб прививати любов до рідної мови та літературиматематичний квест

0

матеріал створено щоб розвивати в учнів пізнавальний інтерес до математики, прищеплювати навички самостійного поповнення знань; виховувати почуття любові до предмету.Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки» (середня група)

1


Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки»
(середня група)Урок-гра " Вчи і поважай правила дорожнього руху"

0

Закріпити знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розвивати пізнавальний інтерес.урок

0

Повторення алфавіту та пройденого матеріалу за 1ий семестр за підручником Family and friends Starterурок

0

Повторення алфавіту за 1ий семестр за підручником Family and friends StarterДидактична гра «Крамниця посуду»

1

У системі навчання і виховання дошкільників завжди активно використовуються дидактичні ігри, які розвивають спостережливість, уяву, пам'ять, мислення, мовлення, сенсорні орієнтації дітей у розмірах, формах, кольорах, максимально задають інтелектуальний потенціал у пізнанні світу і себе. Дидактична гра збагачує чуттєвий досвід дитини, забезпечує розвиток сприймання. Виконання цікавих ігрових дій і правил сприяє розвитку спостережливості, довільної уваги, швидкого і тривкого запам'ятовування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі