Користувацький вхід

Ігри, квести

Обмежити пошук фільтруванням:Прямокутна система координат.

0

Гра " ОСТРІВ СКАРБІВ"
Під час гри учні ознайомлюються з поняттями «координатна площина», «вісь абсцис», «вісь ординат»; вчаться позначати, читати координати точки, знаходять положення точки за її координатами; розвивають вміння використовувати теоретичний матеріал на практиціРОЗРОБКА ВІДКРИТОГО ІНТЕГРОВАНОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ ГЕОГРАФІЧНО – РАДІОТЕХНІЧНИЙ КВЕСТ “КРАЇНИ ТА КОМПОНЕНТИ”

0

Географічно-радіотехнічний квест “Країни та компоненти”

Мета: формування всебічно розвиненої особистості, розвиток пізнавального інтересу до наукових досягнень, виховувати любов до обраної професії, популяризації професії та профорієнтаційної роботи. (слайд 1; 2)

Радіомеханік – творець
електроніки нового покоління, а
розвиток науки і техніки – це шлях до
цивілізованого суспільства.Природнича гра " Зоряна година"

0

Природнича гра сприяє розширенню, закріпленню знань з природничих дисциплін, розвиває творчу уяву, кмітливість, пам’ять; допомогає узагальнити отримані знання на уроках природознавства, виховувати любов до природи.Веб квест "В пошуках подарунків Святому Миколаю" позакласний захід для учнів 5--8 класів

0

Позакласний захід для учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладівВідроджуємо традиції і звичаї нашого краю: "Ходіння з Маланкою". Сенарій.

0

Відроджуємо традиції і звичаї нашого краю: "Ходіння з Маланкою". Сенарій до свята Старого Нового року. Формат docx 8 сторінок.тематичне оцінювання з теми „Властивості пари, рідин і твердих тіл”.

0

Сьогодні ми узагальнимо й систематизуємо знання і вміння з основного навчального матеріалу теми, покажемо багатогранність теплових явищ у природі, пізнання їх людиною та використання в техніці, побуті.
Проведемо заняття у вигляді змагання двох команд.Квест "Інтерактивні методи стимулювання мовленнєвої активності дітей у процесі образотворчої діяльності»

0

Педагогічний квест для вихователів ДНЗ
«Інтерактивні методи стимулювання
мовленнєвої активності дітей у процесі образотворчої діяльності»Інтегрований літературно-математичний позакласний захід для учнів 6 класу ГРА «ПОЛУНДРА»

0

Інтегрований літературно-математичний позакласний захід для учнів 6 класу ГРА «ПОЛУНДРА» використовується для проведення виховних годин з метою поглиблення й розширення знань учнів з математики та літератури; для розвивитку пізнавального інтересу, творчої активності, допитливості, логічного мислення учнів. Дана гра виховує інтерес до підвищення рівня здобутих знань, активну життєву позицію.Квест-вікторина "Віруси чи запозичене життя"

0

Гра - вікторина полягає в розгадуванні ребусів, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань. Складається з чотирьох раудів. Мета:сформувати у здобувачів освіти свідому і відповідальну позицію по відношенню до свого здоров'я.Ігри та вправи на розвиток емоційного інтелекту для дітей старшого дошкільного віку.

1

Розвиток емоційного інтелекту одна з головних сфер загального розвитку людини та її успішності в різних сферах. Для дітей дошкільного віку сфера емоційного інтелекту також дуже важлива. Удосконалення емоційного інтелекту допомагає дітям розвинути здорове почуття самосвідомості й цілі. У міру зростання рівня впевненості в собі підвищується й життєстійкість. Діти менше піддаються безпричинним тривогам і розчаруванням, більше схильні налагоджувати здорові взаємини з іншими людьми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі