Користувацький вхід

Останні публікації

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сюжетно-рольова гра "Будинок моди"

0

Тема: сюжетно-рольова гра «Будинок моди»
Мета: вчити дітей розподілятися на підгрупи відповідно до
ігрового задуму , продовжувати формувати у дітей свідоме ставлення до дотримання правил рольової взаємодії. Розширювати і уточнювати знання дітей про професії ,пов»язані зі світом моди:кравець.швачка.моделі,перукар,фотограф,адміністратор.Удосконалювати вміння працювати з папером,тканиною,ножицями,складати з частин ціле.Розвивати комунікативні навички,уяву,творчість,ініціативність,творчість.Виховувати бажання працювати спільно,допомагати одне одному,дотримуватися норм поведінкиФізичне, соціальне, розумове та духовне виховання молоді на основі козацьких цінностей шляхом участі у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»)

0

У статті надані матеріали окружного постійно діючого семінару
для вчителів фізкультури, Захисту Вітчизни, заступників директорів з виховної роботи, на якому узагальнюються знання з Всеукраїнської дитячо- юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), як форми національно-патріотичного виховання дітей та молоді; методика, зміст та особливості виховання молоді на основі козацьких цінностей.Знавці країн ЄС

0

Підвищення рівня знань учнівської молоді про культуру, традиції, історію народів країн ЄС. Виховання толерантного ставлення до людей різних національностей, виховання культури спілкування та загальнолюдських цінностей.
Розвиток соціальної компетентності, яка сприятиме високій інформованості учнів щодо важливих ідей євроінтеграції України.Ігра біологічна Природа навколо нас 6-7 кл.

0

Поглибити знання з екології та біології, навчити учнів самостійно мислити; розширювати кругозір,розвивати інтелектуальні здібності, увагу, ініціативу, культуру спілкування; виховувати бережливе ставлення до навколішнього середовища, любов до природи.Математичний квест з дітьми старшого дошкільного віку «Подорож за скарбами Капітана» (з логічними блоками З.Дьєнеша)

0

Розробка інтегрованого заняття для старших дошкільників, в якому подається математичний матеріал з використанням логічних блоків З.Дьєнеша.Командні ігри на уроках фізичної культури

0

Як вчитель фізичної кульури, або 《фіз-ри), як пишуть у шкільних щоденниках, я доволі часто часто стикалась с завданням-провести урок в нестандартних умовах. Дуже добре, коли сучасна школа має декілька великих спортивних залів з найсучаснішим обладнанням,басейн, стадіон, футбольне поле, але багато шкіл,не мають такого 《скарбу》. Один спортивний зал, на який 《претендують》два,або більше класів. Можу згадати власний досвід, коли на початку своєї роботі в школі в одному стандартному спортивному залі на одному уроці працювали 3й, 5й та одинадцятий клас.
Зараз це питання також актуальне,Інтелетуальна гра з історії "Галицько - Волинська держава"

0

Інтелектуальна гра "Галицько - Волинська держава. Політичне дроблення Київської держави" охоплює матеріал з історії України за ІІ Ісеместр. Включає завдання на знання дат, фактів на ілюстрацій.Перший урок в 5 класі за темою "Розкажемо Європі про себе"

0

Перший урок у формі квесту для 5 класів за темою "Розкажемо Європі про себе".
Розробка містить: опис квесту та додатки, необхідні для його проведення.Раптівка «Мова і писемність у цікавих фактах»

0

Матеріали раптівки «Мова і писемність у цікавих фактах» доречно використати у позакласній роботі під час проведення тижня рідної мови або святкування Міжнародного дня рідної мовиКвест з краєзнавства для дітей середнього дошкільного віку

0

Квест з краєзнавства для дітей середнього дошкільного віку "Мандрівка рідним містом"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі