Користувацький вхід

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест - гра " Зимові забави" до дня Святого Миколая

0

Ознайомити із традиціями святкування дня Святого Миколая в Україні; прищеплювати любов і повагу до нашого народу, його традицій та обрядів; виховувати повагу до всіх хто творить добро.Професії

0

Освітня лінія «Дитина у світі культури» передбачає розуміння вихованцями, що довколишній предметний світ – рукотворний, створений для задоволення потреб людини та завдяки людській праці. Дитина повинна виявляти ціннісне ставлення до результатів людської праці, розуміти її необхідність і мотивацію, зв`язок із життєвими потребами. Дошкільник має знати про професійну зайнятість батьків, найближчих родичів; багатоманітність професій у різних сферах діяльності людини, називати найпоширеніші, розуміти відмінність між власною діяльністю і виробничою діяльністю дорослої людини.Спортивне свято

0

Поліпшувати загальну фізичну підготовку молодших школярів; позбавляти втоми від малорухливої діяльності на уроках; зацікавлювати дітей спортом; закріплювати доброзичливі навички відносин в колективі.
Обладнання: м’ячі, кеглі, обручі, скакалки, гімнастичні палки.Фізична гра "Чи можете ви бути космонавтом?"

0

Мета заходу: Поглибити знання учнів з теми:"Реактивний рух", продовжити формування уявлення учнів про застосування закону збереження імпульсу під час реактивного руху, познайомити учнів з фізичними основами ракетної техніки та досягненями космонавтики, основними напрямками в освоєнні космосу.Організація самостійної роботи студентів ЗВО 1 р. а.

0

Інноваційні технології - це цілеспрямований системний набір при-йомів, засобів організації навчальної діяльності, що охоплює весь процес навчання від визначення мети до одержання результатів. Система ґрунтується на внутрішніх умовах навчання. Тому "педагогічні технології" пов'язані з ідеями і досвідом психології, соціології, системного аналізу.Урок - гра Розв`язування рівнянь

0

Гра - творчість, гра - праця. В процессі гри у дітей формується уміння зосередитись, мислити самостійно, розвивається увага, прагнення до знань. Різноманітні ігрові дії підтримують і підвищують інтерес дітей до навчанняВікторина з інформатики "12-й клас в житті сучасної людини"

0

"12-й урок в житті сучасної людини" - це вікторина з інформатики, яку можна провести в рамках предметного тижня. Дана робота має оновлений формат, оскільки проводиться між вчителями та учнями. Мета заходу - встановлення між вчителем і учнем взаємних довірливих і шанобливих відносин.Конспект гри-квесту в старшій групі «В пошуках скарбів»

0

Навчальні:
- навчання рішенню пізнавальних завдань, шляхом проведення дослідів;
- навчання самостійному висновку;
- навчати проведення звукового аналізу слова;
- навчати складати розповідь за схемою;
- закріплення умінь працювати з нетрадиційним матеріалом;
- закріплення тимчасових уявлень.
Розвиваючі:
- розвиток вміння вступати в діалог, виразності мовлення, сприяти мовного спілкування дітей;
- створити атмосферу емоційного комфорту, підвищити настрій дітей;
- розвиток уяви, мислення, уваги, мови, пам'яті;«My Game»

0

Type: a game between 3 teams
Level: pre-intermediate or intermediate
Age: 13-17 years old
Objectives: to check up and broaden knowledge about Ukraine; to motivate children to learn English and gain information about Ukraine; to develop listening comprehension, reading, writing, and speaking skills; to cultivate a sense of patriotism and interest to knowledge about Motherland.Play-доповідь до педради "Сталий розвиток стосується кожного"

0

Освітній квест тлумачать як пошуковий спосіб реалізації освітніх цілей, який, на відміну від власне навчальної діяльності, містить елементи сюжету, рольової гри, пов’язаний з розшукуванням місць, об’єктів, людей, інформації, використовує ресурси певного середовища або ж інформаційні. Цінність освітнього квесту полягає в його потужній мотиваційній складовій: освітні цілі реалізуються в захопливій ігровій формі з цікавим сюжетом, що містить елементи пошуку і відкриття.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі