Користувацький вхід

Ігри, квести

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтелектуальна гра "Поле Чудес"

1

Інтелектуальна гра "Поле чудес" присвячена святу 8 Березня і розрахована на учнів старших класів.
мета: розширити кругозір учнів, формувати вміння самоорганізовуватися, розвивати увагу, память, кмітливість, пробуджувати інтерес до оточуючого світу.Туристичне свято «Галявина веселих туристів»

1

Мета: розвивати інтерес дітей до туризму, виховувати бажання перемагати, вчити колективізму, дружбі, взаємодопомозі, вчити любити і берегти природу.
Ведучий: Сьогодні у нас прекрасне свято – День туризму. Бо хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.Спортивне свято «Мала олімпіада»

1

1-й учень.
Всюди друзів ми знаходим.
З ними – як одна сім'я.
Але нам без друга спорту
Не прожити ані дня.
2-й учень.
В нашому таборі
Знову свято!
Тут і музика і сміх!
На спортивнім святі нині
Ми вітаємо усіх!..Виховний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1

У спортивному заході взяли участь учні четвертого класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.Ерудит

1

Інтелектуальна гра "Ерудит" для учнів 5 класів.
Мета гри: узагальнити та перевірити набуті знання учнів з історії.Дорожня мозаїка - урок - гра

0

Матеріал може бути використаний на уроках літературного читання, основ здоровя, виховних здоровязбережувальних заходах.Мовний гравікон

1

Презентація розкриє багатство рідної мови, красу її звучання, поповнить ваш словник.Підсумкове заняття з патріотичного виховання “Ми маленькі українці”

0

Конспект інтегрованого заняття для дітей старшої групи
Підсумкове заняття з патріотичного виховання
“Ми маленькі українці”
Програмовий зміст:Веб-квест «Моя Україна»

0

Останні технологічні досягнення вплинули на багато сфер нашого життя і змінили те, як ми спілкуємося, співпрацюємо, вчимося і, звичайно, навчаємо інших.
Однією з технологій, що нині широко використовується в навчальному процесі є проектна технологія навчання та її різновид – веб-квест.КОБЗАРІ-ВИКОНАВЦІ ДУМ, НАЦІОНАЛЬНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ.

1

конспект уроку на тему:"Кобзарі-виконавці дум", про історію виникнення кобзарства,відомих виконавців того часу. виховний захід на тему: "Національні та народні символи України". сценарій виступу агітбригади з пожежної безпеки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі