Користувацький вхід

Ігри, квести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Нормативна база та допоміжні матеріали для організації гри "Sunflower"

0

Нормативна база та допоміжні матеріали для організації гри "Sunflower". Для вчителів зарубіжної літератури.Технологія веб-квест на уроках іноземної мови та зарубіжної літератури

0

Як переключити сучасних цифрових дітей від бездумного блукання в мережі Інтернет та соціальних групах з сумнівним змістом, або ще гірше сидіння годинами перед монітором з онлайн іграми з жорстоким недитячим контентом? Про це замислюється кожен учитель. Мій 20-річний педагогічний досвід показує, що забороняти - не ефективно. Треба спрямувати інтереси дитини у потрібне русло, показати, що Мережа - це не тільки розваги, а ще й безмежне джерело інформації, яка може стати дорожче золота, а навички ефективного електронного спілкування іноземними мовами виводять кожного не світовий рівень.Інтелектуально-пізнавальна гра "Лінгвістичний калейдоскоп"

0

В игровой форме представлен занимательный материал по темам "Местоимение" и "Числительное". Интеллектуальная игра может использоваться для учащихся 6-11 классов с целью закрепления, обобщения материала по темам, с целью поддержания стимулирования творческого начала школьников и активной познавательной деятельности.Позакласний захід "Математичний КВК"

0

1 конкурс - «Розминка».(Загадки)
2 конкурс - ЗАШИФРОВАНІ СЛОВА
3 конкурс - «Прислів’я».
4 конкурс - Конкурс Капітанів
5 конкурс - «Хто швидше?»
6 конкурс - «Задачка»
7 конкурс – «Задачі на кмітливість»Позакласний захід "Математичне кафе"

0

МЕНЮ
Закуска
1.Салат «Вінегрет».
2.Салат « Ромашка».Інтерактивна презентація гра "Подорож на острів скарбів", інформатика, 4 клас

1

Інтерактивна презентація гра "Подорож на острів скарбів"Інтелектуальна гра з історії України для 10 – 11 класів «Україна від А до Я»

0

Розробка містить цікавий матеріал до інтелектуальної гри для старшокласників: "Україна від "А" до "Я". Цей позакласний захід дозволяє повторити матеріал, що вивчався на уроках, сприяє формуванню ціннісного ставлення до історичних постатей України, вихованню патріотизму.Елемент гри на уроці фізики в 11 класі

0

Урок фізики досить серйозний.Іноді хочеться урізноманітнити форми й методи навчання, показати учням, що фізику можна вивчати також з посмішкою,не слід упускати жодної можливості зробити її більш цікавою. Гра допомагає краще засвоїти матеріал.Лінгвіст. Інтелектуальна гра. 6 клас ( Майстер - клас )

0

Часто кажуть: " Навчання — праця ‚ і його не можна перетворювати на гру ". Та все ж погоджуюся з думкою ‚ що для дитини гра — це найсерйозніша справа! Саме під час гри відбувається розумовий розвиток наших вихованців. «Гра — це величезне світле вікно ‚ через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень ‚ понять про навколишній світ», — стверджував В. Сухомлинський.
Інтелектуальну гру «Лінгвіст» можна провести наприкінці навчального року у будь-якому класі.Біологічний квест "У пошуках скарбу"

0

Це інтегрований квест, до участі в ньому залучають не лише учнів, а й більшість учителів основної школи, тож його проведення можна вдало поєднати з природничим тижнем чи днем відкритих дверей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі