Користувацький вхід

Ігри, квести

Обмежити пошук фільтруванням:Гра- вікторина "Географія світу"

1

Гра- вікторина "Географія Світу" призначена для закріплення вивченого матеріалу учнів 6,7,8 класів сформувати дружні відгосини у групових змаганняхІнтелектуальна гра . Брейн- ринг " Хочеш пізнати світ - вивчай географію"

1

Гра Брейн-ринг " Географічній місток"для закріплення вивченого матеріалу з предмета геогафії учнів 7- 8 класів ."Північної Америки".«Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку школярів»

0

ДІЛОВА ГРА для педагогів
по типу телевізійної передачі «Таксі»
«Ярмарок педагогічних ідей»
Тема : «Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку школярів»
Обладнання : імітування маршрутного таксі, презентація «Шляхи створення розвивального мовленнєвого середовища »Квест "Скарби Піфагора"

0

"Скарби Піфагора" - це захопливий квест, створений для учнів початкових класів. Під час квесту діти вирушать у захоплюючу подорож у пошуках загубленого скарбу відомого математика Піфагора. Вони будуть вирішувати математичні завдання, розв'язувати головоломки та збирати пазли, щоб знайти скарб. Квест сприяє розвитку математичних навичок, логічного мислення та командної роботи.Піжамна вечірка

0

Сценарій «Піжамна вечірка».
Ведучий: Сьогодні у нас піжамна вечірка! Ця задумка родом з
Америки. Як правило, «піжамні вечірки» проводять діти
від малого віку і до, як показує практика, нескінченності. В
нашій країні цей новий вид вечірок з'явився не так давно. І
дорослим і малим цей вид дозвілля дуже сподобався. І
сьогодні ми з вами спробуємо влаштувати свято для себе.
Щоб потім ви змогли провести для своїх друзів або друзівМатеріальний і духовний світ європейського Середньовіччя. Інтерактивні вправи.

1

Інтерактивні завдання до уроків. Дітям такі завдання дуже подобаються, оскільки додають урокам різноманіття; це ще й дозволяє неабияк пожвавити освітній процес, допомагає подати навіть суху теорію в нестандартному форматі та розвиває важливі компетентності учнів.Квест з історії України для І курсу по темі "Українська революція 1917-1921 рр."

0

Квест присвячений подіям Української революції 1917 -1921 рр. Учні можуть розгадувати загадки, виконувати завдання та знаходити інформацію про ключові події та особистості цього періоду. Кожне завдання може бути повязане з певним етапом або аспектом революції, таким як Майдан Незалежності, утворення Української Центральної Ради, Варшавське повстання тощоІнтегрований захід STEM-квест

1

Розробка містить завдання для проведення інтегрованого заходу
STEM-квест. Пропонується для здобувачів освіти 3 класу. Допоможе вчителю цікаво провести захід, оскільки тема на сьогодні є актуальною.Квест "Казкова мозаїка"

0

Квест на повторення і закріплення вивченого матеріалу із зарубіжної літератури з тем "Казки народів світу" і "Літературна казка" у 5 класі. Завдання розподілено за п'ятьма зупинками: "Розминка", "Відгадай письменника", "Літературна математика", "Розгадай ребус", "Телеграма від літературного героя". У кінці гри діти складають "кодоване" слово.Ігрова діяльність з використанням інтерактивних вправ під час проведення занять

0

Провідна діяльність в середньому шкільному віці - навчання. Саме ця діяльність тягне за собою вирішальний вплив на емоційне благополуччя, психічний і соціальний розвиток учнів. Її компоненти виробляються поступово, тому важливо використовувати ті форми, які могли б служити в якості емоціональної підтримки в процесі навчання, що сприяє адаптації учнів до нових видів діяльності. Однією з таких форм, освоєних учнями, є гра.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі