Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

0

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоІ Зимові Олімпійські Ігри в навчальному закладі (імітаційні змагання)

0

Змагання – важлива складова частина спортивної підготовки дітей,
підлітків, юнаків і дівчат."Шкідливий вплив тютюну на організм людини"

0

Мета:
- пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя;
- інформувати про ризик розвитку залежності від тютюну;
- інформувати про ризик набуття нових та ускладнення наявних захворювань;
- розширити знання про згубну дію нікотину на організм людини;
- виховувати в учнів дбайливе ставлення до власного здоров'я.Виховна година Відмова від алкоголю — можливі наслідки та зміни, терміни відновлення та очищення організму

0

Виховна година. Відмова від алкоголю — можливі наслідки та зміни, терміни відновлення та очищення організму« Чарівна карта країни правил безпеки»

0

Народна мудрість говорить:
«Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини».

Конспект заняття
Тема: « Чарівна карта країни правил безпеки»
Мета: Закріпити знання дітей про правила безпеки вдома, на вулиці, в природі. Розвивати логічне мислення, пам’ять, об’єктивну самооцінку і впевненість в собі, вміння вислуховувати відповіді товаришів, не перебивати один одного. Виховувати у дітей обережність, уважність, зосередженість, чуйність..
Тип: Фронтальне заняття
Вид: ТематичнеВіршовані фізкультхвилинки в початкових класах

0

Основне призначення фізкультхвилинок, які проводяться під час занять, — підвищити працездатність, зняти втому, дати відпочинок організму, в першу чергу — нервовій системі та м язам. У запропонованих фізкультхвилинках діти стежать за рухами рук, імітують різні види рухів, вчаться орієнтуватись в просторі, що спо¬нукає розвиток зорових функцій. Необхідною умовою є повна розку¬тість у рухах, вільне переміщення в кімнаті. Ці фізкультхвилинки можна проводити у різних вікових групах.Брейн-ринг за участю дітей старшого дошкільного віку та батьків «Вчимо дітей берегти життя змалку»

0

Розвага сприяє виявленню рівня знань дітей та батьків про дотримання правил безпеки життєдіяльності, з’ясуванню умінь надавати першу допомогу при необхідності, швидко приймати рішення в екстремальних ситуаціях.Хай вогонь в душі палає, а біди хай не буває!

0

Мета: формувати розуміння необхідності знати й виконувати правила
протипожежної безпеки;
розвивати навички самозбереження, свідомої поведінки вдома, на
природі, у громадських місцях;
виховувати повагу до працівників пожежної безпеки, розсудливість,
прагнення допомагати дорослим.
Обладнання: вислови про пожежу: «Хай вогонь в душі палає, а біди хай не
буває!», «Ми всі готові як один. Телефонуй! Наш номер – 101»,
музичний супровід.Формування компетентного ставлення до власного здоров’я через здоров’язберігаючі та інтерактивні форми роботи на уроках предмету «Основи здоров’я»

0

Здоров’я – це те, без чого людина не може бути щасливою. Здоров’я можна лише сформувати, здобути шляхом цілеспрямованої напруженої праці над собою набуттям знань. В розробці розглядаються здоровязберігаючі технології, як основа сучасного уроку.КВК «Від іскри до пожежі – один крок»

0

Виховний захід привчає учнів початкових класів дотримуватись правил протипожежної безпеки у формі КВК

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі