Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Уроки безпеки

1

Життя прекрасне! Воно дарує багато приємних моментів, вражень, приносить радість і задоволення.
Але майже щодня нам приходиться долати і певні труднощі, проблеми.
Щоденно нас підстерігають різноманітні небезпеки.Ми всі дружна спортивна сім'я

0

Заохочувати дітей до занять фізичними вправами, спортом, ранковою гімнастикою та бережливо ставитися до свого здоров'яГодина спілкування на тему:" Здорові зуби - здоров ю любі"

0

ознайомити дітей з відомостями, необхідними для зміцнення здоров'я зубів. Розповісти про деякі причини карієсу. Навчити дотримуватися правил гігієни. Виховувати дбайливе ставлення до власного доров'яВИХОВНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ: Поради лікаря Айболита “Здоров’я – це сила, здоров’я – це клас, хай буде здоров’я у вас і у нас”

1

ВИХОВНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ: Поради лікаря Айболита “Здоров’я – це сила, здоров’я – це клас, хай буде здоров’я у вас і у нас”«Яблука сорту Ренет Симиренко як косметологічний засіб».

0

презентація захисту наукової роботи МАН на тему «Яблука сорту Ренет Симиренко як косметологічний засіб».Гра-подорож «Оздоровче значення ігор»

0

Відкритий виховний захід із здоров'язберігаючих технологій гра-подорож "Оздоровче значення ігор".Квест «Я – обираю здоров’я!»

0

Квест «Я обираю здоров’я» спрямований активізувати знаня дітей про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя»; формувати в учнів позитивне ставлення до життя та власного здоров’я; сприяти згуртованості колективу; розвивати в учнів почуття впевненості; сприяти підвищенню самооцінки; розвивати навики креативного мислення.
Це спортивно-розважальна та інтелектуальна командна гра. Під час якої команди змагаються один з одним за перемогу та головний приз. Команди рухаються від станції до станції та виконують різноманітні завдання.Дослідження змін серцево-судинної системи підлітків при споживанні чаю

0

презентація захисту наукової роботи МАН не тему "ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІН СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ПІДЛІТКІВ ПРИ СПОЖИВАННІ ЧАЮ"Музикотерапія у лікуванні цукрового діабету

0

презентація захисту науково-дослідної роботи МАН "МУЗИКОТЕРАПІЯ
У ЛІКУВАННІ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ"Вітамін С в молоці різних торгових марок

0

презентація захисту науково-дослідницької роботи на тему "ВІТАМІН С В МОЛОЦІ РІЗНИХ ТОРГОВИХ МАРОК". результати дослідження представлені на учнівській конференції.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: