Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя

Обмежити пошук фільтруванням:Формування основ здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку

0

На сучасному етапі розвитку та реформування дошкільної освіти особлива увага приділяється формування основ здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку в закладі дошкільної освіти. Як наслідок, серед головних завдань дошкільної освіти - організація освітнього процесу, за якої не лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а зміцнюватиметься їхнє здоров’я.Загартовування

0

Загартовування.
Вести здоровий спосіб життя потрібно в будь якому віці. В лекції продемонстровано основні правила загартовування.Презентация з ЯДС за темою "Опорно-рухова система. М'язи"

0

Наочний матерiал розроблений у виглядi презентацii та розрахований на учнiв початкових класiв при вивченнi теми " Опорно-рухова система, скелет.М'язи" у курсi ЯДС за НУШ.Доповідь на батьківських зборах «Формування здоров’я дітей в умовах освітнього процесу закладу дошкільної освіти»

0

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, педагогів, суспільства загалом. Природа від народження і на довгі роки життя нагороджує людину – найдорожчим скарбом – здоров’ям. Перед умовою твердження розвинутого громадянського суспільства є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих.Здоров’я — найбільше багатство

1

Одним із важливих напрямків превентивного виховання у шкільному просторі є питання збереження здоров’я учнівської молоді. Дане тренінгове заняття розроблено з метою розширення знань школярів про важливість здоров’я, формування активного розуміння поняття здорового способу життя, попередження виникнення шкідливих звичок.Конспект інтегрованого заняття для дітей молодшої групи

0

Подане заняття – приклад роботи з дітьми за програмою «STREM - освіта, або Стежинки у Всесвіт»Виховний захід "У світі казки чарівної"

0

Виховний здоров'язберігаючий захід для учнів 5-6-го класу спеціальної школи для дітей з вадами зоруКонспект інтегрованого заняття з виховання культурно-гігієнічних навичок для дітей молодшої групи. Тема: «Перу-перу платтячко Оленці»

0

Мета: вчити дітей доглядати за своїми речами,тримати їх у порядку,формувати емоційно-пізнавальну активність; розвивати пізнавальний інтерес до довкілля,творчі здібності,вміння визначати послідовність своєї діяльності; привчати дітей до самостійності щодо питання культурно-гігієнічних навичок;Майстер-клас (міні-тренінг) «Я знаю, як це робити. Я навчу вас»

0

Тема «Здоров'язберігаючі освітні технології в початковій школі»
Мета:ознайомити вчителів із вправами психологічного та зорового розвантаження, застосовуючи прийом «Кольоротерапії» та вправи зорової гімнастики.Конспект уроку з основ здоров'я "Безпечна прогулянка"

0

Тема: БЕЗПЕЧНА ПРОГУЛЯНКА
Мета: обґрунтувати учням, наскільки небезпечно самостійно прогулюватися в незнайомих місцях; вчити уникати небезпечних місць у своєму мікрорайоні/населеному пункті; навчати чинити опір тиску незнайомих людей; виховувати обачливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі