Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів

0

З досвіду роботи вчителя початкових класів Карпенко Віти Миколаївни
над методичною темою "Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів"Спортивно-розважальне свято «Козак чи козачка?»

0

Спортивно-розважальне свято "Козак чи козачка?" для учнів середньої школи.
Сприяє патріотичному вихованню учнівської молоді та спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу.Моє здоровь я

0

Тренінг в 8 класі " Моє здоров"я", який спонукає учнів вести здоровий спосіб житяКонспект заняття Тема «Гігієна тіла. Предмети та засоби гігієни тіла»

0

Розвивати здоров’язберігаючі компетенції учнів, вчити вибирати необхідні засоби та предмети гігієни відповідно до життєвої ситуації, індивідуальних особливостей, віку.Виховна година: "Вибір є у кожного із нас"

0

Формувати позицію протидії всім небезпечним для здоров’я та життя явищам: наркотикам, алкоголю, палінню; пропагувати здоровий спосіб життя; виробляти активну життєву позицію в молоді.Виховний захід «Користь чи шкода від дотримання різноманітних дієт»

0

Проблема зайвої ваги - це, на жаль, проблема не тільки дорослих, але й підлітків. Не всі засоби для схуднення, які пропонує сучасність є безпечними та корисними для організму й здоров`я людей. Заради краси дівчата приймають сумнівні препарати, випробовують різні дієти. Цей виховний захід має мету переконати учнів, що правильне харчування - це життя, а також свідомо підходити до вибору - краса чи здоров`я.Ярмарок корисних порад

0

Ознайомлення учнів з поживними речовинами, що містяться в осінніх овочах і фруктах, поглиблення знань про корисну та якісну їжу і її позитивний вплив на збереження й зміцнення здоров’я дітей; розвиток кругозору щодо особливостей харчування восени; виховання прагнення берегти своє здоров’я , любові до природи, поваги до народних традицій.Заняття для молодшої групи на тему: "Предмети гігієни"

0

Продовження ознайомлення дітей з предметами гігієни та їх призначенням; зосередження уваги на тому, що навколо багато речей, серед яких є предмети особистої гігієни для підтримки чистоти й охайності, збереження здоров'я; уточнення знань про призначення цих предметів та вміння використовувати їх; активізація мовлення дітей; формування уявлення про здоровий спосіб життя; виховання бережливого ставлення до свого здоров'я, бажання піклуватися про свій зовнішній вигляд.Історичко-патріотична змагання "Козацькі забави"

0

Історично-спортивні змагання "Козацькі забави" для учнів 7-8 класів. Мета: Розвивати бажання в учнів вести здоровий спосіб життя. Поглибити знання учнів про традиційні свята українців, звичаї, обряди, народні ігри та забави. Виховувати прагнення бути сильними, сміливими, дружніми.Уроки безпеки

2

Життя прекрасне! Воно дарує багато приємних моментів, вражень, приносить радість і задоволення.
Але майже щодня нам приходиться долати і певні труднощі, проблеми.
Щоденно нас підстерігають різноманітні небезпеки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі