Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Туристичне свято «Галявина веселих туристів»

1

Мета: розвивати інтерес дітей до туризму, виховувати бажання перемагати, вчити колективізму, дружбі, взаємодопомозі, вчити любити і берегти природу.
Ведучий: Сьогодні у нас прекрасне свято – День туризму. Бо хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.Спортивне свято «Мала олімпіада»

1

1-й учень.
Всюди друзів ми знаходим.
З ними – як одна сім'я.
Але нам без друга спорту
Не прожити ані дня.
2-й учень.
В нашому таборі
Знову свято!
Тут і музика і сміх!
На спортивнім святі нині
Ми вітаємо усіх!..Виховний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1

У спортивному заході взяли участь учні четвертого класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.Профілактика шкідливих звичок

1

Бесіда за круглим столом виховуватиме в учнів негативне ставлення до вживання алкогольних напоїв, тютюнокуріння та наркотиків, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків; спонукатиме учнів до роздумівРозвага з правил дорожнього руху.

0

Розвага проводиться на вулиці, круг садочку. Діти рухаються по асфальтованій доріжці. Зустрічають підготовлені раніше дорожні знаки та звірят.

Ведуча: Сьгодні ,діьти, ми вирушаємо у подорож цікаву і небезпечну. Потрібно бути дуже уважними, добре, швидко і правильно розбиратися у дорожніх знаках, пам’ятати правила поведінки на дорозі. А вирушимо в подорож на ... відгадайте загадку (Дім по вулиці повзе, на роботу всіх везе, не на курячих ногах, у гумових чобітках... «автобус»).
Так, сьогодні ми подорожуємо автобусом.
(Діти стають по двоє)
А водієм у нас буде (вибирає дитину).Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016р. № 1/9-437


консультація для вихователів

0

Тема:Виховання безпечної поведінки дітей
з раннього віку.
Мета: Підвищити професійний рівень педагогів , щодо набуття знань про Планомірну діяльність дорослих, спрямовану на формування досвіду безпечної поведінки в побуті дитини до безпечного існування в навколишньому середовищі .
План.
1.Фізичні можливості дітей раннього віку.
2. Предметне середовище як чинник безпеки життєдіяльності
3. Взаємодія із сім’ями вихованців
4. Правила поводження з одноліткамиПроект «Правильне харчування»

0

Досвід і знання дитина краще отримує шляхом діяння, в процесі дослідження та самостійного вивчення. Виходячи з цього в своїй практиці використовую метод проектів з курсу «Основи здоров’я», щоб діти мали змогу самі досліджувати, перевіряти на практиці як піклуватися про своє здоров’я.
Учень є активним учасником проектної діяльності. Він визначає мету, відкриває нові знання, самостійно вибирає шляхи вирішення даної проблеми, експериментує, захищає свою думку.Веселі старти

0

Ведучий:
Здрастуйте, друзі!
Чудова ця фраза зближує нас всіх навколо відразу!
Мабуть, сьогодні якраз буде вчасно,
Щоб був у нас дійсно чудовий настрій!
Відпочивши гарно, хіба нам не вартоЗАНЯТТЯ З ДИТЯЧОЇ АКВААЕРОБІКИ НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧІЙ ПЕРІОД

1

Заняття з дитячої аквааеробіки за програмою «Афаліна» - це модель занять за тематичними модулями програми «АФАЛІНА».
Р Згідно з нашою програмою, основною формою навчання є заняття, яке в середньому триває від 15 до 25 хвилин (для підгрупи дітей) і складається з чотирьох частин. Навчальний цикл на літній період складає 40 занять; 5 занять на тиждень, які проводяться кожного дня, починаючи з середини червня до середини липня. Навчальний цикл завершується спортивним святом «День Нептуна» , «Пригоди Маленької Перлинки».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі