Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:СПОВІДАЙМО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ „МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ, А ТОБІ?"

0

СНІД - це загублене життя, втрачені надії і сподівання, глухий кут, виходу з якого годі шукати. Читала й про те, що уберегтися від СНІДу можна, якщо вести здоровий спосіб життя. Бо ж страшний молох - СНІД - з'являється там, де наркотики, розпуста, паління, горілка...Виховний захід "Ми обираємо здоров'я"

0

Проведення інтегрованого тижня природничо-математичних дисциплін "Ми обираємо здоров'я" з метою формування в учнів екологічної грамотності і здорового способу життя.Виховний захід

0

Виховувати корисні поради щодо збереження й зміцнення здоров’я, учити цінувати власне життя та здоров’я, розвивати творче мислення, комунікативні навички, уміння долати труднощі, формувати в дітей розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я.Виховна година в ГПД "Рух і здоров'я"

0

Розробка виховної години в групі продовженого дня "Рух і здоров'я"Година спілкування в ГПД "Настрій і здоров'я"

0

Година спілкування в групі продовженого дня на тему "Настрій і здоров'я"Здоров’я – найкраще багатство (розробка уроку)

0

Поглибити поняття про те, що для людини головне - це здоров”я.
Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя. Формувати здоров”язберігаючу компетентність.
Розвивати вміння берегти здоров’я. Виховувати життєву потребу бути завжди здоровим.Водохреща, Водощі, Йордана.

0

17 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Методична розробка виховного заходу з елементами тренінгу "Алкоголь - ворог №1"

0

Метою даного заходу є сформувати уявлення, що алкоголізм - це хвороба, викликати почуття відрази до алкогольних напоїв, визначити причини та наслідки вживання алкоголю, активізувати увагу на статистичних даних щодо вживання алкогольних напоїв, навчити використовувати здобуті на виховному заході знання в практичній діяльності, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я та прагнення до здорового способу життя.БУКЛЕТ ДЛЯ БАТЬКІВ "БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ"

0

Буклет для батьків дітей дошкільного віку мість методичні рекомендації щодо безпечної організації життєдіяльності малюків в літній період.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі