Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття "В гостях у вітерця"

0

Заняття "В гостях у вітерці" для дітей 3-го року життя. Напрям пошуково-дослідницька діяльність.Ранкова гімнастика з елементами йоги для дітей середньої групи.«Гуси –лебеді.»

0

ранкова гімнастика для дітей середньої групи з елементами йоги "Гуси-"лебеді Вдосконалювати психічні процеси; пізнання свого характеру, розвиток уваги, організованості, уяви, фантазії, уміння контролювати свої почуття, розвивати вміння знімати втому, розвивати гнучкість, покращувати осанку, правильне дихання; вчити бути спокійним, веселим, не ображати інших.Конспект заняття з валеології.Тема: «Щоб здоровими зростати про здоров'я треба дбати»

0

Мета: розширити знання дітей про здоров’я , користь фізичних вправ, правильного харчування, вітамінів; учити дітей свідомо ставитися до особистої гігієни, закріплювати навички догляду за власним тілом;
вчити малят відповідати на запитання, збагачувати словник прикметниками та дієсловами; розвивати спостережливість, активне мовлення; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, охайність, акуратність, бажання самостійно дотримуватися правил особистої гігієниМетодичні рекомендації та вправи ЛФК при Сколіозі 1,2,3 та 4 ступеня.

0

Методичні рекомендації з ЛФК при сколіозі 1,2,3 та 4 ступеня.
Вправи при сколіозі.Виховна година «В країні Здоровляндії»

0

Мета: узагальнити знання учнів про складові компоненти їжі, про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, про основи культури харчування; викликати інтерес та прагнення вживати корисні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’я.
Обладнання: малюнки, вирізки з газет і журналів, на яких зображено різноманітну їжу, ватман, клей, ножиці; картки, на яких перелічено назви продуктів харчування; презентації, комп’ютер, телевізор.Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сніВиховний захід: “Будьмо здоровенькі”

0

Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що негативно впливає на здоров’я, про користь овочів і фруктів;
сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя;
формувати прагнення берегти своє здоров'я, зважаючи на його цінність і значущість для людини.Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 клас

0

Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 класВечір розваг «Мандрівка у країну правил дорожнього руху»

1

ВЕЧІР РОЗВАГ
«МАНДРІВКА У КРАЇНУ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

Мета. Закріпити та збагатити знання дітей про автомобільний транспорт, дорожні знаки, дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Розширити кругозір дітей про правила дорожнього руху. Розвивати пізнавальні інтереси дітей. Виховувати навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, в громадському транспорті.

Обладнання. Плакати, дорожні знаки, іграшки (машини і велосипеди), конверти для гри, білі смужки паперу для позначення пішохідного переходу.

Хід розваги

До залу під музичний супровід заходять діти.Веселі старти

0

Розвага в середній групі дошкільного закладу.

Мета: удосконалювати вміння орієнтуватися в просторі,передавати м’яч над головою, між ногами, а також переносити м’ячі з одного місця в друге місце з перешкодами;формувати у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, стремління до перемоги;виховувати почуття колективізму, дружби, прагнення бути здоровими та веселими.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі