Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:Найкращі віршовані фізкультхвилинки

0

Фізкультхвилинки для учнів початкової школи, які можна застосувати під час уроку та виховного заходу.Дихальна гімнастика як складова нових здоров’язберігаючих технологій в роботі з молодшими школярами

0

Дихальна гімнастика як складова нових здоров’язберігаючих технологій
в роботі з молодшими школярами
ЗМІСТ
Вступ

Розділ 1. Аналіз анатомо-фізіологічних, емоційних та
психологічних особливостей дітей молодшого шкільного віку

Розділ 2. Поняття «Освітні технології педагогіки здоров’язбереження»

2. 1. Історико-педагогічні аспекти становлення системи здоров’язбереження
2. 2. Здоров’язберігаючі технології - прогресивний метод
збереження здоров'я учнів у сучасному освітньому середовищіВиховний захід для дітей старшого шкільного віку з формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя «Ми обираємо здоров’я»

0

Тема: профілактика шкідливих звичок
Мета: пропаганда здорового способу життя та ціннісного відношення до власного здоров’я засобами художньо-естетичного мистецтва
Завдання: формувати у підростаючого покоління позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, свідомого негативного ставлення до шкідливих звичок, що впливають на здоров’я, мотивувати вихованців до активної життєвої позиції щодо цієї проблеми
Засоби навчання: використання художньо-естетичних засобівМЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ "Технологія приготування страв з фаршированої риби. »

0

Особливість нестандартних уроків полягає в такому структуруванні змісту і форми, яке викликало б інтерес в учнів, сприяло їх оптимальному розвитку і вихованню. Урок - « круглий стіл » належить до нестандартних уроків де основним компонентом є взаємини між учнями, засновані на змісті програмного матеріалу.Конспект заняття в старшій групі «Щоб рости здоровими»

0

Конспект заняття розширює, уточнює й систематизує знання дітей про власне тіло людини. Вчить піклуватися про своє здоров'я, закріплює знання про цілющі властивості лікарських рослин, формує вміння на практиці використовувати набуті знання.Мандрівка в країну здоров’я (заняття-практикум)

0

ЦЕЛИ:
- Обеспечить ученику возможность сохранения здоровья;
- сформировать у него необходимые знания, умения и навыки по здоровому образу жизни;
- научить использовать полученные знания в повседневной жизни;
- укреплять здоровье детей во время учебного процесса и во внеурочное время;
-убедить учащихся в необходимости соблюдения режима дня;
-расширить знания детей о здоровом образе жизни, правильном питании, о правилах гигиены;
-сформировать у детей сознание того, что здоровье зависит от них самих;Заняття по валеології в змішаній групі. Тема: «Я вже великий!»

0

Ознайомити дітей з зовнішньою будовою тіла людини, з можливостями його організму: я вмію бігати, стрибати, співати, дивитися, слухати, їсти, терпіти спеку і холод, переносити біль, дихати, думати, допомагати іншим людям; виховувати почуття гордості, що «Я - людина ». Викликати інтерес до подальшого пізнання себе. Виховувати вміння дбати про себе.Сценарій виступу агітбригади у фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров’я"

0

Матеріал спрямований на реалізацію широкого спектру цілей щодо заохочення керуватися правилами здорового способу життя.Родинне свято: "Найбільше багатство - здоров'я". Молодша група

0

малюнок на ватмані «Родинні промені здоров’я» (фото дітей загартування); розрізні картинки із зображенням різних видів спорту; картинки із зображенням спорту та спортивних предметів; картинки із зображенням предметів гігієни та різних предметів; таблиця «Фруктове меню», фішки; паперові скрутки на яких написані різні види спорту; коректурна картка «Бувай здоровий!» 1-8 «Овочі, фрукти»; ручка, папір; картинки із зображенням корисних і шкідливих продуктів харчування; коректурна картка «Здоровий спосіб життя», фішки; грамоти, медалі.Презентація. Звіт роботи творчої групи.

0

Звіт роботи творчої групи

Впровадження здоров'язберігаючих технологій
в навчально-виховному процесі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі