Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:презентація

1

Презентація досвіду роботи “Формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя через заняття з валеології”Конспект заняття для дітей 4-го року життя «Будь обачним, малюк, гостре не бери до рук»

0

«БУДЬ ОБАЧНІШИМ, МАЛЮК, ГОСТРЕ НЕ БЕРИ ДО РУК»Виховний захід "Вміємо, можемо!"

0

Розробка виховного заходу "Вміємо, можемо!" спрямована на розвиток здоров’язберігаючих компетентностей вихованців та заоохочення їх до занять фізичною культурою та спортомРанкові зустрічі

0

Ранкові зустрічі. Дана розробка сприяє комунікативному розвитку учнів та сприяє їх творчості.Беседа «Привычка – вторая натура?»

0

Цели:
 формирование у учащихся осознания влияние привычек на общее состояние здоровья человека;
 формирование умения определять соотношение понятий «здоровый образ жизни» и «привычки человека».Мобільні гаджети

0

Даний матеріал призначений для використання на виховних годинах. Показує шкідливий вплив телефонів на розвиток школярівВИХОВАННЯ У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЦІННОСТЕЙ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

0

Нині цілком закономірним є інтерес до проблем охорони здоров’я з боку всіх громадян України. Життя і здоров’я людини як основний принцип державної політики зафіксований у Конституції України. Відповідно до Основного Закону, держава несе відповідальність перед людиною за свою діяльність і зобов’язана ефективно вирішувати завдання виховання здорового покоління, від чого значною мірою залежить соціально-економічний розвиток суспільства і країни в цілому.Інтегрований урок з англійської мови та фізичної культури "English Olympic Games"

0

Інтегрований урок-квест англійської мови та фізичної культури "English Olympic Games" для учнів 6 класуМайстер-клас «Здоров'язберігаючі технології в навчанні»

0

Майстер-клас "Здоров'язберігаючі технології в навчанні"

«Щоб зробити дитину розумною і
розважливою, зробіть її
міцною і здоровою»
Ж.-Ж. РуссоСемінар-практикум для педагогів «Від гармонії кольорів, до душі дитини» (здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії)

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі