Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з основ здоров'я "Безпечна прогулянка"

0

Тема: БЕЗПЕЧНА ПРОГУЛЯНКА
Мета: обґрунтувати учням, наскільки небезпечно самостійно прогулюватися в незнайомих місцях; вчити уникати небезпечних місць у своєму мікрорайоні/населеному пункті; навчати чинити опір тиску незнайомих людей; виховувати обачливість.Власне тіло я вивчаю і його оберігаю.

0

Презентація до уроку з предмету "Я досліджую світ" за темою "Власне тіло я вивчаю і його оберігаю"1 клас."Методика організація безпечного та змістовного дозвілля дітей підліткового віку під час літніх канікул"

0

Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення та відпочинок, а турбота про здоров’я дітей є одним із основних показників ставлення держави до власного майбутнього.Організація загартування та оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти

0

Закон України «Про дошкільну освіту» визначає збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини як першочергове завдання розвитку, навчання і виховання наймолодших громадян країни. Оздоровлення дітей у закладі дошкільної освіти відбувається не лише в оздоровчий період. Це - системна робота. Загартувальні процедури – система заходів, спрямованих на підвищення опірності організму дітей, розвитку у них здатності швидко й без шкоди для здоров’я пристосовуватися до змінних умов навколишнього середовища.Презентація "Гроза. Правила поведінки під час грози"

0

Презентація "Гроза.Правила безпеки під час грози" створена до Всесвітнього Дня охорони праці. Робота включає загальні відомості про природне явище, торкається релігійного сприйняття громовиці давніми народами світу, а також детально розкриває правила поведінки під час грози, подає ознаки ураження блискавкою та першу допомогу при випадках ураження блискавкою. Презентація візуалізована якісними світлинами і стане в нагоді класоводам і учням молодшої і середньої ланки.Здоровий спосіб життя. Роль фізичної культури в забезпеченні здоров’я студентів.

0

Здоровий спосіб життя – це спосіб життєдіяльності людини, метою якого є формування, збереження і зміцнення здоров’я. Серед потреб людини здоров’я не завжди посідає перше місце порівняно з побутовими речами та іншими матеріальними благами. Звичайно, здоров’я залежить від добробуту, але збагачення, накопичення модних і дорогих речей для багатьох людей стало, на жаль, метою всього життя, заради якого вони нехтують фізичним і духовним удосконаленням. Молодь надає перевагу смартфонам і комп’ютерам.«Спортивне свято» для дітей 4 -5-го року життя

0

Мета:
• удосконалювати рухові навички та вміння;
• розвивати фізичні якості, окомір, координацію рухів;
• виховувати витримку, наполегливість, бажання довести розпочате до
завершення, прагнення перемагати, уміння контролювати свою
поведінку, товариські стосунки;
• сприяти формуванню радісних емоцій.

Інвентар:
Обручі – по кількісті дітей, велика снігова куля – 1шт., канат – 1шт.,
прапорці (сині, зелені (по2шт.), ключки – 2 шт., шайби – 2шт., дуги – 2 шт.,
емблеми (2 великі і маленькі по кількості дітей у командах), музичний
супровід, орієнтири для перешикування.Спортивна розвага "Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі"

0

Мета: створити умови для активного відпочинку дошкільнят; викликати бажання брати участь в іграх – естафетах і перемагати в них, вболівати за друзів. Вправляти вміння дітей швидко бігати, стрибати долаючи перешкоди, формувати у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими. Викликати у дітей хороший емоційний настрій. Виховувати потяг до зростання здоровими.
Обладнання: цеглинки; 4 обручі; 2 м’яча середньої величини; 2 мішки (для стрибків); кеглі;великі м’ячі; канат, кульки.
Музичний супровід; герої – Клоуни.Свято здоров'я. Здоровенькі були!

0

Свято здоров'я.Здоровенькі були
Формувати життєві навички, що сприяють здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності.Розвивати в учнів базові фізичні якості, уміння одержувати елементарні знання у галузі фізичної культури та гігієни, бажання підтримувати своє здоров'я на належному рівні,чинити опір негативним впливам.Інтерактивне заняття "Здоров'я - найцінніший скарб"

0

Метою заняття є поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров'я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя, формувати у дітей поняття про життя як найвищу цінність і здоров'я, як найважливішу умову щасливого життя, свідоме ставлення до власного здоров'я; розвивати почуття власної гідності й неповторності, розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички; виховувати турботливе ставлення до особистого здоров’я, навички безпечної поведінки для здоров'я; виховувати толерантне ставлення один до одного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі