Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

Обмежити пошук фільтруванням:Інформаційна вітальня «7 правил здорового способу життя»

0

Здоровий спосіб життя – набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.Здоров’я - найбільше багатство у світі

0

В ігровій та пізнавальній формі закріплювати знання дітей про здоровий спосіб життя; формувати навички особистої гігієни.Заняття-квест з основ безпеки життєдіяльності «Навчимо лісових друзів правилам дорожнього руху»

0
Заняття-квест з основ безпеки життєдіяльності «Навчимо лісових друзів правилам дорожнього руху» для дітей старшої групи.

Мета: закріпити знання щодо правил дорожнього руху, про поведінку на вулицях, про призначення деяких дорожніх знаків; співвідносити казкового персонажа і його транспортний засіб; розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення в ході виконання завдань. Виховувати в дітях потребу в дотриманні норм і правил поведінки на вулиці і в транспорті.
Обладнання: карта. лист, дорожні знаки, покажчики, плакати.Конспект заняття для дітей старшої групи з БЖД на тему: «З песиком Патроном грай, про вибухонебезпечні предмети знай!»

0
Конспект заняття для дітей старшої групи з БЖД на тему:
«З песиком Патроном грай, про вибухонебезпечні предмети знай!»

Мета: ознайомити дітей з вибухонебезпечними предметами; навчати правильно поводитися у разі виявлення небезпечних та незнайомих предметів; формувати уявлення дітей про особисту небезпеку; розвивати увагу, спостережливість, пам'ять, мислення; виховувати відповідальне ставлення до своєї поведінки.Дослідницький проект "Здорова усмішка" у рамках Всеукраїнського конкурсу "Молодь тестує якість"

0
Дослідницький проект "Здорова усмішка" включає такі етапи:

1.Вивчення асортименту зубних паст, що є на прилавках наших магазинів.
2.Ознайомлення з основними властивостями та призначенням зубних паст.
3.Дослідження складової частини різних видів зубних паст і виявити на скільки безпечним є використання цього засобу для життя і здоров’я людей.
4.Проаналізувати якість упаковки і маркування відомих торгових марок зубних паст.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА бінарного заняття (лекція) з предмету: «ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО СТАРОСТІ» Тема: «Рух – запорука здорового життя. Формування і розвиток здорового скелету у віковому аспекті. Старечі зміни опорно-рухового апарату.»

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА «Рух – запорука здорового життя.
Формування і розвиток здорового скелету у віковому аспекті.
Старечі зміни опорно-рухового апарату.»Мінна безпека

0

Для занять з ТБ щодо мінної безпеки для учнів -мешканців деокупованих територій.ПЛАН -КОНСПЕКТ З УРОКУ З Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ "Чистота - запорука здоров`я.

0

Ознайомити учнів із поняттям « гігієна», з однією з вимог гігієни – чистотою; про те, що чистота є однією з умов формування , збереження та зміцнення здоров ‘я, переконати учнів у необхідності виконувати вимоги особистої гігієни.Буклет "Правила пішохода"

1

Буклет стане в пригоді, як дітям так і дорослим. В легкій ненаявяливій формі допоможе пригадати правила дорожнбого руху для пішоходів.Формування основ здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку

0

На сучасному етапі розвитку та реформування дошкільної освіти особлива увага приділяється формування основ здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку в закладі дошкільної освіти. Як наслідок, серед головних завдань дошкільної освіти - організація освітнього процесу, за якої не лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а зміцнюватиметься їхнє здоров’я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі