Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сніВиховний захід: “Будьмо здоровенькі”

0

Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що негативно впливає на здоров’я, про користь овочів і фруктів;
сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя;
формувати прагнення берегти своє здоров'я, зважаючи на його цінність і значущість для людини.Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 клас

0

Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 класВечір розваг «Мандрівка у країну правил дорожнього руху»

1

ВЕЧІР РОЗВАГ
«МАНДРІВКА У КРАЇНУ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

Мета. Закріпити та збагатити знання дітей про автомобільний транспорт, дорожні знаки, дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Розширити кругозір дітей про правила дорожнього руху. Розвивати пізнавальні інтереси дітей. Виховувати навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, в громадському транспорті.

Обладнання. Плакати, дорожні знаки, іграшки (машини і велосипеди), конверти для гри, білі смужки паперу для позначення пішохідного переходу.

Хід розваги

До залу під музичний супровід заходять діти.Веселі старти

0

Розвага в середній групі дошкільного закладу.

Мета: удосконалювати вміння орієнтуватися в просторі,передавати м’яч над головою, між ногами, а також переносити м’ячі з одного місця в друге місце з перешкодами;формувати у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, стремління до перемоги;виховувати почуття колективізму, дружби, прагнення бути здоровими та веселими.Інтегровано-пізнавальне заняття з пріорітетом інтелектуально-дослідницьких завдань та використанням мультимедійних технологій «Небезпеки остерігайся, здоровим залишайся!»

0

Формувати у дітей життєву компетентність щодо особистої безпеки в побуті, в природі, на дорозі, на вулиці; уміння самостійно класифікувати предмети на безпечні та небезпечні для життя; звичку практично застосовувати набуті знання під час виникнення екстремальних ситуацій. Закріпити правила поводження з незнайомими предметами, правила пожежної безпеки. Розвивати спостережливість, увагу і пам`ять. Надати дітям поняття свідомого розуміння цінності власного життя і здоров`я. виховувати почуття самозбереження.В гостях у Сонечка на галявині здоров'я

0

Мета:створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє; розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан; виховувати корисні звички,які допоможуть зміцнити здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом,дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров’я.cценарій виховного заходу до Дня Захисника України "Козацькі розваги"

0

Сценарій виховного заходу сприяє формуванню патріотичного виховання студентської молоді, культивує кращі риси українського народу, повертає нас до героїчного козацького минулого, розвиває фізичні здібності студентів, бажання перемагати.
Даний сценарій може бути використаний викладачами фізичного виховання в технікумах, коледжах, ліцеях. Пропонується для користування кураторам навчальних груп, вихователям гуртожитків.План-конспект заняття в групах раннього розвитку дітей на тему: « Фітнес – активний простір »

0

Мета: розвивати позитивну динаміку зросту дитини, як особистості, розвивати координацію рухів та фізичні якості: спритність, гнучкість, координацію рухів, витривалість, м’язову свободу, старанність продовжувати навчати дітей різним видам імітаційних рухів (вправ), сприяти формуванню правильної і гарної постави, зміцненню опорно — рухового апарату, нервової та дихальної системи; розвивати психічні якості: слухову увагу, ритмічність, пластичність, уяву; створити позитивний психоемоційний настрій; виховувати бажання піклуватися про своє здоров’я.Здоров’я – найдорожчий скарб (навчально-інформаційний проект у формі дослідження)

0

Навчально - інформаційний проект в 4 класі
у формі дослідження на тему :
«Здоров’я - найдорожчий скарб».

o Здоров’я – великий скарб, який дарує людині Природа
o Здоров’я дитини – багатство родини.
Здоров’я народу - багатство країни.
o Здоров’я – це джерело радості.
o Здоров’я – це щасливе повноцінне життя.
o Здоров’я - це квітка, що може змінювати своє забарвлення, свою форму і розміри, залежно від впливу на неї різних чинників.
Автор проекту : Колмикова Наталія Юріївна
Актуальність проекту:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі