Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:Буклет для педагогів "Загартування в дитячому садку та вдома"

1

Буклет містить рекомендації щодо проведення загартування для зміцнення іммунітету дітей дошкільного віку. Надані найбільш поширені способи загартування, окреслені протипоказання до застосування загартовучих процедур.Формування здорового способу життя у школі (стаття)

0

В.О. Сухомлинський, надаючи великого значення духовному здоров’ю особистості у книзі “Як виховати справжню людину”, вважав, що “духовне багатство людини – один з найважливіших показників її всебічного розвитку”.Здорове молоде покоління – це запорука стабільного розвитку держави, один із чинників її позитивного міжнародного іміджу. . Формування у підростаючого покоління мотивації до здорового способу життя потребує системної комплексної роботи, яка спрямована на діагностику, корекцію функціонального, психофізіологічного та духовно-морального стану людини.Виступ агітбригади "Рецепти здоров'я"

0

Пропоганда здорового способу життя. Знайомство з умовами збереження здоров'я.Сприяє надходженню інформації до широких мас.Матеріали тижня фізики і астрономії

0

В роботі представлені матеріали для проведення тижня фізики і астрономії:
лінійка "Відкриття тижня"
тематична лінійка до Дня космонавтики
конференція "Українські фізики у світовій науці"Сигарета на лаві підсудних

0

Захід дозволяє у формі театралізованої вистави пояснити необхідність відмовитися від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя.Майстер-клас «Туризм. Основи туристичних навичок»

0

В своїй роботі ми обрали технічні етапи («маятник», подолання річки по жердині, комбінаційна швидкісна драбина) і спеціальні прийоми (в’язання вузлів, складання багаття).Презентація "Всесвітній день здоров'я"

2

Матеріал презентації стане у нагоді під час проведення свята здоров'я у школі або відзначення Всесвітнього дня здоров'я учнями початкової школи.Творча робота на тему :«Вівсяне борошно – харчовий продукт майбутнього»

0

Одним із способів захисту нашого організму від шкідливих факторів є розробка продуктів із зміненим складом, зниженої калорійності і підвищеної харчової цінності, які носять назву функціональні продукти харчування.Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів

0

З досвіду роботи вчителя початкових класів Карпенко Віти Миколаївни
над методичною темою "Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів"Спортивно-розважальне свято «Козак чи козачка?»

0

Спортивно-розважальне свято "Козак чи козачка?" для учнів середньої школи.
Сприяє патріотичному вихованню учнівської молоді та спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі