Користувацький вхід

Екологічне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виступу екологічної агідбригади «Квітка надії»

0

Сценарій виступу екологічної агідбригади «Квітка надії»
Тематика конкурсу: Збереження водних ресурсів України
Дійові особи:
1. Русалка (дівчина, що гарно співає)
2. Водяний (хлопець з гарною дикцією)
3. Лілія
4. Рибка
5. Дослідник
6,7,8,9,10. Еко-бригадаОсобливості формування екологічної обізнаності молодших школярів

1

Упродовж останніх десятиріч істотно погіршився стан екологічного довкілля, розширилася зона господарської діяльності людини та зменшився ареал існування тваринного та рослинного світу.Екологічні проблеми, досягши планетарного масштабу, утворюють нову соціальну реальність. Їхнє розв'язання залежить першочергово від рівня екологічної культури населення, зокрема екологічної культури підростаючого покоління.Конспект уроку з екології

0

Основні категорії заповідних об’єктів. Уявлення про екомережі. Практична робота №6 Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України.Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій

0

Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій складений задля розвитку екологічної освіти школярів і з метою допомогти педагогам організовувати змістовну та практично значущу позаурочну діяльність.
Матеріали підкажуть коли, як та з якою метою можна долучитися до Всеукраїнських та Всесвітніх акцій, дізнатися про час, умови та мету підписання основних екологічних конвенцій та відчути себе дієвою часточкою екологічної спільноти.
У збірнику подано 114 дат у календарному порядку.Первоцвіти просять захисту

0

формувати в учнів усвідомлення необхідності зберігати та примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати; виховувати в учнів любов до природи, бережливе ставлення до неї, усвідомлення того, що їм жити в XХІ столітті, а тому обов`язком юного покоління буде не допустити екологічного лиха, врятувати та зберегти красу ЗемліКонспект заняття з екологічного виховання «Прилетіло сонечко на мою долонечку»

0

Конспект заняття з екологічного виховання «Прилетіло сонечко на мою долонечку»Урок стійкого розвитку «Моя щаслива планета».Тема: "Вода - джерело життя. Чому варто берегти воду?"

0

Мета: сприяти забезпеченню стійкого розвитку особистості учня, його родини, громади, країни та всього людства через зміну власної поведінки та способу життя.Оцінка стану об’єктів довкілля на територіях з різним рівнем техногенного навантаження

0

В даній роботі розглядається проблема існування в місті Кам’янському територій з різним рівнем техногенного навантаження, забруднюючі фактори яких негативно впливають на стан навколишнього середовища; можливість біоіндикаційної оцінки забруднених ділянок міста.
Працюючи над темою дослідження, ми:
- з’ясували сутність біо- та фітоіндикації,як методів екологічного моніторингу;
- ознайомились з анатомо-морфологічними змінами рослин, які виникли внаслідок впливу на них антропогенних (техногенних) факторів.
Було досліджено ділянки міста з різним рівнем техногенного навантаження.Матеріали тижня фізики і астрономії

0

В роботі представлені матеріали для проведення тижня фізики і астрономії:
лінійка "Відкриття тижня"
тематична лінійка до Дня космонавтики
конференція "Українські фізики у світовій науці"«Екологічні проблеми ландшафтного середовища, в якому ми живемо» (сценарій виступу екологічного колективу «СПОЛОХ» )

0

Людина- цар природи, але царя, що занедбав своє царство, завжди чекає трагічний кінець.

Природа землі Бережанської… (красиві картинки)
Мрійні діброви, які чарують душу, безмежні простори тінистих лісів.
Чисті джерела, які ваблять прозорою гладдю.
Щедрі поля, в шепоті житнього колосся і вишневі сади сліпучо білого цвіту.
Прекрасний….сон, що болем розпачу ранить серце.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі