Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виступ агітбригади "Енергопатруль"

0

привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; створити мотивації для зберігання ресурсів та енергії; стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів.Обіймемо Землю красою й любов’ю!

0

Свято екології "Обіймемо Землю красою й любов’ю!"
Мета:розширити уявлення учнів про цінність і багатогранність природи;
формувати екологічну культуру;
розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення;
виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до природи.Заняття з знайомлення з природою для дітей молодшого дошкільного віку .

0

Заняття з знайомлення з природою для дітей молодшого дошкільного віку .

Підготувала: вихователь ДНЗ №13 «Гвоздичка» Голобородько Л. Л.

Тема: Кульбабки на галявині

Мета: продовжувати формувати знання дітей про рослини рідного краю , зокрема про кульбабку . Вчити впізнавати кульбабки за кольором , будовою квітки . Розвивати зв’язне логічне мовлення дітей , мислення , пізнавальний інтерес . Виховувати любов до природи та бережливе ставлення до рослин .

Обладнання та матеріали: загадка про кульбабку , пальчикова гра «Кульбабки»

План.
І Розгадування загадки:Презентація до лекції на тему: "Радіоактивне забруднення"

0

Чорнобиль – невеличке українське містечко, яких дуже багато в Україні. У 1971 році неподалік від Чорнобиля розпочали будівництво потужної атомної електростанції.
На 1983 рік було уже збудовано та функціонувало чотири енергоблоки та почали будувати п’ятий. З часом неподалік від електростанції побудували місто, для працівників станції. Назвали його Прип’ять – за назвою річки яка була неподалік.Презентація до лекції на тему: "Вплив нітратів на здоров'я людини"

0

Продукти рослинного походження можуть накопичувати різну кількість нітратів.
Так, буряк називають чемпіоном у цій справі. В окремих коренеплодах уміст нітратів досягає 4000 мг/кг.
У салаті, шпинаті, петрушці, кропі та іншій зелені нітратів іноді буває навіть більше, ніж у буряку.
У рослинах із грядок, що не удобрюються, вміст солей є досить помірним, а от у вирощених на підживленому розчині чи на добре «підгодованому» ґрунті концентрація нітратів може досягати 4 000-5 000 мг/кг.
У кабачках міститься до 700 мг/кг нітратів.Формування екологічних знань в умовах інтегрованого підходу

1

У статті розглядається питання актуальності формування екологічних знань у початковій школі в умовах інтегрованого підходу до навчання, наведено приклади інтеграції шкільних предметів з метою формування екологічних знань. Робота містить основні напрями з екологічного виховання в початковій школі. Акцентовано увагу на впровадженні інтегрованого підходу, застосуванні інтерактивних методів, розвитку творчих здібностей та критичного мислення молодших школярів під час формування екологічних знань.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.заняття рослини символи України

0

Мета: поглибити і розширити знання дітей про рослини-символи нашої країни та показати, як оспівував їх український народ;
викликати інтерес до української спадщини, традицій, звичаїв та бажання їх наслідувати;
сприяти формуванню поваги до свого народу та минулого;
виховувати інтерес до народних обрядів, до одвічних людських символів, любов до рідного слова, свого краю.1 клас. Я досліджую світ. Пригоди крапельки. Як мандрує вода?

0

Обладнання: підручники, зошити, ілюстративний та роздатковий матеріал,
відеоматеріали, акварельні фарби, кольорові олівці та фломастери, лего-набори, повітряні кульки, вода.

Предмети, що інтегруються: природознавство, образотворче мистецтво, математика.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі