Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Екологічні проблеми ландшафтного середовища, в якому ми живемо» (сценарій виступу екологічного колективу «СПОЛОХ» )

0

Людина- цар природи, але царя, що занедбав своє царство, завжди чекає трагічний кінець.

Природа землі Бережанської… (красиві картинки)
Мрійні діброви, які чарують душу, безмежні простори тінистих лісів.
Чисті джерела, які ваблять прозорою гладдю.
Щедрі поля, в шепоті житнього колосся і вишневі сади сліпучо білого цвіту.
Прекрасний….сон, що болем розпачу ранить серце.День Води (уроки для сталого розвитку)

1

Поглибити й узагальнити знання учнів про звичайну і незвичайну речовину – воду – через відповіді на цікаві запитання, використання відео матеріалів; довести велике значення води для людини. Вчити висловлювати оцінні судження робити висновки. Розвивати творчі здібності, пізнавальний інтерес до рідного краю. Виховувати бережливе ставлення до водних ресурсів, екологічні почуття прагнення зберегти природу до майбутніх поколінь.Букові праліси Карпат

У статті розповідається про Карпатські букові праліси – перший і наразі єдиний природний об’єкт України, внесений у 2007 році до списку Світової природної спадщини ЮНЕСКО.Сценарій екологічної агітбригади "Збережемо ґрунти рідного краю"

1

Звучить музика. Виходить команда.
Пісня на мелодію «Збережемо»
Збережемо наш світ чудовий від біди
Гей! Разом всі Гей!
Збережемо ми допоможем
Разом всі Гей! Веселіш Гей!
Разом зможем, допоможем і природу збережем…
Збережемо світ!!!Збережемо земельні ресурси

0

Сценарій виступу екологічної бригади "Лелека". Закликаємо зберегти земельні ресурси.Під час виступу використали наглядну агітацію у вигляді листівок, буклетів. За виступ отримали ІІІ місце.Сценарій виступу екологічного колективу «Еко» на тему: «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони»

1

Репортаж з районного етапу всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».Сценарій екологічної агітбригади Новофедорівської ЗОШ І- ІІІ ступенів « Зелений дзвін»

1

Агітбригада є формою екологічної просвіти, виховання у молоді загальнолюдських, гуманістичних цінностей, формування бережливого ставлення до природи засобами мистецтва, виховання екологічно свідомих громадян України, які зможуть екологічно масштабно мислити і збережуть природне середовище для майбутніх поколінь.сценарій виступу агітбригади"Збережемо ландшафти рідного краю"

1

цей матеріал можна використовувати для змагань екологічних агітбригад
Агитбригада «Первоцвіт»
«ЗБЕРЕЖЕМО ЛАНДШАФТИ РІДНОГО КРАЮ!»Інтегроване заняття в ІІ молодшій групі "Допоможемо лісовичку відшукати звірят"

0

Інтегроване заняття в ІІ молодшій групі
« Допоможемо Лісовичку відшукати звіряток»
Завдання :Ознайомлення з природнім довкіллям : закріпити з дітьми уміння називати тварин,їх дитинчат, чим харчуються. Вправляти в уміння поділяти тварин на диких та свійських і вказувати на відмінність між ними.Конспект заняття

0

Конспект заняття «Прогулянка до лісу»
для дітей другої молодшої групи
Виховувати любов до співучої рідної мови. Вчити виконувати рухи відповідно до тексту,поглибити знання дітей про тварин,які живуть у лісі. Закріпити кольори осені: червоній, жовтий, зелений. Удосконалювати граматичну будову речення, вправляти в правильній вимові; розвивати дрібну моторику рук, зв`язне мовлення.
Словник: активний словник дітей слова: намисто,голки,нора.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі