Користувацький вхід

Екологічне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг «Разом про довкілля дбаємо, щасливе майбутнє маємо»

0

Підходимо цілісно до розвитку особистості. Очікування суспільства пов’язані з формуванням життєздатної, гнучкої, свідомої, творчої людини. Проблема сьогодення - виховати сучасну людину, сучасну дитину з тонким підходом до усвідомлення нею гармонійного поєднання «Я І Світу». Наша мета - сформувати у дитини поняття про енергію в природі через гру та казку. У базових Програмах наголошено: основне призначення дорослого – допомогти дошкільнику жити власними силами, у злагоді з довкіллям й згоді із собою як активному суб’єкту життєдіяльності.Науково-дослідницька робота «Екологічний фактор погіршення здоров’я людини - асфальт»

0

зібраний матеріал допоможе краще вивчити тему "Асфальт". В роботі розкриті негативні та позитивні риси асфальту. Наша робота пов’язана з систематизацією та вивченням факторів, які впливають на здоров’я людини, а саме з асфальтним покриттям. В роботі ми розглядаємо питання виготовлення та використання асфальту, як екологічної проблеми, яка впливає на здоров’я людини.
Метою дослідження було розкриття фактів шкоди та позитивних рис асфальтного покриття у нашому місті та взагалі у світі. Своєю роботою ми привертаємо увагу громадськості до екологічної проблеми суспільства.Усний журнал «Людина і природа: пошук гармонії»

0

Усний журнал «Людина і природа: пошук гармонії»
Мета. Розширити і систематизувати знання виховаців про джерела забруднення навколишнього середовища, ознайомити вихованців з глобальними проблемами сучасності; розширити та поглибити знання про екологію, екологічні проблеми України та світу, показати взаємозв’язок людини і природи, привернути увагу до проблем довкілля, показати шляхи покращення стану навколишнього середовища; формувати дбайливе ставлення до природи, її багатств, розвивати естетичні смаки.ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ У СВІТІ ТА УКРАЇНІ

0

Розробка уроку з екології в 11 класі профільний рівень. Урок у формі міні-конференції з використанням інтерактивних форм та методів роботи (Метод "Коло ідей",поетична сторінка та ін.)Презентація "Збереження водних ресурсів р. Дніпро"

0

Вирішення екологічної проблеми рідного міста Черкас щодо оздоровлення водного басейну р. Дніпро є одним з найважливіших пріоритетів державної політики у галузі охорони навколишнього середовища. Організація і проведення заходів щодо його збереження.Я і Україна. конференція

0

Урок основан на расширении знаний учеников о значении природы в жизни человека. Ученики обсудят проблемы экологии, значение охраны окружающей среды для человека. Затронется тема о проблемах поведения в природе; Материал призван воспитывать у учеников любовь к природе, желание защищать её, преумножать."Загляньте у природу рідного краю" сценарій виступу екологічної агітбригади "Екодрайв"

1

"Загляньте у природу рідного краю" сценарій виступу екологічної агітбригади "Екодрайв"Екологічне виховання школяра

0

Ігри і завдання екологічного змісту допоможуть формувати у дітей уявлення про природу рідного краю, потреби спілкування з нею, розкриття взаємовпливу природи і людини.Проект «Екологічне виховання в дитячому садку»

0

Навчити дітей бачити взаємозв’язок між рослинами і тваринами, розуміти, як людина впливає на їхнє життя.Відкритий захід "У дивосвіті природи"

0

Захід "У дивосвіті природи" з екологічного виховання для дітей молодшого віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі