Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття " Пустотлива хмаринка"

0

Конспект заняття на екологічну тему з елементами пошуково-дослідницької діяльності "Пустотлива хмаринка"Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку

0

У запропонованому практичному посібнику подано науково-практичний доробок щодо структури дослідницької діяльності, перспективного планування роботи ( за кварталами навчального року) та найпростіші досліди в неживій природі з дітьми дошкільного віку.
Наведений матеріал слугує для розширення знань дітей про воду, повітря, ґрунт, пісок, лід, сніг.Стаття "Бутова гора "

0

Перебуваючи у реальному довкіллі, свідомо чи підсвідомо людина насолоджується спогляданням навколишніх ландшафтно-пейзажних картин, оцінює привабливість ландшафту. Бутова гора – це надзвичайно естетичний природний об’єкт який справляє незабутні враження та емоційне сприйняття при його спогляданні, має природний магнетизм. Саме цей мальовничий ландшафт давав натхнення таким відомим українським митцям, художникам братам Кричевським, письменнику та кінорежисеру О. ДовженкоКонтрольні роботи з екології для 11 класу на теми: «Проблема забруднення природного середовища та деградації природних компонентів» та «Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть»

0

Даний матеріал може бути корисним дляя вчителів екології, які викладають в 11 класі ЗНЗ.Виховного заходу "І ЛИНЕ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ДЗВІН…"

0

Згадати про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, вміння виразно декламувати; формувати артистичні здібності; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо, вчитись сприймати чужу біду, чужий біль як власний, сприяти формуванню патріотичних почуттів у школярів.Екологічне виховання в школі. Робота з батьками

0

Екологічне виховання. Робота з батьками

Тісна співпраця між школою і сім’єю, щоб своєчасно розпочати і правильно розвивати, виховувати кожну маленьку особистість.Основні напрямки природоохоронної діяльності екологічної агітбригади «Гармонія»

0

Один із напрямків роботи педагогічного та учнівського колективів
КЗ «Полтавський НВК № 36» є участь у заходах природоохоронної діяльності. Дбаючи про охорону та збереження парків, скверів, пришкільної території своєї місцевості, ставків своєї місцевості наш колектив бере участь у Всеукраїнських екологічних акціях «До чистих джерел», «Зелений паросток майбутнього», «Парки - легені міст і сіл».Всеукраїнська трудова акція "Кролик" (презентація)

0

Презентація підготовлена в рамках трідової акції "Кролик" учнями 2 класу Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Каховського району Херсонської області.Керівник-Вдовіна Людмила Володимирівна,класовод 2 класу.
Яскрава робота має за мету розширити знання учнів про кролів,їх розведення,особливості догляду,заохотити батьків і дітей до розведення кроликів; виховувати працелюбність та любов до тварин.Пректні технології у формуванні екологічної грамотності учнів

0

Інноваційні процеси в освіті передбачають побудову системи цінностей, яка є основою навчання, виховання і розвитку дітей на всіх етапах шкільної освіти. Домінуючим напрямком екологічної освіти в світлі освітніх реформ є формування екологічної грамотності учнів .Формування екологічного світогляду - основа для пропаганди природоохоронної діяльності та здорового способу життя.

0

Робота розкриває способи взаємозв’язку екології, культури та здорового способу життя. Розглянуто основні напрямки екологічної освіти та формування екологічної культури. Показані пріоритети екологізації людської діяльності. Розглянуто практичне значення екологічної освіти, виховання та формування екологічної свідомості та здорового способу життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі