Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Програма гуртка: "Земля - мій рідний дім".

0

Сьогодні класичний термін "екологія" як наука про взаємовідносини організмів з навколишнім середовищем трактується набагато ширше, включаючи також практично всі сфери діяльності людини. Використання природних багатств людством здійснюється при повному нехтуванні законів природи. Наслідки антропогенного впливу починають відігравати все більшу роль у змінах біосфери, що призводить до тяжких і непередбачених катаклізмів. Щоб уникнути цього, треба діяти. Щоб діяти, треба знати як.Заняття по дослідницькій діяльності

0

Розширення і закріплення знань про воду дітьми дошкільного віку за допомогою дослідівФормування та розвиток екологічно-свідомої особистості гімназистів.

0

Формування екологічної культури учнів. співпраця з батьками. Заходи на уроках та в позакласний час.Екологічне заняття з елементами тренінгу «Коли земля сумує, коли земля радіє».

0

Нагальна потреба звернути увагу на проблеми екологічні, закликати до дій, що зупинять руйнування нашого спільного дому -матінки - Землі . Усвідомлення того, що лише разом ми врятуємо найцінніше що дано людині - життя, яке не можливе без унікального подарунку Всесвіту- нашой блакитної планети."Формування екологічної компетентності молодших школярів в умовах НУШ"

0

Знання про природу розвивають ерудицію, світогляд, мислення, мовлення, волю, почуття, уяву, творчі та дослідницькі здібності, спостережливість, екологічну культуру, позитивні моральні якості, навички навчальної праці, різноманітні теоретичні й практичні способи діяльності, зокрема способи пізнавальної діяльності, сприяють успішній адаптації у навколишньому середовищі."Методи формування екологічної компетентності молодших школярів в умовах НУШ"

0

У сучасному розумінні під екологічною компетентністю розуміють здатність особистості вирішувати різного рівня проблеми і завдання, що виникають у життєвих ситуаціях та професійній діяльності, формування екологічної культури, мотивів, знань, навчального й життєвого досвіду, пов’язаних із збереженням довкілля. Екологічна компетентність дає змогу сучасній особистості відповідально вирішувати життєві ситуації, підпорядковуючи задоволення своїх потреб принципам сталого розвитку.Конспект заняття з природого довкілля для дітей раннього віку "Як маленьке кошеня допомоги чекало"

0

Мета: дати знання про доступні розумінню дітей про про об’єкт тваринного світу - кішку: назву, найбільш характерні особливості, правила взаємодії. Розвивати цілісне сприйняття природи у гармонійному поєднанні пізнавальних, етичних, практичних мотивів взаємодії з нею. Формувати елементарні уміння догляду за кішкою. Виховувати турботливе та приязне ставлення до тваринПАРЦІАЛЬНА НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА ПРОГРАМА ГУРТКА “ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

0

Програма гуртка“ДЖЕРЕЛЬЦЕ» з пошуково-дослідницької діяльності з використанням елементів ТРВЗ для дітей старшого дошкільного віку.Оцінка якості бджолиного меду.Бджоли як біоиндикатор стану довкілля

0

Екологічний проект
Мета:Визначити якість меду доступними способами в домашніх умовах
Навчитися відрізняти якісний мед від фальсифікатуСценарій свята зустрічі птахів "Пташок викликаємо з теплого краю"

0

Мета: поповнення знань учнів про роль птахів в природі і житті людини; представлення про природоохоронну діяльність; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати бажання допомагати, ставитися до пернатих друзів бережливо.
Методичні рекомендації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі