Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас для вихователів

0

Майстер- клас дає практичну спрямованість екологічним знанням учасників, розвиває творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері екології. Удосконалює роботу по формуванню у дошкільнят основ екологічної культури. Підвищує професійну майстерність педагогів і ефективність їх професійної діяльності.Тема: «Багатоповерховий зелений друг»

0

Заняття з екології для дітей 5-го року життя.Ознайомити дітей з різноманітним світом рослин; сформувати навички порівняння дерев, кущів, трав'янистих рослин; продовжити формувати вміння спостерігати за природою; розвивати зв'язне мовлення , логічне мислення; виховувати допитливість, інтерес до вивчення рідної природиКвест "У пошуках зірки"

0

Завдання квесту: поглибити знання педагогів про простір, що існує за межами планети Земля та безмежність Всесвіту. Вчити спільно взаємодіяти в команді. Сприяти бажанню передавати знання про Всесвіт дітям.Бережемо природу – бережемо і Батьківщину свою!

0

Цікавий та змістовний сценарій, присвячений природоохоронній проблематиці, вихованню екологічної культури, морально-духовних і загальнолюдських цінностей у ставленні до навколишнього світу.
Мета: розширити поняття про довкілля та його неповторність; прищеплювати бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем; захищати та примножувати багатства природи.
Матеріал може використовуватись викладачами, класними керівниками, бібліотекарами для екологічної просвіти, проведення масових заходів до Дня Землі, Дня Довкілля.Майстер-клас "Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку"

0

Завдання майстер-класу узагальнити та поповнити знання педагогів про організацію пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку; вправлятись у виготовленні макета вулкана та проведенні дослідів; викликати бажання до самовдосконалення і саморозвитку; вдосконалювати здатність до рефлексії.Зустріч з батьками "Екологічне асорті"

0

На зустрічі педагоги поглиблюють та збагачують знання батьків з основ природознавства, а також вчать їх проводити спільну пошуково-дослідницьку діяльність разом з дітьми.Екологічна вікторина з використанням інтерактивних методик

0

В екологічній вікторині з використанням інтерактивних методик узагальнюються і систематизуються знання педагогів з розділу "Дитина
в природному довкіллі", джерел і методів екологічного виховання, розвиваються вміння логічно і точно висловлювати свою думку, вміння працювати в міні групі.Буду я природі другом (перспективний план занять на рік з екологічного виховання для дітей старшого дошкільного віку)

0

Посібник містить перспективний план занять на рік з екологічного виховання для дітей старшого дошкільного віку. Пропонований посібник допоможе вихователям організувати роботу щодо виховання екологічно-доцільної поведінки у дітей старшого дошкільного віку.Екологічні змагання 6-7 клас

0

Поглибити знання з екології та біології, навчити учнів самостійно мислити; розширювати кругозір,розвивати інтелектуальні здібності, увагу, ініціативу, культуру спілкування; виховувати бережливе ставлення до навколішнього середовища, любов до природи.Підсумкове заняття гуртка "Конкурс інтелектуалів" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект підсумкового заняття "Конкурс інтелектуалів".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі