Користувацький вхід

Екологічне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок пам'яті "Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?.."

0

Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірвалось у наше життя це лячне і моторошне слово... Чорнобиль.
Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській Атомній електростанції.Засідання екологічної варти - "Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів"

0

Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів
Засідання екологічної варти

Мета: формувати активну соціальну позицію; виховувати екологічну культуру особистості ,почуття особистої відповідальності за охорону довкілля, любові до рідного краю.
Обладнання: посередині - круглий стіл, глобус; довкола прапорці з гаслом «Станьмо на варті власного майбутнього»; за трьома столами сидять інформаційні екологічні групи; в кожного учасника - краватка екологічної варти та емблема «Прибери планету», комп`ютер.Допоможемо Весноньці

0

Уточнити уявлення дітей про сезонні зміни в природі;
навчитися за допомогою дослідів виявляти властивості снігу і льоду; розвивати логічне мислення, інтерес до пізнання природи, поетичного слова; розширити знання про народні традиції та звичаї; активізувати і збагачувати словниковий запас дітей. Виховувати любов до природи, заохочувати допитливість.Урок екології в 11 класі "Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища"

0

МЕТА:
навчальна: Ознайомити учнів із понятим забруднення розглянути основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища.
розвиваюча: Розвивати навички аналізу й синтезу інформації.
виховна: Виховувати бережливе ставлення до природи.
ТИП УРОКУ: комбінований.
ОБЛАДНАННЯ И МАТЕРІАЛИ: слайди презентації, відео - фрагменти з діяльністю людини (використані з «Зеленого пакета») малюнки.
БАЗОВІ ПОНЯТТЯ И ТЕРМІНИ: забруднення, види забруднення за масштабами, джерела забруднень.Стаття на тему "Формування національної свідомості вихованців на гуртках екологічних профілів"

0

Дана стаття спрямована на формування національно - патріотичних рис учнів, національної та громадянської самосвідомості вихованців.Ознайомлення з рослинами - символами України. Виховання любові до рідного краю, українського народу.Презетація роботи "Екологічної варти" Сварицевицького НВК

0

Презентація роботи учнівської спілки "Екологічна варта" Сварицевицького НВК. Робота проводиться у різних напрямках та у співпраці з органами місцевого самоврядування.ЦІЛЮЩІ СКАРБИ РІДНОГО КРАЮ

0

ЦІЛЮЩІ СКАРБИ РІДНОГО КРАЮ
(ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ В СЕРЕДНІЙ ГРУПІ З ПРІОРИТЕТОМ ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ)

Мета : Продовжувати знайомити дітей з лікарськими рослинами Первомайщини, ознайомити з поняттям «зелена аптека».
Формувати вміння впізнавати та називати знайомі рослини, визначати їх необхідність та значення в житті людей, здоровий спосіб життя малюків.
Удосконалювати навички наклеювання.
Виховувати гуманне природокористування, любов до рідного краю.

Хід заняття.
( діти заходять до групи, вітаються з гостями)Шануймо все, що зветься коротко - природа

0

Виховна година
призначена для учнів середніх класів
Розділ ціннісне ставлення до природиМатеріал до уроку «Природничо-дослідницька діяльність на екологічній стежині»

0

Матеріал спрямований на професійне вдосконалення педагогів та стане в пригоді вихователям ДНЗ.
Розробка сприятиме розвитку природничо-дослідницької діяльності дітей на екологічній стежині і ближче познайомить їх з об'єктами довкілля.Ведення спостережень на екологічний стежині «Сходинки до пізнання навколишнього»

0

У матеріалі розглядаються методичні аспекти організації роботи по реалізації завдань: «Базової програми», «Я у Світі» за пізнавальною лінією розвитку екологічного розвитку дитини.
Використання даного матеріалу на екологічній стежині допоможе вихователям урізноманітнити форми роботи екологічного виховання, познайомити дітей з об'єктами довкілля та забезпечити значний діапазон освітньо–виховного впливу на дитину, а також виконає пізнавальну, розвивальну і оздоровчу функцію.
Педагогам даний матеріал допоможе в практичній роботі з дошкільнятами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі