Користувацький вхід

Екологічне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з екології «Ліс - наше багатство»

0

Це заняття з екології. Дуже важливо пам’ятати в наш час про те, що потрібно не тільки нам отримувати задоволення від відвідування лісу, але й захищати та оберігати ліс. В ігровій екскурсійній формі показати дітям його значення в житті людини. Як підсумок всьому - подорож до пункту прийому макулатури. Таким чином на прикладі можна застосувати наші знання.Вікторина "Енергозбереження - вимога часу"

0

Інтерактивна презентація для вікторини "Енергозбереження - вимога часу". Вікторина має два тури, під час виконання кожного з них учасники вибирають запитання з таблиці, де відображаються лише номери. Власне запитання запозичені з мережі Інтернет, джерела, на жаль, не пам’ятаю. Презентація може використовуватись як сама, так і як шаблон для вікторин на інші теми.Конспект заняття з екологічного виховання в старшій групі. Тема: Країна дитинства.

0


Конспект заняття з екологічного виховання в старшій групі.
Тема:
Країна дитинства.

Мета: створити уявні ігрові ситуації, які сприяють кращому засвоєння екологічних знань, вихованню морально-етичних почуттів, закріпити знання про те, що життя людини тісно пов'язане з природою та про значення води в житті людей.
Розвивати логічне мислення, вчити міркувати на запропоновану тему.
Виховувати любов до природи.Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки» (середня група)

1


Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки»
(середня група)Конспект заняття з екологічного виховання в середній групі на тему:" Працюємо на городі".

0
Конспект заняття з екологічного виховання в середній групі на тему:" Працюємо на городі".
Мета: закріпити знання дітей про характерні ознаки весни (весняні турботи на городі). Формувати уявлення дітей про особливості вирощування квасолі і гороху, продовжувати навчати правильно садити в ґрунт і доглядати за ними. Розвивати пізнавальний інтерес до сільськогосподарської праці. Виховувати доброзичливість, організованість, культуру поведінки на городі.


Збережемо тепло в ліцеї – зекономимо на оплаті

0

З давніх-давен енергія завжди була найважливішим чинником, що визначає життя людини і розвиток цивілізації. Тому суть проекту зводиться до вдосконалення скорочення витрат в будівлі ЗЗСО.САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Наша річка - то справжнє диво

1

Екологічний проєкт дає можливість здійснювати екологічне виховання на уроках та у позаурочний час. Виховує у дітей бережне ставлення до природи, формує екологічно свідому особистість з активною громадянською позицією Сприяє виробленню екологічного стилю мислення, екологічної культури молоді.Презентація

1

Мета проєкту ознайомити населення із екологічним становищем, повідомити про небезпеку забруднення атмосфери викидами від спаленого листя і сухої трави, альтернативні методи боротьби із забрудненнями. Роз'яснити до яких наслідків може привести людська необачність!Інтегроване заняття (дитина в природному довкіллі, розвиток мовлення, гра) для дітей старшого дошкільного віку на тему: «Сміття прибирай - ліс захищай!»

0

Інтегроване заняття
(дитина в природному довкіллі + розвиток мовлення +гра)
для дітей старшого дошкільного віку на тему:
«Сміття прибирай - ліс захищай!»

Підготували:Людмила МУХА, вихователь інклюзивної групи «Ластівка»,
Тетяна СВІТЛИЧНА, асистент вихователя.

Мета:
- продовжувати формувати уявлення дітей про осінні зміни в природі і життя тварин; вчити дітей утворювати логічні ланцюжки використовуючи кубики з зображенням (диких тварин, їх житла, їжі, дитинчат тварин, тіней тварин).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі