Користувацький вхід

Екологічне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект інтегрованого уроку-подорожі в контексті реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

0

Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.Конспект заняття "Зима-чарівниця"

0

Конспект заняття розрахований для дітей старшого дошкільного віку, показана методика з використання графосмужок, дослідницька діяльність.Чарівне повітря

0

Інтегроване заняття з екологічного виховання з елементами пошуково – дослідницької діяльності для дітей 6 - го року життя.
Сформувати у дітей уявлення про повітря як природне середовище, ознайомити з властивостями повітря через досліди. Сприяти розвитку розумових операцій - порівняння, аналіз, розвитку пізнавальних інтересів. Розвивати пізнавальну компетентність, мовлення, допитливість. Виховувати бережливе ставлення до природного оточення, сприяти формуванню екологічно свідомого мислення.Конспект заняття з екологічного виховання в середній групі на тему: "Працюємо на городі".

0
Конспект заняття з екологічного виховання
в середній групі на тему: "Працюємо на городі".

Мета: закріпити знання дітей про характерні ознаки весни (весняні турботи на городі). Формувати уявлення дітей про особливості вирощування квасолі і гороху, продовжувати навчати правильно садити в ґрунт і доглядати за ними. Розвивати пізнавальний інтерес до сільськогосподарської праці. Виховувати доброзичливість, організованість, культуру поведінки на городі.конспект заняття з екологічного виховання "Оберігаємо первоцвіти"

1

Серед важливих проблем сучасності, що турбують людство, особливо виділяються екологічні.
Тому метою заняття є:
підведення дітей до необхідності зберігати, примножувати природні багатства (збереження первоцвітів), закріплення знань про Червону книгу України. Вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, самостійно робити висновки. Акцентовано увагу на практичну частину заняття - виготовлення флораріуму, використовуючи кімнатні квіти, для оформлення інтер’єру, подарунків.Конспект заняття з екології «Ліс - наше багатство»

0

Це заняття з екології. Дуже важливо пам’ятати в наш час про те, що потрібно не тільки нам отримувати задоволення від відвідування лісу, але й захищати та оберігати ліс. В ігровій екскурсійній формі показати дітям його значення в житті людини. Як підсумок всьому - подорож до пункту прийому макулатури. Таким чином на прикладі можна застосувати наші знання.Вікторина "Енергозбереження - вимога часу"

0

Інтерактивна презентація для вікторини "Енергозбереження - вимога часу". Вікторина має два тури, під час виконання кожного з них учасники вибирають запитання з таблиці, де відображаються лише номери. Власне запитання запозичені з мережі Інтернет, джерела, на жаль, не пам’ятаю. Презентація може використовуватись як сама, так і як шаблон для вікторин на інші теми.Конспект заняття з екологічного виховання в старшій групі. Тема: Країна дитинства.

0


Конспект заняття з екологічного виховання в старшій групі.
Тема:
Країна дитинства.

Мета: створити уявні ігрові ситуації, які сприяють кращому засвоєння екологічних знань, вихованню морально-етичних почуттів, закріпити знання про те, що життя людини тісно пов'язане з природою та про значення води в житті людей.
Розвивати логічне мислення, вчити міркувати на запропоновану тему.
Виховувати любов до природи.Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки» (середня група)

1


Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки»
(середня група)Конспект заняття з екологічного виховання в середній групі на тему:" Працюємо на городі".

0
Конспект заняття з екологічного виховання в середній групі на тему:" Працюємо на городі".
Мета: закріпити знання дітей про характерні ознаки весни (весняні турботи на городі). Формувати уявлення дітей про особливості вирощування квасолі і гороху, продовжувати навчати правильно садити в ґрунт і доглядати за ними. Розвивати пізнавальний інтерес до сільськогосподарської праці. Виховувати доброзичливість, організованість, культуру поведінки на городі.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі