Користувацький вхід

Екологічне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Економія енергоресурсів. Виховна година

0

Економія енергоресурсів

Девіз уроку: «Ми – за розумне використання енергії! Наша мета – енергоефективність».Турнір" Еколог школи-2016"

1

Турнір проводиться у День Довкілля з метою формування екологічної культури.Виступ екологічної агітбригади «Людина і природа»

0

Позакласний виховний західКонсультація для педагогів «Формування екологічної культури в процесі дослідницької діяльності у дошкільнят»

1

«Формування екологічної культури в процесі дослідницької діяльності у дошкільнят»Значення екологічних знань в житті людини

0

Презентація для інформаційного забезпечення уроків біології та екології для 10-11 класівТурнір" Еколог школи-2016"

0

Турнір проводиться у День довкілля.Учні розвивають екологіне мислення,формують екологічну культуру.Презентація «Тварини Червоної Книги України»

0

Даний матеріал є дуже цікавим для вивчення саме у початковій школі на уроках Природознавства. Презентація насичена ілюстраціями та текстовими доповненями, що полегшує сприйняття учнями матеріалуФестиваль дитячої екологічної творчості

0

Сценарій виступу екологічної бригади,присвячений проблемі забруднення води, катастрофічному стану водних ресурсів України. Для реалізації необхідно 10 учасників, аудіообладнання. Матеріали, використані у сценарії як авторські, так і взяті з інших джерел інформації.Конспект заняття з екологічного виховання на тему: «У гості до сонечка».

0

Ознайомити дітей з явищами неживої природи: сонечком і хмаринкою, збагачувати словник дітей іменниками: сонечко, хмаринка, зайчик; прикметниками: сумний, веселий, сонячний. Продовжити знайомити дітей з геометричною фігурою – круг; вправляти в умінні порівнювати предмети, визначати їх величину (довгий - короткий), розуміти поняття: багато і один; закріпити назви кольорів; розвивати увагу, пам»ять, виховувати любов до природи.Конспект заняття на тему: «До бабусі на гостину».

0

Закріпити знання дітей про свійських тварин, про вміння розрізнити їх за зовнішніми ознаками, характером, поведінкою, криками. Навчити дітей вживати слова, які позначають ввічливе звернення (слова вітання, прощання, подяки тощо), орієнтуватися в назвах моральних характеристик людей (приємна-неприємна, добра-зла, чемна-нечемна).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі