Обмежити пошук фільтруванням:
Тема з предмету «Я досліджую світ» :розділ "Людина і природа"
Тема уроку: Пори року. Осінь.
Мета уроку:
• Формування доступних способів пізнання явищ природничого життя, встановлення зв»язків і залежностей в природі з використанням елементів медіаграмотності
• повторення матеріалу про осінні зміни у природі; удосконалення вміння використовувати здобуті знання у власному житті;
• розвивати вміння аналізувати, фантазувати, працювати в парах;
• виховувати почуття колективізму, поваги до думки іншого, бережне ставлення до природи.
Тема з предмету «Музичне мистецтво»: Музика навколо нас
Ознайомлення дітей з підводними мешканцями ставів України , з їхніми характерними особливостями та способом життя. Навчити робити найпростіші висновки . Розвивати установки щодо правил поведінки у відповідних ситуаціях, інтерес та цікавість до виконання спільних завдань. Виховувати почуття взаємодопомоги та бережливе ставлення до жителів глибин.
«Пригоди краплинки»
Інтегроване заняття з пошуково-дослідницької діяльності, розвитку мовлення та зображувальної діяльності
з дітьми старшого дошкільного віку.
Підготувала: Артемьєва О.В.
м. Кривий Ріг
2021
«Пригоди краплинки»
Данна розробка містить : конспекти прогулянок Екологічною стежиною. Адаптовано для роботи з дітьми 3-6 років. Всі матеріали пройшли апробацію та постійно використовуються в роботі вихователем Ю. Солдатенко ЗДО № 4 . м. Ніжин.
Формування екологічної свідомості зростаючої особистості.
Роз’яснювальні роботи про необхідность посадки дерев та квіткових клумб на території центру
Інтегроване заняття "Мандрівка до лісових звірят" з використанням "бізіборда", ІІ молодша група.
Основна мета заняття навчати дітей описувати тварин, вчити відповідати на запитання вихователя,користуватися засобами інтонаційної виразності мовлення, збагачувати словниковий запас малят. Розвивати мислення дітей, екологічну свідомість, пам’ять, дикцію, увагу. Виховувати любов до тварин та турботливе ставлення до них.
Формування пізнавального інтересу у дітей через ознайомлення з природним довкіллям
Тема: «Подорож з кулькою»
Формувати уявлення дітей про камінь як об’єкт неживої природи, його властивості та ознаки: твердий, міцний, круглий, плаский, гладенький, важкий або легкий, тоне у воді, торохкотить. Учити порівнювати камінці з іншими об’єктами. Розвивати вміння експериментальним шляхом виявляти властивості камінців. Ознайомити дітей з елементарними способами використання каміння людьми. Учити слухати і розуміти мовлення вихователя , звернене до всіх, робити елементарні самостійні висновки. Збагачувати словник дітей іменниками, прикметниками, дієсловами.
Конспект заняття для середньої групи
Тематичне заняття з екологічного виховання "Властивості води"
Методична розробка відкритого виховного заходу на тему: «Екологічні катастрофи людства: міфи, реалії та шляхи вирішення проблеми»