Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Конспект заняття на тему: « Не можна, зачепивши квітку на землі, не потурбувати зірку на небі»(для дітей старшої групи по ознайомленню з довкіллям, мовленнєвої діяльності, валеології, екології та елементами дослідницької діяльності )

1

Виховання екологічної культури у дітей дошкільного віку шляхом використання художнього слова та усної народної творчостіТематична екскурсія до ТзОВ "GODVALLEY" - біогазовий завод.

0

Тематична екскурсія до ТзОВ "GODVALLEY" - біогазовий завод (екологічноне
виховання, альтернативні джерела енергії)."Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазайнує"

0

СЦЕНАРІЙ виступу екологічної агітбригади
"Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазяйнує."

Мета: поглибити й узагальнити знання учнів про навколишнє середовище; ознайомити із заходами зі збереження водойм, ґрунтів, повітря від забруднення; розвивати в учня екологічне мислення, культуру; формувати в них почуття обов’язку та відповідальності за стан довкілля, навички самостійного набуття знань."Весна буває різною" Конспект інтегрованого заняття для старшої групи.

0

Конспект інтегрованого заняття
для дітей старшої групиВиступ агітбригади "Енергопатруль"

0

привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; створити мотивації для зберігання ресурсів та енергії; стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів.Обіймемо Землю красою й любов’ю!

0

Свято екології "Обіймемо Землю красою й любов’ю!"
Мета:розширити уявлення учнів про цінність і багатогранність природи;
формувати екологічну культуру;
розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення;
виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до природи.Заняття з знайомлення з природою для дітей молодшого дошкільного віку .

0

Заняття з знайомлення з природою для дітей молодшого дошкільного віку .

Підготувала: вихователь ДНЗ №13 «Гвоздичка» Голобородько Л. Л.

Тема: Кульбабки на галявині

Мета: продовжувати формувати знання дітей про рослини рідного краю , зокрема про кульбабку . Вчити впізнавати кульбабки за кольором , будовою квітки . Розвивати зв’язне логічне мовлення дітей , мислення , пізнавальний інтерес . Виховувати любов до природи та бережливе ставлення до рослин .

Обладнання та матеріали: загадка про кульбабку , пальчикова гра «Кульбабки»

План.
І Розгадування загадки:Презентація до лекції на тему: "Радіоактивне забруднення"

0

Чорнобиль – невеличке українське містечко, яких дуже багато в Україні. У 1971 році неподалік від Чорнобиля розпочали будівництво потужної атомної електростанції.
На 1983 рік було уже збудовано та функціонувало чотири енергоблоки та почали будувати п’ятий. З часом неподалік від електростанції побудували місто, для працівників станції. Назвали його Прип’ять – за назвою річки яка була неподалік.Презентація до лекції на тему: "Вплив нітратів на здоров'я людини"

0

Продукти рослинного походження можуть накопичувати різну кількість нітратів.
Так, буряк називають чемпіоном у цій справі. В окремих коренеплодах уміст нітратів досягає 4000 мг/кг.
У салаті, шпинаті, петрушці, кропі та іншій зелені нітратів іноді буває навіть більше, ніж у буряку.
У рослинах із грядок, що не удобрюються, вміст солей є досить помірним, а от у вирощених на підживленому розчині чи на добре «підгодованому» ґрунті концентрація нітратів може досягати 4 000-5 000 мг/кг.
У кабачках міститься до 700 мг/кг нітратів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі