Користувацький вхід

Екологічне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗАНЯТТЯХ ЕКОЛОГІЧНОГО ГУРТКА

0

Дана стаття містить методичні рекомендації щодо огранізації навчально-дослідницької діяльності на екологічному гуртку.Формування екологічної культури та свідомості учнів початкових класів (інформаційно-методичний посібник)

0

У збірнику висвітлено проблему безперервної екологічної освіти, що сприяє формуванню у майбутніх громадян цілісного світосприймання та філософії природошанування.
Запропоновані матеріали стануть в нагоді учителям початкових класів та вихователям ГПД при підготовці до уроків, занять, у проведенні виховної, позакласної роботи, екскурсій у природу.Міні – проект « Хімія і довкілля »

0

Дана розробка дає змогу розширювати поняття дітей про довкілля , познайомити з необхідністю використання хімії людиною , сформувати в учнів поняття про небезпечні та безпечні речовини й правила поводження з небезпечними хімічними речовинами; розвивати вміння і навички правильної поведінки в довкіллі; виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, спостережливість, усвідомлення того, що людина — частина природи, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі.Гра-подорож «Оздоровче значення ігор»

0

Відкритий виховний захід із здоров'язберігаючих технологій гра-подорож "Оздоровче значення ігор".Розробка заняття на тему: "Охорона рослин. Червона книга України: рослинний світ."

0

Освітня мета: розширювати знання дітей про природу рідного краю, про вплив людини, її поведінки на природу, дати уявлення про рослини з Червоної книги України.

Розвиваюча мета: розвивати пізнавальні інтереси вихованців, їх кругозір.

Виховна мета: виховувати бережливе, господарське ставлення до природи, як до рідного дому, бажання охороняти й примножувати її багатства і красу, виробити правила поведінки в природі та пропагувати їх серед рідних.

Тип уроку: урок активної пізнавальної діяльності (засвоєння нових знань).

Форма уроку: урок-подорож.Дослідно-експериментальна робота на тему:"Дослідження впливу соку алое як природного стимулятора на проростання насіння томатів"

0

У своїй роботі Юзькова Анастасія, вихованка гуртка "Юні охоронці природи" КПНЗ ЦДЮТ "Сонях"проводить аналіз наукової літератури та інтернет-джерел щодо кімнатної рослини алое, експеримент, завдяки якому вона переконалася, що сік алое дійсно являється стимулятором для проростання насіння томатів, а також вивчає думку юннатів та їх батьків щодо використання соку алое у народній медицині методом анкетування. Дівчинка , я з’ясувала, що:
- Вихованці гуртка набагато більше дорослих знають про квітку алое.
- Лікувальні властивості алое використовують у домашніх умовах і дорослі і діти.Конкурс дитячих коміксів «Путешествие пакетика» в рамках реалізації комплексної програми «Полиэтилен угрожает природе»

0

Современная экологическая ситуация предполагает переосмысления взаимоотношения человека к природе. Формирование нового экологического мировоззрения требует своего научного обоснования. В связи с этим подготовка специалистов в системе высшего образования с необходимостью должна включать экологическую компоненту: от простых форм отношения к природе необходимо переходить к более сложным, современным и прежде всего ноосферному и энвайронментальному.«Екологічні характеристики альтернативних джерел енергії. Проблеми енергозбереження»

0

Урок з предмету екологія та презентація на 15 слайдів до нього спонукає розглянути головні екологічні проблеми , викликані сучасною електроенергетикою, та впливом на навколишнє середовище; розглянути альтернативні джерела енергії: сонце, вітер, вода; прищеплювати любов до навколишнього середовища, спонукати до збереження енергоресурсів, виховувати любов до природи, довкілля.Опис досвіду роботи вихователя ДНЗ за напрямком «Екологічна стежина»

0

В цьому матеріалі розкрито власний практичний досвід роботи вихователя ДНЗ з дітьми на "екологічній стежині". Робота виховує природничі здібності дітей, формує екологічну культуру особистості, розвиває естетичні, інтелектуальні почуття у ставленні до природи. В розробці використовуються дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька діяльність на "екологічній стежині". Використання данного напрацювання допоможе вихователям урізноманітнити роботу з екологічного виховання дітей та ближче познайомити їх з об'єктами довкілля.Презентації з екології

1

Предмет "екологія" в 11 класі є, по суті, продовженням вивчення біології та географії у попередніх роках. Проте розглядається крізь призму раціонального використання та збереження природних ресурсів. Тому супроводження уроків презентаційними матеріалами зробить вивчення цього предмету більш повнішим. Дані презентації є доповненням до перших тем уроків екології, що дозволить сформувати уявлення про предметв цілому.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі