Користувацький вхід

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект інтегрованого заняття з пошуково-дослідницької діяльності для дітей старшого дошкільного віку «Наш друг-невидимка»

0

Програмовий зміст: уточнити і розширити знання дітей про таке явище неживої природи як повітря та його властивості. Навчити дошкільнят за допомогою простих дослідів бачити, відчувати повітря. Вчити робити висновки в процесі експериментування. Ознайомити з проблемою забруднення навколишнього середовища; підвести до розуміння необхідності охорони природи.
Виховувати негативнее відношення до факторів забруднення повітря.
Дати уявлення про те, яку роль відіграють рослини в нашому житті, як вони впливають на чистоту повітря.Сценарій екологічного заходу «Свято Землі»

0

СЦЕНАРІЙ ЕКОЛОГІЧНОГО СВЯТА
(для дітей 3-6кл.)
Матеріал може використовуватись для проведення масових заходів до Дня Землі, Дня Довкілля.
Мета: поглиблення знань дітей про неповторність і красу довкілля та формування бережливого ставлення до природи.Презентація до інтегрованого заняття на тему: «Природа – наш рідний дім» ( грамота, природа, розвиток мовлення, екологія) з використанням твору В.О Сухомлинського для дітей старшого дошкільного віку «Соромно перед соловейком»

0

Продовжувати знайомити дітей із загадковим світом природи. Закріпити знання про правила поведінки в природі, різноманіття птахів, їх класифікацією (перелітні, зимуючі) та спосіб життя, вправляти дітей у визначенні одно - , дво - та трискладових слів. Стимулювати до вживання повних речень. Розширити лексичний запас дітей назвами птахів,місцем перебування тварин, розташуванням рослин. Активізувати словник прикметниками, дієсловами, словами – назвами дій, синонімами. Вправляти в утворенні пестливих форм іменників.Конспект інтегрованого заняття на тему: «Природа – наш рідний дім» ( грамота, природа, розвиток мовлення, екологія) з використанням твору В.О Сухомлинського для дітей старшого дошкільного віку «Соромно перед соловейком»

0

Продовжувати знайомити дітей із загадковим світом природи. Закріпити знання про правила поведінки в природі, різноманіття птахів, їх класифікацією (перелітні, зимуючі) та спосіб життя, вправляти дітей у визначенні одно - , дво - та трискладових слів. Стимулювати до вживання повних речень. Розширити лексичний запас дітей назвами птахів,місцем перебування тварин, розташуванням рослин. Активізувати словник прикметниками, дієсловами, словами – назвами дій, синонімами. Вправляти в утворенні пестливих форм іменників.Охорона водних ресурсів

0

Вода – найцінніший природний ресурс. Вона відіграє виняткову роль у процесах обміну речовин, що становлять основу життя. Величезне значення вода має в промисловому і сільськогосподарському виробництві.
Загальновідома необхідність її для побутових потреб людини, всіх рослин і тварин. Для багатьох живих істот вона служить середовищем існування.
Презентація до уроку з екології.Сценарій проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток".

0

У сценарії проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток"відображений дух патріотизму юннатів КПНЗ ЦДЮТ "Сонях" КМР: нащадків козака Рога-засновника міста Кривого Рогу. Під час заходу формуються життєво-важливі вміння та навички:орієнтування на місцевості, метеорологічні спостереження за погодою. Також дітиТрадиції зустрічі Нового року. Обрядодії новолітування.

0

14 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"«Подорож до квіткової галявини». Інтегроване заняття з дітьми молодша група.

0

Поглибити та закріпити знання дітей в ігровій формі про весну, квіти, шляхом розвитку уявлення про зміни в житті рослин весною. Формувати уміння складати невеликі описові розповіді, розповідати невеликі вірші. Слухати звуки навколишнього середовища (спів пташок, жаб) та імітувати звуки. Закріпити знання дітей про ліс, його мешканців.
Навчити любити і берегти свій рідний край.
Розвивати фонематичний слух, зв'язне мовлення, образ¬не мислення, увагу, пам'ять, розширювати кругозір.
Учити виготовляти колективну аплікацію, працювати в колективі.
Закріпити поняття під, високо-низько."Краплинка-цікавинка"

0

Конспект комплексного пізнавально-ігрового заняття з дітьми молодшого дошкільного віку. Мета: розширити знання дітей про значення води в житті людей і тварин, про весняні зміни в природі, про воду, як фактор оздоровлення; закріпити поняття багато-мало, величину предмета, форму, колір. Вміння орієнтуватись у навколишньому середовищі, використовуючи мовно-ритмічну гру «Дощик»; комплекс вправ дихальної гімнастики «Потягнулися до сонечка».Конспект заняття з екологічного виховання для старших дошкільників "Вода - чарівниця"

0

Заняття сприяє формуванню у дітей знань про значення води в житті людини і посильних умінь щодо заощадливого використання природних багатств, усвідомленню себе частиною великого світу природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: