Користувацький вхід

Останні публікації

Екологічне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття «Рибка плаває в водичці» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Рибка плаває в водичці".Конспект заняття «Повітря» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Повітря".Заняття гуртка "Наша планета Земля" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Наша планета Земля".Заняття "В гості до дідуся Лісовичка"

0

Програмовий зміст: навчити дітей розрізняти і називати дерева, елементи будови дерев, описувати їх за допомогою питань вихователя; вдосконалювати уміння відповідати на запитання вихователя реченнями з 3–4 слів за допомогою сюжетних картинок; формувати цілісний образ предмета, складаючи ціле з частин; вчити ритмом штрихів передавати краплі дощу; закріпити знання синього кольору; розвивати увагу, мовлення, кмітливість; виховувати охайність, любов до природи.Стенд «Календарь выдающихся дат: Вернадский В.И.»

0

Материал для оформления стенда «Календарь выдающихся дат: Вернадский В.И» кратко знакомит читателей, как взрослых, так и учащихся с биографией выдающегося гения науки, создателя и первого президента Украинской Академии наук. Содержится также изложение его учения о биосфере, что является очень актуальным в наше время.Презентация «В одном мгновенье видеть вечность».

0

Презентация по фотографиям Анны Немирович и Мэнди Дишер, запечатлевших насекомых на цветах по стихотворению Уильяма Блейка, используется для релаксации как на мероприятии для взрослых, так и детей.9. Гоголь и украинская природа в картинах Владимира Орловского.

0

Презентация знакомит с красками украинского лета, запечатлёнными художником В. Орловским и сопровождаемыми словами писателя Н.В. Гоголя, которые зачитывает учитель во время демонстрации презентации. рекомендуется использовать при проведении мероприятий экологической направленности.Виховний захід "Виступ агітбригади "Екофан"

0

Сценарій виховного заходу складено у формі виступу агтбригади "Екофан", яка пропагує любов до природи та формує свідоме ставлення до екології навколишнього середовища.Допомога Паперовій Країні

0

Допомога Паперовій Країні
Заняття зі сталого розвитку для дітей середньої групи
Програмовий зміст: уточнити та розширити знання дітей про папір,його властивості,види та застосування у побуті;підтримувати дослідницькі навички у роботі з папером; закріплювати бажання раціонального використання паперу; формувати бережливе ставлення до предметів з паперу; розвивати дрібну моторику рук; виховувати дбайливе ставлення до живої природи, зокрема дерев.Конспект заняття "Збережемо електроенергію"

0

Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку по ознайомленню дітей з уявленням про електрику, її значення в житті людини; закріпленню знань дітей про електроприлади, вміння користуватися ними.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі