Обмежити пошук фільтруванням:
Екологічне виховання учнів(степ). І.Екологічні задачі та завдання.
1.ЯКІ РОСЛИНИ І ЯК У ПРИРОДНИХ УМОВАХ ОТРИМУЮТЬ ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ НЕ З ГРУНТУ.?
2.З ЯКИМ ЕКОЛОГІЧНИМ ПРАВІЛОМ ПОВ,ЯЗАНЕ ТЕ, ЩО ВУХАТИЙ ІЖАК МЕШКАЄ У ПІВДЕННИХ РАЙОНАХ.?
3.ЧИ МОЖЛИВО ЗА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ ПТАХІВ ВИЗНАЧИТИ ІХ ІСНУВАННЯ ТА СПОСІБ ЖИВЛЕННЯ ?
Мета проекту: Створити умови для формування у дітей середнього та старшого дошкільного віку готовність самостійно вивчати навколишній світ; вирішувати задачі взаємодії з природою в процесі пошуково-дослідницької діяльності; забезпечити цілісність сприймання оточуючої дійсності, гармонійну взаємодію людини і природи, уміння екологічно виважено взаємодіяти з довкіллям; розвивати дослідницькі навички, робити висновки; формувати позитивно-емоційне ставлення до навколишнього світу, виховувати бережливе ставлення до всього, що нас оточує, прагнення зберегти природу для майбутніх поколінь, сформуват
Мета: поглибити знання дітей про осінь як пору року; розвивати артикуляційний апарат, дрібну моторику пальців рук; закріпити вміння класифікувати предмети за кольором, формою; вчити порівнювати два предмети за довжиною і висотою шляхом накладання і прикладання один до одного; учити дітей розрізняти і правильно називати геометричні фігури, співвідносити їх з формою; виховувати дбайливе ставлення до природи, дружні, партнерські взаємини.
Мета виховного заходу "Вода – це життя!":
- розширити і поглибити знання учнів про воду, її роль у природі та житті людей;
- збагатити уяву учнів про прислів’я та приказки – неоціненну скарбницю народної мудрості;
- розвивати пізнавальні інтереси, уміння аналізувати, порівнювати, вміння робити висновки;
- формувати екологічну грамотність, виховувати дбайливе ставлення до води.
Навчати підтримувати чистоту та порядок в довкіллі; ознайомити дітей з проблемою збереження чистоти навколишнього середовища, з правилами поводження із побутовим сміттям; формувати вміння сортувати сміття при його зборі, основи екологічної поведінки, уявлення про переробку сміттєвих відходів для виготовлення інших речей; розвивати потребу дотримання чистоти на вулицях міста, у парках, вдома; активізувати словниковий запас за рахунок нових слів (забруднення, відходи, переробка сміття, природне сміття тощо); виховувати дбайливе ставлення природи, охайність.
Виховний захід присвячений дню екологічного довкілля,також роковинам трагедії на ЧАЕС
Своїм основним завданням, як вчителя, вважаю виховання екологічно грамотної людини, особистості, яка знає цінність життя і своє місце у світі живої природи, громадянина України, який зуміє прийняти єдино вірне рішення в складній екологічній ситуації. В роботі використовую принцип природо відповідності: від знань до діяльності, від діяльності до виховання. Переконана, що знання, отримані на уроці, повинні бути реалізовані в практичній діяльності.
Сучасна фітосанітарна продукція, яку застосовують у сільськогосподарському виробництві для захисту культур від хвороб, шкідників і бур’янів, є результатом складних технологічних розробок, що визначає складні механізми її дії та забезпечує різноманітність. Водночас розвиток суспільства та його спрямованість на збереження навколишнього середовища ставить перед агровиробниками вимоги щодо більш обачного та раціонального використання пестицидів.
Мета: сформувати в здобувачів освіти поняття про сутність екологічного маркування товарів; з’ясувати, що таке екологічне маркування товарів, які заходи може здійснити споживач, щоб обирати кращу для здоров’я та довкілля продукцію; розвивати творчу активність та пізнавальний інтерес; виховувати працелюбність, старанність, спостережливість та бережливе ставлення до природи.
Обладнання: презентація, флеш картки, онлайн–тести, відеоролики.
Компетентності: Екологічна грамотність і здоровее життя Уміння навчатися впродов жжиття Інформаційно-цифрова компетентність