Користувацький вхід

Гурткова робота

Обмежити пошук фільтруванням:Навчально-дослідна робота гуртка з фармакології

1

Навчально-дослідна робота в межах гуртка "Quantum satis" з фармакології на тему "Лікарські засоби для лікування нікотинової залежності в асортименті аптек".

Виконали студенти Кострикіна І.О. та Вецкур В.І., керівник гуртка Арефіна В.О.Навчальна програма хореографічного гуртка

0

Навчальна програма розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку.
На опрацювання матеріалу відводиться 144 години на рік, 4 години на тиждень.Портфоліо учениці для вступу в навчальні заклади міста

0

Портфоліо учениці, яка закінчила 9 клас ЗОШ №3, м. Калуш, Івано-Франківської обл., має бажання подати для ознайомлення з своїми роботами приймальним комісіям в навчальні заклади міста Калуша: КОЛЕДЖ, ПТУ.ЗВІТ «ХТО ПОТРЕБУЕ ДОПОМОГИ ВЗИМКУ» (в рамках Всеукраїнської акції «Годівничка»)

0

Наша планета під загрозою зникнення. І винні в цьому не природні катаклізми, а саме людство. Доки люди не почнуть постійно дбати про її природу на Землі, не навчаться зберігати і розумно використовувати скарби, нічого не зміниться. Тому мета цього проекту – змалечку привчати дітей любити і цінувати рідну природу, платити їй своєю добротою, увагою, дбайливим поводженням.

Мета:
ознайомитися з зимуючими птахами сходу України;
формувати пізнавальний досвід про життя птахів взимку, про заходи щодо охорони природи;Декоратвино-прикладний гурток "Країна майстрів"

1

Методичний посібник з досвіду роботи декоративно-прикладного гуртка пришкільного табору "Країна майстрів". Матеріали підібрані відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Заняття побудовані у ігровій формі ( учні подорожують чарівною Країною майстрів разом із помічником Зайчиком Розумакою). Посібник містить план роботи гуртка, методичні рекомендації, змістовні презентації до кожного заняття.Заходи з військово-патріотичного виховання під час вивчення предмета «Захист Вітчизни» та позаурочний час

0

Важливою складовою військово-патріотичного виховання є оборонно-масова робота, її метою є формування і розвиток в учнів, морально-політичних, фізичних, психологічних і бойових якостей, необхідних до готовності для захисту Вітчизни. Вона проводиться під час вивчення предмету «Захист Вітчизни» та в позакласний час.
Подана розробка – ще щорічне проведення заходів учителем предмета «Захист Вітчизни» Соколовим Віталієм Миколайовичем у Харківській гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської областіКалендар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій

0

Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій складений задля розвитку екологічної освіти школярів і з метою допомогти педагогам організовувати змістовну та практично значущу позаурочну діяльність.
Матеріали підкажуть коли, як та з якою метою можна долучитися до Всеукраїнських та Всесвітніх акцій, дізнатися про час, умови та мету підписання основних екологічних конвенцій та відчути себе дієвою часточкою екологічної спільноти.
У збірнику подано 114 дат у календарному порядку.Заняття на тему: «Чарівне мереживо»

0

Навчити в’язати мереживо спицями , користуватися схемами , доводити почату справу до кінця; ознайомити з історією виникнення мережива і його видами; розвивати уяву, уважність , творче мислення; виховувати любов до народних традицій, взаємодопомогу, посидючість ,наполегливістьМАЙСТЕР –КЛАС «Карвінг по милу»

0

Ознайомити вихованців з технікою карвінг; навчити складати малюнок та вирізати його спеціальними інструментами, розвивати уяву, фантазію, творче мислення; виховувати акуратність, уважність, терпіння, любов до декоративного мистецтва.Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..."

0

Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..." Всі ми це знаємо з дитинства: «Людина — цар природи», і це- загальновідома істина, але в чому її суть? Чому людина, а не ведмідь, лев, слон має право втручатися в життя природи, наділена переліченими вище властивостями?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі