Обмежити пошук фільтруванням:
Тиждень юного натураліста - це час, що надає можливість долучитись до прекрасної справи, вивчення та охорони природи рідного краю.
Акція проводиться щорічно.
У продовж тижня відбулися цікаві заходи екологічного спрямування.
Акція є доповненням природоохоронної роботи з формуванням екологічної культури дітей та дорослих.
Інтелектуальна вікторина "Тихо осінь ходить гаєм..." допоможе закріпити знання вихованців про пори року, розвивати логічне мислення, спостережливість, увагу; сприяти духовному розвитку дітей, виховувати любов до рідного краю, до краси і гармонії навколишнього світу.
У даній статті відображені питання широкого використання комп’ютерних технологій в освітньому процесі та підготовки учнів із візуальними порушеннями до самостійного життя й успішної інтеграції у соціум.
Мета: виховувати почуття патріотизму, гордість за свою Батьківщину, поглибити знання учнів про нашу державу - Україну; формувати національну свідомість здобувачів освіти; розвивати пізнавальні інтереси.
Сьогодні, як ніколи, потрібно думати про нашу державу, про її майбутнє. А це значить думати про наших дітей, найголовніше - про їх виховання. Адже зріла особистість, яка сформувалась з дитячого спийняття світу, в майбутньому буде будувати сім’ю, керувати державою, та, найголовніше, ростити своїх дітей, використовуючи душевні якості та звичаї, які виховали в ній батьки, суспільство, держава.
Методична розробка спрямована на виховання шанобливого ставлення до традицій українського народу,збереження національних цінностей та їх популяризація серед молоді.
Заняття -гра "Кулінарний квест" ознайомить вихованців з різними стравами народів світу.
Вправи для укріплення м’язів стовбура. Ці вправи для використання гуртка "Оздоровча гімнастика". Вправи з використанням гімнастичної палиці та без предметів.
Вправи для гуртка "Оздоровча гімнастика". Використання предметів для розтягування хребта. Комплекс вправ для розтягнення хребта. Дозировка вправ.
Сценарій спрямований на формування творчих здібностей здобувачів освіти, який можна проводити в навчальному закладі.
Методичною розробкою можуть користуватися куратори навчальних груп.
Головною метою спортивного тренування є досягнення високих
результатів в спорті. Для досягнення цієї мети необхідно вирішити наступні:
задачі: виховувати моральні і вольові якості спортсмена, вдосконалювати його
рухові і функціональні можливості.