Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Українські прикраси з бісеру

0

Проектна робота - виготовлення ансамблю традиційних українських жіночих прикрас із бісеру та намистин. Спроба відтворення центрального елементу цього ансамблю - дукача - з бісеру, намистин та металевої гривні, на відміну від атентичних дукачів, що виготовлялись із металу та камінців. В роботі є невелика довідка стосовно українських жіночих прикрас, перелік матеріалів та інструментів, що були застосовані, схеми плетіння, викладена послідовність виконання роботи та є фото готового виробу на виконавиці.Програма роботи гуртка "Кмітливі чомусики"

0

Програма роботи гуртка "Кмітливі чомусики" для старшої групи дитячого садка«Формування музико-сенсорних здібностей у дітей з порушенням мовленнєвого та психологічного розвитку методом інтегрованої танцювально-рухової терапії»

0

У даному матеріалі викладено деякі аспекти роботи з дітьми дошкільного віку, засобами танцювально-рухової терапії. А також представлені деякі практичні вправи, які можна використовувати під час занять з дітьми.7 нот життя

0

Цей матеріал «Подорож до музичної країни» дає змогу у легкій і доступній формі послідовно і систематично вести вихованців у світ музики, виховати емоційне сприйняття музичного мистецтва та свідоме ставлення до нього.
Велику роль відіграють вокальні гуртки. Вокальна культура є одним із засобів, що сприяють всебічному і гармонійному розвитку особистості.Картина-аплікація «Осіння симфонія» (проектна робота)

1

Проектна робота картина - аплікація "Осіння симфонія" показує один із способів використання старих дисків та пластикових пляшок.Розробка уроку з англійської мови «Моє улюблене свято»

1

Розробка уроку з англійської мови «Моє улюблене свято»
для учнів початкової школи, або для занять у гуртку.Методичні розробки гурткових занять.

0

Посібник є добіркою з технологій виготовлення м'якої іграшки. Тут висвітлено основні прийоми та методи роботи, наведено схеми та ілюстрації, які допоможуть у виготовленні відповідних іграшок-сувенірів.
Виготовлення іграшок – захопливе заняття, яке приносить користь, радість, дозволяє виразити себе в мистецтві, виявити фантазію, смак, майстерність. Залучаючи дітей до мистецтва, дорослі передають їм свій досвід, формують духовний та емоційний світ.«Роль українців в організаціях та повстаннях у сталінських таборах. Львівщина».

0

«Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»: участь членів родини (авторів робіт), їхніх односельців у великому протистоянні українців радянсько-російській імперії.Свят-вечір напередодні Різдва

0

15 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Видавничі можливості текстового процесора MS Word

1

Методична розробка занять гуртка інформатики "Видавничі можливості текстового процесора MS Word". Нетрадиційні заняття – проведення гри «Випуск газети», використання ігрових імітаційних методів у проведенні занять гуртка «Основи комп’ютерної грамотності».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі