Обмежити пошук фільтруванням:
Запрошуємо педагогів позашкільного навчального закладу переглянути методичні поради та рекомендації, щодо проведення гурткового заняття. Сподіваємося, що Вам буде легко знайти відповіді на запитання про організацію проведення заняття, а найголовніше перегляд їх допоможе знайти новітні технології, форми проведення сучасного заняття.
Здійснення навчання вимагає знання й умілого використання різноманітних форм організації педагогічного процесу.
Це адаптований сценарій для театрального гуртка школи за мотивами комедії П'єра Бомарше "Севільський цирульник", який передає зміст п'єси, але в доступному обсязі для школи
План-конспект відкритого виховного заходу в вокальному гуртку «Перлина»
на тему:"Віночок українських народних пісень".
Історія одного села на Львівщині, точніше про мешканців цього села, завдяки яким існує сьогодні НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА. Не всі згадані із певних причин, бо допомагають Україні у війні із Росією, там за океаном....!
Історія одного мешканця Болехів-Калуш, який вижив, щоб будувати вільну незалежну Україну. Рідкісні архіви для дослідження надала сім`я нашого героя.
Напевне, ніхто не сперечатиметься, що козаки – досить цікаве «явище» в українській (і навіть світовій) історії. Скільки є різноманітних згадок про них, і не тільки українських. Однак поряд з їх мужністю, силою, хитрістю та розумом частенько зустрічається краплинка містики, яка робить їх чимось більшим, ніж просто вояками. То може й справді запорожці були не такими вже й звичайними?
Історичні, культурні пам`ятки Калуша. Розглядаємо поки релігійні пам`ятки міста Калуша, Івано-Франківської обл.
Лепбук «Зимонька-зима» для молодших школярів з яскравими картинками, іграми, цікавими загадками і віршиками.
Лепбук про зиму містить всі необхідні шаблони, кармани і вкладки.
Посібник містить інформаційні, пізнавальні, мотиваційні, регулятивні інтерактивні методи навчання які можна використовувати на уроках та гурткових заняттях образотворчого мистецтва. Посібник розроблений відповідно до програми роботи гуртків образотворчого мистецтва з урахуванням вікових особливостей дітей та розрахований на вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва.
Задля безпеки у процесі туристсько-краєзнавчої діяльності важливо виконувати техніко-тактичні завдання.
Технічна підготовка туриста - оволодіння технікою пересувань і подолання природних перешкод у різних видах туризму.
Засвоєння технічних прийомів руху, страхування та самострахування у пішохідних прогулянках, походах і змаганнях відбувається у процесі виконання спеціальних вправ:
• а) пересування крутими стежками з відпрацюванням раціональної техніки ходьби (правильне розміщення ніг);
• б) відпрацювання прийомів подолання невисоких перешкод (каміння, повалені дерева);