Користувацький вхід

Гурткова робота

Обмежити пошук фільтруванням:Крило-Галич

0

Розробка туристично-краєзнавчої екскурсії до якої входять такі історично-краєзнавчі об'єкти, екскурсії: Древнє с. Крилос, Царське м. Галич, музей на території с. Крилос, залишки Замку (Замкова гора) м. Галич та реабілітаційний центр для звірів. Дана Розробка екскурсії є для учнів, студентів навчальних закладів.«Христос Воскрес!»

0

23 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Вербна неділя. Страстний тиждень. Весняна толока.

0

23 - є заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Блага вість Господня.

0

22 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Масляна. Піст як духовне і фізичне очищення людини

0

21 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Олексій - чоловік Божий

0

20 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Сценарій заходу «Be Happy, Stay Healthy» в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day)

1

Для привітання гостей можна обрати побажання «Be Happy, Stay Healthy»
в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) на день відкритих дверей у вашому закладі освіти.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) в Україні та світі.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.Конспект заняття: «Зимовий ліс». Техніка розпису мотузкою.

0

дати поняття про пейзаж ,як жанр живопису, навчити зображувати зимовий пейзаж із використанням переважно холодних кольорів, передавати рух в природних об’єктах, шо нас оточують, повторити класифікацію кольорів, дати поняття про техніку розпису мотузкою; розвивати знання із теорії живопису, творчу уяву, фантазію, розвивати художню культуру, образне мислення, творче ставлення до вивчення, пізнання мистецтва ; виховувати інтерес до мистецтва, любов до природи, навколишнього середовища, вміння віднайти красу в буденному, вчити бачити красу та гармонію в природі.Конспект занятття "Виготовлення сніжинки в техніці макраме"

0

• Ознайомити дітей з технологією виготовлення сніжинки в техніці макраме.
• Виховувати шанобливе ставлення до традицій декоративно-ужиткового мистецтва, акуратність, точність, любов до праці.
• Розвивати увагу, логічне мислення, дрібну моторику рук, фантазію дітей.Збірник задач вихованців гуртка "Цікава інформатика" під керівництвом викладача

0

Збірник створено вихованцями гуртка "Цікава інформатика" під керівництвом викладача. Цей збірник складається з ребусів, кросвордів та задач на логіку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі