Користувацький вхід

Останні публікації

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття «Рибка плаває в водичці» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Рибка плаває в водичці".Конспект заняття «Повітря» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Повітря".Заняття гуртка "Наша планета Земля" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Наша планета Земля".Конспект заняття «Молюски» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Молюски".Конспект заняття «Корівка» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття гуртка "Корівка".Конспект заняття «Картопля» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети.Надлишкова вага – ризик для здоров’я

0

Сучасні науковці свідчать, що НВ та О набули масштабів світової епідемії . За останніми оцінками ВООЗ ожирінням в сучасному світі страждають приблизно 1, 5 мільярда дорослих людей. Приблизно 20 млн мають проблеми із зайвою вагою. О підвищує ризик захворювань, що входять до смертельного квартету, до якого відносять гіпертонічну хворобу, цукровий діабет ІІ типу, ішемічну хворобу серця та атеросклероз.Інтернет - залежність серед підлітків

0

Інтернет - всесвітня система об'єднаних комп'ютерних мереж.Інтернет утворює глобальний інформаційний простір, служить фізичною основою для Всесвітньої павутини і безлічі інших систем передачі даних. Лише деякі школярі використовують комп'ютер для вирішення завдання, пошуку в Інтернеті корисної інформації. Більшість підлітків вважають за краще проводити час на розважальних сайтах, грати в ігри і спілкуватися з друзями.Заняття гуртка "Звідки прийшов хліб" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток.c. Грабівка-повстанська столиця Калуського району

0

Не тільки історія рідного краю, але й і прізвища тих, хто брав участь у провокаційно-диверсійній роботі проти українців та в вбивствах українців на території України. Ті, які встановлювали радянську владу кров`ю українців.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі