Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Забезпечення безпечних умов проведення навчальних занять та туристично-краєзнавчих подорожей.

0

Ознайомити гуртківців: з наявними небезпеками в умовах проведення навчання; з наявними небезпеками в умовах проведення краєзнавчих екскурсій, подорожей…; з інструкціями безпеки…Програма гуртка «Українознавство», 8 клас. Календарно-тематичне планування

0

Відродження духовності, національного мислення через продуктивне навчання й фольклорно - етнографічну практику; активізувати самостійну пізнавальну діяльність вихованців; удосконалювати вміння учнів працювати колективно, у групах, парах і самостійно.Село Темирівці, Галицького р-ну, Івано-Франківської обл.

0

Історія села Темирівці, що знаходиться в Галицькому р-ну, Івано-Франківської обл. Про зміну назви села, про героїчну боротьбу мешканців села з НКВД....Вступне заняття

0

Вступне заняття. Ознайомлення із технікою безпеки, безпечного поводження в навчальному приміщенні, кабінеті....Інструктаж з техніки безпеки...Робота над джерельною базою, дидактичними матеріалами згідно тем занять гуртка

0

Тут можна знайти певну літературу з "Історичного краєзнавства" по темах, яка дасть можливість поглибити свої знання в позаурочний час. Дасть змогу більше знати про історію сого краю - Калущингу.Програма гуртка: "Земля - мій рідний дім".

0

Сьогодні класичний термін "екологія" як наука про взаємовідносини організмів з навколишнім середовищем трактується набагато ширше, включаючи також практично всі сфери діяльності людини. Використання природних багатств людством здійснюється при повному нехтуванні законів природи. Наслідки антропогенного впливу починають відігравати все більшу роль у змінах біосфери, що призводить до тяжких і непередбачених катаклізмів. Щоб уникнути цього, треба діяти. Щоб діяти, треба знати як.Робота з навчальними програмами, темами занять

0

Методична розробка заняття з "Історичного краєзнавства", для дистанційного навчання, для Ckassroom.Виготовлення сувеніру «Брелок для ключів»

0

Ознайомити вихованців із послідовністю виготовлення виробу та основними швами під час роботи; удосконалювати навички учнів у виконанні ручних швів; навчати організовувати своє робоче місце та дотримуватися правил безпеки праці під час виконання роботи; розвивати творче мислення, естетичний смак; сприяти розвитку пам’яті, уваги, акуратності; виховувати любов до ручної праці.Організація туристсько-краєзнавчих експедицій.

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство"для дистанційного навчання позашкільної освіти. Тема заняття - Організація туристсько-краєзнавчих експедицій."Краєзнавча експедиція"

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство" для дистанційного навчання позашкільної освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі