Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:екскурсія до ТзОВ "Даноша"

0

Екскурсія оглядово-тематична до ТзОВ "Даноша". Відвідування ферми-корівника учнями навчального закладу. Профорієнтаційна робота.Застосування інтерактивних методів навчання на заняттях гуртків «Юні українознавці» та «Народна творчість» в позашкільному навчальному закладі

0

Методичні рекомендації щодо застосування доцільних інтерактивних методів навчання на заняттях гуртків "Народна творчість" та "Юні українознавці" в ПНЗ. Розробка заняття гуртка "Народна творчість" з використанням інтерактивних методів.Групове заняття з розвитку мовлення для дітей старшого дошкільного віку «Подорож у країну Чарівних слів»

0

Заняття з розвитку мовлення у гуртку позашкільного навчального закладу для дітей 5 - 6 років, яке має на меті формування комунікативно-мовленєвої компетентності, виховання етикету та культури спілкування."Математичні софізми"

0

Матеріали для проведення гурткової роботи з математики на тему "Математичні софізми"Музей-садиба І.Я. Франка

0

Пропонуємо переглянути презентацію на краєзнавчо-істоичну тему, для гостів міста, а саме "Музей-садиба І.Я. Франка"!Авторська Навчальна програма гуртка "Моделювання іграшки - сувенір"

0

Авторська Програма гуртка «Моделювання іграшок – сувенірів»

Навчальна програма
для гуртка художньо - естетичного напрямку позашкільної освіти
Основний рівеньКраєзнавчий проект " Герої - односельці"

0

У пам'яті кожного громадянина (малого чи дорослого) назавжди закарбовані спогади про роки Другої світової війни та про героїв, які захищали свою Батьківщину від ворога. Кожен з нас повинен пам'ятати своїх героїв. Осторонь не залишаються й учні 11-го класу. Вечори пам’яті, години спілкування, уроки мужності, зустріч з ветеранами, свята патріотичної пісні — невід'ємна складова в житті кожної людини - патріота своєї Батьківщини.Краєзнавчий проект

0

У пам'яті кожного громадянина (малого чи дорослого) назавжди закарбовані спогади про роки Другої світової війни та про героїв, які захищали свою Батьківщину від ворога. Кожен з нас повинен пам'ятати своїх героїв. Осторонь не залишаються й учні 11-го класу. Вечори пам’яті, години спілкування, уроки мужності, зустріч з ветеранами, свята патріотичної пісні — невід'ємна складова в житті кожної людини - патріота своєї Батьківщини.Навчальна програма гуртка «Цікава акваріумістика»

0

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА «ЦІКАВА АКВАРІУМІСТИКА»
еколого – натуралістичного напряму

Автор програми: Івасюк Олеся Михайлівна

Посада: керівник гуртків Тульчинської станції юних натуралістів.

Початковий, основний, вищий рівні
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКАНавчальна програма гуртка "Акваріуміст - початківець" для профільних оздоровчих таборів

0

ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛІТНІЙ ПРОФІЛЬНИЙ ТАБІР ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ
ДЛЯ УЧНІВ 12-16 років еколого – натуралістичного напряму

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі