Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відео майстер-клас виготовлення троянди з шовкових стрічок

1

Відео майстер-клас докладно, в логічній послідовності показує, як виготовляти об'ємні троянди з шовкових стрічок будь-якого розміру.
Доцільно використовувати відео для занять гуртка "Художня вишивка шовковими стрічками"Розвиток хімічної промисловості м. Калуша, а саме "Карпатнафтохім".

0

Розвиток хімічної промисловості м. Калуша, а саме підприємства "Карпатнафтохім". Пропонуємо презентацію розвитку - залишків промисловості колись потужного промислового міста.Відкритий урок Гаптування картин з використанням різних технік виконання. Виготовлення накладного елементу «Весняний сонцеворот, Вербоносиця»

0

Тема уроку: Гаптування картин з використанням різних технік виконання. Виготовлення накладного елементу «Весняний сонцеворот, Вербоносиця»
Завдання:
1. Створити умови для виготовлення святкового сувеніру.
2. Сприяти формуванню терпіння, акуратності в процесі виготовлення поробки, підтримці інтересу до православних традицій. Сприяти розвитку дрібної моторики рук, уваги.
3. Виховувати бажання робити подарунки своїми руками для близьких людей.Досвід роботи. Гурткова робота.

0

Нині гуртки (студія, секція) в ДНЗ є не дуже популярною формою організації освітнього процесу, і я думаю що ви погодитеся зі мною. Адже зіштовхуємося з супротивом, небажанням педагогів братися за цю справу і, здавалося б, небезпідставно, через брак часу, відсутністю матеріального заохочення…, або й взагалі немає кому її організовувати.Позакласна робота з географії

1

Позакласна робота з географії - складова частина сучасного освітнього процесу, одна з форм організації дозвілля учнів. Вона дає широкі можливості для всебічного розвитку учнів і підготовки їх до життя. Вона організовується і проводиться в позаурочний час учнями та організаціями
дитячого самоврядування за допомогою та при тактовному керівництві з
боку педагогічного колективу, особливо класних керівників, вихователів,
організаторів позакласної та позашкільної роботи.
У роботі висвітлено форми і методи організації позакласної роботи з географії, а саме географічні гуртки та факультативи.Виготовлення декоративної композиції «Вітальна листівка»

0

Мета заняття:
- розширити знання дітей в техніці оригамі;
- ознайомити вихованців оволодінням прийомами згинання паперу методом оригамі;
- розвивати творчі здібності, впевненість у своїх можливостях;
- виховувати естетичний смак, прагнення до творчості, інтерес до роботи з папером, методом оригамі.Методичні рекомендації для виконання практичних занять з дисципліни «Технологія виробництва продукції вівчарства»

0

Технологія, в широкому розумінні цього терміну, – це комплекс знань про методи та способи виробництва певного виду продукції. Кінцевою метою будь-якої технології є систематичне зниження витрат праці на одиницю продукції, зростання обсягів виробництва продукції та поліпшення її якості.
Технологія у вівчарстві – це комплекс знань про методи та способи переробки вівцями кормів, як сировини, у продукцію – вовну, смушки, овчини, баранину та молоко.Засідання гуртка з народознавства «Мандруємо до природи» Лікарські дерева України

0
Лікарські дерева України

Мета. Збагатити знання дітей про лікарські дерева України.Ознайомити з народними традиціями лікування рослинами і показати відображення даної теми в легендах, обрядах, прикметах, загадках, прислів’ях. Вивчати правила збирання, сушіння та зберігання лікарських рослин. ВиховуватиПідсумкове заняття-гра з гурткової роботи для дошкільників старшого віку «Маленькі дизайнери»

0

В розробці підсумкового заняття можна відшукати багато креативних робіт, новизна яких полягає у незвичайних способах зображення, нестандартності ідей та матеріалів.Організація проведення гурткового заняття в позашкільному навчальному закладі

0

Запрошуємо педагогів позашкільного навчального закладу переглянути методичні поради та рекомендації, щодо проведення гурткового заняття. Сподіваємося, що Вам буде легко знайти відповіді на запитання про організацію проведення заняття, а найголовніше перегляд їх допоможе знайти новітні технології, форми проведення сучасного заняття.
Здійснення навчання вимагає знання й умілого використання різноманітних форм організації педагогічного процесу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі