Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стрітення. Зустріч зими і весни.

0

18 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Водохреща, Водощі, Йордана.

0

17 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОУН - це Україна (архіви).

В рамках відзначення на Калущині Року Організації українських націоналістів учнями школи під керівництвом вчителя історії та правознавства Колос О.М. та керівника гуртка ЦХТДЮМ Шкіри Н.З. здійснено науково - пошукову роботу щодо діяльності ОУН на теренах Калущини та впливу її на формування підґрунття для створення незалежної України.

Матеріали були узагальненні мультимедійною презентацією та презентовані учнівському та вчительському колективу школи.Меланії та Василія. Старий новий рік.

0

16 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Коледж готує фахівців для села

0

Вже стало доброю традицією на відділенні «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Мигійського коледжу МНАУ, після закінчення вивчення теоретичного курсу дисциплін проводити виробничі екскурсії в базові господарства коледжу.
Сучасний ринок праці потребує не тільки глибоких теоретичних знань, а й здатності застосовувати їх у нестандартних життєвих і виробничих умовах, особливо актуальною є підготовка майбутніх спеціалістів.
Роботодавець хоче мати справу з молодим освіченим фахівцем, який володіє інноваційними технологіями.Показовий захід «Врятувати від забуття. Писанко Микола Миколайович – художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.Тематична екскурсія до ТзОВ "GODVALLEY" - біогазовий завод.

0

Тематична екскурсія до ТзОВ "GODVALLEY" - біогазовий завод (екологічноне
виховання, альтернативні джерела енергії).Гурток "ЛЕЛЕКА" Науково-пошукова робота на тему: Вагітність у підлітковому віці. Соціальні та медичні проблеми.

0

Галущенко Д.С. , Хоменко В.І.
керівники роботи:
Степанківська О.В.; Канабас Т.П.
викладачі ВНЗ «КМК №3»
П(Ц)К акушерства та гінекології

Науково-пошукова робота на тему:
"Вагітність у підлітковому віці.
Соціальні та медичні проблеми."

Актуальність проблеми. Підліткова вагітність – це вагітність до 18 років.
 Молоді люди, які розпочали статеве життя у 11 років і раніше, становлять 3%, у віці 14 років — 13,6%, у віці 15 років — 15,2%, у віці 16 років — 29,3%, у віці 17 років — 17,8%.Дослідження на тему: «Роль та місце граматики у розвитку професійно-спрямованого іншомовного спілкування студентів ».

0

Студентський науковий гурток "Professional English" циклової комісії філологічних дисциплін Сумського Будівельного коледжу.
Вивчення іноземних мов включає декілька аспектів. Одним з таких аспектів є граматика. У навчанні іншомовному говорінню граматика посідає важливе місце, це є у своєму роді каркас, на якому базується лексика. Вивчення граматики та правильне оформлення висловлювання, а також розпізнавання граматичних форм у мові та письмі відбувається завдяки формуванню граматичних навичок.Дослідження на тему: «Системи сонячного теплопостачання»

0

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК
«Фізика і енергоефективність»
циклової комісії фізико-математичних дисциплін
Сумського будівельного коледжу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі