Користувацький вхід

Останні публікації

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Самоосвіта керівника гуртка

0

Самоосвіта керівника гуртка. Буде в пригоді молодому педагогу, керівнику гуртка.Для систематизації та впорядкування потрібної інформаціїї впродовж навчального року.ВИВЧЕННЯ І ВДОСКОНАЛЕННЯ СКЛАДНИХ АКРОБАТИЧНИХ, ПАРТНЕРСЬКИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТА ЇХ З’ЄДНАННЯ»

0

Естетична гімнастика - вид спорту в основу якого покладено природні рухи всього тіла. Цей вид спорту охоплює гармонійні, ритмічні і динамічні елементи, що виконуються з природною грацією. Існує плавний перехід від одного руху до іншого, начебто кожен новий рух походить від попереднього.Творча лабораторія "Цікаві досліди для допитливих"

0

Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.Сільське господарство Прикарпаття, Тернопільщини, Львівщини 2005-2006 р.р.

0

Коротко про стан сільського господарства на Прикарпатті у порівнянні із Тернопільщиною, Львівщиною станом на 2005 р.-2006 р. - предмет "Історія Прикарпаття".Село Стефанівка чи Степанівка

0

Історія одного села, жителі якого незважаючи на небезпеку зі сторони Радянської тоталітарної системи переховували вояків, підпільників ОУН-УПА.Авторська програма "Чарівні клаптики"

0

Навчальна програма гуртка побудована з урахуванням положень Законів про «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», відповідно до вимог Положення про позашкільний навчальний заклад ґрунтується на принципах науковості, гуманізації, народності, індивідуального підходу у навчанні, відповідності завдань освіти й виховання та враховує фізіологічні і психологічні особливості розвитку дітей шкільного віку.Свято пробудження весни

0

На честь весняного пробудження природи наші пращури - слов'яни відзначали свято Масляної.З Масляною або Масницею пов'я- зано багато чудових обрядів та традицій. Матеріали стануть у нагоді вчителям-предметникам, керівникам гуртків, класним керівникам при підготовці до свята.Безцінний скарб народу

1

Рекомендації щодо проведення засідання Мистецької світлиці, присвяченого Міжнародному дню рідної мови (21 лютого).Дану роботу можна використовувати на уроках зарубіжної та української літератури.ПАРЦІАЛЬНА НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА ПРОГРАМА ГУРТКА “ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

0

Програма гуртка“ДЖЕРЕЛЬЦЕ» з пошуково-дослідницької діяльності з використанням елементів ТРВЗ для дітей старшого дошкільного віку.Реалізація проекту Міністерства культури "Малі міста - великі враження" на Одещині

1

Учні та педагоги відкриють для себе нові куточки України, познайомляться з колоритним містечком Біляївка на Одещині, заснованого козаками. Можливо, це буде новий маршрут на карті "зеленого туризму"нашої мальовничої країни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі