Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас " Кракле" (мозаїка з яєчної шкаралупи)

0

Мета майстер-класу: теоретично обґрунтувати і експериментально перевірити використання та значення ефективності декоративно-прикладної техніки кракле для популяризації українського козацтва.
Актуальність обраного майстер-класу полягає в пошуку шляхів здійснення національно-патріотичного та екологічного виховання підростаючого покоління засобами декоративного-прикладного мистецтва.Використання ниткографії в позакласній роботі в початкових класах (інноваційні методи роботи розвитку творчих здібностей учнів).

0

Використання ниткографії в позакласній роботі в початкових класах. Методика навчання учнів виготовленню декоративних виробів технікою „ізонитка” (інноваційні методи роботи розвитку творчих здібностей учнів).Засідання гуртка на тему: «Цікаві моменти історії бухгалтерського обліку»

0

Метою даного засідання є удосконалення досвіду проведення позаурочних заходів.

Для того, щоб зрозуміти та збагнути всю сутність бухгалтерії, необхідно вивчити її історію.план роботи гуртка зі степ аеробіки «Степ денс»

1

На тлі прогресуючої гіподинамії виникає загальна необхідність вдосконалення рухового режиму, шляхом застосування нетрадиційних засобів фізичного виховання, одним з яких є степ-аеробіка.Андрія Первозванного. Раціональне користування водними об’єктами.

0

11 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Портфоліо Нікіфорчук Руслани Василівни

0

Зміст

• Моє кредо
• Моя методична карта
• Моя діагностика
• Індивідуальний творчий план
• Виховна тема, над якою я працюю
• Проект «Подаруй дитині казку і мрію»
• Конспект відкритого заняття
• Самоаналіз заняття
• Відкритий виховний захід
• Самоаналіз проведеного заходу
• Словник театральних термінів
• Ознайомлення та впровадження в роботу елементів інноваційного передового педагогічного досвіду художнього керівника літературно-драматичної частини Рівненського обласного театру ляльок Кутирьової Раїси Іванівни

Педагогічне кредоРитмопластика і здорова дитина (навчально-методичний посібник)

0

Буряк О.І.

Ритмопластика і здорова дитина: навчально-методичний посібник/ О.І.Буряк– Хмельницький: дошкільний навчальний заклад №32, 2017. – 45с.

Посібник створений на основі діючого Державного стандарту дошкільної освіти України – Базового компонента дошкільної освіти, для вихователів, музичних керівників, інструкторів фізичної культури дошкільних закладів. Посібник містить коротку технологію методу ритмопластики у роботі з дошкільниками, підбір вправ і музичного супроводу, планування роботи з дітьми з ритмопластики.Ознайомлення з лікарськими рослинами на спецкурсі з біології

0

Останнім часом інтерес до природних лікарських рослин зростає серед фармакологів, фізіологів, біохіміків, практичних лікарів різного профілю, які прагнуть робити лікування не шкідливим для людського здоров’я.
У наш час все більше людей віддають перевагу фітопрепаратам. І дійсно, застосування багатьох синтетичних ліків в яскравій і ефектній упаковці призвело до неприємних ускладнень у медичній практиці. Тому цей матеріал надзвичайно важливий і актуальний для учнів.Введення в храм Пресвятої Богородиці. «Житейські» правила.

0

10 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Технологія виготовлення шкатулки (робота гуртка з художньої обробки деревини)

2

Презентація подає технологію виготовлення шкатулки, оздобленої різьбленням, на заняттях гуртка з художньої обробки деревини. Виготовлення даного виробу варто проводити з учнями, що мають достатній об'єм знань з столярної справи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі