Користувацький вхід

Останні публікації

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:c. Грабівка-повстанська столиця Калуського району

0

Не тільки історія рідного краю, але й і прізвища тих, хто брав участь у провокаційно-диверсійній роботі проти українців та в вбивствах українців на території України. Ті, які встановлювали радянську владу кров`ю українців.Методичні матеріали і сценарій відкритого засідання гуртка «Краєзнавство» до 70-річчя Великої Перемоги. «У війни не жіноче обличчя»

0

Сценарій цікаво та оригінально розкриває тему національного патріотизму, ставлення до цієї проблеми сучасної молоді, є прикладом застосування інтерактивних форм навчально-виховного процесу.
Актуальність та цінність роботи полягає у важливому значенні обраної проблеми національно-патріотичного виховання та гендерного питання. Дана форма роботи сприяє формуванню поваги до держави та її історії і сьогодення, вихованню соціальної активності студентської молоді, поваги до старшого покоління, особливо жінок.Декорування вінілової пластинки у техніці декупаж (майстер-клас)

0

Мастер-клас:
«Декорування вінілової пластинки»
Техніка: декупаж
Матеріал розрахований для дітей старшого дошкільного віку, та вихователів дошкільних закладів.#Рік ОУН на Івано-Франківщині. Криївка в м. Калуші

0

У лісовому масиві Підгірок, що поблизу Калуша (Івано-Франківська обл.), відновили повстанську криївку, в якій 6 вересня 1945 року у бою з НКВС загинуло шестеро підпільників. Найстаршому з них було 27 років, наймолодшому — 18. Двоє вбитих повстанців були братами-двійнятами.Стрітення. Зустріч зими і весни.

0

18 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Водохреща, Водощі, Йордана.

0

17 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОУН - це Україна (архіви).

В рамках відзначення на Калущині Року Організації українських націоналістів учнями школи під керівництвом вчителя історії та правознавства Колос О.М. та керівника гуртка ЦХТДЮМ Шкіри Н.З. здійснено науково - пошукову роботу щодо діяльності ОУН на теренах Калущини та впливу її на формування підґрунття для створення незалежної України.

Матеріали були узагальненні мультимедійною презентацією та презентовані учнівському та вчительському колективу школи.Меланії та Василія. Старий новий рік.

0

16 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Коледж готує фахівців для села

0

Вже стало доброю традицією на відділенні «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Мигійського коледжу МНАУ, після закінчення вивчення теоретичного курсу дисциплін проводити виробничі екскурсії в базові господарства коледжу.
Сучасний ринок праці потребує не тільки глибоких теоретичних знань, а й здатності застосовувати їх у нестандартних життєвих і виробничих умовах, особливо актуальною є підготовка майбутніх спеціалістів.
Роботодавець хоче мати справу з молодим освіченим фахівцем, який володіє інноваційними технологіями.Показовий захід «Врятувати від забуття. Писанко Микола Миколайович – художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі