Користувацький вхід

Гурткова робота

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід "Українська жінка"

0

Сценарій спрямований на формування творчих здібностей здобувачів освіти, який можна проводити в навчальному закладі.
Методичною розробкою можуть користуватися куратори навчальних груп.Принципи тренування у дитячо-юнацькому футболі

0

Головною метою спортивного тренування є досягнення високих
результатів в спорті. Для досягнення цієї мети необхідно вирішити наступні:
задачі: виховувати моральні і вольові якості спортсмена, вдосконалювати його
рухові і функціональні можливості.Навчально-методичний посібник «Цифровий відеомонтаж»

0

Ми живемо у вік високих інформаційних технологій, коли відбувається бурхливе зростання обсягів інформаційних потоків, і, як наслідок, формування нових знань та способів діяльності. Перед педагогічною наукою стоїть дуже важливе завдання – виховати та підготувати до життя в нових умовах підростаюче покоління, здатне активно включитись у якісно новий етап розвитку сучасного суспільства, пов'язаний з інформатизацією. Посібник орієнтований на учнів, які бажають розширити свою ІКТ-компетенцію за рахунок навичок обробки відео та аудіо інформації.Техніка апсайклінгу – як шлях до формування екологічної культури особистості

0

Реалії сьогоднішнього дня доводять, що стан природного і соціального середовища став похідним від діяльності людини і, отже, цілком безпосередньо залежить відтепер від рівня культури людей і міри їхньої моральності. Людська діяльність багато в чому є такою, що не лише перетворює, але й змінює природу у прямому розумінні цього слова. Ідея апсайклінгу полягає у тому, щоб розвивати теми етичності і екологічності, віддавати перевагу створенню текстильних виробів зі вживаних речей. Апсайклінг – це не просто переробка старих речей, а виготовлення із них нових.навчально-методичне забезпечення діяльності гуртка "Лікарські рослини""

1

Представлено навчально-методичні матеріали керівника гуртка еколого-натуралістичного напряму "Лікарські рослини". Стануть у нагоді керівнику гуртка,вчителю біології при вивченні теми "Лікарські рослини ".Інтерактивне заняття на тему "Виготовлення моделі журавлика"

1

Дана методична розробка містить інтерактивні методи навчання і представляє собою велику роботу проведену керівником гуртка та його вихованцями.
Сучасне суспільство висуває все нові вимого до освіти і якщо ми хочемо включити дитину,як особистість в освітній процес (заняття гуртка), вона повинна побачити свою значимість. На занятті діти оволодівають способами та прийомами складання паперу, формують практичні уміння та навички виготовлення моделей орігамі.
При складанні журавликів – щастя немає вікових обмежень, їх можуть складати, як дошкільнята, школярі так і дорослі.Добре діло рою "Чорний Ворон"

0

Волонтерство сприяє вихованню юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Волонтерська діяльність у Товмацькому НВК проводиться вже багато років. Добрі справи, здійснені джурами, прилучають до благодійності, демонструють їхній патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати своїм співвітчизникам заради миру і спокою в Україні, заради єдності Батьківщини.Майстер-клас "З Україною в серці"

0

Майстер-клас «З Україною в серці»,ознайомить вихованців та їх батьків з процесом виготовлення браслету для воїнів-захисників, викличеиінтерес до освоєння досвіду пізнавальної та творчої діяльності.Презентація на тему "Лихоманка - трясовиця"

1

Пропоную захистити себе від хвороби та виготовити лялечок – «лихоманка-трясовиця». Вони будуть вас захищати! А головна ідея полягає в тому, що коли якась із злих сестер-хвороб залетить у дім, щоб вселитися у вас чи ваших рідних, то побачивши свою ляльку - вселиться в неї.Заняття на тему "Виготовлення ляльки-мотанки "Ярило"

1

Ярило – бог весняного сонця, кохання і пристрасті. Це перша лялька літа –східнослов'янський міфологічний і ритуальний персонаж, пов'язаний з ідеєю родючості. Його культ має часовий характер (поклоніння опудалу у певне свято). Робили в давнину ляльку в людський зріст та маленьку. Виготовлена вона була з лика чи соломи. Обов’язково прикручували три сонячні диски жовто-горячого кольору, що мали значення сходу, зеніту сонця та заходу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі