Користувацький вхід

Гурткова робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.Майстер-клас "Виготовлення іграшки з ниток"

0

Навчити виготовляти подарункові ляльки з ниток;
виховувати любов та бережливе ставлення до українських оберегів, зміцнювати інтерес до традиційних народних іграшок;
розвивати у дітей дрібну моторику рук і первинні навички рукоділля.Валеологічний практикум (робота з батьками)

0

Практикум допоможе педагогам у роботі з батьками з валеологічного напрямкуЗаняття на тему: «Чи я не гарна, чи я не господиня…Виготовлення гольнички з фетра»

0

Розкрити поняття жіночності, звернути увагу на велике призначення жінки на Землі; вдосконалювати вміння роботи з тканиною, нитками; розвивати навички роботи з голкою;розвивати творче мислення, уяву;виховувати людяність, шанобливе ставлення до жінки як особистості; почуття національної гордості, любов і повагу до українських національних традицій та культурної спадщини нашого народу.Засідання гуртка художнього читання "Пошук"

0

Темою засідання стали враження від перебування в Україні польського поета Юліуша Словацького та австрійського художника слова Райнера Марії Рільке.Засідання гуртка художнього читання "Пошук"

0

Темою засідання стали враження від перебування в Україні польського поета Юліуша Словацького та австрійського художника слова Райнера Марії Рільке.Сценарій відкритого засідання гуртка «Молодий продавець» на тему: «Пакуємо з душею»

0

План проведення відкритого засідання гуртка.
І. Ознайомлення з виставкою упаковки подарунків.
ІІ. Завдання № 1. Презентація на тему: «Як красиво упакувати подарунок
своїми руками для жінки?»
ІІІ. Завдання № 2. Презентація на тему : «Як красиво упакувати подарунок
своїми руками для чоловіка?»
ІУ. Завдання № 3. Презентація на тему: «Як красиво упакувати подарунок
своїми руками для дитини?»
У. Завдання № 4. Майстер - клас упаковки подарунку жінці, чоловікові та дитині.
УІ. Завдання № 5. Підведення підсумків упаковки. Визначення переможців.Творчий проект «Дари природи»

0

Поданий матеріал – проектна робота «Дари природи» - містить схеми плетіння прикрас з бісеру та намистин. Допоможе розширити знання і уявлення про рослини. Ознайомить з цікавими фактами з історії, міфами та легендами про походження квітів та дерев, про корисні властивості рослин, що обрані для відтворення. Викладена послідовність виготовлення елементів за схемами та збірка у готовий виріб. Є також фото готових виробів.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Вистава "Одруження М.В. Гоголя для постановки шкільним театром

1

Це адаптований сценарій вистави "Одруження" М.В. Гоголя для постановки шкільним театром, де динамізовані композиційні елементи: експозиції, зав'язки, розвитку подій, кульмінації та розв'язки. П'єса стала більш мобільною і зрозумілою для сприйняття сучасними школярами. Розкрито вічну проблему "молода людина на рандеву": якщо не може зважитися на те, щоб щось змінити у своєму житті та ощасливити хоч одну людину, то чи зможе зважитися на те, щоб змінити та ощасливити увесь світ...

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі