Користувацький вхід

Останні публікації

Астрономія

Обмежити пошук фільтруванням:Тема уроку: Астрономія – фундаментальна наука, яка вивчає об’єкти Всесвіту та Всесвіт в цілому. Предмет астрономії. Її розвиток і значення в житті суспільства.

0

сформувати уявлення учнів про науку астрономію, її розвиток та значення в житті суспільства; ознайомити учнів з галузями астрономії. Розвивати вміння характеризувати роль астрономічних знань у формуванні природничо-наукової картини світу; виховувати в учнях усвідомлення значення астрономії для дослідження довкілля.Контрольні роботи з астрономії. 11 клас. Тематичне оцінювання.

0

Всі контрольні роботи з астрономії для тематичного оцінювання учнів 11 класу згідно програми. Контрольні роботи перевіряють в учнів рівень сформованості науково - природничих,математичних, інформаційних компетентностей з астрономії.Можливості симулятора космосу Celestia при вивченні дисципліни «Астрономія»

0

Тема заняття : Комп’ютерні програми при вивченні астрономії
Мета заняття: Ознайомити студентів із можливостями симулятора космосу Celestia при вивченні дисципліни «Астрономія», Розвивати зацікавленість у вивченні астрономії розвивати логічне та репродуктивне мислення.Тести. Узагальнення навчального матеріалу з астрономії.

0

Тестові завдання передбачають перевірку рівня сформованості науково - природничих компетентностей з астрономії.Залікова практична робота Практичні основи астрономії

0

Залікова робота з практичної астрономії. Дозволяє перевірити знання екваторіальної системи небесних координат та вміння користуватись рухомою картою зоряного неба.ЗНАЧЕННЯ ПОЛЬОТІВ КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ В РОЗКРИТТІ ТАЄМНИЦЬ ВСЕСВІТУ

0

Презентація до проєкту з астрономії, 11 клас
ЗНАЧЕННЯ ПОЛЬОТІВ КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ В РОЗКРИТТІ ТАЄМНИЦЬ ВСЕСВІТУКонспект -розробка "Практична робота "Визначення висоти (кульмінації) Сонця за допомогою гномона.""

0

Конспект практичної роботи з астрономії "Визначення висоти (кульмінації) Сонця за допомогою гномона.". Можуть використовувати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.Інтерактивна гра з астрономії "Планети земної групи"

0

Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним.Час та календар

0

Презентація до лекції з дисципліни "Астрономія" по темі "Час та календар"МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА «ВЕЧІР АСТРОНОМІЇ «ЛЕГЕНДИ ЗОРЯНОГО НЕБА»»

0

Активізація навчального процесу, спонукання до подальшого теоретичного осмислення матеріалу, надання змоги систематизувати факти та відповідні понят-тя, сприяти формуванню в учнів загальнонаукових уявлень про різноманітність і причинну зумовленість явищ природи, цілісної фізичної картини світу, непере-рвність розвитку наукових знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі