Користувацький вхід

Останні публікації

Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка уроку з астрономії на тему: "Планети земної групи"

0

Конспект уроку, презентація з астрономії для здобувачів освіти ІІІ курсу, які вивчають астрономію за програмою 11 класу на рівні стандарту.Тести з астрономії

0

Завдання розроблені згідно програми, дають можливість перевірити знання учнів із загальних питань астрономіїРеліктове випромінювання

0

Наукове дослідження реліктового випромінювання і його ролі в процесі еволюці Всесіту. Ця тематика надасть можливість широкому колу читачів ознайомитись з моделями побудови Всесвіту. Подано матеріал в цікавих аргументахПрезентація на тему "Будова Галактики"

0

Презентація дозволить учителю наочно ознайомити учнів з будовою Галактики, місцем Сонячної системи, зоряними скупченнями, зоряними асоціаціями та туманностямиПозакласний захід «Торжество науки і світло віри»

0

Матеріал містить сценарій позакласного заходу з астрономії
«Торжество науки і світло віри». Також додається презентація для супроводу. Орієнтовано на учнів 8-11 класівКвест «У Королівстві Природничих Наук»

0

Розробку даного позаурочного заходу - це цікава подорож по королівству природничих наук. Під час вирішення різних завдань учні дізнаються про тісний зв'язок фізики з різними природничими науками.Поурочно-тематичні плани з астономії 11 клас

0

Поурочно-тематичні плани з астономії 11 клас 2019-2020 рік розроблені згідно навчальної прогами Міністерства освіти України на 2019-2020 навчальний рікМетодичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Методичні рекомендації щодо проведення навчальних астрономічних спостережень під час виконання самостійної роботи з астрономії.

0

Методичні рекомендації до проведення навчальних астрономічних спостережень під час виконання самостійної роботи з астрономії складені згідно вимог навчальної програми для технікумів та коледжів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі