Користувацький вхід

Останні публікації

Астрономія

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект -розробка "Практична робота "Визначення висоти (кульмінації) Сонця за допомогою гномона.""

0

Конспект практичної роботи з астрономії "Визначення висоти (кульмінації) Сонця за допомогою гномона.". Можуть використовувати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.Інтерактивна гра з астрономії "Планети земної групи"

0

Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним.Час та календар

0

Презентація до лекції з дисципліни "Астрономія" по темі "Час та календар"МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА «ВЕЧІР АСТРОНОМІЇ «ЛЕГЕНДИ ЗОРЯНОГО НЕБА»»

0

Активізація навчального процесу, спонукання до подальшого теоретичного осмислення матеріалу, надання змоги систематизувати факти та відповідні понят-тя, сприяти формуванню в учнів загальнонаукових уявлень про різноманітність і причинну зумовленість явищ природи, цілісної фізичної картини світу, непере-рвність розвитку наукових знань.космонавти українського походження

0

космонавти українського походження
Анатолій Павлович Арцебарський
Георгій Тимофійович Береговий
Володимир Володимирович Васютін
та іншіМЕТОДИЧНА РОЗРОБКА "АСТРОНОМІЧНІ І КОСМІЧНІ ВІКТОРИНИ «КВАНТИ СВІТЛА»"

0

Мета вікторин: систематизація знань здобувачів освіти з курсу астрономія, активізація пізнавальної діяльності школярів, розвиток інтересу до астрономії, поглиблення знань. Завдання вікторин сприяють розвитку логічного мислення, творчості. Звертається увага школярів на інтегративні зв’язки. Питання даних вікторин можна використовувати при складанні позакласних заходів для школярів з теми «Астрономія», «Таємниці зоряного неба», «Загадки сонячної системи», «День космонавтики» та інших заходів.Мультимедійна презентація на тему: "12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики"

0

Матеріали даної презентації можуть бути використані викладачами фізики і астрономії під час проведення уроків, позакласних заходів.ОЛІМПІАДА "ЮНІ КОСМОНАВТИ"

0

Мета заходу – продемонструвати, що знання з астрономії – це інтелектуальний розвиток, який триває тисячоліття і проходить через всі межі: географічні, вікові, статеві, расові та культурні, це класичний приклад того, як наука може сприяти поглибленню міжнародної співпраці і взаємодії.АСТРОНОМІЧНІ ТА КОСМІЧНІ ВІКТОРИНИ

0

Одним із ефективних шляхів формування пізнавального інтересу до вивчення астрономії є нестандартні форми навчання. Це неординарні підходи до викладання дисципліни, метою яких є пожвавити нудне, захопити творчістю, зацікавити повсякденним. Такі форми навчання - завжди свята, коли активними є всі школярі, кожний має можливість опинитися в атмосфері успішності й група стає творчим колективом.Методична розробка уроку з астрономії на тему: "Планети земної групи"

0

Конспект уроку, презентація з астрономії для здобувачів освіти ІІІ курсу, які вивчають астрономію за програмою 11 класу на рівні стандарту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі