Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 19:42

Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест «У Королівстві Природничих Наук»

0

Розробку даного позаурочного заходу - це цікава подорож по королівству природничих наук. Під час вирішення різних завдань учні дізнаються про тісний зв'язок фізики з різними природничими науками.Поурочно-тематичні плани з астономії 11 клас

0

Поурочно-тематичні плани з астономії 11 клас 2019-2020 рік розроблені згідно навчальної прогами Міністерства освіти України на 2019-2020 навчальний рікМетодичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Методичні рекомендації щодо проведення навчальних астрономічних спостережень під час виконання самостійної роботи з астрономії.

0

Методичні рекомендації до проведення навчальних астрономічних спостережень під час виконання самостійної роботи з астрономії складені згідно вимог навчальної програми для технікумів та коледжів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти.Життя на інших планетах

0

Презентація на тему "Життя на інших планетах" 11 клас рівень стандартуМалі тіла сонячної системи

0

В астрономії не раз траплялося, коли відкриттю допомагала випадковість. Так сталося з відкриттям малих планет (астероїдів). (Астероїд в перекладі з давньогрецької - «зореподібний») . Це було теоретичне передбачення.урок з астрономії "Куди далі?"

0

Останнім часом природні і енергетичні ресурси Землі вичерпуються все більшими й більшими темпами, відбувається масштабне забруднення повітря, води і землі токсичними хімікатами; руйнування озонового шару, глобальне потепління. Все частіше ми є свідками катастрофічних змін погоди, землетрусів, цунамі і інших природних катаклізмів.
Що ж буде з людством, коли ресурси нашої планети будуть в кінці кінців вичерпано і рівень екології досягне критичної межі? Чи знайдемо ми планету в Сонячній системі, на якій відродиться наша цивілізація?Підручник з Астрономії

0

Всі ми живемо на Землі - невеликій планеті, загубленої в безкрайніх просторах Всесвіту. Всі ми живемо під одним і тим же небом - знову і знову вабить до себе. У ясну ніч там можна побачити кілька тисяч зірок; а скільки мільярдів світів ховається за смугою Чумацького Шляху? Не дивно, що люди тисячоліттями піднімають голови вгору в надії розгадати таємниці Урании - давньогрецької музи астрономії.Квестові технології. Квест-гра "Зоряний шлях" до Дня Космонавтики

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі