Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Легенди про рослини і тварин (презентація)

0

Легенди про тварин і рослини. В презентації розповідаеться про: проліски,чому калина червона,легенда про горох ....Інтегрований урок літературного читання та природознавства «« Квіти – землі окраса» за Ю.Смоличем. Які трав’янисті рослини першими зацвітають навесні?»

0

Актуальність та доцільність проведення інтегрованих уроків на сьогоднішній день вийшла на нові щаблі сучасної освіти. Вміння планувати та проводити такі уроки дає змогу вчителю легше адаптуватися до вимог нової української школи,а саме тематичних тижнів.
Пропоную плани-конспекти інтегрованих уроків в початковій школі.Урок-калейдоскоп «Невидимі ланцюги живлення в осінньому лісі. Взаємозв’язки у природі восени»

0

Інтерактивний урок з різноманітними розвиваючими завданнями.На уроці вміло використані методи активізації діяльності учнів.Практична робота «Властивості корисних копалин» (розробка уроку з природознавства)

0

Інтерактивний урок з природознавства допоможе дітям виявити властивості корисних копалинЗона мішаних лісів (презентація до уроку з природознавства)

1

Презентація до уроку природознавство 3 клас. Використовувати можна як наочність.В презентації розповідається де знаходиться і який клімат там переважае.Альбом народних прикмет (презентація)

1

Презентація Альбом народних прекмет для учнів 3 класу. Для проектів.Проект з природознавства «Пори року. Зима»

0

Тема проекту: Пори року. Зима.
Мета: формувати навички пошукової діяльності на основі спільної праці; узагальнити знання учнів про зміни в природі, життті тварин взимку; вчити класифікувати та систематизувати ознаки; вчити працювати в групах; навчити учнів самостійно опрацьовувати матеріал з обраної теми; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Тип проекту: міжпредметний, груповий, довготривалий, інформаційно-пошуковий.
Форма захисту: урок
Кінцевий продукт: виставка дитячих малюнків, поробок з теми «Пори року.Зима.»
План реалізації проекту
1.Постановка проблемиПрезентація "Червона книга України"

0

Ознайомити учнів з Червоною книгою України; чинниками, що впливають на життя рослин, засобами збереження й охорони рослин. Учні повинні засвоїти поняття «довкілля», знати рідкісні види рослин свого регіону, що занесено до Червоної книги України.презентація "Рослини і тварини, які занесені до Червоної книги України"

0

Розкрити таємницю сторінок Червоної книги; показати значення лісу в житті тварин, рослин і людей; виховувати екологічну культуру мислення і шанобливе ставлення до тварин і рослин.Презентація "Різноманітність тварин"

0

Презентація Тема: Різноманітність тварин
Мета: Ознайомити з різновидами тваринного світу, середовищем їхнього існування; формувати поняття «комахи», «птахи», «звірі», «риби»; продовжити знайомство учнів з навколишнім світом; розкрити цінність тварин для людини; розвивати вміння спостерігати, порівнювати та групувати; розширити знання учнів про різноманітність тварин України; виховувати любов до природи, бажання оберігати тварин, брати участь у їх охороні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі