Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Екологічні проєкти, як засіб соціального становлення вчителя

0

У статті йдеться мова про теоретичні засади проектної технології та шляхи оптимізації освітнього процесу, що направлений на соціальне становлення вчителя та його підготовку до еколого-педагогічної діяльності.
Ключові слова:, проект, екологічні проекти, соціальне становлення.
Annotation. The article deals with the theoretical foundations of the project technology and ways to optimize the educational process aimed at the social formation of the teacher and his preparation for environmental and pedagogical activities.
Keywords:environmental project, environmentalprojects, socialdevelopment.Розробка уроку-екскурсії "Природа навесні"

0

Дана розробка містить план-конспект уроку-екскурсії для початкової школи по ознайомленню із змінами в природі навесні.уроки "Навколишнього світу" в початкових класах

0

Уроки "Навколишнього світу", НУШ: формування ключових компетентностей школярів у процесі впровадження освітньої технології "Росток"Презентация «В. Бианки. Мастера без топора» 4-й класс.

0

Презентация «В. Бианки. Мастера без топора» рекомендована для младших дошкольников на уроках природоведения и экологического направления. Учащиеся в доступной и занимательной форме познакомятся с тем, как и какие именно гнёзда строят птицы по произведению В. Бианки. При помощи викторины дети закрепляют полученные знания.Презентация «А. Усенк. Белка»

0

Презентация по стихотворению А. Усенко «Белочка» может быть использована воспитателями детского сада и учителями младших классов при проведении мероприятий по знакомству с обитателями леса.Екскурсія до шкільного саду.

0

Знайомство школярів 5-го класу з деревами, рослинами та мешканцями шкільного саду відбувається в цікавій формі, яка поєднує у собі дослідницький досвід з особистими спостереженнями. Супроводжується загадками про сад та його мешканців, які школярі готують заздалегідь.Значення ґрунту в природі і житті людини. Чому ґрунти потребують охорони?

0

Інтегрований урок з природознавства , літературного читання, української мови5 клас "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі. "

0

Розробка уроку "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі ", мета якого формувати поняття "вода ", ознайомити з основними властивості води; три стани води;кругообіг води в природі.КОЗ Енергія в нашому житті

0

КОЗ для уроку природознавства в 3му класі до розділу "Енергія в нашому житті"Урок природознавства "Значення ґрунту. Охорона ґрунту."

0

Використання на даному уроці інтерактивних методів навчання, а також інтернет-ресурсів,а саме онлайн-гри "Перегони"(LearningApps.org) стимулюють дітей до активної роботи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі