Користувацький вхід

Природознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: Дикі та свійські тварини

0

На даному уроці діти ознайомлюються із різноманітністю тваринного світу, зокрема "дикими" та "свійськими" тваринами.Учні здійснюють мандрівку у казковий зимовий ліс, у якому живуть дикі тваринки, зустріч із ними можлива, якщо відгадати загадки про цих тварин. Використано цікавинки про свійських тварин,різноманітні ігри.Проект з природознавства "Допомога пташкам взимку"

0

Друкований матеріал містить звіт по роботі над проетом "Допомога пташкам взимку"Розробка уроку і презентація з природознавства «Особливості природи материків Землі. Рослинний і тваринний світ Південної Америки»

0

Особливості природи материків Землі.
Рослинний і тваринний світ Південної Америки.

Мета:
продовжувати знайомити учнів з рослинним і тваринним світом Південної Америки;
розвивати мовлення, мислення,вміння користуватися картографічним матеріалом;
вчити складати розповіді про природу материків , виступати перед класом з підготовленою інформацією;
виховувати пізнавальний інтерес.Турбота людей про тварин узимку

0

3.Перегляд презентації «Допомога тваринам узимку»
4.Висновок.(за c.87)Пам’ятка друга природи(прочитати вголос, колективно).
5.Вправа»Корзинка доброти»(робота з індивідуальними картками).
Завдання:заповніть корзину кормом для тварин.Осінні явища в житті рослин

0

Мета :
-поглибити знання школярів про явища природи;
-ознайомити учнів з осінніми змінами в житті рослин;
-розвивати спостережливість, увагу, мислення, мовлення;
-сприяти вмінню бачити красу природи восени.Олімпіадні завдання з природознавства

0

Олімпіадні завдання з природознавства (4 клас) стануть у нагоді вчителям початкових класів для підготовки учнів до олімпіади. Тексти складені українською та російською мовами. Завдання подані в двох варіантах,є відповіді на питання.Розробка уроку з природознавства «Корисні копалини України»

0

Урок розроблений відповідно таксономії Блума. Підібрані цікаві форми та методи роботи з учнями, які забезпечують не лише засвоєння навчального матеріалу, але й виконання аналітико-синтетичних завдання, оцінки ситуацій, практичного застосування знань. Зміст уроку передбачає інтерактивні форми роботи, застосування ІКТ.Урок з природознавства в 3 класі ТЕМА: Використання води людиною. Охорона води

0

Дана розробка уроку дає можливість формувати уявлення про значення води в природі, цінність її для людства, про шляхи забруднення, участь в охороні та збереженні води; розвивати вміння учнів висловлювати оцінні судження; виховувати прагнення берегти природу, зокрема воду.Розробка уроку з природознавства за темою «Тварини»

0

Використання даного матеріалу має на меті закріпити, розширити, узагальнити знання дітей з даної теми. Розвинути вміння встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, удосконалити комунікативні здібності, уміння порівнювати, узагальнювати. Виховувати любов до природи, турботливе ставлення до тварин.Інтегрований урок з природознавства та літературного читання 2 клас

0

Дана розробка дає можливість ознайомити учнів з весняними явищами в житті рослин; встановити зв΄язки між цими явищами і погодою навесні; продовжити ознайомлення із творчістю Т.Г.Шевченка; удосконалювати навички виразного читання віршів; вчити аналізувати прочитане; розвивати образне мислення, спостережливість, зв΄язне мовлення, пам΄ять; виховувати любов до поетичного слова, естетичні почуття , турботливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі