Користувацький вхід

Останні публікації

Природознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Осінь квіти нам дарує

1

Тема: «Осінь квіти нам дарує…»
Мета: закріпити знання дітей про осінні квіти, їх назви, будову,колір; запропонувати
дітям виготовити айстри з крилаток ясена, пластиліну, дерев’яних паличок, опалого листя; вчити дітей колективно оформлювати букет; розвивати увагу, мову,мислення, пам’ять, дрібну моторику; виховувати інтерес до створення краси, зокрема осінніх квітів – айстр, естетичний смак, бажання допомогти другові.Вистава «Квітковий букет»

0

Розробка вистави складається з трьох частин:
І - наукова
ІІ - поетична
ІІІ – пізнавальна.Контрольні роботи з природознавства за темами «Вода», «Гірські породи. Ґрунт»

0

Пропоную контрольні роботи з природознавства в 3 класі за темами "Вода" та "Гірські породи. Грунт" за новими вимогами. Ці роботи можна використовувати в класах з українською та російською мовами навчання.Методична розробка уроку "Рослини і тварини Київщини"

0

Дані матеріали дадуть змогу вчителю познайомити учнів із найпоширенішими видами рослин і тварин, що поширені в Київській області. В розробці подані матеріали, що виховують в учнів екологічну культуру та любов до рідного краюЛегенди про тварин

0

Однією з давніх традицій наших пращурів була любов до природи, до всього сущого на землі. Змалечку дітей вчили дбати про все живе і неживе, Що їх оточувало,— звірят і птахів, дерева і квіти, землю і воду. Наші предки вірили, що тварини і рослини, які люди, мають душу, вміють розмовляти, можуть дати добру пораду і захистити в біді.Посібник з природознавства «Цікаве природознавство»

0

Посібник містить матеріал до всіх тем предмету «Природознавство» в 2 класі. Відповідає Новим навчальним програмам для 1-4 класу загальноосвітніх навчальних закладів затверджених наказом МОН № 1495 від 22.12.2014 року та наказом МОН № 584 від 29.05.2015 року. Подані кросворди можна використати на різних етапах уроку: для актуалізації навчальних досягнень учнів, під час вивчення нового матеріалу, під час підведення підсумків уроку, повторення пройденого матеріалу та як домашнє завдання.Природознавство. 4клас. Контрольна робота №2. План і карта.

0

Контрольна робота №2 з природознавства для 4 класу по темі "План і карта" складено відповідно до оновленої розвантаженої Програми (2016рік) відповідно додатку до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009 «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».Охорона рослин і тварин

0

Урок містить різноманітні вправи та завдання щодо охорони рослин та тварин, інсценізацію казки" Лісова лікарня",кросворд, відеосюжет" Канівський заповідник", та цікаву презентацію до уроку.Презентація до теми "Світовий океан"

0

Мультимедійний супровід до уроку природознавства в третьому класі на тему "Світовий океан"Розвиток критичного мислення на уроці природознавства «Якою буває звичайна вода?»

1

Основи критичного мислення потрібно закладати в учнів ще з молодшого шкільного віку. Формування творчих та пізнавальних здібностей учнів з використанням технології розвитку критичного мислення має безліч стратегій.
Достатньо ефективним для формування критичного мислення молодших школярів є методичні прийоми, які роблять навчальний процес більш творчим, вчать учнів мислити, виділяти головне, висловлювати й аргументувати власні думки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі