Користувацький вхід

Останні публікації

2023-03-29 19:58

Природознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Робота з обдарованими учнями.

0

Зміст завдань, які спонукають дітей до детальнішого вивчення тем з Природознавства.Конспект інтегрованого уроку-подорожі в контексті реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

0

Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.Діагностувальна робота. Тварини і рослини взимку. 2 клас

0

Перевірка знань та вмінь учнів з теми: "Природа взимку. Тварини та рослини взимку" у 2 класі.Діагностувальна робота №4 Природа взимку. 2 клас.

0

Завдання з теми"Природа взимку" для тематичного оцінювання в 2 класі.Робочі картки

0

Даний матеріал розрахований для використання на уроках "Пізнаємо природу" у 5 класі за Програмою НУШ до підручника Д.Біда. Зручний для використання під час онлайн та офлайн навчання. Робочі картки розраховані для використання за календарно-тематичним плануванням у ІІ семестрі (ІІІ чверть).Урок 42. У чому полягають особливості грибів

0
tytul-42_0.jpg

Урок 42. У чому полягають особливості грибів
А сьогодні на уроці повивчаємо гриби. Дізнаємося багато цікавого про них. Будемо знати, які їстівні, а які - ні. Також проведемо цікаве STEM-дослідження. І взагалі буде круто!. Дивіться до кінця. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).Урок 41. Досліджуємо опору й рух тварин і рослин

0
tytul-41_0.jpg

Урок 41. Досліджуємо опору й рух тварин і рослин
Сьогодні на уроці дізнаємося про те, як і чому рухаються тварини і рослини. Проведемо два цікавих STEM-дослідження. Дізнаєтесь і побачите багато цікавого. Дивіться до кінця. Давайте навчатися разом.
За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).Урок :"Бережливе ставлення до природи. Правила поведінки в природі"

0

: Формувати екологічно доцільну поведінку у природі, здатність піклуватися про навколишнє середовище. Закріпити навички бережливого ставлення до лісу, степу, всього живого. Сприяти уявленню дітей про природу як живий організм. Вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди. Прищеплювати почуття любові, вдячності до природи. аналізувати свої вчити та вчинки однолітків при спілкуванні з природою, передбачати наслідки діяльності, бачити красу.Презентація "Бережливе ставлення до природи. Правила поведінки в природі

0

Формувати екологічно доцільну поведінку у природі, здатність піклуватися про навколишнє середовище. Закріпити навички бережливого ставлення до лісу, степу, всього живого. Сприяти уявленню дітей про природу як живий організм. Вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди. Прищеплювати почуття любові, вдячності до природи. аналізувати свої вчити та вчинки однолітків при спілкуванні з природою, передбачати наслідки діяльності, бачити красу.Урок .Тема: Бережливе ставлення до природи. Правила поведінки в природі.

0

Формувати екологічно доцільну поведінку у природі, здатність піклуватися про навколишнє середовище. Закріпити навички бережливого ставлення до лісу, степу, всього живого. Сприяти уявленню дітей про природу як живий організм. Вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди. Прищеплювати почуття любові, вдячності до природи. аналізувати свої вчити та вчинки однолітків при спілкуванні з природою, передбачати наслідки діяльності, бачити красу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі