Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття для молодшої групи Тема: Хто живе на небі?

0

Мета: дати дітям елементарні знання про небо, сонце, місяць і зорі; вдень на небі сяє сонце, вночі видно – місяць, зорі їх дуже багато вони є більші та менші; формувати уявлення про те, що сонце знаходиться на небі, воно світить, зігріває землю; дати поняття про те, що і місяць і зорі сяють на небі вночі; розвивати, увагу, пам'ять; виховувати допитливість, доброзичливість, самостійність.Птахи весною

0

Ознайомитись з птахами які прілітають першими, показати причинно-наслідкові зв'язки у природі. Формувати уявлення про птахів, розвивати пізнавальний інтерес, мислення, пам'ять, звязне мовлення, вихоувати бережне ставлення і любов до природи.Проектна робота з природознавства "Білий птах з чорною міткою"

0

Досить цікава дослідницька робота, яку можна використовувати на уроках природознавства і для власного обізнання:)ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН. ТВАРИННИЙ ТА РОСЛИННИЙ СВІТ. .

0

Цікава і пізнавальна презентація буде інформативним доповненням до уроку природознавства в 4 класі.Тема. "Вітер як рух повітря"

0

Збагатити знання учнів про вітер як рух повітря, ознайомити учнів із значенням вітру і його властивостями; розвивати спостережливість, уміння аналізувати й робити висновки, установлювати причинно-наслідкові зв'язки, формувати вміння спостерігати за об’єктами природи. Прищеплювати бажання дбати про
чистоту повітря, дізнатися як людина використовує силу вітру; виховувати почуття любові до природи.Перевірна робота з природознавства для 4 класу за темою «Євразія»

0

Перевірна робота з природознавства у 4 класі за темою "Євразія". Робота на два варіанти.Розробка підсумкового уроку з пприродознавства за розділом «Природа материків і океанів», 4 клас

0

Розробка підсумкового уроку з «Природознавства» у 4 класі . Матеріали можна використовувати під час вивчення теми "Материки і океани".
Адресовано вчителям початкових класів загальноосвітніх навчальних закладівТЕМА. Птахи

0

Тема. ПтахиРідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Використання завдань дослідницького характеру в процесі реалізації програми курсу “Я досліджую світ”

0

Матеріали з досвіду роботи.

...«Я досліджую світ» передбачає види діяльності учнів, що задовольняють природні потяги дитини до дослідництва і висновків, конструювання, комунікації, вияву своїх творчих здібностей. Ці види діяльності реалізовуватимуться через систему завдань: «відшукай зайве», «знайди схоже і відмінне», «спостерігай», «досліди», «змоделюй», «установи зв’язки», «придумай», «розіграй сценку» тощо...

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі