Користувацький вхід

Природознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Відеоурок "Досліджуємо електризацію тіл"

0

Відеоурок "Досліджуємо електризацію тіл"
На уроці поговоримо про електрику. Дізнаєтесь, що таке електризація, заряди і де в житті ми з цим зустрічаємось. Буде цікаво! Давайте навчатися разом.За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Презентація "Органи чуття"

0

Презентація до інтегрованого курсу "Я досліджую світ", тема:"Органи чуття", 1 клас, НУШ.Ранкова зустріч

0

Ранкова зустріч з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на тему "Органи чуття", 1 клас, НУШ.Презентація "Зимова мозаїка"

0

Ранкова зустріч, конспект заняття, з інтегрованого курсу "Я досліджую світ", на тему "Зимова мозаїка", 1 клас, НУШДіагностувальна робота. Я досліджую світ. 1 клас. Підсумкова робота

0

Діагностувальна робота з інтегрованого курсу "Я досліджую світ", 1 клас, підсумкова робота.Відеоурок "Що називають матеріалами та як їх виготовляють"

0

Відеоурок "Що називають матеріалами та як їх виготовляють"
На уроці ви дізнаєтесь про природні і штучні матеріали, якими користуються люди. Ознайомитесь з їх властивостями і застосуванням. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Відеоурок "З чого складаються і де використовуються розчини"

0

Відеоурок "З чого складаються і де використовуються розчини"
На уроці ви дізнаєтесь про те, що таке розчини і розчинники, та де їх використовують люди для своїх потреб. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Відеоурок "Дослідження «Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія і призначення»"

0

Відеоурок "Дослідження «Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія і призначення»"
Презентація відеоуроку подається з метою – виконати дослідження історій винаходів людства, які зробили наше життя більш комфортним і зручнішим; навчити проводити цікаві дослідження разом з учителем, розвивати вміння аналізувати прочитане і почуте, уміння знаходити інформацію в інтернеті і працювати в групі. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 6 клас НУШ (2023).Відеоурок "Як роблять відкриття та створюють винаходи"

0

Відеоурок "Як роблять відкриття та створюють винаходи"
Презентація відеоуроку подається з метою – познайомити учнів, як люди роблять відкриття і створюють неймовірні винаходи; навчити проводити цікаві дослідження разом з учителем, розвивати вміння аналізувати прочитане і почуте, уміння знаходити інформацію в інтернеті і працювати в групі.Відеоурок "Як виконати дослідження"

0

Відеоурок "Як виконати дослідження"
На уроці ви дізнаєтесь, як правильно і ефективно виконувати дослідження природи. Буде цікаво і повчально. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі