Користувацький вхід

Останні публікації

Природознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Птахи

0

Тема: Птахи
Мета: ознайомити учнів з істотними ознаками птахів; розповісти про важливість пір’яного покриву в житті птахів; розширювати знання про перелітних та осілих птахів; розвивати увагу, мислення, пам'ять; виховувати бажання піклуватися про птахів.«Убезмежному Всесвіті не будимо тужити»

0

Мета:Узагальнювати та систематизуватизнаннядітей про Космос, космонавтів, Сонце, Сонячну систему. Датизнання про уявлення людей щодовиглядупланети Земля в давнину. Ознайомити з поняттями «метеорит», «астероїд» .Розвивати пізнавальнуактивність, спостережливість, логічнемислення. ВиховуватибажанняпізнаватиВсесвіт.Удосконалювати вміння дітейдаватиповнувідповідь на запитаннявихователя. Активізувати словник дітей «Космічнимитермінами».Вчитидітейдоречнозастосовуватинабутіранішезнання у незвичайнихситуаціях .Конспект уроку з природознавства "Водойми України"(4 клас)

0

Тема: ВОДОЙМИ УКРАЇНИ
Мета: уточнити та розширити знання учнів про водойми України, про річки, їх будову, особливості гірських і рівнинних річок; розвивати пізнавальний інтерес, мовлення; виховувати бережливе ставлення до багатств рідного краю.Заняття на тему "Досліджуємо властивості води та повітря"

0

Розробка даного заняття допоможе організувати дослідницьку діяльність учнів початкових класів при вивченні властивостей води та повітря.Конспект заняття з природознавства "Як сонце весні допомагало" для дітей 6-го року життя

0

Знайомити дітей з характерними ознаками весни, вчити виявляти зміни, пов'язані з сонцем (яскравіше світить, сильніше гріє, подовжується світловий день).
• Вчити розпізнавати птахів по зовнішньому вигляду. Ознайомити з народними прикметами, пов'язаними з птахами (горобці дружно цвірінькають - на відлигу, ворона кричить - до заметілі, птахи кружляють в небі - до морозу).Квітникарство у школі (практичні поради)

0

У збірнику «Квітникарство у школі» дані практичні поради щодо вирощування рослин на шкільному подвір’ї на прикладі спеціальної школи «Шанс». Розповідається про те, які рослини найбільш підходять для школи, як діти разом з вчителями роблять свою школу схожою на ботанічний сад.Екологічна година «Без минулого нема майбутнього. Дивовижні динозаври»

0

Екологічна година «Без минулого нема майбутнього. Дивовижні динозаври» була проведена у рамках тижня екології у 2020-2021 навчальному році.
Незважаючи на те, що у школі навчаються діти з порушеннями інтелектуального розвитку, для них була дуже цікава ця тема. Її нема у шкільній програмі. Діти із захопленням готувались до проведення цієї години.Прогулянка «Допоможемо пташкам»

0

Регулярне використання усної народної творчості, спрямоване на розвиток пізнавальних можливостей і здібностей, розширює математичний кругозір дошкільників, сприяє математичному розвитку, підвищує якість математичної підготовки, дозволяє дітям більш впевнено орієнтуватися у найпростіших закономірностях оточуючої їх дійсності і активніше використовувати математичні знання у повсякденному житті.Урок на природі для 1 класу. Тема. Охорона рослин.

0

Урок на природі для 1 класу.
Тема. Охорона рослин.
Мета: розширювати знання дітей про природу рідного краю, дати уявлення про рослини рідного краю, які занесені до Червоної книги України; розвивати критичне мислення учнів; формувати навички роботи в групі; ціннісне ставлення до природи, бажання охороняти і примножувати її багатства і красу.
Завдання:
1. Ознайомити учнів з різноманітністю рослинного світу.
2. Розкрити взаємозв’язки між неживою природою і рослинами;
3. Формувати навички дослідницької діяльності, порівнювати, узагальнювати;Урок на природі у 1 класі.Тема: Дикорослі та культурні рослини.

0

Тема: Дикорослі та культурні рослини.
Мета: ознайомити учнів із видами культурних рослин і зі значенням культурних рослин для людини; формувати інтерес до культурних рослин; учити групувати зображення дикорослих і культурних рослин, пояснюючи сутність групування; наводити приклади кожної групи; розвивати навички логічного мислення і мовлення учнів; виховувати дружелюбність, толерантність.
Завдання:
1. Ознайомити учнів з різноманітністю рослинного світу.
2. Розкрити взаємозв’язки між неживою природою і рослинами;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі