Користувацький вхід

Природознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірка матеріалів для класного куточку природи.

0

Завдання для спостережень за змінами в природі по місяцях. Помісячний народний календар, розповіді про місяці.Урок з природознавства у 2 класі на тему: "Ранньоквітучі трав'янисті рослини. Охорона рослин"

0

Дана розробка уроку містить інтерактивні методи роботи, які сприяють формуванню ключових компетентностей у школярів початкових класів.Турбота людей про тварин взимку.Допомога тваринам узимку

0

Розробка інтегрованого уроку з природознавства та української
мови у 2 класі на заявлену тему з медіапрезентацією.Мета уроку-
продовжити формувати уявлення дітей про зміни в живій та неживій
природі та їхній вплив на життя тварин узимку,розвивати вміння
будувати сюжетну розповідь за серією сюжетних малюнків,опорними
словами, виховувати дбайливе ставлення до тварин.Урок природознавства "Звірі восени. Підготовка звірів до зими "

0

Ознайомити учнів із життям звірів восени, зі змінами, що відбуваються в їхньому житті; вчити наводити приклади тварин, які змінюють забарвлення хутра, готують запаси кормів, які готуються до зимової сплячки.
Розвивати спостережливість, уміння порівнювати, узагальнювати. Виховувати любов до природи, естетичні смаки.Урок природознавства "Птахи восени. Перелітні й осілі птахи."

0

Ознайомити учнів із життям птахів восени, зі змінами, що відбуваються в їхньому житті; показати зв’язок змін у житті птахів зі змінами в природі; вчити називати групи птахів (за переміщенням відповідно до пір року), наводити приклади перелітних й осілих птахів своєї місцевості, пояснювати причини відльоту птахів у вирій.
Розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення, допитливість, спостережливість, уміння порівнювати, узагальнювати, робити висновки. Виховувати любов до природи та її мешканців.Конспект уроку з природознавства "Як тварини готуються до зими. Комахи восени"

0

Мета. Розширити знання учнів про різноманітність тварин у природі, ознайомити з осінніми змінами в житті комах; показати зв’язок змін в житті тварин восени зі змінами в неживій природі і у світі рослин.
Розвивати логічне мислення , зв’язне мовлення, вміння аналізувати, порівнювати і виділяти істотні ознаки тварин.
Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її багатства.Навчальний проект з предмета «Я і Україна» «Як тварини готуються до зими»

0

Тип уроку. Урок з використанням інноваційних технологій, навчальний проект
Особливості проведення уроку: урок розроблений з використанням інтерактивних технологій, мультимедійної презентації.
Обладнання: мультимедійна презентація, таблиці, ілюстрації, роздатковий матеріал для групової роботи та роботи в парах. ”, запис голосів птахів, (Електронний ресурс), «мікрофон», презентація результатів учнівських досліджень.Урок з природознавства "Хто такі риби?"

0

Урок природознавства для 1 класу. За новою програмою"Водне середовище та його мешканці" - презентація до уроку в 5 класіВодне

0

"Водне середовище та його мешканці" - презентація до уроку в 5 класіПрезентація, повітря 1 клас

0

Повітря, властивості повітря, повітряна лабораторія, атмосфера, відео, їжачок, робота в парах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі