Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку природознавства в 4 класі з теми "Водойми України. Рівнинні та гірські річки"

1

Розробка уроку природознавства в 4 класі з теми "Водойми України. Рівнинні та гірські річки"Конспект пізнавальної діяльності з використанням елементів STREAM – освіти ( форма роботи «Дослідження») Тема заняття: «Про що мовчать дзеркала»

0

познайомити дітей з історією виникнення дзеркала. Ознайомити з давньогрецьким вченим Архімедом в доступній для дітей формі через легенду «Дзеркала Архімеда». Ознайомити з поняттями: промінь, відбиття; з властивостями дзеркала: відображувати, відбивати світло.Конспект інтегрованого заняття з використанням елементів STREAM – освіти на тему: «Весела мандрівка»

0

продовжувати вчити дітей грати в квест – мандрівки; закріпити вміння досліджувати пісок, воду; викладати завдання за зразком, за уявою; вправляти в умінні орієнтуватися на мапі, читати її; закріпити знання про поняття понтонний міст, лупа;Презентація до уроку Я досліджую світ з теми "Які країни є на Землі?"

0

Презентація до уроку з предмету "Я досліджую світ" про найбільші країни, які є на ЗемліУрок-проект з природознавства у 4класі «Океани Землі»

0

Узагальнення і закріплення знання учнів про океани Землі та їх частини; перевірити засвоєння учнями визначення основних понять з цієї теми; вдосконалити вміння користуватись картою, висвітлити значення океанів та використання його багатств людиною; формувати вміння логічно міркувати, чітко висловлювати свою думку, працювати колективно, узгоджено в групах, парах та індивідуально; розвивати пам'ять, увагу, мислення; використовувати здобуті знання в практичних завданнях; збагачувати словниковий запас учнів новими словами та термінами; пробуджувати пізнавальний інтерес; вихову-вати захоплення непоІнтегрований урок з предмету "Я досліджую світ"

0

Тема з предмету «Я досліджую світ» :розділ "Людина і природа"
Тема уроку: Пори року. Осінь.
Мета уроку:
• Формування доступних способів пізнання явищ природничого життя, встановлення зв»язків і залежностей в природі з використанням елементів медіаграмотності
• повторення матеріалу про осінні зміни у природі; удосконалення вміння використовувати здобуті знання у власному житті;
• розвивати вміння аналізувати, фантазувати, працювати в парах;
• виховувати почуття колективізму, поваги до думки іншого, бережне ставлення до природи.
Тема з предмету «Музичне мистецтво»: Музика навколо насПриродознавство 3 клас .Урок з елементами проблемного навчання. Різноманітність тварин у природі.

0

Урок - дослідження з елементами проблемного навчання для розвитку вміння порівнювати та спостерігати.Я і Україна. Природознавство (Інтегрований урок) Дорогоцінний дар природи – вода.

0

Я і Україна. Природознавство
(Інтегрований урок)
Тема. Дорогоцінний дар природи – вода.
Мета. Дати уявлення про воду як необхідну складову довкілля, про перетворення води у природі, на основі практичних дій ознайомити з властивостями води, розвивати навички дослідницької діяльності, спостережливість, аналітичне мислення, вміння робити висновки, виховувати наукове світорозуміння, бережливе ставлення до природи, до води – основи життя
Обладнання. Плакати, склянки з водою, пробірки, штатив, спиртівка.Природнича освітня галузь в проєкті "Інтелект України"

0

Презентаційний матеріал розкриває особливості викладання природничої освітньої галузі в проєкті "Інтелект України"Чим відрізняється Південна Америка від інших материків?

0

Урок з природознавства для учнів 4 класів з теми
"Чим відрізняється Південна Америка від інших материків?"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі