Користувацький вхід

Останні публікації

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Осінні явища в житті тварин

1

Запропоновано урок з природознавства на тему "Осінні явища в житті тварин", мета якого - продовжити формувати в учнів поняття про осінні змінні в живій природі, ознайомити учнів з тваринами рідного краю, навчити доглядати за ними; розвивати спостережливість та увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.



Проект "Мій колючий друг на підвіконні"

0

Проект створений з метою впровадження STEAM - освіти в НВП початкової школи.



Інтегроване навчання

0

У брошурі представлений інтегрований урок з математики, читання, природознавства для 1 класу по теми " Розв’язування прикладів та задач у межах 10. Усна нумерація чисел другого десятка. Бджола – представник комах."



Свято знань "Ми любимо наше довкілля"

0

Підсумковий урок з природознавства у 2 класі, проведений у формі свята знань.Використані ігрові методи роботи з дітьми.



Гриби їстівні та отруйні.

0

Тема. Гриби: їстівні та отруйні.



Звірі і птахи

0

Тема. Птахи. Звірі.
Мета: актуалізувати знання дітей за темою «Птахи»; розширити знання дітей про птахів, а саме про розподіл птахів на групи за формою дзьоба і способом живлення; розвивати креативне мислення, пам'ять, уяву, увагу та практичні навички дослідження; виховувати бережливе ставлення до птахів, любов до природи, вміння працювати в колективі, поважати думку інших.



Природознавтсво 3 клас

0

Тема. Ланцюги живлення. Хто чим живиться.
Мета: формувати поняття «рослиноїдні», «хижі» та «всеїдні» тварини; збагатити знання учнів про тварин; розвивати уміння об’єднувати тварин у групи за способом живлення, складати ланцюжки живлення; уміння працювати в групах, послідовно і чітко висловлювати свого думку; виховувати дбайливе ставлення до тварин, любов до природи; інтерес до усної народної творчості; спостережливість, старанність і активність на уроці.



Урок "Природа навесні"

0

Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про природу навесні, пояснити зв'язок змін, що сталися навесні в неживій природі, в жит¬ті рослин, комах, птахів, звірів; розви¬вати спостережливість, уяву, уміння фантазувати і співпереживати; виховувати інтерес до пізнання навколишньої дійсності, любов до природи та бережне став¬лення до неї.
Обладнання: зображення Лісовичка, трьох доріг, маски – шапочки, таблиці: "Рослини навесні", "Птахи навесні", "Звірі навесні".



РОСЛИНИ І ТВАРИНИ ПРІСНИХ ВОДОЙМ

0

Тема. РОСЛИНИ І ТВАРИНИ ПРІСНИХ ВОДОЙМ
Мета: поглиблювати знання учнів про водойми; ознайомити учнів з різноманітністю рослин і тварин прісної водойми; вчити по¬яснювати зв'язки у живій природі на прикладі прісної водойми; формувати інформаційно-комунікативну компетентність; розвивати спосте¬режливість, мовлення дітей, учити міркувати над отриманою інформацією; виховувати інтерес до природи, любов до рідного краю.
Обладнання: презентація, ілюстрації рослин і тварин прісної водойми, картки для роботи в групах, парах.
Тип уроку: урок-усний журнал
Хід уроку
І. Організаційний момент



Урок мислення« Весняні барви, весняні звуки…»

1

Уроку мислення "Весняні барви, весняні звуки… ", що ставить за мету вчити дітей слухати і чути звуки весни, відчувати красу, ніжність і велич рідної природи. Вчити передавати свої почуття словами, рухами, мелодією. Ідентифікувати, тобто ототожнювати себе з довкіллям, створювати своєрідні монологи природи.
Розвивати творче мислення, вміння співпереживати, вміння почуватися щасливим від споглядання, роздумів, збагачувати своє емоційне та фізичне здоров’я.
Виховувати допитливість, естетичний смак; любов і бережливе ставлення до оточуючого світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі