Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Будь природі другом

0

формувати у дітей уявлення про природу як живий організм; вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди; формувати відповідальне ставлення до навколишнього світу: виробляти правила безпечної поведінки в лісі, на водоймі; прищеплювати почуття любові, вдячності до природиПриродознавство 2 клас Контрольна робота № 6

0

Перевірити знання учнів з тем: рослини і тварини водойм, лікарські рослини, отруйні, Червона книга України, птах року, охорона природи.Заняття з використанням лепбука «Дикі та свійські тварини» у І молодшій групі Тема: Подарунок від зайчика

0

закріпити знання дітей про диких та свійських тварин, чим вони харчуються; закріпити назви тварин та їх дитинчат; розвивати зв’язне мовлення, пам'ять, мислення, увагу; виховувати любов до тварин, бажання допомагати.Конспект уроку на тему: Різноманітність організмів. Гриби.

0

Тема: Різноманітність організмів. Гриби.
Мета: навчити характеризувати особливості будови грибів, їх відмінності від рослин та тварин, їх значення для природи; розвивати вміння розрізняти їстівні та отруйні гриби; виховувати екологічне мислення та прагнення досліджувати навколишнє середовище.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, навчальна таблиця « Будова грибів », презентація « Їстівні та отруйні гриби », рукавички, хліб з цвіллю.Тварини

0

Презентація розповідає про тварини. Можна використати на уроках у початкових класах.Природа

0

Матеріал, який знайомить учнів із природою рідного краю.Можна використати на уроках природознавства.Я досліджую світ. "Які властивості має вода?"

0

Я досліджую світ.Презентація для учнів 1 класу. "Які властивості має вода?"Я досліджую світ. "Де міститься вода?"

0

Я досліджую світ.Презентація для учнів 1 класу "Де міститься вода?"Гори України.

0

Мета уроку. Дати учням поняття про гори України. Учити знаходити гори на карті. Розвивати пізнавальний інтерес учнів, уміння користуватися картою. Виховувати любов до природи, інтерес до вивчення природи УкраїниЗаняття ознайомлення з природою «Синя блакить неба»

0

Важливим засобом пізнання навколишнього світу є не тільки навколишня природа, але й незвичайний світ Всесвіту. З давніх-давен погляди людей були спрямовані до неба. Ян Амос Коменський в «Великій Дидактиці» серед переліку знань, які необхідно засвоїти дітям материнської школи, передбачав «Початкові знання з астрономії дитина засвоює, коли дізнається, що називається сонцем, місяцем, зірками, і помічає, як вони кожного дня сходять і заходять».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі