Користувацький вхід

Останні публікації

Природознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Методична розробка уроку і презентація з природознавства "Повітря"

0

Повітря. Комбіновавний урок з використанням інтерактивних та мультимедійних технологій. Навчальне відео, ромашка для опитування, прилади для дослідів: миска з водою, освіжувач повітря, стакан з водою, трубочка для коктейля, пуста пластикова бутилка, резинова іграшка, свічка, тарілка, кульки з картону із написами властивостей повітря .Урок природознавства Вода. Властивості води.

0

Мета уроку: вчити школярів організовувати свою навчальну діяльність; добре орієнтуватися в підручнику; мати власну думку, обґрунтовувати її; дати уявлення про воду як необхідну складову довкілля, про перетворення води в природі; навчати учнів аналізувати й відтворювати потрібну інформацію; переносити набутий життєвий досвід у нову ситуацію; на основі практичних дій ознайомити дітей з властивостями води; розвивати навички дослідницької діяльності, спостережливість, аналітичне мислення, вміння робити висновки, комунікативні уміння і навички; формувати в учнів уявлення про цілісність прироИнтегрированный урок трудового обучения и природоведения «Оригами. Животные нашего края (лисица)»

2

Знакомить детей с историей появления техники оригами и основными приёмами оригами. Обеспечить условия для формирования способностей к выполнению творческих заданий;
- понимать и использовать схемы в технике оригами;
- использовать возможности освоенного уровня моторики пальцев;
- использовать возможности пространственного и творческого воображения.
Обогатить представление детей о лисе как о диком животном, уточнить основные особенности характера, повадок лисы; развивать связную речь.
Воспитывать:
- трудолюбие;
- настойчивость в достижении результатов работы;Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій

0

Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій складений задля розвитку екологічної освіти школярів і з метою допомогти педагогам організовувати змістовну та практично значущу позаурочну діяльність.
Матеріали підкажуть коли, як та з якою метою можна долучитися до Всеукраїнських та Всесвітніх акцій, дізнатися про час, умови та мету підписання основних екологічних конвенцій та відчути себе дієвою часточкою екологічної спільноти.
У збірнику подано 114 дат у календарному порядку.Конкурс "Мамині помічники"

0

Узагальнити і систематизувати знання і навички учнів з трудового навчання, створювати позитивний емоційний фон, організувати підтримку групової єдності класів, стимулювати пізнавальну активність, розвивати самостійність та креативність мислення, збагачувати словниковий запас учнів, організувати умови застосування набутих під час уроків знань. Виховувати любов до праці, старанність, наполегливість.Урок - свято "Осінь - золота красуня"

0

Вчити бачити красу землі восени. Формувати пізнавальну активність. Розвивати почуття захоплення оточуючою красою, вміння милуватися осінніми пейзажами. Виховувати любов до музики та поетичного слова.План-конспект уроку на тему "Зорі та сузір'я"

0

Мета уроку : ознайомити учнів із зорями та їх різноманіттям,розглянути основні сузір'я нашого неба;розвивати вміння орієнтуватись по зірках;виховувати уважність та наполегливістьТворчі вправи

0

Посібник містить розвивальні творчі вправи для учнів початкових класів
у відповідності до вимог програмиУрок природоведения во 2 классе. Весенние изменения в жизни зверей

0

Формирование представлений учащихся об изменениях, которые происходят в живой природе весной; о приспособлении зверей к весенним условиям жизни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі