Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Украина на карте мира

0

Цель: продолжить формирование у учащихся представление о расположении Украины на карте; расширить знания учащихся о Родине, ее красоту и величие; учить работать с картой; сотрудничать с разными партнерами в группе, паре; развивать наблюдательность, память, внимание; воспитывать интерес к окружающему миру и познавательной деятельности; воспитывать чувство уважения к своей Родине, прививать бережное отношение к природе, чувство прекрасного; вызывать положительные эмоции.Природні зони України.Карта природних зон

1

Конспект уроку з природознавства нп тему:Природні зони України.Карта природних зон 4 клас Зіньківщинська ЗОШ-ІІІ ступенівНавчальний проект "Теплиця на моєму підвіконні"

0

Презентація допоможе вчителям зорієнтувати учнів на послідовність виконання робіт під час вирощування розсади рослин на підвіконні, на те, які матеріали слід підготувати для початку роботи і подальшого догляду за рослинами.Розробка уроку з природознавства у 5 класі "Хімічні явища, їх ознаки. Гниття"

0

Розробка уроку з природознавства у формі уроку-дослідження містить цікаві досліди, дидактичні ігри та вправи, що сприятимуть розвитку у дітей допитливості, спостережливості, аналітичних умінь та інтересу до науки хімії.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку "До таємниці природи"

0

Конспект інтегрованого заняття для дітей молодшого дошкільного віку спрямований на закріплення знань дітей про властивості води; розвиток пізнавальних здібностей дітей.Проект «Осінній вернісаж»

0

Проект «Осінній вернісаж»
В ході проекту учні поглиблять свої знання прозначення пори року осені для природи; розширять уявлення про важливість овочів та фруктів для

життя людини; вивчать вірші та пісні, намалюють малюнки; здійснять подорож до осіннього лісу та проаналізують зміну природи восени; розвинуть творчу уяву про осінь, як пору року.Кросворд з природознавства 5 класу, тема 1

1

Кросворд по обєднаним темам "Вступ" і "Тіла, речовини та явища навколо нас". Терміни і поняття переважно з § 1-15 підручника авторів О.Г. Ярошенко та В.М. Бойко. Використовується на етапах вивчення або повторення теми в паперовому або електронному виглядах в залежності від можливостей. Великі тематичні кросворди сприяють зануренню учнів в навчальний матеріал нетрадиційним цікавим способомКросворд по темі "Земля як планета"

1

Кросворд складений з термінів та понять програми природознавства 5 класу. Абсолютну більшість відповідей учні можуть знайти в підручнику авторів О.Г. Ярошенко та В.М. Бойко, § 21-32. Тематичні великі кросворди неформально стимулюють учнів до занурення у навчальний матеріал по всій темі на різних етапах вивчення чи повторення матеріалу теми. Вчитель може дати учням кросворд в паперовому або електронному виглядіІнтелектуальний конкурс за темою «Космічні польоти. Планети»

0

Тема уроку: Інтелектуальний конкурс за темою
«Космічні польоти. Планети»

Формувати інтелектуальну компетентність з теми, розвивати інтерес до читання науково- пізнавальної літератури, виховувати інтерес до знань, до інтелектуальних ігор, що сприяють розвитку творчого самовизначення.Урок природознавство

0

Ознакомить детей с Тихим океаном , изучить подводных обитателей океана.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі