Користувацький вхід

Останні публікації

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Першоцвіти рідного краю

1

У презентації учні знайомляться із першоцвітами рідного краю,вчаться бережно ставитись до природиНаші домашні улюбленці

1

Знайомство з домашніми тваринами,особливостями догляду за ними, виховання бережного ставлення і відповідальності за улюбленців, ліплення їх із пластиліну, ознайомлення з пам'ятниками цим тваринам.Презентація «Лікарські рослини»

0

В презентації подані лікарські рослини, які зростають на Україні. Додано короткий опис рослин, їх зовнішній вигляд, де культивуються, яка частина рослини має лікувальні властивості. А також, які хвороби лікуються ними, та як використовуються у народній медицині чи у фамацевтичній промисловості.мої домашні улюбленці

0

: ознайомити учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин. Учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині. Розвивати спостережливість, увагу. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.Інтегрований урок з математики та природознавства 1 клас

0

Мета. Узагальнити та систематизувати знання учнів з теми; повторити і закріпити вміння додавати й віднімати, порівнювати числа в межах 10; сприяти розвитку можливостей і здібностей кожного учня; розвивати логічне мислення, спостережливість; ознайомити учнів з видами лікарських рослин своєї місцевості та їх значенням для людини; формувати інтерес до лікарських рослин; розвивати спостережливість, увагу; виховувати почуття прекрасного, взаємодопомоги, колективізму,бережливе ставлення до природи.ТЕМА: Гриби: їстівні та отруйні. Правила збирання грибів. Розпізнавання їстівних та отруйних грибів.

0

В цікавій ігровій формі діти вивчають їстивні та отруйні гриби, правила збирання грибів.Інтегрований урок

0

Тема:Рослини восени(природознавство).Основні, похідні, теплі, холодні кольори. Осінні кольори. Композиція « Букет осінніх квітів»(образотворче мистецтво).
Ознайомлення учнів з осінніми змінами в житті рослин; спостереження за рослинами восени. Формування вміння: розповідати,пояснювати,одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання.
Створення осінніх букетів , застосовуючи нетрадиційну техніку малювання «відбиток» листя на папері.Всесвіт

0

Тема: Об’єкти живої природи. Аудит (вхідний). Сприймання нового матеріалу. Рослини – частина живої природи. Дикорослі і культурні рослини. Практична робота. Розпізнавання дикорослих і культурних рослин.Всесвіт

0

Тема: Урок- квест. Опрацювання сприйнятого матеріалу. Властивості води, повітря і ґрунту.урок з природознавства

0

Розгорнутий план-конспект відкритого уроку з предмету «Природознавство» у 2 класі. ТЕМА: «Як люди піклуються про тварин узимку?».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі