Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-конференція «Вода в природі»

0

Урок-конференція має на меті закріпити і збагатити знання дітей про одну з основних складових природи – воду; формувати уявлення про три стани води та умови їх взаємоперетворення; про кругообіг води в природі; властивості розчиняти деякі речовини; досліджувати властивості; розвивати вміння аналізувати природні явища, робити висновки; активізувати знання про необхідність дбайливого ставлення до природи, про взаємозв’язки між діяльністю людини і життям природи; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі з участю людини; вчити дітей розуміти, що кожна краплина води є дорЕкскурсія в природу «Водойми рідного краю»

0

Урок у формі екскурсії допоможе сформувати в учнів поняття про штучні та природні водні об’єкти; розширити знання про джерела та річки, їх будову, значення водойм для життя всіх живих організмів; уточнити і доповнити уявлення дітей про водойми рідного краю; розглянути причини забруднення водойм; ознайомити із заходами їх охорони від забруднення; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі, дбайливого ставлення до багатств рідного краю, екологічну культуру.
Урок-екскурсія «Водойми рідного краю» рекомендований для використання учителями початкових класів.Спостерігаємо за домашніми улюбленцями

0

Конспект уроку "Я досліджую світ"створений за програмою Савченко О. Я. в умовах дистанційного навчання для учнів 1 класу НУШ. До конспекту додаються посилання для самоперевірки та самоосвіти з різних інтернет - ресурсів та додатки для доповнення та удосконалення конспекту уроку.План-конспект уроку з інтегрованого курсу "Я досліджую світ"

0

План –конспект уроку з мультимедійною підтримкою включає в себе ранкову
зустріч, використання цеглинок Лего, презентацію про матеріали, які людина використовує в житті, роботу в групах, інтерактивні вправи, ігри, фізкультхвилинку та рухливі вправи. На уроці діти проводять досліди, під час яких знайомляться з властивостями штучних матеріалів.
На етапі закріплення діти виконують творчу роботу: аплікацію будинку з використанням природних і штучних матеріалів.
Виховний аспект уроку: бесіда про ощадливе використання природних багатств, про важливість не засмічувати природу.Урок природознавства

0

Тема. Вода. Значення води в природіОрганізація експериментально-дослідницької діяльності дошкільників влітку

0

На сьогоднішній день модернізація освіти потребує перегляду технологій навчання дітей дошкільного віку, орієнтуючи педагогів на використання у своїй діяльності більш ефективних форм і методів, що дозволяють будувати педагогічний процес на основі розвивального навчання. Однією з таких технологій є дитяче експериментування, яке дає можливість формувати в дітей реальні уявлення про різноманітні сторони досліджуваного об’єкта, про його взаємини з іншими об’єктами і з середовищем існування.Конспект інтегрованого заняття «Знайомство з равликами»

0

Знайомство дітей дошкільного віку з равликами-ахатинами, їх способом життя, харчування, пересування. Розвиток пізнавальних процесів, бажання засвоювати новий цікавий матеріал. Виховання інтересу до природи.

Для дітей середнього дошкільного віку.Презентація з природознавства "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."

0

Презентація з природознавства на тему "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."Конспект уроку з природознавства "Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі"

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема : Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі.
Мета : дослідити, яку форму має Земля, з’ясувати особливості внутрішньої будови Землі та літосфери; розвивати уміння працювати з картами атласу та схемами підручника; виховувати пізнавальний інтерес та бережливе ставлення до оточуючого середовища.
Тип уроку : вивчення нового матеріалу.
Структура уроку :
І. Організаційний момент
II. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності
IIІ. Актуалізація знань
IV. Вивчення нового матеріалу.
VІ. Підсумок уроку
VІІ. Домашнє завдання
Хід уроку :Контрольні роботи з природознавства

0

Контрольні роботи з природознавства для учнів 4 класу за підручником О. В. Тагліної.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі