Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з навчання грамоти та природознавства для 1 класу з використанням ІКТ «Звуки мовлення. Букви. Бережливе ставлення до природи»

0

Інтегрований урок з використанням ІКТ. Тема уроку "Звуки мовлення. Букви. Бережливе ставлення до природи."УРОК З ПРИРОДОЗНАВСТВА " ВОДА В ПРИРОДІ ТА ЖИТТІ ЛЮДИНИ"

0

РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ "ВОДА В ПРИРОДІ ТА ЖИТТІ ЛЮДИНИ".ПІДБІРКА ЦІКАВИХ ЗАВДАНЬ,ЗАГАДОК,РІЗНИХ ВИДІВ РОБОТИ.Підсумкова контрольна робота з теми "Вступ"

0

Дана підсумкова контрольна робота призначена для швидкої і цікавої перевірки знань учнів після вивчення теми "Вступ" з природознавства в 5 класі.Контрольна робота 1 " Явища природи.Сторони горизонту."

0

П.І…………………………………………………………………….І варіант

1.Веселка, райдуга, дощ, сніг, іній, то ………………....................

………………………………………………………………………………………………….Розробка уроку з природознавства для 1 класу «Звірі»

0

Даний урок можна використовувати для вчителів перших класів під час проведення уроків природознавства з теми "Звірі".Мультимедійний супровід до уроку природознавства 3 клас"Корисні копалини Полтавщини"

0

Мультимедійний супровід до уроку природознавства у 3 класі на тему: "Корисні копалини Полтавщини"Як потрібно берегти природу?

0

Тема. Як потрібно берегти природу?
Мета:
розповісти учням про необхідність бережливого ставлення до природи;
підвести дітей до усвідомлення необхідності зберігати, примножувати природні багатства;
розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення;
закріплювати правила поведінки в природному середовищі;
виховувати бережливе ставлення до природи.Презентація до уроку природознавства " У світі тварин"

0

Презентація що відкриває перед учнями світ тварин , знайомить з значенням тварин в природі .Методична розробка уроку-подорожі і презентація з природознавства "Значення природи в житті людини"

0

Значення природи для життя людини. Формування в учнів уявлення про значення природи в житті людини.Організм людини. Система органів тіла людини та їхнє значення для життя людини.

0

дати поняття «організм», «орган» та «система органів»; систематизувати і розширити знання учнів про організм людини як єдине ціли, дати класифікацію систем органів відповідно до функцій, які вони виконують; розвивати інтерес до пізнання власного організму; виховувати інтерес до предмета, ціннісне ставлення до власного здоров’я і прагнення до здорового способу життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі