Користувацький вхід

Природознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:5 клас "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі. "

0

Розробка уроку "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі ", мета якого формувати поняття "вода ", ознайомити з основними властивості води; три стани води;кругообіг води в природі.КОЗ Енергія в нашому житті

0

КОЗ для уроку природознавства в 3му класі до розділу "Енергія в нашому житті"Урок природознавства "Значення ґрунту. Охорона ґрунту."

0

Використання на даному уроці інтерактивних методів навчання, а також інтернет-ресурсів,а саме онлайн-гри "Перегони"(LearningApps.org) стимулюють дітей до активної роботи.Метод для критичного аналізу інформації Fishbone

1

Метод для критичного аналізу інформації Fishbone
Дослівно Fishbone перекладається як «Риб’яча кістка» або «Скелет риби». І дійсно, в основі методики схематична діаграма у формі риб’ячого скелету. Така нестандартна та водночас проста схема дозволяє провести швидкий та точний аналіз певної проблеми, виявивши її причини та наслідки. А потім потрібно лише зробити правильні висновки. Використання схеми Fishbone дає можливість розвивати критичне мислення, організувати роботу учнів в парах та групах, візуалізувати причинно-наслідковий зв’язок, розподіляти етапи роботи по рівню значущості.Прийоми критичного мислення . Гронування.

1

Метод «ґронування» -метод, який допомагає учням зрозуміти свої знання. Може прояснити поняття та зв’язки між ними, які вони до цього не могли усвідомити.
Посередині класної дошки або чистого аркуша пишуть ключове слово або речення, що є головним у розкритті теми або ідеї. Далі навколо записують інші слова чи речення, що висловлюють факти, ідеї, образи, відповідні для обраної тематики. Поступово всі нові елементи з’єднуються прямою лінією з ключовим поняттям. Кожен «супутник», у свою чергу , теж має «супутників»- так визначаються нові логічні зв’язки між поняттями.Самостійна робота "Форми земної поверхні"

0

Питання з розгорнутою відповіддю"Чи є населення у гірській місцевості? Яку діяльність веде людина у гірських долинах?", а також тестові запитання, вибір правильних тверджень, позначення будови гір.Самостійна робота "Природні зони України"

0

Самостійна робота "Природні зони України. Карпати і Кримські гори.
Робота складається з декількох тестових завдань , завдання з вибором правильного твердження, завдання з розгорнутою відповіддю.Інтегрований урок з природознавства та англійської мови

0

Інтегрований урок з природознавства та англійської мови. Матеріал на допомогу вчителю.Урок з природознавства "Дикі і свійські тварини"

0

Мета: актуалізувати знання дітей про тварин; формувати в учнів поняття «тварини – частина живої природи»; «різноманітність тварин»; «дикі і свійські тварини», уміння розпізнавати тварин найближчого оточення; ознайомити учнів із походженням свійських тварин від диких родичів; розвивати мовлення, мислення, пам’ять, увагу; виховувати почуття захоплення красою тварин, бережне та дбайливе ставлення до тварин.У царстві рослин (урок з предмета «Я і Україна» для 2 класу)

0

Ознайомити учнів з різноманіттям рослинного світу; сформувати поняття дерева, кущі, трав’янисті рослини; ознайомити з функціональним призначенням органів рослин. Вчити визначати дикорослі і культурні рослини. Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її красу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі