Користувацький вхід

Природознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок природоведения в 1 классе "Методы изучения природы"

0

Урок природоведения в 1 классе "Методы изучения природы"

Данный материал представлен в виде ориентировочного конспекта урока и презентации к нему.Інтегрований урок на тему: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку».

0

Анотація до розробки уроку за темою: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку». (курс "Природознавство", 1 клас)Тема. Вода та її властивості.

0

Мета. продовжувати формувати уявлення про предмети неживої природи, сформувати уявлення про воду, три стани води, про кругообіг води в природі;
ознайомити учнів з деякими властивостями води;
продовжувати формувати дослідницькі навички перетворення води з одного стану в інший, про кругообіг води в природі, про охорону води; розвивати творчу уяву, вміння аналізувати природні явища, робити висновки;
виховувати бережливе ставлення до водиПриродознавство 4 клас Тема. Рослинний і тваринний світ Євразії.

0

Тема. Рослинний і тваринний світ Євразії.
Мета: - ознайомити учнів з рослинним і тваринним світом Євразії; ознайомити з
природними зонами материка Євразії; його кліматичними умовами, рослинним і
тваринним світом;
- розвивати мовлення, мислення;
- виховувати пізнавальний інтерес;
- формувати пізнавальну та природознавчу компетентністьУрок на тему: "Водойми України."

0

Мета: продовжувати формувати в учнів уявлення про форми земної поверхні на території України, сформувати уявлення про водойми України, про їх різноманітність, значення та необхідність охорони, розвивати вміння дітей працювати з фізичною картою, зошитом, підручником; вчити їх аналізувати матеріал, узагальнювати, робити висновки; розвивати пізнавальний інтерес школярів, навички критичного мислення, виховувати бережливе ставлення до річок та озер рідної землі, почуття відповідальності за долю природи та причетності до її збереження.Природознавство 2 клас Тема. Які спостереження за природою допомогли людині створити календар?

0

Тема. Які спостереження за природою допомогли людині створити календар?
Мета:- ознайомити учнів з історією виникнення календаря;
- вчити учнів знаходити в додаткових джерелах знань відповіді на
запитання до природи;
- розвивати світогляд учнів, мовлення, мислення, пам’ять, пізнавальну
активність;
- виховувати інтерес до пізнання природи;
- формувати пізнавальну та природознавчу компетентність.Гурток з природознавства "Кімнатні квіти"

0

Планування та розробка занять гуртка з природознавства "Кімнатні квіти".Підсумкове заняття сфера "Природа" , модуль "Осінь"

0

Конспект підсумкового заняття для дітей старшої групи за сферою життєдіяльності "Природа", модуль "Осінь". Рекомендовано для вихователів ДНЗПрезентація "Подорож за три моря Афанасія Нікітіна" (за програмою "Росток")

0

Презентація до уроку навколишнього світу 4 клас "Подорож за три моря Афанасія Нікітіна" містить текстову інформацію та фотоматеріали.Підсумковий урок навколишнього світу по темі "Людина" за програмою "Росток"

0

Метою даного уроку в цікавій ігровій формі узагальнити знання учнів про будову тіла людини, її найважливіші органи та їх призначення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі