Користувацький вхід

Методична розробка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Небесна Сотня як взірець національно - патріотичного виховання особистості учня

0

Дана методична розробка містить матеріал, рекомендований для використання в роботі вчителя історії у процесі національно – патріотичного виховання особистості учняРозробка уроку з англійської мови «Книги та письменники. Урок домашнього читання за твором Roald Dahl “The Reader of Books”»

0

Урок узагальнення і систематизації знань (Урок комунікативної спрямованості з елементами діалогу, спектаклю, імпровізації та непідготовленої драми)

Практична мета: вчити учнів робити аналіз тексту, удосконалювати навички читання, формувати навички монологічного та діалогічного мовлення за темою;
Освітня мета: поглибити знання учнів про англійського письменника Роальда Даля та його твори для дітей;
Розвиваюча мета: розвивати культуру спілкування в групах; самостійність у праці; творчі здібності;"З Україною в серці"

0

Методична розробка засідання Клубу юних талантів. Робота спрямована на виховання національної духовності, формування емоційного комплексу особистості, розвитку індивідуальних творчих здібностей, вчить творчому осмисленню оточуючого світу; виховання громадянина України, формування креативної особистості через причетність до скарбів української культури – народних ремесел, звичаїв та обрядів.розвиток творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури

0

методична розробка містить матеріали з досвіду роботи вчителя, рекомендації та конкретні приклади використання ітерактивних методів і прийомів на уроках зарубіжної літератури. Може бути цікава вчителям літературиПлан відкритого уроку з предметів «Облік, звітність та калькуляція», «Організація виробництва та обслуговування»

1

План відкритого уроку з предметів «Облік, звітність та калькуляція»,
«Організація виробництва та обслуговування»

Професія: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 5 розряд.Козацькі розваги методична розробка

1

Дана методична розробка висвітлює традиції фізичної культури запорозьких козаків. Вона покликана пробудити у дітей та молоді нашої країни гордість за свій мужній і сильний народ, бажання бути їх гідними спадкоємцями.
Враховуючи величезний виховний потенціал запорозького козацтва, в методичній розробці пропонуються сценарії козацьких ігор. Творче їх використання сприятиме патріотичному, моральному та фізичному вихованню дітей.
Методична розробка буде корисна учням, вчителям, батькам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі