Користувацький вхід

Методична розробка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Впровадження інноваційних технологій в маркетингу

0

Викладено методику проведення практичного заняття з елементами рольової гри з використанням комп’ютерної техніки, спрямованого на вимір досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми: «Стратегія визначення цільового ринку».методична розробка "Формування особистості та мовленнєвого розвитку дитини логопата засобами гри-драматизації"

0

Зміст

1.Вступ.
2. Актуальність даної теми.
3. Основна частина.
3.1.Театр в житті дошкільника.
3.2. Вплив гри-драматизації на різні сторони розвитку дітей дошкільного віку.
3.3.Підготовка та організація гри – драматизації з дітьми логопатами.
4.Висновки.
5.Список використаних джерел.
6.Додатки.Урок виробничого навчання на тему:"Дугова наплавка і зварювання пластин в нижньому положенні зварювального шва."

0

Період виробничого навчання найважливіший, бо саме в майстернях фор­муються навчальні вміння, вивчаються можливості кожного учня, закла­дається база для правильного і раціо­нального виконання окремих трудових прийомів.Додавання і віднімання раціональних чисел

0
План-конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Додавання і віднімання раціональних чисел". Тип уроку: застосування знань, вмінь і навичок. Презентація до уроку.


Розробка уроку з математики «Раціональні числа та дії над ними»

0

Конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Раціональні числа та дії над ними". Тип уроку: узагальнення і систематизація знань і вмінь учнів. + Презентація до урокуНебесна Сотня як взірець національно - патріотичного виховання особистості учня

0

Дана методична розробка містить матеріал, рекомендований для використання в роботі вчителя історії у процесі національно – патріотичного виховання особистості учняРозробка уроку з англійської мови «Книги та письменники. Урок домашнього читання за твором Roald Dahl “The Reader of Books”»

0

Урок узагальнення і систематизації знань (Урок комунікативної спрямованості з елементами діалогу, спектаклю, імпровізації та непідготовленої драми)

Практична мета: вчити учнів робити аналіз тексту, удосконалювати навички читання, формувати навички монологічного та діалогічного мовлення за темою;
Освітня мета: поглибити знання учнів про англійського письменника Роальда Даля та його твори для дітей;
Розвиваюча мета: розвивати культуру спілкування в групах; самостійність у праці; творчі здібності;"З Україною в серці"

0

Методична розробка засідання Клубу юних талантів. Робота спрямована на виховання національної духовності, формування емоційного комплексу особистості, розвитку індивідуальних творчих здібностей, вчить творчому осмисленню оточуючого світу; виховання громадянина України, формування креативної особистості через причетність до скарбів української культури – народних ремесел, звичаїв та обрядів.розвиток творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури

0

методична розробка містить матеріали з досвіду роботи вчителя, рекомендації та конкретні приклади використання ітерактивних методів і прийомів на уроках зарубіжної літератури. Може бути цікава вчителям літературиПлан відкритого уроку з предметів «Облік, звітність та калькуляція», «Організація виробництва та обслуговування»

2

План відкритого уроку з предметів «Облік, звітність та калькуляція»,
«Організація виробництва та обслуговування»

Професія: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 5 розряд.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі