Користувацький вхід

Розробка уроку

Обмежити пошук фільтруванням:Поняття про оксиди, окиснення (горіння, повільне окиснення, дихання). Умови виникнення та припинення горіння.

0

Розробка уроку для 7 класу з хімії на тему "Поняття про оксиди, окиснення (горіння, повільне окиснення, дихання). Умови виникнення та припинення горіння" дає можливість отримати та поглибити знання учнів про процеси окиснення, пов'язоавши свої знання з процесами, які відбуваються в навколишньому середовищі та в живих істотах. Матеріал можна застосовувати для проведення міжпредметного уроку з хімії та біологіїУрок німецької мови у 5 класі на тему: "Obst und Gemüse"

1

Закріпити вивчені на минулих уроках ЛО теми, вивчити відмінювання модального дієслова mögen в Präsens та ввести його в речення, розвивати навички усного (діалогічного та монологічного) мовлення, розвивати навички аудіювання, розвивати навички виразного читання, практикувати у складання діалогів та інсценізувати їх, ознайомити учнів з користю для людини деяких овочів і фруктів, виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я, виховувати працелюбністьрозробка уроку на тему "Свята"

0

Урок узагальнення та систематизації з теми "свята,використані інноваційні методи і форми роботи.Промисловість будівельних матеріалів

1

Мета: дати характеристику промисловості будівельних матеріалів; пояснити чинники розміщення різних типів підприємств даної галузі; удосконалювати навички роботи з картами; виховувати екологічне мислення, ділові якості, вміння приймати рішення; ознайомити учнів із основними будівельними професіями та їх вакансіями на ринку праці у м. Кривому Розі.
Тип уроку: комбінований.Розробка уроку з англійської мови «Книги та письменники. Урок домашнього читання за твором Roald Dahl “The Reader of Books”»

0

Урок узагальнення і систематизації знань (Урок комунікативної спрямованості з елементами діалогу, спектаклю, імпровізації та непідготовленої драми)

Практична мета: вчити учнів робити аналіз тексту, удосконалювати навички читання, формувати навички монологічного та діалогічного мовлення за темою;
Освітня мета: поглибити знання учнів про англійського письменника Роальда Даля та його твори для дітей;
Розвиваюча мета: розвивати культуру спілкування в групах; самостійність у праці; творчі здібності;Конспект уроку з німецької літератури (фак.) для 5 класу "Урок №1. Урок ознайомчого типу. Вступ. Жанри літератури. Література, як вид мистецтва"

1

Конспект уроку з німецької літератури (факультативне вивчення) для 5 класу "Урок №1. Урок ознайомчого типу. Вступ. Жанри літератури. Література, як вид мистецтва"
Моє домашнє завдання: вивчити конспект уроку
(Методична порада) - дати на цей конспект учням невеличкий тест чи самостійну роботу.Розробка уроку по темі "Telling the time.My Day." 3 клас (з додатками)

0

Розробка уроку у 3-му класі по темі "Telling the time.My Day." з додатками. Матеріали можна переглянути за посиланням http://alla-myworld.blogspot.com/p/blog-page_66.htmlПлощі фігур. ГЕОМЕТРИЧНА МАСНИЦЯ. УРОК ГЕОМЕТРІЇ У 8 КЛАСІ

0

ГЕОМЕТРИЧНА МАСНИЦЯ. УРОК ГЕОМЕТРІЇ У 8 КЛАСІ
ТЕМА. Площі фігур
МЕТА: узагальнити й систематизувати знання, вміння, навики учнів розв’язувати задачі на знаходження площ фігур; сприяти активізації розумової діяльності учнів; розвивати просторову уяву, виховувати самостійність; прищеплювати любов до математики.
ТИП УРОКУ: узагальнення й систематизація знань, вмінь, навиків.Урок лінгвістичної веселки

1

Розробка уроку української мови, спрямованого на розвиток креативного мислення .
Лінгвістична веселка
Систематизація вивченого з теми "Дієприслівник як форма дієслова "

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі