Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Іструкція для виконання практичної роботи № 1. Хімія 7 клас

0

Інструктивна картка для виконання практичної роботи №1. Правила безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом, штативом і нагрівними приладами. Будова полум’я.
Замінить зошит для практичних робітПозанавчальний захід «Як широко простягає руки свої цариця Хімія»

2

Пропоную Вашій увазі позанавчальний виховний захід з хімії для студентів І-ІІ курсів ВНЗ І-ІІ р.а., учнів 9-11 класів. Елементи заходу можна використати з метою зацікавлення, підвищення рівня мотивації учнів початкових класів. Методична мета заходу: активізація пізнавальної діяльності студентів у позанавчальних заходах з хімії за допомогою ігрових форм роботи.План-конспект з хімії "Фізичні властивості кислот. Лабораторний дослід Взаємодія лугів з кислотами у розчині" (8 клас)

0

Фізичні властивості кислот.
Лабораторний дослід Взаємодія лугів з кислотами у розчиніВикористання ІКТ на уроках хімії

1

Суспільству завжди потрібні були високоосвічені, творчі особистості. Вчитель повинен навчити і виховати людину адаптовану до життя в сучасних умовах. В зв’язку з цим зазнає змін і навчальний процес, з’являються нові педагогічні технології.
Розробка уроку з теми: Загальна характеристика лужних елементів і лужних металів. Натрій і калій. Оксиди, гідроксиди, солі Натрію та Калію. Застосування найважливіших сполук Натрію і Калію. Калійні добриваДослідження стану якості води у місті

0

Проблема: проблемним залишається питання щодо забезпечення населення України питною водою гарантованої якості як у якісному, так і в кількісному відношенні, раціональне використання природного ресурсу, а також приведення в належний санітарно-технічний стан водопровідних мереж та споруд. Питна вода забезпечує існування людини на планеті, тому досить актуальним є проведення досліджень, які дозволять зіставити ступінь ризику забруднення води побутовими хімічними речовинами з рівнем впливу на стан здоров’я населення, та винайдення способів заощадження природного ресурсу.Хімія колір психологія

1

Презинтація на Тему: Хімія колір психологія, Складається з 28 слайдів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі