Користувацький вхід

Презентація

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація біографії В.Сосюри

0

Презентація біографії українського поета Володимира Сосюри для уроку української літератури, 11 клас.Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях

0

План-конспект уроку на тему "Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях".
Дану розробку можна використовувати під час вивчення теми "Комп'ютерні презентації"Презентація з англійської мови «Свята»

1

Презентація з англійської мови для подачі нового матеріалу на тему: "Свята"Микола Вороний. "Блакитна панна"

0

Микола Вороний - відомий український, поет, перекладач, режисер. Пропоную презентацію для уроку української літератури в 10 класі з теми "Пейзажна лірика Миколи Вороного. Вірш “Блакитна панна”Емма Андієвська. Казки - притчі. "Казка про Яян"

0

Презентація до уроку української літератури в 6 класі з теми "Емма Андієвська. Казки - притчі. "Казка про Яян"Розробка уроку і презентація з фізики для 7 класу «Тиск твердих тіл. Сила тиску»

0

матеріал відкритого уроку з фізики у 7 класі за новою програмою.
Доповнено мультимедійною презентацієюПрезентація до теми DOING CHORES

0

Дана презентація може бути використана під час вивчення теми Doing Chores та граматичного матеріалу Present Perfect Continous TenseПравоохоронні органи в Україні

2

Розкрито особливості функціонування та систему взаємоції правоохоронного органу України (міліції) із неповнолітніми.Розробка уроку музичного мистецтва 2 клас "У місті балетів"

0

Розробка уроку музичного мистецтва 2 клас(за новою програмою, за підручником Л.Аристової, В.Сергієнко)
Тема: "У місті балетів"
Розробка містить конспект уроку, презентацію уроку, аудіо матеріалиЧарльз Діккенс. Повість “Різдвяна пісня у прозі” . Гуманістичний пафос повісті.

0

Урок присвячений вивченню твору Ч.Діккенса "Різдвяна пісня в прозі".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі