Користувацький вхід

Останні публікації

М.Коцюбинський

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Тіні забутих предків"

0

Презентація присвячена повісті Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Надаються відомості про автора, літературний паспорт повісті, розглядається система образів твору.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків" 5ч

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація (п'ята частина)присвячена мікротопонімам і явищам природи.
Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків" 4ч

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація (четверта частина)присвячена їжі.
Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків" 3чч

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація (третя частина)присвячена одягу,взуттю, прикрасам.
Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків" 2ч

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація (частина 2) присвячена назвам будівель і споруд.
Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків"

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація присвячена побуту, посуду. Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.Літературний диктант ( М.Коцюбинський " Дорогою ціною")

1

Перевірка знання тексту повісті М.Коцюбинського " Дорогою ціною". Питання і відповіді до 5 розділів.М. Коцюбинський "Fata morgana"

2

Hайвизначнішим твоpом укpаїнського письменника М.М.Коцюбинського є повість "Fata morgana". Письменника завжди хвилювала тема людини на землі, доля тpудівника, який біля цієї землі ходить. Презентація до уроку стане в нагоді під час опрацювання твору.М.Коцюбинський. Повість "Тіні забутих предків"

0

Ознайомити студентів зі змістом повісті "Тіні забутих предків", устроєм та особливостями життя і праці гуцулів, звернути увагу на особливість їх психіки, звичаїв та обрядів; прищепити любов до природи; розкрити фольклорні джерела повісті, загальнолюдські проблеми в ній; розвивати навики зіставлення, аналізу й синтезу вивченого, на їх основі робити висновки, виховувати вміння відрізняти справжнє кохання від удаваного, життєвий оптимізм, повагу до гуцульських звичаїв, вірувань та обрядів.М.Коцюбинський. "Дорогою ціною"

1

Розробка уроку + презентація до теми "Непереможна сила кохання, що рухає вчинками, поведінкою і вибором героїв (за повістю М.Коцюбинського «Дорогою ціною»)"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі