Користувацький вхід

М.Коцюбинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературний диктант ( М.Коцюбинський " Дорогою ціною")

1

Перевірка знання тексту повісті М.Коцюбинського " Дорогою ціною". Питання і відповіді до 5 розділів.М. Коцюбинський "Fata morgana"

2

Hайвизначнішим твоpом укpаїнського письменника М.М.Коцюбинського є повість "Fata morgana". Письменника завжди хвилювала тема людини на землі, доля тpудівника, який біля цієї землі ходить. Презентація до уроку стане в нагоді під час опрацювання твору.М.Коцюбинський. Повість "Тіні забутих предків"

0

Ознайомити студентів зі змістом повісті "Тіні забутих предків", устроєм та особливостями життя і праці гуцулів, звернути увагу на особливість їх психіки, звичаїв та обрядів; прищепити любов до природи; розкрити фольклорні джерела повісті, загальнолюдські проблеми в ній; розвивати навики зіставлення, аналізу й синтезу вивченого, на їх основі робити висновки, виховувати вміння відрізняти справжнє кохання від удаваного, життєвий оптимізм, повагу до гуцульських звичаїв, вірувань та обрядів.М.Коцюбинський. "Дорогою ціною"

1

Розробка уроку + презентація до теми "Непереможна сила кохання, що рухає вчинками, поведінкою і вибором героїв (за повістю М.Коцюбинського «Дорогою ціною»)"Розробка уроку на тему: «Вічна таїна кохання. Образи Івана та Марічки» (за повістю «Тіні забутих предків»)

1

Урок на тему "Вічна таїна кохання. Образи Івана та Марічки" (за повість "Тіні забутих предків")Формування стійкої мотивації на уроках української літератури

1

Скільки б учень не чув про необхідність вчитися, що це є його обов’язком, про важливість освіти для нього самого і майбутнього його життя, як би добре не усвідомлював справедливість цих слів, якщо він не включився в навчання, то відповідних мотивів у нього не виникне і тим більше не сформується стійка мотивація навчальної діяльності. Щоб мотиви виникли, зміцніли і розвинулися, учень повинен почати діяти. І чим вищий рівень мотивації, чим більше чинників спонукають дитину до діяльності, тим більших результатів вона може досягти.Конспект інтегрованого уроку з української літератури та філософії "Цінність і краса людини"

1

Мета уроку: допомогти кожному учневі усвідомити неповторність своєї особистості, викликати бажання у юнаків і дівчат вдосконалювати себе інтелектуально, духовно, фізично на прикладах життя та діяльності славетних людей, літературних героїв;

Підвести учнів до розуміння, що кожен несе відповідальність за прожите на землі життя;
вміння співставляти факти, художні твори, літературних героїв, виділяти головне, суттєве.

Тип уроку: урок духовного оновлення, самовдосконалення, самовиховання старшокласників.Порівняльний аналіз картини К.Моне "Враження. Схід сонця" та новели М.Коцюбинського "Intermezzo"

1

Порівняльний аналіз
картини К. Моне «Враження. Схід сонця» та новели
М. Коцюбинського «Intermezzo». Цей матеріал можна вдало використовувати на уроці з літератури під час ознайомлення з імпресіонізмом,його ознаками та значенням у мистецтві XIX-поч.XXст
А також при аналізі новели М.Коцюбинського "Intermezzo".ЛІТЕРАТУРНО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ФОЛЬКЛОРНО-МІФОЛОГІЧНІ ДЖЕРЕЛА ОБРАЗНОСТІ У ТВОРЧОСТІ М.КОЦЮБИНСЬКОГО (НА МАТЕРІАЛІ ПОВІСТІ «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ»)

2

ЛІТЕРАТУРНО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ФОЛЬКЛОРНО-МІФОЛОГІЧНІ ДЖЕРЕЛА ОБРАЗНОСТІ У ТВОРЧОСТІ М.КОЦЮБИНСЬКОГО (НА МАТЕРІАЛІ ПОВІСТІ «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ»)Структурно-стильовий аналіз

2

У презентації розглянуто методику впровадження структурно-стильового аналізу твору на уроках української літератури в старших класах як одного з оптимальних шляхів вивчення ідіостилю письменника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі