Користувацький вхід

2015/2016

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтеграл

0

Конспект уроку з алгебри та початків аналізу в 11 класі "Інтеграл"Матеріал до уроку «Природничо-дослідницька діяльність на екологічній стежині»

0

Матеріал спрямований на професійне вдосконалення педагогів та стане в пригоді вихователям ДНЗ.
Розробка сприятиме розвитку природничо-дослідницької діяльності дітей на екологічній стежині і ближче познайомить їх з об'єктами довкілля.Виховний захід на тему: «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ»

0

Інтелектуально-розважальна гра
Мета: Розширювати уявлення учнів про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, духовне багатство. Формування позитивного емоційно-особистісного ставлення до свого рідного краю.Виховна година «Мово рідна, слово рідне»

0

21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Це день повернення українців до їхньої історичної пам’яті. І одним із шляхів до такого повернення є оволодіння рідною, українською мовою. Шукаймо разом цей шлях. Намагаймося розбудити заснулі серця наших співгромадян, допомагаймо їм усвідомити себе українцями. Повертаючись до національного – повертаємося до себе. З допомогою рідної мови.Методична розробка відкритого нетрадиційного заняття з хімії «Характеристика розчинів. Загальні властивості»

0

Подаються матеріали(методична розробка) проведеного нестандартного заняття з фізичної і колоїдної хімії на тему: "Характеристика розчинів. Загальні властивості".
Оскільки, заняття проводилося в групі студентів, що навчаються за спеціальністю "Харчові технології", то дана тема висвітлювалася крізь призму цієї спеціальності. Заняття проводилося у вигляді засідання технологів-вчених і практиків у кафе "Хімічна кухня".Свято в 1 класі

0

Батьківські збори - свято "Порадійте за нас - ми перейшли у другий клас" проводився наприкінці 1 класу ( у травні). Діти готували вірші, пісні, усмішки, частівки. Перед святом відбулася робота з перевірки техніки читання, написані перевірні роботи з математики та письма.Лабораторний практикум з навчальної дисципліни «Українська національна кухня»

0

Лабораторні роботи з дисципліни « Українська національна кухня» передбачені навчальним планом і є частиною наскрізної практичної підготовки майбутнього випускника.Розробка уроку з фізики для 10 класу "Пружний та непружний удари"

0

Даний матеріал містить розробку уроку з теми "Пружний та непружний удари" та презентацію до ньогоОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ПРОЕКТНОЇ РОБОТИ

0

Проект – важлива, ретельно спланована робота, що передбачає створення побудову чи виробництво чогось нового, або спрямована на вирішення якоїсь проблеми.виховний захід для учнівз порушенням інтелекту «Шевченківськими стежками»

0

Розробка виховного заходу для учнів з порушенням інтелекту спеціального загальноосвітнього навчального закладу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: