Користувацький вхід

2015/2016

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід на тему: "Пропусти Чорнобиль крізь серце"

1

Виховний захід на тему: "Пропусти Чорнобиль крізь серце"
Мета: розширити знання читачів про Чорнобильську трагедію; наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого; розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає.Виховний захід

1

Виховний захід на тему: "Пропусти Чорнобиль крізь серце"
Мета: розширити знання читачів про Чорнобильську трагедію; наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого; розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає.Виховна година "Голодомор 1932-33 рр."

0

Матеріал можна використати на уроках історії та під час виховної роботи.Таблиця множення і ділення числа 9. Розв’язування задач двома способами.

1

Метою цього уроку є: розвивати навички учнів у запам’ятовуванні таблиці випадків множення і ділення на 9; удосконалювати вміння розв’язувати задачі у 2 способи; розвивати розумові операції, творчі здібності учнів; виховувати бажання знати більше про своє рідне місто, визначні пам'ятки Харкова, любити його.Глибинна любов до природи. (Зображення любові до природи у вірші Алкмана «Сплять усі верховини гірські…»)

0

ТЕМА. Глибинна любов до природи. (Зображення любові до природи у вірші Алкмана «Сплять усі верховини гірські…»)

МЕТА: ознайомити учнів із основними етапами життєвого та творчого доробків давньогрецького поета; розвивати уміння виразного читання; розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до природиЛітературна казка. О.С.Пушкін та його казки( З використанням мультимедійного комплексу ) Мета: ознайомити учнів з поняттям літературна казка, з життям і творчістю класика російської літератури О.С.Пушкіна; розвивати усне мовлення, навички переказу; сприят

0

Літературна казка. О.С.Пушкін та його казки( З використанням мультимедійного комплексу )
Мета: ознайомити учнів з поняттям літературна казка, з життям і творчістю класика російської літератури О.С.Пушкіна; розвивати усне мовлення, навички переказу; сприяти морально – етичному вихованню школярів.Сценарій виховного заходу "Український вертеп "Святкуємо Різдво Христове"

0

Захід зимового періоду, спрямований на розвиток інтересу учнів до української історії, культури та знання народних традицій. Захід допоможе виявити талановитих, артистично обдарований дітей, допоможе розвити навички виразного читання, акторської гри.Travelling. Advantages and disadvantages of travelling by different kinds of transport.

0

Навчати учнів використовувати нову лексику в різних
ситуаціях; навчити учнів виявляти переваги і недоліки подорожей
різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку.
Розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти
виробленню комунікативної компетенції.
Виховувати культуру інтелектуальної праці.
Обладнання. Наочність, проектор, презентації, малюнки, роздатковий матеріал.Горнолыжный курорт Славское г. Тростян. (презентация на классный час об экскурсии).

0

Прекрасный отдых ребят 9 класса во время зимних каникул на горнолыжном курорте Славское гора Тростян.Курган - могила кошевого атамана И.Д.Сирко (презентация на классный час ).

0

Экскурсия на курган - могилу кошевого атамана И.Д.Сирко, которая находится в с.Капуловка Никопольского района Днепропетровской области. Знакомство ребят с историей родного края, с историей наших предков.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі