Користувацький вхід

2015/2016

...

Обмежити пошук фільтруванням:З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»

0

Тема: З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»
Учнівський проект «У назвах міст і сіл слова,
в яких щось рідне, таємниче;
і голос предків ожива
й сьогодні в рідний край нас кличе.»»
Мета: Дати уявлення про походження міста Чернігова.
Ознайомити з походженням назв міст і сіл, де народились і виросли мами , тата, бабусі й дідусі.
Розвивати усне мовлення, уяву учнів.Концертна програма-реквієм "Ви для нас Герої"

0

Даний сценарій може слугувати для відзначення днів скорботи та пам'яті розстрілів Небесної Сотні у 2014 роціКонспект гри-заняття на тему: «Ми - кухарі» 4-й рік життя (ІІ молодша група)

0

Програмовий зміст : закріпити знання дітей про необхідність дотримання основних правил культури поведінки за столом та етикету спілкування, формувати вміння відчувати та показувати емоційний настрій і стан персонажів рольової гри, ідентифікувати їхні почуття та вчинки з власними, продовжувати вчити малят гратися в різні види ігор, замінювати предметне – ігрове середовище відповідно задуму, формувати навички коригування речень ,збагачувати словниковий запас різними частинами мови, закріпити вживання етикетної лексики, сприяти розвитку діалогічного та розповідного мовлення, розвивати індивідуальАнкета "Організація трудової діяльності дітей в дошкільному закладі"

0

Серед пріоритетних напрямів роботи дошкільного навчального закладу є трудове виховання дітей дошкільного віку. Під час праці у дітей дошкільного віку формується загальне позитивне ставлення до навколишнього життя. Вдало виконана робота приносить дітям відчуття радості, задоволення, корисності своєї невеликої справи. Досягнення мети викликає у дітей бажання працювати, додає їм упевненості у своїх діях.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи Варіативний модуль ЛЕГКА АТЛЕТИКА

0

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА
З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
для загальноосвітніх навчальних закладів
5-9 класи

Варіативний модуль

ЛЕГКА АТЛЕТИКА"А ми любим зиму!"

0

Багатовікова спадщина української пісенної творчості – яскраве і непересічне явище в історії світової культури. Наша пісня – це національна берегиня українського духу, традицій, іторії, мови…
«А ми любим зиму!» - збірка пісень зимового циклу включає найкращі пісні, які вже стали класикою.Технологічна картка виготовлення підвіски (для дівчат)

0

Розробка навчального проекту "Підвіска" для учнів 7-8 класів без гендерного поділу. Технологічна карткаГурток «Краєзнавство» "Д.І. Яворницький – видатний історик, фундатор українського музею" Звіт про екскурсію до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО

0

Методичні матеріали до проведення екскурсії та результати екскурсії, організованої в рамках діяльності гуртка «Краєзнавство», виїзного засідання до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО під відкритим небом. Звіт складається з передмови, історичної довідки про будинок-музей Д.І. Яворницького та музею АТО, а також вражень студентів від екскурсії. Звіт насичений фотографіями.Розробка уроку природознавства з теми "Якими бувають тварини?"

0

Тема: Якими бувають тварини?
Мета: з'ясувати відмінності способу життя диких і свійських тварин,розширити уявлення про різноманітність свійських і диких тварин і їх значення для людини;розвивати вміння групувати, порівнювати,аналізувати,робити висновки;виконувати бережливе ставлення до тварин.Узагальнення та систематизація матеріалу на дії із звичайними і десятковими дробами (конспект уроку-подорожі)

0

Конспект уроку-подорожі
6 клас
Тема:
"Узагальнення та систематизація матеріалу на дії із звичайними і десятковими дробами"
Мета: узагальнити знання, навички і вміння учнів на всі дії з дробами, як звичайними так і сумісно з десятковими.
Формувати вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях;
Виховувати інтерес до математики, розвивати логіку мислення, кмітливість, спостережливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі