Користувацький вхід

2015/2016

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку по темі: "Генетичні взаємозв'язки між основними класами неорганічних сполук".

0

Матеріали презентації можна використовувати для контролю знань учнів з теми: "Основні класи неорганічних сполук".
Це дасть можливість швидко та ефективно провести контроль та корегування знань учнів на уроках хімії.Генетичні зв'язки між класами неорганічних сполук.

0

Даний урок допоможе учням встановити взаємозв'язки між основними класами неорганічних сполук, узагальнити та систематизувати отримані знання з теми: "Основні класи неорганічних сполук".
Матеріали цього уроку також можна використовувати при перевірці знань учнів з даної теми, наприклад, використати як узагальнюючий урок.Виховна година «Щиро вклоняємося Вам до землі»

1

Аграрно- економічний коледж Полтавської державної аграрної академії в 2015 році відсвяткував своє 120 річчя.Виховний захід «Таточку, татусю, за все до ніг тобі вклонюся»

0

В даному сценарії подаються цікаві конкурси, вірші, пісні з метою
формування в учнів поваги до батьків.Урок німецької мови у 5 класі (ноосферна освіта)

0

Урок німецької мови у 5 класі за методикою ноосферної (природовідповідної) освітиЛітературний квест для дітей підготовчої групи «Таємниці викрадених книг»

0

Це заняття формує у дітей інтерес до книги і потребу в читанні; розширюває і уточнюває уявлення про людей різних професій, які створюють книги, жанрах літературних творів.Використання конструктора "Знаток" на уроках фізики

1

Стаття містить опис електронного конструктору "Знаток" та можливості його використання вчителем на уроках фізики.
Для вителів фізики, а також для всіх, хто цікавиться фізикою.Конспект інстегрованого уроку "Прикладне програмне забезпечення навчального призначення. Програмні засоби підтримки навчання математики. Розв’язування ірраціональних рівнянь"

0

Подана розробка уроку дозволяє розглянути наявні програмні засоби для підтримки навчання математики, вияснити, які функції вони можуть виконувати при вивченні даного предмету;виявити рівень практичних навичок роботи учнів з вже відомими програмами; показати міжпредметний зв’язок інформатики та математикиВистава за мотивами сатиричної комедії "Мина Мазайло"

0

Матеріал стане в нагоді твочим учителям, які захочуть організувати виставу за мотивами п'єси Миколи Куліша "Мина Мазайло". У файлі вміщено скорочений варіант п'єси, репліки учнів виділено різними кольорами.Методична розробка уроку на тему "Число і цифра 6. Утворення числа прилічуванням одиниці. Поняття «шостий». «Сусіди» числа. Склад числа 6. Написання цифри 6"

0

Тема: Число і цифра 6. Утворення числа прилічуванням одиниці. Поняття «шостий». «Сусіди» числа. Склад числа 6. Написання цифри 6.
Мета: ознайомити з поняттям число і цифра 6, вчити утворювати число 6 прилічуванням 1; закріпити поняття «шостий», вчити здійснювати кількісну та порядкову лічбу; закріпити поняття «сусіди» числа, вчити на практиці визначати «сусідів» числа; формувати навички написання цифри 6; виховувати любов до математики, як науки.
Обладнання: телевізійна підтримка, картки цифр, палички для складання геометричних фігур.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі