Користувацький вхід

2015/2016

...

Обмежити пошук фільтруванням:У царстві рослин (урок з предмета «Я і Україна» для 2 класу)

0

Ознайомити учнів з різноманіттям рослинного світу; сформувати поняття дерева, кущі, трав’янисті рослини; ознайомити з функціональним призначенням органів рослин. Вчити визначати дикорослі і культурні рослини. Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її красу.ВИХОВНА ГОДИНА «І знову пам’ять ожива…»

0

- знайомство з героїчними сторінками історії нашої країни;
- формування уявлень про військовий обов’язок і вірність Батьківщині, формування досвіду моральної поведінки особистості, спонукання інтересу до історії своєї країни;
- підвищення інформаційної культури учнів;
- виховання любові до рідної країни, почуття патріотизму, емоційне стимулювання патріотичних почуттів учнів, виховання поваги один до одного, до старшого покоління.Презентація учнівського самоврядування

1

Мета: Всебічно розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізовуватися на благо собі, своїм ровесникам, своїй родині, народу України. Провідна ідея. Всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування. Переконання. Всі мають стати активними, знайти своє місце у справах свого колективу, міста, району,області,України. Основні напрями роботи: Національно-патріотичне виховання; Правова культура учня; Морально-естетичне виховання.Творчий проект «Дари природи»

0

Поданий матеріал – проектна робота «Дари природи» - містить схеми плетіння прикрас з бісеру та намистин. Допоможе розширити знання і уявлення про рослини. Ознайомить з цікавими фактами з історії, міфами та легендами про походження квітів та дерев, про корисні властивості рослин, що обрані для відтворення. Викладена послідовність виготовлення елементів за схемами та збірка у готовий виріб. Є також фото готових виробів.Класна година на тему: «Що таке справжня дружба». Ділова гра.

0

Класна година на тему: «Що таке справжня дружба»
Форма проведення класної години - ділова гра.
Мета - виховання добрих якостей дітей, уміння дружити і дбайливо ставитися один до одного.З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»

0

Тема: З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»
Учнівський проект «У назвах міст і сіл слова,
в яких щось рідне, таємниче;
і голос предків ожива
й сьогодні в рідний край нас кличе.»»
Мета: Дати уявлення про походження міста Чернігова.
Ознайомити з походженням назв міст і сіл, де народились і виросли мами , тата, бабусі й дідусі.
Розвивати усне мовлення, уяву учнів.Концертна програма-реквієм "Ви для нас Герої"

0

Даний сценарій може слугувати для відзначення днів скорботи та пам'яті розстрілів Небесної Сотні у 2014 роціКонспект гри-заняття на тему: «Ми - кухарі» 4-й рік життя (ІІ молодша група)

0

Програмовий зміст : закріпити знання дітей про необхідність дотримання основних правил культури поведінки за столом та етикету спілкування, формувати вміння відчувати та показувати емоційний настрій і стан персонажів рольової гри, ідентифікувати їхні почуття та вчинки з власними, продовжувати вчити малят гратися в різні види ігор, замінювати предметне – ігрове середовище відповідно задуму, формувати навички коригування речень ,збагачувати словниковий запас різними частинами мови, закріпити вживання етикетної лексики, сприяти розвитку діалогічного та розповідного мовлення, розвивати індивідуальАнкета "Організація трудової діяльності дітей в дошкільному закладі"

0

Серед пріоритетних напрямів роботи дошкільного навчального закладу є трудове виховання дітей дошкільного віку. Під час праці у дітей дошкільного віку формується загальне позитивне ставлення до навколишнього життя. Вдало виконана робота приносить дітям відчуття радості, задоволення, корисності своєї невеликої справи. Досягнення мети викликає у дітей бажання працювати, додає їм упевненості у своїх діях.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи Варіативний модуль ЛЕГКА АТЛЕТИКА

0

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА
З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
для загальноосвітніх навчальних закладів
5-9 класи

Варіативний модуль

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі