Користувацький вхід

2015/2016

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розвага до Дня української мови та писемності "Наша мова - солов’їна"

0

Наша мова - солов’їна
Мета. Формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності.
Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.
Хід розваги.
Діти заходять до зали під музику.
На середину зали виходять хлопчик і дівчинка в українських костюмах з хлібом і сіллю на вишитому рушнику.Українські прикраси з бісеру

0

Проектна робота - виготовлення ансамблю традиційних українських жіночих прикрас із бісеру та намистин. Спроба відтворення центрального елементу цього ансамблю - дукача - з бісеру, намистин та металевої гривні, на відміну від атентичних дукачів, що виготовлялись із металу та камінців. В роботі є невелика довідка стосовно українських жіночих прикрас, перелік матеріалів та інструментів, що були застосовані, схеми плетіння, викладена послідовність виконання роботи та є фото готового виробу на виконавиці.Сценарій екологічного заходу «Свято Землі»

0

СЦЕНАРІЙ ЕКОЛОГІЧНОГО СВЯТА
(для дітей 3-6кл.)
Матеріал може використовуватись для проведення масових заходів до Дня Землі, Дня Довкілля.
Мета: поглиблення знань дітей про неповторність і красу довкілля та формування бережливого ставлення до природи.Прощавай ,початкова школо!

0

Сценарій позакласного заходу" Прощавай,початкова школо!"стане у пригоді вчителям початкової школи.классный час Выбор профессии

0

«Выбор профессии - дело серьезное".

Разработан классным руководителем 9 класса
Мыцык Ольгой Михайловной

Цели:
1) дать учащимся представление об основах профессионального самоопределения;
2) активизировать самопознание: побуждать к самовоспитанию, саморазвитию, самообразованию.

Задачи:
1) Формировать у учащихся активного и ответственного отношения к жизни;
2) Помочь учащимся выявить свою профнаправленность;
3) Расширить знания учащихся о мире профтруда;
4) Создать положительную мотивацию выбора профессии.Розробка уроку "Закріплення букви Н. Розвиток мовлення за текстом Н. Тарасенко «Прийшла осінь». Зіставлення звукових схем зі словами – назвами намальованих предметів у віночку. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати "

0

Тема. Закріплення букви Н. Розвиток мовлення за текстом Н. Тарасенко «Прийшла осінь». Зіставлення звукових схем зі словами – назвами намальованих предметів у віночку. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати.
Мета: закріпити вивчену букву Н, її звукове значення, формувати навички читання складів, слів з вивченими буквами. Розвивати усне мовлення учнів, збагачувати лексичний запас. Виховувати дбайливе ставлення до птахів, прищеплювати любов до природи, бережливе ставлення до неї.Хто такі комахи. Комахи та їх різноманіття. Значення комах. Розпізнавання найпоширеніших комах за малюнками.

0

Розробка уроку "Хто такі комахи. Комахи та їх різноманіття. Значення комах. Розпізнавання найпоширеніших комах за малюнками"
Мета: - уточнити уявлення учнів про комах, поширити знання про цих тварин, учити називати істотні ознаки комах, їх будову;
- розвивати мовленнєві навички, мислення, увагу, спостережливість;
- виховувати бережливе ставлення до тварин, любов до природи.Розробка уроку "Написання складів і слів з апострофом. Звуковий аналіз слів"

0

Розробка уроку "Написання складів і слів з апострофом. Звуковий аналіз слів"
Мета. Розширити знання учнів про роль апострофа в українській мові.
Вчити писати слова з апострофом, виконувати звуковий аналіз слів.
Збагачувати активний словниковий запас першокласників.
Удосконалювати навички письма; розвивати мислення, мовлення,
пам’ять, увагу, фонематичний слух. Виховувати охайність при виконанні письмових робіт, прищеплювати інтерес до вивчення предмета.Стаття Наша сім`я

0

Уточнение для учащихся трудовых обязанностей всех членов семьи (на работе и дома).Світ стоїть на добрі.В.О.Сухомлинський "Горбатенька дівчинка"

0

Вчити дітей проникати в глибину змісту шляхом багаторазового перечитування тексту,розбиратися в думках дійових осіб,в їх внутрішньому світі;розвивати зв'язне мовлння.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі