Користувацький вхід

2015/2016

Обмежити пошук фільтруванням:Школа з різницею

0

Практичні задачі: - Організувати повторення ГС Present Simple, Present Continuous
- Організувати повторення ЛО.
Освітні задачі: формувати уявлення про мовну побудову іноземної мови, підвищити загальну культуру учнів, вчити працювати з підручником.
Розвиваючі задачі: розвивати мовну здогадку, розвивати зорову, слухову пам’ять
Виховні задачі: Виховувати почуття відповідальностіMaster class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.Фрагмент интегрированного урока "Здорова дитина-майбутнє України"

0

Фрагмент интегрированного урока. Математика и основы здоровья.
Тема урока "Здоровые дети-будущее Украины"
- Здоровье – самый ценный жизненный дар. К сожаленью, среди школьников есть дети с ограниченными физическими возможностями. Для них организовано индивидуальное и инклюзивное обучение, которое предполагает использование особых методов и приёмов. Правильная организация обучения позволяет обучать наших детей без лишних перегрузок, эмоциональных стрессов и надрывовХімія. Опорний конспект у визначеннях, таблицях, схемах. І курс

0

У даному посібнику у зручній формі (у вигляді визначень, таблиць і схем) уміщено опорні конспекти з хімії для учнів І курсу ПТНЗ, які вивчають хімію відповідно до програми Міністерства освіти і науки України з хімії за рівнем стандарту.
Посібник призначений для учнів та викладачів хімії загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, абітурієнтів, а також для всіх, хто цікавиться хімією.Розвиток пізнавальної активності нестандартними методами на уроках математики

0

Нестандартні уроки, з одного боку, дозволяють вчителю залучити учнів у творчу діяльність, а з іншого - краще пізнати і зрозуміти їх, оцінити індивідуальні особливості кожного. Вивчивши літературу з даної теми, я приходжу до висновку, що нестандартний урок - це імпровізоване навчальне заняття, що має нетрадиційну структуру.Розвиток творчих здібностей на уроках світової літератури

0

Розвиток творчих здібностей на уроках світової літератури. З досвіду роботиПортфоліо

0

Протягом декількох років створювалось предоставлене портфоліо. Буду дуже рада, якщо стане вихователям у нагоді, як зразок.Виховний захід "Мама і я - єдина сімя"

0

Мета. Відроджувати давні українські звичаї і традиції, пробуджувати в дітях прекрасні і благородні почуття – святе і ніжне ставлення до матерів, до материнства взагалі; виховувати почуття обов’язку у дітей – віддати шану матерям, відплатити любов'ю, турботою і допомогою в майбутньому.Я вмію робити правильний вибір (виховний захід)

0

В конспекті підібрані вправи та завдання спрямовані поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров'я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров'я дітей залежить здоров'я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Розширити знання дітей про особисту гігієну, виникнення різних хвороб. Формувати здоров’язберігаючу компетентність, санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом; сприяти зміцненню здоров'я дітей, покращенню настрою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі