Користувацький вхід

Останні публікації

2015/2016

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація історія цифр

0

Даний матеріал був розроблений для учнів 5 класу для загального розвиткуМетодичні матеріали і сценарії конференції науково-дослідницьких робіт до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-річчя Великої Перемоги. «Переможна осінь України»

0

Багатовікова історія українського народу - це історія боротьби за свою незалежність проти іноземних загарбників. Та найбільше втрат зазнали Україна в ХХ однією із яскравіших сторінок в боротьбі українського народу є Велика Вітчизняна війна.
Героїзм самовіданність – ось основні риси,які проявляли люди на фронті і тилу,в підпіллі і партизанських загонах.
Багато героїв поклали своє життя на алтар Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.Методичні матеріали і сценарій відкритого засідання гуртка «Краєзнавство» до 70-річчя Великої Перемоги. «У війни не жіноче обличчя»

0

Сценарій цікаво та оригінально розкриває тему національного патріотизму, ставлення до цієї проблеми сучасної молоді, є прикладом застосування інтерактивних форм навчально-виховного процесу.
Актуальність та цінність роботи полягає у важливому значенні обраної проблеми національно-патріотичного виховання та гендерного питання. Дана форма роботи сприяє формуванню поваги до держави та її історії і сьогодення, вихованню соціальної активності студентської молоді, поваги до старшого покоління, особливо жінок.У царстві рослин (урок з предмета «Я і Україна» для 2 класу)

0

Ознайомити учнів з різноманіттям рослинного світу; сформувати поняття дерева, кущі, трав’янисті рослини; ознайомити з функціональним призначенням органів рослин. Вчити визначати дикорослі і культурні рослини. Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її красу.ВИХОВНА ГОДИНА «І знову пам’ять ожива…»

0

- знайомство з героїчними сторінками історії нашої країни;
- формування уявлень про військовий обов’язок і вірність Батьківщині, формування досвіду моральної поведінки особистості, спонукання інтересу до історії своєї країни;
- підвищення інформаційної культури учнів;
- виховання любові до рідної країни, почуття патріотизму, емоційне стимулювання патріотичних почуттів учнів, виховання поваги один до одного, до старшого покоління.Презентація учнівського самоврядування

1

Мета: Всебічно розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізовуватися на благо собі, своїм ровесникам, своїй родині, народу України. Провідна ідея. Всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування. Переконання. Всі мають стати активними, знайти своє місце у справах свого колективу, міста, району,області,України. Основні напрями роботи: Національно-патріотичне виховання; Правова культура учня; Морально-естетичне виховання.Творчий проект «Дари природи»

0

Поданий матеріал – проектна робота «Дари природи» - містить схеми плетіння прикрас з бісеру та намистин. Допоможе розширити знання і уявлення про рослини. Ознайомить з цікавими фактами з історії, міфами та легендами про походження квітів та дерев, про корисні властивості рослин, що обрані для відтворення. Викладена послідовність виготовлення елементів за схемами та збірка у готовий виріб. Є також фото готових виробів.Класна година на тему: «Що таке справжня дружба». Ділова гра.

0

Класна година на тему: «Що таке справжня дружба»
Форма проведення класної години - ділова гра.
Мета - виховання добрих якостей дітей, уміння дружити і дбайливо ставитися один до одного.З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»

0

Тема: З історії міст України. Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова...» А. Коваль «Місто Чернігів»
Учнівський проект «У назвах міст і сіл слова,
в яких щось рідне, таємниче;
і голос предків ожива
й сьогодні в рідний край нас кличе.»»
Мета: Дати уявлення про походження міста Чернігова.
Ознайомити з походженням назв міст і сіл, де народились і виросли мами , тата, бабусі й дідусі.
Розвивати усне мовлення, уяву учнів.Концертна програма-реквієм "Ви для нас Герої"

0

Даний сценарій може слугувати для відзначення днів скорботи та пам'яті розстрілів Небесної Сотні у 2014 році

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі