Користувацький вхід

2015/2016

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід оздоровчого характеру "ЛІКАР АЙ-БОЛИТЬ ТА ЙОГО ДРУЗІ"

0

Виховний захід оздоровчого характеру
Тема: “Лікар Ай-болить та його друзі”
Мета: навчити дітей слідкувати за своїм зовнішнім виглядом(чистота одягу, тіла, охайність, зачіски), пояснити призначення предметів індивідуального користування, прищепити гігієнічні навички, виховати санітарну культуру.
Обладнання: вірші, плакати з висловами та прислів'ями, що стосуються теми, костюми казкових героїв, устаткування для конкурсів.

І частина. Вистава ”Якщо хочеш бути здоровим, роби так...”
(Учні 2 класу заходять до залу під звуки козацького маршу, співаючи)
Кличе сонце на подвір'я,Проект Бурштин

0

Гарна вона, сосна.
А все-таки вона - бідна пасербниця того хвойного янтароносного дерева, що росло на Поліссі хтозна-коли. Воно належало до вимерлого роду шпилястих глицяних, було пишним і велетенським.Метеорологічний майданчик у дії

1

Проект "Метеорологічний майданчик у дії" - детальне вивчення природи рідного краю шляхом впровадження таких методів досліджень як спостереження, фотографування, складання графіків та діаграм.Компетентістний підхід в організації навчально-виховного процесу

0

Організація практичної діяльності учнів на уроках природознавства з метою формування природознавчої компетентностіТема. Односоставные предложения. Виды односоставных предложений.

1

Урок з російської мови для учнів 8 класу з теми " Односоставные предложения. Виды односоставных предложений."Виховна година у 6 класі до Дня пам’яті та примирення (англійська мова) Тема: «Мак – символ пам’яті та скорботи. Історія створення вірша «In Flanders Fields»

0

Розробка інтегрованої виховної години (англійська мова) до Дня пам"яті і примирення, присвячена історії квітки маку як символу пам"яті у САШ та Західній Європі.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Подорож Скруджа в різдвяну ніч у часі та просторі»

0

Мета уроку:формувати вміння аналізувати зміст художнього твору; удосконалювати навички виразного читання; засвоїти поняття «паралелізм», розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати людяність, доброту,милосердя, уміння співчувати.
Обладнання: підручники, схеми, макети, карти-подорожі.
Тип уроку: урок-подорож.Розробка уроку із зарубіжної літератури за романом Д. Дефо «Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо»

0

Мета уроку: Здійснити контроль за самостійним читанням учнів, допомогти їм відкрити своєрідність художнього світу, створеного у романі; формувати дослідницькі навички; розвивати зв'язне усне й писемне мовлення, розвивати логіку мислення; скласти план твору; формувати позитивну життєву позицію.
Тип уроку: Урок-гра.Розробка уроку із зарубіжної літератури для 5 класу «Шлях Мауглі від вихованця джунглів до їх господаря»

0

Мета уроку зарубыжноъ лытератури : систематизувати та підсумувати знання, на буті протягом вивченої теми ; розвивати уміння стисло і грамотно відповідати на запитання, характеризувати героїв, висловлювати власні думки, виховувати почуття прекрасного, кращї
людські якості .презентація "Відрізок"

0

Презентація до уроку математики у 5 класі з теми "Відрізок".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі