Користувацький вхід

Дизайн та оформлення

Обмежити пошук фільтруванням:Варіант портфоліо для учнів початкової школи

0

Зразок листів - портфоліо для збереження творчих та діагностичних робіт учнів початкової школи.На порозі професійного вибору

0

Протягом життя людина постійно перебуває у процесі вибору. Обираємо іграшки, друзів, справу... І в основі кожного вибору - власне уявлення.
Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.Гендерні стереотипи у сучасному житті та шляхи їх подолання

0

Людина з’являється на світ, щоб бути щасливою.
Кожен з нас має свої уподобання, здібності, прагнення, але кожен повинен мати рівні права і можливості для лікування, навчання, здобуття професії та отримання цікавої і високооплачуваної роботи.
Все має залежати від наполегливості у прагненні до успіху, а не від того, якої ми статі — жіночої чи чоловічої. Кожен з нас у житті виконує різноманітні ролі, і зараз є можливість це з’ясувати.Таблиця множення на олівцях

0

Кожен олівець розміщений на двох аркушах, які зручно роздрукувати, заламінувати та скріпити обидві половинки.Методичний бюлетень "Психологія здоров'я"

0

Бюлетень, який допоможе пояснити поняття психології здоров'я та дасть поради щодо збереження власного психічного здоров'я.Дидактична гра "Поєднай букву"

0

Дидактична гра — гра, спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок і підвищує ефективність сприймання дітьми навчального матеріалу, урізноманітнює їхню навчальну діяльність, вносить у неї елемент цікавості.Проєкт «Дизайн щкільних приміщень»

0

Дизайн-проєкт створення комфортного середовища у закладі
Актуальність проекту; новий освітній простір – важливий елемент навчального процесу. Оформлення інтер’єру здійснюється для більшої ефективності засвоєння інформації, а також для комфортного перебування учнів у класі. Добре організований простір дає можливість застосовувати різні форми роботи, а також допомагає створити атмосферу, яка налаштовує на навчання.Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"

14_zhovtnya_tytul.jpg

Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"
Для оформлення школи, класу, зали до свята "День захисника України".
Розтяжка поділена на 5 аркушів формату А4, які треба склеїти.
Кількість: 5 / Формат: jpg / Розмір: 5хА4 (альбомна) / Мова: укр.Проектна діяльність . Зразок оформлення презентації

0

Презентація "Здоровий спосіб життя"- це зразок оформлення презентації при дослідженні теми здорового способу життя для учнів при створенні проектів.Розклад уроків молодого козака

rozklad-tytul2.jpg

Розклад уроків молодого козака
Шаблон для заповнення розкладом занять учнів школи.
Виховуємо справжніх козаків з дитинства.
Формат: jpg | Розмір: А4 | Мова: укр.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі