Користувацький вхід

Дизайн та оформлення

Обмежити пошук фільтруванням:Дидактична гра "Поєднай букву"

0

Дидактична гра — гра, спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок і підвищує ефективність сприймання дітьми навчального матеріалу, урізноманітнює їхню навчальну діяльність, вносить у неї елемент цікавості.Проєкт «Дизайн щкільних приміщень»

0

Дизайн-проєкт створення комфортного середовища у закладі
Актуальність проекту; новий освітній простір – важливий елемент навчального процесу. Оформлення інтер’єру здійснюється для більшої ефективності засвоєння інформації, а також для комфортного перебування учнів у класі. Добре організований простір дає можливість застосовувати різні форми роботи, а також допомагає створити атмосферу, яка налаштовує на навчання.Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"

14_zhovtnya_tytul.jpg

Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"
Для оформлення школи, класу, зали до свята "День захисника України".
Розтяжка поділена на 5 аркушів формату А4, які треба склеїти.
Кількість: 5 / Формат: jpg / Розмір: 5хА4 (альбомна) / Мова: укр.Проектна діяльність . Зразок оформлення презентації

0

Презентація "Здоровий спосіб життя"- це зразок оформлення презентації при дослідженні теми здорового способу життя для учнів при створенні проектів.Розклад уроків молодого козака

rozklad-tytul2.jpg

Розклад уроків молодого козака
Шаблон для заповнення розкладом занять учнів школи.
Виховуємо справжніх козаків з дитинства.
Формат: jpg | Розмір: А4 | Мова: укр.Розтяжка "Ми українці: Честь і слава незламним!"

tyt2.jpg

Розтяжка "Ми українці: Честь і слава незламним!"
Для оформлення першого уроку 2022-2023 навчального року чи інших заходів.
Розтяжка поділена на 4 аркуші формату А4, які треба склеїти.

Кількість: 4 / Формат: jpg / Розмір: 4хА4 (альбомна) / Мова: укр.Доповідь «Урахування принципів особистісно-зорієнтованої моделі побудови розвивального середовища запорука якісного розвитку дитини»

0

Правильно організоване предметно-розвивальне середовище сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку. Тому створення в закладі дошкільної освіти повноцінного розвивального предметно-ігрового середовища та забезпечення відповідної позиції вихователя в організації діяльності дітей - провідний засіб реалізації завдань сучасної освіти.Доповідь «Урахування принципів особистісно-зорієнтованої моделі побудови розвивального середовища запорука якісного розвитку дитини»

0

Правильно організоване предметно-розвивальне середовище сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку. Тому створення в закладі дошкільної освіти повноцінного розвивального предметно-ігрового середовища та забезпечення відповідної позиції вихователя в організації діяльності дітей - провідний засіб реалізації завдань сучасної освіти.«ФОРМУВАННЯ КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ У СТВОРЕННІ КОМПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ»

0

Розвиток креативних здібностей у студентів в відділені "Художнє оформлення" Відтворення сучасних потреб у розробці проєктівТекст з відеофоном в презентації

0
tytulka_8.jpg

Текст з відеофоном в презентації
Ми навчимося робити суперський текст, фоном якого буде відеоролик. Так можна робити чудові ефектні титульні слайди чи заголовки до слайдів. Виглядає просто бомбезно!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі