Користувацький вхід

Останні публікації

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:заняття

0

Тема: В гості до бабусі Галі.Книга для читання "Барвистий віночок"

0

В книзі зібрані легенди та перекази про походження назв квітів.Конспект позакласного заходу з народознавства

0

Розширити знання дітей про українську хату, кількість кімнат у ній та їх призначення, з'ясувати призначення елементів інтер'єру; виховувати любов до історії минулого нашого на¬роду, наших пращурів, розвивати бажання досліджувати краєзнавчі матеріали рідного краю;формувати громадянську компетентність учнів.Засідання гуртка з народознавства «Мандруємо до природи» Лікарські дерева України

0
Лікарські дерева України

Мета. Збагатити знання дітей про лікарські дерева України.Ознайомити з народними традиціями лікування рослинами і показати відображення даної теми в легендах, обрядах, прикметах, загадках, прислів’ях. Вивчати правила збирання, сушіння та зберігання лікарських рослин. ВиховуватиУрок- проєкт "Я пишаюсь рідним краєм"

0

Урок-проєкт створений для проведення на уроках Я у світі, народознавства для вчителів початкової школи.Ми-маленькі українці.

0

Можна провести як перший урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ",краєзнавство,народознавство.Маловідомі факти про українських козаків

0

Напевне, ніхто не сперечатиметься, що козаки – досить цікаве «явище» в українській (і навіть світовій) історії. Скільки є різноманітних згадок про них, і не тільки українських. Однак поряд з їх мужністю, силою, хитрістю та розумом частенько зустрічається краплинка містики, яка робить їх чимось більшим, ніж просто вояками. То може й справді запорожці були не такими вже й звичайними?Свято "Ярмарок народних ремесел"

0

Метою шкільного свята є: познайомити присутніх з ремеслами, якими оволодівають учні школи-інтернату; збагатити знання учнів про народні промисли України та історію їх розвитку.Конспект заняття з народознавства для старших груп. Тема: «ОЙ, ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА, МОВА БАРВІНКОВА, МОВА ВОЛОШКОВА!»

0

Мета: поглибити знання дітей про красу та багатство рідної мови. Розкрити її виразні особливості, мелодійність, образність, барвистість. Розвивати інтонаційну виразність мовлення, дикцію, звуковимову.Програма гуртка «Українознавство», 8 клас. Календарно-тематичне планування

0

Відродження духовності, національного мислення через продуктивне навчання й фольклорно - етнографічну практику; активізувати самостійну пізнавальну діяльність вихованців; удосконалювати вміння учнів працювати колективно, у групах, парах і самостійно.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі