Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож рідним містом

0

Мета: узагальнити і розширити знання дітей про своє місто, закріпити вміння лічити кількісною та порядковою лічбою, складати геометричні фігури із лічильних паличок; співвідносити фігури згідно формі та кольору самостійно, рахувати та позначати результат цифрою. Формувати громадянську позицію, брати на себе відповідальність за красу та чистоту свого міста. Розвивати спостережливість, увагу, мислення. Виховувати любов до свого міста, бажання знати якомога більше.Свято «Як у нас на Україні» (українські вечорниці)

0

Свято «Як у нас на Україні» (українські вечорниці).
Мета. Розширити знання учнів про обрядові свята України. Прищеплювати інтерес до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу. Залучати учнів до пошукової, науково-дослідницької, краєзнавчої роботи. Розвивати вміння працювати з різними джерелами інформації. Вдосконалювати культуру мовлення учнів. Виховувати почуття патріотизму, шанобливе ставлення до мови, до народної пісні.Презентація до гурткового заняття "Проект "Дизайн предметів інтер'єру»

0

Презентація може бути використана на занятті гуртка "Декупаж" та у звіті про гурткову роботуВиховуємо в дітях доброту

0

Статтю присвячено проблемі взаємодії дошкільників із соціальною дійсністю. Проаналізовано дослідження та публікації науковців, розкрито сучасні підходи до формування компетентності дитини в соціальному середовищі на шляху до добра.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «Наша країна – Україна» (Освітня лінія «Дитина в соціумі»)

0

Мета: Вчити відповідати на питання, вміти правильно визначати себе в статевому питанні., Усвідомлювати себе в приналежності до народу України.
Продовжувати поповнювати словник вихованців українськими словами.
Розширювати знання про державні та народні символи України.
Формувати вміння відгадувати загадки.
Закріпити знання про український костюм, символічному значенні кольорів прапора, вишиванки.
Розвивати мову, увагу, пам'ять, дрібну моторику пальців при роботі з розмальовування.Конспект заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Тарас Шевченко – син Українського народу»

0

Поглиблювати знання про Тараса Шевченка, закріплювати знання про державні та народні символи України , знання про соціальне оточення; сприяти формуванню основ самосвідомості та особистісної ідентичності , оптимістичного світосприймання , розвитку самостійності, спостережливості , креативності ; виховувати вміння працювати в колективі , доводити розпочату справу до кінця .Великодні дзвони (виховний захід)

0

Методична розробка присвячена святкуванню найдавнішого церковного свята – Великодня.
Матеріал виховного заходу підібраний з метою ознайомити студентів з історією виникнення Великодніх свят, розширити і поглибити знання про звичаї і традиції нашого народу щодо святкування Великодня, традиції писанкарства в Україні.
Для написання сценарію були використані легенди, притчі, цитати з Біблії, вірші українських поетів, прислів’я та приказки.«Козацькому роду - нема переводу» - спортивна роз¬вага у старшій групі

0

«Козацькому роду - нема переводу» -
спортивна розвага у старшій групі
Мета: продовжувати знайомити дітей з історією України, поповнювати та закріплювати знання про звичаї Запорізької Січі, про випробування, які необхідно було здолати, щоб стати справжнім козаком; розвивати у дітей музично-танцювальне виконавство; формувати інтерес дітей до занять фізкультурою, спонукаючи до свідомого прагнення бути дужими та здоровими;
виховувати повагу дітей до національних традицій; створити у дітей святковий піднесений настрій, спонукати їх до демонстрації своїх умінь, знань, здібностей.конспект заняття з народознавства в середній групі

0

Заняття з народознавства в середній групі

Тема: СИМВОЛІКА КОЛЬОРОВИХ СТРІЧОК У ВІНОЧКУ
Програмовий зміст: поглибити і розширити знання дітей про український віночок, як оберег, як елемент традиційного українського національного жіночого одягу, про стрічки, які входять до віночка, та про їх символічне значення; виховувати повагу до традицій українського народу, відчуття красивого; розвивати увагу дрібну моторику рук. Розвивати зорове сприйняття та тактильне.Родина, як зірка єдина

0

Закріпити знання дітей про родину;ніжні почуття до своїх рідних;почуття подяки за материнську та батьківську турботу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі