Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного пізнавально-виховного заходу музично-естетичного спрямування "Зимові свята та обряди українського народу"

0

Розробку сценарію можуть використати при нагоді як учителі музичного мистецтва, народознавства, української літератури, так і класні керівники.Виховний захід " Святкування Масляної"

0

Мета: ознайомити учнів зі звичками та традиціями святкування Масляної
Завдання: прищеплювати інтерес до народної культури,розвивати спритність, кмітливість,сприяти розвитку творчого потенціалу учнівСвяткова виховна година із елементами лего-конструювання "Свято Великодня"

0

До Вашої уваги розробка виховної години до Свята Великодня.
Мета: ознайомити учнів із традиціями українського народу, святково розважити.
Актуалізація знань: звернути увагу дітей на скорий прихід свята Великдень, згадати, яким чином святкують його у родинах дітей.
Проблематизація: Спонукати дітей до розуміння значення символів Великодня, значення свята Пасхи для наших предків.урок-проект

0

Урок-презентація з народознавства в 3 класі
Тема уроку: Моя родина, мій рід.
Урок створено на основі проведеної творчо-пошукової роботи, в ході якої учні розширили знання про українську родину, дізналися про традиції, звичаї, свята своєї родини; познайомили з ними учнів свого класу.Свят-вечір напередодні Різдва

0

15 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Виховна година «А на цих рушниках - Україна моя»

0

Вишитий рушник в Україні посідає особливе місце. Рушники — це символ України, відбиття культурної пам’яті народу, в їх узорах збереглися прадавні магічні знаки, образи «дерева життя», символіка червоного кольору. З літописів відомо, що під час весняних заклинальних обрядів дерева обвішувались «убрусами». Вишиті на них орнаментальні символи відповідали заклинальній символіці родючості. Рушник у давнину відігравав важливу роль, на ньому вишивалися священні язичницькі зображення....І рушник вишиваний на щастя, на долю дала!

0

Виховний захід патріотичного спрямування, що знайомить учнів з оберегом української родини - рушником, із значенням його в побуті.Осінній перещепинський ярмарок. Сценарій інтегрованого заняття з пріоритетом природознавчої тематики з народознавства та морально-етичного виховання для дітей старшого дошкільного віку

0

Закріпити знання дітей про осінні явища в природі та національні традиції українського народу – осіннє ярмаркування.
Формувати бережливе ставлення до результатів праці людей, вчити розрізняти поняття «працьовитий», «ледачий».
Розвивати музично-ритмічні здібності дітей,виховувати любов української пісні,народних таночків.
Виховувати інтерес і повагу до народних, традицій, доброзичливість.ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ З ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НАВКОЛИШНІМ, МОВЛЕННЄВОГО СПІЛКУВАННЯ ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАЛЮВАННЯ

0

«Барвінковою стежкою ідемо,рідний край пізнаємо» Програмовий зміст: продовжувати формувати уявлення дітей про рідний край - Україну; розуміти поняття - рідний. Поглибити знання про видатних українських митців Т.Г.Шевченка, В.О.Сухомлинського, М.Приймаченко. Удосконалювати вміння дітей давати чіткі відповіді на запитання, складати коротенькі розповіді за уявою, по пам'яті, поповнювати активний словник дітей прикметниками, дієсловами тощо. Продовжувати вчити малювати за мотивами творчості М.Приймаченко.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 18692

Останні коментарі