Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.Презентація "Зимові свята України"

0

Презентація знайомить учнів з народними традиціями українського народу, які відзначаються взимку.Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.Майстер-клас "Виготовлення іграшки з ниток"

0

Навчити виготовляти подарункові ляльки з ниток;
виховувати любов та бережливе ставлення до українських оберегів, зміцнювати інтерес до традиційних народних іграшок;
розвивати у дітей дрібну моторику рук і первинні навички рукоділля.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Подорож рідним містом

0

Мета: узагальнити і розширити знання дітей про своє місто, закріпити вміння лічити кількісною та порядковою лічбою, складати геометричні фігури із лічильних паличок; співвідносити фігури згідно формі та кольору самостійно, рахувати та позначати результат цифрою. Формувати громадянську позицію, брати на себе відповідальність за красу та чистоту свого міста. Розвивати спостережливість, увагу, мислення. Виховувати любов до свого міста, бажання знати якомога більше.Свято «Як у нас на Україні» (українські вечорниці)

0

Свято «Як у нас на Україні» (українські вечорниці).
Мета. Розширити знання учнів про обрядові свята України. Прищеплювати інтерес до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу. Залучати учнів до пошукової, науково-дослідницької, краєзнавчої роботи. Розвивати вміння працювати з різними джерелами інформації. Вдосконалювати культуру мовлення учнів. Виховувати почуття патріотизму, шанобливе ставлення до мови, до народної пісні.Презентація до гурткового заняття "Проект "Дизайн предметів інтер'єру»

0

Презентація може бути використана на занятті гуртка "Декупаж" та у звіті про гурткову роботу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі