Користувацький вхід

Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Цілісність здоров’я. Чинники, які впливають на здоров’я. Охорона здоров’я.

0

Цікавий та продуктивний урок присвячений проведенню у новій українській школі, де учням не прийдеться сумувати."Вечорниці" (Українознавство)

0

Заняття-гра з українознавства про минуле рідного народу. Під час спеціально створеної атмосфери діти з розумовим вадами легше запам'ятовують матеріал, з задоволенням виконують завдання. А випічка пиріжків та чаювання після заняття залишають приємні спомини та масу позитиву.Сценарій осіннього ярмарку

0

осінній ярмарок для старшої групи з метою виховання у дітей любові до України, народних традицій, формування високих морально-патріотичних якостей.«Христос Воскрес!»

0

23 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Вербна неділя. Страстний тиждень. Весняна толока.

0

23 - є заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Блага вість Господня.

0

22 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Масляна. Піст як духовне і фізичне очищення людини

0

21 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Українські літописи"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності середньовічної України. Пригадуються літописці (Нестор), відомі літописи (козацькі, княжі, місцеві), історія створення "Повісті минулих літ, а також історичні діячі тогочасної України.Презентація "Національний одяг Гуцульщини"

0

Презентація "Національний одяг Гуцульщини" вміщує відомості про особливості національного гуцульського вбрання, прикрас тощо. Матеріал супроводжується якисними світлинами і поясненням.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі