Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Чарівний світ витинанки

0

Витинанку можна вважати брендом України. Витинанки - один із видів українського народного декоративного мистецтва, що має глибокі й багаті традиції. Простота і легкість технічних прийомів при виготовленні, різноманітність ефектів, що виникають при складанні паперу за певними схемами зміцнили становище витинанок і вони досить швидко набувають популярності серед населення всієї України. Особливу користь приносить процес виготовлення витинанок маленьким дітям, оскільки надають можливість зануритися у захоплюючий світ далекого минулого України.Виховна година: «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай».

0

Виховна година:
«Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай»
Мета: виховувати духовність, доброту, почуття милосердя, ввічливість, любов до ближніх; ознайомлювати учнів із народними традиціями; розвивати мислення й пізнавальні інтереси, вчити осмислено творити добро; виховувати людяність, доброзичливість.Тема: Пізнаємо Україну разом.

0

Тема: Пізнаємо Україну разом.

Мета: продовжити знайомити дітей з поняттям "Наша Батьківщина", формувати знання про державні символи: прапор, герб, державний Гімн України. Розвивати інтерес до України, бажання спілкуватися рідною мовою. Виховувати громадянина своєї держави, любов до рідного краю, шанобливе ставлення до національних та державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини.Великдень – свято свят і торжество торжеств (виховний захід)

0

Виховний захід для учнів початкових класів може бути використаний на уроках народознавства та в позаурочний час.ВИШИВАНКА – СПОКОНВІЧНИЙ СИМВОЛ УКРАЇНИ

0

Для проведення години народознавства"ВИШИВАНКА – СПОКОНВІЧНИЙ СИМВОЛ УКРАЇНИ" Рекомендовано вчителям початкових класів.Сюжетно-рольова гра «Веселий ярмарок»

0

Сюжетно-рольова гра «Веселий ярмарок»
виховувати культуру поведінки в громадських місцях, почуття патріотизму ; повагу до праці майстра, збагачувати естетичні враження дошкільників.Конспект заняття з національно-патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку «Криниця в нашому дворі»

0

Ознайомлення дітей зі звичаями та традиціями українського народу пов'язаними з криницею.Конспект інтегрованого заняття "Ріпка" по І.Франку

0

Конспект інтегрованого заняття "Ріпка" по І.Франку
Виховувати любов до рідної мови, до художнього твору. Виховувати дружні відносини, взаємодопомогу, колективізм. Вчити дітей уважно слухати казку, супроводжувану показом картинок на «живій» картині. Активізувати мову дітей, повторюючи за вихователем окремі слова та фрази, розуміти прості за формою і змістом питання вихователя і відповідати на них. Вправляти у вживанні дієслів, прикметників. Закріпити знання дітей про те, де і як ростуть овочі. Розвивати мислення, пам'ять, увагу, мову.Фольклорне свято «Христос воскрес! Радійте діти»

0

Фольклорне свято
«Христос воскрес! Радійте діти»

Програмовий зміст:закріплювати уявлення, знання дітей про зміст і значення святкування Великодня, символічні значення писанки; розвивати вміння висловлювати свої думки ,інтерес до народознавства; розвивати фантазію, пам'ять, мислення, творчість. Виховувати любов до свого народу, повагу до його традицій, минулого і сучасного, бажання пізнавати свята, звичаї, святкування.

Ведуча: Настала весна, а разом з нею в наш дім приходить найсвітліше і улюблене свято - Великдень. Давайте заспіваємо пісеньку про весну.
Пісня «Весна красна їде»Музично-літературна розвага «Садок вишневий коло хати... »

0

Музично-літературна розвага «Садок вишневий коло хати... »
Програмовий зміст:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі