Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Збірка конспектів занять з народознавства для дітей дошкільного віку "Моя країна Україна"

0

Збірка містить ряд занять для дітей дошкільного віку національно-патріотичного та народознавчого спрямування.Інтегроване заняття для старшої групи : "Казковий калейдоскоп"

0

Мета: - Вчити дітей культури мовлення (розмовляти спокійним, доброзичливим тоном говорити чітко, в міру голосно, правильно інтонувати запитання і відповіді).
-Формувати мовленнєву компетентність, складати і вживати у мові прості і складні речення. Вправляти у визначенні предмета за опорними ознаками.
-Розвивати бачення причинно-наслідкових зв’язків, відповідаючи на запитання: «Що було б, якби…?»
-Сприяти активізації пізнавальної та розвивальної діяльності дітей про знайомі казки , головних героїв.Лепбук "Весна"

0

Лепбук «Весна» не просто папка з кишеньками. Це навчальний посібник, інтерактивна тематична тека, з різноманітними кишеньками, віконцями, рухливими деталями, картками, які заламіновано з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Їх можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд.
Лепбук допомагає закріпити і систематизувати вивчений матеріал, швидко пригадати вивчене. Доцільно використовувати на уроках української мови та читання, математики, мистецтва, англійської мова та інтегрованого курсу «Я досліджую світ».«УКРАЇНСЬКІ ВАРЕНИКИ – СИМВОЛ ЄДНОСТІ РОДИНИ» : Вареничні посиденьки

0

Кожна країна світу може похизуватися переліком оригінальних страв, які складають її національну кухню. Народна кухня – це така ж культурна спадщина народу, як мова, література, або мистецтво. Борщ, галушки, кутя, і іноземець скаже – то Україна. Серед розмаїття традиційних українських наїдків особливе місце займають вареники. Про них складають пісні, пишуть вірші, гуморески, їм споруджують пам’ятники. З цією стравою пов’язано багато українських традицій і звичаїв.
Чимало людей люблять вареники, але мало хто знає їхнє значення, походження…Конспект інтегрованого заняття "Колискова пісня". Старша група

0

Продовжувати залучати дітей до високохудожньої усної народної творчості; знайомити з малими фольклорними формами (колискові), формувати уявлення про їх характерні ознаки; закріплювати і збагачувати уявлення дітей про сім’ю; розвивати зв’язне мовлення, уточнювати і поповнювати словниковий запас перлинами українського фольклору, ніжними, лагідними словами; розвивати дрібну моторику; виховувати любов до рідної землі, до колискової пісні, викликати бажання піклуватися про менших; розвивати творчість, уяву, фантазію; викликати радісний настрій; виховувати у дітей вдячність своїм матусям за подаКонспект інтегрованого заняття "Готуємось до Великодня" (старша група)

0

Розширити та поглибити знання дітей про Великодні свята(обереги, символи), розкрити красу і чарівність народних традицій; познайомити дітей з писанками як творами декоративно-прикладного мистецтва та їх символікою (знаки сонця, води, землі, квітів та інші).
Ознайомити із технікою прикрашання яєць- декупаж .Продовжувати вчити дітей охайна працювати, розвивати самостійність та уважність. Розвивати емоційно-чуттєву сферу дітей. Виховувати шанобливе ставлення до культурної спадщини народу.Тематичне заняття «Квіти України» (патріотичного спрямування для дітей старшого дошкільного віку

0

Тематичне заняття «Квіти України»
Мета: ознайомити дітей із різними видами квітів України, охарактеризувати
символіку квітів; розширити тематичний словниковий запас; формувати
вміння бачити красу квітучих рослин, поглиблювати уявлення про квіти;
розвивати фантазію, художню уяву, естетичний смак, творчі здібності та
моторику пальців рук; прищеплювати бажання створювати вироби
власними руками; виховувати любов до квітів, природи рідного краю,
зацікавленість до творінь природи.сценарій вечорниць "Ми святкуємо Анрія"

0

Наразі, дуже важливо виховувати патріотично налаштованих особистостей. Так як дошкільний вік є найкращим періодом аби формувати у дітей уявлення про традиції рідного укараїнського народу, звичаї, обряди святкування свят; виховувати повагу до національної спадщини, до Батьківщини. Пропоную сценарій святкування Андріївських вечорниць у ЗДО для дітей старшого дошкільного віку.Конспект заняття "Український національний одяг". Старша група

0

Мета:закріпити знання дітей про Україну; продовжити знайомити їх з вишиванням як одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва, орнаментами вишиванок, елементами українського національного одягу; навчати бачити спільне і відмінне в одязі хлопчиків і дівчаток; формувати шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання; вчити дітей відповідати на запитання повними реченнями, послідовно та зв'язно розповідати про предмети українського національного одягу; вправляти у римуванні, в доборі прикметників до іменників, утворенні пестливих слів; впТема: «В гості до бабусиної світлиці»

0

Закріпити знання дітей про свою Батьківщину – Україну, її столицю, державну символіку, український національний одяг, поглибити знання про інтер’єр української світлиці: предмети посуду, меблів, вишитий рушник, дати елементарне уявлення про народну іграшку; усну народну творчість – казки. Розвивати зв’язне мовлення, сприяти розвитку діалогічного мовлення. Виховувати любов до рідного краю, почуття національної гордості

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі