Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття. Ознайомлення з соціумом; розвиток мовлення; художньо-продуктивна діяльність - декоративне малювання

0

Реалії сучасності актуалізують потребу виховання національно-патріотичних почуттів у дітей саме з дошкільного віку.Дидактичні ігри з патриотичного виховання

0

Виховувати патріотичне виховання через активізацію знань про визначні місця рідного краю; розвивати творчу уяву, пам’ять, мислення; закріпити знання дітей про визначні місця свого міста, країни.Стиглих яблук й меду аромат...

0

Швидко минають останні дні літа. Серпень п’янко духмянить яскравими квітами, цілющими травами та садовиною. Бувають дні, коли своїм лагідним диханням нагадує про себе осінь. На порозі початок навчального року, передзимові клопоти. Але попереду ще два тижні літа і найяскравіші та найулюбленіші свята православних українців.Конспект заняття на тему : «Гостинність у вашому домі. Українська народна страва-борщ.»(для дітей молодшої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами народознавства).

0

Конспект заняття на тему : «Гостинність у вашому домі. Українська народна страва-борщ.»(для дітей молодшої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами народознавства).Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


конспект заняття

0

Від народознавства - до свідомого патріотизму.
Щоб виховати свідомого громадянина і патріота,
треба змалечку прилучати дитину до
культурно - історичних цінностей свого народу.
Тема: « Символи моєї Батьківщини».Сім’я у сучасному суспільстві

0

Розкрити суть, соціальні функції сучасної сім'ї, а також якості, що необхідні для гармонійного сімейного життя.Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.Презентація "Зимові свята України"

0

Презентація знайомить учнів з народними традиціями українського народу, які відзначаються взимку.Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі