Користувацький вхід

Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: «В гості до бабусиної світлиці»

0

Закріпити знання дітей про свою Батьківщину – Україну, її столицю, державну символіку, український національний одяг, поглибити знання про інтер’єр української світлиці: предмети посуду, меблів, вишитий рушник, дати елементарне уявлення про народну іграшку; усну народну творчість – казки. Розвивати зв’язне мовлення, сприяти розвитку діалогічного мовлення. Виховувати любов до рідного краю, почуття національної гордостіІнсценівка «Як сперечалися умовні народні мірки»

0

Мета: Ознайомити дошкільників з умовними народними мірками. Викликати інтерес до історичного минулого України. Розвивати театральні здібності.посібник "Стежками чарівної України"

0

Посібник "Стежками чарівної України" сприяє активізації дітей щодо формування соціально-громадянської компетентності. Його можна використовувати як для підгрупової, так і індивідуальної роботи з дошкільникамиНародні символи та обереги. Хата моя біла...

0

У посібнику йдеться про одвічний символ українського народу – хату. Багато народних звичаїв пов’язано з оселею, адже це – родинне вогнище, звідки вимандровує кожна людина в широкий світ, це незнищенний храм роду людського.Презентація "Від зернини до хлібини"

0

Прищепити учням бережливе ставлення до хліба; ознайомити з історією виникнення хліба, народними звичаями нашого краю; розвивати вміння робити висновки з прослуханого, прочитаного; виховувати повагу до людей праці.Виховна година «Хліб як святиня»

0

Прищепити учням бережливе ставлення до хліба; ознайомити з історією виникнення хліба, народними звичаями нашого краю; розвивати вміння робити висновки з прослуханого, прочитаного; виховувати повагу до людей праці.Свято - розвага з народознавства "Коляд, коляд, колядниця" для дітей старшого дошкільного віку.

0

Мета: формувати усвідомлене ставлення дітей до свят, традицій свого народу, залучати їх до безпосередньої участі у святах. Розширювати знання про святкування Різдвяних свят (сімейні традиції внесення дідуха, колядування, віншування. Ознайомлювати дітей з обрядовою українською їжею: кутею, узваром. Виховувати патріотизм, любов до України, поважне ставлення до традицій українського народу, зібраних попередніми поколіннями.Народознавчий ранок «Наші обереги»

0

Народознавчий ранок «Наші обереги» є актуальним в патріотичному вихованні молодшого школяраОбряд "Водіння кози"

0

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.Заняття для дітей середнього віку природничого спрямування + народознавство""Які у калинки корисні намистинки"

0

Учити дітей використовувати калину, як лікарську рослину. Ознайомити зі змінами які відбуваються з рослиною, формувати знання про форму рослини, її розмір, смак, властивості. Залучати до звичаїв і традицій українського народу, пов'язані з використанням калини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі