Користувацький вхід

Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з народознавства для старших груп. Тема: «ОЙ, ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА, МОВА БАРВІНКОВА, МОВА ВОЛОШКОВА!»

0

Мета: поглибити знання дітей про красу та багатство рідної мови. Розкрити її виразні особливості, мелодійність, образність, барвистість. Розвивати інтонаційну виразність мовлення, дикцію, звуковимову.Програма гуртка «Українознавство», 8 клас. Календарно-тематичне планування

0

Відродження духовності, національного мислення через продуктивне навчання й фольклорно - етнографічну практику; активізувати самостійну пізнавальну діяльність вихованців; удосконалювати вміння учнів працювати колективно, у групах, парах і самостійно.Проєкт учнів Берестівської школи

0

Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.Тематичне заняття для дітей 4-го року життя "Жив був хлопчик Тарасик"

0

Завдання : Розвивати зв’язне мовлення. Ознайомити дітей з творами Т.Г.Шевченка. Вчити відповідати на запитання за змістом художнього твору, залучати дітей до народної гри; вчити виконувати спільно з вихователем колективну аплікацію за мотивом вірша Т.Г.Шевченка «Тече вода з-під явора».Виховувати любов до рідної природи засобами художнього слова.Конспект заняття пізнавального спрямування для дітей 6-го року життя «Вода – джерело життя»

0

Завдання: розвивати увагу, пам’ять, мовний апарат, мислення. Продовжувати формувати знання дітей про значення води для всього живого. Поглибити та розширити знання дошкільників про значення води в природі, про використання води людиною, закріплювати знання дітей про «живу природу»; дати дітям перші знання про народне свято «Івана Купала».Година спілкування :"Прикраси - це прекрасно"

1

Даний матеріал розповідає про історію українських прикрас. Стаття стане у нагоді при підготовці до уроків, позакласного заходу, класної години."Стрітення"

1

конспект інтегрованого заняття для дітей старшої групи ЗДО, в якому діти знайомляться з народними звичаями та традиціями зустрічі ВесниВистава "Різдвяна ніч"

0

Для учнів середніх та старших класів, працівників та гостей школи, батьків.
Лариса Бажай
Мета: знайомити дітей із Різдвяним святом, вчити шанувати своє минуле, як надбання, формувати художньо-творчу уяву та інтерес до української культури; виховувати духовність, почуття причетності до української культури та суспільства; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі.Вистава «Кайдашева сім’я»

0

За мотивами реалістичної соціально-побутової повісті
Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»
Мета: Ознайомлювати учнів із кращими творами української літератури; розвивати навички сценічної гри; артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танців, музики та пісні.Вистава «Казочка про те, як Осінь на гостину до своїх синочків мандрувала»

0

Театральне дійство на свято Осені для учнів молодших класів
Мета: збагачувати знання дітей та розширювати їхні уявлення про осінню пору; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі