Користувацький вхід

Народознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Українська пісня - це бездонна душа українського народу

0

Сценарій заходу допоможе вчителям музичного мистецтва та української літератури підготувати захід про українську піснюМайстер-клас для батьків «Лялька «Травниця-кубушка» – берегиня і втішниця»

0

Ознайомити батьків з різновидами народної іграшки: лялька «травиця-кубушка». Дати поняття: чому її називають берегинею і втішницею. Вчити батьків виготовляти із тканини ляльку-кубушку для своїх дітей. Виховувати ціннісне ставлення до народної іграшки.Лялька-мотанка – оберіг душі

0

Збагачувати знання дітей про різні види української народної іграшки;закріпити знання дітей про різні матеріали,які використовуються для виготовлення народної іграшки;продовжувати вчити розрізняти українські народні іграшки та сучасні.Закріпити з дітьми матеріал, який використовують для виготовлення ляльки-мотанки.Вчити дітей робити ляльку-мотанку з трьох частин кола різного розміру,змотуючиїхниткою.Продовжувативчитивиготовляти ляльку-мотанку способом перев’язуваннятканини:робитиголівку,тулуб,руки.Розвиватидрібну моторику рук.Збагачувати і активізувати словник:мотанка,скриня,кошик,оберіг,зерноХато моя, біла хато

0

Ознайомлення вихованців з історією української хати. Відродження звичаїв, традицій та обрядів нашого народу. Виховання любові до близьких людей, батьків, до України, до народних джерел мудрості, звичаїв, традицій, обрядів.Презентація Майстер клас «Лялька-мотанка» для дітей від 6 років

0

Ідея проекту.
Лялька-мотанка дуже подобається дітлахам, але зробити її власними руками дітям дуже складно. Я робила разом з дітьми різні ляльки-мотанки та знайшла своє рішення.
З цим рішенням я хочу поділитися.Свято українського вареника

2

Свято українського вареника - виховний захід. метою якого є вивчати і не забувати українські обряди, розвивати світогляд, широту думки, пізнавальний інтерес до українських традицій, культури і мови. Прищеплювати любов до української культури та народних традицій. Виховувати почуття національної гідності та гордості за українську націю.Сценарій виховного заходу «З колядою ідемо»

0

Сценарій виховного заходу "З колядою ідемо" для проведення у початкових класах«Сьогодні Меланії, а завтра Василя»

1

Сценарій свята «Сьогодні Меланії, а завтра Василя» знайомить нас із звичаями українців зустрічати Старий Новий рік з народними величальними піснями, щедрівками.
Розробка заходу сприяє розширенню знань учнів про календарні свята та обряди зимового циклу; сприяє відродженню національної культури, свідомості, повагу до звичаїв та традицій нашого народу.
Сценарій пропонується вчителям гуманітарних предметів, педагогам-організаторам, учителям початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.Виховний захід «Українські вечорниці»

0

У розробці виховного заходу для 4 класу викладено один із варіантів проведення українських вечорниць . Сценарій ставить за мету ознайомити учнів з традиціями українського народу; сприяти розвиткові творчих здібностей учнів і бажання берегти свою національну культуру.
Захід містить цікавий матеріал. Оформлення сцени у вигляді української хати, декорація, українські костюми, гарні пісні та музика, веселі танці та гумор роблять захід яскравим та цікавим.
Виховний захід стане в пригоді вчителям початкової школи.Позакласний захід «Український ярмарок»

0

Розширити знання учнів про календарно-обрядові свята України. Прищеплювати цікавість до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу. Залучати дітей до пошукової краєзнавчої роботи.
Розвивати вміння працювати з різними джерелами інформації.
Вдосконалювати мовну культуру учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі