Користувацький вхід

Останні публікації

2023-02-01 22:25

Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Свято - розвага з народознавства "Коляд, коляд, колядниця" для дітей старшого дошкільного віку.

0

Мета: формувати усвідомлене ставлення дітей до свят, традицій свого народу, залучати їх до безпосередньої участі у святах. Розширювати знання про святкування Різдвяних свят (сімейні традиції внесення дідуха, колядування, віншування. Ознайомлювати дітей з обрядовою українською їжею: кутею, узваром. Виховувати патріотизм, любов до України, поважне ставлення до традицій українського народу, зібраних попередніми поколіннями.Народознавчий ранок «Наші обереги»

0

Народознавчий ранок «Наші обереги» є актуальним в патріотичному вихованні молодшого школяраОбряд "Водіння кози"

0

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.Заняття для дітей середнього віку природничого спрямування + народознавство""Які у калинки корисні намистинки"

0

Учити дітей використовувати калину, як лікарську рослину. Ознайомити зі змінами які відбуваються з рослиною, формувати знання про форму рослини, її розмір, смак, властивості. Залучати до звичаїв і традицій українського народу, пов'язані з використанням калини.Заняття для дітей середнього віку природничого спрямування + народознавство""Які у калинки корисні намистинки"

0

Учити дітей використовувати калину, як лікарську рослину. Ознайомити зі змінами які відбуваються з рослиною, формувати знання про форму рослини, її розмір, смак, властивості. Залучати до звичаїв і традицій українського народу, пов'язані з використанням калини.Цілісність здоров’я. Чинники, які впливають на здоров’я. Охорона здоров’я.

0

Цікавий та продуктивний урок присвячений проведенню у новій українській школі, де учням не прийдеться сумувати."Вечорниці" (Українознавство)

0

Заняття-гра з українознавства про минуле рідного народу. Під час спеціально створеної атмосфери діти з розумовим вадами легше запам'ятовують матеріал, з задоволенням виконують завдання. А випічка пиріжків та чаювання після заняття залишають приємні спомини та масу позитиву.Сценарій осіннього ярмарку

0

осінній ярмарок для старшої групи з метою виховання у дітей любові до України, народних традицій, формування високих морально-патріотичних якостей.«Христос Воскрес!»

0

23 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Вербна неділя. Страстний тиждень. Весняна толока.

0

23 - є заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі