Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Свято Весни

0

Тема.Свято Весни.
Мета: розширити знання учнів про навколишній світ навесні, пробуджувати інтерес до традицій рідного краю, розвивати допитливість, творчі здібності, виховувати любов і бережне ставлення до природи, повагу до звичаїв та традицій свого народу.



Хто мови рідної не знає, той сам себе не поважає (урок-квест «Речення. Види речень»)

0

Метою вивчення української мови є формування в учнів комунікативної компетентності шляхом засвоєння доступного і необхідного обсягу знань з мови, опанування всіх видів мовленнєвої діяльності та набуття певного соціального досвіду.
Мова є не тільки навчальним предметом, а й найважливішим засобом навчання, виховання і розвитку особистості у процесі опанування всіх інших предметів загальної освіти.
Використання такої форми, як квест активізує діяльність учнів та зацікавлює їх до вивчення рідного слова.



вправи на читання

Вправи для відпрацювання навичок читання англійською мовою для учнів 2 класу.



Відкритий урок ЯДС

0

Конспект уроку з ЯДС
Тема. Аплікація з використанням ниток. « Зимовий пейзаж»
Мета: Узагальнити знання учнів про зимові зміни в природі, збагачувати словниковий запас дітей з теми «Зима».
Створити уявлення про техніку «аплікація з ниток», познайомитися з етапами роботи над виконанням виробу. Розвивати творчі здібності дітей. Викликати позитивні емоції до образотворчої діяльності та її результату. Розвивати уяву,увагу, дрібну моторику пальців рук, виховувати любов до праці.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Продзвенів уже дзвінок,



Виготовлення паперової ялинки з об’ємних сніжинок. Послідовність дій під час виготовлення об’ємних сніжинок. Спосіб з’єднання окремих частин виробу (інтегрований урок)

0

Практичний семінар вчителів початкових ( 2 – их ) класів закладів загальної середньої освіти м. Ізюма.
Тема: «Шляхи реалізації міжпредметної інтеграції в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти»
Майстер – клас на основі уроку. Інтегрований урок (міжпредметна інтеграція часткова- навчальний предмет «Дизайн і технології», «Я досліджую світ», змістова лінія «Людина і природа», «Читання».)
Тема. Виготовлення паперової ялинки з об’ємних сніжинок. Послідовність дій під час виготовлення об’ємних сніжинок. Спосіб з’єднання окремих частин виробу.



Написання речень, які описують домашнього улюбленця або тварину котра тобі подобається (урок розвитку зв’язного мовлення для 2 класу)

0

Урок розвитку усного та писемного мовлення, що передбачено Типовою освітньою програмою мовно – літературної галузі ( за програмою колективу авторів під керівництвом О.Я.Савченко). Матеріал уроку спрямований на розвиток у дітей зв’язного мовлення (усного та писемного ); формування мовленнєво-творчих здібностей,пізнавального інтересу до слова. Дає можливість формувати ключові та предметні компетентності, реалізувати завдання змістових ліній програми, а саме: «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Взаємодіємо письмово», «Досліджуємо медіа».



Проект «Осінній вернісаж»

0

Проект «Осінній вернісаж»
В ході проекту учні поглиблять свої знання прозначення пори року осені для природи; розширять уявлення про важливість овочів та фруктів для

життя людини; вивчать вірші та пісні, намалюють малюнки; здійснять подорож до осіннього лісу та проаналізують зміну природи восени; розвинуть творчу уяву про осінь, як пору року.



Автоматизація звука Л у відкритому складі на початку, в середині та кінці слова

0

План –конспект логопедичного заняття для учнів 2 класу на тему: «Автоматизація звука «Л» у прямому складі на початку, в середині та кінці слова». Формуємо правильну вимову звука «Л» у словах;
розвиваємо фонематичний слух, логічне мислення, зорову та слухову пам’ять, увагу, дрібну моторику рук; виховувуємо бажання говорити правильно.



Квест-гра "Осінь у лісі"

0

В даній роботі предаставлена методична розробка квест-гри на тему "Як змінюється природа восени?", яка проводиться для молодшої школи з учнями 2-го класу до інтегрованої теми місяця "Зміни".
Квест-гра є інноваційною формою роботи з учнями. Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.



Інтегрований урок

0

Інтегрований урок 2 клас НУШ
Англійська мова "Я досліджую світ"
Тема:"Зимові свята"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі