Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

2 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Проєкт для 2 класу "Домашні улюбленці"

0

Творчо-дослідницький колективний проєкт "Наші домашні улюбленці" удосконалить знання учнів про домашніх улюбленців; надасть можливість працюватт творчо кожному учневі. Даний документ містить план роботи над проєктом , де окреслені творчі дії учнів. Проєкт має мету: виховувати любов та піклування до ближнього, поглиблює знання про домашніх улюбленців та розвиває мислення ,дає можливість проявити творчість.Презентація "Перенос слів з рядка в рядок"

0

Презентацію розроблено до уроку української мови за підручником М.Захарійчук "Українська мова та читання" 2 клас НУШ для дистанційної форми навчання.Моя родина

0

РОДИННЕ СВЯТО
МОЯ РОДИНА
(Лунає пісня «Зеленеє жито»)
УЧИТЕЛЬ: - Добрий день, дорогі гості! Сьогодні у нас велика радість. Ми зібралися, щоб провести родинне свято, присвячене сім’ї. Наші діти не обділені батьківською увагою і любов’ю, також у них є бабусі і дідусі.
Отже, сьогодні ми подякуємо всім вам за вашу любов та ласку, за тепло ваших сердець, за недоспані ночі, за все, що можна вкласти в одне слово – турбота.
Діти, давайте привітаємо наших дорогих гостей.
( Виходить 2 учні із хлібом-сіллю на вишитому рушникові).

1. Гостей дорогих ми вітаємо щиро,Презентація"Правила переносу слів із подовженими приголосними звуками"

0

Презентацію розроблено до уроку української мови згідно матеріалу підручника М.Захарійчук "Українська мова та читання" 2 клас НУШ для дистанційної форми навчання.Презентація "Перенос слів з буквосполученнями йо, ьо"

0

Презентація розроблена до уроку української мови згідно матеріалу підручника М.Захарійчук"Українська мова та читання" 2 клас НУШУрок математики "Сутність дії множення. Знак множення"

0

Мета. Формування математичної компетентності: ознайомити з дією множення, знаком множення; формувати вміння замінювати приклади на додавання прикладами на множення і навпаки; розвивати обчислювальні навички, спостережливість, кмітливість. Формування екологічної компетентності: дотримання правил природоохоронної поведінки.Фізхвилинки для дітей

0

Збірка " Фізхвилинки для дітей " призначена для уроків у якості допоміжного матеріалу для фізичного та психологічного розвантаження учнів під час навчального процесу.Збірка віршів для уроків образотворчого мистецтва "Веселкова абетка"

0

Дана збірка віршів призначена у якості додаткового матеріалу для учнів молодшого шкільного віку.У творах в стислій і доступній формі пояснено окремі теми кольорознавства.Малювання рибок нестандартним способом

0

Урок з образотворчого мистецтва в 2 класі. Використала презентацію із сайту vsimpptx та відредагувала її під себе. Додала слайди, в яких урізноманітнила урок корисною інформацією.Урок з української мови "Повторення і узагальнення знань про вивчені частини мови: іменник, прикметник, дієслово, числівник"

0

розшити, поглибити і закріпити знання учнів про слова - назви предметів, назви ознак, назви дій, назви чисел, розпізнавати ці слова за питаннями, виховувати уважність, старанність

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі