Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку літературного читання 2 клас

0

Урок літературного читання у 2 класі
(до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої
освіти. 1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко)

Тема. Я у медіапросторі. Дитячі журнали.
Хід уроку
I Організація класу
Діти, сьогодні до нас завітали гості. А коли гості в домі – це свято. То ж проведемо урок так, щоб нашим гостям було цікаво і радісно.
Поверніться до гостей, привітайтесь, подаруйте їм свою усмішку, подаруйте усмішку мені, подаруйте усмішку один одному!!!
II Актуалізація опорних знань
Вступна бесідаФрагмент уроку я досліджую світ 2 клас

1

Фрагмент уроку я досліджую світ у 2 класі
(до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої
освіти.1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко)
Тема.Тварини восени. Чи всі птахи восени відлітають у теплі краї?Поняття алгоритму. Виконавці алгоритмів.

0

формувати ключові та предметні компетентності; сформувати поняття алгоритм, виконавець алгоритму, вміння складати алгоритми, вміння розв’язувати задачі з повсякденного життя учнів, застосовуючи алгоритмічний підхід; розвивати логічне, алгоритмічне мислення, мовлення, увагу; стимулювати інтерес до вивчення предмету, пізнавальну активність, культуру поведінки в комп’ютерному класі.Діагностична робота "Досліджую текст"

0

Діагностична робота за Типовою програмою О. Савченко з української мови 2 клас НУШ за темою "Текст"Виховний захід "Українські вишиванки, наче райдуги світанки", 2 клас

0

Свято « Українські вишиванки – наче райдуги світанки» покликане ознайомити учнів з українськими народними традиціями, поповнити знання про значення рушників в житті рідного народу.
Ми вишиваємо рушники на щастя, на долю. І нам треба пам’ятати традиції свого українського народу, берегти, примножувати продовжувати їх поважати, адже ми – українці.Свято 8 березня

0

Сценарій свята 8 березня в почтковій школі.
Мати – корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка свічку життя, затуляючи її тендітний вогник от подихів вітру, подиху зла.Екологічне заняття з елементами тренінгу «Коли земля сумує, коли земля радіє».

0

Нагальна потреба звернути увагу на проблеми екологічні, закликати до дій, що зупинять руйнування нашого спільного дому -матінки - Землі . Усвідомлення того, що лише разом ми врятуємо найцінніше що дано людині - життя, яке не можливе без унікального подарунку Всесвіту- нашой блакитної планети.Музичний фільм "Мамині обійми"

0

Музичний фільм
Цих вихідних Україна святкує День Матері. Ми щиро вітаємо усіх Мам з цим чудовим днем! Бажаємо любові, здоров'я та радості! Наша збірка фільмів сьогодні саме про них - невтомних та все розуміючих мам!
Калейдоскоп подій, які відбуваються на День Матері та об'єднують долі різних людей однією червоною лінією: бути мамою важко, але любов допомагає долати будь-які суперечки та труднощі!Математичний бал

0

Формувати математичну компетентність., розвивати критичне мислення, креативність та вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, аналізувати, порівнювати, синтезувати, робити свідомий вибір, ухвалювати рішення та обґрунтовувати його., виховувати почуття дружби та колективізму.Хлопчик і Дзвіночок Конвалії

0

Перевіримо ваші уміння слухати, запам’ятовувати текст та відповідати на запитання
- Познайомимось із твором Юхима Чеповецького «Як я допомагав Петрику робити уроки»
- Розвиватимемо уміння правильно та виразно читати
- Попрацюємо над розвитком вашого словникового запасу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі