Користувацький вхід

Останні публікації

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Твори для дітей Ліни Костенко. Лісові дива. «Білочка восени». Сумно хлюпає дощ. «Соловейко застудився».

0

Метою уроку є:
1. Продовжити ознайомлення учнів з поезією Ліни Костенко.
2. Вдосконалювати техніку правильного, свідомого, виразного читання віршованих творів.
3. Формувати в учнів уміння аналізувати прочитане, робити висновки, узагальнення.
4. Вчити визначати настрій твору.
5. Розвивати зв’язне мовлення учнів, образне мислення.
6. Виховувати любов до художнього слова, бережливе ставлення до природи.Інтегрований урок з природознавства та англійської мови

0

Інтегрований урок з природознавства та англійської мови. Матеріал на допомогу вчителю.Тема: Дзвінкі приголосні звуки в кінці слова і складу

0

навчити дітей розпізнавати дзвінкі приголосні в кінці слова і складу, удосконалювати навички правильної вимови і написання слів із дзвінкими приголосними звуками в кінці слова і складу, збагачувати словниковий запас слів; розвивати увагу та логічне мислення; виховувати охайність та інтерес вивчення предмета.календарне планування за програмою "Росток" для 2 класу

0

Календарне планування з математики, навколишнього, української мови за програмою "Росток" для 2 класу.Урок з природознавства "Дикі і свійські тварини"

0

Мета: актуалізувати знання дітей про тварин; формувати в учнів поняття «тварини – частина живої природи»; «різноманітність тварин»; «дикі і свійські тварини», уміння розпізнавати тварин найближчого оточення; ознайомити учнів із походженням свійських тварин від диких родичів; розвивати мовлення, мислення, пам’ять, увагу; виховувати почуття захоплення красою тварин, бережне та дбайливе ставлення до тварин.У царстві рослин (урок з предмета «Я і Україна» для 2 класу)

0

Ознайомити учнів з різноманіттям рослинного світу; сформувати поняття дерева, кущі, трав’янисті рослини; ознайомити з функціональним призначенням органів рослин. Вчити визначати дикорослі і культурні рослини. Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її красу."My Town"

0

Урок-узагальнення у 2 класі з теми "My Town" (за підручником Smart Junior 2). Урок являє собою подорож по рідному місту Балта. На кожній зупинці учні виконують різноманітні завдання, які дають змогу рухатися далі.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Урок літературного читання "Скарби України. Українські народні інструменти", 2 клас

0

Матеріали проекту допоможуть четвертокласникам поглибити знання про самобутність національної культури українців, розширити уявлення про українські народні музичні інструменти, їх використання під час проведення свят та обрядів.Урок з англійської мови

0

Разработка заключительного урока английского языка для учеников 2 класса с игровыми моментами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі