Користувацький вхід

2 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "Перші весняні квіти. Складання опису"

0

Розгорнутий конспект уроку української мови для учнів 2 класу "Перші весняні квіти. Складання опису". Конспект використовується вчителем на уроці розвитку зв язного мовлення за новою навчальною програмою з метою вчити спостерігати і бачити красу природи, познайомити з першими веснянимм квітами, формувати вміння їх описувати, виховувати любов і бережливе ставлення до природи.Сценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Рухливі ігри і естафета.

0

Навчити дітей правильно метати м‘ячик у горизонтальну і вертикальну ціль, вдосконалювати ціль, вдосконалювати техніку бігу на коротку дистанцію, виховувати любов до рідної землі.Тренувальні вправи у читанні та написанні слів з апострофом

0

Урок з використанням нових, інтерактивних технологій. На уроці присутні різноманітні форми та методи активізації діяльності учнів.Тверді і м’які приголосні звуки. Позначення м’якості приголосних знаком м’якшення. Розрізнення парних твердих і м’яких приголосних.

0

Розробка уроку української мови для 2 класу на тему: "Тверді і м’які приголосні звуки. Позначення м’якості приголосних знаком м’якшення. Розрізнення парних твердих і м’яких приголосних."СКРИНЬКА КАЗОК НАРОДІВ СВІТУ. МІНЬБА (РОСІЙСЬКА НАРОДНА КАЗКА)

0

Розробка уроку літературного читання для 2 класу на тему: "СКРИНЬКА КАЗОК НАРОДІВ СВІТУ. МІНЬБА (РОСІЙСЬКА НАРОДНА КАЗКА)"Пейзаж у художньому творі. Т. Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заходить, гори чорніють…».

0

Розробка уроку літературного читання для 2 класу на тему: "Пейзаж у художньому творі. Т. Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заходить, гори чорніють…»."Конспект уроку з фізкультури в 2 класі

0

Інтерес до фізичного виховання проходить через опанування
знаннями, уміннями та навичками фізичних вправ, рухливих ігор,
що задовольняють потреби, відповідають мотивам, створюють пози-
тивний настрій.Розробка уроку з природознавства «Гриби їстівні та отруйні»

0

Урок природознавства

Тема. Гриби їстівні та отруйні
Мета: Ознайомити з грибами як з окремою групою організмів, вчити розрізняти їстівні та отруйні гриби;
розвивати увагу, мислення;
виховувати повагу до лісу та його мешканців.
Обладнання : кошики , макети грибів
Перед уроком учні отримають коробку, в якій знаходяться предмети, які можуть нагадувати про ліс, та завдання - пов»язати ці предмети між собою.

Хід уроку
1. Організаційний момент
2. Актуалізація опорних знань учнівУрок у 2 класі з української мови. Закріплення вивченого з теми "Іменник".

0

Форми і методи роботи на уроці української мови з вивчення теми "Іменник".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі