Користувацький вхід

2 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Бліц- вікторина "Розумники і розумниці"

0

Бліц-вікторина «Розумники і розумниці»
Мета: розширити та узагальнити знання учнів з різних предметів за 2-й клас, виховуючи дружбу, взаємовиручку і винахідливість.Бінарний урок

0

Конспект уроку української і англійської мови.
Мета: поглибити знання учнів про осінь як пору року; формувати уміння висловлюватися логічно, правильно; розвивати пошуковий інтерес, логічне мислення, спостережливість, фантазію, здатність відчувати красу осінньої природи її неповторність, передавати свої почуття; збагачувати словниковий запас учнів, виховувати любов до природи; формувати бажання піклуватися про навколишній світ.Презентація до уроку ЯДС "Гриби: їстівні та отруйні".

0

Презентація до уроку ЯДС "Гриби: їстівні та отруйні".
Можна використовувати в темі 2. Між минулим і майбутнім.Презентація до уроку англійської мови у 2 класі "Де моя ручка?"

0

Конспект уроку англійської мови для 2 класу на тему "Де моя ручка?".Виховний захід «14 жовтня – День українського козацтва і День захисника України»

0

Мета:
• вшанування пам'яті героїв національно-визвольної боротьби;
• утвердження в здобувачів освіти ідеалів свободи і демократії;
• збереження історичної пам'яті про доленосні події в Україні;
• сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в дітей;
• привернення уваги до глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю.Презентація до логопедичного заняття "Диференціація звуків [з-с], букв з-с"

0

Презентація до логопедичного заняття з учнями 2 класу, які мають порушення письма та читання. Тема заняття: "Диференціація звуків [з-с], букв з-с.Конспект інтегрованого уроку (я досліджую світ, дизайн і технології) у 2 класі. Звірі взимку. Орнамент. Виготовлення орнаменту на круглій основі

0

Конспект інтегрованого уроку (я досліджую світ, дизайн і технології) у 2 класі. Звірі взимку. Орнамент. Виготовлення орнаменту на круглій основі. Може бути корисним як для вчителів, так і для батьків, керівників гуртківКонспект уроку математики в 2 класі. Розв’язування задач. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел.

0

Конспект уроку математики за вимогами НУШ у 2 класі. Містить різні види робіт, інтерактивні методиУрок української мови (мова вивчення) 2 клас Тема: Оповідання «Калина» за Володимиром Супруненко

0

Урок засвоєння нових знань з української мови для 2-го класу (мова вивчення), на якому досліджуються відомості про калину як народний символ України; розвивається образне мислення, мовленнєві вміння; аналізується прочитане; обговорюється інформація, яка зацікавила; збагачується словниковий запас; проявляється любов до рідного краю, традицій, звичаїв і символів українського народу.День захисника

0

Тема: День захисника Вітчизни
Мета: Розказати учням про визначну дату – День Захисника Вітчизни, розвивати творчі здібності, виховувати повагу до традицій українського народу, шану до героїчного минулого та сьогодення.
Обладнання: тарілки з різними крупами, тенісні ракетки, повітряні кульки, відра, «гранати» (зім’ятий папір), іграшкові танки, подарунки для хлопчиків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі