Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з інтегрованого курсу «Мистецтво» на тему : Звуки та кольори природи. Лінія горизонту. Малювання композиції «Осіннє чудо-дерево», 2 клас

0

Мистецька освітня галузь реалізується через інтегровані предмети. На уроці «Звуки та кольори природи»застосовуються різноманітні способи зображення, використовуючи різні відтінки потрібного кольору, що передають красу природи. Це сучасно, актуально, перспективноУрок з інтегрованого курсу « Мистецтво» з теми «Ритми осіннього дощу. Графіка . Штрих. Слухання: Е.Моррікон «Плач, вітре». Малювання гриба під дощем у вітряний день, 2 клас

0

Сьогодні дуже актуальними є інтегровані уроки з освітньої галузі
«Мистецтво», які спрямовують на розвиток креативності та мистецьких
здібностей здобувачів освіти.
Прикладом тому є розроблений інтегрований урок на тему «Малювання гриба під дощем у вітряний день»."Україна - моя Батьківщина"

0

Інтегрований урок з предмета "ЯПС" у 2 класі НУШ, метою якого є розширити знання про Україну, її багатства,державні і народні символи.
Проведення його в ігровій формі, у формі подорожі допоможе дітям невимушено влитися у процес його проведення, надасть можливості продуктивно співпрацювати у групі.Методичні матеріали: "Формування іншомовної комунікативної компетентності у 2 класі, визначеної Державним стандартом початкової освіти"

0

Згідно з Державним стандартом початкової освіти, метою іншомовної освіти є формування іншомовної комунікативної компетентності для безпосереднього та опосередкованого міжкультурного спілкування, що забезпечує розвиток інших ключових компетентностей та задоволення різних життєвих потреб здобувача освіти.Інсценізація казки "Рукавичка"

0

Дана розробка містить інсценізацію української народної казки на новий лад.Презентація до уроку " Жартівливі казки" 2 клас

0

Презентація допоможе вчителю проілюструвати урок. Допоможе учням засвоїти слова за темою, вживати їх у мовленні.Матеріали до уроку Презентація до уроку "Щедра осінь. Буквосполучення ЙО"

0

Презентація до уроку Української мови в 2 класі з російською мовою навчання з теми " Щедра осінь. Буквосполучення ЙО".
Мета:
Ознайомити учнів з буквосполученням ЙО. слів із цим буквосполученням. розширювати словниковий запас. Формувати навички читання, розвивати логічне мислення,пам,ятьвміння працювати в парахУрок читання в 2 класі на тему: "Українська народна казка "Лисичка і журавель""

0

Урок практично ознайомлює з книгознавчими поняттями, вчить визначати основну думку твору, послідовність подій, причинно-наслідкові зв'язки.Тема : Досліджуємо таблиці додавання чисел у межах 20

0

вдосконалюємо обчислювальні навички та вміння розв’язувати задачі та вирази, креслити відрізки ; розвивати логічне мислення і пам'ять; виховувати інтерес до вивчення математики.Твори для дітей Ліни Костенко. Лісові дива. «Білочка восени». Сумно хлюпає дощ. «Соловейко застудився».

0

Метою уроку є:
1. Продовжити ознайомлення учнів з поезією Ліни Костенко.
2. Вдосконалювати техніку правильного, свідомого, виразного читання віршованих творів.
3. Формувати в учнів уміння аналізувати прочитане, робити висновки, узагальнення.
4. Вчити визначати настрій твору.
5. Розвивати зв’язне мовлення учнів, образне мислення.
6. Виховувати любов до художнього слова, бережливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі