Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Тема уроку. Калина – символ України. Г. Демченко. Калинка.

0

Урок розроблено до підручника літературне читання В.Науменко для учнів 2 класу



Таблиці для інтегрованих уроків з основ здоров'я та розвитку мовлення

0

Індивідуальні картки - таблиці для використання на інтегрованих уроках з основ здоров'я та розвитку мовлення.



Відкритий урок з математики у 2 класі з теми "Віднімання двоцифрових чисел виду 84-29. Розв’язування задач."

0

Ознайомити учнів із загальним випадком усного віднімання двоцифрових чисел з переходом через десяток; формувати вміння розв’язувати задачі. Розвивати логічне мислення, увагу. Виховувати працьовитість, наполегливість, культуру поведінки, бажання допомагати.



Відкритий урок літературного читання у 2 класі з теми "Де руки і охота, там ладнається робота. Андрій М’ястківський «Казка про яблуню»

1

Удосконалювати навички усвідомленого,виразного читання художнього твору, уміння швидко орієнтуватися в тексті; формувати вміння знаходити за допомогою вибіркового читання уривки тексту, що характеризують дійових осіб; збагачувати словниковий запас. Розвивати зв’язне мовлення, мислення, пізнавальні інтереси. Виховувати працелюбність, чуйне ставлення до природи, бажання їй допомагати.



Тарас Шевченко "Тече вода з-під явора". Літературне читання 2 клас

0

Короткі біографічні відомості Тараса Григоровича Шевченка. Опрацювання вірша "тече вода з-під явора"



Малювання композиції «Осінній натюрморт»

0

матеріал має допомогти вчителеві побудувати навчальний процес найбільш повно і ефективно, що дозволить налагодити особистісний контакт з кожною дитиною, розвинути її увагу, стимулюватиме потяг до творчості.



Посвята в подолянчики

1

формувати національну свідомість, любов до рідної землі, свого народу; виховувати громадянина-патріота Української держави.



«Народні казки». Розпізнавання іменників за питаннями «хто?», «що?» (інтегрований урок з літературного читання та української мови)

0

Розробка інтегрованого уроку з літературного читання і української мови на тему: «Народні казки». Розпізнавання іменників за питаннями « хто ?» , « що ? »



Подовжені м’які приголосні звуки. Позначення їх на письмі. Виготовлення аплікації «Осінній букет» (інтегрований урок з української мови та трудового навчання)

0

Матеріал містить конспект інтегрованого уроку з української мови та трудового навчання з презентацією



Виховний захід до Всесвітнього дня здоров'я ротової порожнини

1

Довести до кожного, що гігієна ротової порожнини одна із важливих розділів особистої гігієни людини. Здорові зуби - це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще і запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я Вашого організму в цілому. Провідним компонентом профілактики стоматологічних захворювань є гігієна порожнини рота.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі