Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з англійської мови на тему «День народження»

0

практикувати учнів у вживанні слів та виразів з тем «День народження», «Кольори», «Частини тіла», «Тварини»; повторити літери алфавіту; розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма; розвивати пам'ять та увагу учнів; зацікавити учнів у вивченні англійської мови; виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.Конспект уроку з англійської мови в 2 класі Тема уроку: Зовнішність

0

закріпити лексику по темі; тренувати
учнів в аудіюванні та усному мовленні по темі.Робочий зошит з природознавства. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Навчальний посібник «Робочий зошит з природознавства» складений відповідно до чинної програми з «Природознавства» та підручника С.В.Трикоз «Природознавство» 2 клас. Він містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів з особливими освітніми потребами, творчі та дидактичні завдання, практичні завдання, малюнки, загадки, цікаві вправи та інші пізнавальні завдання, які дадуть уявлення про навколишній світ. Для учнів з особливими освітніми потребами (F70)2 класу, вчителів початкової школи, батьків.«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»

0

Кашеварова О. В., Божко Т.О.
«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»– Соледар: Соледарська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №13 Соледарської міської ради Донецької області; Соледар: Параскавіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області; 2020. –12 с.Урок з позакласного читання " Життя дається людині на добрі справи".

0

Формування уміння знаходити твір у книжці за змістом. Ознайомлення дітей з новим оповіданням, зацікавити творчістю В.О. Сухомлинського, розповісти про життя відомого педагога. Вчити орієнтуватися в тексті, виділяти головне, творчо переказувати. Заохочувати дітей писати власні казки про найкращі людські якості. Розвивати навички виразного, швидкого і правильного читання, уміння передбачати події, ставити запитання ; зв'язне мовлення, творчі здібності, читацькі інтереси учнів, виховувати доброту, чуйність, любов та дбайливе ставлення до природи.Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (2 семестр)

0

Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (2 семестр)Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (1 семестр)

0

Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (1 семестр)Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (2 семестр)

0

Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (2 семестр)Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (1 семестр)

0

Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (1 семестр)План - конспект урока математики во 2 классе по теме: «Действие умножение. Знак умножения. Замена выражений на сложение выражениями на умножение и выражений на умножение выражениями на сложение»

0

Тип урока: комбинированный. Урок проверки ранее усвоенного материала и усвоения новых знаний.
Форма урока: урок - сказочное путешествие.
Оборудование: презентация, наглядный и раздаточный материал (карточки для самостоятельной и групповой работы), учебники, тетради, ноутбук, телевизор, флипчарт, плакат «Птицы родного края», плакат «Помоги птицам зимой!»
Образовательные технологии:
• Интерактивная технология.
• Технология развития критического мышления.
• Создание ситуации успеха.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі