Користувацький вхід

Останні публікації

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Кольори природи"

0

У сучасному світі дитині недостатньо дати лише знання. Важливо не тільки запам’ятовування матеріалу, а й користування ним. Застосування педагогічної новації "Критичне мислення " в матеріалах до уроку мистецтва шляхом створення проблемних ситуації на уроці, що спонукає то творчої та дослідницької роботи.Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сніУрок з лікувальної фізкультури

0

Дефіцит рухової активності є однією з причин значної кількості захворювань серед учнів, порушень в них постави, розвитку плоскостопості тощо.
Без активних рухів, без фізичних вправ неможливий розвиток та зміцнення м’язів. Необхідно застосовувати заходи, спрямовані на профілактику та усунення порушень постави в учнів, що сприяють утриманню правильної постави не тільки коли вони стоять, а й у положенні, сидячи та лежачи. Слід прищеплювати звичку тримати правильну позу під час занять та в повсякденному житті."Ми - діти твої, Україно!"

0

Сценарій розроблений для діток 2 класу, у якому підібрані вірші, пісні про УкраїнуЛіс і гриби. Їстівні і отруйні гриби. Значення грибів.

0

Поглибити знання учнів про їстівні та отруйні гриби рідного краю; формувати поняття «гриби» як царство живої природи; ознайомити з будовою гриба, показати значення грибів у природі та для людей; розвивати спостережливість, мислення, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки, узагальнювати; виховувати бережне ставлення до природи, бажання піклуватися про власне здоров’яТестова робота з теми "Речення"

0

Тестова робота з теми "Речення" може бути використана для узагальнення знань з даної теми.Корисні копалини Дніпропетровщини

0

Презентацію "Корисні копалини Дніпропетровщини" можна використовувати на уроках природознавства у 3 та 4 класах та при вивчені теми "Гірські породи" у 2 класі з курсу "Я досліджую світ".Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 клас

0

Презентація на тему "Обираю транспорт, який не забруднює повітря" 2 класУрок на тему: Моя книжка.

0

Урок української мови, 2 клас
Тема:Моя книжка. Створення сторінки книжки"Цікаві факти про мене".Виправлення помилок на письмі.
Автор: Монастирська Наталія Богданівна,вчитель початкових класів
ОЗ "Бродівська ЗОШ І-ІІІст.№4" м.Броди,Львівської області
Урок української мови для 2 класу знайомить учнів з історією книг, їх видами та структурними елементами , призначенням; розширює знання про цінність книг,вчить шукати та використовувати інформацію з книг,створювати нові сторінки для своєї книги,доповнювати цікавими фактами про себе, прищеплювати бережливе ставлення до книги.Математична гра "Ну, постривай!"

0

Математична гра "Ну, постривай" може бути використана при вивчені теми "Додавання двоцифрових чисел з переходом через розряд".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі