Користувацький вхід

2 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок позакласного читання Надія Гуменюк «Веселка для веселика»

0

Урок позакласного читання Надія Гуменюк «Веселка для веселика». В уроці подано матеріали з книжок Надії Гуменюк "Веселка для веселика", та "Чапики-чалапики"Урок математики 2 клас « Кращий математик»

0

Урок- гра 2 клас математика. Повторення й узагальнення вивченого за рік.Презентація до уроку Я досліджую світ з теми "Які країни є на Землі?"

0

Презентація до уроку з предмету "Я досліджую світ" про найбільші країни, які є на ЗемліРозробка уроку музичного мистецтва у 2 класі на тему :Зимові захоплення і спорт .

0

Розробка уроку музичного мистецтва для 2 класу, за програмою НУШ.
на тему:Зимові захоплення і спорт. Роль ритму і темпу у відображенні руху в музичному творі. Використання цеглинок лего на уроці.Інтегрований урок з предмету "Я досліджую світ"

0

Тема з предмету «Я досліджую світ» :розділ "Людина і природа"
Тема уроку: Пори року. Осінь.
Мета уроку:
• Формування доступних способів пізнання явищ природничого життя, встановлення зв»язків і залежностей в природі з використанням елементів медіаграмотності
• повторення матеріалу про осінні зміни у природі; удосконалення вміння використовувати здобуті знання у власному житті;
• розвивати вміння аналізувати, фантазувати, працювати в парах;
• виховувати почуття колективізму, поваги до думки іншого, бережне ставлення до природи.
Тема з предмету «Музичне мистецтво»: Музика навколо насАБЕТКА БЕЗПЕКИ ( Виховна година для вихованців ГПД )

0

Мета: Вивчити і закріпити з дітьми правила безпеки, розширити знання дітей про види небезпек, розвивати увагу, спостережливість, розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці. Виховувати обережність, культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху, користування електроприладами, поведінки з незнайомими людьми .Урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»: соціальна і здоров’язбережувальна галузь.

0

Матеріал допомагає встановлювати дружні стосунки з дітьми своєї та іншої статі; пояснює чому треба ставитися з повагою до інших осіб, їхнього походження; вчить порівнювати вплив різних емоцій і почуттів на себе та інших; пояснює важливість добрих учинків для людини та довкілля.Урок української мови. 2 клас." Навчаюся добирати числівники. Складання речень із числівниками. Ребуси."

0

Урок української мови в 2 класі НУШ (за підручником Вашуленка та ін.)урок добра

0

Розробка виховного заходу "Урок добра" для учнів початкової школи, з використанням різноманітних форм роботи.. Україна –край наш рідний

0

Литвин Любов Іванівна-вихователь ГПД.
Мета. Поглибити знання про Україну, рідний край.
Розвивати пізнавальне мислення, зв’язне мовлення.
Виховувати любов до рідної землі,патріотичні почуття.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі