Користувацький вхід

2 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Роль дієслів у мовлення. Робота з діалогом

0

Урок з української мови для учнів 2-го класу на тему: "Роль дієслів у мовленні. Робота над діалогом". Урок розроблений за новою прогрмоою 2016-2017 навчального року. Підручник до уроку Захарійчук М.Д. Урок містить додаток.Урок літературне читання у 2 класі " Узагальнюючий урок за творами другої поетичної збірки"

1

Узагальнення знань учнів з вивченої теми; розвиток комунікативних навичок; уміння висловлювати свою думку; виховання допитливості, уважності, культури читача.Урок-мандрівка "Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2"

0

Цікава розробка уроку-мандрівки з математики для 2 класу на вивчення таблиці множення 2.Конспект урока литературного чтения. Тема: В.Драгунский "Бы". 2 класс

0

Конспект урока для общеобразовательной школы с русским языком обучения.
Класс: 2Урок позакласного читання у 2 класі. Іван Франко «Три міхи хитрощів»

0

Мета : вдосконалювати навички свідомого виразного читання; розширювати знання учнів про літературні казки; розвивати звʼязне мовлення учнів; виховувати інтерес до народної мудрості.Інтегрований урок з літературного читання «Весна іде красу несе»

0

Сприяти цілісності процесу навчання, ознайомлювати дітей із широким колом книг, закріплювати вміння читати свідомо та виразно, формувати вміння правильно інтонувати речення під час читання, швидко орієнтуватися у тексті, вчити виділяти в тексті дійових осіб, давати їм елементарну характеристику, збагачувати словник учнів; розвивати увагу, пам’ять, уяву та логічне мислення на уроках позакласного читання шляхом використання художніх засобів слова та емоційного змісту музики в зображуванні картин природи.Конспект урока з англійської мови. Тема: "Одяг"; 2 клас

0

Конспект уроку з англійської мови для для загальноосвітніх шкіл з російською мовою навчання.
Клас: 2
Підручник: А. "Несвіт English 2"Моє тіло

0

Урок англійської мовиу другому класі з використанням пісенного матеріалу та ігор.Презентація до уроку з математики. Тема: "Розв'язування задач з буквеними даними. Повторення таблиці ділення та множення на три."

0

Презентація допоможе зробити урок математики більш цікавим і зрозумілим дітям.Виховний захід «Червона калина – символ України!»

1

Сценарій покликаний виховувати у дітей глибокі почуття любові до рідної землі, її культури, побуту, символів і звичаїв. Пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української нації, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну символіку і культуру

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі