Користувацький вхід

2 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Віршовані математичні задачі на множення і діленння

0

Усна лічба – необхідна складова частина кожного уроку математики. Нави-чки усної лічби повинні мати всі учні. Без цього неможливе успішне опрацю-вання складних математичних понять.
Молодших школярів завжди приваблює нове, цікаве. Тому й добираю для усної лічби задачі – вірші, що потребують певних математичних обчислень, задачі – жарти, які сприяють розвиткові кмітливості, лічилки, що допомага-ють засвоювати матеріал, виховують уважність.
Під час ознайомлення з нумерацією корисні віршовані загадки, що крім кі-лькісної та порядкової лічби, передбачають деяке узагальнення математичних понять.«Помічники в моєму домі»

0

Діагностувальна робота з предмута " Я досліджую світ". Тема роботи " Помічники у моєму домі" для учнів 2 класу. Робота містить 9 запитаньЗимові пригоди з героями мультфільмів.

0

З героями мультфільмів ознайомити учнів з календарно-обрядовими святами зимових місяців, збагачувати знання дітей про традиції українського народу; завдаки цікавим завданням мотивувати учнів до навчання та пізнання навколишнього середовища.Урок розвитку мовлення. Тема. Мама-найкраща людина у світі

0

Цей урок розвитку зв'язного мовлення вчить учнів складати розповіді на основі власних спостережень, виражати свою думку; створювати квіти в техніці оригамі; розвиває зв’язне мовлення, продуктивне мислення, вміння добирати влучні слова, вислови; виховує любов та повагу до матері.Сенкан.

0

Сенкан - це віршована форма, що складається з п'яти рядків.

Перший - 1 слово, яке описує тему вірша.

Другий - 2 слова, що розповідають про тему (два прикметники).

Третій - 3 слова, що висловлюють думку про тему (дієслова).

Четвертий - фраза з 4 слів, які розкривають почуття або асоціації з
темою.

П'ятий - містить слово, яке є підсумком вірша або виражає змінений
погляд на тему.Конспект уроку позакласного читання «У колі рідної сім’ї»

0

Тема. Урок позакласного читання «У колі рідної сім’ї».
Мета. Формувати навички свідомого, виразного читання.
Вчити дітей висловлювати свою думку, вслухатися в думку товаришів.
Показати значимість сім’ї у житті людини.
Розвивати читацькі інтереси.
Виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, чуйність, доброту,
повагу до членів родини.
Обладнання. Виставка родинних дерев, сімейні фотографії, картки для роботи в групах, навчальний посібник з народознавства «Живиця», виставка книг.Конспект уроку розвитку мовлення у 2 класі

0

Розвиток мовлення
Тема опису «Білочка»
Мета. Вчити учнів слухати і розуміти текст, формувати вміння правильно описувати істоту за малюнком, вибирати з тексту влучні виражальні засоби мови, давати правильні відповіді на питання словами з тексту (загадки); розвивати творче мислення та зв’язне мовлення, художню уяву; виховувати турботливе ставлення до лісової мешканки.Цеглинки LEGO на уроках математики у 2 класі

0

Цікавий світ гри – яскравий і безмежний. Робота з конструктором ЛЕГО дозволяє молодшим школярам, у формі пізнавальної гри, безліч можливостей для творчості, навчання та розвитку, самовираження дитини. Під час гри учень вчиться розуміти навколишній світ, опановує різні аспекти спілкування, має змогу на практиці добувати необхідний для дитини досвід та застосувати свої знання. Дорослий стає ближчим до дитини граючи з ним, також вчиться розуміти її та взаємодіяти з нею ефективно.Воркшоп "Україна – перлина Європи"

1

Дана розробка пропонується для позакласної роботи з учнями початкових класів. Використовувалася під час проведення STEAM-тижня початкової школи "Україна починається з тебе". Учні в день інженерії створювали дівчину-Україну.Поширення речення запитаннями, поданими вчителем

0

Презентація до української мови 2 клас поширення речення запитаннями, поданими вчителем

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі