Користувацький вхід

2 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок літературного читання у 2 класі з використанням методики «Шість мислячих капелюхів»

0

Формувати в учнів уміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки з прочитаного; вчити учнів висловлювати особисте враження і почуття; удосконалювати навички правильного, виразного, свідомого читання, збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчі здібності, логічне та образне мислення, мовлення, пам'ять, спостережливість забезпечувати умови для формування у дітей позитивних емоцій; виховувати в учнів бережливе ставлення до природи, бажання вивчати традиції нашого народу.година спілкування "Традиції та реліквії моєї родини"

0

Годину спілкування "Традиції та реліквії моєї родини" пропоную провести з учнями 2 класуз метою ознайомлення з цікавими сторінками життя своїх пращурів, також кожному розповісти про традиції та сімейні реліквії.
В ході підготовки до спілкування діти з батьками складали родовідні дерева, знаходили старовинні сімейні речі, фотографії, розпитували батьків про своїх предків.
Це цілком актуальний виховний захід щодо формування ціннісного ставлення до сім'ї, родини, людей.КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 клас

0

КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 класконкурсна програма для хлопців

0

Ознайомити учнів з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці; з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва; прилучати дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховувати любов до рідної землі, її традицій, вірувань; виховувати мужність, сміливість.2 КЛАС УРОК №8 - Виділення обраного тексту


--------------------------------

Урок №8.Виділення обраного тексту в середовищах для читання. Використання миші та інших маніпуляторів для вибору та переміщення об’єктів..

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити виділяти потрібний текст та переміщувати об’єкти;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;Інтегрований урок читання та музики Тема. Віночок вити – життя любити. За О. Кириченко ,, Український віночок”

0

удосконалювати навички правильного, виразного, свідомого читання, розвивати зв’язне мовлення, мислення учнів; поглибити знання учнів про рослини – символи, український віночок, про значення кожної стрічки у вінку, про послідовність вплітання квітів та стрічок; виховувати любов і повагу до нашої землі, почуття любові до маминої пісні, до традицій нашого народу.
Обладнання. Картки із завданням для кожного учня, малюнок українського віночку, магнітофон, презентація по темі.Природознавство 2 клас Тема. Які спостереження за природою допомогли людині створити календар?

0

Тема. Які спостереження за природою допомогли людині створити календар?
Мета:- ознайомити учнів з історією виникнення календаря;
- вчити учнів знаходити в додаткових джерелах знань відповіді на
запитання до природи;
- розвивати світогляд учнів, мовлення, мислення, пам’ять, пізнавальну
активність;
- виховувати інтерес до пізнання природи;
- формувати пізнавальну та природознавчу компетентність.Математичний КВК для учнів 2 класу

1

Математичний КВК для учнів 2 класу. Мета:у цікавій формі закріпити в учнів одержані знання; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати інтерес до математики.Вікторина юного математика «Думай, рахуй, розв’язуй»

1

Математична вікторина для учнів 2 класу. Мета: формувати навички роботи в групі,розвивати мислення, увагу; виховувати культуру спілкування і почуття взаємодопомоги.матеріоли до уроків " Алфавіт у скоромовках"

0

« Алфавіт
у скоромовках»

Скоромовка - це один із видів усної народної творчості. В скоромовці відображено життя народу, його побут, звичаї і традиції. З давніх час українці використовували скоромовку для розвитку мови і мовлення у дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі