Користувацький вхід

Останні публікації

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Будова тексту

0

Розробка уроку за темою: "Будова тексту" і презентація до цього уроку. Ця розробка допоможе цікаво познайомити учнів з частинами тексту.Презентація та урок "Ефективне спілкування"

0

Конспект інтегрованого уроку
з основ здоров'я і літературного читання (3 клас) вчителя початкових класів Світлодарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентини Анатоліївни Патремай
Тема: Ефективне спілкування. Вміння слухати. Практична робота. Як попросити про послугу або про допомогу.Квест «Я знаю все про рідну Батьківщину»

0

Важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення до народознавства — вивчення культури, звичаїв рідного народу шляхом ознайомлення з характерними ознаками побуту українців, народних ремесел, символів.
Квест «Я знаю все про рідну Батьківщину» має на меті поглибити знання учнів про нашу Україну; розвивати творчі задатки школярів, цікавість до рідного краю; виховати патріотів держави, повагу до її символів, бажання стати гордістю своєї Батьківщини.Порівняння художнього образу у казці і вірші. М. Познанська «Ромашка». За Ю. Дмитрієвим «Жайворонка якщо хтось не бачив…»

0

Порівняння художнього образу у казці і вірші.
М. Познанська «Ромашка».
За Ю. Дмитрієвим «Жайворонка якщо хтось не бачив…»

Мета: вдосконалювати навички свідомого виразного читання; вчити аналізувати прочитане, робити висновки; розвивати зв’язне мовлення учнів, розширювати їх світогляд; виховувати любов, бережливе ставлення до природи.

Хід уроку
I. Організаційний момент
Ось дзвінок сигнал нам дав,
Працювати час настав.
Тож і ми часу не гаймо,
Урок скоріше починаймо!

Отже, наш урок повинен бути…
У – урожайний (на нові знання)…
Р – розвивальний …
О – організований …"Безпечний інтернет"

0

Безбечний інтернет
Проблеми інтернету
Ігрова залежність
Небезпека віртуального спілкування (образи)
Віруси
Неправдива інформаціяВиховний захід

0

продовжувати ознайомлювати учнів із поняттям «вогонь»; формувати уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки; вчити учнів правильно діяти у випадку виявлення пожежі вдома чи інших об’єктах; розвивати навички самозахисту в умовах задимленого помешкання; виховувати пильність, обережність, розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки; розвивати логічне мислення, уміння робити висновки; виховувати інтерес та повагу до професії пожежногоКонспект уроку з англійської мови 3 клас тема : " Моя сім'я"

0

Конспект уроку з англійської мови 3 клас тема : " Моя сім'я"Загальне поняття про іменник. Іменники, що означають назви істот та неістот.

1

Тема. Загальне поняття про іменник.
Іменники, що означають назви істот, неістот
Мета. Формувати вміння розпізнавати іменник за його істотними ознаками; вдосконалювати вміння виділити його серед інших частин мови, вчити учнів розрізняти назви істот і неістот, вдосконалювати навички грамотного письма, розвивати вміння класифікувати предмети, виховувати культуру спілкування.Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями

1

Тема. Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями

Мета. Удосконалювати вміння учнів визначати число прикметників за числовою формою іменника, вчити редагувати текст, вживаючи прикметники для його увиразнення і точності вираження думки, розвивати мовлення учнів, вміння аналізувати, співставляти і робити висновки, виховувати почуття любові до краси рідної природи.Значення ґрунту в природі і житті людини. Чому ґрунти потребують охорони?

0

Інтегрований урок з природознавства , літературного читання, української мови

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі