Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Співуча осінь

0

план -конспект авторської розробки уроку "Співуча осінь" розрахований на учнів початкової школи та має на меті виховання любові до рідного краю,природи,бережливе ставлення до птахів,естетичне сприйняття творів різних видів мистецтв.Виховна бесіда "Чорнобиль не має минулого часу"

0

Для сучасних дітей Чорнобильська катастрофа є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.
Як саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз’їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень, ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ?конспект інтерактивного уроку з англійської мови для 3 класу

1

урок з використанням інтерактивних технологій з англійської мови для учнів 3 класу на тему Моє улюблене святоДілення на 1. Ділення рівних чисел.

0

-пояснити учням правило ділення на 1 і ділення рівних чисел;
-повторити вивчені випадки табличного множення і ділення, додавання і віднімання;
-закріпити вміння розв’язувати рівняння і задачі вивчених видів;
-розвивати логічне мислення, пам’ять;
-виховувати уважність, почуття взаємодопомоги, культуру математичного мовлення.Урок позакласного читання «Яку люблю я казку»

0

3 клас. Позакласне читання «Яку люблю я казку». Узагальнення та систематизація знань учнів за розділом «Народні казки»Прикметник. Слова, які називають ознаки предметів.

0

ознайомити учнів із словами, які називають ознаки предметів; формувати уміння ставити питання до слів, розвивати уяву, збагачувати словниковий запас;
виховувати бережливе ставлення до природи.Урок читацької насолоди

0

Урок читання у 3 класі за темою: Українська народна казка "Кривенька качечка". Девіз уроку:«Гарно читаємо, чітко відповідаємо, мову свою розвиваємо.» Урок з елементами театралізації (казковими героями), іграми , дихальними вправами та багато іншого...Розробка уроку математики в 3 класі "Порівняння виразу і числа. Складання і розв`язування рівнянь та задач."

0

Порівняння виразу і числа. Складання і розв`язування рівнянь та задач.Майстер-клас

0

- формування предметних компетентностей: поглибити знання учнів про прикметник, його значення в мові; вдосконалювати вміння розгадувати загадки, формувати навички детально переказувати текст, послідовно відтворювати зміст прочитаного; добирати синоніми, застосовувати їх у мовленні; збагачувати лексичний запас школярів; розвивати уяву, мислення, мовлення, спостережливість, виховувати любов до природи та позитивні риси характеру (співчутливість, доброзичливість, бажання допомагати друзям у біді);
- формування ключових компетентностей:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі