Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Порівняння текстів з оманливою та правдивою інформацію. Пошук хибних висловлювань у текстах (на основі інформації з інших предметів)

0

Розробка уроку вчить учнів виділяти головне, порівнювати, зіставляти, спрямована на розвиток уваги, пам’яті, словникового запасу, логічного мислення, формує уміння робити висновки. Учні навчаються шукати в текстах інформацію з хибними твердженнями, виправляти її в текстовому редакторі Microsoft Word та доводити істину.Клуб веселих математиків

0

Тема. Клуб веселих математиків

Мета: шляхом позакласної діяльності через цікаві вправи сприяти розширенню дитячого світогляду, розвитку математичних здібностей, підвищенню інтересу дітей до математики.

Обладнання: ребуси, кубики трьох кольорів: червоний, зелений, синій; геометричні фігури: трикутник, квадрат.

Форма проведення: вікторина.Презентація до уроку літературного читання

0

Книги – це маяки в океані часу (А. Шопенгауер)
Історія виникнення книгиУрок позакласного читання. Сторінки для допитливих. Журнали та газети дітям

0

Тема: Сторінки для допитливих. Журнали та газети дітям
Мета: узагальнити знання дітей про дитячі журнали та газети, вдосконалити навички роботи в групах, читацької самостійності та виразного читання; розвивати пізнавальний інтерес до читання, увагу ; виховувати любов до рідного слова та дружність.Сценарій свята 8 березня в 3 класі

0

Сценарій свята 8 березня містить вірші, перероблені вірші та гуморески, сценки, пісні для проведення свята для мам та бабусь в початковій школі.Урок-казка "Пригоди Нулика"

0

Урок у формі казки про пригоди нулика, його важливе значення в створенні чиселПлан-конспект уроку з інформатики для 3-го класу на тему "Середовище створення презентацій"

1

Ознайомити дітей з графікою об’єктів, а саме: змінювати послідовність слайдів, зменшувати та збільшувати розміри ілюстрацій на слайді; вставлення картинок до слайдів, змінювати оформлення слайдів презентації. Формувати вміння створити презентацію. Розширити уявлення дітей про програму Power Point . Розвивати увагу, пам'ять, спостережливість, старанність. Виховувати творче ставлення до роботи, інтерес до інформатики, естетичний смак.Свято "Книга - твій найкращий друг"

0

Людина, яка любить читати, - щаслива. Навколо неї багато вірних друзів. Ці друзі - книги.Ток - шоу "Діти мають право"

0

. Кожна людина, особливо в дитинстві, потребує любові та піклування, доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.
Головне, що завжди повинен пам’ятати дорослий, – це те, що перед ним людина, особистість зі своїми потребами та бажаннями, до яких необхідно ставитися з повагою!Виховний захід. Турнір знавців "Прислів'я та приказки - скарб українського народу"

0

Виховний захід пропонується вчителям, вихователям ГПД та студентам. На уроках і в позаурочний час учні початкових класів вивчають народну творчість українського народу. Поданий захід дає змогу перевірити знання школярами прислів'їв та приказок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі