Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ В 3 КЛАСІ Тема уроку: Створи красу своїми руками. Цікаве про квіти. Гіацинт у подарунок

1

Дізнатися більше про значення квітів. Розширити та поглибити знання про пластику паперу, вдосконалювати прийоми роботи з папером (торцювання); навчити конструювати об’ємні квіти.план-конспект уроку на тему"Кольори."

0

Закріпити з учнями лексику за темою "Кольори та числа”. Формувати в учнів навички слухання незнайомого тексту, вміння проаналізувати його. Вчити передавати інформацію, яку містить текст. Спонукати до пошукової діяльності на уроці, групової роботи.план-конспект уроку на тему"Дні тижня."

0

Дана публікація буде гарним помічником при створенні уроків на задану тематику. У ній міститься багато цікавого матеріалу з урахуванням дитячих особливостей даного віку.Інтегрований урок з трудового навчання та «Я у світі» «Права і обов’язки громадян України. Конституція – основний закон України»

0

"Я у світі" є предмет початкової школи.
Мета цього коспекту – надати практичну допомогу вчителеві під час укроку з даної теми.
Всі завдання підібрано відповідно до вимог програми .Година спілкування «Моя Україна – найкраща у світі»

0

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ МАЄ НА МЕТІ ПОГЛИБИТИ ЗНАННЯ УЧНІВ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ПРО УКРАЇНУ; РОЗВИВАТИ ТВОРЧІ ЗАДАТКИ ШКОЛЯРІВ, ЇХ МОВЛЕННЯ; ВИХОВУВАТИ БАЖАННЯ СТАТИ ГОРДІСТЮ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ.Урок для гуртків хореографічного спрямування «Весела подорож»

0

Зміст заняття
І. Підготовчий блок.
Привітання. Емоційний настрій на урок.
Перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Змістовний блок.
-Сьогодні незвичайний день -перший день весни і урок на тему: «Весела подорож». Розпочинаємо нашу подорож! Сідаємо в автомобіль (8 тактів дрібний крок,8 тактів демі-пліє з рухом рук)
Вот ми і приїхали в країну «Кухарів»,там смачно готують, і здоровою їжею годують (гуртківці виконують тренаж-підготовку м язів, комбінації рухів з маршем, бігом, підскоками, галопом та оплесками муз.розмір 2/4, всі комбінації рухів виконуються на 4 такти кожна)"Острів знань"

0

На основі Державного стандарту початкової загальної освіти та програми навчального предмета «Природознавство» навчально-пізнавальна діяльність базується на компетентісно орієнтованих завданнях із використанням сучасних освітніх технологій.
Для залучення кожного учня в активний пізнавальний процес варто створити навчально-предметне середовище , яке забезпечувало б можливість вільного доступу до різних джерел інформації, спілкування з ровесниками, працювати разом під час вирішення різних проблем.Тестові завдання з літературного читання

0

Тестові завдання для учнів початкової школи за оповіданнями В. Сухомлинського "П"ять дубків", "Мамо, чому це на могилі сміття лежить?", "Іменинний обід", "Які ж ви щасливі!", "Я хочу сказати своє слово", "Чорні руки", "По волосинці".урок Доброти

0

Урок за твором В. Сухомлинського "Усмішка". Метою уроку є учити учнів проявляти доброту, співчуття, турботу про інших; розвивати почуття відповідальності за свої вчинки; виховувати віру в силу добра. Урок поєднує літературне читання та художню працю.Матеріали для списування, диктанти та перекази для 1-4 класів за спадщиною В. Сухомлинського

0

Матеріали для списування, перекази, диктанти за спадщиною В. Сухомлинського. Призначені для використання на уроках української мови у 1-4 класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі