Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Тема уроку. Відомі спортсмени України. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Стрибки зі скакалкою. Естафети. Рухлива гра «Веселі спортсмени».

0

Тема уроку. Відомі спортсмени України. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Стрибки зі скакалкою. Естафети. Рухлива гра «Веселі спортсмени».
Завдання:
1. Повторити різновиди ходьби, бігу, стрибків.
2. Вправляти у стрибках зі скакалкою.
3. Сприяти розвитку спритності, кмітливості, швидкості та координації рухів рухливими іграми та естафетами.Підсумковий урок з теми «Дієслово»

0

Узагальнити й систематизувати знання про загальне значення дієслова, його ознаки, роль в усному і писемному мовленні, виховувати прагнення до пошуку удосконалення краси рідного слова, практичного використання знань, здобутих на уроці.Авторська розробка уроку розвитку зв`язного мовлення

0

Урок розвитку зв`язного мовлення спрямований на формування умінь будувати діалоги з дотриманням правил мовленнєвого етикету.Як мандрувати сторінками сайтів.

0

Розробка уроку на тему:"Як мандрувати сторінками сайтів".Допомагає вчителю в підготовці до уроку.Урок розвитку зв'язного мовлення Написання твору-казки "Як приходить весна",. 3 клас

0

Мета: вчити дітей описувати весняну природу, правильно і влучно висловлювати свої думки, правильно будувати речення;
розвивати образність мовлення, мислення, вчити складати казки;
виховувати любов до природи, народних традицій, любов до прекрасного, музики;збагачувати мову, мовлення.Позакласне читання "У золото вбралася земля". 3 клас.

0

Формування читацької компетентності. На уроці учні побачать красу природи очима письменників і поетів, захопляться неповторною чарівністю осінньої природи.Як мандрувати сторінками сайтів.

0

Розробка уроку з інформатики для початкових класів на тему: Як мандрувати сторінками сайтів.Розвиток розумової діяльності шляхом використання інтерактивних технологій

0

Робота розкриває теоретико-метологічні засади розвитку пізнавальних здібностей та містить практичні поради для розвиткуирозумової діяльності молодших школярів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі