Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Віршовані математичні задачі на множення і діленння

0

Усна лічба – необхідна складова частина кожного уроку математики. Нави-чки усної лічби повинні мати всі учні. Без цього неможливе успішне опрацю-вання складних математичних понять.
Молодших школярів завжди приваблює нове, цікаве. Тому й добираю для усної лічби задачі – вірші, що потребують певних математичних обчислень, задачі – жарти, які сприяють розвиткові кмітливості, лічилки, що допомага-ють засвоювати матеріал, виховують уважність.
Під час ознайомлення з нумерацією корисні віршовані загадки, що крім кі-лькісної та порядкової лічби, передбачають деяке узагальнення математичних понять.План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу з теми "Out and about" за підручником Smart Junior 3

0

Матеріал містить конспект уроку для 3 класу. Підручник Smart Junior 3. Урок спрямований на розвиток практичних комунікативних вмінь з теми "Out and about".Очікувані результати: На кінець уроку діти зможуть назвати 5 видів діяльності у вільний час, вибрати та показати 5 карток із видами діяльностей, розповідати про дії, які відбуваються у момент мовлення.Інсценізація за літературною казкою Валерія Шевчука «Чотири сестри» (рекомендовано для молодшого й середнього шкільного віку)

0

Сценарій створено за літературною казкою сучасного українського письменника Валерія Шевчука. Діти поринають у дивовижний світ, де панують чотири сестри Білокоса, Зеленокоса, Синьокоса й Золотокоса. У їхньому світі - гармонія і злагода, кожна править упродовж трьох місяців. Але прилітає Чорний Птах - і Білокоса, зневаживши сестер, прагне стати єдиною володаркою і бути найкрасивішою. Сестрам на допомогу прийшов Жучок-Павучок. Золотокоса звільнила від злих чарів Чорного Птаха Білокосу - і знову відновився баланс у природі.Інтегрований урок у 3 класі №512 Я досліджую світ (українська мова) (автори Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Гарбузюк І.В., Хомич О.Л., Андрук Н.В, Василенко К. С.) за типовою освітньою програмою НУШ - 2, розробленою під керівництвом Шияна Р. Б.

0

Інтегрований урок у 3 класі №512 Я досліджую світ (українська мова) в ігровій формі (космічна подорож) актуалізує знання по темі 18 тижня «Досліджуємо космос»: Природні об’єкти в космосі. Які бувають сузір’я. Сонце як джерело відновлюваної енергії. Складання ментальної карти «Сонячна система» узагальнить знання учнів. Читання слів і анаграм, розгадування ребусів, складання розповідей з використанням набору "Шість цеглинок» LEGO" розвиватиме мовлення учнів, уміння чітко формулювати і висловлювати свої думки, логічне мислення, пам'ять, творчу уяву.Досвід використання додатку дошки JAMBOARD

0

Стаття містить завдання до уроку з української мови в 3 класі, тема: "Досліджую будову слова (префік), тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок. Досвід застосування дошки JAMBOAR.Збірка текстів для позакласного читання

0

Збірка текстів, які можна виористати для уроків позакласного читання у
3 класі (ІІ семестр)Дистанційний урок з української мови, 3 клас. Формування уявлення про слова – назви предметів. Розрізнення неживих і живих предметів. Складання речень, розповіді за малюнком.

0

Презентація та план-конспект до дистанційного уроку за темою "Формування уявлення про слова – назви предметів. Розрізнення неживих і живих предметів. Складання речень, розповіді за малюнком."« Розвиток зв'язного мовлення молодших школярів у сучасних умовах»

1

« Розвиток зв'язного мовлення молодших школярів у сучасних умовах»

Актуальність зазначеної теми полягає у тому, що зв’язне мовлення є :
основою для ефективної комунікації;
ключовим елементом успішного навчання;
основою для побудови взаємовідносин та встановлення соціальних зв'язків;
важливим чинником кар'єрного зростання;
сприятливим фактором розвитку впевненості та самооцінки молодших школярів ;
основою для формування здатності до відтворення, обміну інформацією та її опрацювання.Інтегрований урок з предметів « УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ» «Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ»

0

Особливістю навчального процесу із застосуванням інформаційних технологій є те, що центром діяльності стає учень, який виходячи зі своїх індивідуальних здібностей та інтересів, вибудовує процес пізнання. Учитель часто виступає в ролі помічника, консультанта, що заохочує оригінальні знахідки, стимулюючого активність, ініціативу, самостійність.
На даному уроці комп’ютер використовується в комбінованому режимі (застосування на одному уроці і демонстрації, і індивідуальної роботи).Конспект уроку з мистецтва у 3 класі "Калейдоскоп вражень"

0

КАЛЕЙДОСКОП ВРАЖЕНЬ
Мета:
♦ ознайомити учнів з видами візуальних (образотворчих) мистецтв, головними засобами виразності в них, навчити розрізняти твори мистецтва за їх видами;
♦ розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх, формувати естетичні почуття, смак, активізувати ініціативу учнів;
♦ виховувати любов до творів образотворчого мистецтва.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі