Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка іграшкових моделей і макетування різних стилів одягу

0

Конспект уроку з трудового навчання з теми "Розробка іграшкових моделей і макетування різних стилів одягу"Творчі вправи

0

Посібник містить розвивальні творчі вправи для учнів початкових класів
у відповідності до вимог програмиІнтегрований урок з української мови та основ здоров’я «Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру»

0

Інтегрований урок з українсьокої мови та основ здоров'я. Тема:Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру.Урок стійкого розвитку «Моя щаслива планета».Тема: "Вода - джерело життя. Чому варто берегти воду?"

0

Мета: сприяти забезпеченню стійкого розвитку особистості учня, його родини, громади, країни та всього людства через зміну власної поведінки та способу життя.Е-контент "Я у світі", "Правила поведінки у громадських місцях", 3 кл.

0

систематизувати знання учнів про правила поведінки у громадських місцях; вчити дітей дотримуватись правил поведінки в громадських місцях; створити передумови для усвідомленого сприймання і засвоєння учнями соціальних та морально-правових норм; розвивати вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації; розвивати спостережливість; виховувати бажання наслідувати зразки культурної поведінки, приязних і ввічливих стосунків між людьмиУрок-подорож «З Україною в серці: до 25 річниці незалежності України»

0

Цей урок розрахований на учнів 3х класів. Його метою є формування ключових та предметних компетентностей в дітей. Використовуються різні інтерактивні методи та прийоми, такі як Мікрофон, метод Прес,прийом Очікування, метод Мої асоціації та інші. А найголовніше на цьому уроці ви можете виховувати в дітей любов до рідної землі, почуття гордості за нашу країну.Де можна гратися, а де – ні

0

Тема: Де можна гратися, а де – ні.
Мета: набуття здоров´язберігаючою компетентності учнів; повторити правила поведінки в небезпечних місцях; засвоїти загальні правила безпечної поведінки дітей на дворі; розвивати соціальну компетентність; виховувати обережність, обачливість.Творчість Григора Тютюнника. Ми з природою єдині. Григір Тютюнник «Бушля»

0

Розробка уроку літературного читання "Творчість Григора Тютюнника. Ми з природою єдині." Григір Тютюнник «Бушля»Розробка уроку "Мова - душа народу"

0

Розробка конспекту уроку "Мова - душа народу",укранська мова 3 класСкладання тексту за малюнками і планом «Осінь». Урок розвитку зв'язного мовлення

0

Складання тексту за малюнками і планом «Осінь». Урок розвитку зв'язного мовлення, 3 клас

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі