Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Міжнародний День математики

0

Челендж від International Day of Mathematics.Творчий виклик цього року полягає в тому, щоб додати математики до повсякденної речі чи місця та поділитися фотографією свого творіння.Пам'ятайте, що математика - це набагато більше, ніж цифри !
Геометричні фігури,
візерунки або послідовності,
формули,
мозаїки,
фрактали, і багато іншого!Анатолій Костецький "Добра порада"

0

Урок літературного читання у 3 класі за підручником О.Савченко, розділ " Байки"Словникові слова 3 клас

0

У посібнику підібрано ребуси та цікаві завдання для мотивації дітей у засвоєнні правопису словникових слів за різним рівнем складності, що відповідають вимогам Концепції НУШ, Типовим освітнім програмам з української мови для учнів 3 класу і передбачають формування ключових компетентностей молодших школярів НУШ. Запропоновані завдання допоможуть урізноманітнити освітній процес, сприятимуть розвитку пам’яті та кмітливості, допоможуть вивчити та закріпити практичні уміння та навички щодо написання словникових слів у 3 класі без нудного запам’ятовування.Урок читання у 3 класі "Нічого не руйнуй — братів менших шануй. Навчальне аудіювання: М. Магера "Он як буває"

0

Перевірити вміння учнів слухати незнайомий текст та розуміти його (сприйняття й розуміння змісту, основної думки, образних висловів тощо); розвивати мовлення; виховувати спостережливість, допитливість.Урок читання у 3 класі "Щаслива людина та, яка дарує щастя іншим людям. А. Григорук "Гра в шашки"

0

Навчати виразно читати текст, інтонувати речення, аналізувати прочитане, вчити розповідати про свої враження, від прослуханого твору, розвивати критичне мислення, вміння висловлювати свою думку, виховувати повагу до людей з особливими потребами.Урок української мови у 3 класі "Поняття про прикметник як частину мови. Навчаюся розрізняти прикметники в тексті"

0

Формувати у дітей уявлення про прикметник, як частину мови, дати уявлення про ознаки прикметника, вчити ставити до них питання, удосконалювати вміння впізнавати в тексті та самостійно підбирати прикметники.ПІДСУМКОВИЙ УРОК-КВЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЗА I СЕМЕСТР У 3 КЛАСІ

0

Узагальнити і систематизувати знання з української мови за І семестр; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати комунікативні вміння, пам'ять, логічне і творче мислення, увагу, вміння зосереджуватися.Урок української мови у 3 класі "Навчаємось правильно писати власні та загальні іменники"

0

Удосконалювати вміння учнів розпізнавати частини мови, поширити знання про іменники, вправляти в розпізнаванні власних і загальних іменників, закріплювати навички написання власних імен.Квест-гра «Дивослово» до Дня рідної мови для учнів 3 класу

0

Квест-гра для учнів 3 класу. З метою викликати бажання вивчати українську мову, милуватися її красою; прищеплювати і розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей національний скарб; збудити прагнення учнів продемонструвати свої знання та вміння з української мови.Інтегрований урок на тему "Дивовижне поруч"

0

Матеріал уроку буде корисним для використання на уроках української мови, арт-технологій, всесвіту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі