Користувацький вхід

3 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку позакласного читання у 3 класі на тему: "Світ чарівний, та не вигаданий"

0

Презентація до уроку позакласного читання у 3 класі на тему: "Світ чарівний, та не вигаданий".
У презентації висвітлені інноваційні форми роботи та технології, що використовуються на уроці: «Карусель»,«Інтерв'ю», «Мікрофон», «Мозковий штурм»,«Дешифрувальник».Казка – це слово, сповнене краси

0

Урок позакласного читання, який удосконалює вміння творчо працювати над текстом, розвиває смислову та образну пам'ять, виховує любов до творчого слова.Подорож у казкову країну емоцій

0

Подорож у казкову країну емоцій
Мета:
сприяти кращому розумінню учасниками себе, своїх сильних сторін; навчити переборювати невпевненість і страх.Де сила не може, там розум допоможе (урок літературного читання за казкою Шарля Перро «Кіт у чоботях»)

1

Матеріал до уроку літературного читання в 3 класі.
Де сила не може,там розум допоможе.
Шарль Перро "Кіт у чоботяхКазкова мозаїка

0

Знайомство з народними казками, розвивати творчі здібності учнів, сценічну майстерність.Одиниці маси

0

Презентація допоможе краще засвоїти тему "Одиниці вимірювання маси" в 3 класі.Відкритий урок. Множення і ділення чисел на 100. Розв'язування задач.

0

Математика 3 клас. Урок вивчення нового матеріалу.
Ознайомити учнів з правилами множення та ділення на 100, вчити учнів застосовувати їх в обчисленнях. Формувати навички усних і письмових обчислень, уміння розв’язувати задачі вивчених видів. Розвивати математичне мовлення, мислення. Виховувати любов до Батьківщини, повагу до традицій рідного народу, естетичні смаки.Відкритий урок. Доля карає жадібних. В. Скомаровський "Чому в морі вода солона"

0

Літературне читання 3 клас. Урок вивчення нового матеріалу Вдосконалювати навички виразного читання поетичних творів; вчити аналізувати прочитане, характеризувати дійових осіб твору; розвивати зв'язне мовлення, образне мислення учнів; виховувати негативне ставлення до жадібності, скнарості.Матеріали до уроків з математики для 3 класу «Сюжетні задачі» (картки для самостійної роботи)

0

Матеріали до уроків з математики для 3 класу "Сюжетні задачі"Інтегрований урок-екскурсія з математики і природознавства

0

Повторення випадків додавання і віднімання трицифрових чисел з переходом через десяток; ознайомлення з найцікавішими куточками Кагарлицького парку (історичний екскурс з фотографіями). Птахи які населяють парк.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі