Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:План – конспект урока литературного чтения в 3 классе по теме: «М. Пляцковский. Все мы делим пополам»

0

Интегрированный урок по литературному чтению в 3 классе. Литературное чтение, изобразительное искусство, музыкальное обучение.Урок-конференція «Вода в природі»

0

Урок-конференція має на меті закріпити і збагатити знання дітей про одну з основних складових природи – воду; формувати уявлення про три стани води та умови їх взаємоперетворення; про кругообіг води в природі; властивості розчиняти деякі речовини; досліджувати властивості; розвивати вміння аналізувати природні явища, робити висновки; активізувати знання про необхідність дбайливого ставлення до природи, про взаємозв’язки між діяльністю людини і життям природи; виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі з участю людини; вчити дітей розуміти, що кожна краплина води є дорКонспект уроку з розвитку мовлення у 3 класі ІПК Будь обережним на кризі. Письмовий переказ тексту за складеним планом

0

Будь обережним на кризі. Письмовий переказ тексту за складеним
планом
Мета: вдосконалювати вміння учнів переказувати текст, а також письмово
відтворювати зміст прочитаного ; збагачувати мовлення учнів новими
словами й образними висловами; розширити уявлення про небезпеку,
що очікує на льоду, виховувати розуміння необхідності дотримуватись
правил безпеки взимку; прагнення допомогти іншим людям.3 клас/ Контроль читання за вправою Ex.3 p.133 (Алла Несвіт)

0


3 клас
Контроль читання за вправою
Ex.3 p.133

Form 3 (Алла Несвіт)
Reading ( Ex.3 p.133)Як мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструменти та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах.

0

Інтегррований урок у 3 класі з літературного читання і образотворчого мистецтва. Тема "Як мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструмент"и та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах"Моніторинг особистісного зростання дитини: творче портфоліо

0

Творче портфоліо необхідно вчителю для вивчення прогресу розвитку дитини за певний період часу, у тому числі прогресу з розвитку відповідних навичок , а також,забезпечення можливості для самооцінювання дитини. Портфоліо учня допоможе вчителеві у визначенні індивідуальних цілей для дитини.Урок з російської мови на тему: "Змінювання іменників за числами"

0

Основна мета уроку- навчити учнів розуміти і використовувати в мовленні поняття «число іменників», «однина», «множина». Вправляти у змінюванні іменників за числами. Розвивати вміння аналізувати та узагальнювати мовні явища.Тестова робота "Дзвінкі та глухі приголосні"

0

Контрольну роботу виконано у формі тестових завданнь з вибором однієї правильної відповідіУрок позакласного читання 3 клас

0

Урок позакласного читання 3 клас.
ТЕМА. Людина красна не словами, а ділами.

Матер. В.О. Сухомлинський (про нього).
В.Сухомлинський «Сьома дочка».

Мета. Розширити знання дітей про В.Сухомлинського,працювати над засвоєнням казки,удосконалювати техніку правильного,свідомого читання,розширити уявлення дітей про справжню любов до матері,вчити аналізувати та оцінювати поведінку,вчинки дійових осіб,критично мислити,вчити переказувати казку, розвивати мовлення,закріплювати навички вибіркового читання.Розробка уроку з циклу "Ранкові зустрічі" на тему: "Назустріч добру"

0

Ранкова зустріч - це запланований збір, який займає важливе місце в житті класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Вона сприяє підготовці учнів до робочого дня, а також створює позитивну атмосферу в колективі на весь день перебування дітей у школі, дає вчителю можливість навчити дітей взаємній повазі та доброму ставленню один до одного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі