Користувацький вхід

3 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку англійської мови

0

Конспект уроку англійської мови з використанням краєзнавчого матеріалу у 3 класі "Я люблю своє місто".«Префікс. Словотворча роль префіксів»

0

Мета: Ознайомити учнів з роллю префіксів у словах, їх слово - творчою функцією, з найуживанішими префіксами; формувати уміння утворювати нові слова за допомогою префіксів; розвивати вміння аналізувати, зіставляти, узагальнювати; виховувати бережливе ставлення до природи, працелюбність.
Обладнання: ноутбук, проектор, мультимедійна технологія (Уроки гарного поводження» - головні герої - вчителька Сова і учні – Мурчик, Говорунчик), схеми, підручник «Українська мова», 3 клас, 1 частина.Duties about the house

0

Дана презентація створена для фонетичного відпрацювання лексиних одиниць за темою уроку та для виконання тренувальних вправТема. Матеріали, інструменти та обладнання народних майстрів. Основні види декоративно-прикладного мистецтва. Створення ескізу орнаменту вишивки для рушника (фломастери або кольорові олівці).

0

ознайомити учнів із матеріалами, інструментами та обладнанням народних майстрів; розповісти про основні види декоративно-прикладного мистецтва; розкрити красу українських вишивок, багатство їх кольорів, різноманітність орнаментів, їх видів і форм; розвивати вміння насолоджуватися творами декоративно-прикладного мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів; прищеплювати зацікавленість творами декоративно-прикладного мистецтваІндивідуальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови.

0

План індивідуального заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови на тему: "Робота над звуком "Р" у закритих складах".Українська мова- наш скарб

0

Сценарій свята до Дня української писемності та мови. Підібрані прислів'я та приказки про українську мову, вірші.У розробці подано матеріал про життевий шлях Нестора Літописця, Тараса Шевченка, Івана Франка та інших.Сценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Екологічний проект «Птахи, що не летять у вирій»

0

Дана робота містить орнітологічний матеріал про зимуючих птахів нашого регіону, колекцію народного слова про зимуючих птахів, п'єси- кальки про зимове життя пташок, цікаві завдання, ребуси, кросворди. Рекомендовано для використання у виховній роботі.Позакласне читання "Лісова хазяйка"

0

Розробка уроку з позакласного читання у 3 класі на тему "Лісова хазяйка" Енциклопедія про тваринний світ України.Тварини свійські та дикі.

0

Вправи до теми "Тварини". Тестові завдання. Використовувати як додатковий матеріал до підручника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі