Користувацький вхід

Останні публікації

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок позакласного читання «Яку люблю я казку»

0

3 клас. Позакласне читання «Яку люблю я казку». Узагальнення та систематизація знань учнів за розділом «Народні казки»Прикметник. Слова, які називають ознаки предметів.

0

ознайомити учнів із словами, які називають ознаки предметів; формувати уміння ставити питання до слів, розвивати уяву, збагачувати словниковий запас;
виховувати бережливе ставлення до природи.Урок читацької насолоди

0

Урок читання у 3 класі за темою: Українська народна казка "Кривенька качечка". Девіз уроку:«Гарно читаємо, чітко відповідаємо, мову свою розвиваємо.» Урок з елементами театралізації (казковими героями), іграми , дихальними вправами та багато іншого...Розробка уроку математики в 3 класі "Порівняння виразу і числа. Складання і розв`язування рівнянь та задач."

0

Порівняння виразу і числа. Складання і розв`язування рівнянь та задач.Майстер-клас

0

- формування предметних компетентностей: поглибити знання учнів про прикметник, його значення в мові; вдосконалювати вміння розгадувати загадки, формувати навички детально переказувати текст, послідовно відтворювати зміст прочитаного; добирати синоніми, застосовувати їх у мовленні; збагачувати лексичний запас школярів; розвивати уяву, мислення, мовлення, спостережливість, виховувати любов до природи та позитивні риси характеру (співчутливість, доброзичливість, бажання допомагати друзям у біді);
- формування ключових компетентностей:Малі Олімпійські ігри у 3 класі "Тримаймось разом, щоб не здуло!"

0

Малі Олімпійські ігри були проведені для учнів з метою ознайомлення з історією виникнення Олімпійських ігор та їх символікою та, щоб зміцнити доброзичливі стосунки між дорослими і дітьми.Літературні читання у 3 класі до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського "Стежками любові і добра..."

0

Метою літературних читань проведених для дітей було формування в учнів уявлення про добру та чуйну людину, уміння добре ставитися до рідних і друзів, виховання на соціально значущих ідеях справжніх патріотів України та формування ключових компетентностей інтелектуально-розвиненої особистості.Родинне свято-концерт у 3 класі, присвячене до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, "Щастя - це мама... Мама це все!"

0

Родинне свято-концерт для школярів створене з метою сприяння творчому залученню дітей до навчально-виховного процесу та їхніх батьків до загальношкільних справ, а також, щоб викликати у всієї класної спільноти позитивний емоційний настрій.Праздник:Неразлучные друзья-взрослые и дети.

0

Цель: способствовать формированию нравственной культуры учахщихся;
уважительного отношения к родителям, взаимопонимания в отношениях
взрослых и детей;
формировать потребность в общении взрослых и детей;Майстер-клас « Тістопластика як засіб впровадження вихованців у світ традиційної української іграшки ». « Жайворонки –провісники весни ».

0

Слов’янські народи мають величезну духовну та культурну спадщину, яка складається зі звичаїв, традицій, фольклору. Українці не є винятком. Заглиблення в народну обрядовість предків – це святий обов’язок кожного етносу, адже розуміння цінностей свого народу впливає на планування майбутнього, на виникнення нових традицій.
Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжується початок весни в Україні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі