Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:календарно-тематичне планування англійська мова НУШ 3 клас ІІ семестр (за підручником Т.Будна)

0

Календарно-тематичне планування курсу англійська мова НУШ 3 клас на ІІ семестр за підручником Тетяни Будна (3 години на тиждень).Фестиваль мови «Англяндія»

0

Мета: повторити фрази загального вжитку; повторити вивчені пісні, вірші; формувати навички усного мовлення; розвивати логічне мислення, мовну здогадку; виховувати взаємоповагу у колективі; підтримувати зацікавленість у вивченні англійської мови.
Обладнання: магнітофон, аудіо диск, ілюстрації.Фінансова грамотність 3 клас. Тема " Транспорт - перевезення пасажирів і вантажів."

0

Розробка уроку з фінансової грамотності у 3 класі з теми " Транспорт - перевезення пасажирів і вантажів."
Мета уроку: Ознайомлення учнів з базовими поняттями: транспорт, види транспорту. Вчити розв'язувати задачі на розрахунок відрізків автошляхів та вартості поїздки пасажирів при перевезеннях різними видами транспорту. Формування математичної та громадянської компетентності.Фінансова грамотність 3 клас. Тема " Господарська діяльність та її види."

0

Дана розробка уроку знайомить учнів з поняттями: господарська діяльність, види господарської діяльності. Ознайомлення з видами господарської діяльності в місті та сільській місцевості.Урок на тему: Що таке справжня дружба? В. Сухомлинський «Кінь утік…»

0

Урок з літературного читання для 3 класу
Формувати навички свідомого виразного читання. Навчати визначати головну думку твору, уміння висловлювати оцінні судження про вчинки героїв. Формувати уміння дискутувати.
Розвивати мовлення та мислення учнів. Виховувати відповідальність за свої вчинки та вчинки інших.
Виховувати потребу у справжній дружбі.Які тварини першими заселили суходіл? Розмноження й розвиток земноводних та плазунів.

0

Проведення уроків мислення серед природи, розв’язання пізнавальних завдань, дослідницька діяльність у початковій школі відповідає природним потребам дитини, адже саме в цей період активно розвивається уява, фантазія, вміння спостерігати, порівнювати, критично оцінювати діяльність, а також спостерігається високий пізнавальний інтерес до світу природи.Тренажер " Прикметник", 3 клас

0

Технологічний прийом, тренажер " Прикметник" може бути використаний як на уроці під час закріплення,або перевірки знань з теми "Прикметник", чи при дистанційному навчанні учнів початкової школи.Фінансова грамотність 3 клас.Тема "Продуктивність праці, виробіток, витрати часу та їх взаємозв'язок."

0

Розробка уроку з фінансової грамотності у 3 класі "Продуктивність праці, виробіток, витрати часу та їх взаємозв'язок." Дана розробка знайомить учнів із поняттями: продуктивність праці, виробіток, витрати часу та чинниками, які впливають на продуктивність праці.Фінансова грамотність 3 клас. Тема "Що потрібно для виробництва товарів."

0

Урок з фінансової грамотності у 3 класі. Дана розробка знайомить учнів з поняттями: виробництво, ресурси, види ресурсів. Сприяє усвідомленню дітьми раціонального використання економічних ресурсів у зв'язку з їх обмеженістю.Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 8.

0

Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 8.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі