Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід на тему: «СВЯТО ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ»

0

Позакласний захід на тему: «СВЯТО ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ»
У розробці містяться вірші, пісні, ігри, загадки.Даний сценарій допоможе цікаво та захопливо провести свято Осені для дітей.Естафети і спортивні свята у навчальному закладі для 1-4 класів

0

У даних методичних рекомендаціях зібрано естафети, сценарії спортивні свята, подані методичні поради щодо їх організації та методики проведення на заняттях з фізичної культури та у позанавчальний час.
Методичні рекомендації будуть корисні для вчителів, студентів, школярів та їх батьків.Урок для початкових класів

0

Розробка урока з математики для 3 класу (також є презентація до уроку).Інтегрований урок із математики та природознавства

0

Конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства. Цікава подорож у світ математики,відкриваючи корисні копалини з природознавстваПрезентація "Іменник" (технологічний прийом "Трафарет"), 3 клас

0

Презентація "Іменник" (технологічний прийом "Трафарет"), 3 клас.
Матеріал можна використовувати на уроках закріплення та перевірки знань з теми "Іменник" у 3 класі.Творча лаборатирія "Формування позитивної мотивації учнів до навчання в умовах Нової української школи"

0

Презентація досвіду роботи шкільної творчої лабораторії вчителів початкових класів з впровадження ефективних педтехнологій Нової українької школи.Брейн–ринг «Математика – царица наук»

0

- организовать проверку знаний учащихся создать условия для обобщения полученных знаний на уроках математики;
- обучение выполнению самопроверки, рефлексов деятельности, развивать навыки и умения логического мышления, умственные способности детей, пробуждать интерес к предмету через игру.Середовища програмування для дітей: створення та змінювання послідовності команд у вигляді словесних, символьних блоків. Порядок виконання команд виконавцем

0

Тема. Середовища програмування для дітей: створення та змінювання послідовності команд у вигляді словесних, символьних блоків. Порядок виконання команд виконавцем.

Цілі: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в комп’ютерному класі, навчити будувати алгоритм за допомогою блоків в середовищі Scratch; закріплювати уміння працювати з мишею, формувати інформаційно-комунікаційну компетентність, розвивати мислення, увагу, спостережливість, самостійність, та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Scratch, інтерактивна вправа.Урок з літературного читання у 3 класі Узагальнення і систематизація знань учнів за розділом «Казки українських письменників»

0

Мета: Систематизувати і узагальнити знання учнів за розділом «Казки
українських письменників», вчити аналізувати, порівнювати прочитані
твори, робити висновки, формувати оцінні судження. Розвивати читацькі
навички, творче мислення учнів. Виховувати прагнення творити добро.

Матеріал до уроку. На партах учнів аркуші паперу із заздалегідь вказаними на них завданнями, які учні будуть при потребі використовувати індивідуально.
Підручник (с. 83) «Повтори і пригадай»

Хід урокуПозакласне читання. Казки зарубіжних письменників

0

Публікація містить розробку конспекту уроку літературного читання у третьому класі. Даний урок позакласного читання продовжує знайомити учнів з творчістю відомих зарубіжних письменників Г.К. Андерсена, братів Грімм, Шарля Перро.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі