Користувацький вхід

3 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:“ Ніщо не дається так дешево і ніщо не цінується так високо, як ввічливість ”

0

Мета уроку: Вчити дітей правильно реагувати на деякі випадки з життя.Урок з математики, читання та рідної мови у 3 класі за темою: "Час"

0

Інтегрований урок у 3 класі за темою :"Час", створений з метою підвищення знань учням з різних дисциплін.Урок математики та трудового навчання у 3 класі за темою: "Симетричні фігури. Аплікація "Зимова казка" (інтегрований урок)

0

Інтегрований урок математики та трудового навчання у 3 класі надає можливість сформувати поняття у учнів "симетричні фігури" та зробити аплікацію "Зимова казка".Первоцвіти просять захисту

0

Виховна година на тему "Первоцвіти просять захисту"
Мета: поглибити знання учнів про первоцвіти, познайомити з легендами про квіти весни, виховувати любов до природи, вміння берегти первоцвіти.Розробка уроку з української мови «Слова, протилежні за значенням (антоніми)»

0

Перегляньте. Оцініть. Моїм колегам сподобалося. Думаю, що і Вам стане в нагоді. А учні із задоволенням виконували цікаві завдання.Правопорушення. Правопорушення поширені серед дітей, відповідальність за них.

0

Розробка відкритого уроку з курсу "Я у світі" для 3 класу.
Тема.Правопорушення. Правопорушення поширені серед дітей, відповідальність за них.
Мета: пояснити учням сутність правопорушень як порушення прав інших людей; фор¬мувати вміння стримувати безглузді бажання і вчинки, керувати собою, виробляти тверду волю; виховувати почуття правової самосвідомості, бажання дотриму¬вати правових свобод та обов'язків, відповідати за свої вчинки.Чим Антарктида відрізняється від інших материків?

0

Урок з природознавства у 3 класі. Використані ігрові форми роботи, робота в групах. Урок орієнтований на сучасного учня.Урок трудового навчання в 3 класі (Допоміжна школа, індивідуальна форма навчання)

0

Розробку уроку трудового навчання в 3 класі (Допоміжна школа,індивідуальна форма навчання) можуть використовувати вчителі початкових класівРозробка уроку з української мови «Корінь. Спільнокореневі слова»

0

Урок має на меті показати багатозначність слова «корінь», сприяти усвідомленню учнями поняття про спільну частину слів-корінь; вчить добирати спільнокореневі слова; збагачує словниковий запас слів учнів; поглиблює знання учнів про будову слова; спонукає дітей до міркувань, висновків.Від екології в дитячій душі – до екології в рідній природі (з досвіду роботи)

0

Праця учителя стала моєю місією, адже що може бути краще як присвятити себе вихованню нового покоління людей: чистих душею і з любов’ю до планети. Щодня я намагаюся дати дитині усвідомлення того, що вона є єдиним цілим із природою. Лише із розумінням цього діти зможуть вирости людьми зі сформованою екологічною свідомістю. У майбутньому, яку б вони не обрали професію, їхні вчинки завжди стоятимуть на варті збереження екології нашої Землі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі