Користувацький вхід

3 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Всім серцем любіть Україну свою

0

Виховна година
Тема. Всім серцем любіть Україну свою
Мета: розширювати знання про Україну як незалежну державу з давньою
славетною історією, багатою культурною спадщиною, власними традиціями;розвивати у дітей прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом; виховувати почуття гордості й любові до Батьківщини.Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.Загальне поняття про іменник (питання, значення, роль та зв'язок з іншими словами в реченні). Іменники, що означають назви істот і неістот.

0

Тема. Загальне поняття про іменник (питання, значення, роль та зв'язок з іншими словами в реченні). Іменники, що означають назви істот і неістот.
Мета. Розширити і поглибити знання учнів про іменник як частину мови, познайомити з іменниками – назвами істот і неістот, їх характерними ознаками; розвивати вміння класифікувати предмети; розширити уявлення учнів про різноманітність професій; виховувати любов до рідної землі.
Обладнання: смс принца Іменника, ілюстрації пташок, завдання групам, скринька, таблиці, конверт.

Зміст уроку
І. Організаційна частина.«Переставний закон множення. Розв’язування виразів і задач»

0

Подано конспект уроку- казки, в якій Іван, щоб знайти свою наречену, вирішував різноманітні математичні завдання.Where are you from? (роздатковий матеріал)

0

Презентація з наочним матеріалом. Виготуйте фотоаппарат за макетом та приклийте файл на єкран фотоапарату, роздрукуйте картки. Використуємо при вивчені країн та національності.Презентація Майстер-клас "Бутерброди"

0

Презентацію можна використовувати на уроках трудового навчання та у позакласній роботі з учнями початкових класів.STEM проєкт «Подорожуємо Україною»

0

Кому необхідна презентація до конспекту пишіть на пошту leravalera199696@gmail.com
Ознайомити учнів з визначними місцями рідної країни, її природою. красою, сімома чудесами України. Розвивати навички працювати самостійно, відшуковувати цікаві факти у довідниках , з інтернет-сайтів і саме цікаве продемонструвати своїм однокласникам. Виховувати велике почуття любові до свого краю.Туристичний маршрут Дніпропетровською областю.Узагальнення вивченого

1

Узагальнюючий урок з предмету "Я пізнаю світ " в 3 класі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі