Користувацький вхід

Останні публікації

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Наші домашні улюбленці

1

Знайомство з домашніми тваринами,особливостями догляду за ними, виховання бережного ставлення і відповідальності за улюбленців, ліплення їх із пластиліну, ознайомлення з пам'ятниками цим тваринам.Стаття "ВРАХУВАННЯ ВІКОВИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ УЧНІВ В ОРГАНІЗАЦІЇЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ"

0

У статті розглядаються проблеми вікових психологічних особливостей дітей молодшого шкільного віку під час навчально-виховного процесу, та уплив індивідуально-типологічних характеристик на організацію навчально-виховного процесуИнтегрированный урок. Тема: «Здравствуй, гостья-зима! » (по произведениям великих писателей и поэтов о зиме)

0

Интегрированный урок

(литературное чтение/внеклассное чтение, русский язык музыка, ИЗО, трудовое обучение)

Тема: «Здравствуй, гостья-зима! » (по произведениям великих писателей и поэтов о зиме)

Цели: 1. расширение читательского кругозора: через искусство слова, искусство музыки и живописи помочь учащимся увидеть красоту зимней природы; формирование читательской самостоятельности

2. развитие устной речи, интереса к учению, любовь к красоте

художественного слова, внимание, познавательный интерес,

выразительное и эмоциональное чтение, умение сравниватьВиховний захід "Я прагну бути толерантною людиною"

0

Цілі: дати поняття про толерантність; виховувати співчуття; сприяти золотому правилу спілкування: «Чого сам собі не зичиш, того й іншому не бажай.
Обладнання: м'яч; квітка «Толерантності»; психологічні вправи; казка «Толерантність; відео «Толерантність»; чарівна паличка; фізкультхвилинка-відео «Друзі».Фразеологізми. Вживання їх в усному і писемному мовленні

0

Цей урок для вчителів початкових класів. Мета допомогти учителям в практичному оволодінні багатством рідної мови, правильному вживанні фразеологізмів.відкритий виховний заход у 3-х класах до Дня книги

0

Розгорнутий план-конспект відкритого виховного заходу у 3-х класах до Дня книги. ТЕМА: «Книга – твій вірний друг».Урок пам’яті жертв Голодомору(1932-1933рр..)

0

ознайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні.
Розвивати бажання більше дізнаватися про минуле України, мислення,
зв’язне мовлення.
Виховувати прагнення зберігати в пам’яті історїю українського народу.Презентація та розробка позакласного заходу “English with Pleasure”

0

Позакласний захід “English with Pleasure” розроблений для здобувачів освіти 3х класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови.
3 команди одного класу змагаються між собою, щоб визначити кращого знавця англійської мови.
Цілі: - закріплення лексико- граматичного матеріалу, перенос здобутих ЗУН в нову ситуацію, вміння застосовувати їх на практиці, розвиток критичного мислення, прищеплювати дітям почуття колективізму, толерантного ставлення до товаришів, прищеплювати дітям інтерес до вивчення англійської мови.Дружна родина. "Тато, мамо і я - спортивна сім'я"

0

Батьки і діти! Діти і батьки!
Нерозділиме і довічне коло.
Ми засіваємо життєве поле
І не на день майбутній - на віки!
Між нас не ляжуть вирвами роки,
Бо наша кров пульсує в нашій долі.
Батьки і діти! Діти і батьки!
Нам нічого ділить на спільном полі.
Борис ОлійникУрок літературного читання у 3 класі Леонід Глібов «Коник-стрибунець"

0

Тема. Леонід Глібов «Коник-стрибунець»
Мета: ознайомити учнів із жанром байки, її особливостями; учити переда-вати в інтонації характери дійових осіб, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки; розширити знання про Л. Глібова; розвивати творчу уяву, допитливість, увагу, зв'язне мовлення, артикуляційні здіб¬ності; виховувати в учнів відразу до ледарів, нероб, поважне ставлення до слова, літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі