Користувацький вхід

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок літературного читання Добро добром згадують Ігор Калинець "Про що розповіли незабудки"

0

Удосконалювати вміння читати прозові твори,
насичені діалогами. Вчити голосом, інтонацією
передавати настрій дійових осіб.
Розвивати предметні компетентності,
навички чіткої і виразної вимови.
Виховувати бережне ставлення до природи,чуйність,
почуття прекрасного.Чи може бути світ прекрасним без музичного мистецтва урок №25

0

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ МУЗИКИ: танець плюс пісня
Тема. Пісенність як особливість музики, проникнутої співучістю, мелодійніс¬тю, але не обов’язково призначеної для співу. В гостях у пісні. Українська народна пісня »Подоляночка» — слухання. П.Чайковський «Камаринська»(з «Дитячого альбому»).Російська бариня та білоруська бульба – слухання та сприймання творів. Слова Платона Воронька, музика Ірини Кириліної «У кожного свій музичний інструмент» — розучування естонської народної пісні.презентація на тему "Ранкова гімнастика у школі"

1

Дана презентація може бути корисна вчителям фізичної культури та дітям.Урок позакласного читання .Катерина Єгорушкіна «Цятки і плямки»

0

На уроці діти знайомляться з сучасною дитячою письменницею Катериною Єгорушкіною, вчаться правильно, виразно, інтонаційно читати, збагачують словниковий запас, розвивають кмітливість, уяву під час нестандартних завдань, вчаться дружелюбності та поваги один до одногоВідкриваємо таємниці світу. Костянтин Ушинський «Витівки старої зими»

0

Урок з елементами квесту, де діти у цікавій формі знайомляться із творчістю К.Д.Ушинського, ознакми зими, сигналами поїзда, вчаться самостійності при виконанні завданьНаталя Забіла "У дитячому театрі"

0

Тема уроку: Наталя Забіла «У дитячому театрі».
Мета уроку: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, вміння працювати над текстом; збагачувати активний словник учнів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати навички культури поведінки в громадських місцях.
Обладнання уроку: «Тлумачний словник української мови», альбом «Київ» (театри).
Хід уроку
І. Організація класу до роботи
Вітання
Доброго дня! Доброго дня!
Кажете ви, кажу вам я!
Я вас поважаю, я вас люблю,
Бо ми живемо в одному краю.Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

0

Матеріал містить інформацію про проведення Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" у Ватутінській СШ№1 Черкаської областіУрок

0

Розробка уроку на тему "Скаути" для 3 класу. Містить конспект уроку з розробками вправ.Математичний квест

0

Урок математики на повторення таблиці множення та порозрядне додавання і віднімання багатоцифрових чисел у формі квесту. Иета уроку: згуртувати учнівські колективи команд; створити умови для самореалізації та соціалізації; навчити дітей швидкому рахунку, розв’язуванню логічних задач, виховувати зацікавленість учнів математикою.Впровадження елементів національно-патріотичного виховання на уроках у початкових класах, шляхом застосування інтерактивних технологій в умовах НУШ

0

Школа покликана стати для учня та вчителя місцем духовного збагачення кожного з учасників навчально-виховного процесу, де формувалася б громадянська зрілість, особиста відповідальність за свій внесок у національно-патріотичне відродження України, у розбудову держави. Велику роль в цьому відіграє національно-патріотичне виховання молодших школярів – надзвичайно важлива складова для формування свідомої розвиненої особистості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі