Користувацький вхід

Останні публікації

3 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Як мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструменти та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах.

0

Інтегррований урок у 3 класі з літературного читання і образотворчого мистецтва. Тема "Як мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструмент"и та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах"Моніторинг особистісного зростання дитини: творче портфоліо

0

Творче портфоліо необхідно вчителю для вивчення прогресу розвитку дитини за певний період часу, у тому числі прогресу з розвитку відповідних навичок , а також,забезпечення можливості для самооцінювання дитини. Портфоліо учня допоможе вчителеві у визначенні індивідуальних цілей для дитини.Урок з російської мови на тему: "Змінювання іменників за числами"

0

Основна мета уроку- навчити учнів розуміти і використовувати в мовленні поняття «число іменників», «однина», «множина». Вправляти у змінюванні іменників за числами. Розвивати вміння аналізувати та узагальнювати мовні явища.Тестова робота "Дзвінкі та глухі приголосні"

0

Контрольну роботу виконано у формі тестових завданнь з вибором однієї правильної відповідіУрок позакласного читання 3 клас

0

Урок позакласного читання 3 клас.
ТЕМА. Людина красна не словами, а ділами.

Матер. В.О. Сухомлинський (про нього).
В.Сухомлинський «Сьома дочка».

Мета. Розширити знання дітей про В.Сухомлинського,працювати над засвоєнням казки,удосконалювати техніку правильного,свідомого читання,розширити уявлення дітей про справжню любов до матері,вчити аналізувати та оцінювати поведінку,вчинки дійових осіб,критично мислити,вчити переказувати казку, розвивати мовлення,закріплювати навички вибіркового читання.Розробка уроку з циклу "Ранкові зустрічі" на тему: "Назустріч добру"

0

Ранкова зустріч - це запланований збір, який займає важливе місце в житті класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Вона сприяє підготовці учнів до робочого дня, а також створює позитивну атмосферу в колективі на весь день перебування дітей у школі, дає вчителю можливість навчити дітей взаємній повазі та доброму ставленню один до одного.Підсумкова контрольна робота з літературного читання (мова навчання - російська)

0

Підсумкова робота з літературного читання містить тестові завдання на узагальнення вивченого за рік матеріалу.Арифметичні дії множення та ділення

0

Перевірка вмінь учнів виконувати арифметичні дії множення та ділення. Завдання містять запитання з різними формами відповідей.
Математика 3 класДієслово

0

Тести з теми "Дієслово" з різними формами відповідей для учнів 3 класуКонспект уроку фізичної культури у 3 класі

0

Тема: Впровадження інтерактивних методик засобами рухливих ігор і забав. Формування особистого досвіду через ігрову діяльність.
Тип уроку. Навчальний
Метод: Ігровий
Мета: - Сприяти розвитку рухових якостей на уроці.
- Формувати стратегію співпраці в команді, взаємоповаги, довіри, позитивного досвіду фізичної активності; розвивати логіку
- Виховувати позитивне ставлення до екологічного середовища.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі