Користувацький вхід

Планування

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розвиток творчих здібностей студентів в навчальному процесі при вивченні комп’ютерних дисциплін

0

Закономірності процесу розвитку творчих якостей особистості накладають певні вимоги на технології викладання і розробки змісту навчальної дисципліни, організації творчої навчально-пізнавальної діяльності студентів.Засідання теоретичного семінару "Соціалізація учнів – пріоритетне завдання навчально-виховного процесу"

0

Теоретична підготовка педагогічних працівників, підвищення престижу педагогів, забезпечення умов для їxньoгo професійного i культурного зростання, необхідності постійного прагнення до педагогічної майстерності.Станьте ініціатором якісних змін!

1

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою EdEra закликають саме ВАС взяти участь в оновленні програм для 5-9 класів: обирайте предмет і долучайтеся! Оберіть програму, проаналізуйте, конструктивно прокоментуйте та голосуйте за найкращі коментарі. Саме від Вашої участі залежить майбутнє освіти!План виховної роботи для 4 класу на 2016 – 2017 н.р.

2

У цій статті складено план виховної роботи у 4 класі на рік. У плані подано Масові заходи у школі, класні виховні заходи, заходи по збереженню здоров'я учня, індивідуальні бесіди з окремими учнями та робота з батьками класу. Виховна робота 4 клас 2016-2017 н.р.Перспективне планування занять з пластилінографії для дітей дошкільного віку

1

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗАНЯТЬ
З ПЛАСТИЛІНОГРАФІЇ
ДЛЯ ДІТЕЙ 4, 5, 6 РОКУ ЖИТТЯПрограма факультативного курсу для учнів 10 – 11 класів «Фармацевтична хімія»

0

Програма факультативного курсу для учнів 11 класу "Фармацевтична хімія". Для використання на уроках хімії.Календарно-тематичне планування з основ правознавства (профільний рівень) 10 клас

1

Календарно-тематичне планування з основ правознавства (профільний рівень) 10 клас з урахванням практичних занятьМЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ ВИКЛАДАЧА ДО ЗАНЯТЬ

0

Методичні рекомендації до підготовки викладача до уроку (занять).Розробка та план теоретичного навчання, а також успішна робота викладача в самоаналізі власних дій.План виховної роботи 9 клас (ІІ семестр) 2016-2017 н.р.

1

План виховної роботи 9-Б клас на ІІ семестр 2016-2017 н.р. План має таку структуру: дата, основні виховні заходи, індивідуальна робота з учнями,охорона здоров’я та життя учнів, робота з батьками.План роботи шкільної методичної комісії вчителів: «Естетики та здоров я» на 2016-2017 навчальний рік.

0

Методична комісія – структурний підрозділ внутрішньої системи управління навчально-виховним процесом, який координує методичну, організаційну роботу вчителів одного або кількох близьких за змістом предметів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі