Користувацький вхід

Планування

...

Обмежити пошук фільтруванням:Бізнес-план

0

Бізнес-план розроблено для організації приватного підприємства «Білий форест».
Фінансування здійснюватиметься за рахунок одноразової виплати допомоги з безробіття та власних залучених коштів.
Основний вид діяльності підприємства - реалізація продуктових товарів з лотка на ринку з метою покращення забезпечення ними жителів мікрорайону м. Києва, а також отримання прибутків від наданих послуг.Бізнес-план. Сфера діяльності - перукарня

0

Бізнес-план розроблено для організації приватного підприємства «Престиж». Фінансування буде здійснюватися за рахунок короткострокової позики в банку. Послуги перукарні "ПРЕСТИЖ" для жителів села, що включатимуть жіночі, чоловічі та дитячі стрижки; весільні та святкові зачіски; фарбування, мелірування, колорування волосся за сучасними технологіями.Поурочно-тематичний план з предмета «Виконання слюсарних робіт» (СРСГМУ – 2(1-2))

0

Розробка поурочно- тематичного плану згідно вимог до модульної системи навчанняметодичні матеріали з німецької мови

0

Виховні заходи з німецької мови
Мовний табір
Методичні об'єднання
Cемінар-практикум на базі філії інституту Гете
Спільний проект Озерського НВО та університету ГрінченкаКалендарне планування корекційної роботи з учнями, що мають порушення формування навичок письма та читання

0

Календарне планування корекційної роботи логопеда з учнями, що мають порушення формування навичок письма та читання на фоні легкого ступеня розумової відсталості . 1 клас, інклюзивна форма навчання.Календарно тематичне планування факультативного курсу "Мій екологічний вибір"

1

Матеріал дозволяє реалізувати наскрізну змістову лінію : екологічна безпека і сталий розвиток.Створено для учнів 9 -11 класівКалендарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) І семестр

0

Календарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) на І семестр 2019/2020 навчального року з методичними рекомендаціями.Регіональний полідисциплінарний колоквіум (методична розробка)

0

Застосування iнформацiйно-комунiкацiйних технологiй пiд час проведенная загально-суспiльних заходiв.Календарно-тематичне планування уроків ИНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА» ДЛЯ 11 КЛАСУ (ЗА ПРОГРАМОЮ для 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, рівень стандарту 2017 рік)

0

Документ (файл) містить орієнтовне календарно-тематичне планування уроків інтегрованого курсу «Російська мова і література» в 11-ому класі, що створені відповідно до вимог чинної навчальної програми. (ПРОГРАМА для 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, рівень стандарту, 2017 рік).
Для вчителів російської мови, які працюють в школах із російською мовою навчання.Календарне-тематичне планування з англійської мови (3 клас (А. Несвіт), 4 клас (О. Карпюк)

0

Календарне-тематичне планування з англійської мови 3 клас ( А. Несвіт), 4 клас ( О. Карпюк)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі