Користувацький вхід

Планування

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування уроків біології для 7 класу

0

Календарно-тематичне плануваня уроків біології для 7 класу за новою програмою, підручник Остапченко.Календарно - тематичне планування 7 клас І семестр

0

Календарно - тематичне планування за програмою "Фізична культура 5 - 9 класи" 2012 рік.Календарне планування з географії для 7 класу (70 годин, 2 години на тиждень)

0

Календарне планування з географії для 7 класу (70 годин, 2 години на тиждень)Авторська програма гуртка "Виготовлення сувенірів"

0

Для самореалізації молодої людини у нових обставинах життя, які вимагають від неї неординарного підходу, прийняття оптимальних рішень, проблема розвитку особистості стає життєво необхідною.
Робота гуртка сприяє максимальному виявленню здібностей кожної дитини.Календарно-тематичне планування з алгебри 7 клас (нова програма)

0

Календарно-тематичне планування з алгебри 7 клас (Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів «Математика. 5–9 класи» (автори М.І.Бурда, Ю.І.Мальований, Є.П.Нелін, Д.А.Номіровський, А.В.Паньков, Н.А.Тарасенкова, М.В.Чемерис, М.С.Якір), Наказ МОН
від 29.05.2015 № 585)Календарно - тематичне планування з фізичної культури на І семестр 7 клас

0

Календарно - тематичне планування з фізичної культури на І семестр 7 клас за новою програмою 2012 року.План роботи заступника з навчально- виховної роботи

0

На допомогу ЗДНВР. Щотижневий план роботи заступника на навчальний рік.Календарне планування за підручником Ривкінда. 11 клас. Академічний рівень.

1

Календарно-тематичне планування уроків в 11 класі за підручником Ривкінда (академічний рівень) для класів з математичним та фізико-математичним профілем.Календарне планування з фізики для 7 класу(за новою програмою)

0

Календарне планування з фізики для 7 класу(за новою програмою)
Пояснювальна запискаТитульні сторінки виховних планів

1
plan-tit-450.jpg

Титульні сторінки виховних планів
Хто сказав, що план виховної роботи - це лише документ? Давайте перетворимо його на витвір мистецтва!
Ця збірка чудово оформлених титульних сторінок допоможе зробити ваші виховні плани неперевершеними!
Текст сторінок можна легко редагувати та змінювати в редакторі Word.

Кількість: 9 / Формат: docx (А4) / Мова: укр. / Розмір: 21,9 Мб

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі