RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Останні публікації

Планування

Обмежити пошук фільтруванням:Календарне планування з англійської мови. 5 клас (підручник О. Карп'юк) на ІІ семестр

0

Календарне планування з англійської мови для 5 класу за новою програмою (підручник О. Карп'юк)Навчальна програма з ДПМ 4-7 класи. Спеціалізація "Технологія айріс-фолдінг"

0

Програма гурткової роботи «Технологія айріс-фолдінг» є програмою художньо-естетичної спрямованості, створеної на основі результатів роботи з навчання вихованців декоративно-прикладному мистецтву. Спонукальним мотивом написання даної програми є необхідність оновлення змісту гурткової роботи в галузі художньої діяльності з папером.Навчальна програма з ДПМ 7-9 класи. Спеціалізація "Художнє креслення. Художня обробка деревини"

0

Розроблена програма спрямована на послідовне оволодіння однією з технік декоративно-прикладного мистецтва, а саме – художнє креслення та художня обробка деревини.ПЛАНУВАННЯ

0

Календарне планування уроків української мови для шкіл з російською мовою навчання. 8 клас. 13 тижнів.(Донецьк)Календарно-тематичне планування з інформатики. Усі класи

0

Календарно-тематичне планування з інформатики для 2-3, 5-6, 9-11 класів. Текстовий формат, є можливість вносити зміниКалендарно - тематичний план з кураїнської літератури.

1

Календарно - тематичний план з української літератури для учнів І та ІІ курсів профтех освіти.календарно-тематичне планування для 3 класу фізична культура

0

Пояснювальна записка

Навчальна дисципліна «Фізична культура» – самостійна галузь діяльності у соціокультурному просторі й викладається у загальноосвітніх навчальних закладах як окремий предмет.
Інваріантна частина Типових навчальних планів, до якої входить навчальний предмет «Фізична культура», сформована на державному рівні, і є однаковою для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форми власності.Календар учителя + розклад уроків 2014-2015 навчальний рік трикутний

0


Назва: Календар учителя + розклад уроків 2014-2015 навчальний рік трикутний
Жанр: роботи в Photoshop
Автор оформлення: AnnaZ
Сторінок: 1
Формат|Якість: а4, 300 dpi
Розмір: 30 мб

Календар учителя + розклад уроків 2014-2015 навчальний рік трикутний.
Роздруковуєте на форматі а4, перегинаєте, склеюєте і отримуєте ексклюзивний календар вчителя з однієї сторони та розклад уроків з іншої... Календар дуже гарний - прикрасить Ваш стіл і в класі, і в учительскій, і вдома, ... Думаю, вчителі будуть приємно здивовані, коли Ви подаруєте такий календар на День учителя.

Календарем можуть користуватись і учні - він несе інформацію про основні свята нашої країни та інформацію про семестри та канікули«Планування роботи методиста позашкільного навчального закладу соціально-просвітницького напряму »

0

«Планування роботи методиста позашкільного навчального
закладу соціально-просвітницького напрямку »

Забезпечення системності у планування координаційно-методичної роботи та впровадження інноваційних креативних технологій.
Забезпечення пошуку і реалізації сучасних ефективних моделей виховання та побудова ефективної системи національного виховання, спрямованої на формування цінностей особистості, адекватних актуальним завданням розбудови суспільства в Україні, її інтеграції в європейський простір та світове співтовариство.Робочий календар учителя на 2014/2015 н.р.

4

kalendar__uchytelya___na___2014-2015-_01.jpg

Робочий навчальний календар учителя у двох варіантах. І - загальний: відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.06.2014 №1/9-303; ІІ - відповідно до структури навчального року в Чернівецькій області:

І семестр – з 01.09 по 23.12.2014 р.;
ІІ семестр – з 12.02 по 29.05.2015р.
Канікули:
1)осінні – з 27 по 28 жовтня 2014р.;
RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:
Где можно быстро и удобно скачать бесплатно муви мейкер для рабочего компьютера.

Останні коментарі