Користувацький вхід

Останні публікації

Планування

...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно тематичне планування факультативного курсу "Мій екологічний вибір"

1

Матеріал дозволяє реалізувати наскрізну змістову лінію : екологічна безпека і сталий розвиток.Створено для учнів 9 -11 класівКалендарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) І семестр

0

Календарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) на І семестр 2019/2020 навчального року з методичними рекомендаціями.Регіональний полідисциплінарний колоквіум (методична розробка)

0

Застосування iнформацiйно-комунiкацiйних технологiй пiд час проведенная загально-суспiльних заходiв.Календарно-тематичне планування уроків ИНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА» ДЛЯ 11 КЛАСУ (ЗА ПРОГРАМОЮ для 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, рівень стандарту 2017 рік)

0

Документ (файл) містить орієнтовне календарно-тематичне планування уроків інтегрованого курсу «Російська мова і література» в 11-ому класі, що створені відповідно до вимог чинної навчальної програми. (ПРОГРАМА для 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, рівень стандарту, 2017 рік).
Для вчителів російської мови, які працюють в школах із російською мовою навчання.Календарне-тематичне планування з англійської мови (3 клас (А. Несвіт), 4 клас (О. Карпюк)

0

Календарне-тематичне планування з англійської мови 3 клас ( А. Несвіт), 4 клас ( О. Карпюк)
Дидактичні ігри з патриотичного виховання

0

Виховувати патріотичне виховання через активізацію знань про визначні місця рідного краю; розвивати творчу уяву, пам’ять, мислення; закріпити знання дітей про визначні місця свого міста, країни.Календарне планування до підручника Карпюк 10клас(2години) на 2019-2020н.р.зі змістовими лініями і д.з..

0

Календарно-тематичне планування з англійської мови до підручника Карпюк 10 клас 2019-2020 p. з поясненням до домашнього завдання і змістовими лініями(2години)Календарне планування до підручника Карпюк 10клас(3 години)на 2019-2020н.р.зі змістовими лініями і д.з..

0

Календарно-тематичне планування з англійської мови до підручника Карпюк 10 клас II семестр 2019-2020 p. з поясненням до домашнього завдання і змістовими лініями

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі