Користувацький вхід

Планування

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.Лялька-мотанка та традиції українського народу в навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку».

0

Національна спрямованість освіти полягає в органічному поєднанні з історією і традиціями, збереженні та збагаченні культури українського народу. З відродженням нашої національної культу¬ри, відновленням принципів глас¬ності,очищенням джерел історичної пам’яті, демократизації та гуманізації ак¬тивізується природний процес пошуку педагогами чогось нового, результативного у вихо¬ванні та навчанні дошкільників. Сучасний, бурхливий потік нових подій затіняє наше минуле багато чого забувається, ніби вивітрюється з пам’яті людей з нашого життя.Календарно-тематичний план з хімії для 10 класу за новою програмою (рівень стандарту)

0

Календарно-тематичне планування хімії (рівень стандарту)розроблено за навчальною програмою для закладів загальної середньої освіти, яка затверджена Міністерством освіти і науки України наказом № 1407 від 23.10.2017 р.
Укладачі: Дубовик О.А. (голова робочої групи), Бобкова О.С., Вороненко Т.І., Глазунов М.М., Іваха Т.С., Рогожнікова О.В.Підготовка вчителя до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес

0

В управлінському проекті показано як забезпечити необхідні соціальні, психологічні, педагогічні умови для впровадження вчителями школи сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підвищити професійну компетентність вчителя шляхом розвитку інформаційної культури.КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН З ФІЗИКИ ДЛЯ 10 КЛАСУ ЗА НОВОЮ ПРОГРАМОЮ

0

Календарный план по физике 10 класс, новая программа. В плане указаны все демонстрации, предусмотренные программой, указано ориентировачное домашнее задание по учебнику под редакціей В.Г.Барьяхтара, С.А.Довгого.План виховної роботи класного керівника

0

План виховної роботи класного керівника для 6 класу 2018-2019 н.р.Календарне планування уроків української літератури. 10 клас. Профіль - українська філологія.

0

Календарне планування уроків української літератури. 10 клас. Профіль - українська філологія.Календарне планування уроків української мови. 10 клас. Профіль - українська філологія.

0

Календарне планування уроків української мови. 10 клас. Профіль - українська філологія.Календарне планування 1 класс, НУШ

0

Планування для 1 классу 2 семестру за підручником Start Upкалендарне планування для 1 класу НУШ на 2 семестр 2018-2019 н.р.

1

Календарно-тематичне планування по програмі НУШ на ІІ семестр 2018-2019 навчального року до підручника Карпюк О.,складене згідно діючої програми Савченка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі