Користувацький вхід

Останні публікації

Планування

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Требования к плану воспитательной работы

0

Каждый классный руководитель должен знать как правильно составить план воспитательной работы.Календарне планування з хімії в 9 класі (нова програма).

0

Календарне планування з хімії в 9 класі (нова програма), 2017-2018 навчальний рік.Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій

0

Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій складений задля розвитку екологічної освіти школярів і з метою допомогти педагогам організовувати змістовну та практично значущу позаурочну діяльність.
Матеріали підкажуть коли, як та з якою метою можна долучитися до Всеукраїнських та Всесвітніх акцій, дізнатися про час, умови та мету підписання основних екологічних конвенцій та відчути себе дієвою часточкою екологічної спільноти.
У збірнику подано 114 дат у календарному порядку.План виховної роботи в 3 класі

0

Заходи, запропоновані у плані виховної роботи, охоплюють усі напрямки виховного процесу та враховують основні дати історичного, релігійного та народознавчого календарів. Розраховано для вчителів початкової школи, класних крівників.Календар вихователя «Я люблю Україну!» (патріотичне виховання дошкільників)

1

Представлений посібник може використовуватись педагогом у роботі по реалізації основних завдань з патріоичного виховання дошкільників:
- формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка,міста);
- ознайомлення з явищами суспільного життя;
-виховання поваги до державних символів: прапор, гімн, герб України, назва столиці, інших великих міст.
-виховання любові, поваги до своїх національних особливостей; почуття власної гідності як представників свого народу.Перспективне планування валеологічної освіти дошкільнят (середній дошкільний вік)

1

Перспективне планування розроблене згідно основних напрямків валеологічної освіти дошкільнят, та включає в себе систему занять, бесід, ігрової, пошуково-дослідницької та самостійної художньої діяльності дітей середнього дошкільного віку.План навчально-виховної роботи на вересень для старшої групи

1

Календарно-тематичне планування в дошкільному закладі за лексичними темами в старшій групіКалендарно-тематичне планування уроків біології у 6-8 класах за новою програмою зі збагаченням змісту освіти

0

календарно-тематичне планування відповідає новій програмі,доповнене-розділами збагачення змісту освіти та життєтворчий потенціал до кожної теми.Календарне планування уроків "Поетики" 2 клас

0

Календарне планування уроків з "Поетики" 2 клас (складене за програмою "Поетика", автор Т.В. Петровська

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі