Користувацький вхід

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїПрезентація з теми "Особливості процесів регенерації організму людини. Трансплантація тканин та органів у людини, її перспективи. правила біологічної етики"

1

Презентація з теми "Особливості процесів регенерації організму людини. Трансплантація тканин та органів у людини, її перспективи. Правила біологічної етики" відповідає змісту нової програми 10 класу з предмету "Біологія і екологія".Забезпечує реалізацію принципів наочності та доступності на уроках.ДНК: Історія і сучасність

0

Сценарій позааудиторного заходу з біології до Міжнародного дня ДНК у формі віртуального журналуУрок з біології для учнів 7 класу на тему " Паразитичні безхребетні тварини"

0

Дана розробка уроку містить відомості про паразитичних тварин: будову, життєві цикли, ілюстрації, цікаві факти. Учні розвивають вміння працювати за схемами життєвих циклів, вміння аналізувати, висловлювати власні думки, працювати в групах надаючи рекомендації щодо профілактики паразитичними організмами.Імунізація. Алергія. СНІД (розробка уроку з біології)

0

Розробка уроку з біології у 8 класі на тему « Імунізація. Алергія. СНІД». Урок розроблений з метою впровадження в освітній процес системи цінностей Української Хартії вільної людини.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Біологія 9 клас. Ген. Генном

0

Розробка урока + відео.

Мета: показати взаємозв’язок структури і функцій генів у про- й еукаріотів, провести їх порівняльний аналіз; розвивати вміння порівнювати явища і процеси, виховувати активну життєву позицію; розвиток логічного мислення, вмінь робити висновки, працювати з підручником та додатковою літературою, вмінь узагальнювати і систематизувати знання; продовжити формування наукового світогляду,переконаності в пізнавальності світу на основі вивчення будови гена; виховувати зацікавленість учнів біологією, формувати активну життєву позицію.Біологія. 9 клас. Фотосинтез: світлова та темнова фаза. Хемосинтез

0

Розробка уроку + відео.
Мета:
-Засвоїти учнями знання про процес фотосинтезу: де відбувається, в яких органелах, при яких умовах, як відбувається, які наслідки процесу.
-Розвивати вміння учнів знаходити потрібну інформацію, порівнювати судження різних вчених про процес фотосинтезу, логічно структурувати розуміння процесу, шляхом складання блок-схем.
-Формувати і висловлювати власні судження щодо значення процесу фотосинтезу в забезпеченні живих організмів органічними речовинами і енергією, планетарне значення процесу. Порівнювати процеси фотосинтезу і хемосинтезу.Два типи симетрії як відображення способів життя. Способи пересування тварин.

0

Мета: ознайомити учнів із типами симетрії живих організмів та їх зв'язок із середовищами та способами життя; поглибити знання про способи пересування тварин.
Обладнання та матеріали: таблиці, схеми, малюнки по темі «Опора і рух», «Типи симетрії», «Способи пересування тварин».
Базові поняття та терміни: симетрія, радіальна симетрія, білатеральна симетрія.Біологічні пятнашки

0

Гра виконується як класичні пятнашки. Склавши їх у певному порядку користувач отримує картинку певної тварини. У списку внизу необхідно вибрати в якому середовищі вона живе. Після цього програма оголосить результат і перейде до наступного завдання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі