Користувацький вхід

Біологія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїбіологія, інтегровані уроки: "Фотосинтез", "Квітка - органстатевого розмноження рослини"

0

Інтегровані уроки з теми "Рослини",метою яких є сформувати знання про квітку як про орган насінного розмноження;розкрити біологічне значення головних частин квітки, значення квітки в природі, роль квітів в житті людини, в творах мистецтва, літератури,познайомити з історією відкриття фотосинтезу, вивчити результати експериментів по виявленню умов, необхідних для процесу фотосинтезу, скласти загальне рівняння фотосинтезу, виявити пристосування рослин до фотосинтезу.Контрольна робота

0

Три варіанта контрольної роботи за І семестр для 8 класу за новою програмоюБіологічно активні речовини. Вітаміни, гормони, фактори росту.

0

Стаття містить розробку уроку біології 10 клас за темою: "Біологічно активні речовини. Вітаміни, гормони, фактори росту".
На уроці формуються поняття про біологічно активні речовини. Більш докладно вивчаються вітаміни, гормони, фітогормони та ферменти. Учні навчаються розпізнавати вітаміни та їх вплив на обмінні процеси в організмі, застосовувати знання про біологічно активні речовини з метою збереження здоров’я і довголіття.

Обладнання та матеріали: Мультимедійна установка, презентації до уроку, набір овочів та фруктів що містять вітаміни.Практико-зорієнтована збірка.Впрвадження соціалізації та національно-патріотичного виховання учнів на уроках хіміїта біології

0

практико-зорієнтована збірка містить матеріал що висвітлює питання впровадження соціалізації та національно патріотичного виховання учнів на уроках біології та хіміїКалендарно-тематичне планування уроків біології у 6-8 класах за новою програмою зі збагаченням змісту освіти

0

календарно-тематичне планування відповідає новій програмі,доповнене-розділами збагачення змісту освіти та життєтворчий потенціал до кожної теми.Урок біології у 10 класі "Одномембраннні органоїди клітини".

1

Урок з теми « Одномембранні органоїди клітини»
Мета. Вивчити будову та функції одномембранних органел , встановити їх взаємозвязок, розвивати поняття про мембранну структуру клітини.
Обладнання. Таблиця « Будова клітини», «Інфузорія-туфелька», презентація « Одномембранні органели еукаріотичної клітини».Інтегрований урок з фізичної культури з урахуванням предмету біології «Волейбол»

1

У даному матеріалі діти усвідомлюють про значення розминки для організму людини та про значення кровообігу для життєдіяльності організму. Учні опановують знання про діяльність серцево-судинної системи. Підвищується інтерес до уроків біології, та фізичної культури.СЕРЦЕВО – СУДИННІ ХВОРОБИ ТА ЇХ ПРОФІЛАКТИКА

0

Ознайомити учнів з причинами серцево-судинних хвороб, їх профілактикою; чим відрізняється здорове, треноване серце від нетренованого та хворого ; правила тренування серця.
Розвивати вміння встановлювати взаємозв'язок між роботою серця і його розвитком під впливом праці та активного відпочинку;
Виховувати розуміння, що здоровий спосіб життя допомагає уникнути захворювань серцево-судинної системи; а також - зацікавленість досягненнями медичної науки України в галузі хірургії серця; бажання наполегливо працювати на благо українського народуДидактичний посібник до уроків біології 7 клас

0

Посібник для учнів 7 класу, за новою програмою. Включає завдання для роботи учнів під час уроку на етапі актуалізації опорних знань та вмінь, усвідомленні навчального матеріалу та закріпленні знань, виконанні домашнього завдання, з врахуванням інноваційних технологій навчання. Завдання розділені по темах для більш зручного використання в процесі викладання та мають різні рівні складності.
Адресовано вчителям біології загальноосвітніх навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі