Користувацький вхід

Біологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїЕнергетичні потреби організму

0

Розробка уроку для 9 класу "Енергетичні потреби організму.Типи поживних речовин"
Білки,жири,вуглеводи,вітаміни.СВЯТО ЗИМУЮЧИХ ПТАХІВ

0

СВЯТО ЗИМУЮЧИХ ПТАХІВ

Сьогодні ми вітаємо всіх, хто зібрався в цьому класі , усіх щирих друзів при¬роди
Відлетіли у вирій журавлі ,журавлини¬ми ключами; ластівки відлетіли в те¬плі краї; лелеки покинули свої гнізда . Але багато птахів залишаються в на¬ших краях на зимівлю.
Проводячи свято ми перевіримо, чи знаєте ви птахів. А ще хочемо, щоб у кожного з вас було бажання допомагати взимку пташкам.Гра - змагання. ЕКОЛОГІЧНА ПОДОРОЖ «ПРИРОДА РІДНОГО КРАЮ»

0

Гра - змагання.
ЕКОЛОГІЧНА ПОДОРОЖ «ПРИРОДА РІДНОГО КРАЮ»
Сьогодні ми проведемо екологічну подорож – змагання двох команд присвячену темі природи рідного краю.Презентація "Екологічні чинники"

0

Презентація до уроку біології в 11 класі на тему:"Екологічні чинники"Урок "Екологічні чинники"

0

Урок біології в 11 класі на тему: "Екологічні чинники"
Мета: сформувати поняття про екологічні чинники , показати їхню класифікацію , загальні закономірності впливу екологічних факторів на живі організми. Розвивати уміння виділяти головне, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, формулювати висновки. Сприяти формуванню екологічного світогляду. Виховувати відповідальність у ставленні до природи.Відкритий бінарний урок вчителів біології та інформатики за темою: "Віруси, їх будова та життєвий цикл"

0
Урок спрямований на ознайомлення учнів з неклітинними формами життя, з класифікацією та будовою вірусів, їх життєвим циклом; повторення ознак ураження ПК вірусами та методів захисту від них; формування навичок роботи з додатковою літературою, аналізувати, робити висновки, готувати презентації; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; піклування про нормалізацію та безпечну роботу комп’ютерної техніки.


Тема. Виділення, його значення для організму. Органи виділення тварин.

0

Розробка уроку з біології з використанням предметних комптентностей у 7 класіТема: Амфібії. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовище існування, різноманітність.

0

Формування ключових компетентностей:
- саморозвитку й самоосвіти – уміння самостійно отримувати знання;
- комунікативна – вміння працювати в колективі;
- інформаційний – вміння робити короткий раціональний запис, працювати з підручником, робити висновки й узагальнення.Ембріональний і постембріональний розвиток людини

0

Тема програми: Розмноження та розвиток людини
Тема уроку: Ембріональний і постембріональний розвиток людини

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі