Користувацький вхід

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїРізноманітність грибів.

0


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Шевченківського району
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Пр.Моторобудівників 26, м.Запоріжжя, 69068, тел. (0612)86-24-51, E-mail:school-65@ukr.net Код ЄДРПОУ 20490224

ІІІ РМЦ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
15.01.2020

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
“Використання STEM – технологій на уроках біології для формування освітніх компетентностей учнів”

План роботи РМЦ:STEM освіта в формуванні ключових компетентностей учнів.

0

ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Шевченківського району
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Пр.Моторобудівників 26, м.Запоріжжя, 69068, тел. (0612)86-24-51, E-mail:school-65@ukr.net Код ЄДРПОУ 20490224

ІІІ РМЦ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
15.01.2020

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
“Використання STEM – технологій на уроках біології для формування освітніх компетентностей учнів”Урок з біології 8 клас "Імунна система. Імунітет. Спецефічний і неспецифічний імунітет. Імунізація. Алергія. СНІД."

0

Ознайомити учнів з поняттям «імунна система», «імунітет», його видами; органами організму людини які беруть участь в імунній системі та забезпечують захист організму; розкрити значення визначенню «алергія», факторами, що супроводжують виникнення алергії; розвивати в учнів вміння відрізняти види імунітету (специфічний, неспецефічний), вміння порівнювати, наводити приклади; розвивати інтерес до власного здоров’я, бажання вести здоровий спосіб життя; виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я.ВИХОВНА ГОДИНА «БУДЬ ПРИРОДІ ДРУГОМ»

0

Пропонований захід є обґрунтування форм позакласної роботи екологічного спрямування, тематики її проведення. Він має на меті сприяти формуванню у школярів підліткового та юнацького віку непрагматичної мотивації, практичних вмінь і навичок ощадливого ресурсоспоживання у повсякденному житті.Тести з біології рослин 6 клас

0

Тести з біології рослин призначені для контролю знань учнівз тем"Вегетативні та генеративні органи рослин"Активізація розумової діяльності на уроках біології шляхом впровадження інтерактивних технологій

0

Автор знайомить з досвідом роботи по проблемі "Активізація розумової діяльності на уроках біології шляхом впровадження інтерактивних технологій, розкриває, які форми і методи використовує на уроках .Наводить факти позакласної та екологічної роботи.Урок "Особливості будови та процесів життєдіяльності Амфібій".

1

Загальна характеристика класу Земноводні, сформувати знання про особливості організації та процесів життєдіяльності земноводних, формувати вміння аналізувати одержані знання, робити логічні висновки, розвивати навички самостійної дослідницької роботи, виховувати спостережливість, увагу, формувати екологічну культуру.Інвазійні захворювання та їх профілактика

0

Матеріал презентації знайомить учнів з найпоширенішими інвазійними хворобами людини та свійських тварин, їх збудниками, шляхами зараження та заходами з профілактики. Буде корисним для учнів та дорослих.Квест «У Королівстві Природничих Наук»

0

Розробку даного позаурочного заходу - це цікава подорож по королівству природничих наук. Під час вирішення різних завдань учні дізнаються про тісний зв'язок фізики з різними природничими науками.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі