Користувацький вхід

Останні публікації

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїКалендарно тематичне планування факультативного курсу "Мій екологічний вибір"

1

Матеріал дозволяє реалізувати наскрізну змістову лінію : екологічна безпека і сталий розвиток.Створено для учнів 9 -11 класівІгра біологічна Природа навколо нас 6-7 кл.

0

Поглибити знання з екології та біології, навчити учнів самостійно мислити; розширювати кругозір,розвивати інтелектуальні здібності, увагу, ініціативу, культуру спілкування; виховувати бережливе ставлення до навколішнього середовища, любов до природи.Конкурс "Школа - мій рідний дім"

0

Наша школа, яка стоїть на краю села, хизується своєю привабливістю, охайністю, чистотою, порядком, бо доглядають її дбайливі руки її мешканців – вчителі, учні, техпрацівники.Систематизація живих організмів

0

Программа для 10 класу є досить складною та наповнена великою кількістю матеріалу, що потребує повторення та узагальнення.Календарно-тематичний план з біології та екології 11 клас на 2019-2020 н.р.

0

Календарно-тематичний план з біології та екології в 11 класі на 2019-2020 н.р.
Адаптований до підручника: Соболь В. І. Біологія і екологія: підруч. для 11 кл. закл. загальної середньої освіти / В. І. Соболь. – Кам’янець-Подільський: Абетка, 2019. – 256 с. : іл.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Позакласний виховний захід для учнів 6 класу «Екологічний турнір»

0

Позакласний виховний захід для учнів 6-7 класу
«Екологічний турнір»
Ведучий. Добрий день, дорогі друзі. Я вітаю всіх, хто зібрався в цьому залі. Наш ерудиціон при¬свячений одній з найбільш акту¬альних тем сьогодення – забруд¬ненню планети Земля.
Сьогоднішнє населення Землі – суспільство суперспоживачів. Підраховано: на кожного з нас протягом року витрачається 20 т сировини, щоправда, більша його частина – 97% – іде... у сміття.Розробка уроку біології "Різноманітність павукоподібних, їх роль в екосистемах"

0

Розширити знання учнів про клас Павукоподібні; ознайомити із різноманітністю павукоподібних;
показати їх значення у природі та житті людини;
вчити аналізувати, робити висновки; розвивати дослідницький інтерес, вміння використовувати знання, отримані на уроках географії, хімії, фізики;
виховувати екологічне мислення, любов до природи.Розробка уроку біології "Різноманітність комах, їх значення у природі та житті людини"

0

Ознайомити учнів із різноманітністю класу Комахи;
розвивати вміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки та дослідницький інтерес, уміння працювати у групі;
виховувати почуття відповідальності, розуміння.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі