Користувацький вхід

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїЖиття мікросвіту

0

Факультативний курс для учнів 6-го (7-го) класу закладів загальної середньої освіти (35 год)Методична розробка уроку на тему "Різноманітність грибів"

0

Знайомство з основними рисами, групами грибів та їхньої класифікацією.аналіз спільних та відмінних ознак різних груп грибів; формування вміння самостійно працювати; виховування зацікавленісті до вивчення предмету.Конспект уроку з біології "Органи та системи органів тваринних організмів"

0

Конспект уроку
Тема: Органи та системи органів тваринних організмів
Мета: розглянути загальний план будови і функцій органів та систем органів тварин; визначити значення систем органів у тваринному організмі; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, висловлювати свою думку; розвивати логічне мислення, творчий потенціал; виховувати етично-ціннісне ставлення до природи, працелюбність, культуру спілкування.
Очікувані результати: учні називають органи тварин, системи органів тварин та їхні функції; описують будову тіла тварин.
Обладнання: зошит, підручник, кросворд,схемиКонспект уроку з біології "Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини."

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема: Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини.Захист і збереження біосфери, основні заходи щодо охорони навколишнього середовища.

0

На завершальному етапі кожна команда повинна знайти останній «ключ» до винагороди. За кожне правильно виконане завдання ви отримаєте пазл. Зібравши всі пазли, зможете зібрати картинку з написом.Біологічний квест "Захопливий світ зоології"

0

Сценарій позакласного заходу для учнів 7-их класів "Захопливий світ зоології"Біоквест

0

ДИСТАНЦІЙНИЙ БІОКВЕСТ

Мета:
 розширити знання учнів про природу;
 сприяти становленню екологічного мислення;
 розвивати навички самостійного пошуку знань;
 формувати критичне мислення, уміння відстоювати свою точку зору;
 виховувати спостережливість, самопізнання та ставлення до навколишнього світу як до частинки самого себе, духовне становлення, гармонізацію особистості учня.Процеси життєдіяльності тварин

0

Підсумкова робота з теми "Процеси життєдіяльності тварин"
Біологія, 7 клас"Покриви"

0

Тестові завдання з теми "Покриви тіла тварин, їх різноманітність та функції". 7 клас.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі