Користувацький вхід

Біологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біології" Розвиток особистості в системі реалізації креативного навчання на уроках біології."

1

ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ НА УРОКАХ БІОЛОГІЇ
Система роботи в умовах розвитку творчої особистості на уроках біології.Віруси - неклітинна форма життя.

0

Урок з теми "Віруси - неклітинна форма життя" присвяченний історії відкриття вірусів, а також їх значенню в житті людини.Проект "Страусова ферма в нашому селі"

1

Проект включає питання біологічних особливостей страусів, їх утримання в домашньому господарстві, цінності страусової продукції, рекомендації по догляду.Проект «Ми за чисте довкілля»

0

У 2013 році в КЗ "Малошестірнянський НВК "ЗОШ І -ІІ ступенів - дитячийй садок"була проведена акція " Ми за чисте довкілля" мета якого залучення дітей до бережливого ставлення природи, та навколишнього середовища.
а також:
•дати загальну характеристику сучасному стану атмосфери, гідросфери та літосфери;
•ввести поняття «пестициди»;
•розкрити позитивну та негативну роль хімізації сільського господарства, обґрунтувати актуальність даної проблеми та розкрити вплив пестицидів на екологічний стан біоценозів.
•Розвивати логічне мислення,Розробка уроку з біології «Будова і життєдіяльність рослин. Вегетативні органи рослин»

0

ТЕМА: Узагальнюючий урок з теми «Будова і життє-
діяльність рослин. Вегетативні органи рослин»Цікаві загадки з біології

0

Цікаві загадки стануть в нагоді вчителям біології та екології, природознавства при проведенню уроку.Екологічний захід «Поводження з побутовими відходами»

0

Завдання сучасної школи — виховання людей майбутнього — всебічно розвинутих громадян, які усвідомлюють власну відповідальність перед сус¬пільством за збереження життя на Землі, форму¬вання екологічної культури серед учнів. Даний захід буде в нагоді вчителям біології та екології, класним керівникам.Птах року- лісовий штукатур

0

Робота вихованки екологічного гуртка на конкурс "Птах року - повзик". В роботі проведено дослідження про життя пташки - повзика. Приводяться цікавинки з його життя в природі. Також в роботі можна побачити вірші, оповідання про пташку, приклади розмальовок. Робота зайняла 1 місце в обласному конкурсі.Вплив проектної технології на рівень підготовки до реального життя та формування життєвих компетентностей юної особистості

1

Узагальнення педагогічного досвіду роботи. Використано фотографії, які підтверджують методи презентації проектів, види оформлення зібраної і опрацьованої інформації після захисту проектів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі