Користувацький вхід

Біологія

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїРозробка уроку з біології «Особливості живлення грибів. Розмноження та поширення грибів. Особливості будови грибів: грибна клітина, грибниця, плодове тіло»

0

Урок узгоджено з новою навчальною програмою і дозволяє підвищити зацікавленість учнів у навчанні та полегшити розуміння ними матеріалу теми, містить різноманітні інтерактивні прийоми, які допомагають учням активізувати розумову діяльність, виявити свої здібності.
Додаткова цікава інформація дозволить збагатити зміст уроку.Розробка уроку біології з використанням інтерактивних методів навчання «Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та функції у представників типу Хордові»

0

Органи дихання, їх різноманітність та функції у представників типу хордові.Презентація "Клас Птахи"

0

Птахи є обов'язковим компонентом усіх екосистем планети, важливою ланкою у ланцюгах живлення. Чисельність їх оцінюється в 100 млрд особин. Птахи відіграють важливу роль у поширені насіння рослин, окремі види живляться нектаром і одночасно сприяють запиленню рослин.Презентація «Тип Кільчастих червів»

0

Презентація з теми "Тип Кільчастих червів" допоможе учням за допомогою малюнків і простих схем зрозуміти зовнішню будову даних представників, краще вивчити особливості внутрішньої будови та осмислити значення цих тварин на нашій планеті.Конспект уроку з біології

0

Віруси. Роль вірусів у природі і житті людини.
На уроці використані прийоми та методи гра «Встав пропущене слово», створена у хмарному застосунку Learningapps; гра «Знайди зайвого», створена за допомогою MS PowerPoint; перегляд відеоролика; складання опорного конспекту за доповіддю учня; бесіда за презентацією вчителя; конструювання діаграми Венна; складання схем; читання тексту з позначками; аргументи «за» і «проти»; електронне тестування; складання пазлу створеного за допомогою хмарного середовища Learningapps."Нестатеве розмноження організмів"

0

Ознайомити учнів із різними способами розмноження живих організмів. Показати які є пристосування як у рослин так і у травин до даного виду розмноження.вікторина "Веселий експрес здоров`я "

0

Дати учням корисні поради щодо збереження й зміцнення здоров’я, учити цінувати власне життя та здоров’я, розвивати творче мислення, комунікативні навички, уміння долати труднощі, виховувати розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя та здоров’я.Урок-подорож «Мандрівка рідним краєм»

1

Урок містить узагальнюючі знання з географії, біології та природознавства, що допомагає добре орієнтуватися на місцевості та надавати первинну медичну допомогу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі