Користувацький вхід

Біологія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїБережіть первоцвіти! (збірка матеріалів)

0

"Бережіть первоцві!" - це підбірка матеріалів (фото, легенди, цікаві факти) про первоцвіти, які можна використовувати на уроках біології та природознавства або як агітаційний матеріал.Методична розробка заняття з біології та екології «Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю»

0

Тема. Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю.
Мета: сформувати уявлення про успадкування, зчеплене зі статтю, його особливості.
Обладнання та матеріали: таблиці зі схемами успадкування, зчепленого зі статтю, схеми, де гетерогаметною є жіноча стать, і схеми, де гетерогаметною є чоловіча стать.
Базові поняття і терміни: статеві хромосоми, аутосоми, гетерогаметна стать, гомогаметна стать, гемізиготний стан гена, успадкування, зчеплене зі статтю.Методична розробка заняття з анатомії, фізіології та гігієни «Умовні рефлекси, їхнє значення»

0

Тема. Умовні рефлекси, їхнє значення.
Мета: сформувати загальне уявлення про особливості й механізми утворення безумовних рефлексів, їхнє біологічне значення.
Обладнання та матеріали: таблиці зі схемами рефлекторної дуги умовного рефлексу, методами утворення умовних рефлексів у людини.
Базові поняття і терміни: умовний рефлекс, тимчасовий нервовий зв’язок, безумовний рефлекс, умовний подразник, безумовний подразник.Методична розробка проведення інтегрованого уроку природознавства у 3 класі з використанням інтерактивних технологій навчання з теми «Тварини»

0

Тема: Тварини. Підсумковий урок.
Мета: Узагальнити і систематизувати знання учнів про найбільші групи тварин, розвивати вміння порівнювати тварини, класифікувати їх за суттєвими ознаками, встановлювати взаємозв’язки з неживою природою; розвивати спостережливість, вміння аналізувати, робити висновки, виховувати шанобливе ставлення до тварин.Система органів розмноження людини

0

Тема:Система органів розмноження людини
Освітня мета: простежити еволюцію статевих органів в природі, вивчити будову органів розмноження у людини; здійснювати статеве виховання учнів.
Обладнання: таблиці: «Статева система чоловіка», «Статева система жінки».
Основні поняття і терміни: статеві залози, тестостерон, яєчка, мошонка, статевий член, матка, маткові труби, яєчники, піхва, клітор, соромітна ділянка."МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ БІОЛОГІЇ ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВ’Я ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ"

0

При впровадженні здоров’язберігаючих технологій необхідний розумний та збалансований підхід, в кожному окремому випадку необхідно вибирати ті, що мають раціональний характер та доступні для використання окремим педагогом.Конспект уроку на тему "Суцвіття"

0

Конспект уроку для 6 класу
на тему: «Суцвіття»
Мета: Ознайомити учнів із суцвіттями, їх основними типами і перевагами над поодинокими квітами;
Розвивати уміння порівнювати біологічні явища та процеси у житті рослин; уміння спостерігати та робити висновки і узагальнення; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу.
Виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища та рослин рідного краю, сприяти естетичному вихованню учнів.
Тип уроку. КомбінованийМетодична розробка уроку з біології і екології на тему "Сучасна біотехнологія та її основні напрямки"

0

Методична розробка уроку з біології і екології на тему "Сучасна біотехнологія та її основні напрямки" може використовуватися викладачами біології при вивченні теми "Застосування результатів біологічних досліджень у медицині, селекції та біотехнології". Містить багато цікавого матеріалу з історіїї розвитку біотехнології та напрямків її застосування.Мультімедійна презентація з біологї на тему "Подорож до країни рослин"

0

Мультімедійна презентація з біології на тему "Подорож до країни рослин" може використовуватися викладачами біології під час проведення предметних тижнів природничих дисциплін в режимі дистанційного навчання. Вона містить цікаві завдання, які мають виконати здобувачі освіти для того, щоб отримати певну кількість балів і заняти призове місце. Форма проведення - гра, квест.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі