Користувацький вхід

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіїКонспект уроку з біології на тему:" Ріст і розвиток рослин".

0

Поглибити знання учнів про життєдіяльність рослинного організму,познайомити із процесами росту і розвитку квіткових рослин,показати взаємозв*язок цих процесі, залежність росту і розвитку від умов навколишнього середовища; сформувати знання про розвиток рослини з насіння, визначити умови, що необхідні для зростання і розвитку насіння.
Розвивати вміння і навички працювати з підручником і на научними матеріалами, розвивати комунікативні здібності.
Виховувати любов до природи, почуття необхідності знань для застосування на практиці.«Сучасний стан та перспективи покращення екологічного стану ставків с. Рибці»

0

Робота направлена на розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану ставків с. Рибці, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення місцевого населення до природоохоронної роботи.Підсумкова контрольна робота з біології I семестр

0

Для підсумкового та семестрового контролю запропоновані завдання, що дають можливість оцінювати навчальні досягнення учнів за І-ІV рівнями складності.
Використання таких завдань під час підсумкових уроків дозволяє одночасно організувати роботу всіх учнів групи.
Даний матеріал носить актуальний, новаторський характер і є умовою розвитку сучасної освіти, так як сприяє якісній підготовці до ЗНО з біології в межах навчальної програми.Розробка уроку і презентація з біології «Різноманіття й функції вуглеводів»

0

Розробка уроку біології на тему: "Різноманіття й функції вуглеводів". Урок з використанням презентації.Хімічний склад клітини

0

Ознайомити учнів з хімічним складом живих організмів, з мікроелементами та розглянути їхню біологічну роль в організмі.Контрольна робота з теми «Структура клітини. Принципи функціонування клітини».

1

Контрольна робота з біології (за новою програмою) для учнів 9 класу з теми «Структура клітини. Принципи функціонування клітини».Біологічний словник для поглибленого вивчення курсу біології середньої школи.

0

Мета посібника - допомогти учителям біології в організації ведення біологічних словників при вивченні поглибленого курсу біології в 8-9 класах. Представлено основні терміни, поняття та визначення для формування, узагальнення та контролю знань учнів за програмою поглибленого вивчення біології. Матеріал викладено в порядку вивчення програмного матеріалу по відповідних розділах і темах курсів біологія тварин та біологія людини.Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології та в позаурочній діяльності

0

Представлено авторські рекомендації про використання ІКТ на різних етапах сучасного уроку. Звернено увагу на електронні навчальні програми та приклади їх використання.Значення мохів, папоротей, хвощів та плаунів в природі та житті людини

0

Проектна робота учня 7 - б класу Северина Вадима по темі:"Значення мохів, папоротей, хвощів та плаунів в природі та житті людини"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі