Користувацький вхід

Останні публікації

Біологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів біології

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів біологіївиховний захід "Осінній вернісаж"

0

Ознайомити дітей з традицією ярмаркування українського народу.
Виховувати риси дбайливого господаря, формувати бережливе ставлення до результатів праці. Навчати дітей змалечку заощаджувати кожну зароблену копійку.Тестові завдання з біології до ЗНО

0

Забезпечити вчителів та учнів різноманітними тестами ( на відповідність , на вибір одніеї правильної відповіді та вміння аналізувати малюнки ) для використання в якості тренажерів,суттєво допоможе у якісній підготовці до ЗНО.Завдання різноманітні за змістом і ступенем складності.Тести підібрано відповідно до програми ЗНО.розробка уроку "Редукційний поділ клітин, або мейоз"

1

Даний урок розроблений з урахуванням навчальної програми біолого-хімічного профілю, вікових особливостей учнів та з використанням інтерактивних методів навчання. Використані методи розвивають життєву, здоров'язбережувальну та інформаційну компетентність учнівРоль оптичної системи ока у сприйнятті довкілля. Лабораторна робота № 7. Визначення акомодації ока, реакція зіниць на світло.

0

Розробка уроку: Роль оптичної системи ока у сприйнятті довкілля. Лабораторна робота № 7. Визначення акомодації ока, реакція зіниць на світло. Буде корисною для вчителів біології та студентів біологічних факультетів педагогічних вузів.Практична робота № 4: Визначення видів кімнатних рослин, придатних для вирощування в певних умовах

0

Розробка практичної роботи "Визначення видів кімнатних рослин, придатних для вирощування в певних умовах" для учнів 6 класів. Буде корисною для вчителів біології та студентів педагогічних вузів біологічних факультетів.Конспект "Захворювання серцево-судинної системи. Профілактика захворювань"

0

Нестандартний урок з елементами критичного мислення. Використано інтерактивні вправи, прийоми, робота у малих групах.Будова органів дихання

0

Тема. Будова й функції органів дихання
Цілі уроку: ознайомити учнів зі значенням дихання як процесу, необхідного для життя,
розглянути органи дихання, показати взаємозв’язок їх будови з функціями, що
виконуються.Біоніка-союз людини і природи

0

Проект дає учням відповіді на такі питання:
1.Що таке біоніка?
2.Які існують сучасні напрямки біоніки?
3.Які перспективи розвитку біоніки у вирішення проблем людства?Презентація " Чому вони так називаються?" За матеріалами газети " Колосочок"

0

Різноманіття живої природи дивує, вражає і захоплює всіх, хто взяв на себе сміливість вивчати життя. Усі існуючі та вимерлі види організмів мусять якось називатись, а всім новим видам треба давати нові назви, які б не повторювались. Це ж навіть уявити важко – десятки мільйонів назв!
Дуже і дуже різні живі істоти нашої планети. Тому для створення біологічних назв вчені придумують найрізноманітніші способи.
Метою заходу шкільний бібліотекар передбачила спонукання інтересу учнів до читання пізнавальної літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі