Користувацький вхід

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїІсторико-краєзнавча гра "Дніпропетровщина: історія, люди, події"

0

Історико-краєзнавча гра в 10 класі "Дніпропетровщина: історія, люди, події", який сприяє патріотичному вихованню учнівКвест-гра "День миру та дружби"

0

Позакласний захід у 8 класі з історії "День миру та дружби"Використання інформаційних та комунікаційних технологій на уроках історії в системі професійно-технічної освіти

0

Особливості планування і проведення гурткової роботи в систе.мі профтехоосвіти. Розвиток пізнавальної активності учнів при вивчені історіїНавчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Боротьба ОУН-УПА В 40-Х – На Початку 50-Х Років.

0

Мета:

поглибити, конкретизувати і узагальнити знання про діяльність ОУН -УПА, дати оцінку діяльності ОУН -УПА;

розвивати вміння збирати і аналізувати інформацію з різних джерел, систематизувати знання, готувати аргументовану відповідь, вести дискусію з даної проблеми на основі набутих знань з історії; сприяти розвитку історичної свідомості учнів, критичному осмисленню історичних подій;

виховувати учнів у дусі патріотизму, толерантності, утвердження ідеалів демократії; виховувати активну громадянську позицію.

Тип уроку: узагальнення і систематизація знань, умінь і навичок.Систематизація навчального матеріалу на уроках практичних занять засобами ІКТ

0

Систематизація навчального матеріалу на уроках практичних занять засобами інформаційно-комунікаційних технологійПідвищення рівня компетентності та успішності учнів шляхом застосування комп’ютерних технологій. Мультимедійні презентації на уроках історії

0

Підвищення рівня компетентності та успішності учнів шляхом застосування комп’ютерних технологій.
Мультимедійні презентації на уроках історіїОпис досвіду за темою: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії та науковому товаристві з використанням елементів медіаграмотності».

0

Опис досвіду за темою:
«Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії та науковому товаристві з використанням елементів медіаграмотності».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі