Користувацький вхід

Останні публікації

2017-02-26 16:19

Історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїУкраїна та її сучасні герої (Пам’яті Небесної Сотні)

1

Даний матеріал рекомендований для використання у роботі вчителя історії у процесі національно-патріотичного виховання особистості учняПлан-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота"

0

План-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота" для учнів 6 класу.План-конспект уроку "Узагальнення знань з теми «Цивілізації Передньої та Центральної Азії. Кіммерійсько-скіфський світ»

1

Розробка уроку з інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Історія України" для 6 класу з теми "Узагальнення знань з теми «Цивілізації Передньої та Центральної Азії. Кіммерійсько-скіфський світ»КВК «Стародавній Єгипет»

1

Пізнавальна гра для учнів 6 класу. Проводив на тижні історії у школі.Інноваційні технології на уроці історії

0

Поняття "технологія" виникло в педагогічній науці ідея активного навчання для різних видів і типів мультимедійними засобамиПозакласний захід з історії

0

Історичний калейдоскоп проводиться в рамках тижня історії в першому семестрі як позаурочний захід для учнів 7-х класів. Мета позаурочного заходу: створення умов для становлення і розвитку історичної пам'яті та громадянського патріотизму, актуалізація пізнавальної активності учнів.Використання умовно – графічної наочності на уроках історії

0

Сучасний стан навчання в школі безпосередньо залежить від дослідження перспективних напрямків методики викладання історії . Одним із таких напрямків є робота над комплексом проблем пов’язаних з удосконаленням умовно-графічної наочності на уроці. Групування навчального матеріалу в лаконічні схеми, таблиці, діаграми, графіки дозволяє раціонально побудувати урок, полегшує сприйняття матеріалу, формує логічне мислення.Українська культура першої половини XVII ст.

0

В даній ролзробці уроку охарактеризовано жанри усної народної творчості , що виникли в першій половині XVII ст. і формує вміння використовувати причини, передумови, результати і наслідки історичних подій.Національно-визвольні повстання 20-30 років XVII. 8кл.

0

Дана розробка уроку буде цікава вчителям історії загальноосвітніх навчальних закладів. Даний урок має за мету з'ясувати та проаналізувати причини козацько-польских збройних конфліктів і повстань в 30-х роках XVII ст.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі