Користувацький вхід

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПрезентація книги «Дніпропетровщина пам’ятає…»

0

Пам'ять про подвиг увіковічена в назвах вулиць, майданів, в меморіалах, пам’ятниках і обелісках, у експозиціях музеїв, зафіксована у книзі «Дніпропетровщина пам’ятає… 1941 – 1945. Їх подвиг безсмертний». В ній зібрані матеріали про увіковічення подвигу жителів Дніпропетровської області в роки Другої світової війни, в тому числі і васильківців.Тематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет»

0

Тематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет» 6 клас, індивідуальна форма навчанняТематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»

0

Тематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»Методична розробка виховної години до 78-річниці трагедії Бабиного Яру

0

Методична розробка виховної години повністю відповідає навчально-виховному процесу в коледжі. Її створення зумовлене необхідністю донести до студентів важливість трагедії Бабиного Яру, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.
Методична розробка містить в собі текстовий матеріал присвячений трагедії Бабиного Яру.
Дана методична розробка має велике виховне і пізнавальне значення, сприяє вихованню у студентів толерантності, співчуття до єврейського народу.Бібліо-глобус

0

Огляд книг, присвячених традиціям
різних країн, історії знаменитих
подорожей, відомих мандрівників.Цікаві факти з історії козацтва

0

Дуже давно, коли знищили державу слов’ян – «Київську Русь» солдати залишились без роботи, тому їм прийшлось переселятись поближче до європейських країн – де вони наймались на військову справу. Такі люди називали себе козаками, що означає – вільна людина.Беседа «Виды текстильных волокон. Изготовление и строение ткани».

0

Во время беседы о текстильных волокнах учащиеся 5-7 классов познакомятся с историей создания тканей со времён первобытного человека и до наших дней. Использованы загадки и поговорки о тканях, а также рассказ К. Ушинского и сказки А. Пушкина, в которых упоминается производство тканей.Використання інформаційних технологій на уроках історії.

0

Зібраний особистий досвід познайомить колег з тим, як можна зробити урок чи виховний захід більш цікавим та змістовним за допомогою використання інформаційних технологійМетодика проведення семінарів з історії.

0

Автор знайомить колег зі специфікою та особливостями під час проведення семінарів, коли для покращення результатів використана художня література, яка сприяє інтересу учнів до подій минулого.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі