Користувацький вхід

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїНавчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Боротьба ОУН-УПА В 40-Х – На Початку 50-Х Років.

0

Мета:

поглибити, конкретизувати і узагальнити знання про діяльність ОУН -УПА, дати оцінку діяльності ОУН -УПА;

розвивати вміння збирати і аналізувати інформацію з різних джерел, систематизувати знання, готувати аргументовану відповідь, вести дискусію з даної проблеми на основі набутих знань з історії; сприяти розвитку історичної свідомості учнів, критичному осмисленню історичних подій;

виховувати учнів у дусі патріотизму, толерантності, утвердження ідеалів демократії; виховувати активну громадянську позицію.

Тип уроку: узагальнення і систематизація знань, умінь і навичок.Систематизація навчального матеріалу на уроках практичних занять засобами ІКТ

0

Систематизація навчального матеріалу на уроках практичних занять засобами інформаційно-комунікаційних технологійПідвищення рівня компетентності та успішності учнів шляхом застосування комп’ютерних технологій. Мультимедійні презентації на уроках історії

0

Підвищення рівня компетентності та успішності учнів шляхом застосування комп’ютерних технологій.
Мультимедійні презентації на уроках історіїОпис досвіду за темою: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії та науковому товаристві з використанням елементів медіаграмотності».

0

Опис досвіду за темою:
«Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії та науковому товаристві з використанням елементів медіаграмотності».Майстер - клас з теми РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ МЕДІАГРАМОТНОСТІ

0

Мастер - клас для вчителів історії з теми РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ МЕДІАГРАМОТНОСТІФормування просторової та хронологічної компетентностей у процесі навчання історії в 5-7 класах

0

Вступ………………………………………………………………..2
1. Організація інтерактивного навчання…………………...5
2. Формування в учнів просторової компетентності……..6
3. Формування в учнів хронологічної компетентності….13.
4. Тренінгові ігри для формування просторової та
хронологічної компетентностей……………………… 28

Висновки………………………………………………………….
Список використаної літератури………………………………Робота з історичними джерелами. Залучення різних джерел для достовірного відображення минулого.

0

Конспект уроку з історії для 5 класу за новою програмою.Інтегрований урок з історії та природознавства "Наша планета - Земля"

1

Незвичайний урок, який спробує поєднати дві великі і давні науки - історію і природознавство. Проблемне питання: як поєднання історії та природознавства дає можливість уявити цілісну картину світу при вивченні планети «Земля»?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі