Користувацький вхід

Історія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїБрейн-ринг "Я знаю тільки одну науку - історію"

0

Даний захід призначений для учнів 7-9 класів, пробудити в учнів інтерес до історії.Стаття Самостійна робота як шлях формування ключових життєвих компетентностей учнів. Теоретичні засади самостійної роботи з історії.

1

В статті розміщено теоретичні засади самостійної роботи учнів та доцільність використання саме такого виду роботи як на уроках історії ( чи інших предметів суспільно-гуманітарного напряму), так і при підготовці домашніх завдань.Славетні історики Миколаївщини

0

Презентація на тему "Славетні історики Миколаївщини"(матеріал для використання на уроках)Презентація на тему Голодомор(наочність для використання на уроці)

1

Презентація на тему Голодомор 1932-1933 років(наочність для використання на уроці)"Тиждень історії в школі". Навчальний посібник.

0

Матеріал може бути використаний для проведення тижня історії у школах України.Бінарний урок української мови та історії України

0

Бінарний урок української мови "Твір-роздум дискусійного характеру на суспільну тему в публіцистичному стилі" та практичне заняття № 2 історії України "Демографічні зміни. Повсякденне життя повоєнних років. Доля жінки."
Бінарний урок є практичним відображенням інтегральної технології навчання і є нестандартною формою навчання з реалізації міжпредметних зв'язків. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентністьПрезентація досвіду роботи. Розвиток критичного мислення на уроках історії.

0

Презентація досвіду роботи вчителя. Розвиток критичного мислення на уроках історії.Дайджест «Один день в історії» (15 лютого)

0

Формування в учнів особистої системи цінностей, усвідомлення приорітету духовних цінностей, визначення життєвої мети.Презентація "Портфоліо вчителя історії"

0

Презентація містить матеріал про роботу вчителя історії, використання інтерактивних форм та методів навчання історії. Рекомендовано вчителям історії.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі