Користувацький вхід

Останні публікації

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїЛекції та семінарські заняття як різновид самостійної роботи студентів з історії

0

У статті розкривається суть одного з основних завдань навчального процесу - навчити студентів працювати самостійно і поповнювати свої знання з історії України у час, вільний від обов'язкових занять.презентація «Історичні джерела та їх різновиди. Виявлення та збереження історичних джерел. Що таке археологія.»

0

Тема уроку: «Історичні джерела та їх різновиди. Виявлення та збереження історичних джерел. Що таке археологія.»

Ознайомити учнів із джерелами вивчення давньої історії, конкретизувати їх щодо історії України, підкреслити значення археології, допомогти зрозуміти роль музеїв, історичних заповідників у вивченні минулого українського народу;
пояснити зміст понять «археологія», «речові джерела», «музей», ознайомити із метою створення музеїв , характером експонатів, які в них зберігаються;План-конспект уроку з вивчення модуля навчальної програми "Гімнастика"

0

План конспект уроку має завдання:
1.Вивчити техніку виконання перекиду вперед з положення «стійка плавця» (х), та з кроку в положенні стоячи (д).
2.Продовжити вивчення техніки виконання вправ з акробатики: (перекиди, міст, рівновага, стійка на лопатках, стійка на голові та руках, напівшпагат) під час виконання залікової комбінації.
3.Удосконалити техніку виконання вправ у рівновазі на гімнастичній лаві під час виконання залікової комбінації.
4.Сприяти розвитку фізичних якостей: сили, гнучкості, спритності, координації рухів, рівноваги.День Соборності України

0

Виховний захід. День соборності України. Мета: Поглибити знання учнів з історії виникнення свята Соборності України.
Пригадати ст. 20 Конституції України.Ознайомити з цікавими фактами про Україну.
Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.
Викликати інтерес до вивчення історії України.Розстановка історичних наголосів - запорука освітнього збагачення молоді

0

З XX століття радіо (від лат. radiare - випромінювати, випускати промені) стало важливим атрибутом життя людей у всьому світі і до сьогодні не втратило свого впливу. У нашій країні радіомовлення за традицією завжди було зразком культури, високої норми, еталоном грамотності. У структурі сучасних ЗМІ радіомовлення залишається найбільш оперативним і доступним широкій аудиторії. З розвитком технологій зникла потреба у радіоприймачах, тепер улюблену хвилю можна з легкістю слухати у салоні автомобіля або онлайн на ПК чи мобільному пристрої.Опорні плани-конспекти уроків до курсу «Історія рідного краю» (Запорізька область)

0

Опорні плани-конспекти
уроків до курсу «Історія рідного краю» (Запорізька область), 5 класРозробка интерактивної перерви. Мультимедійна цікава презентація щодо вивчення теми "Київська Русь. Часи Володимира Великого"

0

Розробка інтерактивної перерви Палацу "Київські князі" в рамках навчально-пізнавального проекту "Козацькими шляхами". Мультимедійна цікава презентація щодо вивчення теми "Київська Русь. Часи Володимира Великого".Розробка даної інтерактивної перерви передбачає розвиток творчої уяви, логічного мислення, що розвиває цікавість дітей до темиВикористання інтерактивних методів на уроках всесвітньої історії в 6 класі під час вивчення теми «Греція в ІІ – першій половині І тисячоліття до н.е.»

1

Матеріал посібника може бути використаний на уроках історії, гурткових і факультативних заняттях у школі, для читання вдома. Буде корисним під час проведення тижня історії, різноманітних вікторин, змагань.
Розрахований на широке коло вчителівФормування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів на уроках історії та правознавства

0

Серед багатьох причин втрати учнями інтересу до знань можна назвати одноманітність уроків. Відсутність можливості повсякденного пошуку нової цінної інформації призводить до шаблонного виконання, а це руйнує та вбиває учнівський інтерес до навчання. Творчий підхід до побудови та проведення уроку, насиченість різноманітними прийомами, методами та формами викладання зможуть забезпечити його ефективність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі