Користувацький вхід

Останні публікації

Історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїМетодична розробка «Інтегровані (бінарні) уроки з історії України»

0

Методичні рекомендації у проведенні інтегрованих (бінарних) уроків історії України для використанні у роботі вчителям історикам, основ християнської етики.Синергетичний підхід у викладанні суспільно-гуманітарних предметів (практичний аспект)

0

Сучасна реформа освіти одним із завдань має формування творчо мислячої особистості. Зрозуміло, що освіта не могла не зазнати технологічних змін в індустріальному суспільстві. Змінився статус учителя, змінюється суспільство. За висновком ЮНЕСКО нашим дітям не вистачає критичного і логічного мислення у засвоєнні знань, толерантності, технологічності у доведенні своєї думки, вмінь працювати з інформацією. Рівень компетентності – це знання, які дають можливості існувати в суспільстві. Слід розгортати знання, а не перевантажувати учня.Давній Китай

1

Розробка відкритого уроку в 6 класі Стародавня історія тема:Давній Китай.Курсова робота "ЄВРОПЕЙСЬКА РАДА (ЄВРОПЕЙСЬКИЙ САМІТ)"

0

Курс «Європейський вибір України» покликаний привернути увагу до процесів європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, ознайомити з основними проблемами на цьому тернистому шляху та вже досягнутими результатами.Використання краєзнавчого матеріалу на уроках історії

0

Досвід викладання історичного краєзнавства засвідчує, що цей курс став важливим засобом підвищення якості занять не тільки з історії, а й географії, природознавства, етнографії.Розробка уроку з історії України «Чим уславилися князі Київської Русі»

0

Розробка уроку для 5 класу з предмету Історія на тему: "Чим уславилися князі Київської Русі"Україна та її сучасні герої (Пам’яті Небесної Сотні)

1

Даний матеріал рекомендований для використання у роботі вчителя історії у процесі національно-патріотичного виховання особистості учняПлан-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота"

0

План-конспект уроку "Давньогрецька міфологія і релігія. Практична робота" для учнів 6 класу.План-конспект уроку "Узагальнення знань з теми «Цивілізації Передньої та Центральної Азії. Кіммерійсько-скіфський світ»

1

Розробка уроку з інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Історія України" для 6 класу з теми "Узагальнення знань з теми «Цивілізації Передньої та Центральної Азії. Кіммерійсько-скіфський світ»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі