Користувацький вхід

Останні публікації

Історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїМетодичні рекомендації

0

Методичні рекомендації щодо організації краєзнавчої роботи в школі. Робота спланована у вигляді проектівПочаток лібералізації суспільного життя. XX з’їзд КПРС. «Шістдесятництво» як явище культурологічне і соціальне.

1

Початок лібералізації суспільного життя. XX з’їзд КПРС. «Шістдесятництво» як явище культурологічне і соціальне.СУЧАСНІ ОСВІТНІ ПЛАТФОРМИ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

0

Перед сучасним учителем постає ряд питань: які ресурси можна використати для самоосвіти, і які саме вміння і навички потрібно вдосконалити чи здобути. Саме, тому пріоритетним напрямком є удосконалення цифрової грамотності вчителя.КРАЄЗНАВЧИЙ КВЕСТ «Стежками рідного краю»

0

КРАЄЗНАВЧИЙ КВЕСТ
«Стежками рідного краю»

Мета: розширити і закріпити знання учнів про події минулого, пам’ятки історії та культури малої батьківщини; розвивати вміння працювати в команді, логічно, чітко та логічно висловлювати власну думку; виховувати почуття патріотизму до України та власного краю.
Обладнання: картки із завданнями (сині та жовті), сертифікат для переможців (Додаток 1), відповіді до завдань (Додаток 2).

ХІД КВЕСТУЗастосування кейс-методу при організації уроку історії

0

Модернізація української освіти спрямована не тільки на зміну змісту освіти, а й на зміну підходів до методики освіти, розширення арсеналу методичних прийомів, активізація самостійної діяльності учнів, які не тільки сприяють засвоєнню ними певної інформації, а формуванню умінь пошуку, критичного осмислення та практичного використання необхідної інформації , формування ціннісних орієнтирів.Розробка уроку з історії для 9 класу на тему «Українське мистецтво та архітектура в другій половині ХIХ століття»

0

з`ясувати, як розвивались українське мистецтво та архітектура в другій половині ХIХ століття, як відбувався культурний та духовний розвиток української нації;
розвивати уміння давати власну оцінку культурним явищам, діяльності меценатів, збирати матеріал до уроку із різних джерел інформації;
виховувати почуття гордості за український народ, його досягнення в культурі та літературіРозробка уроку на тему "Природа і населення Стародавньої Греції"

0

Розробка нестандартного уроку по вивченню природи і населення Стародавньої Греції. Пропонується вчителям історії.Тероризм - загроза людству

0

Урок про жахливе явище - тероризм. Подано додатковий матеріал до уроку про терористичні події в світі. Рекомендовано вчителям історії ЗНЗ.Політика більшовиків у царині культури. "Українізація"

0

Аналіз політики більшовиків в галузі культури; підйом національної культури; оновлення української інтелігенції. Пропонується для вчителів історії ЗНЗ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі