Користувацький вхід

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПортрети перших князів Київської держави

500134.jpg

Портрети перших князів Київської держави
Якісна галерея портретів перших правителів Київської Русі.

Кількість: 12 / Формат: jpg / Розміри: 4 А4, 1134х1701 / Мова: укр.Інтегрований Олімпійський урок «Від Олімпії до Бразилії»

0

Сценарій проведення інтегрованого Олімпійського уроку
«Від Олімпії до Бразилії»

У наш час здоров’я нації розглядається як показник цивілізованості держави, що відбиває соціально-економічне становище суспільства. Формування здорового способу життя молоді останніми роками в України досягло певних зрушень на краще, проте становище залишається складним, а в деяких аспектах – навіть загрозливим для безпеки країни та її майбутнього.Методичні принципи створення комп'ютерних тестів з історії, правознавства.

0

Методичні принципи створення комп'ютерних тестів з історії, правознавства - це стаття про необхідність та доцільність використання і розробки різних видів тестових занять, що значно підвищує мотивацію учнів під час освітнього процесу.Дидактичні особливості організації уроків історії та правознавства з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

0

Дидактичні особливості організації уроків історії та правознавства з використанням інформаційно-комунікаційних технологій - це стаття, яка дає грунтовне розуміння необхідності впровадження ІКТ в освітній процес.Розробка уроку з історії 6 клас по темі "Фінікія"

0

Розробка уроку по темі "Фінікія". Урок розроблений для учнів 6 класу. Мета уроку: сформувати уявлення про найважливіші етапи історичного розвитку Фінікії, схарактеризувати найважливіші досягнення фінікійців, розкрити значення поняття «колонія» та причини й напрямки фінікійської колонізації; розвивати вміння працювати з підручником, історичною картою та додатковими джерелами інформації; виховувати інтерес до минулого людства.Основні стоянки та пам'ятки первісних людей на території України (презентація)

0

Дана презентація спонукає формуванню картографічних вмінь, просторової компетентності учнів на уроці та використання карти в якості джерела історичної інформації.6 клас Мінойська палацова цивілізація.

0

Конспект уроку складений відповідно до оновленої програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України, із курсу"Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс." для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Розробка уроку відповідає підручнику О. Г. Бандровського, В. С. Власова "Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс."Давньогрецьке суспільство за поемами Гомера. Виникнення грецьких полісів.

0

Конспект уроку складений відповідно до оновленої програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України, із курсу"Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс." для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Розробка уроку відповідає підручнику О. Г. Бандровського, В. С. Власова "Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс."Давньогрецьке суспільство . Спарта.

0

Розробка уроку історії 6 класу на тему "Давньогрецьке суспільство . Спарта.»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі