Користувацький вхід

Історія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїРозвиток «критично мислення» на уроках історії

0

Організація навчання за технологією «критичного мислення» потребує наявності в учнів відповідних навичок та якостей.
Потреба критично мислити особливо важлива зараз, коли інформація, досить часто, подається відповідно обробленою.
Робота з історичним матеріалом допоможе учням бачити явище в цілому, але разом з тим виділяти його складові. Що безсумнівно буде їм корисним у повсякденному житті.Розробка уроку для 5 класу" Географічний та історичний простір" за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України"

0

Створення дидактичних ситуацій, які дозволять учням / ученицям
взаємодіяти з навчальними текстами, адаптованими історичними джерелами,
використовуючи відповідний поняттєвий апарат.

Застосування переважно активних та інтерактивних методів навчання (учні працюють з текстом/картою, джерелом, парами та групами, задають питання учителеві/вчительці та одне одному, дискутують, виконують проблемні завдання тощо).

Врахування особистого досвіду учнів,Методичний посібник Формування інформаційної компетентності учнів в процесі вивчення історії

0

Методичний посібник «Формування інформаційної компетентності учнів в процесі вивчення історії» створений на основі власного педагогічного досвіду. Основне завдання цієї методичної розробки – виділити і обґрунтувати педагогічні і методичні закономірності розвитку інформаційної компетентності в учнів на уроках історії через використання ІКТ.
Адресовано вчителям історії.Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільних суспільствознавчих предметів

1

Запропонований посібник містить матеріал з досвіду роботи про компетентнісний підхід при викладанні історії та використання логічної, аксіологічної, просторової, хронологічної, мовленнєвої, інформаційної компетентностей у формуванні історичної свідомості та ідентичності учнів.
Адресовано працівникам районних (міських) методичних служб, вчителям історії загальноосвітніх навчальних закладів.Методична розробка уроку на тему "Формування української державності на різних етапах історії України"

0

Методична розробка уроку на тему "Формування української державності на різних етапах історії України"Організація та зміст пошуково - дослідицької роботи на уроках історії та її вплив на розвиток історичного мислення учнів.

0

Пошуково - дослідницька робота на уроках історії. Розвиток історичного мислення засобами пошуково - дослідницької роботи.Піжамна вечірка

0

Виховний захід на тему: " Піжамна вечірка" 9 клас, 7 класПРИРОДНО-ГЕОГРАФІЧНІ УМОВИ ДАВНЬОГО ЄГИПТУ

0

Конспект уроку 6 класу на тему: ПРИРОДНО-ГЕОГРАФІЧНІ УМОВИ ДАВНЬОГО ЄГИПТУ.Конспект уроку історії "РЕЛІГІЯ ТА КУЛЬТУРА ДАВНЬОЇ ІНДІЇ"

0

Даний матеріал стане у нагоді вчителям історії, які викладають у 6 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі