Користувацький вхід

Історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїГрецькі міста-держави на території України

0

Урок історії у 6 класі з використанням інтерактивної дошкиІнтерактивні вправи "Для історика"

0

Матеріал містить інтерактивні вправи з історії України, які можна викорисати для дистанційних завдань під час карантину. Матеріал вимагає базового рівня знань, має творчий зміст, не обтяжує учня.Гра з історії для учнів 10 класу "Рулетка"

0

Історична гра для учнів 10 класу "Колесо історії", або "Рулетка". Можна використати як позакласний західСценарій лінійки відкриття тижня історії

0

Сценарій містить вірші, вступне слово.Навчальний посібник «Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільних суспільствознавчих предметів» учителів історії та правознавства, громадянської освіти Любенко Л. М., Білаш Л. М., Степанченко М. Т.

0

Запропонований посібник «Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільних суспільствознавчих предметів» містить матеріал з досвіду роботи про компетентнісний підхід та використання логічної, аксіологічної, інформаційної, мовленнєвої, просторової, хронологічної компетентностей у формуванні історичної свідомості та ідентичності учнів.РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ ПІД ЧАС РОБОТИ З ВІЗУАЛЬНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ НА УРОКАХ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

0

Матеріали посібника розкривають методику викладання та практичне використання візуальних джерел під час проведення уроків історії в старшій школі.Відкрита виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору «Будьмо гідними називати себе українцями»

0

Методична розробка присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору.
Дана робота має велике виховне і пізнавальне значення, сприяє вихованню у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле нашого народу.
Методична розробка може бути використана кураторами груп для проведення виховних заходів.Інноваційні освітні методи навчання суспільним дисциплінам та їх вплив на творчу сферу особистості (з досвіду роботи)

0

В роботі представлено інноваційні освітні методи навчання суспільним дисциплінам, які сприяють всебічному розвитку людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору.Презентація книги «Дніпропетровщина пам’ятає…»

0

Пам'ять про подвиг увіковічена в назвах вулиць, майданів, в меморіалах, пам’ятниках і обелісках, у експозиціях музеїв, зафіксована у книзі «Дніпропетровщина пам’ятає… 1941 – 1945. Їх подвиг безсмертний». В ній зібрані матеріали про увіковічення подвигу жителів Дніпропетровської області в роки Другої світової війни, в тому числі і васильківців.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі