Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняУрок трудового навчання «Робота з пластиліном. Послідовність дій під час виготовлення виробів із пластиліну на площині»

0

Робота з пластиліном. Послідовність дій під час виготовлення виробів із пластиліну на площині.
Практична робота: виготовлення із пластиліну зображень фруктів, овочів.Кішка з мишкою помирилися

0

Розширювати поняття про пропорції тіл тварин, людей, навчити учнів відтворювати особливості будови та зовнішнього вигляду об'єкта під час ліплення;
розвивати дрібну моторику рук, уяву, фантазію;
виховувати любов до тварин, охайність під час роботи.Трудове навчання у 1 класі Аплікація з паперу. Виготовлення аплікації «Осінній пейзаж»

0

Конспект уроку з трудового навчання у 1 класі рекомендовано вчителям початкової школи."Виготовлення метелика в техніці кінусайга"

0

Як кінцевий результат реалізації проекту "Знайомство з Японією" став урок трудового навчання в 2 класі- "Виготовлення метелика в техніці кінусайга". Цей матеріал може бути використаний для гурткової роботи як з молодшими так і з учнями середньої ланки. Успіхів!Урок трудового навчання "В'язання гачком як вид декоративно - ужиткового мистецтва"

0

Мета уроку: ознайомити учнів з одним із видів декоративно-ужиткового мистецтва - в'язанням, його історією, з інструментами, пристосуваннями і матеріалами для в'язання; дати уявлення про техніку в'язання гачком.Робота з папером. Витинанки

1

В даному ресурсі зібрані друковані та фотоматеріали,які дають змогу учням розвивати творчі здібності елементів графічної грамоти, вміння працювати в команді та вчитись виконувати операції з ручних технік обробки матеріалів, допомагає розвивати вміння розкривати послідовність дій під час виготовлення виробів технікою витинанки. Даний матеріал містить презентацію, музичний супровід слайдів, який допомагає учням кращого засвоєння даного матеріалу. Вчителі можуть використовувати даний матеріал як на уроках так і в гуртковій роботі.Стрічкові витинанки - мережива

0

В даному ресурсі зібрані друковані та фотоматеріали,які дають змогу учням розвивати творчі здібності елементів графічної грамоти, вміння працювати в команді та вчитись виконувати операції з ручних технік обробки матеріалів, допомагає розвивати вміння розкривати послідовність дій під час виготовлення виробів технікою витинанки. Даний матеріал містить презентацію, музичний супровід слайдів, який допомагає учням кращого засвоєння даного матеріалу. Вчителі можуть використовувати даний матеріал як на уроках так і в гуртковій роботі.Презентація до уроку трудового навчання у 1 класі "Види шнурування"

0

Додотковий матеріал до уроку з трудового навчання у 1 класі. На допомогу вчителю початкових класів.Інтегрований урок із природознавства і трудового навчання «Земля у весняному цвітінні. Первоцвіти – краса нашого краю»

0

Урок спрямований на ознайомлення учнів з рослинним світом нашого краю, походження їх назв, вивчення лікарських властивостей деяких з них. Під час уроку, учні повинні визначити місце рослин у житті людини, зрозуміти чому рослини необхідно оберігати, особливо ті, які занесені до Червоної книги.
При складенні уроку використані вірші, легенди про рослини, пісні, загадки.
Під час заняття, учні мають закріпити навички роботи з папером та ножицями.
Урок розроблено з врахуванням вікових ососбливостей учнів першого класу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі