Користувацький вхід

Останні публікації

Трудове навчання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняРОЗКРОЮВАННЯ ВИРОБУ

0

На уроці учні познайомляться з технологією тканини, правилами безпечної праці під час розкроювання, навчаться розкладати деталі викрійки на тканині, розкроювати тканину та розвивати образне мислення, пам′ять, інтерес до професії закрійника.Сюжетна аплікація

0

Познайомити учнів з одним із видів аплікації-сюжетною, та навчити виготовляти її згідно плану.За допомогою сюжетної аплікації діти зможуть розвивати свою фантазію та просторове уявлення.Розробка уроку з трудового навчання «Способи з’єднання деталей із тонколистового металу. Правила безпечної роботи, виробничої санітарії й особистої гігієни»

1

Тема: Способи з’єднання деталей із тонколистового металу. Правила безпечної роботи, виробничої санітарії й особистої гігієни.
Мета уроку: Засвоєння знань про технологічну послідовність з’єднання деталей з тонколистового металу однофальцевим швом, заклепками; правила техніки безпеки під час з’єднання деталей. Формування вміння виконувати однофальцевий шов. Розвивати окомір, увагу, точність трудових дій. Виховувати культуру праці, акуратність, працелюбність.
Об’єкт навчальної праці: циліндр.
Обладнання. лінійка, рисувалка, киянка, лещата.
Тип уроку: Комбінований.Завдання теоретичного туру 1 етапу Всеукраїнської учнівської олімпіада з трудового навчання 2016-2017 н.р.(технічна праця)

Завдання
теоретичного туру
І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання 2016-2017 н.р.
8-9 клас (технічна праця)
Завдання
1. За допомогою якої передачі передається рух від вала електродвигуна на вал коробки швидкостей токарно-гвинторізного верстата ТВ-4?
а) зубчаста передача; б) клинопасова передача;
в) цепна передача; г) черв’ячна передача.
2. На якому розрізі стовбура видно повністю річні кільця:
а) тангенціальному; б) поперечному; в) радіальному.
3. Деревину характеризують за такими властивостями:Народна лялька "Нерозлучники"

1

В даній роботі зустрічається сакральність ляльки, що за дослідженнями,зараз втратило своє значення,свою актуальність. Але лялька-мотанка - це іграшка, яка є праматір'ю сучасних ляльок, іграшка яка формувала світогляд дитини.
У наш час майстри, які працюють з традиційною народною лялькою відзначають позитивний вплив, який має процес виготовлення такої ляльки на психіку людини. Виготовлення ляльки-мотанки – це свого роду психотерапія, яка бере свої витоки в глибокій давнині, яка допомагає зняти певні психологічні травми.Прийоми свердління фанери та ДВП Загальні відомості про свердління. Особливості свердління фанери та ДВП

0

План-конспект уроку з трудового навчання на тему:
Прийоми свердління фанери та ДВП
Загальні відомості про свердління. Особливості свердління фанери та ДВПТема. Процес розмічання заготовок Інструменти для розмічання та способи його виконання. Лабораторно-практична робота №2. Розмічання деталей з фанери та ДВП.

0

План - конспект уроку з трудового навчання 5 клас на тему:
Тема. Процес розмічання заготовок
Інструменти для розмічання та способи його виконання.
Лабораторно-практична робота №2.
Розмічання деталей з фанери та ДВП.Презентація досвіду роботи з теми «Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання»

0

Ділюся досвідом роботи з трудового навчання у 5-9 класах у 2016-2017 навчальному роціПрограма гуртка «Спритні ручки»

1

Програма гуртка «Спритні ручки» розрахована на дітей 7-10 років. Розробляючи цю програму, намагалася, щоб робота гуртка не дублювалася з програмним матеріалом трудового навчання, таким чином, є змога поглиблювати знання учнів про роботу з папером, картоном, тканиною, а також з різними природними матеріалами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі