Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2018/2019 н.р.)


Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняПрезентація до уроку трудового навчання в 3 класі на тему "Витинанки"

0

Презентація до уроку трудового навчання в 3 класі на тему "Витинанки"Проект "Мій колючий друг на підвіконні"

0

Проект створений з метою впровадження STEAM - освіти в НВП початкової школи.Конспект заняття "Я квітку вплету у волосся. Виготовлення прикраси для волосся."

0

Конспект заняття дає змогу провести цікаве заняття по виготовленню прикраси для волосся у техніці "фетропластика", ознайомить кожну дівчинку з процесом створення різних прикрас.Конспект заняття з трудового виховання (І молодша група) «Добре там жити, де вміють дружити»

0

Конспект заняття з трудового виховання (І молодша група)
«Добре там жити, де вміють дружити»Застосування пластиліну.Виготовлення фігурки равлика.

0

Даний урок продовжує ознайомлення дітей з різними прийомами роботи із пластиліном, удосконалює техніку цієї роботи; розвиває творчі здібності, фантазію, уяву; виховує охайність, самостійність, дбайливе ставлення до природи.Різання паперу ножицями. Різання по прямій лінії і по лінії згину. Інструменти та пристосування для різання паперу. Нанесення зображення на папір за допомогою шаблону, лінійки. Поняття шаблон. Копіювання зображення за допомогою шаблону. Практична робота.

0

Мета. 1.Формувати
- предметні компетентності: ознайомити учнів із словами «розрізати», «відрізати», «вирізати», «надрізати»; вчити різати папір по прямій лінії; удосконалювати навички копіювання простих форм за допомогою шаблону та створення з найпростіших вирізаних форм аплікації; закріплювати навички роботи з ножицями, клеєм, шаблоном
- ключові компетентності:
уміння вчитися – формувати в учнів уміння виконувати настанови вчитися, доводити роботу до кінця; розвивати самостійність у роботі, логічне мислення, увагу, пам'ять;Проект «Хвилинки патріотичного виховання на уроках» ( вправи)

0

Поруч з навчальною та розвивальною метою уроку завжди повинна бути виховна мета. Але ж не завжди вона проходить червоною лінією - не кожна тема уроку дає таку можливість. Ідея виділити саме цю мету під час заняття, підкреслити її, зробити головною підштовхнула мене до розробки серії занять «Хвилинки патріотичного виховання на уроках».Проектування та виготовлення закладки для книжки в техніці «Макраме»

0

Трудова творчість є фундаментом, першоосновою у трудовій діяльності дітей, бо вчить їх працювати разом. Поступово у них виробляється певна система роботи, що полягає в оптимальному поєднанні різних форм спільної праці. Однією з основних її форм стала праця на уроках трудового навчання, спрямованість діяльності яких була на скріплення сім’ї. Учні з великим інтересом стали займатися в’язанням спицями та гачком , плетінням макраме, маючи на увазі перспективу підготовки до сімейного життя, прагнення оволодіти багатьма технологіями для ведення домашнього господарства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі