Користувацький вхід

Останні публікації

Трудове навчання

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняИнтегрированный урок трудового обучения и природоведения «Оригами. Животные нашего края (лисица)»

2

Знакомить детей с историей появления техники оригами и основными приёмами оригами. Обеспечить условия для формирования способностей к выполнению творческих заданий;
- понимать и использовать схемы в технике оригами;
- использовать возможности освоенного уровня моторики пальцев;
- использовать возможности пространственного и творческого воображения.
Обогатить представление детей о лисе как о диком животном, уточнить основные особенности характера, повадок лисы; развивать связную речь.
Воспитывать:
- трудолюбие;
- настойчивость в достижении результатов работы;Декоратвино-прикладний гурток "Країна майстрів"

1

Методичний посібник з досвіду роботи декоративно-прикладного гуртка пришкільного табору "Країна майстрів". Матеріали підібрані відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Заняття побудовані у ігровій формі ( учні подорожують чарівною Країною майстрів разом із помічником Зайчиком Розумакою). Посібник містить план роботи гуртка, методичні рекомендації, змістовні презентації до кожного заняття.Конкурс "Мамині помічники"

0

Узагальнити і систематизувати знання і навички учнів з трудового навчання, створювати позитивний емоційний фон, організувати підтримку групової єдності класів, стимулювати пізнавальну активність, розвивати самостійність та креативність мислення, збагачувати словниковий запас учнів, організувати умови застосування набутих під час уроків знань. Виховувати любов до праці, старанність, наполегливість.Заняття на тему: «Чарівне мереживо»

0

Навчити в’язати мереживо спицями , користуватися схемами , доводити почату справу до кінця; ознайомити з історією виникнення мережива і його видами; розвивати уяву, уважність , творче мислення; виховувати любов до народних традицій, взаємодопомогу, посидючість ,наполегливістьМАЙСТЕР –КЛАС «Карвінг по милу»

0

Ознайомити вихованців з технікою карвінг; навчити складати малюнок та вирізати його спеціальними інструментами, розвивати уяву, фантазію, творче мислення; виховувати акуратність, уважність, терпіння, любов до декоративного мистецтва.Конспект заняття на тему:«Техніка в’язання. Орнамент на трикотажі»

0

Ознайомити з кольоровим в’язанням; розширити та доповнити знання учнів про колір та поєднання кольорів; навчити виконувати в’язані орнаменти, вдосконалювати навички із в’язання спицями; виховувати акуратність, точність, уважність під час виконання в’язальних робіт; розвивати художній смак, заохочувати оригінальність і фантазію, сприяти формуванню гарного смаку.Майстер-клас "Об’ємне ліплення з пластиліну казкового птаха"

0

Навчити дітей ліпити казкового птаха; поглиби¬ти поняття про розмаїття форм і пропорційні особливості будови птахів; удосконалювати навички роботи з пластиліном, уміння передавати форму та пластику птахів на основі перегляду творів декоративно-прикладного мистецтва; розвивати відчуття гармонії у процесі попереднього перероблення форм ре¬альних у декоративні,моторику рук; сприяти формуванню естетичних смаків,виховувати акуратність під час роботи з пластиліном.Методика роботи з пластичними матеріалами «Дивотвори з пластиліну»

0

Техніка ліплення с пластиліну проста і дохідлива,тому за короткий проміжок часу дитина вже залюбки чаклує над виготовленням як не великих об’ємних фігурок так і рельєфних картин з пластиліну,які називають «об’ємним живописом». Ліплення зміцнює дрібну моторику рук, отож є дуже корисним для дітей будь якого віку,включаючи і дошкільнят і дітей з певними функціональними обмеженнями,так наприклад навіть не зряча людна сприймає та відображає у своїй уяві форм у та структуру предмета за допомогою відчуття дотику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі