Користувацький вхід

Останні публікації

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняМайстер-клас "Топіарій із кавових зерен"

0

Майстер-клас можна використати при роботі з інформаційними джерелами, обираючи модуль "Дизайн предметів інтер'єру". Учні можуть застосувати моделі-аналоги для аналізу та подальшого компонування об'єкта проектування.Майстер-клас "Топіарій із сизалю з фруктами"

0

Майстер-клас можна використати при роботі з інформаційними джерелами, обираючи навчальний модуль "Дизайн предметів інтер'єру". Учні можуть застосувати моделі-аналоги для аналізу та подальшого компонування об'єкта проектування.Майстер-клас "Декоративна корзинка"

0

Майстер-клас можна використати на уроках та заняттях гурткової роботи. Презентацію доречно застосовувати при роботі з інформаційними джерелами, обираючи навчальний модуль "Корисні речі для власних потреб".
Учні можуть використати моделі-аналоги для аналізу та подальшого компонування об'єкта проектування.Тести з трудового навчання "

0

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.3 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Деревообробка 1.2» релізу 2017 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.З’єднання бічних зрізів спідниці (практична робота)

0

Даний урок-практична робота допоможе вчителям трудового навчання, зокрема, швейної справи, які працюють у спеціальних школах з дітьми з інтелектуальними порушеннямиТести з трудового навчання "Деревообробка 1.2"

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.2 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Металообробка 1.0» релізу 2014 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.програма семінару з теми «Сучасний урок трудового навчання в новій українській школі»

0

стимулювання діяльності вчителів трудового навчання, технологій щодо методичної роботи для поповнення районного та міського банку обдарованих дітей з метою проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів різних рівнів;
формування свідомого розуміння використання проектної технології на уроках трудового навчання;
проведення обміну думками щодо формування проектної діяльності та розвитку соціальної компетентності в умовах НУШ;Виготовлення паперової ялинки з об’ємних сніжинок. Послідовність дій під час виготовлення об’ємних сніжинок. Спосіб з’єднання окремих частин виробу (інтегрований урок)

0

Практичний семінар вчителів початкових ( 2 – их ) класів закладів загальної середньої освіти м. Ізюма.
Тема: «Шляхи реалізації міжпредметної інтеграції в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти»
Майстер – клас на основі уроку. Інтегрований урок (міжпредметна інтеграція часткова- навчальний предмет «Дизайн і технології», «Я досліджую світ», змістова лінія «Людина і природа», «Читання».)
Тема. Виготовлення паперової ялинки з об’ємних сніжинок. Послідовність дій під час виготовлення об’ємних сніжинок. Спосіб з’єднання окремих частин виробу.матріали семінару «Формування ключових компетентностей учителів на уроках трудового навчання засобами проектної діяльності»

0

Презентувати методичний досвід вчителів з питання активізації пошукової творчої діяльності щодо вдосконалення власних педагогічних підходів та формування індивідуального педагогічного стилю ;
запропонувати колективний пошук шляхів удосконалення освітнього процесу за рахунок впровадження елементів проектної технології та використання технічних засобів навчання;
підвищити фахову майстерність вчителів трудового навчання, поповнити методичну скарбничку щодо використання проектної технології в освітньому процесі;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі