Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняКалендарно-тематичний план з трудового навчання для 5 класу за новою програмою на 2017 – 2018 н.р. з матрицею

0

Календарно-тематичний план
5 клас
(2 год на тиждень)
Тема уроку та її зміст/розділи, теми
Основи проектування, матеріалознавства та технології обробки
Об’єкт проектної діяльності №1: Пазли
Основна технологія: технологія обробки деревинних матеріалів ручним способом.
1 Ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку в навчальній майстерні та загальними правилами безпечної праці. Ознайомлення з облаштуванням навчальної майстерні.
Вступ. Види конструкційних матеріалів. Фанера, ДВП.
2 Властивості фанери та ДВП.П/р.Урок «Изготовление куклы-оберега “Колокольчик”»

0

Цель: сформировать понятие о народных куклах-оберегах, их разновидностях и типах
Задачи:
 овладение технологией изготовления куклы-оберега «Колокольчик»;
 способствовать формированию представления о технологии изготовления куклы «Колокольчика»; знакомство с многообразием традиционных кукол-оберегов; ознакомление учащихся с техникой изготовления народной куклы-оберега «Колокольчик»; учить через игру выражать свои чувства;Урок «Оригами “Кораблик”»

0

Цель: познакомить с искусством складывания бумаги – оригами (на примере выполнения кораблика)
Задачи:
 формировать навыки сгибания и складывания бумаги, дать понятие «оригами»;
 развивать логическое мышление, фантазию, внимание, пространственные представления, исполнительские умения и творческие способности;
 воспитывать эстетический вкус, любовь к природе, аккуратность, дисциплинированность, бережливость, бережное отношение и уважение к своему труду и труду других людей.Календарне планування на 2017/18 н.р. Технічні види праці

1

ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ.
Трудове навчання
ТЕХНІЧНІ ВИДИ ПРАЦІ
5 клас
2017/2018 навчальний рікРозробка уроку з трудового навчання у 1 класі. Тема "Згинання і складання паперу. Виготовлення іграшки в техніці оригамі" Песик"

0

Діти удосконалюють прийоми роботи з папером. Вчаться працювати у техниці оригамі.Розробка уроку з трудового навчання у 1 класі. Тема "Оригамі "Голуб із посланням"

0

На цьому уроці діти вчаться перегинати і складати папір, виготовляти виріб в техниці оригамі.Розробка уроку з трудового навчання у 1 класі. Тема"Симетричні форми. Створення аплікації. Композиція "Метелик"

0

Створення аплікації з вирізаних простих симетричних форм на прикладі композиції "Метелик"Розробка уроку з трудового навчання у 1 класі. Тема "Різання паперу. Вирізання найпростіших форм, розміщених за допомогою шаблону". Композиція "Веселкова багатоніжка"

0

Розробка уроку з трудового навчання у 1 класі. Тема "Різання паперу. Вирізання найпростіших форм, розміщених за допомогою шаблону". Композиція "Веселкова багатоніжка"Календарно-тематичне планування уроків з трудового навчання в 4 класі

0

Календарно-тематичне планування уроків з трудового навчання для учнів 4 класу складено згідно із вимогами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі