Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняПланування роботи з виконання проекту' СЕРВЕТНИЦЯ

0

УРОК 1-2
Дата
Тема. Планування роботи з виконання проекту'
Практична робота. Вибір та обгрунтування теми проекту. Складання плану роботи з виконання проекту. Пошук моделей-аналогів. Створення малюнка серветниці з використанням методу біоформ.
Мета уроку: навчальна:забезпечити:
а) засвоєння учнями знань про етапи проектування, сутність методу біоформ у створенні форми виробу, розуміє моделі-аналоги та сутність базової моделі.Планування роботи з виконання проекту' СЕРВЕТНИЦЯ

0

УРОК 1-2
Дата
Тема. Планування роботи з виконання проекту'
Практична робота. Вибір та обгрунтування теми проекту. Складання плану роботи з виконання проекту. Пошук моделей-аналогів. Створення малюнка серветниці з використанням методу біоформ.
Мета уроку: навчальна:забезпечити:
а) засвоєння учнями знань про етапи проектування, сутність методу біоформ у створенні форми виробу, розуміє моделі-аналоги та сутність базової моделі.Урок трудового навчання у 6 класі. Проектування ялинкової прикраси. Розробка ескізу новорічної іграшки.

0

Мета уроку: розширити знання учнів про ялинкові прикраси, формувати вміння розробляти ескізи ялинкових прикрас.Урок виробничого навчання "Тренування а запалюванні зварювальної дуги та підтримці її горіння"

0

У центрі сучасного уроку професійно-практичної підготовки повинні стояти самостійність та ініціатива учнів. Урок виробничого навчання має розкрити потенційні можливості та здібності учнів.
Перед сучасним педагогом стоїть завдання: викликати в учнів бажання до самовдосконалення та інтерес до навчального матеріалу.
Ця методична розробка допоможе провести урок навіть майстру- початківцю.Урок на тему "Сервірування святкового столу"

0

Розробка уроку на тему "Сервірування святкового столу" включає в себе матеріал про культуру харчування, правила сервірування столу до сніданку, правила користування столовими приборами, види посуду, способи складання серветок. До розробки уроку додається презентація.Урок трудового навчання 3 клас на тему: "Створення овочів у техніці оригамі. Практична робота «Грибний король»"

0

На уроці навчити учнів створювати за зразком найпростіші оригамі. Розкрити послідовність дій під час виготовлення оригамі. Розширити та поглибити знання дітей про пластику паперу й оригамі. Розвивати фантазію та уяву. Виховувати бажання майструвати, любов до прекрасного.Методична розробка "Методика використання інтернет – матеріалів для поглибленого вивчення та засвоєння навчального матеріалу учнями з професії «Верстатник широкого профілю». "

0

Методика використання інтернет – матеріалів для поглибленого вивчення та засвоєння навчального матеріалу учнями з професії «Верстатник широкого профілю». Розглянуті основні види ресурсів Інтернет- мережі.План уроку виробничого навчання "Правка металу"

0

План уроку виробничого навчання на тему "Правка металу". Розписаний повний конспект проведення уроку виробничого навчання за існуючою структурою. Надані ілюстрації трудових прийомів.План уроку виробничого навчання "Згинання металу"

0

План уроку виробничого навчання на тему "Згинання металу". Розписаний повний конспект проведення уроку виробничого навчання за існуючою структурою. Надані ілюстрації трудових прийомів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі