Користувацький вхід

Останні публікації

Трудове навчання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняРозробка уроку зі столярної справи «Кутові шипові кінцеві з’єднання»

1

конспект уроку зі столярної справи
Тема уроку: Кутові шипові кінцеві з’єднанняКалендарно-тематичне планування зі столярної справи

0

Календарно-тематичне планування зі СТОЛЯРНОЇ СПРАВИ (профільний рівень) для 10 класів спеціальних ЗШІ (16 годин на тиждень)Національно-патріотичне виховання на уроках трудового навчання

1

Велике значення для суспільства має питання національно-патріотичного виховання майбутнього покоління. Саме це поняття вбирає в себе любов до Батьківщини, формування національної свідомості та гідності, шанування української культури і традицій.
Одним із критеріїв і результатів національного виховання є громадянськість особистості, яку складають мораль, правова та політична культура, почуття власної гідності, внутрішньої свободи і водночас вболівання за суспільні ідеали, за пріоритети держави, благо свого народу і його дружні взаємини у світовому співтоваристві.Розробка гурткового заняття «Метелик – символ родинного щастя»

0

Розробка гурткового заняття "Метелик-символ родинного щастя" Під час цього заняття діти знайомляться з цікавими фактами про метеликів, із сферами застосування їх зображень, матеріалами для виготовлення виробу форми метеликів, діти вчаться складати метелика із паперу.Аплікація з ниток

0

Тема уроку:Застосування ниток. Види ниток. Послідовність дій під час виготовлення аплікацій з ниток. Виготовлення аплікації з використанням ниток по контуру малюнка.
Тема уроку:Інструменти для виготовлення аплікацій з ниток. Виготовлення аплікацій з засипанням малюнка різаними нитками та їх приклеювання.

Аплікації, виготовлені дітьми на уроці, були наклеєні на комп'ютерний диск і оформлені як ялинкова іграшка.Остаточна обробка вишитого виробу

0

• Сформувати в учениць знання і вміння виконання обробки країв
вишитого виробу, ознайомити з правилами догляду за вишитими виробами, формувати самостійність, самоконтроль.
• Розвивати увагу, пам’ять, естетичний смак, почуття особистої причетності до збереження традицій українського народу, доброзичливості, взаємоповаги та вміння працювати в групах; сприяння формуванню навичок культури праці вишивальниці.Урок з квітникарства на тему "Захищений грунт"

0

Матеріали допоможуть учителям спеціальних шкіл-інтернатів для дітей з розумовими вадами при підготовці до уроків квітникарстваУрок із сільськогосподарської праціу 8 класі на тему "Підготовка кормів до згодовування".

0

Матеріали уроку допоможуть учителям спеціальних шкіл - інтернатів для дітей з розумовими вадами при підготовці до уроків сільськогосподарської праціУрок на тему: "Основи професійного самовизначення" з технологій (дівчата), 11 клас

0

Урок на тему: "Основи професійного самовизначення" з технологій (дівчата), 11 клас

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі