Користувацький вхід

Трудове навчання

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняТехнологія підбору зачисок з використанням природних матеріалів для практичного створення жіночого образу.

0

Навчитися способом фантазування , використовуючи природні матеріали, створювати моделі зачисок та підбирати їх відповідно до типу обличчя. Розвивати загальнокультурну, здоров’язбережувальну,  інформаційно-комунікаційну ,міжпредметну, естетичну та  проєктно-технологічну компетентності на уроці обслуговуючої праці; розвивати творчі здібності; комунікативні навички роботи в групах; пізнавальний інтерес Удосконалювати вміння працювати з інформаційними джерелами , навичками аналізу, узагальнення технік та прийомів виконання проєкту.конспект уроку з трудового навчання для 8 класуВаріативний модуль. Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням Тема уроку. Художнє оздоблення виробів з деревини.

0

Конспект уроку з трудового навчання для 8 класу.Варіативний модуль.
Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням
Тема уроку. Художнє оздоблення виробів з деревини.Урок з технологій

0

Тема: Вертеп. Робота з папером.
Мета: закріплювати вміння працювати з папером; удосконалювати навички конструювання; розвивати охайність, самостійність; виховувати інтерес до зимових свят та розваг, а також працьовитість і взаємодопомогу.РЕАЛІЗАЦІЯ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ТА ТВОРЧОГО РЕСУРСУ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ SMART- ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

1

Сьогодні учень має навчатися самостійно, а вчитель – надавати йому матеріали для навчання, керувати навчальним процесом. Тому головним питанням є опанування учнями вмінь та навичок саморозвитку особистості, що значною мірою досягається шляхом впровадження інноваційних технологій.Урок. Оздоблення виробу. Вишивка тасьмою.

0

Урок передбачає виконання проєкту "Вироби для власних потреб". Учні знайомляться з використанням вишивки в інтер'єрі, вчаться вишивати стрічками.Урок Добір матеріалів та інструментів. Виготовлення виробу.

0

Урок передбачає виконання проєкту "Вироби для власних потреб". Виконуючи практичну роботу, учні використовують метод біоніки та біоформ.Технологічна послідовність в’язання шарфа. Виконання технологічних операцій відповідно до обраного виробу та технології його

0

«Урок починається з посмішки» Станемо в коло, візьмемося за руки. Сподіваюсь, що я вам не відкрию таємницю - дружба починається з посмішки. А ви всі ж друзі, чи не так? Посмішку можна дарувати. Я до вас посміхнулась. Вам стало приємно? А тепер подаруйте посмішку один одному. А ще я вам передаю заряд успіху на уроці, потискуючи руку, а ви передайте позитивний заряд по колу один одному. Отже, сподіваймось, що успіх у наших руках!Особливості українського декоративно ужиткового мистецтва (Бісероплетіння)

0

Люди прагнули зробити гарним своє речове середовище, при¬красити свій побут. Так виникло декоративно-ужиткове мистецтво — один із видів художньої діяльності, твори якого поєднують естетичні та практичні якості. Декоративне означає «прикрашати». Ужиткове ж означає, що речі мають практичний вжиток, а не лише є предметом естетичної насолоди.Вишивка, як вид декоративно-ужиткового мистецтва. Застосування вишивки. Техніки вишивки. Знаки та символи у вишивці.

0

Довгими осінніми та зимовими вечорами збирали¬ся молоді жінки та дівчата на вечорниці. Линула пісня, а вправні руки майстринь, не спиняючись ні на хвилину, пряли. У вільний від хліборобських клопотів час треба було багато встигнути, щоб навесні пишно прибрати до свята хату тканими доріжками, скатертинами, ряднами, заквітчаними веселковими узорами; треба було виготовити свій посаг, щоб рушниками обдаровувати дружок і сватів. Селянинові потрібно було чимало різних тканин, адже кожен сам забезпечував свої власні потреби у виготовленні одягу, обладнанні житла.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі