Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняКонспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»

0

Конспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»
Модуль "Дизайн предметів інтер’єру"Вступ. Поняття проектування. Основні поняття та принципи проектування. Рівні проектування. Стадії проектування.

0

Конспект уроку з предмету Технології до навчального модуля "Комп’ютерне проектування за програмою Технології 10-11 класи (рівень стандарту)Відео майстер-клас виготовлення троянди з шовкових стрічок

1

Відео майстер-клас докладно, в логічній послідовності показує, як виготовляти об'ємні троянди з шовкових стрічок будь-якого розміру.
Доцільно використовувати відео для занять гуртка "Художня вишивка шовковими стрічками"Методична розробка нетрадиційного уроку-подорожі зі швейної справи «Ґудзики, їх різновиди та призначення. Технологія пришивання ґудзиків. Оздоблення аплікації ґудзиками» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-подорожі зі швейної справи «Ґудзики, їх різновиди та призначення. Технологія пришивання ґудзиків. Оздоблення аплікації ґудзиками» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Ознайомити учнів із асортиментом ґудзиків, їх призначенням. Вчити правильно пришивати ґудзики різного виду, оздоблювати ними аплікації та речі повсякденного вжитку.Методична розробка нетрадиційного уроку-гри зі слюсарної та столярної справи «Ну-мо, хлопці!» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-гри зі слюсарної та столярної справи «Ну-мо, хлопці!» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Перевірити знання учнів про слюсарні інструменти та слюсарні операції; навчати учнів швидко і вірно відповідати на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей;
розвивати вміння учнів працювати в команді, логічне мислення, пам’ять, спостережливість, технічну грамотність;
виховувати кмітливість, любов до праці.Методична розробка нетрадиційного уроку-вікторини зі швейної справи «Знавці швейної справи» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-вікторини зі швейної справи «Знавці швейної справи» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

Мета: Узагальнити систему вивченого в ігровій формі, оцінити навчальні досягнення, набути практичних навичок під час виконання робот. Виявити знання учнів з курсу «Швейна справа» термінології і техніки безпеки швейного виробництва.
- розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, творчу уяву, художній та естетичний смаки, загальну моторику, свідоме дотримання правил безпечної праці під час виготовлення виробу;Методична розробка уроку зі столярної справи «Технологічний процес обпилювання та шліфування деревини» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка уроку зі столярної справи «Технологічний процес обпилювання та шліфування деревини» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Формування знань про поняття технологічний процес обпилювання та шліфування, вміння працювати з м’якою деревиною,наждачним папером; корекція та розвиток дрібної моторики, уваги, пам'яті, словникового запасу; виховування культури праці та бережливого ставлення до технічного обладнання, удосконалення трудових навичок.Методична розробка уроку ручної праці «Аплікація «Повітряні кульки»» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка уроку ручної праці «Аплікація «Повітряні кульки»» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета:
• вчити виготовляти листівку-аплікацію з повітряних кульок на кольоровому картоні;
• дати поняття що таке двосторонній скоч, як їм користуватись.
• вчити правильно будувати відповіді на питання;
• виховувати пізнавальний інтерес до уроку;
• розширювати світогляд;
• коригувати пам’ять;
• розвивати просторове мислення, дрібну моторику рук;
• виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, стимулювати розвиток допитливості.Методична розробка інтерактивного уроку з квітникарства «Виготовлення солодких композицій» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка інтерактивного уроку з квітникарства «Виготовлення солодких композицій» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета:
- Поширити знання про різноманітність святкових букетів, в тому числі їстівних букетів;
- Ознайомитись з видами букетів;
- Навчити здобувачів освіти створювати солодкі композиції;
- Розвивати естетичний смак, виховувати охайність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі