Користувацький вхід

Останні публікації

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняТехнологічна картка Виготовлення пензлика з котячої шерсті

0

Технологічна картка.
Виготовлення пензлика з котячої шерсті. Покрокова інструкція по виготовленню пензлика з шерсті кота.Листівки в техніці папертоль

0

Презентація майстер-класу "Листівки в техніці папертоль" з теми "Виготовлення листівки"Виготовлення гольнички-гарбузика

1

Презентації майстер-класу "Виготовлення гольнички-гарбузика" з технології обробки текстильних матеріалів ручним способом.Розробка кейс-уроку для 2-4 класів "Таємниці світу тварин"

0

Кейс-уроки – це інноваційний підхід у навчанні, оскільки вони розв’язують головну проблему школи: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями, як підготувати дитину до самостійного життя в соціумі.
Кейс-технологія – це робота в команді, дослідження і вміння вчитися, інтегроване навчання, право на помилку.Цікаве про листівки

0

Презентація "Цікаве про листівки" до творчого проекту з виготовлення листівокУкраїнський вінок і його символічне значення

1

Презентація "Український вінок і його символічне значення" до проекту "Вироби в етнічному стилі"Майстер-клас «Старовинний фоліант»

1

Майстер-клас "Виготовлення старовинного фоліанта" допоможе створити з непотрібної книжки цікавий сувенірПроєкт учнів Берестівської школи

0

Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.Методичні матеріали з трудового навчання («Квітникарство») для осіб з особливими освітніми потребами (F 70)

0

Роль праці в освітньому процесі учнів із порушеннями інтелектуального розвитку завжди мало важливе значення у зв'язку зі складністю в підготовці учнів до практичної діяльності. Не зважаючи на свої відмінності у інтелектуальному розвитку, вони повинні чітко розуміти, що кожна людина, що живе в суспільстві, зобов'язана займатися посильною і корисною для суспільства працею. У тому, щоб підготувати себе до суспільно корисної діяльності, учні повинні бачити головну мету, до якої потрібно прагнути в процесі навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі