Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняЗаняття "Моделювання спідниці"

0

Заняття спрямоване на ознайомлення вихованців з поняттям про технічне моделювання спідниці,формування уміння моделювання спідниці, розвивитку творчого підходу до моделювання, виховування інтересу до професії художника – модельєраКонспект уроку з трудового навчання у 5 класу " Виготовлення ляльки - пеленашки"

1

Конспект уроку з трудового навчання у 5 класі " Виготовлення ляльки - пеленашки" ( за оновленою роботою)Добір інструментів та обладнання. Штангенциркуль. Виконання тренувальних вправ.

0

Робочий урок трудового навчання, з елементами інформаційно-технологічного супроводу (Всі учні отримали посилання в соціальних мережах пройти анкетування за посиланням, для визначення рівня обізнаності, який був використаний вчителем при підготовці до уроку)Підсумковий урок участі у веб квесті "Іграшка - прообраз душі цілого народу" у формі телепередачі «В ритмі сьогодення»

0

Дане заняття – це театралізований звіт у формі телепередачі перед батьками, де кожен побачить внесок своєї дитини в реалізації веб-квесту.Виготовлення виробів із шиповим з'єднанням. Розмічання шипового з’єднання

0

Виготовлення виробів із шиповим з'єднанням. Розмічання шипового з’єднання. Завдання для учнів:ознайомитися з послідовністю виготовлення виробу « Підставка для 3 ручок»;навчитися читати технологічну документацію;
навчитися виконувати розмічання деталей виробу, дотримуючись правил техніки безпеки.інтегрований урок

0

збагачувати уявлення учнів про пісню як жанр усної народної творчості.
Вчити визначати тематику народних дитячих пісень, називати і характеризувати дійових осіб.
Вдосконалювати навички виразного читання; вдосконалювати вміння вирізати і наклеювати обрані деталі аплікації - ілюстрації.
Вчити з'єднувати сторінки і обкладинку книжки в певній послідовності.
Вчити визначати свою роль в роботі; Розвивати творчу уяву, фантазію; Виховувати любов до книги, народної пісні.Лялька–мотанка – щаслива доля намотана.

0

Урок трудового навчання у 4 класі з технологічною картою "Лялька–мотанка – щаслива доля намотана".Супровідник "Наочно-образні уявлення техніки безпеки на уроках обслуговуючої праці"

0

Наочно-образні уявлення з безпечних прийомів роботи пропонуються для використання на уроках обслуговуючої праці. Дозволять урізноманітнити прийоми інструктування учнів, дадуть можливість зосередити увагу на джерелах небезпеки та візуально запам’ятати, як уникнути травм.Календарно- тематичне планування з трудового навчання для 5 - 9 класу (другий семестр)

0

Календарно-тематичне панування уроків розроблено на основі оновленої навчальної програми з предмету «Трудове навчання» для загальноосвітніх навчальних закладів для 5-9 класів. Нова програма дозволяє учителю самостійно обирати об’єкти проектно-технологічної діяльності, формувати теми, необхідні для засвоєння учнями для виконання проектних виробів. Дає можливість визначати і планувати необхідну кількість навчальних годин для той чи іншої теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі