Користувацький вхід

Трудове навчання

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ В 3 КЛАСІ Тема уроку: Створи красу своїми руками. Цікаве про квіти. Гіацинт у подарунок

1

Дізнатися більше про значення квітів. Розширити та поглибити знання про пластику паперу, вдосконалювати прийоми роботи з папером (торцювання); навчити конструювати об’ємні квіти.Інтегрований урок з літературного читання і трудового навчання «Цілий день тепер – турбота. У прялі кипить робота»

0

Метою уроку є:
1)Ознайомити учнів з поезією Ліни Костенко " Пряля";
2)виховати любов до поезії, старанніть, охайність тощоРозробка уроку: "Розкрій спідниці"

0

Мета: ознайомити учнів з вимогами до розкрою швейних виробів, вивчити технологію розкрою спідниці.Розробка уроку: "Загальна будова швейної машини"

0

Мета: ознайомитися з історією створення та еволюцією швейної машини, вивчити загальну будову швейної машини,Розробка уроку: "В'язання гачком як вид декоративно-ужиткового мистецтва" (рос.)

0

Мета: ознайомити учнів з одним із видів декоративно-ужиткового мистецтва - в'язанням гачком, його істроією, інструментами, пристроями та матеріалами.Интегрированный урок трудового обучения и природоведения «Оригами. Животные нашего края (лисица)»

2

Знакомить детей с историей появления техники оригами и основными приёмами оригами. Обеспечить условия для формирования способностей к выполнению творческих заданий;
- понимать и использовать схемы в технике оригами;
- использовать возможности освоенного уровня моторики пальцев;
- использовать возможности пространственного и творческого воображения.
Обогатить представление детей о лисе как о диком животном, уточнить основные особенности характера, повадок лисы; развивать связную речь.
Воспитывать:
- трудолюбие;
- настойчивость в достижении результатов работы;Декоратвино-прикладний гурток "Країна майстрів"

1

Методичний посібник з досвіду роботи декоративно-прикладного гуртка пришкільного табору "Країна майстрів". Матеріали підібрані відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Заняття побудовані у ігровій формі ( учні подорожують чарівною Країною майстрів разом із помічником Зайчиком Розумакою). Посібник містить план роботи гуртка, методичні рекомендації, змістовні презентації до кожного заняття.Конкурс "Мамині помічники"

0

Узагальнити і систематизувати знання і навички учнів з трудового навчання, створювати позитивний емоційний фон, організувати підтримку групової єдності класів, стимулювати пізнавальну активність, розвивати самостійність та креативність мислення, збагачувати словниковий запас учнів, організувати умови застосування набутих під час уроків знань. Виховувати любов до праці, старанність, наполегливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі