Користувацький вхід

Трудове навчання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняТехнологія вирощування плодових дерев

0

Мета уроку:
1.Ознайомити учнів з технологією вирощування плодових дерев.
2.Розвинути мислення дітей, сформувати навички вирощування плодових дерев.
3. Виховати в учнів уміння працювати, бережливе ставлення до рослин.Виготовлення плоских та об’ємних виробів на тему навколишнього життя. Рибки в акваріумі.

0

формувати у дітей поняття про аплікацію; вчити характеризувати особливості рослинних форм, вчити працювати з природним матеріалом, продовжувати вдосконалювати навички правильної підготовки робочого місця до праці та уміння виготовляти аплікацію з листя, трав, квітів; розвивати вміння підбирати матеріал відповідної форми і кольору для поєднання у виробі; виховувати художній смак та охайність у роботі з природним матеріалом, кругозір.Дизайн і технології. "Аплікація із симетричних форм."

0

Дизайн і технології. Презентація длі учнів 1 класу "Аплікація із симетричних форм."Дизайн і технології. Види і властивості паперу. Виготовлення закладки.

0

Дизайн і технології. Презентація "Види і властивості паперу. Виготовлення закладки."Дизайн і технології. Аплікація з паперу. Осінній пейзаж.

0

Презентація до уроку з курсу "Дизайн і технології". Аплікація з паперу. Осінній пейзаж.Урок з трудового навчання у 4 класі

1

Урок з трудового навчання у 4 класі
ТЕМА: Робота з нитками,волокном і тканиною.
Виготовлення іграшки «Весела восьминіжка».
Мета : ознайомити учнів з поняттями «нитка», «волокно», «тканина», основними властивостями і характеристиками волокон; професіями,що приймають участь у процесі виготовлення іграшки; розвивати вміння працювати в групі, знаходити і узагальнювати інформацію; розвивати увагу, творчу уяву ; навчити працювати з нитками,волокнами і тканиною; дотримуватись безпечних прийомів роботи з ножицями; виховувати любов до тварин,естетичне ставлення до навколишнього середовища.Конспект господарсько-побутової праці у середній гр.

0

Праця - найважливіший засіб виховання, починаючи з дошкільного віку. В процесі формується особистість дитини, складаються колективні взаємини.
Весь процес виховання дітей у дошкільному закладі може і повинен бути організований так, щоб вони навчилися розуміти користь і необхідність праці для себе і для колективу.
Ставитися до роботи з любов'ю, бачити в ній радість - необхідна умова для прояву творчості особистості, її талантів.Інтегрований урок з літературного читання та трудового навчання

0

Інтегрований урок з літературного читання та трудового навчання на тему "Скринька пісень-ігор. Ходить гарбуз по городу" (народна пісня-гра).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі