Користувацький вхід

Трудове навчання

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів трудового навчання

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів трудового навчанняВиготовлення ПРОФІТРОЛІ

0

Презентація до уроку з трудового навчання (дівчата) кулінарія виготовлення ПРОФІТРОЛІДоповідь на тему: «Формування компетентностей трудового та здорового способу життя у дітей та молоді через спільну діяльність школи та сім'ї»

0

Доповідь на тему: «Формування компетентностей трудового та здорового способу життя у дітей та молоді через спільну діяльність школи та сім'ї»Підсумкова діагностична робота 5 клас (ІІ семестр)

0

Тестова підсумкова діагностична робота 5 клас (ІІ семестр) з предмету технологійРозробка уроку на тему «Формування дитини як особистості засобами театральної педагогіки». Виготовлення іграшок для лялькової вистави 5 клас

0

У презентації подано матеріали про виготовлення іграшок. Розробка декорацій для показу лялькових вистав та їх презентація.Вікторина-презентація для учнів 5 класів на тему «Сторінками казок»

0

У презентації подані матеріали про казкових героїв, яких треба вгадати за описом.Презентація гуртка

0

Презентація гуртка "Декоративно-ужиткового мистетцтва", виконана у форматі Power Point.Вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності. Джерела та споживачі електричної енергії. Альтернативні джерела електричної енергії.

0

В конспекті розкриті відомості про джерела електричної енергії, а також правила техніки безпеки під час використання електрики.Конспект інтегрованого уроку-подорожі в контексті реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

0

Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.Розробка уроку. Технологія різання та з’єднання деталей з тонколистового металу

0

Матеріал сприятиме засвоєнню знань про технологічну послідовність з'єднання деталей з тонколистового металу однофальцевим швом, заклепками, формуванню вмінь виконувати з'єднання заклепками.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі