Користувацький вхід

10 клас

Обмежити пошук фільтруванням:"Все починається з любові" урок літератури рідного краю

1

Анотація: Урок - проект із літератури рідного краю ставить за мету привернути увагу учнів до вивчення творчої спадщини письменників рідного краю; розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Валентини Купрій; формувати інтерес до дослідницької діяльності; удосконалювати в учнів навички узагальнювати, аналізувати, робити висновки, працювати самостійно з додатковою літературою; розвивати усне мовлення, творчі здібності; виховувати любов та повагу до своїх батьків, до рідного краю, до Вітчизни, ;любити поетичне слово.Розробка уроку з правознавства «Громадянство України»

0

Данний матеріал дохволяє протягом уроку: розкрити зміст понять «громадянство», « громадянин»; навчитися розрізняти статус громадянин, іноземець, особа без громадянства, розв’язувати правові ситуації щодо набуття громадянства та його припинення; формувати вміння пра¬цювати з нормативними актами та практичного їх ви¬користання. »; виховувати в учнів розуміння важливості належності до громадянства та гордості за належність до українського громадянстваПізнавальна гра "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо"

0

Цель :
 познакомить детей с интересными фактами истории Украины, Придунавья, казачества, родного города;
 способствовать более глубокому изучению истории своего народа, его традиций, обычаев;
 формировать представление о стране, убежденность в нетленности духовных сокровищ народа;
 привлекать детей к изучению истории родного края;
 воспитывать в подростках чувство патриотизма, национальной гордости и человеческого достоинства украинца; гордости и любви к своей стране, государственной символике.
Тип мероприятия: интеллектуальная игра, заочное путешествиеНауково-дослідницька робота «Екологічний фактор погіршення здоров’я людини - асфальт»

0

зібраний матеріал допоможе краще вивчити тему "Асфальт". В роботі розкриті негативні та позитивні риси асфальту. Наша робота пов’язана з систематизацією та вивченням факторів, які впливають на здоров’я людини, а саме з асфальтним покриттям. В роботі ми розглядаємо питання виготовлення та використання асфальту, як екологічної проблеми, яка впливає на здоров’я людини.
Метою дослідження було розкриття фактів шкоди та позитивних рис асфальтного покриття у нашому місті та взагалі у світі. Своєю роботою ми привертаємо увагу громадськості до екологічної проблеми суспільства.Михайло Грушевський. Міф про президентство

1

Матеріал може бути використаний на уроках історії України у 10 класі як додаткова інформація.
Метою роботи є:
-дослідити джерело міфу про президентство М.Грушевського;
-популяризувати відомості про голову УНР М.Грушевського;
-збагатити знання про свою державу, її історичне минуле;
-виховати почуття гордості та любові до Батьківщини.Практичне заняття. Політичні портрети Ф. Д. Рузвельта, Ф. Франко, Б. Муссоліні, А. Гітлера (на вибір).

0

матеріали для практичного заняття з метою і завданнями, для допопомоги учням у роботі за практичним заняттям відібрано актуальний матерілРозробка уроку з правознавства «Поняття, ознаки й підстави юридичної відповідальності»

0

розкрити поняття юридичної відповідальності і пояснити ознаки й підстави юридичної відповідальності; формувати в учнів поняття «необхідна оборона», «крайня необхідність.
- формувати вміння визначати наявність підстав притягнення до юридичної відповідальності, з’ясовувати обставини що виключають юридичну відповідальність
- виховувати в учнів розуміння обов’язкової юридичної відповідальностіУтворення СРСР і Україна

0

Пропонований матеріал може бути використаний вчителями при вивченні історії України з метою унаочнення викладення матеріалу уроку.Українська СРР в умовах нової економічної політики

0

Пропонований матеріал може використовуватися на урокаї історії України для унаочнення вивчення навчального матеріалу чи у позаурочній роботі з учнями.Розробка уроку зв’язного мовлення для 10 класу «Чарівниця зима»

0

У розробці представлено конспект уроку з розвитку зв'язного мовлення та мультимедійна презентація до нього. Матеріал підібрано з урахуванням психо-фізичних особливостей учнів з вадами у інтелектуальному розвитку.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі