Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з теми:"Австралія та Океанія"

0

У данному матеріалі представлені тести з теми:"Австралія та Океанія" для учнів 10 класуТести з теми "Азія"

0

У даному матеріалі подано тести з теми "Азія", які будуть цікаві для учнів 10-11 класівТести з теми "Америка"

0

У даному матеріалі подано тести з теми "Америка", які будуть цікаві для учнів 10-11 класівТести з теми "Африка" 10 клас

0

У данному матеріалі представлені тести з теми Африка для учнів старших класівПрезентація на тему " Володимир Винниченко. «Момент». Поєднання реалістичного змалювання дійсності та філософського підтексту в новелі", 10 клас

0

Допомогти учням зрозуміти смисл людського життя, визначити своє місце в ньому; формувати життєві компетентності школяра.Володимир Винниченко. «Момент». Поєднання реалістичного змалювання дійсності та філософського підтексту в новелі Урок уявної подорожі

0

Подорож сторінками новели Володимира Винниченка «Момент», подорож у початок XX століття. Для кращого осмислення новели запропонована школярам робота у творчих групах: можна бути не просто слухачами, а й справжніми науковцями, літературознавцями, дослідниками художнього твору.Опорний конспект з фізики "Рух тіла кинутого під кутом до горизонту"

0

Опорний конспект розрахований для використання на уроці під час вивчення теми "Рух тіла кинутого під кутом до горизонту", для самостійної роботи учнів та розв’язування задач.Опорний конспект з фізики «Рух тіла , кинутого горизонтально»

0

Опорний конспект розрахований для використання учнями і викладачем на уроках фізики під час вивчення теми "Рух тіла кинутого горизонтально".Презентація з теми "Поняття про онкогенні фактори та онкологічні захворювання. Профілактика онкологічних захворювань 10 клас"

0

Презентація містить наочний та теоретичний матеріал з теми уроку.У матеріалі розкрито поняття онкофактори, злоякісні пухлини, їх особливості, лікування та профілактика онкологічних захворювань.Опорний конспект з фізики "Рівноприскорений рух"

0

Опрний конспект з фізики до розділу "Механіка" застосовується при вивченні тем "Рівнопискорений рух" і "Вільне падіння".
Використовується учнями та викладачем в процесі пояснення та узагальнення матеріалу та розв’язування задач.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі