Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Фестиваль гарбузової каші

1

Авторський сценарій містить матеріал із місцевого фольклору.Зміст охоплює різновиди танців та пісень Тернопілля.Презентація Музею "Становлення української нації"

0

У Києві відкрився перший в Україні інноваційний музей, де минуле поєднується з сучасними технологіями.Економіко-географічна характеристика Італії

0

Особливості ЕГП, вплив його на розвиток господарства.
Населення, міста.
Галузева структура господарства країни, її територіальні відмінності.
Значення зовнішнього ринку для розвитку країни.Інтелектуальна гра з історії "Найрозумніший"

0

Інтелектуальна гра з історії України "Найрозумніший" містить чимало цікавих завдань для учнів 10 класу.Ватикан

0

Ватикан, одна з європейських мікрокраїн, розташований на Ватиканському пагорбі в західно-центральній частині Риму, на кілька сотень метрів на захід від річки Тібр. Її кордони — 3,2 кілометра, знаходиться в межах Італії.• Тема: Розв’язування задач з хімії та фізики в старшій школі(як стимул до застосування в життєвих ситуаціях)

1

формування вмінь і навичок розв’язувати якісні та розрахункові комбіновані задачі з хімії та фізики, аналізувати ситуативні вправи, дилеми, застосовуючи набуті знання.
учні оперують поняттями – маса, молярна та відносна атомна молекулярна маса, кількість речовини, об’єм, концентрація.
Діяльнісний комнент: учні розв’язують задачі на використання формул М=m/v , v=N/Na; n=N/V, V=S * n та інші
учні оцінюють на якісному та кількісному рівні результати набутих знань з хімії та фізики в реальних життєвих ситуаціях.Медіатека до інтегрованого курсу “Історія: Україна і світ” (1914-1945рр.)

0

Медіатека до курсу: “Історія: Україна і світ” (1914-1945рр.) Інтегрований курс, 10 клас до теми «Перша світова війна», підручник «Історія: Україна і світ (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
Гісем, О. В. (2018)Стаття «Україна в роки громадянської війни».

0

Стаття «Україна в роки громадянської війни» розглядає причини громадянської війни в Україні та розвиток її подій. Для написання статті використала нові архівні данні та думки авторів з позицій сучасності. Рекомендовано у якості матеріалу при підготовці на урок, як учням, так і вчителям.Літературно-музикальна композиція «НЕМОВ ПРОКЛЯТТЯ, ОЖИВА РІК ТРИДЦЯТЬ ТРЕТІЙ».

0

Сценарій заходу рекомендовано для 10-11 класів. Окрім літературно-музичної композиції передбачено виступ учнів з дослідницькими повідомленнями про те, як їхні родичі чи знайомі пережили цей страшний період в історії України.Усний журнал «Герої Крут». 10-й клас

0

Випуск усного журналу з історії України, присвячений битві під Крутами відбувся у 2006р, коли цю подію ще не до кінця вивчили історики, тому урок побудовано у формі дискусії. Учнями проведено соцопитування, яке показало, що більш старше покоління зовсім не знало про крутівців та їх безсмертний подвиг у боротьбі за незалежність України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі