Користувацький вхід

10 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Експрес опитування з теми Оксигеновмісні органічні речовини

0

Даний метеріал можна використати під час вивчення та закріплення знань з теми Оксигеновмісні органічні сполуки для учнів 9 та 10 класівВплив алкоголю на організм людини

0

Даний матеріал можна використовувати вчителями хімії під час вивчення теми Оксигеновмісні органічні сполуки.Спирти. Під час урочної та позаурочної роботи з учнями , а також для класних керівників під час виховних годин та бесід з учнямиУкраїна в геополітичних планах країн Антанти і Центральних держав. Український національний рух

0

Після уроку учні зможуть:
розкривати причини та визначати привід до початку Першої світової війни; характеризувати плани та стратегічні цілі держав-супротивниць відносно українських земель; визначати сутність «українського питання» напередодні Першої світової війни; позиції українських політичних сил напередодні та в умовах війни; працювати з історичними джерелами та картоюТема уроку: Астрономія – фундаментальна наука, яка вивчає об’єкти Всесвіту та Всесвіт в цілому. Предмет астрономії. Її розвиток і значення в житті суспільства.

0

сформувати уявлення учнів про науку астрономію, її розвиток та значення в житті суспільства; ознайомити учнів з галузями астрономії. Розвивати вміння характеризувати роль астрономічних знань у формуванні природничо-наукової картини світу; виховувати в учнях усвідомлення значення астрономії для дослідження довкілля.Календарний план 8, 10 клас (2023-24 нр). Поглиблене вивчення математики (зручний формат)

0

Пропоную календарне планування навчального матеріалу з алгебри та геометрії для 8 еласу та 10-го (профільний рівень, початок поглибленого вивчення з 8-го класу). План можна роздрукувати у вигляді книги, де є сторінки для нотаток, розкладу лзвінків, уроків, календар на 2023-24 навчальний рік із зазначенням меж навчання.
Плани складено на основі програм:
Алгебра, 8 клас, 175 годин
Навчальна програма поглибленого вивчення математики в 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.Контрольна робота до теми « Вступ. Біорізноманіття»

0

Контрольна робота до теми « Вступ. Біорізноманіття» для учнів 10 класу. Матеріал розроблено за підручником "Біологія і екологія" (рівень стандарту). Л.І.Остапченко, П.Г.Балан, Т.А.Компанець, С.Р.Рушковський.- Київ: Генеза, 2018.Робота з історичними джерелами, як засіб формування пізнавального та критичного мислення сучасного здобувача освіти

0

Методична розробка містить перелік практичних рекомендацій для організації роботи викладача та здобувача під час роботи з історичними джерелами, відповідні вимоги та алгоритм дій, приклади орієнтовних завдань.
Матеріали можуть бути використані для підготовки до і проведення занять.Методична розробка «Слова власне українські і запозичені. Виправдані й небажані запозичення»

0

Мета:
• навчальна: ознайомити здобувачів освіти із поняттями «Слова власне українські», «запозичені(або іншомовні) слова», розглянути найпоширеніші випадки небажаних запозичень;
• розвивати вміння відрізняти помилкове вживання слова від правильного, редагувати речення із невиправданими запозиченнями, збагачувати лексичний запас здобувачів освіти; розвивати вміння критичного мислення та аналізувати матеріал, культуру усного й писемного мовлення;Методична розробка «Слова власне українські і запозичені. Виправдані й небажані запозичення»

0

Мета:
• навчальна: ознайомити здобувачів освіти із поняттями «Слова власне українські», «запозичені(або іншомовні) слова», розглянути найпоширеніші випадки небажаних запозичень;
• розвивати вміння відрізняти помилкове вживання слова від правильного, редагувати речення із невиправданими запозиченнями, збагачувати лексичний запас здобувачів освіти; розвивати вміння критичного мислення та аналізувати матеріал, культуру усного й писемного мовлення;Позаурочний захід "Найцінніша природна емульсія"

0

Сформувати в учнів знання про найціннішу природну емульсію-молоко, з’ясувати корисний чи шкідливий це продукт, ознайомити з історією та традиціями вживання, хімічним складом, застосуванням в косметиці та медицині, видами молока, дослідити його натуральність та якість, порівняти молоко різних тварин; ознайомити з сучасним мистецтвом малювання-лате арт; продуктами, що готують з нього, стравами української кухні; виховувати естетичний смак.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі