Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок мистецтва та зарубіжної літератури для 10 класу «Європейський театр - майстерне лицедійство на прикладі роману "Ромео та Джульєтта»»

0

Урок розроблений для учнів 10 класів на основі вивчення творів В.Шекспіра та театру європейського культурного регіона. Учні на уроці усно та письмово висловлювати власну думку, здатність розуміти твори мистецтва, формувати власні мистецькі смаки, самостійно виражати ідеї, досвід та почуття за допомогою мистецтва; ознайомлення учнів з провідною системою, що розкривають театральні принципи європейського театру на прикладі трагедії В.Шекспіра "Ромео і Джульєтта"Урок "Види комунікацій"

0

Розробка уроку в 10 класі на тему "Види комунікаці". Круглий стіл на якому обговорюється тема видів комунікацій : вербальна, невербальна, пантоміма, танок.Збірник завдань з теми: "Getting around town"

0

Збірник завдань з теми "Getting around town" містить лексику, корисні вислови, діалоги, тексти, лексичні завдання, комунікативні завдання та інше.Посібник ''My grammar guide"

0

Перехід на дистанційне навчання, зумовлений пандемією, став неочікуваним та доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу. Питання розвитку дистанційної освіти набуло неабиякої актуальності.
Так як змішаний навчальний процес, за якого поєднуються дистанційна та очна форми, стрімко розвивається виникла необхідність створення електронного навчального контенту.Курсова робота "Образи і символіка в поемі Е.По "Ворон"

0

Курсова робота,виконана на КПК БДПУ 2020р, в якій досліджуються символіка, образи і теми, використані Едгаром По в поемі " Ворон".Майстер-клас з теми «Модель балансу у формуванні особистості старшокласника»

1

В основі розробки - практикум з позитивної психотерапії. Представлені матеріали майстер-класу містять в собі тренінгове заняття, яке може бути проведене як зі шкільними практичними психологами, так і зі старшокласниками. Мета тренінгу - пошук власних ресурсів і мотивації та формування особистої моделі життєвого балансу.
Форма проведення заняття: практична робота в індивідуальному і груповому форматах з життєвими цілями та власними ресурсами.Підсумкові запитання та завдання з мистецтва у 10 класі. Індія.

0

Узагальнити знання і навички досягнення учнів з тем, повторити пройдені поняття, основні розділи з теорії мистецтва та терміни, засвоєні протягом навчальнго рокуПідсумкові запитання та завдання з мистецтва у 10 класі. Далекий Схід.

0

Узагальнити знання і навички досягнення учнів з тем, повторити пройдені поняття, основні розділи з теорії мистецтва та терміни, засвоєні протягом навчальнго рокуАвстралія. Серія уроків 10 клас географія

0

Ці методичні матеріали виникли як реакція на назрілу проблему сучасного освітнього процесу. Інформаційна доба відкрила людству доступ до величезних масивів знань. Завдяки технологіям практично кожен учень може з власної кімнати знайомитися з найрізноманітнішими науковими надбаннями світу. Тим не менше, безперервні інформаційні потоки не найкращим чином впливають на нашу здатність концентруватися на головному та доводити почате дослідження до кінця.Організація туристська-краєзнавчих експедицій

0

Як організувати своє дозвілля з користю і без зайвих речей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі