Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інформплакат до уроків з вивчення творчості Моріса Метерлінка (символіка п'єси "Синій птах")

0

Інфографіка-це візуальне висвітлення інформації,призначене для швидкого та чіткого відображення загальних відомостей. Дана розробка може покращити сприйняття інформації на уроці-підсумку з теми "П'єса-казка "Синій птах" Моріса Метерлінка. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем і гроно, що допомагають систематизувати набуті знання учням з будь-якої теми навчальної програми. За бажанням, учитель може запропонувати учневі створювати інфографіку протягом вивчення зазначеної теми індивідуально або в команді (групова робота).Урок з англійської мови на тему: "Україна"

0

урок з англійської мови на тему: "Україна" розроблений з метою систематизувати знання здобувачів освіти з теми та практикувати їхні лексичні навичкиПрезентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".«Голосівки»

0

Тема. «Голосівки» — яскравий зразок символістського пошуку «відповід¬ностей» між різними началами життя.

Мета: закріпити навички аналізу поетичних творів, з'ясувати специ¬фіку символів у творах Рембо, розвивати зв’яз¬не мовлення, виховувати любов до поезії.Життєвий і творчий шлях Оноре де Бальзака. Україна у житті пись¬менника.

0

Тема. Життєвий і творчий шлях Оноре де Бальзака. Україна у житті пись¬менника.

Мета: знайомство з віхами життя і творчого шляху письменника, розкрити роль України у долі митця, розвивати вміння орієнтуватися у прочитаному, виховувати інтерес до творчості письменника.Хімія. Опорний конспект у визначеннях, таблицях, схемах. І курс

0

У даному посібнику у зручній формі (у вигляді визначень, таблиць і схем) уміщено опорні конспекти з хімії для учнів І курсу ПТНЗ, які вивчають хімію відповідно до програми Міністерства освіти і науки України з хімії за рівнем стандарту.
Посібник призначений для учнів та викладачів хімії загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, абітурієнтів, а також для всіх, хто цікавиться хімією.Методична розробка уроку з української мови на тему: "«ЛЕКСИЧНА ПОМИЛКА. НАЙПОШИРЕНІШІ ВИПАДКИ ПОРУШЕННЯ ЛЕКСИЧНОЇ НОРМИ. КАЛЬКИ З ІНШИХ МОВ, НЕДОРЕЧНЕ ВЖИВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ У НЕВЛАСТИВОМУ ЇМ ЗНАЧЕННІ»

0

Методична розробка уроку української мови на тему:"Лексична помилка. Найпоширеніші випадки порушення лексичної норми. Кальки з інших мов, недоречне вживання українських слів у невластивому їм значенні".Python. Розв'язування лінійних задач з використанням графічного інтерфейсу

0

Розробка містить приклади розв'язку лінійних задач на мові програмування Python з використанням графічного інтерфейсу та застосуванням елементів керування.Python. Робота з перемикачами, прапорцями і списками

0

У розробці містяться приклади розв'язування задач розгалуження на мові програмування Python зі створенням графічного інтерфейсу та застосуванням перемикачів,прапорців та списків як елементів керування.Урок з технологій, 10 клас “ Робота з інформаційними джерелами. Сутність принципів дизайну ”

0

Мета уроку: надання учням знання про принципи дизайну; формувати вміння здійснювати пошук інформації в різних джерелах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі