Користувацький вхід

Останні публікації

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами.

0

Навчальна мета:
• Ознайомити з мультимедійними даними, форматами аудіо - та відеофільмів, програмами для обробки мультимедійних даних;
• Навчити створювати відеокліпи, додавати відеопереходи, музичний супровід.
Розвивальна мета:
• розвивати естетичні смаки учнів, творче мислення;
• розвивати уміння виділяти головне, порівнювати і узагальнювати отримані результати;
Виховна мета: виховувати інформаційну культуру, толерантну поведінку.Урок химии в 10 классе по теме: Глицерол, как представитель многоатомных спиртов. Состав его молекулы, структурная формула, физические и химические свойства. Применение.

0

Урок химии в 10 классе по теме:
Глицерол, как представитель многоатомных спиртов.
Состав его молекулы, структурная формула, физические и химические свойства. Применение.Урок-дослідження на тему "Ой різними та нитками мережані рушники..."

0

Мета уроку ; Знайомство учнів з одвічними українськими символами - рушниками, їх регіональними особливостями,поглиблення знань дітей про використання народних оберегів в обрядах, звичаях України."Твого, Тарасе, голосу нам треба..."

0

Даний матеріал можна використовувати при підготовці заходів, присвячених великому митцюБезцінний скарб народу

1

Рекомендації щодо проведення засідання Мистецької світлиці, присвяченого Міжнародному дню рідної мови (21 лютого).Дану роботу можна використовувати на уроках зарубіжної та української літератури.Оцінка якості бджолиного меду.Бджоли як біоиндикатор стану довкілля

0

Екологічний проект
Мета:Визначити якість меду доступними способами в домашніх умовах
Навчитися відрізняти якісний мед від фальсифікатуПрезентація "КИТАЙ у 20-30 роки ХХ ст. "

0

Презентація до уроку всесвітньої історії у 10 класі. На Паризькій мирній конференції великі держави визнали право Японії на німецькі володіння в китайській провінції Шаньдун. Це викликало вибух патріотичних антияпонських виступів пекінських студентів і різних верств населення Китаю. Цей рух ознаменував новий етап революційної боротьби проти напівколоніального ладу в країні.Презентація "Індія 1920-1930-і рр. ХХст."

0

Індія в післявоєнний період. Перша світова війна призвела до соціально-економічних зрушень, які викликали нове загострення протиріч між індійським народом та англійськими колонізаторами. Під час війни колоніальна влада обіцяла надати Індії самоврядування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі