Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумковий урок у 10-му класі по темі «Is the Earth in Danger» (по підручнику О. Карп’юк)

0

Практикувати учнів в аудіюванні по темі, практикувати навички монологічного і діалогічного говоріння, слухання письма. Довести до автоматизму мовленнєві навички на рівні зв’язного висловлювання. Розвивати креативне мислення, навички фонетичні, самостійної роботи.

Розвивати граматичні навички у вживанні умовних речень І та ІІ типу. Виховувати позитивне відношення до оточуючого світу, навколишнього середовища, переконати учнів в необхідності берегти Землю.Проект " Школа - наш дім і ми господарі у нім"

0

Даний напрямок частково дозволить вирішити проблему благоустрою шкільної території. З настанням весни ця проблема потребуватиме негайного вирішення. Питання потребує практичного розв’язання, з’являється можливість зацікавити школярів до вирішення проблеми- оформлення шкільних клумб(конкурс проектів креслень шкільних клумб, розташування насаджень).план-конспект уроку за драмою-феєрю "Лісова пісня" Лесі Українки

0

вчитель-словесник зможе використати матеріал для конструювання своїх уроків за драмою-феєрією "Лісова пісня" Лесі УкраїнкиМУЗИКА НАС ЗВ’ЯЗАЛА… ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ ПРО ВПЛИВ МУЗИКИ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

0

МУЗИКА НАС ЗВ’ЯЗАЛА…
ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ ПРО ВПЛИВ МУЗИКИ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Метою проекту означили: знайти відповідь на питання: чи всі музичні стилі однаково впливає на здоров’я людини? Порівняти вплив на здоров’я людині класичної музики та рок-музики. Довести власну думку до учнів школи та переконати їх слухати ту музику, яка допоможе їм зберегти та покращити своє здоров’я.


Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Перша медична допомога

0

Інтегрований урок Захисту Вітчизни та біології на тему : Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Перша медична допомогаЛітература рідного краю. Творчість О.І.Косенка

1

Урок літератури рідного краю знайомить учнів з сучасним поетом Кіровоградської області Косенком О.І.Лірико-психологічна новела «Intermezzo». Автобіографічна основа твору. Оригінальність жанру, своєрідність композиції, смисл назви. Психологічно переконливе розкриття внутрішнього світу людини.

0

•допомогти учням зрозуміти глибокий філософський зміст твору;
•розкрити особливості новели М.Коцюбинського, риси імпресіонізму у
творі;
•вчити учнів відчувати музику і кольори у словах, знаходити паралелі в словесних, музичних, живописних образах;
•розвивати монологічне мовлення учнів, образне мислення, фантазію, вміння висловлювати власну думку;
•виховувати естетичний смак, любов до краси природи, рідної землі.Інтегроване заняття з географії та фізичної культури "Подорож країнами спорту"

1

Інтегроване занятття з географії та фізичної культури "Подорож країнами спорту" проводиться в позаурочний час для учнів 9-11 класіву формі інтелектуально-розважальної гри з метою зацікавлення учнів до вивчення даних предметів, а також поглиблення знань з географії та світу спорту.Методична розробка навчально - виховного заходу "Інтелектуальна гра "Ерудит" з дисциплін природничо - математичного циклу

1

Навчально - пізнавальне заняття з використанням елементів ділової гри та інтерактивних методів.Презентація. Михайло Коцюбинський. Етюд "Цвіт яблуні"

0

Презентація містить матеріали з теорії літератури (словникова робота), історії написання новели та сюжетні особливості.
Презентація спрямована на забезпечення сприйняття матеріалу, уміння аналізувати новелу “Цвіт яблуні”, зокрема особливості психологічної характеристики персонажа.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі