Користувацький вхід

Останні публікації

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно тематичне планування факультативного курсу "Мій екологічний вибір"

1

Матеріал дозволяє реалізувати наскрізну змістову лінію : екологічна безпека і сталий розвиток.Створено для учнів 9 -11 класівАлгебра. 10 клас (профільний рівень). Розв'язування тригонометричних нерівностей

0

Пропонуємо Вам матеріал до теми "Тригононометричні нерівності" (розв'язування методом інтервалів)Алгебра. Тематичні контрольні роботи для 10 класу (профільний рівень)

0

Ця розробка була запропонована для контрольних робіт у 10 класі профільного вивчення математикиалгебра 10 інтелект картки

0

набір карток пам'яті з алгебри для 10 класу як допоміжний засіб до проведення урокуСценарій «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

0

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокойРозробка проекту

1

Зміст

1. Вступна частина 3
1.1. Історія створення кулькової ручки для письма 3
2. Обґрунтування виробу 5
3. Вироби-аналоги (фото, схеми) 7
4. Креслення деталей виробу 10
5. Технологічна картка виготовлення виробу 12
6. Фото власного виробу 14
7. Елементарне економічне обшрунтування 15
8. Висновки 17
9. Література 18Інтерактивні технології на уроках: основи галузевої економіки та підприємництва

0

Розглядаючи інтерактивні технології навчання як інноваційні, слід пам'ятати, що будь-яка педагогічна технологія буде мертвою, якщо реальні люди, які її втілюють, не сприйматимуть її як цілісну систему в єдності компонентів і взаємозв'язків. Розробле¬на й описана технологія — це одне, а її реалізація на уроці — зовсім інше, бо несе відбиток особис¬тості, інтелекту конкретного викладача. Тому з цілої низки найскладніших проблем демократизації та реформування освіти найсерйозніша — підготов¬ка викладача.Календарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) І семестр

0

Календарне планування з алгебри для 10 класу (рівень стандарту) на І семестр 2019/2020 навчального року з методичними рекомендаціями.Історія розвитку обчислювальної техніки

0

Матеріал містить історичні відомості про історію розвитку обчислювальної техніки для учнів 10 класуВиховний захід "Ми обираємо здоров'я"

0

Проведення інтегрованого тижня природничо-математичних дисциплін "Ми обираємо здоров'я" з метою формування в учнів екологічної грамотності і здорового способу життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі