Користувацький вхід

10 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Бібліотечний урок. Лариса Ніцой «Зомба. Історія про милосердя». Голосне читання та обговорення книги

0

Бібліотечний урок за книжкою Лариси Ніцой "Зомба. Історія про милосердя". Яким буває милосердя? Виявляється, різним: пасивним або активним, дієвим. Всі люди милосердні по-різному. То яка ж доброта і людяність возвеличує?Від серця до серця

0

Навчальна: застосування умінь і навичок введенні та редагування тексту, форматування документа, з'єднання в текстовому документі тексту, графіки та інших об'єктів.
Розвиваюча: розвиток критичного мислення, розвиток пізнавальних здібностей учнів, розвиток комунікативності; розвиток художнього смаку та розвиток творчого мислення на основі виконання операцій з'єднання і аналізу об'єктів різних властивостей; розвиток інтересу до даної теми.Бібліотечний урок "Глобальні проблеми людства. Тероризм"

0

Глобальні проблеми людства. Тероризм. Історія виникнення тероризму. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами, знайденими бездоглядними предметами та в надзвичайних ситуаціяхконспект уроку Тема Тоталітаризм

0

Формування уявленнь про ознаки тоталітарних режимів, розуміння передумов виникнення тоталітаризму шляхом використання інтерактивних технологійКонспект уроку англійської мови з використанням краєзнавчого матеріалу

0

Конспект позаурочного заходу з англійської мови із використанням краєзнавчого матеріалу у 10 класі "Історія Кристинополя. Погляд у минуле"Презентація- супровід уроку на тему " Лексикографія"

0

Мета презентації:
з’ясувати, що вивчає лексикографія.
Опрацьовувати інформацію з історії українського словникарства.
Опрацьовувати тематичні статті в словниках.
Вивчити будову словників, структуру словникових статей.
З’ясувати відмінність лінгвістичних словників від енциклопедичних.
Охарактеризувати класифікацію лінгвістичних та енциклопедичних словників.сценарій Нового року для старшокласників "Новий рік у селі"

1

Сценарій свята Нового року у старшій школі гумористично-розважального плануВідеокурс текстовий процесор WORD

1

Дана відеопідбірка розроблена, як навчальний мультимедійний засіб. Вона розрахована, як для вчителів початківців так і для учнів|загальноосвітніх шкіл 10 класу. Досвідчені вчителі можуть скористатись даним задумом і доповнювати поданий матеріал своїми розробками. Основним завданням укладання даної збірки є доповнення до підручника І.Т. Зарецька А.М. ГУШІЙ О.Ю. Соколов “Інформатика” ч1. (Якщо вона буде цікава комусь то можу надіслати і решту матеріалу)Цикл уроків за романом Федеріка Стендаля "Червоне і чорне"

0

Цикл уроків для 10 класу за романом Федеріка Стендаля "Червоне і чорне".
Урок №1. Федерік Стендаль (Анрі Марі Бейль). Життєвий і творчий шлях письменника.
Урок 2. Роман "Червоне і чорне". Композиція твору і символіка його назви. Панорамна картина часу.
Урок №3. Показ в образі Жульєна Сореля трагічної внутрішньої боротьби, сильних і щирих пристрастей та егоїстичного рохрахунку.
Урок №4. Роман "Червоне і чорне". Поєднання соціально-політичного і психологічного аспектів у романі.Розробка уроку з географії «Географія релігій. Міжконфесійні проблеми та взаємодії в країнах світу»

0

Урок для 10 класу(профільний рівень)
Урок вивчення нового матеріалу, містить діаграми та схеми релігійного складу населення, їх розповсюдження по світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі