Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Робочий зошит з трудового навчання (швейна справа) (F70)

0

Зміст посібника зорієнтовано на формування у десятикласників уявлень про поняття трудового навчання, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, наочно-образного та логічного мислення, творчих здібностей. Значну увагу приділено практичним завданням, за допомогою яких в учнів закріплюються знання з даного предмету. Зошит містить вправи для фронтального та індивідуального опитування, завдання для самостійного та колективного виконання, практичні роботи.Методичні рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку.

0

Рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку. Зразки бланків аналізу уроку.Календарно-тематичне планування з біології і екології у 10 класі (профільний рівень)

0

Календарно-тематичне планування з біології і екології у 10 класі (профільний рівень) розроблено на 2020/2021 навчальний рік з урахуванням необхідності повторення матеріалу 9 класу, який вивчався під час каратнтину з використанням технологій дистанційного навчанняКВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ

0

КВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ-це святкова імпреза, мета якої - сприяти естетичному вихованню учнів, виховувати любов, повагу до матері, дізнатися про історію виникнення і традиції святкування Дня матері в інших країнах, розвинути навички говоріння і сприймання інформації іноземною мовою, навички декламування віршів та виконання пісень англійською мовою.Сценарій виховного заходу «Музична енциклопедія»

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.Природні умови і ресурси Європи

0

Урок для 10 класу, на тему "Природні умови і ресурси Європи"Інформплакат до уроків з вивчення творчості Моріса Метерлінка (символіка п'єси "Синій птах")

0

Інфографіка-це візуальне висвітлення інформації,призначене для швидкого та чіткого відображення загальних відомостей. Дана розробка може покращити сприйняття інформації на уроці-підсумку з теми "П'єса-казка "Синій птах" Моріса Метерлінка. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем і гроно, що допомагають систематизувати набуті знання учням з будь-якої теми навчальної програми. За бажанням, учитель може запропонувати учневі створювати інфографіку протягом вивчення зазначеної теми індивідуально або в команді (групова робота).Урок з англійської мови на тему: "Україна"

0

урок з англійської мови на тему: "Україна" розроблений з метою систематизувати знання здобувачів освіти з теми та практикувати їхні лексичні навичкиПрезентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".«Голосівки»

0

Тема. «Голосівки» — яскравий зразок символістського пошуку «відповід¬ностей» між різними началами життя.

Мета: закріпити навички аналізу поетичних творів, з'ясувати специ¬фіку символів у творах Рембо, розвивати зв’яз¬не мовлення, виховувати любов до поезії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі