Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Соціально – профілактичний проект «Роби особисте! Будь особливим!»

0

Один з найголовніших напрямів гурткової роботи – національно – патрі - отич не виховання. Справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням. Повсякденне виховання поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів менш важливим :Презентація "Розгортання української революції. Боротьба за відновлення державності "

0

Презентація присвячена розгортанню української революції, а саме періоду гетьманської влади Павла Скоропадського.З’єднання бічних зрізів спідниці (практична робота)

0

Даний урок-практична робота допоможе вчителям трудового навчання, зокрема, швейної справи, які працюють у спеціальних школах з дітьми з інтелектуальними порушеннямиПлан заняття Економіко-географічна характеристика США

0

План заняття на тему: Економіко -географічна характеристика США
Конспект заняття та роздатковий матеріалПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ""

0

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ". Картинки, підібрані для ілюстрації фразеологізмів, розташовані за алфавітом відповідно до перших букв відповідей. Відповіді подані у ІІ частині презентації.Презентація "Україна в роки Першої світової війни"

0

Презентація присвячена подіям на українських територіях в період Першої світової війни. В презентації коротко показано становище українських земель та виокремлено основні події що відбувалися.Поетична збірка «Зів’яле листя», загальне уявлення про її композицію. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені...». Місце любовної теми у творчості І. Франка.

0

У розробці "Поетична збірка «Зів’яле листя», загальне уявлення про її композицію. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені...» Місце любовної теми у творчості І. Франка" використано метод проектів, що допоможе вчителю на уроці формувати не лише предметні, а й ключові компетентності.Операції з матрицями в Microsoft Excel

0

Поданий матеріал можна використовувати на уроках інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю. У розробці розглянуті основні матричні операції та приклади їх реалізації в Excel.Різноманітність грибів.

0


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Шевченківського району
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Пр.Моторобудівників 26, м.Запоріжжя, 69068, тел. (0612)86-24-51, E-mail:school-65@ukr.net Код ЄДРПОУ 20490224

ІІІ РМЦ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
15.01.2020

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
“Використання STEM – технологій на уроках біології для формування освітніх компетентностей учнів”

План роботи РМЦ:Символічність образів Мавки і дядька Лева – уособлення духовності і краси. Мати Лукаша й Килина – антиподи головній героїні Мавці. Почуття кохання Мавки й Лукаша як розквіт творчих сил людини

1

Леся Українка (1871 – 1913) – найславніша українська поетеса, послідовний та енергійний борець за утворення українського народу, за його консолідацію в політичну націю. Вся сукупність її творів – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною». З’явився цей образ – і цілі маси людей збагнули, що вони не просто обивателі, а українці, що це звання їх зобов’язує, що їм є за що боротись і віддавати життя.
Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься «Україною».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі