Користувацький вхід

Останні публікації

10 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з інформатики за темою «Розв’язування чисельних та оптимізаційних задач за допомогою табличного процесора»

0

Запропоновано методичні рекомендації щодо виконання практичних робіт з інформатики за темою «Розв’язування чисельних та оптимізаційних задач за допомогою табличного процесора», виконання яких дозволить учням здобути практичні навички застосування вбудованих засобів табличного процесора «Підбір параметра», «Таблиця даних», «Пошук розв’язку» на прикладі застосування економічних даних. Матеріал відповідає Навчальній програмі з інформатики для для 10–11 класів інформаційно-технологічного профілю МОН України.Тестові завдання "М.М.Коцюбинський. Життя і творчість"

0

Тестові завдання до уроку з української літератури 10 клас (рівень стандарт) на тему "М.М.Коцюбинський. Життя і творчість"Розв'язування задач на тему "Сили в природі"

0

Тема: Розвʼязування задач з теми «Сили в природі»

Мета: закріпити й поглибити знання студентів про сили в механіці; продовжити формувати фізичне мислення, вміння і навички застосовувати фізичні знання в конкретних практичних умовах; формувати компетентність розв’язування задач; формувати у студентів риси вимогливості до себе, самостійності, акуратності, вічливості; розвивати вміння аналізувати фізичні явища під час розв’язування задач; розвивати пам'ять і логічне мислення учнів; виховувати адекватну оцінку й самооцінку, позитивне ставлення до критики, потребу в саморозвитку"Нестатеве розмноження організмів"

0

Ознайомити учнів із різними способами розмноження живих організмів. Показати які є пристосування як у рослин так і у травин до даного виду розмноження.вікторина "Веселий експрес здоров`я "

0

Дати учням корисні поради щодо збереження й зміцнення здоров’я, учити цінувати власне життя та здоров’я, розвивати творче мислення, комунікативні навички, уміння долати труднощі, виховувати розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя та здоров’я.Урок-квест "Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух у природі та техніці"

0

Одним із варіантів проектної технології є урок-квест.Використання інформаційних ресурсів Інтернету та інтеграція їх у навчальний процес допомагає ефективно розвивати цілий ряд компетентностей учнів.Бінарний урок української літератури та історії "Голодомор 1932-1933рр. в Україні - геноцид українського народу. Світлана Талан - художній літописець історії України. Роман "Розколоте небо"

0

Бінарний урок української літератури та історії України на тему "Голодомор 1932-1933рр. в Україні - геноцид українського народу. Світлана Талан - художній літописець історії України. Роман "Розколоте небо"" дає змогу учням познайомитися із життям і творчістю сєвєродонецької письменниці, нашої сучасниці Світлани Талан і, опрацювавши роман "Розколоте небо", дізнатися про події 30-40-х років ХХст. в історії України і конкретно на Луганщині.Сценарій засідання клубу "Інтелектуальна вітальня"

0

«Планета — колиска розуму,
але не можна вічно жити в колисці». К. Е. Ціолковський
«Найважливіше завдання цивілізації - навчити людину мислити».
Томас Едісон
«Гра не є пустою забавою, це зміст життя дитини, її творча діяльність потрібна для її розвитку. У грі дитина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя».
К. Ушинський
В клубі "Інтелектуальна вітальня" намагаємось поєднати розвиток, мислення та гру.Презентація

1

Данний матеріал може бути використаний на уроках з художньої культури в 10 класі до теми " Український авангард"Презентація

1

Даний матеріал може бути використаний на уроках з художньої культури з теми "Український живопис ХХ століття" або " Видатні жінки України"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі