Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Cпортивний захід

0

Спортивний захід для хлопців старших класів, присвячений Дню Збройних сил УкраїниРозв'язування задач.

0

формування вмінь учнів застосовувати вивчені аксіоми і теореми до розв'язування вправ, побудови простих перерізів многогранників.Шоу "Юні правознавці"

0

Сценарій конкурсу "Юні правознавці" стане у нагоді вчителям права, педагогам-організаторам, класним керівникам.Літературно-музична композиція «Сторінками життя Лесі Українки»…

0

Літературно-музична композиція допомагає поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки; дати чітке визначення її місця в розвитку української літератури; розвивати критичне мислення учнів і виховувати інтерес до кращих надбань української літератури.Календарно-тематичний план з хімії для 10 класу за новою програмою (рівень стандарту)

0

Календарно-тематичне планування хімії (рівень стандарту)розроблено за навчальною програмою для закладів загальної середньої освіти, яка затверджена Міністерством освіти і науки України наказом № 1407 від 23.10.2017 р.
Укладачі: Дубовик О.А. (голова робочої групи), Бобкова О.С., Вороненко Т.І., Глазунов М.М., Іваха Т.С., Рогожнікова О.В.Виховний захід "Андріївські вечорниці"

1

Метою заходу є розширення знаннь учнів про календарно-обрядове свято Андрія ; прищеплення інтересу до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу, коригування мовленнєвої культури учнів, виховування почуття патріотизму, шанобливого ставлення до історичного минулого.КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН З ФІЗИКИ ДЛЯ 10 КЛАСУ ЗА НОВОЮ ПРОГРАМОЮ

0

Календарный план по физике 10 класс, новая программа. В плане указаны все демонстрации, предусмотренные программой, указано ориентировачное домашнее задание по учебнику под редакціей В.Г.Барьяхтара, С.А.Довгого.Урок на тему"Теплові двигуни та їх використання".

0

Під час розробки даного уроку зверталася увага на види теплових двигунів та їх принцип дії.Особлива роль відводиться на екологічні проблеми використання теплових двигунів.Учні під час роботи в групах роблять висновки про те,які з двигунів найменше завдають шкоди довкіллю.Хвилинка історії 2!

0

Представляємо другий лист в документальній он-лайн виставці присв`яченій Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, якій виповнюється 22 січня 2019 року 100 років.Хвилинка історії !

0

Василь Косаренко-Косаревич - видатний український та світовий дипломат. Публікуємо один з його листів, який люб'язно нам дали німецькі працівники архівів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: