Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести "Механіка. 10 клас"

0

Використовуються з метою визначення основних понять і термінів з розділу "Механіка" у 10 класіПовторення вивченого з орфографії та фонетики (творчі проекти, 10 клас)

0

Узагальнення матеріалу подається у формі творчих проектів учнів. Завдання спрямовані на перевірку знань з фонетики, орфографії, лексикології, пунктуації.
Урок супроводжується презентаціями школярів.Повторення вивченого з орфографії та фонетики (тренувальні вправи)

0

Тренувальні вправи з фонетики, орфографії, пунктуації, які сприяють виробленню стійких правописних і пунктуаційних норм.
Матеріал супроводжується презентацією.
Узагальнення матеріалу подано у формі роздаткового матеріалу.Кейс-урок City life

0

Тема: City life

Мета: 1.Практична: активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, удосконалювати навички монологічного та діалогічного мовлення, розвивати навички читання і вміння аудіювати текст.
2.Освітня: розширити знання учнів про глобальні теми як: «Екологія», «Псіхологія», «Мистецтво», «Медиціна», «Їжа».
3.Розвивальна: розвивати в учнів уміння логічно викладати думки, загальнокультурні уміння спілкуватися з іншими людьми, уміння працювати самостійно, в групі, розвивати вміння учнів правильно використовувати приорітети щодо вирішення проблеми.Розробка уроку з англійської мови "Surveillance"

0

Цей урок дає матеріал для читання. Учні мають можливість збільшити свій словниковий запас, активізувати використання нових слів в мовленні, а також тренуватися у використанні Present Simple Active Voice. Учні отримують додаткову інформацію про способи спостереження за громадянами країни.Розробка уроку з англійської мови "A page from the history of Ukraine"

0

В уроці подається інформація про ранній історичний період розвитку українських земель, учні висловлдюють свої враження, почуття, емоції у зв'язку з почутим, побаченим; висловлюють власне ставлення до питань, які розглядаються на уроці.Мовно-літературна світлиця "Мова й талант - Божа іскра"

0

Показати барвистість і красу рідної мови, її мелодійність; дізнатися про життєвий шлях і поетичну творчість Лариси Петрівни Косач, її громадську діяльність; виховувати в учнів любов до рідної мови, гордість за наші національні таланти, шанобливе ставлення до них, почуття прекрасного.ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК РОБОТИ НАД ПЕРЕКЛАДОМ (українська література – англійська мова )

0

Тема: І. ФРАНКО – МАЙСТЕР ПЕРЕКЛАДУ
СОНЕТІВ В. ШЕКСПІРА

Розвиток зв’язного мовлення
Тема: І. Франко – майстер перекладу сонетів В. Шекспіра
Мета: формувати знання про перекладацьку діяльність І. Я. Франка, його переклади з англійської мови, удосконалювати навички вільного перекладу оригіналу вірша й аналізу художнього перекладу на прикладі сонета № 29
В. Шекспіра; розвивати полі культурну й комунікативну компетентності;
виховувати повагу до поетичного слова І. Франка та В. Шекспіра.Урок з біології в 10 класі на тему: «Макромолекули: нуклеїнові кислоти, їхня будова, властивості, функції»

0

Урок з біології в 10 класі на тему:
«Макромолекули: нуклеїнові кислоти, їхня будова, властивості, функції»Спілкування в чатах

0

Конспект уроку з інформатики в 10 класі на тему: "Спілкування в чатах"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі