Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Екологічні проблеми Старобільська

0

Розробка учнівського проекту за темою "Екологічні проблеми Старобільська.
Позакласні заходи, дослідні роботи учнів, навчальні проекти.Біологія. Екологія. Тести для річного оцінювання знань учнів з предмету

0

Біологія. Екологія. Тести для річного оцінювання знань учнів з предмету.
Різнорівневі тести, річне оцінювання, підсумкові тести, оцінювання знань.Урок "Вирусы - неклеточные формы жизни"

0

Розробка уроку у формі презентації до теми "Віруси". Історія вивчення.
Віруси, вакцинація.Урок хімії у 10 класі "Мінеральні добрива"

1

Актуалізація знань про солі, їх використання. Характеристика різних видів мінеральних добрив. Утворення добрив природним та промисловим шляхом. Перетворення нітратів на нітрити. Використання їх у медицині, харчовій промисловості. Виявлення нітратів у продуктах. Перша допомога при отруєннях. Приготування безнітратних салатів.Розробка комбінованого уроку з предмету "Захист Вітчизни" на тему "Надзвичайні ситуації природного характеру"

0

Розробка уроку з предмету "Захист Вітчизни" (хлопці), 10 клас.
Конспект містить класифікацію надзвичайних ситуацій природного походження, небезпечні чинники надзвичайних ситуацій природного походження, їх вплив на екологічну безпеку та безпеку життя і здоров’я людей та ін.
До уроку розроблено презентацію, самостійну роботу, нарізане відео.Роль бактерій у природі та житті людини

0

Відкрите засідання предметного гуртка "Роль бактерій у природі та житті людини" включає програмний матеріал з біології 10 класу.Нові тенденції та чинники розвитку культури в 1917-1920 рр. Освіта. Наука.

0

Ознайомити з процесом національно-культурного будівництва в 1917-1920рр. Пояснювати основні чинники,явища, процеси та пам’ятники культури цього періоду. Ознайомити з політикою більшовиків у галузі культури; розповісти про здобутки більшовиків у подоланні неписьменності, формувати вміння учнів розкривати історичний процес через призму культурних процесів. Розвівати вміння учнів працювати з джерелами інформації , проектної діяльності, предметну компетентність.Вашингтонская конференция. Завершение формирования Версальско-Вашингтонской системы.

0

Объяснить учащимся, какими были основные межгосударственные противоречия на Дальнем Востоке. Охарактеризовать основные решения Вашингтонской конференции, определить сильные и слабые стороны Версальско-Вашингтонской системы. Объяснить понятия и термины: Вашингтонская конференция 1921-1922гг, «Договор 4 держав», «Договор 5 держав», «Договор 9 держав».
Развивать умение учащихся получать новые знания, используя различные источники знаний. Способствовать дальнейшему формированию у них чувства уважения к истории человечества.Ейдетика на уроках історії

0

Вивчення біографії Альберта Ейнштейна та його діяльності з використанням елементів ейдетики.Образи повісті О. Кобилянської «Земля».

0

Дата______________
Тема: Образи повісті О. Кобилянської «Земля».
Мета: розвивати навички роботи з текстом; проаналізувати соціальні та біологічні фактори характеротворення; удосконалювати вміння складати характеристику персонажів на основі аналізу твору; виховувати кращі моральні якості в учнів, бажання творити добро.
Обладнання: ментальна карта,повість О. Кобилянської «Земля»
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі