Користувацький вхід

10 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Компетентнісні задачі з математики

0

Прикладні задачі з математики, які формують ключові компетентності учнів старшої школиМетодична розробка театралізованого уроку з теми «Закони Ньютона» (10 клас)

0

• Поглибити знання учнів про закони Ньютона.
• Показати межі застосування цих законів та навчитися розв’язувати задачі.
• Розвивати логічне мислення учнів, формувати навички роботи в групі.
• Виховувати пізнавальний інтерес до вивчення практичного застосування законів Ньютона.Бій під Крутами

0

Даний матеріал можна використовувати як під час уроку, так і виховної години присвяченої пам'яті героям Крут.Методична розробка положення про проведення тестувань-змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед студентів перших курсів .

0

Відповідно стратегії розвитку фізичного виховання та спорту 2023-2024р., міністерства освіти і науки України та комітету фізичного виховання та спорту МОН України визначена така проблематика:
• низький рівень популяризації рухової активності органами влади різного рівня (обласного, міського, районного, територіальних громад тощо) та закладами освіти;
• відсутність мотивації студентів ходити на заняття з фізичної культури;
• відсутність очного навчання на частині територій України (навчання відбувається виключно дистанційно).Організація проведення Всеукраїнської дитячоюнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості

0

Посібник адресований широкому колу читачів, насамперед педагогампрактикам, керівникам роїв, школярам. Сподіваємося, що він надасть практичну допомогу в організації проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості.Літературний диктант за твором В.Стефаника " Камінний хрест"

0

Літературний диктант за новелою василя Стефаника "Камінний хрест" призначений для перевірки знання учнями 10 класу тексту новели, а також жанрових та стильових ознак твору. Диктант містить відповіді до завдань, що мінімізує час для оцінювання виконаної роботи учителем.Презентація до уроку з української літератури у 10 класі на тему: "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".

0

Презентація до уроку з української літератури у 10 класі на тему: "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".Конспект уроку з української літератури у 10 класі на тему : "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".

0

Конспект уроку з української літератури у 10 класі на тему : "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".Практичні роботи з геометрії для студентів першого курсу

0

Розробка містить практичні завдання з усіх тем навчальної дисципліни “Математика” згідно з освітньо-професійною програмою для студентів спеціальності 211 “ Ветеринарна медицина ”. Завдання розроблено відповідно до навчальної програми з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія), рівень стандарту, 2018Практичні роботи з алгебри для студентів першого курсу (10 клас)

0

Розробка містить практичні завдання з усіх тем навчальної дисципліни “Алгебра” згідно з освітньо-професійною програмою для студентів спеціальності 211 “ Ветеринарна медицина ”. Завдання розроблено відповідно до навчальної програми з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія), рівень стандарту, 2018

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі