Користувацький вхід

10 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку на тему: Соціальна дієвість творчості Ч. Діккенса

0

Розробка уроку по творчості Ч. Діккенса, в якому розкривається соціальна дієвість творчості Ч. Діккенса для учнів 10-го класуСценарій позакласного заходу з німецької мови до теми "Фразеологічні одиниці із власними назвами в українській та німецькій мовах"

0

Сценарій позакласного заходу з німецької мови до теми "Фразеологічні одиниці із власними назвами в українській та німецькій мовах"Математики Полтавщини

1

До публікації входять бібліографічні розповіді - дайджести про деяких математиків з Полтавщини, які внесли значний вклад у світову та європейську науку: Вороного Г.Ф., Астряба О.М., Остроградського В.М., Ляшка І.І., Митропольського Ю.О., Ващенка-ЗахарченкаМ.К.,Євтушевського В.А..Лоповока Л.М.План-конспект уроку

0

План-конспект уроку німецької мови у 10 класі з теми "Сучасні українські співаки і групи"Розробка уроку «Властивості функцій. Парність і не парність функції»

0

- формування математичної компетенції учнів.
- формування та розвиток навичок мислення високого рівня(знання, розуміння, використання аналіз).
- формування навичок роботи в групах;
- вміння самостійно здобувати знання;
- виховувати культуру математичних знаків.План-конспект уроку

0

План конспект уроку німецької мови з теми "Сучасні співаки і групи"Властивості рідин. Поверхневий натяг рідини

1

Дана методична розробка може бути використана в учбовому процесі викладання теми «Властивості рідини. Поверхневий натяг рідини» з розділу «Молекулярна фізика».
Це має важливе значення для формування логічного мислення, сприяє розвитку комунікативних навичок, спонукає учнів до активних дій.
Дана тема виховує в учнів допитливість, уміння працювати в колективі, сприяє розвитку навичок роботи з додатковою літературою, вчить замислюватись над глобальними проблемами людського суспільства.Літературно-музичний журнал "Туга за Україною. Незабутня Квітка"

0

Літературно-музичний журнал "Туга за Україною. Незабутня Квітка" ознайомить учнів із зразками літературної творчості представників української діаспори, музичним надбанням співачки українського походження Квітки Цісик.Хімічний склад клітини

0

Ознайомити учнів з хімічним складом живих організмів, з мікроелементами та розглянути їхню біологічну роль в організмі.Хмарні технології на уроках української мови та літератури у 10-11 класах

1

Методичний посібник містить рекомендації, поради, практичний матеріал стосовно використання хмарних сервісів на уроках української мови і літератури в 10-11 класf[ з метою зацікавлення, активізації пізнавальних навичок та соціалізації особистості.
Рекомендовано учителям української мови і літератури загальноосвітніх навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі