Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Село Зелений Яр, яке тричі було ліквідоване

0

Трагедія села, що розташоване на Прикарпатті, яке пережило три ліквідації, але відродилося і існує після розпаду СРСР. Система тоталітарна не витримала, а село витримало всі негаразди....Село Яворівка та насильницьке переселення її мешканців

0

Історія одного села та її мешканців в ХХ столітті. Поневіряння людей під час Радянської окупації України.Позакласний захід для учнів початкової школи «Барви рідного краю» (краєзнавча гра-лото)

0

Мета: поглибити знання учнiв про Золотоніщину; прищеплювати любов до рідного краю; розширити змiст поняття громадянин; розвивати мовлення учнiв; виховувати патрiотичнi почуття приналежностi до українського народу.
Обладнання: картини рідної природи; карта України; Черкащини, Золотоніського району, символи України; вишиваний рушник, колосся і калина; український рушник з хлібом-сіллю.
Девіз уроку: Усі ми – це наша родина, це наша сім’я, це наша Україна.Історично-пізнавальний проект для учнів початкової школи «Любов до рідного краю» (науково-дослідницька методична пошукова робота)

0

Любов до рідного краю, повага до батьків, старшого покоління, бережливе ставлення до спадщини українського народу виховується змалку. Якщо дитина знатиме більше про свою Батьківщину, вона буде їй ближчою і ріднішою. Саме це і є головним змістом проекту «Моє рідне село», який присвячений малій Батьківщині – селу Вознесенське.
Тема: Моє рідне село.
Тип проекту: історично-пізнавальний.Майор Мирон Дідурик

0

Про одного із славетних українців В`єтнамської війниу - майора Мирона Дідурика. Дану війну АВСТРАЛІЯ на стороні США ну просто не могла не підтримати. Про члена підроздулу "Сіроманці" - "Пласт". Про ЗОЛОТУ СВІТОВУ КОЛЕКЦІЮ ТИХ ХТО НЕДОСЯЖНІ-НА ОЛІМПІ.....Музей "Калуська в`язниця"

0

Туристичний Калуш запрошує відвідати музей "Калуська в`язниця", де можна ознайомитись із славним минулим м. Калуша і Кадуського району. Відвідати тюрму нацистів, яка стала у подальшому розвитку міста та району тюрмою НКВС - слідчим ізоляторм...Заняття для дітей середньої групи «Рідне місто Лебедин»

0

Як збагатити та розширити досвід дітей, пов’язаних з народними звичаями? Як навчити їх любити й шанувати свою Батьківщину, свій народ, своє місто? Подане заняття – це приклад того, як можна допомогти малюкам опанувати особливості звичаїв, культури рідного краю, рідного міста.Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского»

0

Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского» рассказывает о трудностях, которые испытали прихожане вместе с отцом Георгием во время превращения полуразрушенного аварийного здания в великолепный действующий храм, который по праву стал достопримечательностью пгт. Мироновский.реферат "Мироновский храм Дмитрия Солунского"

0

Реферат «Мироновский храм Дмитрия Солунского» кратко излагает историю населённого пункта, где находится храм и знакомит с историей создания храма Дмитрия Солунского. Читатели смогут ознакомиться с биографией и деяниями Дмитрия Солунского, имя которого носит храм в пгт. Мироновский Бахмутского р-на Донецкой области.Стенд Фото краеведов пгт. Мироновский.

0

Для тематической выставки по краеведению собраны фотографии жителей пгт. Мироновский, внёсшие вклад в летопись посёлка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі