Користувацький вхід

Останні публікації

Краєзнавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій вечора-портрета «Борис Мозолевський – палкий патріот і дослідник землі своєї»

0

Сценарій озроблено для вечора-портрета Сценарій вечора-портрета
«Борис Мозолевський – палкий патріот і дослідник землі своєї», мета якого через виконання пошукових вправ ознайомити учнів зі життям і творчістю нашого земляка Бориса Миколайовича Мозолевського, відомого археолога, поета і палкого патріота своєї Батьківщини.Урок літератури рідного краю – Хмельниччини «Павло Миколайович Гірник. Відомий український поет Хмельниччини. «Додому». Основні мотиви поезії»

0

ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом П.Гірника, його творчістю;визначити ідейно- художнє спрямування поезії «Додому», розвивати вміння виразно і вдумливо читати поезії, визначати і коментувати основні мотиви, аргументовано висловити власні судження; розвивати пам’ять, увагу, культуру зв’язного мовлення; виховувати інтерес до знань,до творчості П. Гірника, шанобливе ставлення до рідної матері, домівки.Інтегрований урок з української мови та літератури рідного краю на основі поезій поетеси Хмельниччини О.С. Ванжули. «Повторення та узагальнення вивченого про прийменник, сполучник»

0

узагальнити та систематизувати знання учнів з теми; формувати вміння розпізнавати сполучник, прийменник в реченнях; перевірити знання правопису прийменників, сполучників; розвивати логічне мислення, пам’ять, сприяти розширенню світогляду; ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Олександри Семенівни Ванжули; виховувати любов до слова, рідного краю.Інтегрований урок з української мови та літератури рідного краю на основі поезій поета Хмельниччини В.П. Мацька «Займенник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди займенників»

0

закріпити,повторити і поглибити знання учнів про займенник як частину мови, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль; формувати вміння визначати займенник; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, пам’ять; ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Віталія Петровича Мацька, виховувати любов до рідного краю, до мови, вміння бачити прекрасне навколо себе.Роль інтерв'ю у дослідженні історій учасників АТО

0

Автор статті вважає, що принцип історичної та соціальної пам’яті має бути спрямований не тільки на збереження культурно-історичної спадщини українців, а значною мірою на дослідження й усвідомлення сьогодення, окреслення й реалізацію необхідних змін задля бажаного особистого і суспільного майбуття. Важливою ланкою цього процесу є пошуково-дослідницька краєзнавча робота, а в її межах – створення книг про учасників АТО.
У роботі розглядається питання використання технології інтерв'ю під час збору та обробки інформації про учасників неоголошеної війни на сході України.Стаття «Використання петриківського розпису у вихованні почуття патріотизму дітей дошкільного віку»

0

У статті підіймається проблема патріотичного виховання дітей дошкільного віку засобами народного мистецтва. Петриківський розпис обрано засобом патріотичного виховання через його народність, унікальність та всесвітнє визнання. Розкрито сутність і поняття патріотичного виховання дітей у процесі ознайомлення з петриківським розписом.Проведення районного етапу обласної фольклорно-етнографічної експедиції "Звичаї,обряди,традиції мого краю"

0

У статті розкрито основні напрямки та форми роботи для роботи експедиції «Звичаї,обряди , традиції мого краю» щодо
вивчення традиційної культури рідного краюІнтегрований урок «Писаночка Великодня – з неба ласка йде Господня!»

0

Інтегрований урок спрямований на:
- розширення та поглиблення знання учнів про писанкарство в Україні у звичаях, обрядах, народному мистецтві;
- ознайомлення з практичною технікою виконання писанок;
- формування практичних навичок виготовлення крашанок;
- розвиток естетичного смаку, творчої уяви, просторового мислення;
- виховування інтересу до народних звичаїв, обрядів і традицій.Краєзнавче свято" Моє рідне село-Киселівка"

0

Краєзнавче свято доцільно провести в рамках тижня туризму і краєзнавства.
У розробці використано місцевий краєзнавчий матеріал про рідне село.Інтегрований урок з української мови та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя Горбатюка «Діалог. Тире при діалозі»

0

Діалог. Тире при діалозі
Розробка інтегрованого уроку з української мови

та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя Горбатюка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі