Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Село Зелений Яр, яке тричі було ліквідоване

0

Трагедія села, що розташоване на Прикарпатті, яке пережило три ліквідації, але відродилося і існує після розпаду СРСР. Система тоталітарна не витримала, а село витримало всі негаразди....Село Яворівка та насильницьке переселення її мешканців

0

Історія одного села та її мешканців в ХХ столітті. Поневіряння людей під час Радянської окупації України.Рухливі ігри та вправи з використанням фольклору

0

У статті зібрано цікаві рухливі ігри та вправи, що сприяють розвитку фізичному, розумовому, моральному та естетичному розвиткові дитини. Враховуючи концепцію національного виховання, мають велике значення рухливі ігри та вправи, створенні за мотивами народних казок, поті шок, лічилок, пісеньок, скоромовок.Позакласний захід для учнів початкової школи «Барви рідного краю» (краєзнавча гра-лото)

0

Мета: поглибити знання учнiв про Золотоніщину; прищеплювати любов до рідного краю; розширити змiст поняття громадянин; розвивати мовлення учнiв; виховувати патрiотичнi почуття приналежностi до українського народу.
Обладнання: картини рідної природи; карта України; Черкащини, Золотоніського району, символи України; вишиваний рушник, колосся і калина; український рушник з хлібом-сіллю.
Девіз уроку: Усі ми – це наша родина, це наша сім’я, це наша Україна.Історично-пізнавальний проект для учнів початкової школи «Любов до рідного краю» (науково-дослідницька методична пошукова робота)

0

Любов до рідного краю, повага до батьків, старшого покоління, бережливе ставлення до спадщини українського народу виховується змалку. Якщо дитина знатиме більше про свою Батьківщину, вона буде їй ближчою і ріднішою. Саме це і є головним змістом проекту «Моє рідне село», який присвячений малій Батьківщині – селу Вознесенське.
Тема: Моє рідне село.
Тип проекту: історично-пізнавальний.Майор Мирон Дідурик

0

Про одного із славетних українців В`єтнамської війниу - майора Мирона Дідурика. Дану війну АВСТРАЛІЯ на стороні США ну просто не могла не підтримати. Про члена підроздулу "Сіроманці" - "Пласт". Про ЗОЛОТУ СВІТОВУ КОЛЕКЦІЮ ТИХ ХТО НЕДОСЯЖНІ-НА ОЛІМПІ.....Музей "Калуська в`язниця"

0

Туристичний Калуш запрошує відвідати музей "Калуська в`язниця", де можна ознайомитись із славним минулим м. Калуша і Кадуського району. Відвідати тюрму нацистів, яка стала у подальшому розвитку міста та району тюрмою НКВС - слідчим ізоляторм...Заняття для дітей середньої групи «Рідне місто Лебедин»

0

Як збагатити та розширити досвід дітей, пов’язаних з народними звичаями? Як навчити їх любити й шанувати свою Батьківщину, свій народ, своє місто? Подане заняття – це приклад того, як можна допомогти малюкам опанувати особливості звичаїв, культури рідного краю, рідного міста.Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского»

0

Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского» рассказывает о трудностях, которые испытали прихожане вместе с отцом Георгием во время превращения полуразрушенного аварийного здания в великолепный действующий храм, который по праву стал достопримечательностью пгт. Мироновский.реферат "Мироновский храм Дмитрия Солунского"

0

Реферат «Мироновский храм Дмитрия Солунского» кратко излагает историю населённого пункта, где находится храм и знакомит с историей создания храма Дмитрия Солунского. Читатели смогут ознакомиться с биографией и деяниями Дмитрия Солунского, имя которого носит храм в пгт. Мироновский Бахмутского р-на Донецкой области.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі