Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка проекту з Літературного читання для учнів 4 класу.

0

Розробка проекту з Літературного читання призначається для учнів 4 класу. Можна використовувати як урок позакласного читання нетрадиційної форми, також на уроках з предмета «Я і Україна», у роботі краєзнавчих музеїв.Мультимедійний супровід студентської конференції з краєзнавства «Меноніти українського Нью-Йорка»

0

Дан історичний екскурс історії виникнення і розвитку колонії німців-менонітів Нью-Йорк, визначено внесок німецьких переселенців в розвиток промисловості і культури селища в к. 19 - н. 20 ст.Посібник «Журавлик» (для дітей дошкільного віку)

0

Подорожуючи сторінками "Журавлика" рідним краєм,малюк,прилучається до моральних та естетичних цінностей рідної культури,природи в самому дитячому віці.Заняття з краєзнавства «Люби і знай свій рідний край» (для дітей віком 3-4 років)

0

Заняття допоможе вихователю поглибити знання дітей про історію свого народу,свого села.Виплекати любов до рідного краю.Історико-дослідницький проект «Історико-культурні особливості теренів села нова синявка та північного сходу Летичівщини»

0

Пропонується сценарій історико-дослідницького проекту "ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ ТЕРЕНІВ СЕЛА НОВА СИНЯВКА ТА ПІВНІЧНОГО СХОДУ ЛЕТИЧІВЩИНИ", а також деякі підсумкові матеріали учнів. Пропагується збагачення знань про рідний край, його історичне минуле і сучасне становище; Рекомендується розвивати в учнів патріотичні та національні почуття, ініціативність, наполегливість, силу волі, дисциплінованість та взаємодопомогу.Світоглядні уявлення та вірування давніх жителів України. Українознавство 5 клас.

0

Тема. Світоглядні уявлення та вірування давніх жителів України.Свято Масляної

1

Святкування Масляної. У цій роботі проводиться знайомство учнів з традиціями і звичаями українського народу, виховувується любов до рідного краю, до культури українського народуДуховні скарбниці

0

Духовно – моральне виховання – одна з актуальних і найскладніших проблем, яка повинна вирішуватися сьогодні усіма, хто має відношення до дітей. Те, що ми закладемо в душу дитини зараз, проявиться пізніше, стане її і нашим життямКонспект інтегрованого заняття в старшій групі «Моє рідне місто Первомайськ»

0

Узагальнити та розширити знання дошкільнят про місто в якому вони живуть. Закріпити назву рідного міста, його вулиці, місце проживання. Розвивати зв’язне мовлення, пізнавальний інтерес. Виховувати любов до рідної землі, почуття патріотизму, гордості за рідне місто.с. Дубовиця, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.

0

Конкурсна робота учениці про історію свого села Дубовиця та про видатних жителів рідного населеного пункту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі