Користувацький вхід

Останні публікації

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення «Шостка – моє рідне місто»

0

Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення «Шостка – моє рідне місто»c. Грабівка-повстанська столиця Калуського району

0

Не тільки історія рідного краю, але й і прізвища тих, хто брав участь у провокаційно-диверсійній роботі проти українців та в вбивствах українців на території України. Ті, які встановлювали радянську владу кров`ю українців.Методичні матеріали і сценарій відкритого засідання гуртка «Краєзнавство» до 70-річчя Великої Перемоги. «У війни не жіноче обличчя»

0

Сценарій цікаво та оригінально розкриває тему національного патріотизму, ставлення до цієї проблеми сучасної молоді, є прикладом застосування інтерактивних форм навчально-виховного процесу.
Актуальність та цінність роботи полягає у важливому значенні обраної проблеми національно-патріотичного виховання та гендерного питання. Дана форма роботи сприяє формуванню поваги до держави та її історії і сьогодення, вихованню соціальної активності студентської молоді, поваги до старшого покоління, особливо жінок.Година спілкування «Рідне місто моє»

0

Уже понад десять століть на високому крутому правому березі миловидної і тихої річки Удаю, за 170 км від Чернігова стоїть одне з найдревніших у неньці - Україні, рідне й найулюбленіше у світі місто – славні Прилуки.#Рік ОУН на Івано-Франківщині. Криївка в м. Калуші

0

У лісовому масиві Підгірок, що поблизу Калуша (Івано-Франківська обл.), відновили повстанську криївку, в якій 6 вересня 1945 року у бою з НКВС загинуло шестеро підпільників. Найстаршому з них було 27 років, наймолодшому — 18. Двоє вбитих повстанців були братами-двійнятами.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Пам’ятники Маріуполя розповідають (методична розробка виховного заходу)

0

Методична розробка дає можливість познайомити, розширити й узагальнити знання студентів про історичні факти міста Маріуполя, з якими пов’язано спорудження обелісків, статуй, меморіальних дошок, техніки та про події, увічнені ними; дізнатися, яке місце займають пам’ятники історії і кулутури Маріуполя в житті кожного з нас, виховувати інтерес до унікальної за своєю красою спадщини міста, почуття гордості за досягнення свого народу, повагу до традицій, дбайливе ставлення до пам’ятників, прагнення зберегти і не втратити зв’язок з минулим, захищати пам’ятники рідного міста від вандалізму, виховуваМайстер клас для батьків на тему : « Мій рідний край - життя мого перлина »

0

Мета: Залучити батьків до обговорення питань з патріотичного виховання дітей
Сприяти формуванню морального – етичних цінностей через родинні стосунки
Виховувати любов до Батьківщини та рідного краю.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

Спільна географічно-історична дослідницька робота в стилі національ-патріотичне виховання. Короткі відомості про СЛАВЕТНОГО УКРАЇНЦЯ, Климишина Миколу, який очолював ПРОВІД ОУН Німеччина чим і поплатився життя свого рідного сина.Дослідницько-пошукові роботи гуртківців, краєзнавчі експедиції історії міст, сіл Калуша, Калуського району

0

Дослідницько-пошукові роботи гуртківців, краєзнавчі експедиції історії міст, сіл Калуша, Калуського району. Методичні рекомендації, як створити дослідницький проект. Позаурочна, гурткова робота.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі