Користувацький вхід

Краєзнавство

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка для проведення виховного заходу до Всесвітнього дня поезії

0

У матеріалі викладена інформація щодо Всесвітнього дня поезії, який відзначається щороку 21 березня. Приділена увага поетам Миколаївької області, які своїм поетичним словом прославляють Миколаїв і Миколаївську область на всю Україну і не тількиЮВІЛЕЙНА ЖИТОМИРЩИНА. ВІД ПІСНІ ДО КОСМІЧНОГО КОРАБЛЯ!

0

Збірник містить матеріали міжвузівської
студентсько-викладацької науково-теоретичної
онлайн-конференції «Ювілейна Житомирщина. Від
пісні до космічного корабля!», яка відбулася 10
листопада 2022 року в Житомирському
агротехнічному фаховому коледжі.
Видання призначене для студентів та викладачів
навчальних закладів фахової передвищої освіти.Конспект інтегрованого заняття з краєзнавчої роботи з дітьми 6- го року життя на тему: « У світі професій»

0

Розширити уявлення про різноманітний світ професій підвести дітей до розуміння цінностей будь – якої праці.
Вправляти складати описові розповіді про професії; знаряддя праці різних професійГра-подорож "Моє рідне село".

0

У роботі описується історія і розвиток рідного села,його історичні пам'ятки. Наведені приклади творів поетів рідного краю. Також здійснено пошуково-дослідницьку роботу творів місцевих авторів про Вишнівець.Здійснено загальний опис місцевих пам'яток культури .Отже, дана робота є важливою для детальнішого ознайомлення з історією рідного краю.Гра-подорож "Моє рідне село".

0

У роботі описується історія і розвиток рідного села,його історичні пам'ятки. Наведені приклади творів поетів рідного краю. Також здійснено пошуково-дослідницьку роботу творів місцевих авторів про Вишнівець.Здійснено загальний опис місцевих пам'яток культури .Отже, дана робота є важливою для детальнішого ознайомлення з історією рідного краю.Бібліотечно-краєзнавчий урок "Голлівуд над Дніпром"

0

Канівщина причетна до народження багатьох творів кінематографу. Кінострічки, які створювалися на Канівщині.Крило-Галич

0

Розробка туристично-краєзнавчої екскурсії до якої входять такі історично-краєзнавчі об'єкти, екскурсії: Древнє с. Крилос, Царське м. Галич, музей на території с. Крилос, залишки Замку (Замкова гора) м. Галич та реабілітаційний центр для звірів. Дана Розробка екскурсії є для учнів, студентів навчальних закладів.Методична розробка "Моє рідне село"

0

Матеріали щодо методичної підготовки уроку сприятимуть формуванню в учнів наскрізних компетентностей
- самоорганізації у навчальній діяльності;
- здобуття, осмислення, опрацювання, використання інформації з різних джерел, вміння користуватися різноманітною довідковою літературою;
- проектування стратегії своєї поведінки з урахуванням інтересів та потреб інших, продуктивної співпраці в групі та команді;
- мовленнєвої культури;
- здатності екологічно мислити, дотримуватися духовно-моральних основ життя;
сприятимуть формуванню ключових предметних компетентностей.Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Національний одяг Гуцульщини"

0

Презентація "Національний одяг Гуцульщини" вміщує відомості про особливості національного гуцульського вбрання, прикрас тощо. Матеріал супроводжується якисними світлинами і поясненням.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі