Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкрита виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору «Будьмо гідними називати себе українцями»

0

Методична розробка присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору.
Дана робота має велике виховне і пізнавальне значення, сприяє вихованню у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле нашого народу.
Методична розробка може бути використана кураторами груп для проведення виховних заходів.Андріївські вечорниці в затишній шкільній світлиці

0

Андріївські вечорниці в затишній шкільній світлиці
Для учнів середніх та старших класів
Мета: ознайомлювати дітей із звичаями та традиціями рідного краю, які передаються від покоління до покоління нашим народом; виховувати повагу та любов до української пісні, танцю та усної народної творчості; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі.Свято «Новорічно-Різдвяні віншування»

0

Мета: викликати в учнів емоційне піднесення в очікуванні Новорічних свят, знайомити дітей із звичаями та традиціями свого народу, історією виникнення обрядовості; виховувати в дітей любов та шану до національної культури, до свого народу, та минулого; розвивати комунікативні якості дітей, артистизм, вміння перевтілюватися в ролі та працювати в команді; прищеплювати бажання вчити напам’ять та правильно декламувати вірші, займатися музично-руховою активністю.Гра-змагання «Краєзнавець»

1

Ігри краєзнавчого характеру на основі даних про село та районСело Зелений Яр, яке тричі було ліквідоване

0

Трагедія села, що розташоване на Прикарпатті, яке пережило три ліквідації, але відродилося і існує після розпаду СРСР. Система тоталітарна не витримала, а село витримало всі негаразди....Село Яворівка та насильницьке переселення її мешканців

0

Історія одного села та її мешканців в ХХ столітті. Поневіряння людей під час Радянської окупації України.Рухливі ігри та вправи з використанням фольклору

0

У статті зібрано цікаві рухливі ігри та вправи, що сприяють розвитку фізичному, розумовому, моральному та естетичному розвиткові дитини. Враховуючи концепцію національного виховання, мають велике значення рухливі ігри та вправи, створенні за мотивами народних казок, поті шок, лічилок, пісеньок, скоромовок.Позакласний захід для учнів початкової школи «Барви рідного краю» (краєзнавча гра-лото)

0

Мета: поглибити знання учнiв про Золотоніщину; прищеплювати любов до рідного краю; розширити змiст поняття громадянин; розвивати мовлення учнiв; виховувати патрiотичнi почуття приналежностi до українського народу.
Обладнання: картини рідної природи; карта України; Черкащини, Золотоніського району, символи України; вишиваний рушник, колосся і калина; український рушник з хлібом-сіллю.
Девіз уроку: Усі ми – це наша родина, це наша сім’я, це наша Україна.Історично-пізнавальний проект для учнів початкової школи «Любов до рідного краю» (науково-дослідницька методична пошукова робота)

0

Любов до рідного краю, повага до батьків, старшого покоління, бережливе ставлення до спадщини українського народу виховується змалку. Якщо дитина знатиме більше про свою Батьківщину, вона буде їй ближчою і ріднішою. Саме це і є головним змістом проекту «Моє рідне село», який присвячений малій Батьківщині – селу Вознесенське.
Тема: Моє рідне село.
Тип проекту: історично-пізнавальний.Майор Мирон Дідурик

0

Про одного із славетних українців В`єтнамської війниу - майора Мирона Дідурика. Дану війну АВСТРАЛІЯ на стороні США ну просто не могла не підтримати. Про члена підроздулу "Сіроманці" - "Пласт". Про ЗОЛОТУ СВІТОВУ КОЛЕКЦІЮ ТИХ ХТО НЕДОСЯЖНІ-НА ОЛІМПІ.....

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі