Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Практична робота "Створення портфоліо « Україна - наш спільний дім».

0

Вчити дітей планувати й приймати рішення разом з іншими членами команди, поважати думку інших членів групи, успішно працювати в групах. Самостійно працювати у взаємодії з іншими під час роботи над темою. Формувати активність, комунікативні компетентності. Розвивати внутрішню мотивацію, користувальні навички в інформаційних технологіях, вміти вирішувати завдання, здатність орієнтуватись в світі цінностей, уміння організовувати свою діяльність, аналізувати її результати.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Всеукраїнська експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

0
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна»

Напрямок: дослідницький проект
«Із батьківської криниці»Краєзнавче дослідження. Екологічна стежка Кременецькими горами "Скелі, оповиті легендами"

0

Екологічна стежка – це одна з форм виховання любові до природи, бережливого відношення до неї, а також об’єкт для проведення екологічних спостережень, досліджень та екскурсій з метою ознайомлення з видовим різноманіттям флори та фауни.Навчальна екологічна стежка — це ще одна
можливість для глибшого вивчення природи рідного
краю, ознайомлення з її таємницями. Її зупинки —
місця для організації екскурсій з біології, географії,
історії. Також навчальна стежка дає багатий матеріал
для пошукової та дослідницької роботи.Заняття краєзнавча вікторина

0

поглиблювати знання дітей з краєзнавства, історії рідного краю;
 розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння швидко знаходити правильну відповідь;
 виховувати інтерес до оволодіння знаннями, повагу, почуття товариськості.Язычество восточных славян I–XI веков (По материалам Верхнего Подонцовья)

Книга посвящена восточнославянскому язычеству, реконструированному на основе исторических источников с территории Верхнего Подонцовья (Змиевского края Слободской Украины). Особое внимание уделено уникальным археологическим памятникам региона: сакральным погребениям животных и единственному из известных на сегодняшний день святилищу племени северян. На основе обширного фактического материала автор реконструирует основы мифологического мировосприятия, боговщину, основные ритуалы и празднества восточных славян I–XI вв. н.э.Зміївське наукове краєзнавче товариство

1

Офіційний сайт громадської організації "Зміївське наукове краєзнавче товариство" - асоціації вчителів, учених та краєзнавців.Змиевское краеведение

1

Електронний науковий журнал «Змиевское краеведение» (ISSN 2413-7901) - орган громадської організації «Зміївське наукове краєзнавче товариство».Музейний комплекс Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка

1

Презентація "Офіційний сайт установи">Музейний комплекс Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка», створений у рамках роботи гуртків «Юні краєзнавці» та «Юні музеєзнавці».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі