Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Організація туристсько-краєзнавчих експедицій.

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство"для дистанційного навчання позашкільної освіти. Тема заняття - Організація туристсько-краєзнавчих експедицій."Краєзнавча експедиція"

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство" для дистанційного навчання позашкільної освіти.Хотінь - робітниче селище на Калущині в якому побував Степан Бандера

0

Селище Хотінь, Калущина (Франківщина). Робітниче селище в якому побував Степан Бандера. Селище, яке за радянських часів пройшло не тільки адміністративно-територіальну реформу, але й репресії проти НАЦІОНАЛІСТІВ та священників ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.Завдання до тижня «Ми-українці. Ми-європейці»

0

Завдання для з'ясування рівня обізнаності учнів щодо державних та народних символів України.Я досліджую світ 1 клас Підсумкове тестування за рік

0

Підсумкове тестування з курсу "Я досліджую світ". Включає питання з вивчених протягом року тем.Сільське господарство Прикарпаття, Тернопільщини, Львівщини 2005-2006 р.р.

0

Коротко про стан сільського господарства на Прикарпатті у порівнянні із Тернопільщиною, Львівщиною станом на 2005 р.-2006 р. - предмет "Історія Прикарпаття".Урок за темою "«Символіка. Державні та національні символи України. Конституція України. Українська мова – державна мова України.»

0

Це – компетентістний урок з елементами критичного мислення, що є актуальною проблемою в концепції НУШ.
В розробці . вдало використані різноманітні інтерактивні вправи та технології: «Асоціативний кущ», «Крісло автора», «Письмо в малюнках», «Сенкан», «Закінчи речення», «Продовж думку». На уроці використані ігрові технології, технічні засоби навчання, прослідковуються міжпредметні зв`язки (математика, українська мова, природознавство, літературне читання, образотворче мистецтво). Діти працюють в групах.Село Стефанівка чи Степанівка

0

Історія одного села, жителі якого незважаючи на небезпеку зі сторони Радянської тоталітарної системи переховували вояків, підпільників ОУН-УПА.Дослідницько-пошукові роботи куртка «Історичне краєзнавство»

0

Дослідницько-пошукові роботи гуртківців, краєзнавчі експедиції історії міст, сіл. Позаурочна, гурткова робота.Реалізація проекту Міністерства культури "Малі міста - великі враження" на Одещині

1

Учні та педагоги відкриють для себе нові куточки України, познайомляться з колоритним містечком Біляївка на Одещині, заснованого козаками. Можливо, це буде новий маршрут на карті "зеленого туризму"нашої мальовничої країни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі