Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Краєзнавчо-пошукове дослідження "Водні ресурси м. Ківерці"

0

Краєзнавчо-пошукове дослідження "Водні ресурси м. Ківерці". У даній роботі досліджено водні ресурси м. Ківерці, а також рослин, птахів та водних жителів цих водойм.Казка "Допитлива хмаринка"

0

Мета казочки: сформувати у дітей бажання вивчати Батьківщину, викликати гордість за те, що ми живемо в УкраїніУрок-екскурсія "Сквером Трипільської культури"

0

Ознайомлення з унікальними пам'ятками трипільської культури, розміщених у парку м. Ржищева.Використання краєзнавчого підходу в курсі «Економічна і соціальна географія світу»

0

Дана стаття може бути використана при підготовці до уроків географії і містить також певний матеріал з власного досвіду.Мистецьке свято “Танок фарб”

0

Виховний захід містить краєзнавчий матеріал про художників, вихідців з с. Грякового та тих, чия творчість була повязана з селом.НЕЗВИЧАЙНІ ПАМ’ЯТНИКИ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

0

Гуманізація підростаючого покоління, розкриття взаємовідносини між тваринами і людьми, виховання любові доброти, милосердю до «братів наших менших», почуття особистої відповідальності за долю тварин.Творець шахтарської долі. Виступ (тези) на Міжнародній історико - краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»

0

Творець шахтарської долі


Х Міжнародна історико - краєзнавча конференція
учнівської та студентської молоді
«Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»


Секція: Історія Південно - Східної України у ХХ - на початку ХХІ ст.Видавництво «Шкільний світ»

0

На сайті інтернет-магазин книжок для педагогів, які працюють у школі та дитячому садочку, психологів, соціальних педагогів, позашкільників. Педагогічна преса для всіх категорій освітян, новини, інфотека, а також Е-книжки, конкурси "Освітній Оскар", "Панарама творчих уроків"

Чекаємо саме Вас - нашого передплатника,автора, учасника конкурсів!

Наші телефони на замовлення передплати та книжок 0683353518

Наша адреса - 01014, Київ, вул.Бастіонна,15

Команда "Шкільного світу"Полтавська гімназія № 6: історія школи (презентація)

0

У презентації подано події і факти про історію гімназії № 6 міста Полтави – шлях, який вона пройшла від дня свого заснування до сьогодення. З цієї презентації можна також дізнатися про сучасних учителів, їхні досягнення.Виховний захід "Стежками рідного села" 5-7 класи

0

Виховний захід пов'язаний із життям села Миколаївки та з життям школи. Враховувалися вікові та індивідуальні особливості учнів. У зверненні до учнів вихователь відзначила, що кожен учень повинен бути патріотом своєї Батьківщини і свого краю, де він народився і виріс, і соїми діями примножувати добробут свого краю. Була доречно проведена екскурсія в шкільний музей, а фото експонатів використовувались у віртуальній екскурсії. Захід розширив світогляд учнів та сприяв розвитку пізнавальних інтересів. Учні приймали активну участь і залишились задоволеними від його проведення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі