Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект відкритого інтегрованого заняття на тему: «МИ ПО МІСТУ ІДЕМО» (ознайомлення з довкіллям + розвиток мовлення + малювання)

0

Конспект відкритого інтегрованого заняття на тему: «МИ ПО МІСТУ ІДЕМО»
(ознайомлення з довкіллям + розвиток мовлення + малювання). Заняття підготовлено до дня міста Маріуполя. Цікавий зміст: бесіди, вірші, дидактичні та рухливі ігри, фізкультхвилинки, малювання.Відкрите засідання гуртка «Краєзнавство» на тему: «Дмитро Яворницький-видатний історик,археолог,фундатор Катеринославського музею»

0

Відкрите засідання гуртка «Краєзнавство» присвячене видатному історику, археологу, «Запорізькому батьку» фундатору катеринославського історику краєзнавчого музею Дмитру Івановичу Яворницькому .Гурток «Краєзнавство» "Д.І. Яворницький – видатний історик, фундатор українського музею" Звіт про екскурсію до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО

0

Методичні матеріали до проведення екскурсії та результати екскурсії, організованої в рамках діяльності гуртка «Краєзнавство», виїзного засідання до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО під відкритим небом. Звіт складається з передмови, історичної довідки про будинок-музей Д.І. Яворницького та музею АТО, а також вражень студентів від екскурсії. Звіт насичений фотографіями.Сценарій до Дня захисника України «Воїни миру»

0

Україно – незалежна державо. Кожен з нас сьогодні розуміє, як важливо жити в мирі і спокої. Зустрічати кожен день світанок і бачити мирне, блакитне небо над собою.СЦЕНАРІЙ можна використовувати у святкуванні Дня Захисника України.Туристсько-краєзнавча експедиція з активним способом пересування «Стежками рідного краю» (зниклі села)

0

Цілі походу
Похід являється формою туристично-краєзнавчої роботи, що передбачає проведення певних наукових досліджень. У туристсько - краєзнавчих походах беруть участь як учні так і дорослі. Організовуючи й проводячи такі походи,керівник повинен ставити собі за мету насамперед прищеплення дітям вмінь та навичок здобутих на заняттях гуртка , найпростіших наукових досліджень та залучення їх до суспільно-корисної праці.Виховний захід "Святий Миколай іде-подарунки несе"

0

Захід включає в себе вірші, піні, танок з віночками, спів молитви"Отче наш". ознайомлення з історією виникнення свята....І рушник вишиваний на щастя, на долю дала!

0

Виховний захід патріотичного спрямування, що знайомить учнів з оберегом української родини - рушником, із значенням його в побуті.Подорож до обласного центру міста Черкаси

0

Мета: учити будувати діалог за допомогою дорослого у тематичні ситуації. Збагачувати внутрішній світ дитини позитивними емоціями. Систематизувати та розширити знання про обласний центр Черкаси. Розвивати пояснювальне мовлення та інтонаційну виразність мовлення. Виховувати бажання систематично впізнавати свій рідний край, вивчати його історичні визначні місця.Конспект заняття «В гостях у казки» (Переказ казок В.Сухомлинського та драматизація літературних творів).для дітей старшої групи

0

Конспект заняття
«В гостях у казки»
(Переказ казок В.Сухомлинського та драматизація літературних творів).Семінар-практикум «Що необхідно знати туристу-початківцю»

0

Діти - майбутнє людства. Маємо усвідомлювати всю глибину відповідальності за виховання дітей. Але не менша відповідальність – формування здорової молодої людини. Лише фізично міцний організм може зберегти надбання попередніх поколінь і творити новий світ. Праця, відпочинок, пізнання – все це у гармонійному співвідношенні має випробувати маленька людина, щоб вибрати свій шлях у житті. В побуті, у навчанні, на прогулянці, у роботі вона пізнає світ, стикається з масою питань, проблем, вчиться жити.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі