Користувацький вхід

Останні публікації

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2018/2019 н.р.)


Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415Село Станькова – село героїв

0

Робота про історію с. Станькова, яка переплітається із історією створення м. Хабаровська (РОСІЯ).Впровадження інноваційних форм гурткової роботи на основі авторських програм як засіб підвищення якості знань (продуктивності навчання) учнів

0

В новому законі України «Про освіту» є пророчі слова: «Нова школа – потребує нового вчителя, який може стати агентом змін».
Свобода творчості подарована сучасному педагогу дала змогу педагогу працювати за власними методиками, планами і навіть авторськими програмами.
Гурток з основ шкільного музеєзнавства КЗШ № 113 працює за інноваційною авторською програмою керівника Пеннер О.В. «Скринька калинова», яка схвалена методичною радою КВНЗ ДОІППО 29.08.2017 року (Додаток 1).Розробка проекту з літературного читання, Літературна зустріч з письменницею-краянкою Валентиною Лисенко « Україна…І мовою джерельця озоветься, у кожнім серці…», 4 клас

0

Розробка проекту з літературного читання призначається для учнів 4 класу. Можна використовувати як урок позакласного читання нетрадиційної форми, також на уроках з предмета «Я і Україна», у роботі краєзнавчих музеїв.Мультимедійний супровід студентської конференції з краєзнавства «Меноніти українського Нью-Йорка»

0

Дан історичний екскурс історії виникнення і розвитку колонії німців-менонітів Нью-Йорк, визначено внесок німецьких переселенців в розвиток промисловості і культури селища в к. 19 - н. 20 ст.Посібник «Журавлик» (для дітей дошкільного віку)

0

Подорожуючи сторінками "Журавлика" рідним краєм,малюк,прилучається до моральних та естетичних цінностей рідної культури,природи в самому дитячому віці.Заняття з краєзнавства «Люби і знай свій рідний край» (для дітей віком 3-4 років)

0

Заняття допоможе вихователю поглибити знання дітей про історію свого народу,свого села.Виплекати любов до рідного краю.Історико-дослідницький проект «Історико-культурні особливості теренів села нова синявка та північного сходу Летичівщини»

0

Пропонується сценарій історико-дослідницького проекту "ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ ТЕРЕНІВ СЕЛА НОВА СИНЯВКА ТА ПІВНІЧНОГО СХОДУ ЛЕТИЧІВЩИНИ", а також деякі підсумкові матеріали учнів. Пропагується збагачення знань про рідний край, його історичне минуле і сучасне становище; Рекомендується розвивати в учнів патріотичні та національні почуття, ініціативність, наполегливість, силу волі, дисциплінованість та взаємодопомогу.Світоглядні уявлення та вірування давніх жителів України. Українознавство 5 клас.

0

Тема. Світоглядні уявлення та вірування давніх жителів України.Свято Масляної

1

Святкування Масляної. У цій роботі проводиться знайомство учнів з традиціями і звичаями українського народу, виховувується любов до рідного краю, до культури українського народу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі