Користувацький вхід

Краєзнавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ми-маленькі українці.

0

Можна провести як перший урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ",краєзнавство,народознавство.«Із попелу забуття» - Василів Василь.

0

Історія одного мешканця Болехів-Калуш, який вижив, щоб будувати вільну незалежну Україну. Рідкісні архіви для дослідження надала сім`я нашого героя.Етнографія та фольклор України.Самостійні теми.

0

Посібник містить рекомендації до самостійної роботи студентів з дисципліни «Етнографія та фольклор України».Цей матеріал допоможе студентам якісно і творчо підготуватися до занять в аудиторії,семінарам та заміну наприкінці семестру. Додатковою інформацією до кращого засвоєння матеріалу є словник термінів та перелік літератури. Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи дають можливість творчо підійти до виконання рефератів та творчих робіт.Історичні, культурні пам`ятки Калуша. Релігійно-культові споруди.

0

Історичні, культурні пам`ятки Калуша. Розглядаємо поки релігійні пам`ятки міста Калуша, Івано-Франківської обл.Методичні рекомендації щодо проведення туристичних змагань

0

Пропоновані методичні рекомендації мають на меті надати детальну інформацію щодо організації проведення та підготовки учасників туристичних змагань.
Дані рекомендації розроблені для суддів, тренерів та учасників змагань різного класу і можуть використовуватися в практичній роботі керівників гуртків туристсько-краєзнавчого спрямування та вчителів географії, фізичної культури.Монографія. Анастасія Нечаєва - талановита землячка

0

Розпочинаю новий цикл своєї роботи "Талановиті земляки". Розповідь про поціловану Богом та закохану в музику людину - Нечаєву Анастасію Володимирівну. Пісні, музичні композиції, фольклорні джерела по-особливому звучать з її діамантових уст.Вона дає їм нове життя, нову хвилю почуттів та емоцій. Ви не пошкодуєте, якщо віртуально чи дистанційно познайомитеся з молодою і відданою своїй справі артисткою. Вперед, до нових вражень та знайомств.Організація туристська-краєзнавчих експедицій

0

Як організувати своє дозвілля з користю і без зайвих речей.Село Войнилів - село лицарів України.

0

Войнилів — селище міського типу Калуського району Івано-Франківської області. Село лицарів України, які боронили Україну та її єдність від зовнішнього ворога.Забезпечення безпечних умов проведення навчальних занять та туристично-краєзнавчих подорожей.

0

Ознайомити гуртківців: з наявними небезпеками в умовах проведення навчання; з наявними небезпеками в умовах проведення краєзнавчих екскурсій, подорожей…; з інструкціями безпеки…Туристсько-краєзнавчі можливості рідного краю

0

Коротко показано, що є, що можна побачити і зробити в рідному краї з туризму. Де можна залучити інвестиції, а де можна і без інвестицій обійтися.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі